Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 23:00   #1291
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
ja jestem maniaczką bo chodzę raz na pół roku. tylko, że ja teraz całymi dniami w pomieszczaniach siedzę i jest na dworze tylko przed 8 i po 18, a to w miejscu zasłoniętym jest... jak się wybierzesz i masz chyba jasną cerę? polecam zainwestować w videodermatoskopie. tylko nie daj się naciągnąć i nie przepłacaj bo potrafią sobie liczyć! zapisują ci zmiany w kompie i jak przychodzisz za pół roku, rok czy dwa to mają czy zmiana się zmienia i w powiększeniu ileśtam razy większym badają wszystkie cechy.
muszę się w końcu wybrać, bo fakt, mam jasną cerę i niezbyt ładnego pieprzyka o nierównomiernych kształtach i przebarwieniach niby nie wystawiam go na słońce, bo jest na kolanie i ogólnie nie przepadam za opalaniem się więc może dlatego tak zwlekam
za to mam zaufaną dermatolog, której wystarczy rzut okiem i już wie co mi dolega, super babka


---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość



U mnie było identycznie, z tym, że moja mama odwalała wszystkie domowe obowiązki, ale jednak tato po pracy spędzał ze mną dość dużo czasu w dzieciństwie. Powiem więcej moja teściowa miała 3 dzieci (dwoje rok po roku, trzecie 2 lata różnicy) mąż za granicą, a ona dawała radę mieć czysty dom (pedantka), dzieci zadbane i sama zawsze zadbana, obiad ugotowany. Wiem nie tylko z opowiadań TŻ, ale nasze mamy się kolegowały w czasach kiedy jeszcze mnie na świecie nie było i moja mama zawsze ją podziwiała.


Może coś Cie ugryzło, albo pękło ci naczynko? Choć za duże na naczynko... Nie wiem nie umiem sobie tego wyobrazić, ale ja bym z 2 dni od pojawienia się tego poczekała i gdyby nie przeszło poszła do lekarza.
ze mną też spędzał dużo czasu z tego co pamiętam, w ogóle bardzo dużo pamiętam z dzieciństwa i z opowiadań mojej mamy, może dlatego tak mnie dziwią współczesne mamy, które nie potrafią sobie poradzić z resztą drobnych obowiązków...
sama nie wiem jaką będę mamą, ale na pewno postaram się iść "starym" modelem
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:01   #1292
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Noooo nieee. Zwykly, szary czlowiek sie ujawnia, a wy juz niuchacie spisek :p oswiadczam wszem i wobec - nie, nie jestem nisiax.,nie mam kanalu na youtube, do bloga sie przymierzam - pielegnacja naturalna to od kilku lat moje najwieksze zainteresowanie i tak na spokojnie sobie planuje cos. ale nie spinam sie - poki nie bede pewna, nie dzialam. za zbedne znaki, badz male lotery zamiast wielkich przepraszam - ale telefon mnie juz doprowadza do szalu od dluzszego czasu
Wiesz, tutaj nigdy nie wiesz czy gadasz z którąś z youtuberek czy nie, a jeśli tak to z którą Te wszystkie Ramony, nie Ramony, klon Figielki, klientka Nissiax... to wszystko mnie przerasta
Ale spoko, polewam na powitanie


Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Ja wiem o co chodzi.
Jestem za partnerstwem, ale jakby mój chop wracał utyrany do chaty o 18, to chętnie dałabym mu dobry obiadek, w zamian on mógłby mi przy niedzieli i sobocie dac odetchnąc I jest git
WłaśnieWażna jest równowaga żeby nie przechyliła się szala w żadną stronę. Nie można dać sobie wejść na głowę ani też komuś na nią włazić.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-07-30 o 23:02
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:01   #1293
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
ja bym z 2 dni od pojawienia się tego poczekała i gdyby nie przeszło poszła do lekarza.
chyba poczekam z tydzień. na moje oko laika własnie wygląda to na cos "naczyniowego", ale ja ogólnie mam straszny lęk przed nowotworami i od razu panikuje. mam tak od kiedy jak byłam nastolatką w szpitalu podejrzewali u mnie nowotwór... nie mówiąc o tym, że mam ileś guzków pod skórą od dziesięciu lat, które nie rosną, były oglądane przez lekarzy i to podobno tłuszczaki, ale boję się że mam skłonność do nowotworów czy coś
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:11   #1294
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Ja wiem o co chodzi.
Jestem za partnerstwem, ale jakby mój chop wracał utyrany do chaty o 18, to chętnie dałabym mu dobry obiadek, w zamian on mógłby mi przy niedzieli i sobocie dac odetchnąc I jest git
Myśle, że każda dałaby chętnie Kwestia tego, ze niektórzy przedstawiają to tak jakby na nic poza dzieckiem nie było czasu A mi się wydaje, że jak ktoś jest zorganizowany to i dla siebie znajdzie te 30 min i prosty obiad ugotuje. Myślę, że da się żyć z małym dzieckiem w miare normalnie tylko trzeba mieć pomoc i wsparcie w partnerze.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
[
ze mną też spędzał dużo czasu z tego co pamiętam, w ogóle bardzo dużo pamiętam z dzieciństwa i z opowiadań mojej mamy, może dlatego tak mnie dziwią współczesne mamy, które nie potrafią sobie poradzić z resztą drobnych obowiązków...
sama nie wiem jaką będę mamą, ale na pewno postaram się iść "starym" modelem
Myślę, że to wbrew pozorom w dzisiejszych czasach nie jest takie nagminne i mężczyźni teraz częściej pomagają kobietom w prowadzeniu domu i wychowywaniu dzieci dlatego teraz jest nawet łatwiej, bo dawniej było baby do garów i tyle Ważne by znaleźć złoty środek i tak jak napisała Atenya zachować równowagę i nie wchodzić sobie wzajemnie na głowę


Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
chyba poczekam z tydzień. na moje oko laika własnie wygląda to na cos "naczyniowego", ale ja ogólnie mam straszny lęk przed nowotworami i od razu panikuje. mam tak od kiedy jak byłam nastolatką w szpitalu podejrzewali u mnie nowotwór... nie mówiąc o tym, że mam ileś guzków pod skórą od dziesięciu lat, które nie rosną, były oglądane przez lekarzy i to podobno tłuszczaki, ale boję się że mam skłonność do nowotworów czy coś
Skoro się martwisz to lepiej idź. Pewnie to jakaś drobnostka, a będziesz spokojna
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:13   #1295
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Oglądałam to i cały czas się zastanawiałam po co one to mówią i kogo to obchodzi. Są rzeczy którymi chwalić się nie wypada, a nawet powinno się ich wstydzić
Po to żeby pokazać jakie są fajne, wyluzowane i zabawne .
Jak tak wygląda jej studiowanie to nic dziwnego że ma braki w wiedzy...
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:14   #1296
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Oglądam ten nietypowy Tag u nissiax... Ale to były czasy, jeszcze nissiax i niesia nazywały się siostrami
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:19   #1297
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Oglądam ten nietypowy Tag u nissiax... Ale to były czasy, jeszcze nissiax i niesia nazywały się siostrami
Ja też to oglądam - sporo się zmieniła z zachowania od tego czasu
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 23:23   #1298
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

@Patalus

o raju właśnie przeglądałam Twojego bloga i natknęłam na Twojego posta z porównaniem jak ważyłaś więcej i jestem w szoku nie żebyś wyglądała wcześniej jakoś bardzo źle, ale teraz wyglądasz jak milion dolarów. i myślałam, że Ty po prostu od zawsze taka jesteś a tu taki zaskok
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:23   #1299
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Ja też to oglądam - sporo się zmieniła z zachowania od tego czasu
Była taka bardziej swojska, wyluzowana, mniej "idealna"

Może kwestia tego, że mieszka w USA ją tak zmieniła? Kiedyś chyba Kretka mówiła, ze tam ludzie są mili, ale tacy zdystansowani i chronią swoją prywatność bardzo...
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:24   #1300
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Marzenka littlestar będzie studiować dietetykę od października
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:26   #1301
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Była taka bardziej swojska, wyluzowana, mniej "idealna"

