Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58 ! :D - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 20:23   #3811
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

dziewczyny mam chyba paranoję
panicznie boję się piecyka gazowego w naszym nowym mieszkaniu, podgrzewa nam on wodę. Nie znam się jak to działa i kiedy może wydobywać się czad itd itp. Mam non stop czarne wizje, że czad nas zabije pierwszej nocy po ślubie Wiem, że piec jest nowy i ludzie tak żyją i jest ok ale ja się poważnie panicznie tego boję. Nigdy takiego wynalazku w domu nie miałam a teraz będę mieć i dlatego mam do Was pytanie. Czy orientujecie się gdzie można kupić jakiś dobry czujnik czadu? Jaki on powinien być w ogóle? Ja już TZtowi zapowiedziałam, że dopóki nie kupimy tego czujnika to ja tam spać nie będę. Spaliśmy tam chyba dwa razy i ja pół nocy zasnąć nie mogłam bo myślałam tylko CZAD CZAD CZAD, okno w kuchni i w pokoju całą noc miałam uchylone
Nie śmiejcie się ze mnie ale ja poważnie mówię
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:39   #3812
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Izka, pochwal się co to będzie za sesja!

Witam nową PM

Bride, to bardzo mądre, nie śmieszne Idź do sklepu z elektroniką / rtv agd i pogadaj ze sprzedawcami

Przekonałam TŻta i kupujemy do kuchni TE krzesła a na nich będą kolorowe poduchy
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:48   #3813
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam chyba paranoję
panicznie boję się piecyka gazowego w naszym nowym mieszkaniu, podgrzewa nam on wodę. Nie znam się jak to działa i kiedy może wydobywać się czad itd itp. Mam non stop czarne wizje, że czad nas zabije pierwszej nocy po ślubie Wiem, że piec jest nowy i ludzie tak żyją i jest ok ale ja się poważnie panicznie tego boję. Nigdy takiego wynalazku w domu nie miałam a teraz będę mieć i dlatego mam do Was pytanie. Czy orientujecie się gdzie można kupić jakiś dobry czujnik czadu? Jaki on powinien być w ogóle? Ja już TZtowi zapowiedziałam, że dopóki nie kupimy tego czujnika to ja tam spać nie będę. Spaliśmy tam chyba dwa razy i ja pół nocy zasnąć nie mogłam bo myślałam tylko CZAD CZAD CZAD, okno w kuchni i w pokoju całą noc miałam uchylone
Nie śmiejcie się ze mnie ale ja poważnie mówię
Od lat najlepszy jest kanarek

Witam nową PM'kę

Viollet napisałam w klubie

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

O to krzesła jeszcze inne Mam nadzieję, że to ostateczny wybór, bo te są najfajniejsze
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:52   #3814
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Izka, pochwal się co to będzie za sesja!

Witam nową PM

Bride, to bardzo mądre, nie śmieszne Idź do sklepu z elektroniką / rtv agd i pogadaj ze sprzedawcami

Przekonałam TŻta i kupujemy do kuchni TE krzesła a na nich będą kolorowe poduchy
przejdę się i kupię i to chyba nawet bez TZta mam nadzieję, że panowie mi coś sensownego doradzą.

super, ja od początku byłam za tymi (lub bardzo podobnymi) krzesłami

a przyjazd mojego TZta niestety się opóźni już jutrzejszej nocy (z piątku na sobotę) miał być a będzie w najlepszym wypadku koło nad ranem w niedzielę lub dopiero w przyszłą sobotę nad ranem
jeśli przyjedzie dopiero w przyszłą sobotę to będę musiała sama jechać ustalać menu, rozłożenie stołów, dekoracje, podać liczbę gości, zapłacić, dopytać o wiele rzeczy o które TZ chce zapytać itp itd zamówić tort i paczki ciast. Jeszcze będę musiała prosić kogoś żeby ze mną jeździł bo jestem bez samochodu (TZ wziął) a tak tego nie lubię

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Od lat najlepszy jest kanarek
możesz jaśniej? bo jestem totalnie nieobyta w temacie
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 20:58   #3815
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Witam wieczorową porą

Zimne piwko w ciepły wieczór - możecie mi zazdrościć

Funykiki fryzura bardzo mi się podoba Sama mam rogala na boku, niestety bez spinki a Twoja dodaje uroku fryzurce
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:03   #3816
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Zimne piwko w ciepły wieczór - możecie mi zazdrościć

