Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 05:29   #31
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

A myślałam, że masz już Wysyłam na pw w takim razie.

Moniko, Moniko, a jakże
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 05:57   #32
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
A myślałam, że masz już Wysyłam na pw w takim razie.

Moniko, Moniko, a jakże
ano nie mam

Kochani, BC do nas poleciało - numer nadania RR016016388KW (acz nie sugerujcie się tym za bardzo)
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:58   #33
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Jako że regulamin każe, poszły do Was moje pełne dane
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 07:50   #34
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cuda panie cuda....

Czy ktoś z Was sprawdzał status naszej przesyłki na stronie śledzenia PP? Sprawdźcie. Przypominam, że standardowy czas na jej dojście do 3 - 4 tygodnie...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 07:00   #35
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Kochani, flaszka doleciała w rekordowym czasie - ale ma obtłuczony korek Moshen się nie popisał i nie owinął niczym flakonu, i ten się telepał w skrzyneczce - czego efekty widać na fotce w pierwszym poście.

Czekam na decyzję Ani, co z tym fantem zrobić, bo to jej flaszka...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 07:56   #36
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

O matko Emilko, współczuję, coś masz pecha do tych zagranicznych sklepów A czy pudełko z kasetką było zafoliowane? Nie pamiętam jak to było u mnie, ale jeśli tak, to pewnie nie dało się owinąć flakonika. A w ogóle może to nie wina sklepu. Wywracałam we wszystkie strony moją kostkę i nigdzie korek nie dotykał niczego twardego (odległość od flakonika to jakieś 4 ml) tylko lekko się obracał na atomizerze. Może już taki felerny zapakowali u producenta? Trudna sprawa
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:17   #37
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
O matko Emilko, współczuję, coś masz pecha do tych zagranicznych sklepów A czy pudełko z kasetką było zafoliowane? Nie pamiętam jak to było u mnie, ale jeśli tak, to pewnie nie dało się owinąć flakonika. A w ogóle może to nie wina sklepu. Wywracałam we wszystkie strony moją kostkę i nigdzie korek nie dotykał niczego twardego (odległość od flakonika to jakieś 4 ml) tylko lekko się obracał na atomizerze. Może już taki felerny zapakowali u producenta? Trudna sprawa
pudełko nie jest zafoliowane - i flakon nie jest tam włożony "na styk" - troszkę się telepie, a że korek ze szkła, obtłukł się. Moją flaszkę zamawiałam w ubiegłym roku, i nie pamiętam - ale chyba flaszka była owinięta reklamówką. Natomiast mój korek jest wyszczerbiony dookoła dziury na atomizer - więc też nie doleciał bez szwanku, acz to jest pikuś w porównaniu z tym co tu mamy.

Poczekam na Anię - posłałam jej fotki, ona musi zdecydować co z tym fantem zrobić.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 10:38   #38
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Kochani, flaszka doleciała w rekordowym czasie - ale ma obtłuczony korek Moshen się nie popisał i nie owinął niczym flakonu, i ten się telepał w skrzyneczce - czego efekty widać na fotce w pierwszym poście.

Czekam na decyzję Ani, co z tym fantem zrobić, bo to jej flaszka...
Pewnie to nie będzie pocieszające, ale mój Czarny Sześcian był jeszcze bardziej zmaltretowany Cieszyłam się, że w ogóle perfumy były we flakonie, a nie w kopercie, bo tak też się zdarzyło
Napisałam wówczas do Mohsena prośbę, aby każdy flakon, który wysyła, zabezpieczał w środku szkatułki arabską prasówką bądź reklamówkami Nawet zdjęcia przesłałam, ale już trochę czasu minęło i prośba poszła w zapomnienie.

Mój mąż posklejał do kupy kawałki szkła, te które się dało, szklane opiłki trafiły do kosza, a ja rozkoszuję się pięknym zapachem

Wcześniej już informowałam na forum, aby podczas zakupu BC koniecznie przypomnieć sprzedawcy o należytym zabezpieczeniu flakonu wewnątrz szkatułki - to tak na marginesie, dla osób, które w przyszłości skuszą się na zakup

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
pudełko nie jest zafoliowane - i flakon nie jest tam włożony "na styk" - troszkę się telepie, a że korek ze szkła, obtłukł się. Moją flaszkę zamawiałam w ubiegłym roku, i nie pamiętam - ale chyba flaszka była owinięta reklamówką. Natomiast mój korek jest wyszczerbiony dookoła dziury na atomizer - więc też nie doleciał bez szwanku, acz to jest pikuś w porównaniu z tym co tu mamy.

