Rozstanie z facetem, część XXVII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-13, 20:44   #3211
ergo_proxy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 59
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
kuźwa napisał.. co za cham.. napisał "i co jak Ci idzie na spotkaniach z kolegą?"
żenua...

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
dziewczyny jak sobie pomoc tak doraznie? na chwile chociaz?
pije rum z cola i gapie sie w sufit...
mi pomogło z kumpelą karaoke i whisky. A może to były najpierw whisky, potem karaoke.. Same nie wiemy

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
ja już wszystkie sezony Gesslerowej przeglądnełam, a teraz jadę na bardzo emocjonującej telenoweli Marycha, bo w oczekiwaniu Ci ten make up spłynie
Zasugerowałam się Waszymi telenowelami i wciągam nie wiem czy ktoś to pamięta - zbuntowanego anioła

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Taki off. Jak radzicie sobie bez seksu?
W pracy mi kumpela powiedziała, że... mam ☠☠☠☠iki w oczach

PS Wczoraj imprezka, dzisiaj dochodzę do siebie. Super, że jesteście, bo w takich samotnych chwilach strasznie włącza się rozmyślanie.
PS2 Exa siostra dziś wyszła za mąż. Miałam być tam z nim, a jest ona. Więc.. Same rozumiecie...
__________________
Dlaczego mężczyźni nie mają kryzysu wieku średniego? - Ponieważ nigdy nie dorastają.

A przynajmniej ci, których spotkałam

Edytowane przez ergo_proxy
Czas edycji: 2013-07-13 o 20:50
ergo_proxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 20:47   #3212
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

O matko, stare to jak świat, o, o, o! Zacznijcie oglądać modę na sukces od pierwszego odcinka, na pewno nie będziecie narzekać na brak czasu!
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:12   #3213
wycinanka85
Raczkowanie
 
Avatar wycinanka85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 171
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Mój dzisiejszy wieczór również nie należy do najlepszych...bardzo tęsknię, ale to tak przeokrutnie, ech
wycinanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:16   #3214
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez wycinanka85 Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy wieczór również nie należy do najlepszych...bardzo tęsknię, ale to tak przeokrutnie, ech
nie zamęczaj się
pooglądaj serial jakiś i przestaniesz myśleć o tym!
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:17   #3215
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a próbowała któraś z Was wypisać sobie na kartce to co Oni zrobili żle i dlaczego ten związek nie miał szans? zastanawiam się czy to by mi nie pomogło..
Tak. No i niewiele mi to dało, bo tylko mi wyszło,że to wszystko łatwo można było zmienić.
Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
mam jeszcze czasami podobnie,albo jak przechodzę obok jakiś miejsc w których się coś działo.... a jeden mostek w okolicy dalej omijam szerokim łukiem,bo wiem,że byłoby mi ciężko przez niego przejść,bo ttam sie piewrwszy raz pocałowaliśmy... mam nadzieję,że to przejdzie.
Ja już nie, przejdzie Ci szybciej niż myślisz.Chociaz jak byłam ostatnio w górach to mnie naszły wspomnienia,bo my zawsze razem jeździliśmy w góry..no ale cóż. Ja jeszcze mam zapiętą kłódkę na mostku tym słynnym w Krk. Głupia zamiast ją odpiąć to wyrzuciłam kluczyć gdzieś w pole. I teraz tam już zostanie zapięta. Na wieki
Cytat:
Napisane przez Marycha1977 Pokaż wiadomość
co myślicie?
modelka
Cytat:
Napisane przez impressive20 Pokaż wiadomość
Ja fatalnie..tęsknię za męskim ciałem jaki mial eks..był taki jak gerard butler męski jak mnie dotknął już byłam gotowa ...szkoda że to już się skończyło...teraz to już wstrzemięźliwosc dotknęła..
Heh,mój też miał fajne i był zawsze taki ciepły..gorący wręcz.U mnie to samo było,wystarczy,że mnie musnął palcem po ręce
Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Normalnie. Jakby tego w ogóle na świecie nie było i nikt nie wiedział, że istnieje.
Ja też, w ogóle o tym nie myślę.Seks dla mnie umarł te x miesięcy temu.
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Bridget Jones na tvn...
Dobrze,że nie mam TV..
Cytat:
Napisane przez japo35 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje dzieci wyjechały na wakacje więc do września są wolne ich pokoje za free więc Zapraszam :P . Mój się zgodzil.
A gdzie mieszkasz? To musisz mieć jego zgodę? W dodatku po tym co Ci powiedział o Twoich dzieciach?
Cytat:
Napisane przez ergo_proxy Pokaż wiadomość
Zasugerowałam się Waszymi telenowelami i wciągam nie wiem czy ktoś to pamięta - zbuntowanego anioła
Serial mojego dziecinstwa oglądałam zawsze z dziadziem
Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
O matko, stare to jak świat, o, o, o! Zacznijcie oglądać modę na sukces od pierwszego odcinka, na pewno nie będziecie narzekać na brak czasu!


