Dziewczyny z Dublina i okolic:) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-15, 11:54   #871
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Irenka - technika idzie tak do przodu, że 2,5 roku to z jednej strony nie stary, ale i nie nowy lapek. Chodzi o to czy tak szybko znajdzie płytę główną do twojego modelu, ale miejmy nadzieję, że to będzie coś typu brak pasty, albo może jakas bzdura z kartą graficzną. Co do używanych to miałam na myśli, takie co ktoś kupił i zmienił zdanie i oczywiście ma go na gwarancji bo powiedzmy używał miesiąc. Cena spada niesamowicie w dół a komp nowy.
Mam wrażenie, że z kompami to jak z autami, czasami nie ma sensu naprawiać, bo za taką kasę to kupisz inne.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 12:54   #872
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Dokladnie. Nie bede raczej naprawiac. Wrzucilam na advertsa jako zepsuty. Wole poczekac, dolozyc a tak to jak naprawi to tez zadnej gwarancji ze to pochodzi ( tygodniowa niby na rozruch. )
Zdaje sobie sprawe ze to. Nie jest nowy lapek. Ale tez nie jakis stary rupiec. No teraz jak padl to i owszem inaczej to wyglada ale wierze ze jeszcze ktos na czesci cos z niego wyciagnie.

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2013-07-15 o 12:55
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:02   #873
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Polecam tylko wymontować twardy dysk, żeby ci się ktoś nie dobrał do jakiś ważnych informacji
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:19   #874
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

a ja potrzebuj dobrego fryzjera, co poradzi sobie z lokami. dobrze jakby byl polski, bo irlandzkiego sie boje, ze nie wytlumacze o co mi chodzi ibedzie dramat
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 15:41   #875
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Zrobilam to malgos ale dzieki za rade. Malo tego musialam sie dostac do cd bo w srodku plyta siedziala za jakie ponad 50 e z kursem francuza ale dalam rade.


Yoona fryzjera nie polece bo moja wyjechala a byla sprawdzona i dobra ale wiem ze dziewczyny z gazety. (Ie) zachwalaja Ade ktora w centrum ma salon. Jak chcees to dam Ci tel
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 17:00   #876
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Yoona - ja mam bardzo fajną. Mieszka obok mnie i w swoim mieszkaniu ma salon, ale robi bardzo fajnymi farbami i zna się na rzeczy. Ja bardzo ją sobie chwalę i ceny ma bardzo przystępne.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 17:19   #877
planetka_
Raczkowanie
 
Avatar planetka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Celbridge
Wiadomości: 222
Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Jak dużo przydatnych informacji Malgos w kilku miejscach juz byłam. Resztę postaram się odwiedzić. Zawsze lepiej jechać w sprawdzone miejsca niż na ' czuja ' ;-) poproszę też namiar na fryzjerkę, a nóż się przyda
A odnośnie lapka to czytając komentarze przypomniało mi się coś..
Otóż jak pierwszy raz leciałam z TŻem do Pl założył hasło na kompa ( mieszkaliśmy z kimś kto bez skrupułów sprawdzilby go ) a gdy powrocilismy okazało sie, ze nie pamięta hasła. Zablokował go i juz nic nie pomogło ;-D w żadnym serwisie nie dało rady go odblokować ( nawet w Pl ) i tak oto Sony vaio został spisany na straty :-P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum na iPhone.
planetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 18:07   #878
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Malgos moge prosic na pw namiar do fryzjerki ? Moja tez sie gdzies zawinela i o ile farbowanie mi idzie ok o tyle samodzielne obcinanie tak sobie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 18:47   #879
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Planetka - a to ciekawy przypadek... choć znam kogoś kto prawdopodobnie by to zrobił, ma sprzęt do odzyskiwania danych nawet z rozwalonych dysków twardych, albo odczytuje dane nawet po wielokrotnym formacie, więc pewnie coś by wykombinował
Zresztą mój tż też zaparciuch. Miał toschibę z wgranym systemem vista (jak dla nas najgorszy system jaki wyszedł) i chciał zmienić na xp, wszędzie pisali, że nie ma możliwości, brakowało sterowników ale siedział 3 dni i wykombinował. Tak samo jak napisał program (a ogólnie nie bardzo ma na ten temat pojęcie), a to tylko dlatego, że potrzebował a poza tym wszędzie pisali na forach, że się nie da
My lubimy jeździć na "czuja" zwłaszcza do Wicklow. Tam jest taki domek, przy jeziorku i biegają tam sarenki. Zeszliśmy kiedyś tam lasem, ledwo co przebrnęliśmy przez krzaki, tż musiał mi drogę torować (ale było wszystko pięknie porośnięte mchem), a potem się okazało, że to jezioro to teren prywatny i dość dobrze strzeżony heheh ale posiedzieliśmy chwilkę i musieliśmy zmiatać z powrotem

