Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz.57 ! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-11, 14:10   #1951
Olgietka
Zakorzenienie
 
Avatar Olgietka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 4 752
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez Misia89p Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj kulinarne tematy a tak w ogole to gziczek to taka poznanska nazwa i pyszny jest z mlodymi pyrkami

Musimy spisac drugi protokol :/ jeden byl w parafij, w ktorej dostajemy licencje, a dzisiaj tz sie dowiedzial, ze proboszcz w kosciele w ktorym bierzemy slub chce osobiscie nas przepytac idziemy za tydzien.
No ja wiem, że poznańska.. Bronek mój był rodowitym Poznaniakiem stąd znam to określenie
i redyski
__________________
Helenka 10.03.2016
... jestem, bo jesteś ...
Olgietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:12   #1952
Laura28
Rozeznanie
 
Avatar Laura28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 953
Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz.57 !

W klubie kolejny makijaż próbny.
Laura28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:12   #1953
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Ja już czekam na sobotę Widzę, że też się nie wyspałaś
No niestety A najlepsze przed zaśnięciem pomyślałam sobie: a wrócę od fryzjera będę miała dużo czasu to się jeszcze prześpię
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:12   #1954
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Jedna z tych koleżanek mojej mamy jej powiedziała, że oglądała płyty z 2 wesele - z naszej sali i z takiej innej i na tej naszej to było straszne dziadostwo W ogóle jej córka (lat 10) była na tym weselu i mówiła, że był badziew straszny - lat 10 Nie to co w tym drugim lokalu Także ten... Kamerzysta raczej nie filmuje tego co na stołach jest i nie filmuje kelnerek, tylko raczej zabawę


Ja mam ciotkę, jest zagranicą, była w PL jakieś 3 tygodnie temu, wesele odmówiła, a najwięcej chciała wiedzieć, o wszystko się mamy wypytywała. Więc tuż po weselu dzwoniła, ale moja mama nie miała czasu z nią gadać, bo było pełno ludzi w domu, dzwoniła wczoraj, strasznie ciekawa jak wszystko wyszło itd. Mama jej delikatnie powiedziała, że jej jest przykro, bo ona na wszystkie chrzciny, komunie do nich chodziła, a oni nie byli u nas na żadnej imprezie, ciotka się strasznie oburzyła, trzasnęła słuchawką i do widzenia I też nie sypnęła euro, ani nawet nie powiedziała mamie, żeby nam życzenia przekazała

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

No cóż... W każdym bądź razie zaoszczędzę na jakichś 20 weselach w rodzinie, bo nie zamierzam iść do tych osób, które nam odmówiły Także jest tego jakiś plus Jakby to zsumować to wyszłyby za to porządne wakacje

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

I zamierzam być chamska - będę odmawiać od razu jak tylko wlezą do domu z zaproszeniem
Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
U mnie w pracy było podobnie. Nawet durnego maila nie dostałam Jak w trakcie urlopu przyszłam do pracy z ciachem, to uściski i w ogóle i szefowa powiedziała, żebym sobie drobny sprzęt do kuchni wybrała i oni mi sprezentują. Wróciłam do pracy to nie dość, że nikt już nie wspomina o "prezencie", to prezes cichaczem zabrał mi projekt
Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Moja koleżanka najprawdopodobniej nie przyjdzie, bo zaprosiłam jej kuzyna z którym jest pokłócona - nie moja kłótnia i ja nikogo wybierać nie będę, jak nie przyjdzie to ja do niej też nie pójdę, a wiem, że ślub planują tylko data to tajemnica, żeby się kuzyn nie dowiedział (pokłócili się o datę ślubu). Jestem zła o to, że nie potrafi kłótni odłożyć na bok jak dorosły człowiek i być ze mną w ten dzień, jej kuzyn z narzeczoną przyjdzie nie ważne czy ona się pojawi.
Kurde. Widzę w takim razie, że to wszędzie się dzieje
Dobrze robicie, że odpłacicie się pięknym za nadobne...