Funykiki fryzura bardzo mi się podoba Sama mam rogala na boku, niestety bez spinki a Twoja dodaje uroku fryzurce
Witam
i nie zazdroszczę bo też właśnie popijam zimne piwko z soczkiem



byłam dziś na solarium na 7 minut i już złapałam ładny złoty kolorek myślę, że do ślubu będę chodzić dwa razy w tygodniu, a że jest 3 tygodnie do ślubu czyli jeszcze 6 wizyt w solarium po 7 minut sobie zafunduję. Jak myślicie? Ile Wy razy chodziłyście i na ile minut?
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:03   #3817
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość

możesz jaśniej? bo jestem totalnie nieobyta w temacie
Kanarki są bardzo wyczulone i jak coś się ulatnia to zdychają Górnicy z nimi schodzili do kopalń
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 21:05   #3818
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Kanarki są bardzo wyczulone i jak coś się ulatnia to zdychają Górnicy z nimi schodzili do kopalń
Izka ja myślałam że to nazywa jakiegoś czujnika...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:05   #3819
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Ja też piję piwko redsa jabłkowo-miętowego
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:07   #3820
tusia0708
Zakorzenienie
 
Avatar tusia0708
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 348
Odp: Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Zimne piwko w ciepły wieczór - możecie mi zazdrościć

Funykiki fryzura bardzo mi się podoba Sama mam rogala na boku, niestety bez spinki a Twoja dodaje uroku fryzurce
Nie lubię piwa chyba że smakowe

Ja byłam 5razy po 7minut ale w przeciągu ponad miesiąca... No i to nie było lato... Zależy jaki efekt chcesz uzyskać... Mi się nie podoba mocna opalenizna do sukni ślubnej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

tusia0708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:08   #3821
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
Witam
i nie zazdroszczę bo też właśnie popijam zimne piwko z soczkiem



byłam dziś na solarium na 7 minut i już złapałam ładny złoty kolorek myślę, że do ślubu będę chodzić dwa razy w tygodniu, a że jest 3 tygodnie do ślubu czyli jeszcze 6 wizyt w solarium po 7 minut sobie zafunduję. Jak myślicie? Ile Wy razy chodziłyście i na ile minut?

No to zdrówko! Też mam z soczkiem - malinowym
Na solarium też przydałoby mi się wybrać Bride ja nigdy nie przeliczałam na ile iśc, chodziłam po 7, 10 góra 12 min czekałam na efekty i wiedziałam kiedy wystarczy


Umówiłam się właśnie na próbny makijaż 9 sierpnia czyli w dniu panieńskiego
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 21:09   #3822
Laura28
Rozeznanie
 
Avatar Laura28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 953
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Dziewczyny, czy jak nigdy nie byłam na solarium, do ślubu 16 dni to opłaca mi się zacząć opalać? Jak tak to co ile i na ile minut? Ja się na tym kompletnie nie znam a chce mieć ładny kolor skóry i przede wszystkim równomierny.
Laura28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:13   #3823
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Laura28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak nigdy nie byłam na solarium, do ślubu 16 dni to opłaca mi się zacząć opalać? Jak tak to co ile i na ile minut? Ja się na tym kompletnie nie znam a chce mieć ładny kolor skóry i przede wszystkim równomierny.
Jeżeli chcesz się opalić to się opłaca Na pierwszy raz proponuje 5 min, następna wizyta 7 min, kolejna 10 min i zobacz efekty Ile ludzi tyle opinii, ale ja właśnie tak chodzę po dłuższych przerwach
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:14   #3824
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
hehehhee , ja też z zaaferowania zamówiłam dwie i jak do wczoraj nie miałam kiecki to mam teraz dwie


Dziewczyny dołączam do Was można?
Ślub 14.09

Może jest któraś z okolic Rabki lub Nowego Targu i poleci fryzjerkę, co to poradzi sobie z układaniem włosów? Chciałabym się uczesać w ostatni weekend sierpnia i do tego czasu muszę znaleźć jakiegoś fryzjera.

