Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 19:33   #31
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Hmm... powiem Ci szczerze, ze np dla mnie proste zęby to podstawa. Zawsze co pierwsze robię to zwracam uwage czy facet ma czyste białe i proste zęby. Inny odpada...

ale niestety wpadłam... jak śliwka w kompot.. poznałam faceta... pierwsze co rzuciło mi się w oczy jego krzywe zęby, czyste.. ale krzywe...

ale umówiłam się z nim raz i drugi Nadrobił całą osobowością, na następnej randce juz te jego zęby nie wydały mi się aż tak krzywe jak na początku i bardzo fajny facet, nie obchodzą mnie juz jego zęby

Edytowane przez afrodytek
Czas edycji: 2013-07-18 o 19:34
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:03   #32
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Hmm... powiem Ci szczerze, ze np dla mnie proste zęby to podstawa. Zawsze co pierwsze robię to zwracam uwage czy facet ma czyste białe i proste zęby. Inny odpada...

ale niestety wpadłam... jak śliwka w kompot.. poznałam faceta... pierwsze co rzuciło mi się w oczy jego krzywe zęby, czyste.. ale krzywe...

ale umówiłam się z nim raz i drugi Nadrobił całą osobowością, na następnej randce juz te jego zęby nie wydały mi się aż tak krzywe jak na początku i bardzo fajny facet, nie obchodzą mnie juz jego zęby

Pisze z tą dziewczyna już czwarty dzień bez przerwy, powiedziała że się jej podobam i potrafimy pisać do piątej nad ranem już trzeci dzień ...

Mówi że jestem zabawny i w ogóle, i sama zaproponowała spotkanie i stąd moje obawy ^^ ale jak na razie podchodzę do tego na luzie, i po spotkaniu zapytam czy chce się jeszcze spotkać...

A więc jeszcze tutaj przybędę i powiem jak było
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:12   #33
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sosnaxdd Pokaż wiadomość
Tak więc, dziękuje za odpowiedzi i przyznam że poczułem się trochę lepiej. Spotkam się z dziewczyną i zobaczę co dalej
obiektywnie to możemy gdybac i twierdzić ,ze wygląd ma znaczenie i chcielibyśmy wysokiego,muskularnego,z gęstą czupryną i białą "szufladą" pełną prostych zębów,w praktyce wygląda to jednak inaczej.jesli człowiek jest wartościowy to drobne mankamenty urody sa mniej widoczne,a nawet potrafią być seksowne.
o ile facet nie ma nalotu na zębach,a między szczelinami nie zostawił sobie posiłku ,to takie mankamenty jak krzywy ząb można nawet nie zauważyć,a nawet jeśli to nie musi to przeszkadzać.

próbuj spotkac się z dziewczyną,zaryzykuj,a jesli ten ząb ci przeszkadza w życiu(obniża samoocenę) to warto pomyśleć o aparacie na zęby
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 23:14   #34
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

To nie musi być przeszkodą Ja mam bardzo krzywy zgryz, serio, to nie wygląda ładnie, ale jeszcze nie mam kasy na aparat.. i od 4 lat ponad mam super faceta Spoko, nie zamartwiaj się. A i jeszcze mam przerwę między jedynkami 5mm, a pomiędzy innymi też duże przerwy. Jak widać, wygląd nie dla każdego ma AŻ takie znaczenie. A jak będzie mnie już stać, to aparat założę. Podobno nigdy przy takiej wadzie nie będę mieć prostych, ale to nic Lekarka też powiedział,a że mało kto ma taką wadę. Wrzuć na luz Wiadomo, ludzie patrzą na zęby, ale widać, nawet przy bardzo krzywych można znaleźć miłość, bliskie osoby itp

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2013-07-18 o 23:21
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:09   #35
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sosnaxdd Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio poznałem fajna dziewczynę, i chcemy się spotkać, obaj widzieliśmy się tylko na zdjęciach, ale niestety na żadnym nie pokazałem zębów. Mam krzywą jedynkę...