Ja jak byłam rozdawać zaproszenia u rodziny od strony taty. Wszyscy zapewniali, że oczywiście przyjdą przyjdą, a kilka dni później odmawiali z dziwnych przyczyn. Nawet na samym ślubie nikt z nich się nie pojawił
Ja od początku nie byłam chętna ich zapraszać, ale to najbliższa rodzina taty i było to dla niego ważne. A się tyłkiem wypięli.

Teraz jedna dziewczyna z tej części rodziny urodziła dziecko prawie miesiąc temu i do tej pory żadna oficjalna informacja nie poszła z ich strony.
Z facebooka się takich rzeczy dowiaduję...
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:16   #1955
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Do mnie mój kuzyn/wujek (niby wujek, ale nie jest dużo starszy ode mnie ) też nie przyszedł, bo jest pokłócony z facetem kuzynki, czyli jego siostry. Litości.

W rodzinie TŻ też rodzeństwo, czyli wujek TŻ i chrzestna TŻ są skłóceni i zaproponowali, żeby ich posadzić na dwóch przeciwległych końcach sali

Teraz mi się przypomniało, że chyba Wam nie opowiadałam o chrzestnej TŻ!!
To jest taka baba, której nic i nikt nie pasuje. Co chwila przez nią są kłótnie w rodzinie. TŻ też był z nią i jej mężem skłócony (o kasę, bo u nich pracował kiedyś) do tego stopnia, że pierwotnie zastanawiał się, czy w ogóle ich zapraszać.
Dwa tygodnie temu pojechaliśmy do tej rodziny, żeby mnie poznali i wręczyć im zaproszenia.
Na drugi dzień ta wredna chrzestna (czyli ciotka TŻ) zadzwoniła do mojej teściowej, że jest mną zachwycona! ja pierwszy raz słyszałam takie połączenie: imię chrzestnej+jakieś pozytywne określenie
Podobno jest mną aż tak zachwycona, to nie dość, że przyjadą na ślub, to jeszcze ona chce nam tort kupić!

I niby fajnie, zawsze to kilka stówek mniej na naszej głowie. Ale co jeśli kupi brzydki, albo niesmaczny?? W ogóle spotkałyście się już z tym, żeby chrzestna tort kupowała? Ja tak, ale to był jakby drugi, dodatkowy tort, a nie ten główny.
__________________
=>

Zapuszczam włosy, dbam o paznokcie

poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:20   #1956
MagdaLena8504
Raczkowanie
 
Avatar MagdaLena8504
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 296
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Jeśli chodzi o firmę (przychodnię), w której z mężem pracujemy to nie mogę narzekać na ludzi . Wszyscy przybyli na nasz ślub i wesele, dostaliśmy komplet pięknej pościeli i duży koszyk z alkoholami i słodkościam . Potem przywieźliśmy do pracy jeszcze trochę ciast. Państwo doktorstwo-szefostwo było zachwycone
__________________
29.06.2013
Żona

MagdaLena8504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:22   #1957
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
W rodzinie TŻ też rodzeństwo, czyli wujek TŻ i chrzestna TŻ są skłóceni i zaproponowali, żeby ich posadzić na dwóch przeciwległych końcach sali

Teraz mi się przypomniało, że chyba Wam nie opowiadałam o chrzestnej TŻ!!
To jest taka baba, której nic i nikt nie pasuje. Co chwila przez nią są kłótnie w rodzinie. TŻ też był z nią i jej mężem skłócony (o kasę, bo u nich pracował kiedyś) do tego stopnia, że pierwotnie zastanawiał się, czy w ogóle ich zapraszać.
Dwa tygodnie temu pojechaliśmy do tej rodziny, żeby mnie poznali i wręczyć im zaproszenia.
Na drugi dzień ta wredna chrzestna (czyli ciotka TŻ) zadzwoniła do mojej teściowej, że jest mną zachwycona! ja pierwszy raz słyszałam takie połączenie: imię chrzestnej+jakieś pozytywne określenie
Podobno jest mną aż tak zachwycona, to nie dość, że przyjadą na ślub, to jeszcze ona chce nam tort kupić!