Może kwestia tego, że mieszka w USA ją tak zmieniła? Kiedyś chyba Kretka mówiła, ze tam ludzie są mili, ale tacy zdystansowani i chronią swoją prywatność bardzo...
Mi się ta z przed 3 lat bardziej podoba
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 23:27   #1302
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Marzenka littlestar będzie studiować dietetykę od października
A to co ona dotąd studiowała? Przecież Zmalowana brała ją kiedyś jako eksperta od dietetyki
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:29   #1303
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
A to co ona dotąd studiowała? Przecież Zmalowana brała ją kiedyś jako eksperta od dietetyki
O to samo miałam pytać. Ona nie ma technika farmacji czy coś?
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:29   #1304
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
@Patalus

o raju właśnie przeglądałam Twojego bloga i natknęłam na Twojego posta z porównaniem jak ważyłaś więcej i jestem w szoku nie żebyś wyglądała wcześniej jakoś bardzo źle, ale teraz wyglądasz jak milion dolarów. i myślałam, że Ty po prostu od zawsze taka jesteś a tu taki zaskok

Mozesz to powiedzieć, wygladalam źle
Dobrze, że trochę się to zmieniło, bo nie odważyłabym się założyć blogao
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:34   #1305
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Marzenka littlestar będzie studiować dietetykę od października
przepraszam ( sama jestem grubsza) ale jakbym poszła do dietetyka i zobaczyła kogoś z taką wagą to był zrobiła odwrót na pięcie i tyle mnie tam było :P Co ona będzie sobą reprezentować? Będzie na sobie efekty zdrowej diety pokazywać? ;p


Co do Nissiax to i się wydawało, że to nie mąż tylko narzeczony i że niedługi ślub? Ale nie wiem?

A co do dzieci to moja koleżanka lat 26 ma prawie 3 miesięczne dziecko i ma czas na spotkanie z koleżanką, zaliczyła też wizytę u fryzjera paznokcie pomalowane ma zawsze itd. Mąż pomaga i to jest prawdziwe partnerstwo Mówiła też, że ma sąsiadkę co jej dziecko płacze non stop oprócz momentów kiedy jest przy piersi ( sama się przyznała, że to jej wina bo tak nauczyła dziecko) i też zadbana i w ogóle także sory, ale też uważam, że wiele kobiet szuka wymówek. Kurczę nawet dla tego dziecka bym się ogarnęła, a nie tylko dres i pieluchy. Dziecko to nie koniec życia, nie można się zamknąć w domu i zapomnieć o sobie bo rodzina to mama, tata i dziecko/dzieci i trzeba pamiętać o każdym z osobna i wtedy wszyscy są szczęśliwi.
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:36   #1306
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
A to co ona dotąd studiowała? Przecież Zmalowana brała ją kiedyś jako eksperta od dietetyki
"tak najpierw robiłam technika farmacji w olsztynie potem licencjat na zdrowiu publicznym (odnowa bioloiczna z zywieniem czlowieka ) i teraz dietetyka na akademi morskiej bedzie magisterka,pozdrawiam''

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

Mozesz to powiedzieć, wygladalam źle
Dobrze, że trochę się to zmieniło, bo nie odważyłabym się założyć blogao
daj linka
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:40   #1307
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Mozesz to powiedzieć, wygladalam źle
Dobrze, że trochę się to zmieniło, bo nie odważyłabym się założyć blogao
zależy co przyjąć za punkt odniesienia. Jeśli to jak wyglądasz teraz to tak, wyglądałaś źle. Ale jeśli średnią krajową to nie byłabym tak surowa, wtedy użyłabym słowa "normalnie"

ale ja mam podobnie tzn kilka lat temu a teraz to mnie ludzie, którzy chodzili ze mną do szkoły nie poznają (a różnica w wadze pomiędzy gimnazjum a teraz to gdzieś 6-7 kg, więc raczej nie kwestia wagi).

zresztą jak zejdę poniżej 60 kg to się na wizażu na pewno pochwalę przeminą z 104 (zostało mi jeszcze 12 kilo).
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:41   #1308
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
zależy co przyjąć za punkt odniesienia. Jeśli to jak wyglądasz teraz to tak, wyglądałaś źle. Ale jeśli średnią krajową to nie byłabym tak surowa, wtedy użyłabym słowa "normalnie"

ale ja mam podobnie tzn kilka lat temu a teraz to mnie ludzie, którzy chodzili ze mną do szkoły nie poznają (a różnica w wadze pomiędzy gimnazjum a teraz to gdzieś 6-7 kg, więc raczej nie kwestia wagi).

zresztą jak zejdę poniżej 60 kg to się na wizażu na pewno pochwalę przeminą z 104 (zostało mi jeszcze 12 kilo).
Czekamy, aż się pochwalisz
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:42   #1309
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

