Krakowianki po raz XXIII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 06:37   #1861
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Jak się tego nauczyć? Potrafię przeżyć dzień na 2 kawach i herbacie, zupełnie zapominam o tym, że trzeba coś wypić
Bierzesz do buzi i połykasz.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 07:47   #1862
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Duża jesteś nie ma co się uczyć tylko trzeba pić!
Stawiaj sobie koło miejsca pracy butelkę, dzbanek z wodą to będziesz pamiętać i małą butelkę noś w torebce... nie widzę innego rozwiązania. W końcu wejdzie ci to w krew
A każda wypita kawa i herbata czarna powinna być "podlana" szklanka wody.
Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Dokładnie . Po jakichś 2-3 tygodniach organizm sam się przyzwyczai i będzie mu wody brakować . Jak mam dzień, gdy nie mam jak wypić odpowiedniej ilości wody, to wieczorem od razu się dziwnie czuję .
Ech no niby tak Potraktuje to jako swoje zadanie na wakacje, może się uda

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Bierzesz do buzi i połykasz.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 08:19   #1863
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
dziwię się, że mając samochód i wiedząc jakie to ciężkie nie możesz pokonać niewielkiej odległości między Bonarką a moim domem, ale jeśli tak to dla mnie w grę wchodzi podwiezienie Ci tego do Bonarki, ale w godz. popołudniowych np. dzisiaj ok. 19-20 lub podobnie w środę. pozostałe dni mi odpadają. No chyba, że jakoś w weekend ale teraz ciężko mi powiedzieć
Te rzeczy nie są ciężkie, w ramach wymiany proponowałam Ci, abys do mnie przyjechała ale uznałaś, że masz daleko więc przywiozłam Ci te rzeczy na Rynek a pozniej zawiozłam Cię z nimi pod sam dom, co nie jest mi po drodze. Sama zaproponowałaś, że możesz je gdzieś podrzucić, więc skoro Bonarka jest niedaleko to w czym problem? Chciałam to załatwić przy okazji innych spraw i sądziłam, że jesteś w stanie chociaż trochę się pofatygować ale skoro to taki problem dla Ciebie to w tym tygodniu je od Ciebie odbiorę a termin ustalę telefonicznie.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 08:27   #1864
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Bierzesz do buzi i połykasz.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:30   #1865
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

ruszyła się sprawa pozwu zobaczymy jak się będzie rozwijać, oby po mojej myśli


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Wczoraj był błogi spokój, ale byłam już wieczorem
Bez problemu można tam chyba grilować, nie?
pewnie że tak, wszyscy tam grillują

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Jak się tego nauczyć? Potrafię przeżyć dzień na 2 kawach i herbacie, zupełnie zapominam o tym, że trzeba coś wypić
też mam z tym problem

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Duża jesteś nie ma co się uczyć tylko trzeba pić!
Stawiaj sobie koło miejsca pracy butelkę, dzbanek z wodą to będziesz pamiętać i małą butelkę noś w torebce... nie widzę innego rozwiązania. W końcu wejdzie ci to w krew
A każda wypita kawa i herbata czarna powinna być "podlana" szklanka wody.
wbrew pozorom jest się tego trudno nauczyć. u mnie butelka stoi koło komputera w pracy i koło łóżka w domu i jest dziwnie niewidzialna często dostaję smsa od kogoś bliskiego "napij się wody" to mi się przypomina, a tak to sobie może stać i stać.
Staram się wyrobić w sobie taki nawyk, ale niestety dopóki nie czuję pragnienia mogłabym nie pić

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Te rzeczy nie są ciężkie, w ramach wymiany proponowałam Ci, abys do mnie przyjechała ale uznałaś, że masz daleko więc przywiozłam Ci te rzeczy na Rynek a pozniej zawiozłam Cię z nimi pod sam dom, co nie jest mi po drodze. Sama zaproponowałaś, że możesz je gdzieś podrzucić, więc skoro Bonarka jest niedaleko to w czym problem? Chciałam to załatwić przy okazji innych spraw i sądziłam, że jesteś w stanie chociaż trochę się pofatygować ale skoro to taki problem dla Ciebie to w tym tygodniu je od Ciebie odbiorę a termin ustalę telefonicznie.
Mis nie zamierzam się przerzucać argumentami, bo wyjdzie z tego wyłącznie kłótnia, a po co.