I niby fajnie, zawsze to kilka stówek mniej na naszej głowie. Ale co jeśli kupi brzydki, albo niesmaczny?? W ogóle spotkałyście się już z tym, żeby chrzestna tort kupowała? Ja tak, ale to był jakby drugi, dodatkowy tort, a nie ten główny.
Ja bym nie chciała, żeby chrzestna mi tort kupowała

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MagdaLena8504 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o firmę (przychodnię), w której z mężem pracujemy to nie mogę narzekać na ludzi . Wszyscy przybyli na nasz ślub i wesele, dostaliśmy komplet pięknej pościeli i duży koszyk z alkoholami i słodkościam . Potem przywieźliśmy do pracy jeszcze trochę ciast. Państwo doktorstwo-szefostwo było zachwycone
Gdyby mój prezes nie był skąpym kurduplem, to pewnie też bym coś dostała a tak, to nawet maila. Ale kij mu w oko mam już na firmę totalnie wylane
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 14:25   #1958
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciała, żeby chrzestna mi tort kupowała

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------


Gdyby mój prezes nie był skąpym kurduplem, to pewnie też bym coś dostała a tak, to nawet maila. Ale kij mu w oko mam już na firmę totalnie wylane

Ja właśnie też mam obawy
__________________
=>

Zapuszczam włosy, dbam o paznokcie

poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:28   #1959
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ja Wam w ogóle powiem, że pewne zachowania ludzi właśnie w związku z naszym ślubem mnie sporo nauczyły.
Dokładnie u mnie było tak samo. Zanim jeszcze zaniosłam zaproszenie siostrze ciotecznej, mojej mamie zakomunikowała, że nie przyjdzie bo wyjeżdza sobie do koleżanki na weekend. Jakiś czas później niosłam zaproszenie babci która mieszka właśnie z tą kuzynką, więc siłą rzeczy tak czy siak i tej M. zaniosłam Wzięła zaproszenie, słowem nie powiedziała że ma wyjazd, więc uznałam że się zastanowi. Minął termin potwierdzenia, piszę do niej a ona że przecież mojej mamie kiedyś mówiła że wyjeżdża WTF Specjalnie jej napisałam że nic nie wiedziałam, że mama mi nie przekazała, a poza tym jak byłam z zaproszeniem już po tym fakcie to mogła mi osobiście powiedzieć Potem się okazało że ten jej wyjazd to była ściema, bo ją parę osób w czasie mojego wesela widziało na mieście z psem. Życzeń mi też nie złożyła ani przed ani po fakcie. Pełna kulturka. Jest ode mnie starsza i może dlatego bykiem patrzyła, że na nią jeszcze nie pora nie wiem. W każdym razie będę wiedziała jak ją potraktować jak jej kolej przyjdzie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:48   #1960
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

A ja Wam powiem, że u mnie dużo osób twierdzi, że będzie - aż jestem zdziwiona, że tak dużo zobaczymy jak to będzie za 2 tyg jak przyjdzie do potwierdzania ale u mnie jest tak, że jak ktoś był u kogoś na weselu to nie wypada nie przyjść z powrotem a moi rodzice na wszystkie chodzili za to u tż wujek chyba nie przyjdzie, bo babcia mówiła, że przez tel się rzucał coś, że oni nie byli u jego córki na komunii
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:56   #1961
pechowiec_ona87
Raczkowanie
 
