Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 21:38   #31
Alejandra20
Raczkowanie
 
Avatar Alejandra20
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez Paola199 Pokaż wiadomość

A inny pokrewnych kierunek to waszym zdaniem jaki? Kosmetologia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Paola, może lepiej byłoby skupić się na jednym kierunku, zrobić to dobrze i dokładnie, a nie łapać kilka srok za ogon?
Alejandra20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 22:27   #32
Paola199
Raczkowanie
 
Avatar Paola199
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 212
Odp: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Też prawda masz rację

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość już taka jest. Sama ustala granice wytrzymałości i nie pyta czy ciało to zniesie.
A ciało zawsze znosi...

Paola199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 23:29   #33
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez Alejandra20 Pokaż wiadomość
Kosmetologia.. jeśli lubisz tą dziedzinę nad tym też warto się zastanowić, poczucie estetyki wśród kobiet na szczęście jest coraz większe, a np. dziewczyna zajmująca się stylizacją paznokci, 'wynajmująca sobie biurko' w jakimś mniejszym gabinecie kosmetycznym potrafi też nieźle zarobić.
Na kosmetologii nie ma nauki stylizacji paznokci. Od tego są kursy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:18   #34
Alejandra20
Raczkowanie
 
Avatar Alejandra20
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Na kosmetologii nie ma nauki stylizacji paznokci. Od tego są kursy.
Nie napisałam, że na kosmetologi będzie się uczyć stylizacji paznokci. Zasugerowałam jedynie, że jeśli chce iść w tym kierunku i myśli o dodatkowych kursach, taka umiejętność też może jej się przydać.
__________________

Would you let me see beneath your beautiful?
Would you let me see beneath your perfect?
Take it off now, girl, take it off now, girl
I wanna see inside
Would you let me see beneath your beautiful tonight?
Alejandra20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:19   #35
karolinamagowir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Wybrałabym Pielęgniarstwo. Podobno na każdej uczelni jest podobny program, więc nie ma znaczenia czy idziesz na Uniwerek czy na prywatną AHE w Łodzi.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Zapomniałam dodać. Po pielęgniarstwie jest po prostu łatwo dostać pracę, bo jest niedobór na rynku. A najlepsze jest to, że nie tylko w Polsce. Kończąc te studia, masz pracę jak w banku także w Anglii i w Niemczech
__________________
uczymy się całe życie...
karolinamagowir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:43   #36
Alejandra20
Raczkowanie
 
Avatar Alejandra20
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Zgadzam się, pielęgniarstwo też jest sensownym pomysłem... mniejsze zainteresowanie kierunkiem wynika z tego, że studia pielęgniarskie wbrew pozorom nie są łatwe, a zarobki stosunkowo niskie...


Cytat:
Napisane przez karolinamagowir Pokaż wiadomość
Wybrałabym Pielęgniarstwo. Podobno na każdej uczelni jest podobny program, więc nie ma znaczenia czy idziesz na Uniwerek czy na prywatną AHE w Łodzi.

Koleżanka nie ma do końca racji mówiąc, że nie ma znaczenia gdzie studiujesz. Pamiętaj, że Uniwersytet zawsze pozostanie najwyższym w hierarchii. W Polsce rzeczywiście nie ma to większego znaczenia, ale za granicą owszem. W wielu krajach brak dyplomu typowo Uniwersyteckiego oznacza brak wyższego wykształcenia. Nie liczą się Wyższe Szkoły, Akademie itd. Z tego powodu np. dawne Akademie Medyczne pozmieniały teraz nazwy na Uniwersytety Medyczne, aby uniknąć takich sytuacji.
__________________

Would you let me see beneath your beautiful?
Would you let me see beneath your perfect?
Take it off now, girl, take it off now, girl
I wanna see inside
Would you let me see beneath your beautiful tonight?
Alejandra20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 00:41   #37
blessya_
Raczkowanie
 
Avatar blessya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 187
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Ja też bym radziła pielęgniarstwo, w Irlandii proponowane stawki nawet do 15 euro za h No tylko nie każdy ma predyspozycje do zawodów medycznych. FiR też fajny jeśli jesteś "obrotna". Daj sobie w czymś rok, najwyżej zmienisz rok nie wyrok :P