Fryzjerka Beata - 085 168 2844 Ichicore (można dojechać luasem do Blackhorse i idzie się około 7 min), albo wysiąść bezpośrednio pod Tesco (Inchicore) z autobusu 69 lub 13.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 20:20   #880
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Cytat:
Napisane przez planetka_ Pokaż wiadomość
Zablokował go i juz nic nie pomogło ;-D w żadnym serwisie nie dało rady go odblokować ( nawet w Pl ) i tak oto Sony vaio został spisany na straty :-P
nieno takie cos to spokojnie mozna juz ostatecznoscia bylaby ponowna instalacja systemu ale lapka w takim wypadku bym nie spisywala na straty

u mojej siostry dziecko to samo ialo ze zapomnial hasla ale to byla kwestia 20 minut max dla siostry kolegi zeby to naprawil
wszystkie dane byly




Malgos - ja sie visty pozbylam po jednym dniu
na linuxie mi o wiele lepiej chodzil ( wiadomo inne ma wymagania ) ale jak widze Vista to mam alergie

teraz sie musze przestawic na win 8
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 20:45   #881
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Malgos dzieki Musze podciac i szukam kogos kumatego. A tamtedy przejezdzam codziennie
U mnie tz zajmuje sie komputerami i innymi gadzetami. Pracuje w branzy i 8 godzin dziennie mu za malo wiec jeszcze wyzywa sie wieczorami na domowych sprzetach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 19:18   #882
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Annje - a to gdzie tędy jeździsz? wyjdę ci kiedyś pomachać
Co do fryzjerki to wydaje mi się, że nie jest droga, co jest jednak dużym atutem.

Irenka - Vista to porażka, muli kompa na całego, Linux jest OK ale nie do końca kompatybilny z niektórymi programami, do których się przyzwyczaiłam... ja na szczęście nie musiałam nigdy użerać się z tym systemem, ale biedny tż nie mógł z niego zrezygnować, bo tylko pod Viste były te wszystkie sterownik
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 19:43   #883
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Annje - a to gdzie tędy jeździsz? wyjdę ci kiedyś pomachać
Co do fryzjerki to wydaje mi się, że nie jest droga, co jest jednak dużym atutem.
Do pracy albo z pracy zalezy od pory dnia.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 19:59   #884
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Annje - to gdzie ty pracujesz? albo w jakich okolicach?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:10   #885
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Annje - to gdzie ty pracujesz? albo w jakich okolicach?
Okolice Custom House, miedzy Szpila a Connolly

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:13   #886
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

To ty przez Inchicore jeździsz?
Kiedyś mijałam codzinnie Twoją pracę, bo pędziłam z Jervisa na Connolly na pociąg, ale jakoś nie tęsknię za tymi czasami. Wolę mojego luasa, który odjeżdża spod Jervisa
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:40   #887
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

jakie programy Ci Malgos nie chodzily na linuxie i na jakim ?
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 20:43   #888
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Irenkaa - teraz to już nie pamiętam jakie to były programu... ale na pewno był problem z jednym sterownikiem i rozłączało lub bardzo zwalniało kartę sieciową...
My mieliśmy ten prosty linux ubuntu..
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 23:20   #889
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

ja tez uzywalam ubuntu

jeszcze lepiej mi wszystko chodzilo (na jakims starszym laptopie .. powiedzmy 2 laptopy w tył ) niz na win bo linux ma jednak mniejsze wymagania

probowalam potem (juz na nastepnym) ze 3 rozne linuxy minta , mandrive i cos jeszcze ale cos mi nie pasowalo . ubuntu mi jednak najbardziej pasowalo . w najnowszym ubuntu w polaczeniu z poprzednim laptopem ( ktory zakonczyl swoj zywot niedawno ) jednak na starym laptopie cos mi nie szlo ze sterownikiem do netu ale na starszym szlo jak trzeba .

troche zamotalam ale moze cos zrozumiesz

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2013-07-17 o 23:22
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 06:46   #890
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
To ty przez Inchicore jeździsz?
Kiedyś mijałam codzinnie Twoją pracę, bo pędziłam z Jervisa na Connolly na pociąg, ale jakoś nie tęsknię za tymi czasami. Wolę mojego luasa, który odjeżdża spod Jervisa
Przez Inchicore mam najkrocej, ale nie najszybciej Tez wole Luasem, ale szef chce zebym byla mobilna i musze jezdzic sluzbowym samochodem i stac w korkach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:28   #891
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Irenka- tak, tak rozumie. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe to ja nie miałam raczej nigdy problemów jeśli chodzi o win, zresztą nie ma co ukrywać, że do win jestem już bardzo przyzwyczajona...