Dobrze, że przejrzałam wasz wątek z ostatnich kilku dni, bo zapomnieliśmy z TŻ o torcie, tzn biedy nie ma bo restauracja w której mamy przyjęcie może nam zamówić i jeszcze jest czas, ale jesteśmy bardzo wybredni
Cześć!
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:15   #3825
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Kanarki są bardzo wyczulone i jak coś się ulatnia to zdychają Górnicy z nimi schodzili do kopalń
Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
Izka ja myślałam że to nazywa jakiegoś czujnika...
ja też myślałam, że to nazwa czujnika

Cytat:
Napisane przez tusia0708 Pokaż wiadomość
Nie lubię piwa chyba że smakowe

Ja byłam 5razy po 7minut ale w przeciągu ponad miesiąca... No i to nie było lato... Zależy jaki efekt chcesz uzyskać... Mi się nie podoba mocna opalenizna do sukni ślubnej
mi się mocna opalenizna też nie podoba także nie o taki efekt mi chodzi ale jednak chciałabym być złoto brązowa, szczególnie nogi muszę opalić bo teraz są tylko delikatnie muśnięte słońcem a ręce i dekolt mam ciut bardziej brązowe

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość
No to zdrówko! Też mam z soczkiem - malinowym
Na solarium też przydałoby mi się wybrać Bride ja nigdy nie przeliczałam na ile iśc, chodziłam po 7, 10 góra 12 min czekałam na efekty i wiedziałam kiedy wystarczy


Umówiłam się właśnie na próbny makijaż 9 sierpnia czyli w dniu panieńskiego

to będę chyba chodzić tak jak zaplanowałam 2 razy w tygodniu po 7 minut (dłużej mi nie dam rady bo mi się nudzi) i jak wcześniej osiągnę upragniony kolor to najwyżej przestanę

nie mogę się już doczekać fotek z Twojego próbnego make up'u
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:16   #3826
Xiezniczka89
Zadomowienie
 
Avatar Xiezniczka89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Laura28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak nigdy nie byłam na solarium, do ślubu 16 dni to opłaca mi się zacząć opalać? Jak tak to co ile i na ile minut? Ja się na tym kompletnie nie znam a chce mieć ładny kolor skóry i przede wszystkim równomierny.
ale ja bym ostatni raz poszła nie później niż 3 dni przed ślubem- czasami zostaje mi np czerwony nos, albo dekold i tak po 2 dnich znika dopiero ten rumieniec
Jeśli chodzi o czas i odstępy, najlepiej spytaj pani z solarium- powinna doradzić...
__________________
zaręczyny 19.02.2012
ślub 7.09.2013
Xiezniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:17   #3827
Laura28
Rozeznanie
 
Avatar Laura28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 953
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz się opalić to się opłaca Na pierwszy raz proponuje 5 min, następna wizyta 7 min, kolejna 10 min i zobacz efekty Ile ludzi tyle opinii, ale ja właśnie tak chodzę po dłuższych przerwach
A między kolejnymi wizytami ile czasu przerwy?
Laura28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:19   #3828
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Laura28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak nigdy nie byłam na solarium, do ślubu 16 dni to opłaca mi się zacząć opalać? Jak tak to co ile i na ile minut? Ja się na tym kompletnie nie znam a chce mieć ładny kolor skóry i przede wszystkim równomierny.
jasne, ze się opłaca
z tego co widziałam to masz ciemniejszą karnację i Cię pewnie szybciutko złapie na pierwszy raz proponuję 4 minutki potem 5, 6, 7 ja tak zawsze zaczynałam i na 7 poprzestawałam, na 7 minut max chodziłam
popytaj koleżanek, może polecą Ci jakieś dobre solarium bo dużo też zależy włąśnie od tego czy solarium jest dobre

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Xiezniczka89 Pokaż wiadomość
ale ja bym ostatni raz poszła nie później niż 3 dni przed ślubem- czasami zostaje mi np czerwony nos, albo dekold i tak po 2 dnich znika dopiero ten rumieniec
Jeśli chodzi o czas i odstępy, najlepiej spytaj pani z solarium- powinna doradzić...

dobra rada
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:24   #3829
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
ja też myślałam, że to nazwa czujnika



mi się mocna opalenizna też nie podoba także nie o taki efekt mi chodzi ale jednak chciałabym być złoto brązowa, szczególnie nogi muszę opalić bo teraz są tylko delikatnie muśnięte słońcem a ręce i dekolt mam ciut bardziej brązowe




to będę chyba chodzić tak jak zaplanowałam 2 razy w tygodniu po 7 minut (dłużej mi nie dam rady bo mi się nudzi) i jak wcześniej osiągnę upragniony kolor to najwyżej przestanę

nie mogę się już doczekać fotek z Twojego próbnego make up'u
Ja nie chcę mocnej, ale też nie chcę być biała chciałabym być tak ładnie muśnięta jak Cowie

