Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-15, 22:16   #4471
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Jeszcze nie wykupiłam leku, ale znalazłam ulotkę na necie i w niej nic nie ma o tabletkach anty.
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 22:48   #4472
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Skoro nie napisali, to nie wpływa. Takie rzeczy są uwzględnianie. Jak będziesz miała w ręku ulotkę, przeczytaj jeszcze raz.

+ ta strona mówi, że nie wpływa
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 10:05   #4473
Dariella
Rozeznanie
 
Avatar Dariella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 881
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Czy heparyna wchodzi w jakieś interakcje z tabletkami anty? W ulotce nic nie jest napisane
__________________
"Wierzysz, że można kochać kobietę i ustawicznie ją zdradzać?Mniejsza o zdradę fizyczną, chodzi o
intencje, o poezję duszy.Cóż nie jest to proste ale i tak męzczyźni nieustannie to robią."
Dariella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 11:10   #4474
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

witam, dziewczyny mam takie pytanie. Biore yasminelle, w czwartek byl pierwszy dzien przerwy, w piatek wieczorem zaczelam brac Klabax (na angine ropna). Wczesniej brałam Ospen (na to samo). Okres dostalam wczoraj w miare o czasie (przesunal sie moze o jakies 12h). W ulotce Ospenu bylo napisane, ze moze oslabic dzialanie srodkow antykoncepcyjnych, zgadzalo sie to z tym co w ulotce Yasminelle, ze antybiotyki z penicylina moga oslabic.

A co do Klabaxu, to w ulotce nie znalazlam nic o tym, zeby oslabial, substancja czynna która ma w skladzie tez nie wystepuje na liscie substancji oslabiajacych w ulotce Yasminelle.

Z tym, ze tak sprawdzilam to na tej stronie http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/calc?

i co do Klabaxu wychodzi, ze moze oslabic dzialanie antykoncepcji, a co do Ospenu, ze moga wystapic skutki uboczne (chyba ze cos zle wpisalam).

I teraz pytania, czy ta strona jest wiarygodna? A jesli faktycznie Klabax ma oslabic dzialanie tabletek anty to ile czasu po skonczeniu kuracji nim, powinnismy stosowac dodatkowe zabezpieczenie?
dziekuje z góry za odpowiedzi
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 13:45   #4475
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

7 dni po skończonej kuracji z dodatkowym zabezpieczeniem
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:11   #4476
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

wiem, że to nieodpowiednie forum, ale zadam to pytanie tu: w sobotę przy braniu tabletek VM zapodziała mi się tabletka z dnia 'sobota' toteż wziełam kolejną z 'niedzieli'... jednak potem ta tabletunia się odnalazła i wziełam ją w niedziele... nie ma to zbyt duzego wplywu na skutecznosc antykoncepcji?
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:20   #4477
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Jeśli łykasz tabletki jednofazowe dwuskładnikowe - nie, nie ma.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 18:24   #4478
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
7 dni po skończonej kuracji z dodatkowym zabezpieczeniem
dzieki za odpowiedz

moze ktos sie jeszcze wypowie w drugiej kwestii, czy mam wierzyc tej stronie czy ulotce?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:45   #4479
migotka2106_90
Raczkowanie
 
Avatar migotka2106_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 128
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Jeśli łykasz tabletki jednofazowe dwuskładnikowe - nie, nie ma.
jednofazowe, tzn.? bo jest w nich 21 tabletek aktywnych i 7 tabletek placebo... o to chodzi z tą fazowością?
__________________
Kobiety to istoty nadprzyrodzone: potrafią zmienić życie w piekło lub zabrać do nieba - wszystko w zależności od nastroju, dnia cyklu miesiączkowego i tego, co było na obiad.

migotka2106_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:13   #4480
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Są różne rodzaje tabletek, jeśli nie wiesz... Dwufazowe i trzyfazowe - każda tabletka ma inny skład. Radzę się zaznajomić, bo to ważne rzeczy przy antykoncepcji. W wypadku tych tabletek robi różnicę dzień łyknięcia.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 14:45   #4481
ilussiaa
Przyczajenie
 
Avatar ilussiaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

...

Edytowane przez ilussiaa
Czas edycji: 2014-12-26 o 11:44
ilussiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 15:44   #4482
Kolaa28
Raczkowanie
 
Avatar Kolaa28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 54
Tabletki antykoncepcyjne, a zioła

Biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette od 10 dni, w ulotce jest napisane żeby nie spożywać dziurawca, ja natomiast pije dużo rumianku. Myślicie, że on może mieć wpływ na antykoncepcje? Wybaczcie i bądźcie wyrozumiałe to moje pierwsze tabletki. Nie muszę się obawiać i mogę współżyć bez zmartwień?
Kolaa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 16:41   #4483
kotkotek
Raczkowanie
 
Avatar kotkotek
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 95
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne, a zioła

Rumianek nie wpływa na skuteczność tabletek.
kotkotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:39   #4484
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilussiaa Pokaż wiadomość
dzień dobry... szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, gdyż wizytę u lekarza mam dopiero w sierpniu...