Powiedziałam, że gdzieś podrzucę bo leży to już bardzo długo i zaczyna mnie irytować, ale wcale nie jest mi na rękę, że muszę jeździć z tym po mieście. Zaproponowałam to wyłącznie dlatego, że w pewien sposób również po mojej stronie leży próba zgadania się z Tobą co niniejszym zrobiłam, a fakt, że to Tobie jest łatwiej podjechać niż mnie to rozumiem, że to mój problem, bo nie mam samochodu. ok podjadę, ale w zasadzie w tym tygodniu powinnam posiedzieć nad angielskim bo w sobotę mam egzamin więc umówimy się w przyszłym tygodniu.
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:45   #1866
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Chodakowską przerobiło tu sporo osób ale wszystkie moje instruktorki ją strasznie krytykują za te filmiki więc... na własną odpowiedzialność

Co do diety - tak jak napisałam wcześniej - zdrowe i racjonalne, regularne odżywianie i tyle. Jak chcesz zrzucić tylko 3-4 kg to wystarczy, że zaczniesz jeść co 3 godziny za to mniejsze porcje, zrezygnujesz z niezdrowych przekąsek i słodyczy, ograniczysz proste węglowodany (białe pieczywo, białe makarony, biały ryż, cukry) a zamienisz je na pełnoziarniste produkty, tłuszcze zwierzęce zamienisz na roślinne, nie będziesz podjadała między posiłkami (ale jak się je co 3 godz. to proste), zwiększysz ilość warzyw w posiłkach i będziesz piła dużo wody (to bardzo ważne ) i samo się zrobi
w teorii to wszystko jest taaakie proste, chlip chlip w praktyce zwycięża lenistwo i łakomstwo
ja akurat nie mam problemów z piciem wody, bardziej z jej dostępnością w domu. od czasu do czasu kupimy sześciopak ale nie mamy auta i zwykle kończy się na pojedynczych butelkach. albo co z tego że praktycznie od kilku lat jem głównie pełnoziarnisty makaron, brązowy ryż i unikam białego chleba, jak między posiłkami podjadam słodycze albo wieczorem wtrąbię paczkę chipsów i szlag wszystko trafia
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2013-07-16 o 10:48
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:57   #1867
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Ech no niby tak Potraktuje to jako swoje zadanie na wakacje, może się uda


Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
w teorii to wszystko jest taaakie proste, chlip chlip w praktyce zwycięża lenistwo i łakomstwo
ja akurat nie mam problemów z piciem wody, bardziej z jej dostępnością w domu. od czasu do czasu kupimy sześciopak ale nie mamy auta i zwykle kończy się na pojedynczych butelkach. albo co z tego że praktycznie od kilku lat jem głównie pełnoziarnisty makaron, brązowy ryż i unikam białego chleba, jak między posiłkami podjadam słodycze albo wieczorem wtrąbię paczkę chipsów i szlag wszystko trafia
to chyba znak, żeby reanimować grupę obwarzanków jest tam taki wątek z dziennymi jadłospisami, można zapisywać co się zjadło i przy okazji ile się wypiło z doświadczenia wiem, że jeśli się zapisuje swoje posiłki to łatwiej się kontrolować. Przez jakiś czas skrupulatnie zapisywałam to wszystko w zeszycie i jadłam w miarę zdrowo, jak zaprzestałam tej praktyki to znowu jem same śmieci Więc chyba trzeba do tego wrócić
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 11:06   #1868
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Zapisałam się na studia podyplomowe. Oprócz tego będę też chodzić na magisterskie. Robiła któraś z Was tak? Da się to jakoś pogodzić?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Bierzesz do buzi i połykasz.
Myślałam, że pomyliłam wątki