Czekam na próbny z niecierpliwością a najbardziej na sprawdzanie jego wytrzymałości

Cytat:
Napisane przez Laura28 Pokaż wiadomość
A między kolejnymi wizytami ile czasu przerwy?
To dużo zależy od tego jak już Ci pisała Bride jakie jest solarium, jak mocne mają lampy. Ja chodzę 2 razy w tyg np w poniedziałki i środy lub czwartki
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 21:25   #3830
Laura28
Rozeznanie
 
Avatar Laura28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 953
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez Kin_Ga07 Pokaż wiadomość
Jeżeli chcesz się opalić to się opłaca Na pierwszy raz proponuje 5 min, następna wizyta 7 min, kolejna 10 min i zobacz efekty Ile ludzi tyle opinii, ale ja właśnie tak chodzę po dłuższych przerwach
Cytat:
Napisane przez Xiezniczka89 Pokaż wiadomość
ale ja bym ostatni raz poszła nie później niż 3 dni przed ślubem- czasami zostaje mi np czerwony nos, albo dekold i tak po 2 dnich znika dopiero ten rumieniec
Jeśli chodzi o czas i odstępy, najlepiej spytaj pani z solarium- powinna doradzić...
Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
jasne, ze się opłaca
z tego co widziałam to masz ciemniejszą karnację i Cię pewnie szybciutko złapie na pierwszy raz proponuję 4 minutki potem 5, 6, 7 ja tak zawsze zaczynałam i na 7 poprzestawałam, na 7 minut max chodziłam
popytaj koleżanek, może polecą Ci jakieś dobre solarium bo dużo też zależy włąśnie od tego czy solarium jest dobre

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------




dobra rada
Dzięki za wszystkie rady na początek znajdę dobre solarium i się dopytam
Laura28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:40   #3831
Kin_Ga07
Wtajemniczenie
 
Avatar Kin_Ga07
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: SACRUM
Wiadomości: 2 063
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Piwo się skończyło. Bra noc
__________________

U&I
Kin_Ga07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:43   #3832
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Zimny Desperados w upalny wieczór

A jutro kopanie w ziemi cd
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:57   #3833
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

właśnie robię zamówienie na all - takie ślubne pier_dółki i się zastanawiam jakie tuby wziąć na pierwszy taniec Ile i jak długość? Jakie Wy brałyście?
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:58   #3834
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Też mam tylko biustonosz
a masz juz wygodne majciochy? ja kupialam pare dni temu zwykłe bawełniane. te od kompletu będa czekać na noc poślubną
Cytat:
Napisane przez Laura28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak nigdy nie byłam na solarium, do ślubu 16 dni to opłaca mi się zacząć opalać? Jak tak to co ile i na ile minut? Ja się na tym kompletnie nie znam a chce mieć ładny kolor skóry i przede wszystkim równomierny.
ja bylam dwa razy ostatnio, na 5 i 6 minut i juz lekko mnie złapało. lepsze to niż nic, wyglądam zdrowiej a i słonce mnie trochę wreszcie zaczęło brać
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 21:59   #3835
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez AnonimowaMoni Pokaż wiadomość
Jest lepiej. Choć to są sprawy, które trzeba było i tak załatwić i nie ma się przy czym spierać, póki co

Po porostu mówi,że to nasze wesele i się wtrącać nie będzie. Sama swoje już miała i zorganizowała po swojemu. Może nam coś zasugerować, pomóc, podpowiedzieć ale nie będzie nam nic "kazała".

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



U mnie jest 8:31 Piszę z łóżka do Was. W kuchni już pachną pyszne naleśniczki z syropem klonowym



Tylko ja się nie czuję dobrze z odsłoniętą facjatą
cieszę się, że już z teściową lepiej
i uwielbiam pancakes z syropem klonowym

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość
Ryłko


Edit:
zajrzałam teraz na ich stronę www i nie ma ich w ofercie ale na 100% takie mierzyłam ... tylko jakoś na wiosnę.... być może wycofali już tą linię... może popytaj po sklepach?
ja bardzo podobne buty zamawiałam z białebuty, skórzane z odkrytyn noskiem, nude, tylko ciekawe teraz co przyjdzie