Mozesz to powiedzieć, wygladalam źle
Dobrze, że trochę się to zmieniło, bo nie odważyłabym się założyć blogao
Kobieto! Cud, miód i malina! Jesteś ode mnie niższa 2 cm, zaczynałaś z wagą jaką mam teraz ( schudłam 14 kg) i wyglądałaś o wieeeele lepiej niż ja teraz. Także super! Gratulacje!
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 23:42   #1310
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Noely Pokaż wiadomość
przepraszam ( sama jestem grubsza) ale jakbym poszła do dietetyka i zobaczyła kogoś z taką wagą to był zrobiła odwrót na pięcie i tyle mnie tam było :P Co ona będzie sobą reprezentować? Będzie na sobie efekty zdrowej diety pokazywać? ;p
O tym samym pomyślałam. Jeszcze po tej kompromitacji w filmiku Zmalowanej... Błagam

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
"tak najpierw robiłam technika farmacji w olsztynie potem licencjat na zdrowiu publicznym (odnowa bioloiczna z zywieniem czlowieka ) i teraz dietetyka na akademi morskiej bedzie magisterka,pozdrawiam''

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------


daj linka
A po prostu robi magistra z dietetyki No może jak raz dowie się co to jest naprawdę zdrowe odżywianie i zastosuje je na sobie

Również chętnie zobaczyłabym link do notki o tym odchudzaniu u Patalus
__________________
Raz królewna złotowłosa
cudny miała sen,
że splatała złote włosy,
złociste jak len.
I przyszedł do niej grajek,
na skrzypcach zaczął grać
i mówi: Pójdź, królewno
konwalie ze mną rwać.


Pójdź, pójdź...
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:50   #1311
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Czekamy, aż się pochwalisz
raczej nie wcześniej w przyszłym roku. bo wiesz, jednak co mi z odchudzania jakby skóra miała wisieć. to jednak bardzo duża otyłość, a nie stać byłoby mnie na operacje. a na razie to po -40 kg pewnie przeciętnie nie mam zbyt jędrnego ciała, ale jest 10 razy lepiej w kwestii celulitu/widoczności rozstępów i nic mi nie wisi i nie odstaje a brzuch mam prawie płaski (taka budowa)
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:54   #1312
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
raczej nie wcześniej w przyszłym roku. bo wiesz, jednak co mi z odchudzania jakby skóra miała wisieć. to jednak bardzo duża otyłość, a nie stać byłoby mnie na operacje. a na razie to po -40 kg pewnie przeciętnie nie mam zbyt jędrnego ciała, ale jest 10 razy lepiej w kwestii celulitu/widoczności rozstępów i nic mi nie wisi i nie odstaje a brzuch mam prawie płaski (taka budowa)
Rozumiem, bo sama straciłam kilka kilogramów - lepiej wolno a skutecznie, z odchudzaniem nie ma co się spieszyć. Cierpliwie poczekam na twoje efekty
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:54   #1313
Noely
Raczkowanie
 
Avatar Noely
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 297
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
raczej nie wcześniej w przyszłym roku. bo wiesz, jednak co mi z odchudzania jakby skóra miała wisieć. to jednak bardzo duża otyłość, a nie stać byłoby mnie na operacje. a na razie to po -40 kg pewnie przeciętnie nie mam zbyt jędrnego ciała, ale jest 10 razy lepiej w kwestii celulitu/widoczności rozstępów i nic mi nie wisi i nie odstaje a brzuch mam prawie płaski (taka budowa)
Go girl!
Ja walczę z moją magiczną granicą 68 kg...
__________________
"Quiet people have the loudest minds."
Noely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 00:01   #1314
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Go girl!

tez trzymam za Ciebie kciuki.

