Breaking Bad - czy są tu fanki / fani? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 13:15   #31
dredkot
Raczkowanie
 
Avatar dredkot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 161
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Hej! Ja się właśnie jakiś czas temu wkręciłam w ten serial, z TŻ obejrzeliśmy już wszystkie sezony, teraz czekamy na bierzące oddcinki. Narazie jest spokojnie, ale wierzę, że serial się rozkręci i producenci nas zaskoczą. Żałuję, że to ostatni sezon bo to chyba najlepsza produkcja jaką oglądałam na przestrzeni kilku ostatnich lat, dopracowana co do sekundy!
dredkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 14:16   #32
call me a liar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 90
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Ja dopiero zaczynam z TŻ 3 sezon...
Serial jest genialny, na samą myśl, że niedługo skończę oglądać wszystkie nagrane odcinki robi mi się smutno
call me a liar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 16:56   #33
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Mistrzowski sezon.
Szkoda, że podzielili go, ale wierzę że będzie na co czekać.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:14   #34
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

świetna końcówka ostatniego odcinka czekałam na ten moment już od dłuższego czasu
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:13   #35
Farram87
Raczkowanie
 
Avatar Farram87
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Serial na bardzo dobrym poziomie. Walter stał się naprawdę twardzielem Jego relacja ze Skyler jest już trochę męcząca. Coś tam powinno się ruszyć. Mike'a zdążyłam już polubić... a tu...
Dexter porównywalnie dobry, trudno przesądzić o wyższosci któregoś
Farram87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:17   #36
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Dołączam się do fanek, serial jest super!
Ale nie porównywałabym go z Dexterem, jak dla mnie to dwie całkiem inne historie, inne postacie i inna koncepcja...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 13:48   #37
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Jestem fanką seriali produkcji HBO, ale ten... zawiódł mnie. Obejrzałam 2 sezony, z bólem. Naprawdę nie wiem o co chodzi, dla mnie BB mocno odbiega od wcześniejszych produkcji. Pomysł fajny, ale postaci nieciekawe, ogólnie wszystko jest takie bleh, nie podobało mi się.
Może się później rozkręca, tego nie wiem. Może później jest lepszy. Ale mnie takie coś nie interesuje, serial musi mnie wciągnąć od maksymalnie 3 odcinka :d
A może to przez to, że oglądałam te inne seriale HBO? I dlatego ten wydaje mi się słaby, bo tamte były mistrzowskie?

Jak się komuś podoba to spoko, ale okreslanie go arcydziełem na skalę światową no to jest bardzo gruba przesada hehe

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2012-10-27 o 13:49
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 15:05   #38
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

A mnie dziwi, że skoro Ci się nie podobał to i tak oglądałaś dalej i to AŻ dwa sezony
Mi jak się jakiś serial nie podoba to nie oglądam więcej niż 3-5 odcinków.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:00   #39
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A mnie dziwi, że skoro Ci się nie podobał to i tak oglądałaś dalej i to AŻ dwa sezony
Mi jak się jakiś serial nie podoba to nie oglądam więcej niż 3-5 odcinków.
Ale co w tym dziwnego Nie chciałam być jedną z tych, co obejrzały 3 odcinki i mówię jakie to do dupy. Liczyłam, że będzie się rozwijał, chyba opisałam to we wcześniejszym poście, już nie pamiętam.
Często pierwsze sezony nie przypadają mi do gustu, ale później przeżywam miłe zaskoczenie i nie mogę się oderwać.
Poza tym nie musisz czuć się urazona, że ktoś skrytykował ten serial, bo tak odczytałam Twoją wypowiedź, taką czepliwą i z tą buźką ";]". Jak nie, to sory.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 10:39   #40
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Jestem fanką seriali produkcji HBO, ale ten... zawiódł mnie. Obejrzałam 2 sezony, z bólem. Naprawdę nie wiem o co chodzi, dla mnie BB mocno odbiega od wcześniejszych produkcji. Pomysł fajny, ale postaci nieciekawe, ogólnie wszystko jest takie bleh, nie podobało mi się.
Może się później rozkręca, tego nie wiem. Może później jest lepszy. Ale mnie takie coś nie interesuje, serial musi mnie wciągnąć od maksymalnie 3 odcinka :d
A może to przez to, że oglądałam te inne seriale HBO? I dlatego ten wydaje mi się słaby, bo tamte były mistrzowskie?