Avatar pechowiec_ona87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 264
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Tydzień przedślubny
W środę pojechaliśmy do miasta z którego pochodzę i od środy aktywnie zaczeliśmy ogarnianie wszystkiego co nie było dopięte jeszcze. Moj tż w środę jeździł po calym mieście i szukał miejsca gdzie zrobią nam księgę gości - natrudził się szukając, nie poddawał się mimo że lał deszcz ... w końcu znalazł drukarnie, gdzie zrobiono nam taką księgę jaka miała być. Miała być do odbioru następnego dnia. Popołudniu rozpakowaliśmy się bo u mnie skąd pochodzę mieliśmy być cały tydzień. Następnie skracanie sukni bo warstwa tiulu była za długa. W czwartek kupiliśmy brakującą część napoi, owoce. Byliśmy porozmawiac o szczególach w kwiaciarni, pokazać wazonik, aby kwiaciarka zrobiła odpowiednia grubość wiązanek na stoły. Kupiłiśmy ozdoby - potrzebne rzeczy do ozdobienia kieliszków, które będziemy tłuc. Wieczorem ozdabiałam kieliszki. W piątek dalsze zakupy, pojechaliśmy do cukierni po stelaż od toru aby go zawieźć do kwiaciarni na przystrojenie. Byliśmy na mszy i u spowiedzi, zaś kupiliśmy rodzicom storczyki na podziękowanie. Wieczorem pojechaliśmy na sale, gdzie zobaczyłam stoły nie ustawione, chaos, zero organizacji, wygladało wszystko tragicznie - jeden wielki bałagan, ani stołów ustawionych, ani obrusów. Zagotowałam się w sobie i pytam kiedy będzie to ustawione - dostałam odpowiedź, że jutro Spytałam kiedy mam ustawić dekoracje, winietki, dopilnować odpowiedniego ustawienia stołów. Usłyszałam odpowiedź, że jutro dopołudnia. W dzień ślubu dopołudnia mamy zdjęcia plenerowe i kamerowanie pleneru wiec wyszłam mało nie trzaskając drzwiami i odpowiedziałam "pewnie, super". Tak więc zadzwoniłam bo mojego świadka i powiedziałam mu, żeby był jak najprędzej na sali w dniu ślubu i wszystko nadzorował tam, wymagał i "rządził się" jakby to jego wesele było. Dogadaliśmy że teczka w której będzie lista spraw i wszystko dla niego w wersji papierowej co ma dopilnować i ogarnąć tam na sali i ze spraw weselnych. W piątek zawieźliśmy też wszystko na sale - owoce, napoje, wina, wódkę, cześć dekoracji itd. Na sali mieliśmy przećwiczyć taniec ale było jakieś szkolenie (wcześniej nam obiecano miejsce a faktycznie go nie było ...) W nocy robiliśmy spis spraw które ma dopilnować mój świadek, układ rozstawienia alkoholi, układ rozstawienia winietek itd. poźniej pakowaliśmy się. Tak wiec spaliśmy od 2 do 6 rano. Ogólnie rzecz biorąc całą środę, czwartek i piątek biegaliśmy od rana do wieczora z przerwą na szybki obiad.
pechowiec_ona87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 14:57   #1962
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że u mnie dużo osób twierdzi, że będzie - aż jestem zdziwiona, że tak dużo zobaczymy jak to będzie za 2 tyg jak przyjdzie do potwierdzania ale u mnie jest tak, że jak ktoś był u kogoś na weselu to nie wypada nie przyjść z powrotem a moi rodzice na wszystkie chodzili za to u tż wujek chyba nie przyjdzie, bo babcia mówiła, że przez tel się rzucał coś, że oni nie byli u jego córki na komunii
Tż rodzice też do wszystkich chodzili noooo i sami się zdziwili ile osób z ich strony odmówiło.
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 15:03   #1963
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że u mnie dużo osób twierdzi, że będzie - aż jestem zdziwiona, że tak dużo zobaczymy jak to będzie za 2 tyg jak przyjdzie do potwierdzania ale u mnie jest tak, że jak ktoś był u kogoś na weselu to nie wypada nie przyjść z powrotem a moi rodzice na wszystkie chodzili za to u tż wujek chyba nie przyjdzie, bo babcia mówiła, że przez tel się rzucał coś, że oni nie byli u jego córki na komunii
tekst mnie powalił
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 15:15   #1964
blue_eyed
Raczkowanie
 
Avatar blue_eyed
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 398
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Uff połowa wina zakupiona czerwone jest to jeszcze różowe do kupienia