edit:
OMD, a ten lumpek na Śląskiej to DAWO.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:33   #1869
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Zapisałam się na studia podyplomowe. Oprócz tego będę też chodzić na magisterskie. Robiła któraś z Was tak? Da się to jakoś pogodzić?
w sensie technicznym czy czasowym?
z definicji studia podyplomowe są studiami, które robi się po uzyskaniu dyplomu mgr, który trzeba dołączyć do składanych dokumentów. Pytanie czy uczelnia robi rekrutację rzetelnie i tego przestrzega czy robi łapankę bo ma np. dofinansowane i nie ma chętnych, a z pieniędzy musi się rozliczyć.
Jeżeli chodzi o pogodzenie w sensie czasowym to wszystko się da
ja godziłam studia dzienne na indywidualnym toku, które były w Lublinie z pracą na pełny etat w Krakowie i studiami zaocznymi w Krakowie.
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:37   #1870
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
w teorii to wszystko jest taaakie proste, chlip chlip w praktyce zwycięża lenistwo i łakomstwo
ja akurat nie mam problemów z piciem wody, bardziej z jej dostępnością w domu. od czasu do czasu kupimy sześciopak ale nie mamy auta i zwykle kończy się na pojedynczych butelkach. albo co z tego że praktycznie od kilku lat jem głównie pełnoziarnisty makaron, brązowy ryż i unikam białego chleba, jak między posiłkami podjadam słodycze albo wieczorem wtrąbię paczkę chipsów i szlag wszystko trafia
Jak już jesteśmy w temacie diet to chciałam się pochwalić, że schudłam 9 kilo

na pewno dzięki zmniejszeniu porcji jedzenia, bo raczej zdrowo się odżywiałam ( tylko jadłam dużo), no i ostatnio więcej ruchu - rower po 60, 100 km, bieganie 2-3 razy/tyg i Babia Góra w sobotę.
Jestem w szoku jak widzę, ze mój ulubiony pasek na gumce, który był w sam raz, teraz jest luzny na talii albo jak wkładam spodnie, które wcześniej udało mi się wciągnąć na łydkę a od 25 lipca zaczynam dodatkowo chodzić na siłownię
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:46   #1871
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Zapisałam się na studia podyplomowe. Oprócz tego będę też chodzić na magisterskie. Robiła któraś z Was tak? Da się to jakoś pogodzić?

edit:
OMD, a ten lumpek na Śląskiej to DAWO.
Da radę Podyplomówka w większości przypadków to po prostu konieczność wysiedzenia co drugiego weekendu na zajęciach

DAWO to sieciówka a liczyłam na coś fajniejszego

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
w sensie technicznym czy czasowym?
z definicji studia podyplomowe są studiami, które robi się po uzyskaniu dyplomu mgr, który trzeba dołączyć do składanych dokumentów. Pytanie czy uczelnia robi rekrutację rzetelnie i tego przestrzega czy robi łapankę bo ma np. dofinansowane i nie ma chętnych, a z pieniędzy musi się rozliczyć.
Jeżeli chodzi o pogodzenie w sensie czasowym to wszystko się da
ja godziłam studia dzienne na indywidualnym toku, które były w Lublinie z pracą na pełny etat w Krakowie i studiami zaocznymi w Krakowie.
Halo halo Myszka to Pani Licencjat już Niektóre kierunki nie wymagają mgra tylko właśnie lic

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie diet to chciałam się pochwalić, że schudłam 9 kilo


Też schudłam..Ale ja się z tego wcale nie cieszę
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 12:01   #1872
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie diet to chciałam się pochwalić, że schudłam 9 kilo

na pewno dzięki zmniejszeniu porcji jedzenia, bo raczej zdrowo się odżywiałam ( tylko jadłam dużo), no i ostatnio więcej ruchu - rower po 60, 100 km, bieganie 2-3 razy/tyg i Babia Góra w sobotę.
Jestem w szoku jak widzę, ze mój ulubiony pasek na gumce, który był w sam raz, teraz jest luzny na talii albo jak wkładam spodnie, które wcześniej udało mi się wciągnąć na łydkę a od 25 lipca zaczynam dodatkowo chodzić na siłownię
wow! a w jakim okresie? przede wszystkim podziwiam za tą aktywność fizyczną. na prawdę szacun!