Cytat:
Napisane przez Laura28 Pokaż wiadomość
Kurcze, ale się przed chwilą zdenerwowałam. Mój Tż ma pokój z balonem, na którym jego mama urządziła przytulny kącik, cały jest w kwiatach i jest gdzie siedzieć. No, ale nie o tym. Moja suknia wisi na żyrandolu w jego pokoju, narzucona na nią jest folia. Mają psa niby małego, ale jest. Wczoraj prosiliśmy, aby nikt od pokoju drzwi nie otwierał i nikt nie zostawiał drzwi otwartych. Jego mama do niego: " powiedz to Dinowi( pies)". I co dzisiaj zastaliśmy. Wchodzimy do domu,a tam drzwi od pokoju otwarte, pies stamtąd wychodzi a jego mama siedzi na balkonie

Na szczęście nic z suknią się nie stało, ale jak to jest, że coś się mówi, a ktoś nie rozumie.

A dodam wam, że kiedyś przyszliśmy do pokoju i ja kompletnie nie sdawałam sobie sprawy, że przyszła teściowa siedzi na balkonie. Leżeliśmy z Tż na łóżku i dopiero jak ona chrząknęla to Tż powiedział, że ona tam jest ( i chyba sam się dopiero zorientował)

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



Wytrzymam, a jak. codzienne trenuje i są o ile można to o takich powiedzieć.... Wygodne
nieźle dobrze, że nie posunęliście się dalej

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Izka, pochwal się co to będzie za sesja!

Witam nową PM

Bride, to bardzo mądre, nie śmieszne Idź do sklepu z elektroniką / rtv agd i pogadaj ze sprzedawcami

Przekonałam TŻta i kupujemy do kuchni TE krzesła a na nich będą kolorowe poduchy
za krzesła

jadalniane już Wam pokazywałam , a teraz do pokoju marzy mi się takie przeźroczyste
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lulu3.jpg (34,6 KB, 25 załadowań)
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:02   #3836
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
a masz juz wygodne majciochy? ja kupialam pare dni temu zwykłe bawełniane. te od kompletu będa czekać na noc poślubną

ja bylam dwa razy ostatnio, na 5 i 6 minut i juz lekko mnie złapało. lepsze to niż nic, wyglądam zdrowiej a i słonce mnie trochę wreszcie zaczęło brać
myślę, że jak na razie mi opalania starczy jak na mnie jestem murzyn zobaczymy jak dalej będzie z opalaniem, ale wolałabym solarium uniknąć
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:09   #3837
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
myślę, że jak na razie mi opalania starczy jak na mnie jestem murzyn zobaczymy jak dalej będzie z opalaniem, ale wolałabym solarium uniknąć
mi nawet makijażystka na próbnym sugerowała abym sie do czasu wesele nie spaliła. wiadomo - niefajnie to wygląda a i makijaż nie bedzie juz tak pasował, bo był dobrany do bladej skóry
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:13   #3838
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
mi nawet makijażystka na próbnym sugerowała abym sie do czasu wesele nie spaliła. wiadomo - niefajnie to wygląda a i makijaż nie bedzie juz tak pasował, bo był dobrany do bladej skóry
stąd moja makijażystka chce mi zrobić próbny tydzień wcześniej jak już będę miała opaloną twarz, będzie mogła wtedy dokładnie zapisać jakie kosmetyki i jakie kolory użyła
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:34   #3839
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
a masz juz wygodne majciochy? ja kupialam pare dni temu zwykłe bawełniane. te od kompletu będa czekać na noc poślubną
Ja bardzo fajne kupiłam w reserved. Nigdzie nie mogłam znaleźć w śmietankowej bieli, a tam były śliczne Stringi, figi i szorty z takiego delikatnego materiału i koronki

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Jak ktoś jeszcze dotrwał, to wstawiłam niespodziankę w klubie
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 22:36   #3840
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Może rysować map nie umiemy, lecz do ołtarza drogę znajdziemy ! :D PM2013 cz.58

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Ja bardzo fajne kupiłam w reserved. Nigdzie nie mogłam znaleźć w śmietankowej bieli, a tam były śliczne Stringi, figi i szorty z takiego delikatnego materiału i koronki
ja mam komplet (klub) ale na weselu stawiam na wygodę. pal licho wygląd! byle sie czuć wygodni i świeżo

dziś omawiałam z dziewczyną mojego brata (świadka) szczegóły wieczoru panieńskiego. powiedziała że coś wymyśli. na razie ustaliłyśmy że pokombinujemy z drinkami
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.