Przyjmuję od 3 lat Cyprest. W 3 tygodniu pigułek rozchorowałam się i zaczęłam przyjmować antybiotyk Zamur 500 mg (cefalosporyny). Dość duża dawka, w pierwszej dobie 3x 500 mg, następnie 2x 500 mg. Odstawiłam (z innego powodu) po 4 dniach. Jest to odpowiednik Zinnatu. W ulotce Zinnatu jest zaznaczone, że osłabia antykoncepcje, w Zamurze - nie. W ulotce Cyprestu również nic nie ma o cefalosporynach, jednakże informacje w sieci są różne... Dodatkowo przyjmowałam Flucofast 50 mg.

Ponieważ przyjmowanie przypadłoby na 7-dniową przerwę, zgodnie z zaleceniami - nie zrobiłam jej. Akurat w związku z urlopem planowałam połączyć opakowania, by nie dostać krwawienia z odstawienia (raz już tak się udało, właśnie z Cyprestem).

Niestety antybiotyk wszystko chyba popsuł... W trzeciej dobie przyjmowania antybiotyku pojawiły się bóle podbrzusza (jak na miesiączke, ale bardzo delikatne). W 4 dniu i dzisiaj dzień po odstawieniu antybiotyku - ból prawego jajnika... Bóli "miesiączkowych" obecnie nie ma, plamień też nie. Czy ból jajnika może zwiastować odblokowanie owulacji? Jeśli tak, skoro się odblokowała, to czy mimo połączenia opakowań, po owulacji dostanę "prawdziwą miesiączkę", mimo przyjmowania hormonów? Wiem, że każdy organizm reaguje inaczej i nikt jasnowidzem nie jest... ale w związku z urlopem, chciałabym wiedzieć na co mam być przygotowana a jak to jest z odblokowaniem owulacji - nie mam pojęcia przyznaję. Chciałabym uniknąć plamień, a tym bardziej prawdziwego krawienia, ale z naturą się nie wygra Bo sporu czy ten antybiotyk ma wpływ - chyba nie rozstrzygnie się (przekopałam cały internet), a ból jajnika świadczy chyba, że jednak wpływ był...

Będę wdzięczna za pomoc, pozdrawiam
To nie musi być wcale skutek antybiotyku, ale połączenia opakowań - to często się kończy w ten sposób. Dlatego nie jestem zwolenniczką łączenia, bo nie przewidzisz skutków ubocznych i możesz się męczyć cały miesiąc. I nie trzeba wcale łączyć opakowań przy antybiotyku, taka ciekawostka. Brałam już wielokrotnie przez czas antykoncepcji i zawsze robiłam przerwę, zachowując przy tym zasadę "1 tydzień nowego opakowania w gumkach".

Ból jajnika i odblokowanie owulacji... Przy antybiotyku to różnie może być - jednak ból wcale nie musi o tym świadczyć, mnie czasami potrafiło kłuć w ciągu blistra bez przyczyny, np. cały dzień. To normalne przy sztucznych hormonach, więc nie masz się czym martwić. Antybiotyk mógł lub nie wpłynąć na Twoje antyki, ot. Jak napisałaś - nie dojdziesz. Nie zawsze też ten, który ma napisane, że wpływa, faktycznie wpływa.

Krwawienia dostaniesz wtedy, kiedy odstawisz tabletki i zrobisz przerwę, chyba że pojawią się plamienia. Jeśli masz wyjazd, możesz odstawić tabletki w dowolnym momencie (nie musisz brać całego opakowania, bo tak jakby kontynuujesz poprzednie) i dostać krwawienia w dogodnej porze.

Kola, a może łaskawie popatrzysz na moją odpowiedź, bo zdaje się, że założyłaś kolejne konto?
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:53   #4485
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

hej
dostałam od ginekologa Dalacin doustny i w kremie dopochwowym na zakażenie bakteryjne pochwy. 30.07 wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania Logestu i połączyłam opakowania (dzisiaj wzięłam piątą tabletkę). Wczoraj współżyłam z chłopakiem i zastanawiam się, czy w tej sytuacji poczekać kilka dni z Dalacinem?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:20   #4486
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Chodzi Tobie o krem? W ogóle nie rozumiem dlaczego współżyłaś, jeśli masz infekcję bakteryjną. O.o Ja bym od razu go zastosowała, a nie czekała aż się bardziej rozwinie infekcja.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 11:54   #4487
moniak_90
Przyczajenie
 