Jakie książki polecacie po rozstaniu? Miałam kilka w pdfie ale straciłam wszystkie dane z komputera i już niestety nie pamiętam niczego oprócz"kobiety które kochają za bardzo" ..
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

Edytowane przez Tindomerel_
Czas edycji: 2013-07-14 o 12:14
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:24   #3216
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Oj, dziewczyny, chyba trzeba Was skopać po co rozpamiętujecie?
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:26   #3217
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Tak. No i niewiele mi to dało, bo tylko mi wyszło,że to wszystko łatwo można było zmienić.
Ja już nie, przejdzie Ci szybciej niż myślisz.Chociaz jak byłam ostatnio w górach to mnie naszły wspomnienia,bo my zawsze razem jeździliśmy w góry..no ale cóż. Ja jeszcze mam zapiętą kłódkę na mostku tym słynnym w Krk. Głupia zamiast ją odpiąć to wyrzuciłam kluczyć gdzieś w pole. I teraz tam już zostanie zapięta. Na wieki
mam nadzieję,że przejdzie...
a ja mimo,że mieszkam w Krakowie,to ni emieliśmy tam kłódki...
ale widziałam tam kiedyś taką kłódkę gdzie było napisane "Piotrek i Ania i data jakaś" i dopięta do niej kłódka "i jego kochanka Agnieszka"
ale tam jest pełno powyrywanych kawałków tej siatki...no takie zycie.
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 21:40   #3218
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

O widzę, małopolska się kłania Ja studiowałam w Krakowie, teraz chcę zacząć w Rzeszowie, eh latawica ze mnie
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:43   #3219
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
mam nadzieję,że przejdzie...
a ja mimo,że mieszkam w Krakowie,to ni emieliśmy tam kłódki...
ale widziałam tam kiedyś taką kłódkę gdzie było napisane "Piotrek i Ania i data jakaś" i dopięta do niej kłódka "i jego kochanka Agnieszka"
ale tam jest pełno powyrywanych kawałków tej siatki...no takie zycie.
no to ładnie:P fajne są te w stylu" Ania i Tomek i jakaś data| i potem dopięta druga z datą ślubu;p
No ja tu kiedyś chciałam porozstaniówki namówić na spotkanie w Krk ale jakoś nikt się nie palił;p
Ja już pomalowałam wszędzie paznokcie i teraz oglądam jakiś dziwny film "Osada"
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 21:48   #3220
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

No to może nam się uda kiedyś w końcu?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 22:15   #3221
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Jak byłam w Waszej 'fazie' czyli te obrzydliwe wieczory, smęty, wspomnienia, to włączałam sobie jakąś fajna skoczną muzykę i tańczyłam po pokoju.
Proszę, ode mnie, z nadzieją na niedaleką przyszłość, Piękności
http://www.youtube.com/watch?v=Wmc8bQoL-J0
http://www.youtube.com/watch?v=m5H-qIovNnw
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-13, 22:25   #3222
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Ja tam wolę takie rzeczy - http://www.youtube.com/watch?v=gzkH3RC6CG0
No i ta idealnie się nadaje do zadedykowania gnojkom
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 22:32   #3223
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ja tam wolę takie rzeczy - http://www.youtube.com/watch?v=gzkH3RC6CG0
No i ta idealnie się nadaje do zadedykowania gnojkom
Wszystko, byle by tylko pomogło
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 22:34   #3224
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Wszystko, byle by tylko pomogło
Ta szczególnie pomaga po przeczytaniu tekstu
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 23:27   #3225
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