A jakie winko kupiliście ?
__________________
...Miłość nie jest pragnieniem ani wiedzą, ani uwielbieniem... Jest wyzwaniem, ogniem niewidzialnym... /Paulo Coelho/
blue_eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 15:30   #1965
pechowiec_ona87
Raczkowanie
 
Avatar pechowiec_ona87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 264
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Dzień ślubu, wesela
W sobotę wstaliśmy po 6. Ja o 7 rano miałam fryzjerkę. Fryzjerka robiła mi tą fryzurkę rok temu na wesele przyjaciółki, dwa tyg. Przed ślubem jako próbną fryzurkę bo dodatkiem był grzebyk i ogólnie chciałam zobaczyć jak to wygląda w całości. Zawsze wychodziło oki więc byłam pewna i spokojna. W dniu ślubu jak mnie czesała fryzjerka to zestresowała mi się i jej nie wychodziło, trwało to dłużej niż zwykle. Koniec końcem jakoś poszło – fryzura była oki, byłam zadowolona, taka jak miała być. Śniadania nie jadłam ze stresu, moj tż zjadł. Przed śniadaniem dla odstresowania tż wypił piwko (dowiedziałam się o nim w drodze na plener). Z kolei na 9.30 makijażystkę. Spisała się makijażystka super! W tym czasie tata z tż pojechali z kwiatami na sale. Przyjechali po mnie do makijażystki, pojechaliśmy do domu po torby - bagaże i na sale. Trochę spoźnieni bo byliśmy 11.15 a on 11 czekali tam na nas kamerzyści i fotograf. Gdy tata znosił torby my tańczyliśmy pierwszy taniec – wariacvi z nas (nasza druga w życiu proba, każda po niecale 10 min.). Tak więc wszystko na wariata Zajechaliśmy do pałacu (sala). Poszliśmy z kamerzystami do naszego apartamentu ubierać się ponieważ przy okazji oni filmowali przygotowania-ubieranie się. Tak więc ubieranie nasze trwało niecałe 40min. Ja wówczas jeszcze z narzeczonym ubieraliśmy się razem w naszym apartamencie, moja kuzynka pomogła przy wiązaniu mojej sukni. Gdy się ubieraliśmy nasz kierowca na plener-moj gosc weselny a za razem i sasiad krzyczał już "gdzie wy jesteście, już dawno mieliśmy jechać, spoźnieni jesteśmy..."Gdy jechaliśmy na plener uzmysłowiłam sobie, że do 17stej nie będę nic jadła wiec kazałam podjechać do Mc Donald's i zamówiłam dużego Shake żeby nie ubrudzić sukni i nie zepsuć makijażu (wybór Shake z słomką wydawał mi sie najlepszy). Na plener dojechaliśmy o 12stej w południe więc tylko z pół godzinnym opóźnieniem wg. Mojego planu. Plener – zdjęcia i kamerowanie pleneru mieliśmy do 14.15 wiec skończyliśmy wcześniej niż było to zaplanowane. Zdażyliśmy podjechać do pałacu (sala) i pobiegac zobaczyć jak świadek ogarnął sprawę dopilnowania sali i wszystkiego co mu "zleciliśmy". Świadek z narzeczoną spisali się doskonale Traktujemy się jak rodzeństwo i byłam, jestem go pewna jak nikogo innego więc byłam spokojna, że wszystko tam jest tak jak powinno. Dokładnie tak było. Dogadaliśmy z kierowca naszego Cadillaca jakie mają być tablice i dekoracje autka. Po czym po kilku zdjęciach przy aucie pojechaliśmy o 15.30 do kościoła. Byliśmy na miejscu o 15.40. Zaraz jak pdjechaliśmy pod kościół szliśmy ze świadkami podpisać dokumenty. Przez cała drogę do kościoła w aucie czegoś mi brakowało. Ciągle pytałam wtenczas jeszcze narzeczonego czy mamy wszystko, co trzeba. Dowody są, kartki od spowiedzi, bukiet kwiatów, obrączki więc ... wszystko. Nadal mi czegoś brakowało. Podjechaliśmy na dół pod kościół a goście czekali na nas. Wysiedliśmy i wtenczas krzyknęłam "tren!!!!!!!!!!!!!!!! !" Przypomniałam sobie, że mój podpinany tren jest w naszym apartamencie ponieważ na plener go nie brałam. Szybko poszukiwanie kto ma klucz do apartamentu naszego i wysłałam narzeczoną mojego świadka z innym gościem jako kierowcą po tren. Oni pojechali a my w tym czasie podpisywaliśmy dokumenty i czekaliśmy na naszą mszę ślubną o 16stej. Dwie minuty przed 16 zadzwoniłam spytać, gdzie oni są z moim trenem. Powiedzieli, że jadą i są nie daleko. Punkt 16 przyjechali z trenem wiec narzeczona świadka ze świadkową podpinali mi go na dole kościoła. Wsiedliśmy znów do auta teraz już z trenem i podjechaliśmy pod główne schody z przodu kościoła. Wysiedliśmy. Szliśmy długimi schodami a przed nami mała dziewczynka sypała kwiatki na tych schodach. Cieszyłam się że dała radę bo dzień wcześniej była zestresowana i miała nie zbyt dobry dzień jak ją odwiedziliśmy. Tak wiec troche sobie opóźniłam nasze wejście do kościoła ok. 7 minut. Wiedziałam, że nikt nie będzie miał za złe tego, księża bardzo ok.
pechowiec_ona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 15:45   #1966
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Tż rodzice też do wszystkich chodzili noooo i sami się zdziwili ile osób z ich strony odmówiło.
ja się licze z tym, że to co nam mówią teraz to swoje a co będzie przy potwierdzaniu to całkiem inna bajka