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Alejandra20 Pokaż wiadomość
Koleżanka nie ma do końca racji mówiąc, że nie ma znaczenia gdzie studiujesz. Pamiętaj, że Uniwersytet zawsze pozostanie najwyższym w hierarchii. W Polsce rzeczywiście nie ma to większego znaczenia, ale za granicą owszem. W wielu krajach brak dyplomu typowo Uniwersyteckiego oznacza brak wyższego wykształcenia. Nie liczą się Wyższe Szkoły, Akademie itd. Z tego powodu np. dawne Akademie Medyczne pozmieniały teraz nazwy na Uniwersytety Medyczne, aby uniknąć takich sytuacji.
Tak samo jest po Politechnikach i wszystkich innych uczelniach, które nie posiadają statusu uniwersytetu (nazwy czasem są mylne, np AGH jest uni). W takim wypadku musimy nostryfikować dyplom za granicą. Jest z tym troche kłopotu ale nie jest to nie do zrobienia
blessya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 07:44   #38
Paola199
Raczkowanie
 
Avatar Paola199
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 212
Odp: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Noo tak ale u mnie nie ma Uniwersytetu tylko jest Państwowa Wyższa Szkoła TE. Albo Wyższa Szkoła. A do Uniwersytetu mam daleko. Noo tak zarobki stosunkowo niskie , ale jak ktoś kocha taka pracę to jest ok A co myślicie o Techniku Farmacji? Albo FiR? Dziękuje za wszystkie rady

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość już taka jest. Sama ustala granice wytrzymałości i nie pyta czy ciało to zniesie.
A ciało zawsze znosi...

Paola199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 08:21   #39
zocha_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

hej, chciłabym zmienić zawód, mam problem co wybrać, myślałam nad kosmetologią dość modny kierunek teraz co myślicie? dziękuję za rady
zocha_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 09:15   #40
Paola199
Raczkowanie
 
Avatar Paola199
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 212
Odp: Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez zocha_26 Pokaż wiadomość
hej, chciłabym zmienić zawód, mam problem co wybrać, myślałam nad kosmetologią dość modny kierunek teraz co myślicie? dziękuję za rady
Witamy Powyżej jest kilka rad

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Miłość już taka jest. Sama ustala granice wytrzymałości i nie pyta czy ciało to zniesie.
A ciało zawsze znosi...

Paola199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 09:27   #41
zocha_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

wszystkie przeczytałam, no i myślałam żeby do żyrardowa się zapisać na kosmetologię może ktoś zna tą uczelnie?
zocha_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 09:43   #42
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez zocha_26 Pokaż wiadomość
hej, chciłabym zmienić zawód, mam problem co wybrać, myślałam nad kosmetologią dość modny kierunek teraz co myślicie? dziękuję za rady
A co byś chciała robić po skończeniu kosmetologii?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:17   #43
karolinamagowir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 42
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez Alejandra20 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, pielęgniarstwo też jest sensownym pomysłem... mniejsze zainteresowanie kierunkiem wynika z tego, że studia pielęgniarskie wbrew pozorom nie są łatwe, a zarobki stosunkowo niskie...





Koleżanka nie ma do końca racji mówiąc, że nie ma znaczenia gdzie studiujesz. Pamiętaj, że Uniwersytet zawsze pozostanie najwyższym w hierarchii. W Polsce rzeczywiście nie ma to większego znaczenia, ale za granicą owszem. W wielu krajach brak dyplomu typowo Uniwersyteckiego oznacza brak wyższego wykształcenia. Nie liczą się Wyższe Szkoły, Akademie itd. Z tego powodu np. dawne Akademie Medyczne pozmieniały teraz nazwy na Uniwersytety Medyczne, aby uniknąć takich sytuacji.
Nie będę się jakoś mocno upierała. Nie wiem tylko, czy to, że UM są lepsze, to tylko kwestia opinii i renomy, czy faktycznie różnica jest aż tak zasadnicza.
__________________
uczymy się całe życie...
karolinamagowir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 23:33   #44
Alejandra20
Raczkowanie
 