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Halo halo Myszka to Pani Licencjat już Niektóre kierunki nie wymagają mgra tylko właśnie lic

Też schudłam..Ale ja się z tego wcale nie cieszę
no tak, tak wiem.
fakt, że niektóre teraz wymagają tylko lic

o matko, Ty? przecież nie masz z czego.
to więcej ribu a mniej pracy
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:04   #1873
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
wow! a w jakim okresie? przede wszystkim podziwiam za tą aktywność fizyczną. na prawdę szacun!
1,5 miesiąca mam Motywację
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:12   #1874
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
w sensie technicznym czy czasowym?
z definicji studia podyplomowe są studiami, które robi się po uzyskaniu dyplomu mgr, który trzeba dołączyć do składanych dokumentów. Pytanie czy uczelnia robi rekrutację rzetelnie i tego przestrzega czy robi łapankę bo ma np. dofinansowane i nie ma chętnych, a z pieniędzy musi się rozliczyć.
Jeżeli chodzi o pogodzenie w sensie czasowym to wszystko się da
ja godziłam studia dzienne na indywidualnym toku, które były w Lublinie z pracą na pełny etat w Krakowie i studiami zaocznymi w Krakowie.
czasowym te na które składam przyjmują też z tytułem licencjata czy inżyniera.

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie diet to chciałam się pochwalić, że schudłam 9 kilo
klask i:

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Da radę Podyplomówka w większości przypadków to po prostu konieczność wysiedzenia co drugiego weekendu na zajęciach
No to dobrze, że da radę Mam nadzieję, że moje akurat będą bardziej praktyczne (a takie słyszałam opinie), bo poczytać o tym to ja sobie mogę w domu. Nazwiska wykładowców robią wrażenie, więc powinno być ekstra.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:08   #1875
Pauli_na_90
Przyczajenie
 
Avatar Pauli_na_90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Witam wszystkie Krakowianki!

Ze mnie taka "Krakowianka" nieco przyszywana ale w dzieciństwie odwiedzałam to miasto wielokrotnie (och jaka to była atrakcja ), teraz studiuję i mieszkam tutaj - stąd to emocjonalne przywiązanie do miasta (które skłoniło mnie do napisania do Was ) i silne postanowienie poprawy związane z udzielaniem się w niektórych wątkach na Wizażu.

Co do tego drugiego, to wszystko przez Wasz wątek! Po tylu latach z bezpiecznej posadki cichego obserwatora- po prostu musiałam przejść wewnętrzną metamorfozę i napisać

Gdyby pojawiły się jakieś formalne błędy związane z klikaniem w nieodpowiednie okienka/opcje- z góry proszę o wybaczenie.

Życzę Wam pięknego dnia!
Pauli_na_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:16   #1876
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cześć Paulina! Co studiujesz?
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:17   #1877
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Pauli_na_90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Krakowianki!

Ze mnie taka "Krakowianka" nieco przyszywana ale w dzieciństwie odwiedzałam to miasto wielokrotnie (och jaka to była atrakcja ), teraz studiuję i mieszkam tutaj - stąd to emocjonalne przywiązanie do miasta (które skłoniło mnie do napisania do Was ) i silne postanowienie poprawy związane z udzielaniem się w niektórych wątkach na Wizażu.

Co do tego drugiego, to wszystko przez Wasz wątek! Po tylu latach z bezpiecznej posadki cichego obserwatora- po prostu musiałam przejść wewnętrzną metamorfozę i napisać

Gdyby pojawiły się jakieś formalne błędy związane z klikaniem w nieodpowiednie okienka/opcje- z góry proszę o wybaczenie.