Annje - współczuję korków. Ode mnie do Jervisa normalnie jedzie się max 10 min, ale przy korkach to i godzinę... ale najbardziej wkurzają mnie osoby, które czasami tworzą te korki stojąc na jednym pasie, zamiast zjechać na drugi, który jest obok i wtedy zmieściło by się co najmniej kolejne 5-6 aut
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:48   #892
planetka_
Raczkowanie
 
Avatar planetka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Celbridge
Wiadomości: 222
Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Planetka - a to ciekawy przypadek... choć znam kogoś kto prawdopodobnie by to zrobił, ma sprzęt do odzyskiwania danych nawet z rozwalonych dysków twardych, albo odczytuje dane nawet po wielokrotnym formacie, więc pewnie coś by wykombinował
Zresztą mój tż też zaparciuch. Miał toschibę z wgranym systemem vista (jak dla nas najgorszy system jaki wyszedł) i chciał zmienić na xp, wszędzie pisali, że nie ma możliwości, brakowało sterowników ale siedział 3 dni i wykombinował. Tak samo jak napisał program (a ogólnie nie bardzo ma na ten temat pojęcie), a to tylko dlatego, że potrzebował a poza tym wszędzie pisali na forach, że się nie da
My lubimy jeździć na "czuja" zwłaszcza do Wicklow. Tam jest taki domek, przy jeziorku i biegają tam sarenki. Zeszliśmy kiedyś tam lasem, ledwo co przebrnęliśmy przez krzaki, tż musiał mi drogę torować (ale było wszystko pięknie porośnięte mchem), a potem się okazało, że to jezioro to teren prywatny i dość dobrze strzeżony heheh ale posiedzieliśmy chwilkę i musieliśmy zmiatać z powrotem

Fryzjerka Beata - 085 168 2844 Ichicore (można dojechać luasem do Blackhorse i idzie się około 7 min), albo wysiąść bezpośrednio pod Tesco (Inchicore) z autobusu 69 lub 13.
Z danymi na szczescie nie było problemu. Wykręcil dysk z lapka. Vaio po zablokowaniu moze odblokować tylko Sony ( jezeli masz potwierdzenie zakupu ) sam przestrzepal neta, Ci serwisanci tez rozlozyli ręce. Trudno - ma nauczke ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum na iPhone.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Irenka- tak, tak rozumie. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe to ja nie miałam raczej nigdy problemów jeśli chodzi o win, zresztą nie ma co ukrywać, że do win jestem już bardzo przyzwyczajona...

Annje - współczuję korków. Ode mnie do Jervisa normalnie jedzie się max 10 min, ale przy korkach to i godzinę... ale najbardziej wkurzają mnie osoby, które czasami tworzą te korki stojąc na jednym pasie, zamiast zjechać na drugi, który jest obok i wtedy zmieściło by się co najmniej kolejne 5-6 aut
To jeszcze nic. Najlepiej jak sie zapatrza na wypadek np na m50 to stoją wszyscy na 3pasmowce dopóki " gapie " nie sprawdza co sie stało :-P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum na iPhone.

Edytowane przez planetka_
Czas edycji: 2013-07-18 o 13:49
planetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:36   #893
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Ja "uwielbiam" jak przy zakręcie gdzie są dwa pasy w jedną stronę, ktoś nagle zajeżdża ci drogę... oczywiście nawet nie wie, że robi źle... albo biedni nawet micrą nie potrafią zmieścić się w pasie - gdzie autobusy sobie z tym świetnie radzą... no niestety kierowców Irlandia nie ma za dobrych, choć są zdecydowanie bardziej uprzejmi niż w PL (bo tam niestety jest więcej brawury i chamstwa) i sama nie wiem co lepsze
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 20:59   #894
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Ja wole tutaj. Prawo jazdy zrobilam w Pl, ale balam sie jezdzic, a w Irl nie mam problemu. Jezdze z koniecznosci sporo i zachowania kierowcow to temat rzeka ale ogolnie wydaje mi sie spokojniej a na pewno bezpieczniej mimo wszystko. Dzisiaj trafil sie przede mna typ w nowiusienkim samochodzie, ktory chyba jechal pierwszy raz nim - powolutku, niepewnie, koszmar. Od samego centrum, przez Inchicore dopiero na N7 udalo mi sie go wyprzedzic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 18:55   #895
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Annje - ja w sumie jeździłam i w PL i tutaj, chyba też wolę tutaj bo właśnie nie ma tej brawury o której wyżej wspomniałam... ale racja - kierowcy to temat rzeka i to taka Amazonka hahahha
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 10:37   #896
Niepokorna
Rozeznanie
 
Avatar Niepokorna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 702
Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Dzien dobry Dublin co tutaj tak cicho milego dnia dziewczyny... ps.chyba lato sie skonczylo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Upływ czasu oznacza tylko to, że wszystko możesz i nic nie musisz. "
Niepokorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:44   #897
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Nadal jest cieplutko, więc nie ma co narzekać
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:15   #898
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Polecam tylko wymontować twardy dysk, żeby ci się ktoś nie dobrał do jakiś ważnych informacji
Dokładnie albo sformatować programem kilka razy 4-5.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 15:29   #899
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Cytat:
Napisane przez joanna187 Pokaż wiadomość
Dokładnie albo sformatować programem kilka razy 4-5.
coś mi tu śmierdzi reklamą bloga...
a co do formatowania, to i po kilku razach da się odzyskać dane, więc to akurat nie do końca dobre rozwiązanie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 22:47   #900
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Odp: Dot.: Re: Dziewczyny z Dublina i okolic:)

Na wizażu nie sprzedajemy! Strasznie mnie denerwuje jak ktoś zaśmieca forum!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 15:35:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.