Poczekam na Anię - posłałam jej fotki, ona musi zdecydować co z tym fantem zrobić.
W ubiegłym roku pewnie jeszcze pamiętał o zabezpieczeniu, a korek jest bardzo ciężki, nawet podczas rozbiórki pokusiłam się o zważenie:
*** waga pełnego flakonu: 268 g
*** waga elementów korka: 284 g
,
czyli korek cięższy od flakonu z perfumami
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:52   #39
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Pewnie to nie będzie pocieszające, ale mój Czarny Sześcian był jeszcze bardziej zmaltretowany Cieszyłam się, że w ogóle perfumy były we flakonie, a nie w kopercie, bo tak też się zdarzyło
Napisałam wówczas do Mohsena prośbę, aby każdy flakon, który wysyła, zabezpieczał w środku szkatułki arabską prasówką bądź reklamówkami Nawet zdjęcia przesłałam, ale już trochę czasu minęło i prośba poszła w zapomnienie.

Mój mąż posklejał do kupy kawałki szkła, te które się dało, szklane opiłki trafiły do kosza, a ja rozkoszuję się pięknym zapachem

Wcześniej już informowałam na forum, aby podczas zakupu BC koniecznie przypomnieć sprzedawcy o należytym zabezpieczeniu flakonu wewnątrz szkatułki - to tak na marginesie, dla osób, które w przyszłości skuszą się na zakup
ano widzisz - ja nie pisałam, bo uznałam, że skoro mój doleciał cały i był należycie zabezpieczony, to sprawa jest wiadoma...

W ogóle, dziwi mnie luźny - delikatnie mówiąc - stosunek tego sprzedawcy do pakowania. Przecież potrzaskany flakon do dla niego koszt bez żadnego ale - zakłada się spór na paypalu i po zawodach...

Edytowane przez VI4
Czas edycji: 2013-08-03 o 10:54
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 11:26   #40
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

To widzę, że ja miałam wyjątkowe szczęście, że mój sześcian jest cały i zdrowy. A wystarczyłaby jakaś gąbka w pokrywie kasetki, żeby trzymała flakon unieruchomiony w transporcie. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło A my ile trzeba zaczekamy
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:54   #41
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ano widzisz - ja nie pisałam, bo uznałam, że skoro mój doleciał cały i był należycie zabezpieczony, to sprawa jest wiadoma...

W ogóle, dziwi mnie luźny - delikatnie mówiąc - stosunek tego sprzedawcy do pakowania. Przecież potrzaskany flakon do dla niego koszt bez żadnego ale - zakłada się spór na paypalu i po zawodach...
Swego czasu namiętnie zamawiałam flakony od tego sprzedawcy, ale należycie zabezpieczone dostałam tylko dwa - damski i męski Shaik - wiadomo, Shaika trzeba traktować z należytym szacunkiem Po falstarcie zawsze miałam wkalkulowane ryzyko zakupu

Nie wiem, jak PayPal podchodzi do takiego roszczenia, gdy uszczerbku doznał głównie korek, ponieważ osobiście nie zakładałam sporu, jakoś nie miałabym sumienia obciążać sprzedawcy kosztami, gdy perfumy są w stanie używalności, ale ja z tych, co to mają miękkie serce ...
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 13:11   #42
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Swego czasu namiętnie zamawiałam flakony od tego sprzedawcy, ale należycie zabezpieczone dostałam tylko dwa - damski i męski Shaik - wiadomo, Shaika trzeba traktować z należytym szacunkiem Po falstarcie zawsze miałam wkalkulowane ryzyko zakupu

Nie wiem, jak PayPal podchodzi do takiego roszczenia, gdy uszczerbku doznał głównie korek, ponieważ osobiście nie zakładałam sporu, jakoś nie miałabym sumienia obciążać sprzedawcy kosztami, gdy perfumy są w stanie używalności, ale ja z tych, co to mają miękkie serce ...
podejrzewam, że w wypadku korka mógłby być problem - myślę raczej o strzaskanej flaszce. Jak by nie było - sprzedawca ma perełki, pozostaje tylko go zawsze ładnie prosić o zabezpieczanie...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:30   #43
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
podejrzewam, że w wypadku korka mógłby być problem - myślę raczej o strzaskanej flaszce. Jak by nie było - sprzedawca ma perełki, pozostaje tylko go zawsze ładnie prosić o zabezpieczanie...
Moja flaszka też nie uchroniła się od uszczerbku, ale w porównaniu ze strzaskanym korkiem, to szczegół. Tak, czy inaczej głowa do góry, klej w dłoń i optymistyczne podejście - najważniejsze, że zawartość szkła ocalała
Będziemy ładnie prosić, oj będziemy