i jeśli chodzi o Marzenkę to może chce mieć motywacje doschudnięcia, bo jak nie schudnie nie będzie klientów

ja właśnie myślałam kiedyś o tym, żeby po dojściu do wymarzonej wagi połączyć dietetykę z psychologią i pomagać otyłym. albo iść na medycynę
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 00:34   #1315
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Co do tematu mam... moja kuzynka - świetna babka, miłośniczka diy, ciuchów a jednocześnie przyrody - po urodzeniu swojej dwójki, najzwyczajniej zmieniła swoje priorytety. I uważam, że odwaliła kupe świetnej roboty, (szczególnie, że z mężem mogli sobie pozwolic na luksus ona w domu, on w pracy) bo widziałam jak dużo czasu spędza z dziećmi, uczy je, rozmawia, itd. Jasne, miała czas dla siebie, ale 'szedł' na inne rzeczy. Mając na głowie dzieciaki większość dnia to ani spotkać się z niecieciatymi koleżankami na dłużej, zakupy tylko w internecie. Dostałam dwie torby ciuchów, i chociaż nie chodziła niezadbana, to widziałam że malowanie ograniczyła do minimum itd. Teraz, po 4 latach znowu gadamy o zdobyczach lumpkowych, jakiś kosmetykach.
Tyle, że ja nie uważam, że jej się poprzestawiało w głowie po porodzie - myślę, że robiła to, co uważała za najlepsze dla swoich dzieci. Ja siebie zupełnie nie widzę w roli matki, ale myśle, że (pomijając wszystkie starcia z nowo upieczonymi mamami na mieście (ooo, te potrafią wkurzyć człowieka max - prędzej rozumiem te, które trochę się odcinają, niż te, które latają na zakupy po galeriach z noworodkami) ) nie ma się co dziwić, że dla nich świat zaczyna się kręcić wokół dziecka, które jest całkowicie od nich zależne.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 03:26   #1316
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
O penisie Nissiax mówiła w filmiku "Nietypowy Tag", dostała pytanie, co by zrobiła, gdyby była facetem przez jeden dzień, no i powiedziała, że chciałaby się przekonać, jak to jest, gdy się siusia na stojąco itp., w sumie, to nic takiego nie było, niedawno ten filmik oglądałam

A mąż na bank jest Polakiem, w pewnym filmiku mówiła, że w domu rozmawia z mężem po polsku itp.
I zawsze miałam wrażenie, że oni są ze sobą od wielu lat.
W filmiku o pielęgnacji paznokci, dokładnie o tytule makijaż pilniczkowy, on jest jej modelem i mowi w czasie nagrywania po polsku. W filmiku o zdrowych zakupach sprzed kilku miesięcy tez było go słychać w tle jak mowi, w nagraniu na plazy tez go słychać ;-)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4203033 0]
obiad obowiązkiem żony? [/QUOTE]

U mnie moj TZ gotuje, wiec ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Była taka bardziej swojska, wyluzowana, mniej "idealna"

Może kwestia tego, że mieszka w USA ją tak zmieniła? Kiedyś chyba Kretka mówiła, ze tam ludzie są mili, ale tacy zdystansowani i chronią swoją prywatność bardzo...
Duzo fałszywych ludzi.
Ciepłe kluchy. Takie FAKE
AMERICAN SMILE (nazywany w Europie). Jak cos jest nie tak to sie uśmiechają, a pozniej dopiero mówią... Nie wiesz kiedy Ci zaszkodzą.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 04:48   #1317
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
mam pytanie do matek:
czy rzeczywiście jest tak ciężko?
Powiem to tak, są takie dni kiedy z niemowlakiem w domu chodzi się cały dzi9eń na rękach, bez ugotowania obiadu, bez makijażu i bez chwili odpoczynku.
Bywają też takie że da się zrobic peeling, maseczkę, full makeup, uprasować ciuchy i wyjść na spacer w szpilkach.
Ja tez mam inne spojrzenie na sprawę bo TŻ dużo pracuje i np wraca do domu po 36 godzinach pracy i musi odespać. I często nie ma go na 2-3 noce w tygodniu. W domach gdzie mężczyzna pracuje 8 godzin dziennie z zawsze wolnymi weekendami jest to łatwiej. Po za tym ja mam więcej niz jedno dziecko.

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
@Patalus

o raju właśnie przeglądałam Twojego bloga i natknęłam na Twojego posta z porównaniem jak ważyłaś więcej i jestem w szoku nie żebyś wyglądała wcześniej jakoś bardzo źle, ale teraz wyglądasz jak milion dolarów. i myślałam, że Ty po prostu od zawsze taka jesteś a tu taki zaskok
Patalus jest po prostu piekna i makijaże nawet te odjechane super pasują do jej typu urody. Od dawna podziwiam ( nawet kontrowersyjne brwi).