Życzę Wam pięknego dnia!
Hej! co studiujesz?
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:25   #1878
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Z musu, czyli problemów sercowych jestem zmuszona łykać i jedno i drugie. Lekarze właściwie mówili mi, że wszystko jedno jaki produkt wybiorę, więc te reklamowe bajki, który Mg lepiej się wchłania to ściema najprawdopodobniej.
Ale na wszelki wypadek zmieniam co jakiś czas produkt, aczkolwiek nie sięgam na droższą półkę. Łykam często 2w1 czyli Aspargin Forte i jemu podobne twory - tanie, dzienna dawka to 2 tabletki. Albo kupuję Potas firmy Naturell (1 dziennie) i jakiś Mg z B6. Kiedyś brałam Kaldyum (Potas), ale to na receptę, bo chyba duża dawka.


Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
wbrew pozorom jest się tego trudno nauczyć. u mnie butelka stoi koło komputera w pracy i koło łóżka w domu i jest dziwnie niewidzialna często dostaję smsa od kogoś bliskiego "napij się wody" to mi się przypomina, a tak to sobie może stać i stać.
Staram się wyrobić w sobie taki nawyk, ale niestety dopóki nie czuję pragnienia mogłabym nie pić
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
w teorii to wszystko jest taaakie proste, chlip chlip w praktyce zwycięża lenistwo i łakomstwo
ja akurat nie mam problemów z piciem wody, bardziej z jej dostępnością w domu. od czasu do czasu kupimy sześciopak ale nie mamy auta i zwykle kończy się na pojedynczych butelkach. albo co z tego że praktycznie od kilku lat jem głównie pełnoziarnisty makaron, brązowy ryż i unikam białego chleba, jak między posiłkami podjadam słodycze albo wieczorem wtrąbię paczkę chipsów i szlag wszystko trafia
No na takie argumenty, to niestety ale nie mam dziewczyny żadnej rady. Wychodzę z założenia, że w tym wieku każdy już ma swój mózg i rozsądek i albo się czegoś chce i małymi kroczkami do przodu albo się nie chce i nie robi szukając wymówek , co nie jest jakąś zbrodnią ale przestańmy się wtedy oszukiwać i tyle

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie diet to chciałam się pochwalić, że schudłam 9 kilo

na pewno dzięki zmniejszeniu porcji jedzenia, bo raczej zdrowo się odżywiałam ( tylko jadłam dużo), no i ostatnio więcej ruchu - rower po 60, 100 km, bieganie 2-3 razy/tyg i Babia Góra w sobotę.
Jestem w szoku jak widzę, ze mój ulubiony pasek na gumce, który był w sam raz, teraz jest luzny na talii albo jak wkładam spodnie, które wcześniej udało mi się wciągnąć na łydkę a od 25 lipca zaczynam dodatkowo chodzić na siłownię
No i to jest przykład, że jak się chce to można
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:26   #1879
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Pauli_na_90 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Krakowianki!

Ze mnie taka "Krakowianka" nieco przyszywana ale w dzieciństwie odwiedzałam to miasto wielokrotnie (och jaka to była atrakcja ), teraz studiuję i mieszkam tutaj - stąd to emocjonalne przywiązanie do miasta (które skłoniło mnie do napisania do Was ) i silne postanowienie poprawy związane z udzielaniem się w niektórych wątkach na Wizażu.

Co do tego drugiego, to wszystko przez Wasz wątek! Po tylu latach z bezpiecznej posadki cichego obserwatora- po prostu musiałam przejść wewnętrzną metamorfozę i napisać

Gdyby pojawiły się jakieś formalne błędy związane z klikaniem w nieodpowiednie okienka/opcje- z góry proszę o wybaczenie.