Jak się komuś podoba to spoko, ale okreslanie go arcydziełem na skalę światową no to jest bardzo gruba przesada hehe
a które produkcję HBO Ci się bardziej podobały ?
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 04:25   #41
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Ogladam wlasnie 3 sezon...miazga. Az sie boje co bedzie w 4

Z TZtem stwierdzilismy, ze Gus jest troche podobny do Obamy

Edytowane przez heart_shaped_box
Czas edycji: 2012-11-02 o 04:27
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 01:07   #42
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Szkoda, że temat został zaniedbany, bo serial świetny. Właśnie w tym momencie w Stanach zaczął się 9. odcinek Nie mogę się doczekać, aż sama będę mogła zobaczyć.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 08:09   #43
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Szkoda, że temat został zaniedbany, bo serial świetny. Właśnie w tym momencie w Stanach zaczął się 9. odcinek Nie mogę się doczekać, aż sama będę mogła zobaczyć.
Nowe odcinki, może temat odżyje .
Ja się właśnie zabieram za oglądanie .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 08:17   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Myślicie, że los Waltera jest przesądzony? Zginie na końcu, czy jakoś się prześliźnie? Może zrobią skok o parę lat (jak w "Trawce")?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A mnie dziwi, że skoro Ci się nie podobał to i tak oglądałaś dalej i to AŻ dwa sezony
Mi jak się jakiś serial nie podoba to nie oglądam więcej niż 3-5 odcinków.
Ja ostatnio daję sobie spokój średnio po dwóch odcinkach, a nieraz i po jednym.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 08:52   #45
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Jestem już po seansie- ogólnie nudy. Ale widać potencjał, więc 2. odcienek na pewno będzie lepszy.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 09:26   #46
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Przegadany odcinek trochę, ale na pewno się rozkręci .

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Myślicie, że los Waltera jest przesądzony? Zginie na końcu, czy jakoś się prześliźnie? Może zrobią skok o parę lat (jak w "Trawce")?
Nie mam pomysłu na zakończenie, nie wiem co bym chciała tam zobaczyć...
Myślę, że nie zginie, ale nie pozostaje bez kary.
Widzieliśmy już 52. urodziny - w samotności, z pistoletem. W tym odcinku pokazane było jaki strach budzi w sąsiadach i opuszczony dom. Kara, że zostanie sam z tym wszystkim i będzie musiał się ukrywać będzie wystarczająca moim zdaniem...
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 10:09   #47
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

tez jestem fanka BB ! wlasnie zabieram sie za ogladanie 9 odcinka ktorego nie moglam sie doczekac po koncowce 8
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 13:33   #48
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Właśnie kończę drugi sezon i nie mam nic na swoje usprawieldiwienie dlaczego tak późno się za ten serial zabrałam. Wszyscy dookoła mnie się nim zachwycali (środowisko chemików ), a ja obejrzałam kawałek pierwszego odcinka i się zniechęciłam. Teraz wróciłam i nie mogę się oderwać. Bardzo mi się podoba, trzyma w napięciu, zaskakuje i chyba żaden z bohaterów mnie nie denerwuje, a to wielki plus
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 01:11   #49
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Jestem w trakcie czwartego sezonu BB i kurczę, nie rozumiem tych wszystkich ochów i achów na temat serialu. Pierwszy sezon był spoko, w drugim już nuda, trzeci podobnie... Jakoś nie mogę się wkręcić, mam wrażenie, że w tym serialu akcja stoi w miejscu. Ale i tak obejrzę serial do końca, moja nerwica natręctw nie pozwoli mi rzucić tego w cholerę .
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 07:24   #50
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Uwielbiam ten serial ! Obejrzałam wszystko, każdy odcinek, z poniedziałkowym włącznie.
Niesamowicie wciągający, skomplikowany psychologicznie i społecznie...Walt to straszna szuja, coraz bardziej go nie lubię. O ile na początku trzymałam jego stronę (tak!), tak teraz nie znoszę gada. Jego żona to w ogóle durna baba, ta jej siostrunia nie lepsza. Syn jest fajny, a Jessie to pierdoła - za miękki jest do tego, za co się wziął, u niego demoralizacja nie postępuje tak doszczętnie jak u Waltera (u narkomana, gościa z pogranicza marginesu - to tak swoją drogą).
Moim hero jest Hank Scena końcowa w poniedziałkowym odcinku zwaliła mnie z nóg. Cały czas się zastanawiam co bym zrobiła na miejscu Hanka....wiecie, to jednak rodzina, nie ? Ale pewnie oddany swojej pracy Hank dobierze mu się do de...
Jak się skończy nie wiem i nie chcę się domyślać. Chcę to zobaczyć, i to najlepiej już, natychmiast !