No nie mogę, przydałaby się butelka wina-jak nic na gwałt! Dysponuje ktoś tu takową? Nie wytrzymam, nie wytrzymam, nie wytrzymam.. Za dwa tygodnie dowiem się co z moją przyszłością, co dalej.. A to takie przytłaczające, że trzeba czekać.. Nawet spać mi się nie chce, właśnie skończyłam oglądać telenowelę i jak zawsze na ostatnim odcinku się poryczałam, niby to tylko film, ale.. taki życiowy. Mężczyzna miał chyba 1000 kochanek w tym kuzynkę, podejrzenie choroby wenerycznej i w ogóle, rozdziewiczył dziewczynę, zaszła w ciążę, ożenił się, zdradzał notorycznie, rozwiódł się, by na końcu ponownie się z nią zejść i zmienić się w kochającego tatę, męża. Takie rzeczy to tylko w filmach.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Oj, dziewczyny, chyba trzeba Was skopać po co rozpamiętujecie?
A tak jakoś... Bo s☠☠☠☠iel jest dojrzałym facetem, a zachowuje się jak niedorozwój. Ale, ale.. Dziwię się sobie. Bo przecież ani jakoś przystojny nie był ani nie miał zalet. Zawsze musiałam liczyć tylko na siebie, a jednak żal dupę ściska.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Wszystko, byle by tylko pomogło
Wszystko byle nie smęty, powinnyśmy zakaz zrobić wklejania użalaczy

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Jak byłam w Waszej 'fazie' czyli te obrzydliwe wieczory, smęty, wspomnienia, to włączałam sobie jakąś fajna skoczną muzykę i tańczyłam po pokoju.
Proszę, ode mnie, z nadzieją na niedaleką przyszłość, Piękności
http://www.youtube.com/watch?v=Wmc8bQoL-J0
http://www.youtube.com/watch?v=m5H-qIovNnw
A jak potrafiłaś w czasie takiego humoru skakać po domu? Zdradz ten sekret, bo jak mnie ta faza dopadnie (wow, na razie nie płakałam jeszcze oprócz pierwszego dnia, co w sumie daje 7 dni!-ale nie wiem czy to może nie jest spowodowane iskrą wiary, że to wróci i tym, że jeszcze może nie doszło to do mnie?-jak uważacie?) to nic innego nie pomaga jak porządne wyryczenie.

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez wycinanka85 Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy wieczór również nie należy do najlepszych...bardzo tęsknię, ale to tak przeokrutnie, ech
Wycinanko kochana, łączę się z Tobą w bólu Mam nadzieję, że już śpisz i masz chwilę odpoczynku od płaczu, tęsknoty i myślenia, przytulam cieplutko

Kocham spać, bo wtedy czuć nieświadomie ten cudowny reset. O niczym nie myślisz, nie tęsknisz, jesteś tak jakby.. w drugim świecie.

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez impressive20 Pokaż wiadomość
Ja często mam smutne wieczory..prawie nie wychodzę do ludzi..introwertyczka ..chętnie bym chciała mieć towarzystwo fajnych ludzi być otwarta ....sama w czterech pustych ścian..dziwię się że mam twardą psychikę...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Introwertyki mają najgorzej, bo nie dość, że nie mają gdzie to i ochoty na jakiekolwiek wyjścia. Rozumiem Cię doskonale. Też potrzebuję takiej fajnej paczki, ale niestety. Został mi tylko jeden jedyny kolega, który na razie jest wolny i może poświęcić mi 100% swojego czasu. Ale przecież to nie to samo co koncert, kino, moczenie ryjka z fajną, zgraną paczką. I teraz wolałabym się skupić na poznawaniu fajnych ludzi niż na szukaniu faceta. Dostrzegam plusy bycia singlem, ale właśnie te samotne wieczory dobijają, przytłaczają. Trzeba nagle zacząć sobie organizować życie. Od nowa.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 23:36   #3226
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez impressive20 Pokaż wiadomość
Ja często mam smutne wieczory..prawie nie wychodzę do ludzi..introwertyczka ..chętnie bym chciała mieć towarzystwo fajnych ludzi być otwarta ....sama w czterech pustych ścian..dziwię się że mam twardą psychikę...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja to samo, do tego nie mam zadnej pasji, nic mi sie nie chce i cale dnie spedzam przy kompie. kompletnie nie mam zycia.