Cytat:
Napisane przez blue_eyed Pokaż wiadomość
A jakie winko kupiliście ?
Porto - czerwone słodkie, mnie smakuje co za winami nie przepadam mieliśmy na oko też inne czerwone słodkie - witosha, było na celowniku, bo w pierwszej kolejności chcieliśmy bułgarskie, ale jakoś nam jechało starą piwnicą strasznie. Możliwe, że po prostu my się nie znamy, bo oboje za winem nie przepadamy Dokupimy jeszcze różową półsłodką Kadarkę Rosenthalera
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 15:46   #1967
pechowiec_ona87
Raczkowanie
 
Avatar pechowiec_ona87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 264
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Msza ślubna
Ksiądź który odprawiał naszą mszę ślubną wyszedł po nas, przywitał się i szliśmy za nim. Z kolei za nami świadkowie. Weszliśmy przy pięknej pieśni (znajomy ksiądź organistki napisał dla Niej tą pieśni - mojemu tż bardzo się podobała a ja stresowałam się dopiero wówczas więc wcale jej nie pamiętam). Ksiądź bardzo mnie zaskoczył mszą, była piękna – nie msza standardowo tylko włożył serce, kazanie standardowe, zaś mówił poprostu dla Nas wiele pięknych rzeczy. Organistka pięknie śpiewała (wszystko co uzgodniliśmy i dogadaliśmy). Było Ave Maria, podczas komuni Alleluja Miłość Twa Elenii, pod koniec gdy się modliliśmy moje ulubione "Gdy się łączą ręce dwie". Na wyjście marsz. Obydwoje zestresowani byliśmy (tż od samego ranka a ja tylko w kościele). Obyło się bez łez moich i tż. Ksiądź poprosił mojego świadka aby podał (odwiązał z poduszeczki) obrączki. Powiedzieliśmy sobie słowa przysięgi patrząc na siebie. Pod koniec mszy ksiądź z ambony złożył mojemu już wtenczas mężowi życzenia imieniowe oraz nam życzenia, zaś podał ręce nam i po cichu już znów nam życzył wszystkiego co najlepsze. Pogratulował i wręczył dokument. Wyszliśmy z kościoła jako pierwsi (goście za nami). Gdy wyszliśmy posypał się ryż i monety. Początkowo zbieralismy sami a zaś jak już ciągle dorzucali dzieci nam pomagały Byly życzenia pod kościołem od znajomych. Zeszliśmy długimi schodami w dół do naszego auta. Wsiedliśmy do niego i pojechaliśmy do naszego pałacu (na sale). Byliśmy ostatni pod pałacem ponieważ samochód jakiś na kościelnym parkingu przyblokował nam wyjazd.
pechowiec_ona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 15:48   #1968
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Witam was