Avatar moniak_90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanie:
przejrzałam forum dotyczące grzybicy pochwy, tabletek antykoncepcyjnych, czytałam ulotkę chyba już dziesięć razy.. Czy Gynoxin (globulka dopochwowa, 600 mg) osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych? Niektóre leki przeciwgrzybiczne mogą powodować osłabienie antykoncepcji, ale nie jestem pewna czy akurat ten lek się do nich zalicza.. Będę wdzięczna za odpowiedź!
moniak_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 12:45   #4488
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniak_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie:
przejrzałam forum dotyczące grzybicy pochwy, tabletek antykoncepcyjnych, czytałam ulotkę chyba już dziesięć razy.. Czy Gynoxin (globulka dopochwowa, 600 mg) osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych? Niektóre leki przeciwgrzybiczne mogą powodować osłabienie antykoncepcji, ale nie jestem pewna czy akurat ten lek się do nich zalicza.. Będę wdzięczna za odpowiedź!
Wydaje mi się, że globulki srticte dopochwowe nie mają wpływu
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 12:47   #4489
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniak_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie:
przejrzałam forum dotyczące grzybicy pochwy, tabletek antykoncepcyjnych, czytałam ulotkę chyba już dziesięć razy.. Czy Gynoxin (globulka dopochwowa, 600 mg) osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych? Niektóre leki przeciwgrzybiczne mogą powodować osłabienie antykoncepcji, ale nie jestem pewna czy akurat ten lek się do nich zalicza.. Będę wdzięczna za odpowiedź!
Dopochwowe nie mają wpływu na antykoncepcję, bo działają miejscowo.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 13:15   #4490
moniak_90
Przyczajenie
 
Avatar moniak_90
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Mimo iż na zdrowy rozsądek nie powinnam się nad tym zastanawiać, ponieważ w ulotkach jasno jest opisane co może obniżyć działanie tabletek antykoncepcyjnych, niepewność zostaje.. Dziękuję za tak szybką odpowiedź!
moniak_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 20:44   #4491
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Wziełam Dumox przy ostatniej tabletce, jak myslicie czy osłabi on działanie tabletek? Wiem że ogólnie osłabia, ale przy ostatniej wydaje mi się że nie będzie miało to wpływu na zabezpieczenie, jak myslicie?
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 21:14   #4492
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Przecież przerwę będziesz miała, Ty myślisz, że ona będzie bezpieczna? Nawet biorąc antybiotyk w czasie trwania 7-dniowej przerwy nie jesteś chroniona, niestety. Hormon może szybciej spadać.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 14:47   #4493
Heatherka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny Biorę antybiotyk Ciprinol sprawdziłam na stronie z interakcjami że nie wpływa on na moje tabletki antykoncepcyjne. Lekarz który przepisywał antybiotyk również był zdania że nie ma to ze sobą nic wspólnego. Myślicie że mimo tego muszę stosować dodatkowe zabezpieczenie?
Pozdrawiam
Heatherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 14:54   #4494
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Skoro nie ma przeciwwskazań, to nie ma czym się martwić. Nie każdy antybiotyk wpływa na antyki.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 16:42   #4495
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Hej

Czy Xenna Extra ma jakikolwiek wpływ na pigułki antykoncepcyjne? (Cilest)

Skład to:
1 tabletka zawiera 17 mg antranoidów w przeliczeniu na sennozyd B. Substancje pomocnicze: wapnia wodorofosforan, celuloza mikrokrystaliczna 102, celuloza mikrokrystaliczna 200, kroskarmeloza sodowa, krzemu dwutlenek koloidalny, magnezu stearynian.

Mam na myśli sporadyczne zażywanie, w razie ostrego, uciążliwego zaparcia.
Z racji na to, że lek stosuję się na noc przed snem a ja pigułki zażywam około 22, czy należy zrobić 4 godzinną przerwę pomiędzy Xenną a Cilestem?
Na ulotce Xenny jest napisane, że lek działa przeczyszczająco 6-12 godzin po zażyciu więc wydalenie nastąpiłoby w porannych godzinach a pigułka antykoncepcyjna zdążyłaby się swobodnie wchłonąć.

Jednak jak to jest? Wpływa, nie wpływa? Co z interakcją? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji.

Poradźcie proszę

__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.
emciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 16:52   #4496
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Skoro nie ma informacji to nie wpływa.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 14:23   #4497
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Czy antybiotyki stosowane zewnętrznie, na skórę, mają wpływ na antykoncepcję? Chodzi mi dokładnie o klindamycynę.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 19:01   #4498
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
czy antybiotyki stosowane zewnętrznie, na skórę, mają wpływ na antykoncepcję? Chodzi mi dokładnie o klindamycynę.
nie
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 19:12   #4499
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
nie
Dziękuję za odpowiedź Na tej stronie -> http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list (podawanej zresztą na Wizażu) wyskakuje, że działanie moich pigułek może być osłabione, więc chyba będę dmuchać na zimne
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 19:15   #4500
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Interakcje tabletek antykoncepcyjnych z lekami/dietami, itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Na tej stronie -> http://bil.aptek.pl/servlet/interakcje/list (podawanej zresztą na Wizażu) wyskakuje, że działanie moich pigułek może być osłabione, więc chyba będę dmuchać na zimne
Ale tam wyszukałaś maść? Jesteś pewna? Leki stosowane zewnętrznie nie mają wpływu na antykoncepcję!
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 23:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.