moim glownym priorytetem w zyciu jest miec rodzine a to marzenie nigdy nie bylo dalej. Bylam przekonana, ze bede miala rodzine, z nim, niedlugo...a on powiedzial mi miesiac temu "nigdy sie z toba nie ozenie". A to i tak pikus przy innych rzeczach ktore mi zrobil.
Co za parszywy dzien dzisiaj. Bardzo tesknie.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 23:59   #3227
may_be
Przyczajenie
 
Avatar may_be
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja to samo, do tego nie mam zadnej pasji, nic mi sie nie chce i cale dnie spedzam przy kompie. kompletnie nie mam zycia.

moim glownym priorytetem w zyciu jest miec rodzine a to marzenie nigdy nie bylo dalej. Bylam przekonana, ze bede miala rodzine, z nim, niedlugo...a on powiedzial mi miesiac temu "nigdy sie z toba nie ozenie". A to i tak pikus przy innych rzeczach ktore mi zrobil.
Co za parszywy dzien dzisiaj. Bardzo tesknie.
Bardzo podobnie do Ciebie rozumuję. Też liczyłam na rodzinę, szczęście przy boku mojego byłego chłopaka (naprawdę napisałam/wymówiłam te słowa pierwszy raz). Szkoda, że tylko ja miałam takie plany.

A trzeba się z tego wybić, czymś się zająć - ja mam sporo pomysłów na to co mogłabym robić - malowanie, pieczenie, hand-made, rower, basen... ale pojawia się mały problem... skąd wziąć siłę? (i komputer wygrywa - zero wysiłku)


Płakać. Spać.
__________________
If you've got nothing to dance about, find a reason to sing.

Edytowane przez may_be
Czas edycji: 2013-07-14 o 00:08
may_be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 00:39   #3228
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Dokładnie. U mnie to samo, komputer stał się całą oskocznią i też pomysły mam, ale brak siły.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 02:43   #3229
wotewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Witajcie.

mam dość. tak strasznie dość...

czuję się jakbym przegrała życie. On ma mnie totalnie gdzieś. Na wszystko nałożyła się masa innych problemów. Próbowałam się czymś zająć, zająć sobą. Totalnie mi to nie wychodzi, po prostu tylko ciągle jestem senna i płaczę. W dodatku mam pojutrze ważną rozmowę na studia i mam przygotować dwa tematy. Nie umiem nic. nie dostanę się, musiałabym teraz się wziąć i nie spać, a jestem w rozsypce. Nawet oddycha mi się jakoś ciężej i ciągle czuję niepokój... Czy któraś z Was wyszła z takiej totalnej beznadziei po kilku latach toksycznej relacji?
wotewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 06:03   #3230
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Odp: Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

[QUOTE=Tindomerel_;4177944 3]Tak. No i niewiele mi to dało, bo tylko mi wyszło,że to wszystko łatwo można było zmienić.
Ja już nie, przejdzie Ci szybciej niż myślisz.Chociaz jak byłam ostatnio w górach to mnie naszły wspomnienia,bo my zawsze razem jeździliśmy w góry..no ale cóż. Ja jeszcze mam zapiętą kłódkę na mostku tym słynnym w Krk. Głupia zamiast ją odpiąć to wyrzuciłam kluczyć gdzieś w pole. I teraz tam już zostanie zapięta. Na wieki
modelka
Heh,mój też miał fajne i był zawsze taki ciepły..gorący wręcz.U mnie to samo było,wystarczy,że mnie musnął palcem po ręce
Ja też, w ogóle o tym nie myślę.Seks dla mnie umarł te x miesięcy temu.
Dobrze,że nie mam TV..
A gdzie mieszkasz? To musisz mieć jego zgodę? W dodatku po tym co Ci powiedział o Twoich dzieciach?
Cytat:
Napisane przez ergo_proxy Pokaż wiadomość
Zasugerowałam się Waszymi telenowelami i wciągam nie wiem czy ktoś to pamięta - zbuntowanego anioła [/COLOR] Serial mojego dziecinstwa oglądałam zawsze z dziadziem