Avatar Alejandra20
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez karolinamagowir Pokaż wiadomość
Nie będę się jakoś mocno upierała. Nie wiem tylko, czy to, że UM są lepsze, to tylko kwestia opinii i renomy, czy faktycznie różnica jest aż tak zasadnicza.
Ale ja wiem. Studiuję za granicą. Różnica jest zasadnicza między innymi dlatego, że jest to kwestia renomy. Dla obcokrajowców w międzynarodowym systemie jest przyjęte, że osoba z wykształceniem wyższym ukończyła Uniwersytet. Od osób po Wyższych Szkołach i tym podobnych wymaga się dodatkowych kursów, doszkalania, różnych papierków i często bywa to skomplikowane, nikogo nie interesuje że kwalifikacje są te same. Różnie w różnych krajach. Uniwersytet jest najbezpieczniejszy. (Wypowiadam się jedynie na temat kierunków medycznych, nie wiem jak jest z resztą).
__________________

Would you let me see beneath your beautiful?
Would you let me see beneath your perfect?
Take it off now, girl, take it off now, girl
I wanna see inside
Would you let me see beneath your beautiful tonight?
Alejandra20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 06:32   #45
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Radzę odpuścić sobie studia, a postawić raczej na specjalizację, szkolenia, zbieranie doświadczenia, chyba że chodzi o medycynę. W tym momencie większość kierunków uważam, za jedną wielką stratę czasu, której zapewne nie chcecie...
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 21:48   #46
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Radzę odpuścić sobie studia, a postawić raczej na specjalizację, szkolenia, zbieranie doświadczenia, chyba że chodzi o medycynę. W tym momencie większość kierunków uważam, za jedną wielką stratę czasu, której zapewne nie chcecie...
Nieprawda. Poza tym do niektórych zawodów (wciąż całkiem opłacalnych, np księgowy, prawnik wewnętrzny w dobrze prosperującej spółce, architekt, jakiś inżynier od budowania mostów czy jak to się tam nazywa, biegły rewident, rzeczoznawca majątkowy, syndyk/komornik) musisz mieć studia żeby mieć uprawienia (wciąż jeszcze, dopóki deregulacyjna szajba Gowina nie stanie się faktem, na co się nie zanosi, bo jak PiS wygra wybory to raczej cofnie jego wymysły).

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2013-07-31 o 21:49
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 06:22   #47
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Dajesz przykłady wybranych kierunków i wybranych stanowisk, na które dostaje się 1% studentów kończących dany kierunek. Mam gościa który pracuje w budownictwie... Twierdzi, że wszystkiego nauczył się w pracy, którą dostał po znajomości. Jeśli znasz specjalistów, to zadaj im to samo pytanie.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 06:36   #48
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Odpowiadam na zarzut, że warto tylko medycynę studiować, bo to nieprawda i nie, nie 1%, chociaż oczywiście też nie wszyscy.
Ale co z tego, że po znajomości? Bez uprawnień raczej nigdzie by się nie dostał. Też się wszystkiego uczę w pracy, a studia muszę mieć.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 11:54   #49
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Autorko, sama powinnaś zdecydować co chcesz w życiu robić, przed Tobą bardzo ważna decyzja i powinna zależeć tylko od Ciebie
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 15:33   #50
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Dajesz przykłady wybranych kierunków i wybranych stanowisk, na które dostaje się 1% studentów kończących dany kierunek
1. Poproszę o źródło tak dokładnych danych.
2. Brednie.