jestem na etapie poszukiwania bielizny ślubnej bardotki

Myślałam o wonderbra ale nie ma białej, a boje się o cielistą?

Macie jakieś dobre sklepy w które warto uderzyć?

__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:32   #1969
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM201

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Witam was

jestem na etapie poszukiwania bielizny ślubnej bardotki

Myślałam o wonderbra ale nie ma białej, a boje się o cielistą?

Macie jakieś dobre sklepy w które warto uderzyć?

Ja nie pomogę ale zajrzyj do izki! Ona miała super bardotke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 16:34   #1970
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Nie było mnie 2 dni, nie nadrabiam


Będę się za to chwalić


1. Jestem znów rudaaaaa
2. 10 sierpnia odbieram suknię
3. w przyszłą środę mam próbny makijaż
4. Najlepsza fryzjerka od ślubnych fryzur w okolicy będzie mnie jednak czesać wczoraj jak byłam u fryzjera zwolnił się jej mój termin
5. Welon, który spisałam na straty znów budzi nadzieję mama zamoczyła go w jakimś niemieckim proszku do firan itd i puszcza
6. Zostało 40 dni do ślubu i jak zrobiła listę, to myślałam, że się przewrócę Ooooo nie - dziś już 39 DDŚ
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:46   #1971
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Nie było mnie 2 dni, nie nadrabiam


Będę się za to chwalić


1. Jestem znów rudaaaaa
2. 10 sierpnia odbieram suknię
3. w przyszłą środę mam próbny makijaż
4. Najlepsza fryzjerka od ślubnych fryzur w okolicy będzie mnie jednak czesać wczoraj jak byłam u fryzjera zwolnił się jej mój termin
5. Welon, który spisałam na straty znów budzi nadzieję mama zamoczyła go w jakimś niemieckim proszku do firan itd i puszcza
6. Zostało 40 dni do ślubu i jak zrobiła listę, to myślałam, że się przewrócę Ooooo nie - dziś już 39 DDŚ
za załatwione sprawy! Ruda - pokaz zdjecia
co jest z welonem, bo ja nie w temacie ?
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:50   #1972
edzka1104
Zakorzenienie
 
Avatar edzka1104
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: od siebie:)
Wiadomości: 4 420
Odp: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz.

Pechowiec_ona87 fajnie sie czyta twoja relacje

Fligh chce zobaczyc rudy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
09-11-2013 żona

Hubert 23.11.2014
Laura 05.05.2018
edzka1104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:52   #1973
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
za załatwione sprawy! Ruda - pokaz zdjecia
co jest z welonem, bo ja nie w temacie ?
zachmurzone dziś i musiałabym z lampą robić - próbowałam i wygląda jak czerwony ten kolor. Mam taki https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg

A z welonem hmm - kupiłam używkę, która miała być biała, ale okazała się nie biała, tylko zszarzała Moja mama walczy, żeby wróciła jej biel

Maż jaki był ucieszony i zdziwiony jak zobaczył mnie po powrocie z pracy w rudych
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:53   #1974
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM201

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
zachmurzone dziś i musiałabym z lampą robić - próbowałam i wygląda jak czerwony ten kolor. Mam taki https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg

A z welonem hmm - kupiłam używkę, która miała być biała, ale okazała się nie biała, tylko zszarzała Moja mama walczy, żeby wróciła jej biel