Jakie książki polecacie po rozstaniu? Miałam kilka w pdfie ale straciłam wszystkie dane z komputera i już niestety nie pamiętam niczego oprócz"kobiety które kochają za bardzo" ..
Ja mam ich trochę podaj @ na priv

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 08:45   #3231
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
A jak potrafiłaś w czasie takiego humoru skakać po domu? Zdradz ten sekret, bo jak mnie ta faza dopadnie (wow, na razie nie płakałam jeszcze oprócz pierwszego dnia, co w sumie daje 7 dni!-ale nie wiem czy to może nie jest spowodowane iskrą wiary, że to wróci i tym, że jeszcze może nie doszło to do mnie?-jak uważacie?) to nic innego nie pomaga jak porządne wyryczenie.
Zmuszałam się. Fizycznie. Wiedziałam, że jak będę leżeć, smęcić, rozmyślać, to nic to nie pomoże. Wiem, że to tak łatwo brzmi, ale to naprawdę nie było łatwe tylko ja mam trochę tak, że lubię, odczuwam potrzebę walki. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że jechanie autobusem, wspominanie i płakanie przy tym niczego nie zmieni. Nie sprawi, że on mnie na nowo pokocha, z powrotem zacznie szanować. Dlatego walczyłam. Siłą woli zmieniałam przedmiot rozmyślań, zmuszałam się do tańczenia, (endorfiny + jestem bardzo podatna na muzykę, więc 'walking on sunshine' zawsze pomagało ) czasem desperacko wydzwaniałam do przyjaciół, żeby zrobić cokolwiek, a nie gapić się w ścianę i żeby nawet usłyszeć potwierdzenie, że dobrze zrobiłam. Wmawiałam sobie setki razy dziennie, że trzeba się z tym pogodzić.
Zdaję sobie sprawę z tego, że w życiu bywa ciężko, niektórzy wpadają w depresję i potrzebują pomocy specjalisty. Czasem potrzebny jest wieczór, żeby powyć i wyładować emocje, tylko ja kiedyś stwierdziłam, że chciałabym mieć dobre życie i na ile mogę mieć na coś wpływ, wykorzystam to ze wszystkich sił.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."

Edytowane przez Phoce
Czas edycji: 2013-07-14 o 08:47
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 09:53   #3232
wycinanka85
Raczkowanie
 
Avatar wycinanka85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 171
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Dziewczynki, za godzinę jadę z tym moim eksem na zakupy. Czuje się jak przed jakimś wielkim egzaminem, serce mi wali, drżą mi ręce, ściska w żołądku. Wiem teraz, że to była niesłuszna decyzja, ale już za późno, nie będę odwoływać...i tak będę tego żałować, ale z drugiej strony jakbym nie pojechała też bym żałowała. trzymajcie kciuki, żebym się godnie zachowywała i nie dawała poznać po sobie swojego "rozklekotania"
wycinanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:18   #3233
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
No ja tu kiedyś chciałam porozstaniówki namówić na spotkanie w Krk ale jakoś nikt się nie palił;p
To pisze ta, której nie pasował żaden termin spotkania
Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Ja już pomalowałam wszędzie paznokcie i teraz oglądam jakiś dziwny film "Osada"
Mnie się podobał.
Cytat:
Napisane przez Marycha1977 Pokaż wiadomość
co myślicie?
Do schrupania!
Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Kubeł zimnej wody. Nie odpiszę mu, nie, nie, nie. Ale powiedzcie mi jedno? PO CO ON MI ZADAŁ TO PYTANIE? No po co? Nie lepiej uwodzić te młode dupy? Po co..? Co on chce tym zyskać? I na jaką odpowiedź liczy?Do czego chce mnie sprowokować?
Nie zastanawiaj się nad tym. Pomyśl, jak się męczy, że nie odpisałaś. Jak zerka na telefon. Jak podrywa się na dźwięk dzwonka...
Dobrze mu tak.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 10:49   #3234
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Dzień dobry