Cytat:
Twierdzi, że wszystkiego nauczył się w pracy, którą dostał po znajomości.
Bez studiów i uprawnień to można co najwyżej rowy kopać i tak...tego da się nauczyć w pracy, byle kto może to robić.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 06:27   #51
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Źródłem jest życie, a ty piszesz brednie nie poparte niczym. Jestem po 30., mam masę znajomych i nikt nie pracuje w swoim zawodzie. Kilkunastu filologów, 3 pedagogiki, socjologia, historia, zarządzanie. Mam kolegę, który nawet po infie nie pracuje w zawodzie. A jeśli twierdzisz, że bez studiów można jedynie rowy kopać to chyba po prostu masz 15 lat i nie ma z kim dyskutować.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 09:02   #52
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Źródłem jest życie, a ty piszesz brednie nie poparte niczym. Jestem po 30., mam masę znajomych i nikt nie pracuje w swoim zawodzie. Kilkunastu filologów, 3 pedagogiki, socjologia, historia, zarządzanie. Mam kolegę, który nawet po infie nie pracuje w zawodzie. A jeśli twierdzisz, że bez studiów można jedynie rowy kopać to chyba po prostu masz 15 lat i nie ma z kim dyskutować.
Dlaczego pogrubione mnie nie dziwi?
Infa w jakiś sposób tak, chociaż też jedna infa drugiej nierówna.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:39   #53
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Z tego, co Autorka wymieniła, dla mnie najbardziej sensowne jest pielęgniarstwo. O ile, oczywiście, ma predyspozycje do tego zawodu, poza przynajmniej przyzwoitymi umiejętnościami manualnymi (założenie wenflonu, pobranie krwi tylko z boku wygląda tak łatwo i prosto), empatią, tym, żeby lubić ludzi - trzeba mieć też grubą skórę. Naprawdę, przez miesiąc miałam okazję przyglądać się pracy pielęgniarki i to, jak są one traktowane przez niektórych pacjentów - wołało o pomstę do nieba. Do tego trzeba dołożyć niektórych lekarzy o niskim poziomie kultury. Ale - praca jest, i będzie (większość pielęgniarek obecnie jest w wieku przedemerytalnym, jest ogromny niedobór pielęgniarek), mało prawdopodobne, by ich pensje też prędzej czy później nie wzrosły. A jest to zawód - moim zdaniem - bardzo sensowny, jeśli się go dobrze wykonuje. Ale studia te na pewno nie są proste, zajmują dość dużo czasu. I odpowiedzialność w pracy jest na pewno x razy wyższa niż kosmetologa czy finansisty.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:44   #54
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:19   #55
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Kilkunastu filologów, 3 pedagogiki, socjologia, historia, zarządzanie.

Cytat:
Mam kolegę, który nawet po infie nie pracuje w zawodzie
To musi być albo wybitnym leniem, albo wybitnie słabym informatykiem.
Zwykły przeciętniak po infie nie powinien mieć żadnych problemów.

Cytat:
No przecież wie lepiej, tak?
No ba!
Przecież sam stwierdził, że:
Cytat:
Źródłem jest życie

Jeden 30-latek doświadczony życiowo...w 38 mln. państwie.
Na podstawie kilku osób po pedagogice ocenił rynek pracy.
Ahh te "badania rynkowe".

Cytat:
a ty piszesz brednie nie poparte niczym
Byle pierwsze, lepsze dane pokazują, że w bezrobociu dominują osoby bez wykształcenia.
Ponadto wraz z tytułem mgr. zarobki rosną.
Ogółem w Polsce jest taka polityka, że papier trzeba mieć.

Jasne są zawody typu: murarz/kafelkarz/mechanik, gdzie nawet wypada nie mieć i dobry specjalista zarobi bardzo dobrze...ale mechanik po zawodówce tylko naprawia auta, nie składa ich od podstaw.
Inżynier mechaniki ma jednak większe kompetencje i większe zarobki. ^
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 07:30   #56
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Japanication - jako że nie widzę sensu tłumaczenia to po prostu nie będę tego robiła. Ty naprawdę nie wiesz o czym piszesz, może po prostu jesteś osobą młodą, ale powodzenia, Tobie na pewno wszystko się udam.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 10:54   #57
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

tintana wybacz ale na razie to takich bredni jakie są w Twoich postach dawno nie czytałam
__________________
Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc

Louis de Funès
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 11:01   #58
Azulaya
Zadomowienie
 
Avatar Azulaya
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 920
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

A może za wcześnie tych filologów wyśmiewacie?Może oni są po jakiś mało obleganych , egzotycznych
Azulaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 12:19   #59
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

Cytat:
Napisane przez Azulaya Pokaż wiadomość
A może za wcześnie tych filologów wyśmiewacie?Może oni są po jakiś mało obleganych , egzotycznych
Nie rozumiem żartu Co jest w tym zabawnego?
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:29   #60
kluuuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jaki kierunek studiów wybrać? :) Rady

to ja zamiast wchodzić w tę dyskusję, powiem tak:
pielęgniarstwo to kierunek bardzo opłacalny, zwłaszcza za granicą. pielęgniarka zawsze będzie miała pracować.
Ja sama studiuję pielęgniarstwo na wyższej szkole mazowieckiej.

kosmetologia to tez kierunek przyszłościowy. kobiety dbają o siebie, mężczyzni też, chociaż mnie by brzydziło majstrowanie komuś przy cerze z trądzikiem czy jakimś inną dolegliwością typowo kosmetyczną.

dekoracja wnętrz, jak dla mnie, odpada.
kluuuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 23:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.