Maż jaki był ucieszony i zdziwiony jak zobaczył mnie po powrocie z pracy w rudych
Jaki kolor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:53   #1975
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Czy jest na sali prawnik?
Albo ktoś kto się zna na prawach pasażera samolotu? Albo przeszedł jakąś batalię o odszkodowanie z liniami lotniczymi?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 16:55   #1976
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
zachmurzone dziś i musiałabym z lampą robić - próbowałam i wygląda jak czerwony ten kolor. Mam taki https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/27964.jpg

A z welonem hmm - kupiłam używkę, która miała być biała, ale okazała się nie biała, tylko zszarzała Moja mama walczy, żeby wróciła jej biel

Maż jaki był ucieszony i zdziwiony jak zobaczył mnie po powrocie z pracy w rudych
Uuuu - no to niezle z tym welonem
Widze w klubie, o jakiej rudosci mowisz Odwaznie ;-)
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:02   #1977
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Uuuu - no to niezle z tym welonem
Widze w klubie, o jakiej rudosci mowisz Odwaznie ;-)
dla mnie żadna odwaga - już tak miałam

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Z tego mojego kaszlu i bólu gardła nie mogę nic jeść, a jak już zjem to od razu jak zaczynam kaszleć
Ogólnie z apetytem kiepsko u mnie... Wszystkie gacie lecą mi z tyłka... Boję się co będzie z suknią jak tak dalej pójdzie
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:03   #1978
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Treaz to mogę o jedzeniu pogadać - zrobiłam TŻowi i sobie ryż z mięskiem mielonym z szynki i beszamelem, a do tego surówkę z marchwi

poziomka - keee? Dziwne. A może zapłacić za tort, który Wy wybierzecie?

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Czy jest na sali prawnik?
Albo ktoś kto się zna na prawach pasażera samolotu? Albo przeszedł jakąś batalię o odszkodowanie z liniami lotniczymi?
Nie jestem prawnikiem, ale mam dwie psiapsióły po prawie, z których jedna miała batalię z firmą lotniczą a co?
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:14   #1979
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość


Nie jestem prawnikiem, ale mam dwie psiapsióły po prawie, z których jedna miała batalię z firmą lotniczą a co?
A bo zgłosilam reklamacje do wizzair z powodu opóźnionego o ponad 6 h lotu (BCN-KTW). Przyczyna byla usterka techniczna samolotu. No i oni odpisali cos w guscie ze to "nadzwyczajna okolicznosc" i nic nie zapłacą w ramach odszkodowania. No i chodzi o to czy usterka techniczna samolotu wykryta rano jest nadzwyczajna okolicznoscia opóźnienia lotu popoludniowego?
A jak kolezance poszla batalia?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 17:19   #1980
myszka 1234567
Zakorzenienie
 
Avatar myszka 1234567
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 675
Dot.: Teściowo! schowaj swe marne oręże, Twój syn i tak będzie mym mężem ! PM2013, cz

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Nie było mnie 2 dni, nie nadrabiam


Będę się za to chwalić


1. Jestem znów rudaaaaa
2. 10 sierpnia odbieram suknię
3. w przyszłą środę mam próbny makijaż
4. Najlepsza fryzjerka od ślubnych fryzur w okolicy będzie mnie jednak czesać wczoraj jak byłam u fryzjera zwolnił się jej mój termin
5. Welon, który spisałam na straty znów budzi nadzieję mama zamoczyła go w jakimś niemieckim proszku do firan itd i puszcza
6. Zostało 40 dni do ślubu i jak zrobiła listę, to myślałam, że się przewrócę Ooooo nie - dziś już 39 DDŚ



Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Jedna z tych koleżanek mojej mamy jej powiedziała, że oglądała płyty z 2 wesele - z naszej sali i z takiej innej i na tej naszej to było straszne dziadostwo W ogóle jej córka (lat 10) była na tym weselu i mówiła, że był badziew straszny - lat 10 Nie to co w tym drugim lokalu Także ten... Kamerzysta raczej nie filmuje tego co na stołach jest i nie filmuje kelnerek, tylko raczej zabawę
myszka 1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.