pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 18:49   #1
lauralipnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Thumbs up

pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :)


Witam moje zawzięte wizażanki. Otóz mam kilka pytan .
Dzis spedziłam cały dzien na buszowaniu bo wątkach dotyczących diet i ćwiczen.Muszę szczerze przyznać , ze pierwszy raz czuję sie taka zmobilizowana.Naprawde wiele z was dało mi wiare w siebie. Zawsz podejmowałam sie prób schudnięcia i mówiłam ze wytrwam ale nie wierzywałm w to. Dzis czuje sie pewna dzięki wam i waszym sposobom.
Otóż mam chłopaka i ucze sie w liceum humanistycznym a dodatkowo uczęszczam na zajęcia z angielskiego 4h w tyg i mimo wszytsko nie mam zbyt wiele czasu. Ale na diete trzeba miec czas. Od dziś zaczęłam a6W i wiem ze dotrwam do konca bo bardzo spodobał mi sie ten wysiłek i uczucie zmeczenia zwariowałam:PP i do tego mam własnie pytanie... Czy ktos moze mi powiedziec czy w pierwsyzch dniach moge zwiększac ilość cwiczen.... bo poki co rozpiera mnie energia i chce robic wiecej... tak wiem jak bede na dalszym etapie juz mi sie tak nie bedzie chciało.... ale np. w 2 i 3 dniu sa 2 serie... czy mogłabym robic dwie serie rano i dwie wieczorem.... czy to moze zle wpłynąc na moja cwiczenia i powinnam sie ostro trzymac schematu ?
Do tego oczywiście małymi krokami ograiczam słodycze do zera.... czyli zamiast ciastka np. banan lub cos takiego....
przed chwila zrobiłam ciwczenia które nie pamietam kto polecił ale te na poczki w pozycji leżacej Boze wkoncu wierze ze mi sie uda i tak szczerze moje drogie kolezanki to najgorsze sa poczatki bo trzeba miec starszny zapła i wsyztsko chciało by sie zrobic w jeden dzien... a teraz zrozumiała ze tu serio trzeba czasu i kiedys wkoncu potrzebna jest taka mobilizacja i zaparcie zeby zacząc ;] no bo jak wiemy najgorsze sa poczatki....
A ZNACIE MOZE JAKIES DOBRE CWICZONA NA POSLADKI I UDA ? BO Z TYM MAM TEZ SPORY PROBLEM ? prosze o pomoc bede wdzieczna ;]
lauralipnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 19:06   #2
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :)

jak cały dzień buszowałaś po wątkach to powinnaś znależ setki ćwiczeń na pośladki i uda
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 19:18   #3
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :)

Radzę Ci robić a6w według tego jak jest ona rozplanowana , a jak masz jeszczę chęć to porób jakieś inne ćwiczonka . A6w zdąży Ci się jesczze znudzić o to się nie martw
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 08:00   #4
lauralipnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :)

Zeby nie zakładac nowego wątku dodam jeszcze pytanie.... ja ćwicze a6W rano .... czy nic nie stoi na przeszkodzie bym po południu robiła sobie codziennie np.30 brzuszków.... ? Czy to doda lepszych efektów ? samo a6w jest męczace ale po południu nie człam nawet ze cos robiłam rano .... poki co mam duzo energi wiec jestem chetna do cwiczen ....
lauralipnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:23   #5
lauralipnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Plan ćwiczen ;))) prosze wejdz :)

Witam drogie fitnesski
Otóz mam pytanko dotyczące rozplanowania sobie ćwiczen ....
Od 3 dni cwicze a6w i chce do tego dołaczyc skakanke , cw. na boczki oraz brzuszki .... Czy mogło by to tak wyglądać ?
Rano - chwila relaksu - a6w
Południe po szkole- skakanka ... pierwszy tydzien 20 min. a następne co 5 min więcej ;] bardzo przyjemne to skakanie
Wieczorem - cwiczenia na 'boczki' oraz ok 30 brzuszków ;]


Czy jest to dobrze rozplanowane czy moze powinnam wprowadzic jakies zmiany ? Oczywiscie do tego dochodzi dieta .... ograniczam słodkie itd.


Mam pytanie dotyczące picia wody... Otóz nie chodzi o to ze nie chec ale po prostu zwyłej wody nie potrafie starwic jest mi po niej naprawde słabo.... no zwyczajnie nie lubie.... czy wody owocowe dają podobny efekt... czyli mozna je stosowac w diecie ?

Bede wdzieczna za pomoc.
lauralipnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 18:56   #6
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Plan ćwiczen ;))) prosze wejdz :)

"Wody owocowe" to chemia i węglowodany, więc nie ma sensu ich pić niezależnie od rodzaju diety

Co do aerobicznej 6 Weidera, to moim zdaniem nie ma sensu robienie tego treningu na redukcji (o ile dobrze zrozumiałam, że jesteś na redukcji). Lepiej wprowadzić trening siłowy na całe ciało, a w dni wolne od siłowego - aeroby/interwały.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 19:42   #7
alutka7777
Raczkowanie
 
Avatar alutka7777
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 83
Dot.: pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :)

nie ma sensu odbiegać od schematu.
kazdy dzien jest tak zaplanowany, by w kolejnym dniu brzuch dostal wiekszy wycisk.
nie martw sie. Cwicząc ze schematem tez beda ogromne efekty.
i to szybko!

wiem z doswiadczenia

na pośladki najlepsze jest podnoszenie nogi w klęku.
znjdziesz w necie instrukcje.

a na nogi?
najlepszy jest rower...
....
albo lezysz na boku. nogi zginasz pod katem mniej wiecej 45 st.
i podnosisz do gory noge.
góra..dol....gora...dol.. .. zrob takich parenascie na poczatek

aaaa... i pieta i kolano musza byc na tej samej wysokosci!
alutka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-20, 20:32   #8
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :)

myślę, że A6W należy wykonywać wg schematu, zamiast 2 raz a6w możesz robić inne cwiczenia

p.s. oddaj mi trochę swojego zapału i mobilizacji, bo dziś dzień 30, a tak mi sięęęęęę nieeeee chce ;(
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 19:46   #9
Pati155
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 697
GG do Pati155
Dot.: pytanie do a6w ! WEJDZ PROSZE :)

Witam Dziewczyny mam pytanie dotyczące a6w. Czy a6w ,,niszczy'' talię? Chodzi mi o to czy ta talia zanika? czy może wręcz przeciwnie?
Pati155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.