Życzę Wam pięknego dnia!
Cześć Pytanie o kierunek studiów już padło, więc napisz też czy pracujesz, czym się interesujesz
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 13:27   #1880
Pauli_na_90
Przyczajenie
 
Avatar Pauli_na_90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Studiuję (a właściwie już kończę) psychologię... Wobec tego... jak to mówią... "Gdyby któraś z Was chciała o czymś porozmawiać..." Wiem, że to raczej trudne- wydobyć teraz informacje o Was co do np. kierunku studiów ale mam nadzieję, że poznam Was, z każdym kolejnym postem, troszkę lepiej.

To może edytuję, żeby nie zacząć mojej kariery ze spamem Czym się interesuję? Oczywiście psychologią i luuuudźmi Tak nieco poważniej: naukami z serii: neuro (zwłaszcza w połączeniu z moim kierunkiem studiów). Dzięki Wizażowi mam trochę bzika na punkcie kosmetyków (Duch Testera jest! ), Panie z wątku o Yves Rocher "zarażają" mnie tym entuzjazmem związanym z zamawianiem produktów Uwielbiam muzykę (nie jestem fanką określonego rodzaju - raczej wyławiam perełki z całej oferty. Trzeba dodać, że przez ostatnich kilka miesięcy moim TOPkiem był Robbie Williams ) Lubię rysować, testować sprzęty/programy/aplikacje. Taki domowy majster-klepka ze mnie. Lubię zwiedzać różne piękne miejsca- w mieście, w kraju i dalej. Co jeszcze... o wiem! Uwielbiam tańczyć i próbuję zmobilizować się do regularnych ćwiczeń fiz (wsparcie koleżanek mile widziane! ) A skoro jesteśmy już przy wsparciu ... uczę się j. niemieckiego i chciałabym opanować go w stopniu bardzo dobrym. Zapraszam do wspólnej "walki"!

Edytowane przez Pauli_na_90
Czas edycji: 2013-07-16 o 13:38
Pauli_na_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:30   #1881
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

cześć Paulina
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:01   #1882
Pauli_na_90
Przyczajenie
 
Avatar Pauli_na_90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Witam!
Pauli_na_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:48   #1883
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Kupiłam w ciucholandzie chustkę, myślałam, że to zwykła bawełna, dopiero jak zaczęłam ją prać ręcznie to zauwazyłam metkę - 100% jedwab, prać tylko na sucho..... umrze???
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:17   #1884
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
1,5 miesiąca mam Motywację
fiu fiu, pięknie!
hmmm Motywacja przez M brzmi ->


Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
czasowym te na które składam przyjmują też z tytułem licencjata czy inżyniera.
.
to dasz radę
a co t oza studia i gdzie?


Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
No na takie argumenty, to niestety ale nie mam dziewczyny żadnej rady. Wychodzę z założenia, że w tym wieku każdy już ma swój mózg i rozsądek i albo się czegoś chce i małymi kroczkami do przodu albo się nie chce i nie robi szukając wymówek , co nie jest jakąś zbrodnią ale przestańmy się wtedy oszukiwać i tyle
myślę, że to nie jest kwestia wieku, mózgu czy rozsądku. Każdy ma jakieś swoje grzeszki/ ułomności/przyzwyczajenia i tzw. piętę Achillesową. i wcale nie twierdzę, że trzeba to rozumieć, przyjąć to za rzecz normalną, ale też nie traktować to jako wymówkę.

aż za dobrze wiem jakie są konsekwencje picia niewystarczającej ilości wody i chociaż staram się o niej pamiętać to niestety wiele razy nie udaje mi się wypić 1,5l w ciągu dnia. I bynajmniej nie ma na to wpływu moje lenistwo, brak rozsądku czy cokolwiek.