A swoją drogą, w Stanach jest obecnie rozkręcona mocna kampania przeciw metamfetaminie.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 13:26   #51
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie czwartego sezonu BB i kurczę, nie rozumiem tych wszystkich ochów i achów na temat serialu. Pierwszy sezon był spoko, w drugim już nuda, trzeci podobnie... Jakoś nie mogę się wkręcić, mam wrażenie, że w tym serialu akcja stoi w miejscu. Ale i tak obejrzę serial do końca, moja nerwica natręctw nie pozwoli mi rzucić tego w cholerę .
Nie chcę tutaj się czepiać tego, że serial Ci się nie podoba, bo to rozumiem, każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Ale nie rozumiem po co marnować czas i oglądać coś, co Ci się nie podoba? Jeden odcinek trwa prawie godzinę, po co się zmuszać i patrzeć na ekran, jak można przez ten czas zrobić milion innych rzeczy? Możesz mi to wytłumaczyć?
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 13:34   #52
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Nie chcę tutaj się czepiać tego, że serial Ci się nie podoba, bo to rozumiem, każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Ale nie rozumiem po co marnować czas i oglądać coś, co Ci się nie podoba? Jeden odcinek trwa prawie godzinę, po co się zmuszać i patrzeć na ekran, jak można przez ten czas zrobić milion innych rzeczy? Możesz mi to wytłumaczyć?
Nie mówię, że mi się nie podoba. Po prostu nie jestem nim zachwycona tak jak niektórzy moi znajomi. Mimo wszystko ciekawi mnie jak skończy się historia Waltera.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 15:25   #53
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez WackelDackel Pokaż wiadomość
Moim hero jest Hank Scena końcowa w poniedziałkowym odcinku zwaliła mnie z nóg. Cały czas się zastanawiam co bym zrobiła na miejscu Hanka....wiecie, to jednak rodzina, nie ? Ale pewnie oddany swojej pracy Hank dobierze mu się do de...
Jak się skończy nie wiem i nie chcę się domyślać. Chcę to zobaczyć, i to najlepiej już, natychmiast !

A swoją drogą, w Stanach jest obecnie rozkręcona mocna kampania przeciw metamfetaminie.
Wg mnie ta ostatnia scena była strasznie kiepska - za szybko wg mnie doszło do konfrontacji. Cała podejrzliwość Hanka poowinna trwać dłużej. Też - naciągane jest to, że Walt od razu właściwie skojarzył brak książki=Hank wie=będzie GPS w samochodzie... No, za szybko.
Poza tym - cały ten dialog był jakiś wymuszony i powtarzało się wszystko. Już kiedyś Walt chyba w rozmowie ze Skyler mówił, że ona nie wie, kim Walt jest, teraz Hank to samo. Wg mnie Walt powinien powiedzieć w pierwszej kolejności, że Skyler o wszystkim wie, że jej w takim razie też nie zna.
Jesse, jego wyrzuty sumienia, rozdawanie kasy. - Chyba najlepszy wątek. Saul (tak się go pisze? Oglądam bez żadnych napisów, więc pewna nie jestem) jest jedną z lepszych postaci.