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Co do tematu mam... moja kuzynka - świetna babka, miłośniczka diy, ciuchów a jednocześnie przyrody - po urodzeniu swojej dwójki, najzwyczajniej zmieniła swoje priorytety. I uważam, że odwaliła kupe świetnej roboty, (szczególnie, że z mężem mogli sobie pozwolic na luksus ona w domu, on w pracy) bo widziałam jak dużo czasu spędza z dziećmi, uczy je, rozmawia, itd. Jasne, miała czas dla siebie, ale 'szedł' na inne rzeczy. Mając na głowie dzieciaki większość dnia to ani spotkać się z niecieciatymi koleżankami na dłużej, zakupy tylko w internecie. Dostałam dwie torby ciuchów, i chociaż nie chodziła niezadbana, to widziałam że malowanie ograniczyła do minimum itd. Teraz, po 4 latach znowu gadamy o zdobyczach lumpkowych, jakiś kosmetykach.
Tyle, że ja nie uważam, że jej się poprzestawiało w głowie po porodzie - myślę, że robiła to, co uważała za najlepsze dla swoich dzieci. Ja siebie zupełnie nie widzę w roli matki, ale myśle, że (pomijając wszystkie starcia z nowo upieczonymi mamami na mieście (ooo, te potrafią wkurzyć człowieka max - prędzej rozumiem te, które trochę się odcinają, niż te, które latają na zakupy po galeriach z noworodkami) ) nie ma się co dziwić, że dla nich świat zaczyna się kręcić wokół dziecka, które jest całkowicie od nich zależne.
Dokładnie.

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość

Duzo fałszywych ludzi.
Ciepłe kluchy. Takie FAKE
AMERICAN SMILE (nazywany w Europie). Jak cos jest nie tak to sie uśmiechają, a pozniej dopiero mówią... Nie wiesz kiedy Ci zaszkodzą.
Niby fajnie jak ludzie są mili ale wersja amerykańska przeraża. Wujek mi kiedys przez telefon opowiadał, że kiedyś się ucieszył jak sprzedawczyni (meksykanka) się wkurzyła i go opier.. w sklepie- mówi że wreszcie poczuł że rozmawia z człowiekiem a nie robotem z doklejonym sztucznym uśmiechem.

A zachowanie fdac chyba nie odbiega az tak bardzo od reszty tego co robi.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 05:22   #1318
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Powiem to tak, są takie dni kiedy z niemowlakiem w domu chodzi się cały dzi9eń na rękach, bez ugotowania obiadu, bez makijażu i bez chwili odpoczynku.
Bywają też takie że da się zrobic peeling, maseczkę, full makeup, uprasować ciuchy i wyjść na spacer w szpilkach.
Ja tez mam inne spojrzenie na sprawę bo TŻ dużo pracuje i np wraca do domu po 36 godzinach pracy i musi odespać. I często nie ma go na 2-3 noce w tygodniu. W domach gdzie mężczyzna pracuje 8 godzin dziennie z zawsze wolnymi weekendami jest to łatwiej. Po za tym ja mam więcej niz jedno dziecko.


Patalus jest po prostu piekna i makijaże nawet te odjechane super pasują do jej typu urody. Od dawna podziwiam ( nawet kontrowersyjne brwi).


Dokładnie.

---------- Dopisano o 05:48 ---------- Poprzedni post napisano o 05:42 ----------


Niby fajnie jak ludzie są mili ale wersja amerykańska przeraża. Wujek mi kiedys przez telefon opowiadał, że kiedyś się ucieszył jak sprzedawczyni (meksykanka) się wkurzyła i go opier.. w sklepie- mówi że wreszcie poczuł że rozmawia z człowiekiem a nie robotem z doklejonym sztucznym uśmiechem.

A zachowanie fdac chyba nie odbiega az tak bardzo od reszty tego co robi.
No właśnie. Tu słyszysz od każdego - I'm fine. I'm good. Thank u...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 05:32   #1319
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Nissiax robi sie nudna... Dodając zdjecia notatek z pilotem do klimatyzatora... O, taka sensacja, ale co do czego...ImageUploadedByWizaz Forum1375245135.431703.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 06:25   #1320
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Nissiax robi sie nudna... Dodając zdjecia notatek z pilotem do klimatyzatora... O, taka sensacja, ale co do czego...Załącznik 5345995


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale co jest nie tak z tym zdjęciem?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.