Cytat:
Napisane przez Pauli_na_90 Pokaż wiadomość
To może edytuję, żeby nie zacząć mojej kariery ze spamem Czym się interesuję? Oczywiście psychologią i luuuudźmi Tak nieco poważniej: naukami z serii: neuro (zwłaszcza w połączeniu z moim kierunkiem studiów). Dzięki Wizażowi mam trochę bzika na punkcie kosmetyków (Duch Testera jest! ), Panie z wątku o Yves Rocher "zarażają" mnie tym entuzjazmem związanym z zamawianiem produktów Uwielbiam muzykę (nie jestem fanką określonego rodzaju - raczej wyławiam perełki z całej oferty. Trzeba dodać, że przez ostatnich kilka miesięcy moim TOPkiem był Robbie Williams ) Lubię rysować, testować sprzęty/programy/aplikacje. Taki domowy majster-klepka ze mnie. Lubię zwiedzać różne piękne miejsca- w mieście, w kraju i dalej. Co jeszcze... o wiem! Uwielbiam tańczyć i próbuję zmobilizować się do regularnych ćwiczeń fiz (wsparcie koleżanek mile widziane! ) A skoro jesteśmy już przy wsparciu ... uczę się j. niemieckiego i chciałabym opanować go w stopniu bardzo dobrym. Zapraszam do wspólnej "walki"!
hallo Paulina Wie geht es dir? też się spory czas uczyłam niemieckiego, niestety brak kontaktu z językiem sprawił, że sporo zapomniałam ale chcę do tego wrócić.
czuję, że wsiąkniesz w wątek tylko się nie zniechęcaj jak wiele dziewczyn, które dołączały do nas i po paru dniach już ich nie było
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:20   #1885
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Czesć Paulina!
Psychologia ogólna czy stosowana, 4 czy 5 rok? Możesz napisać na PW jeśli nie chcesz tu pisać - po prostu jest spora szansa, że na wątku trafisz na koleżanki z kierunku albo nawet roku

Noico - no ja wiem że tak jest w sumie to niemal każdy byłby w stanie spiąć cztery litery i wziąć się za siebie - tyle że w przypadku wielu osób motywacja nie jest wystarczająca taka przez duże M to co innego!
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:42   #1886
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie diet to chciałam się pochwalić, że schudłam 9 kilo

na pewno dzięki zmniejszeniu porcji jedzenia, bo raczej zdrowo się odżywiałam ( tylko jadłam dużo), no i ostatnio więcej ruchu - rower po 60, 100 km, bieganie 2-3 razy/tyg i Babia Góra w sobotę.
Jestem w szoku jak widzę, ze mój ulubiony pasek na gumce, który był w sam raz, teraz jest luzny na talii albo jak wkładam spodnie, które wcześniej udało mi się wciągnąć na łydkę a od 25 lipca zaczynam dodatkowo chodzić na siłownię
gratulacje! skoro zrzuciłaś nadprogramowe kg to siłownia jeszcze bardziej to podkreśli i wymodeluje ciałko

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
fiu fiu, pięknie!
hmmm Motywacja przez M brzmi ->




to dasz radę
a co t oza studia i gdzie?




myślę, że to nie jest kwestia wieku, mózgu czy rozsądku. Każdy ma jakieś swoje grzeszki/ ułomności/przyzwyczajenia i tzw. piętę Achillesową. i wcale nie twierdzę, że trzeba to rozumieć, przyjąć to za rzecz normalną, ale też nie traktować to jako wymówkę.

aż za dobrze wiem jakie są konsekwencje picia niewystarczającej ilości wody i chociaż staram się o niej pamiętać to niestety wiele razy nie udaje mi się wypić 1,5l w ciągu dnia. I bynajmniej nie ma na to wpływu moje lenistwo, brak rozsądku czy cokolwiek.