Wycinanka, ogólnie uważam, że te zakupy to zły pomysł.. Niepotrzebnie będzie Ci potem ciężej.

Postanowione-jadę pilnować zwierzaków i zabieram ze sobą koleżankę więc nudno na pewno nie będzie
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:19   #3235
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
No to może nam się uda kiedyś w końcu?
Jestem za
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
moim glownym priorytetem w zyciu jest miec rodzine a to marzenie nigdy nie bylo dalej. Bylam przekonana, ze bede miala rodzine, z nim, niedlugo...a on powiedzial mi miesiac temu "nigdy sie z toba nie ozenie"
Skąd ja to znam też mi się marzy dom,5 dzieci,pies, ogórdek itd. Czasami żałuję,że nie mam parcia na karierę zawodową, może byłoby mi lepiej:P

Cytat:
Napisane przez may_be Pokaż wiadomość
Płakać. Spać.
Nie płaczemy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To pisze ta, której nie pasował żaden termin spotkania
wiem do 3x sztuka ?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:23   #3236
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

A mi dziś jest tak strasznie smutno
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 12:36   #3237
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

U mnie kolejny zły dzień robiłam porządki i znalazłam kilka jego rzeczy, pozbierałam wszystko i napisałam mu że jak będzie w okolicy to mu to oddam. Ma się później do mnie odezwac

też chciałaby miec rodzinę, jeszcze tydzień temu rozmawialiśmy z ex na ten temat i ustaliliśmy, że za 2 lata weźmiemy ślub jestem przybita
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:06   #3238
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez wotewa Pokaż wiadomość
Witajcie.

mam dość. tak strasznie dość...

czuję się jakbym przegrała życie. On ma mnie totalnie gdzieś. Na wszystko nałożyła się masa innych problemów. Próbowałam się czymś zająć, zająć sobą. Totalnie mi to nie wychodzi, po prostu tylko ciągle jestem senna i płaczę. W dodatku mam pojutrze ważną rozmowę na studia i mam przygotować dwa tematy. Nie umiem nic. nie dostanę się, musiałabym teraz się wziąć i nie spać, a jestem w rozsypce. Nawet oddycha mi się jakoś ciężej i ciągle czuję niepokój... Czy któraś z Was wyszła z takiej totalnej beznadziei po kilku latach toksycznej relacji?

Mój były też ma mnie totalnie gdzieś. I żyję. Więc Ty swojego byłego też miej

A jak masz ważną rozmowę, to weź się w garść i przygotuj to co masz przygotować. Jak Ci się uda to przynajmniej będziesz miała podów do radości i świętowania Trzymam kciuki
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:07   #3239
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Lepiej, że teraz wyszło niż po ślubie-takie jest moje zdanie. Fajnie jest mieć marzenia i mieć nadzieję, że się spełnią. Ja byłam na spacerze i trafiłam leśną ścieżką na takie pole, nowo zasiana trawka i dookoła tego kwadratowego pola-nowe drzewka. Rozmarzyłam się. Oczami wyobraźni widziałam drewniany dom z bali, meble ogrodowe, szum drzew. Może dzieci nie widzę, bo nie mam ich w planach, ale trepoczący pies nie wadzi. Mam nadzieję, że kiedyś nasze marzenia się spełnią. Że znajdziemy odpowiednich mężczyzn. I gdzieś tam czeka na nas wymnarzony dom.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 13:47   #3240
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Też chcę dom z bali. A najlepiej jakiś stary drewniany i koniecznie w górach. Ehh rozmarzyłam się..
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.