A teraz zmykam, zanim usłyszę "tej Pani już podziękujemy"
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:39   #44
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Moja flaszka też nie uchroniła się od uszczerbku, ale w porównaniu ze strzaskanym korkiem, to szczegół. Tak, czy inaczej głowa do góry, klej w dłoń i optymistyczne podejście - najważniejsze, że zawartość szkła ocalała
Będziemy ładnie prosić, oj będziemy

A teraz zmykam, zanim usłyszę "tej Pani już podziękujemy"
no nie, doświadczenie bezcenne bez ironii...czekam na Anię, bo to jej flaszka - zobaczymy co zdecyduje, ale podejrzewam, że nie będziemy robić rabanu, bo to skórka za wyprawkę.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 15:49   #45
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Kochanie, decyzją Ani - nie składamy reklamacji, bo szkoda czasu i zachodu. Odlewki gotowe, poza porcją Agatka wylecą do Was w poniedziałek.

Psikało się super komfortowo - podejrzewam, że Daff trafiła na jakiś felerny atomizer po prostu...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 16:38   #46
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Kochanie, decyzją Ani - nie składamy reklamacji, bo szkoda czasu i zachodu. Odlewki gotowe, poza porcją Agatka wylecą do Was w poniedziałek.

Psikało się super komfortowo - podejrzewam, że Daff trafiła na jakiś felerny atomizer po prostu...
Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać Ale u Ciebie musi teraz pięknie pachnieć A atomizer miałam felerny, żebym za bardzo nie cieszyła się z całego flakonu. No coś musiało być nie tak
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 17:01   #47
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać Ale u Ciebie musi teraz pięknie pachnieć A atomizer miałam felerny, żebym za bardzo nie cieszyła się z całego flakonu. No coś musiało być nie tak
mąż się skrzywił i uznał, że "słodko". Rozbestwił się skubany...ostatnio namiętnie testuję Bowmakers, gdzie słodyczy niet - a jemu się bardzo podoba.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 09:50   #48
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Kochani, poleciały przesyłki - oprócz Agatka. Czekam na meldunki

Poleciała też paczka do Ani - więc są duże szanse na szybkie zamknięcie rozbiórki
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 16:10   #49
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Paczka wyszła - numer nadania RR016017383KW.

Lolgav, nie mam Twojej wpłaty - poszła pocztą czy via net? Informacyjnie pytam
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 12:58   #50
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Mam już! Pięknie dziękuję za wspólne.
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 13:12   #51
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
Mam już! Pięknie dziękuję za wspólne.
super, dziękuję za info
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 16:19   #52
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Ja też mam Ślicznie dziękuję
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-07, 17:13   #53
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Ja też mam Ślicznie dziękuję
Super, bardzo się cieszę
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 06:45   #54
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Mam wieści od Ani, że jej paczka dotarła cała i zdrowa
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:30   #55
ania105
Zadomowienie
 
Avatar ania105
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 782
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Mam wieści od Ani, że jej paczka dotarła cała i zdrowa
oczywiscie potwierdzam zapachy juz u mnie ...dziekuje
ania105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 15:59   #56
agat1969
Rozeznanie
 
Avatar agat1969
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 879
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

odlewka u mnie
dziekuje bardzo
agat1969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 16:50   #57
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ramon Molvizar Black Cube ok 14pln/ml

Cytat:
Napisane przez agat1969 Pokaż wiadomość
odlewka u mnie
dziekuje bardzo
dziękuję za info

niniejszym ogłaszam rozbiórkę za zakończoną - dziękuję za udział i sprawną współpracę Zapraszam w przyszłości - planów jeszcze nie mam, ale kilka obiecujących próbek czeka na dobry czas do testowania

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Ostatnie tygodnie nie są dla mnie zbyt dobre - zapomniałam na śmierć, że nie wstawiłam fotek odlewek...przepraszam za jakość - zdjęcie robione telefonem, miałam chwilowy kłopot z aparatem.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.