jest taka aplikacja na telefon, która co godzinę chyba przypomina o piciu wody, może spróbujesz?
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 16:35   #1887
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Noico - no ja wiem że tak jest w sumie to niemal każdy byłby w stanie spiąć cztery litery i wziąć się za siebie - tyle że w przypadku wielu osób motywacja nie jest wystarczająca taka przez duże M to co innego!
Ja uważam, że jeżeli ktoś nie odnajduje w sobie takiej motywacji, to znaczy, że tak naprawdę nie chce z tym nic zrobić.
No i dobrze, niech przestanie jęczeć i zaakceptuje siebie i swoje słabości i żyje szczęśliwie z tymi czipsami i białym makaronem. Poważnie Przecież to żadna zbrodnia (jeżeli nie zahacza się o granicę gdzie w grę wchodzi już zdrowie).
Ja jestem wielkim fanem hedonistycznego życia jeżeli daje ono komuś zadowolenie - hulaj dusza!
Ale najbardziej mnie wkurza jak ktoś jęczy, że chciałby toooooo i chciałby tamtooooo i nie jest to wejście na Mount Everest ani przeprowadzka w tropiki, tylko zaprzestanie kupowania czipsów albo wypicie szklanki wody 5 razy dziennie, a jednocześnie niewiele z tym robi.

Nie jest to laski personalnie do Was zarzut, bo nie wiem na ile jęczycie tak naprawdę na co dzień. Takie ogólne rozważania raczej...

Ja nienawidzę się smarowac balsamami, cierpię jak to robię i walczę ze soba żeby robić to w miarę regularnie, szczególnie zimą... ale jak tego nie robie i moja skóra jest w opłakanym stanie to nie chodzę i nie jojczę, że mi się łuszczy, swędzi i obwisa. No moja wina więc albo coś z tym zrobie albo muszę zaakceptować, tyle

Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
jest taka aplikacja na telefon, która co godzinę chyba przypomina o piciu wody, może spróbujesz?
O i to jest super opcja. Przypominacz w telefonie tez można sobie ustawić zwykły.
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 16:44   #1888
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Musimy częściej prowadzić tutaj dyskusję na temat wody-dzięki temu dzisiaj wypiłam 1 l a to na mnie bardzo dużo Jutro będąc w pracy zamiast sięgać po soczki ustawie sobie butelkę z wodą...Jest plan!
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:09   #1889
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Ja uważam, że jeżeli ktoś nie odnajduje w sobie takiej motywacji, to znaczy, że tak naprawdę nie chce z tym nic zrobić.


To tak jak ja .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 17:25   #1890
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy w temacie diet to chciałam się pochwalić, że schudłam 9 kilo

na pewno dzięki zmniejszeniu porcji jedzenia, bo raczej zdrowo się odżywiałam ( tylko jadłam dużo), no i ostatnio więcej ruchu - rower po 60, 100 km, bieganie 2-3 razy/tyg i Babia Góra w sobotę.
Jestem w szoku jak widzę, ze mój ulubiony pasek na gumce, który był w sam raz, teraz jest luzny na talii albo jak wkładam spodnie, które wcześniej udało mi się wciągnąć na łydkę a od 25 lipca zaczynam dodatkowo chodzić na siłownię
wow! brawo! Ja tez lubię rower,ale w Krk niestety nie mam swojego

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
1,5 miesiąca mam Motywację
Jaką? Podziel się,może i my się zmotywujemy:P

Cytat:
Napisane przez noicojamamtuwpisac Pokaż wiadomość
Kupiłam w ciucholandzie chustkę, myślałam, że to zwykła bawełna, dopiero jak zaczęłam ją prać ręcznie to zauwazyłam metkę - 100% jedwab, prać tylko na sucho..... umrze???
;o jak się pierze na sucho ;o ?

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Musimy częściej prowadzić tutaj dyskusję na temat wody-dzięki temu dzisiaj wypiłam 1 l a to na mnie bardzo dużo Jutro będąc w pracy zamiast sięgać po soczki ustawie sobie butelkę z wodą...Jest plan!
Powiem wam,że ja dzisiaj to samo, siedzę w pracy i piję wodę bleeeeeeee

Zastanawiam się nad tym moim rokiem przerwy..a może bym się tak na jakiś kurs językowy zapisała? Marzy mi się jakiś skandynawski
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.

Edytowane przez Tindomerel_
Czas edycji: 2013-07-16 o 17:32
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.