Czy kobiety odstrasza dość mocno rzucający się w oczy krzywy ząb? Wiem ze to też zależy od kobiety... i czy znacie jakieś podobne przypadki? Mam kompleksy na tym punkcie, i boje się odtrącenia ze strony dziewczyny.
Wiesz... Jak się tak rozglądam, to nikt nie jest idealny. Np. ja noszę okulary, całe lata miałam krzywe zęby, aktualnie noszę aparat (do niedawna na obu szczękach), figurą też nie powalam, a jednak na brak powodzenia nie narzekam. Bardzo krzywdząca masz opinię o tej dziewczynie. Chyba, że faktycznie jest to półmózg lecący tylko na modeli, to sam powinieneś się nad nią zastanowić. Ale myślę, że aż jak źle nie jest i jeśli się jej spodobasz, nawet tego zęba nie zauważy.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:14   #36
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Ja uwielbiam, UWIELBIAM! krzywe zęby. Jak wystają, to nie mogę oderwać od nich wzroku. Mój facet ma taką śmieszną dwójkę, że jak przestaje się uśmiechać, to ten ząb nadal trochę wyłazi i to jest super. Duże, krzywe, wystające zęby są genialne - zawsze jak takie widzę, to czuję potrzebę skomplementowania, niestety ludzie różnie to odbierają. Ale jak widać - to się może niesamowicie podobać
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:25   #37
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam, UWIELBIAM! krzywe zęby. Jak wystają, to nie mogę oderwać od nich wzroku. Mój facet ma taką śmieszną dwójkę, że jak przestaje się uśmiechać, to ten ząb nadal trochę wyłazi i to jest super. Duże, krzywe, wystające zęby są genialne - zawsze jak takie widzę, to czuję potrzebę skomplementowania, niestety ludzie różnie to odbierają. Ale jak widać - to się może niesamowicie podobać
Nie komplementuj, jako osoba z ogromnym kompleksem na punkcie zębów powiadam Ci - prędzej bym Cię za wroga uznała i za prześmiewcę, niż bym uwierzyła, że szczerze komplementujesz. Wierzę, że faktycznie Ci się podobają, bo już w którymś wątku chyba pisałaś o swoich upodobaniach, ale jakbyś była moją znajomą i dostałabym od Ciebie taki komplement to raczej bym nie uwierzyła :P
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 09:48   #38
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam, UWIELBIAM! krzywe zęby. Jak wystają, to nie mogę oderwać od nich wzroku. Mój facet ma taką śmieszną dwójkę, że jak przestaje się uśmiechać, to ten ząb nadal trochę wyłazi i to jest super. Duże, krzywe, wystające zęby są genialne - zawsze jak takie widzę, to czuję potrzebę skomplementowania, niestety ludzie różnie to odbierają. Ale jak widać - to się może niesamowicie podobać
To może jest fajne dla odbiorcy, ale nie dla "nosiciela" takowych zębów. Ja właśnie miałam wystające zęby z przerwami między 1 (na górze i na dole). Najpierw "szły" moje zęby, potem długo, długo nic, a potem ja. Nawet moja ortodontka nazywała je swego czasu "parapetami". Kompleks nadal siedzi mi w głowie. Gdy 1 raz usłyszałam, że mam ładny uśmiech, sama nie wiedziałam, dlaczego ta osoba mnie aż tak nienawidzi Teraz już traktuję to jako komplement W końcu jeszcze noszę aparat, ale wyglądam już jak człowiek, a nie koń.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:50   #39
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

ważne żeby te ząbki były zadbane ale pomysl nad aparatem
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 10:08   #40
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
[...] jakbyś była moją znajomą i dostałabym od Ciebie taki komplement to raczej bym nie uwierzyła :P
Tak, od jakiegoś czasu przeżywam moje ekscytacje w ciszy i jedynie mój ziom musi wysłuchiwać wzdechów w stylu "ale są wielkie, przeurocze!"
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 11:07   #41
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Też mam krzywe zęby na dole , ale tego nikt nie widzi . Jest szlaczek Na gorze mam wyprostowane Czasem pokazuje komuś ten szlaczek i się śmiejemy z tego
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 11:10   #42
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Jezu facet, weź się w garść! Jakby każdy przejmował się takimi pierdołami to nie wiem co by było... Na prawdę myślisz, że jeśli zaiskrzy to ta jedynka będzie miała jakiekolwiek znaczenie??
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 11:35   #43
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Jezu facet, weź się w garść! Jakby każdy przejmował się takimi pierdołami to nie wiem co by było... Na prawdę myślisz, że jeśli zaiskrzy to ta jedynka będzie miała jakiekolwiek znaczenie??
Nie nie nie uważam tak, ale pierw musi zaiskrzyć
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 13:34   #44
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

O Boożee
mój chłopak ma bardziej krzywą jedynkę i moja pierwsza reakcja była pozytywna, dodaje to mu jakiegoś uroku. Ani razu nie pomyślałam, że to jest brzydkie a znam jego zęby prawie na pamięć bo zawsze się uśmiecha szeroko . On też się tym nie przejmuje, mimo że doskonale zdaje sobie sprawę z tej "wady"
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 13:18   #45
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Spotkania poszły dobrze
powiem więcej... znalazłem dziewczynę ^^
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 13:20   #46
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sosnaxdd Pokaż wiadomość
Spotkania poszły dobrze
powiem więcej... znalazłem dziewczynę ^^
Cieszę się . Gratulację
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 14:14   #47
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

jezu też mam krzywy zgryz a ładna dziołcha ze mnie i na brak zainteresowania nie narzekałam i nadal nie narzekam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.