Co do przyszłości. Jesse wg mnie popełni samobójstwo, Walt gdzieś po drodze zabije Hanka, Skyler z dziećmi go zostawi, policja będzie szukać Walta, więc on ucieknie, aż w końcu wróci po truciznę. Tylko nie wiem dla kogo ona. Może dla Saula, bo za dużo wie? Może dla Lydii?
Najlepiej by było, gdyby pod koniec Walt zginął. Każde inne zakończenie będzie chyba dziwne. Do więzienia go wsadzą? Ucieknie i będzie się chował? Na pewno wszystko się wyda (to widać w pierwszej scenie 9. odcinka) - więc opcja, że Hank się przestraszy i będą żyli długo i szczęśliwie odpada.

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2013-08-14 o 15:28
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 01:50   #54
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

UWIELBIAM ten serial Co za cudowna farsa i groteska
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 02:29   #55
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Co do przyszłości. Jesse wg mnie popełni samobójstwo, Walt gdzieś po drodze zabije Hanka, Skyler z dziećmi go zostawi, policja będzie szukać Walta, więc on ucieknie, aż w końcu wróci po truciznę. Tylko nie wiem dla kogo ona. Może dla Saula, bo za dużo wie? Może dla Lydii?
Najlepiej by było, gdyby pod koniec Walt zginął. Każde inne zakończenie będzie chyba dziwne. Do więzienia go wsadzą? Ucieknie i będzie się chował? Na pewno wszystko się wyda (to widać w pierwszej scenie 9. odcinka) - więc opcja, że Hank się przestraszy i będą żyli długo i szczęśliwie odpada.
Ja mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Totalnie niepoprawne politycznie itd. Wiem, że scena w domu nie wróży takiego ale już kiedyś nas oszukali - miś i sztuczna gałka oczna pływająca w basenie, technicy policyjni itd. A to była katastrofa samolotu. Może tu też coś wykombinują. Wraca brudny do rudery. Rudery, bo wszystko się wydało ale brudny bo musiał kanałami z Meksyku dostać się do Albuquerque, bo jest ścigany, a w tym Meksyku mieszka sobie w wielkiej hacjendzie z żoną i dziećmi, za sąsiada mając Jessego (którego uwielbiam i nie zgadzam się żeby źle mu się powiodło, no nie zgadzam się i kropka), tę jego dziewczynę i jej dziecko.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 15:37   #56
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Mój ulubiony serial
Nie mogłam się doczekać nowych odcinków i nie zawiodłam się ! Ciekawa jestem co scenarzyści nam zaserwują jeszcze ciekawego , wątek z czeską mafią będzie interesujący
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:55   #57
loglady83
Raczkowanie
 
Avatar loglady83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 302
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

A ja naiwnie szukalam watku o jednym ze swoich ulubionych seriali na Kulturalnie, a to na Plotkowym rozwija sie dyskusja.

Widze, ze zdania co do ostatniego odcinka sa troche podzielone. Ja tam jestem zachwycona i siedzialam przyklejona do ekranu.

Co do zakonczenia, to wiadomo od samego poczatku, ze scenarzysci lubia sie bawic z widzem i sceny z przyszlosci, ktore wplatane sa w odcinki beda mialy zupelnie inny wymiar niz sie wszyscy spodziewany. Mysle, ze smierc Waltera i Jessiego sa za bardzo przewidywalne i ze autorzy pokusza sie na takie zakonczenie, ze nam wszystkim szczeki opadna.
loglady83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 14:11   #58
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Odp: Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Nie chcę tutaj się czepiać tego, że serial Ci się nie podoba, bo to rozumiem, każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego. Ale nie rozumiem po co marnować czas i oglądać coś, co Ci się nie podoba? Jeden odcinek trwa prawie godzinę, po co się zmuszać i patrzeć na ekran, jak można przez ten czas zrobić milion innych rzeczy? Możesz mi to wytłumaczyć?
Ja ci wytłumaczę bo mam takie samo zdanie jak koleżanka no i obejrzalam 2 sezony. Po prostu jestem fanka seriali zwłaszcza hbo, zależało mi aby dobrze poznac te wychwalana produkcję aby przekonać się, ze mam rację. No i aby krytykować trzeba coś znać. A krytykować chce bo porównując bb do innych seriali hbo to jakieś grube nieporozumienie :-D

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 15:10   #59
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez loglady83 Pokaż wiadomość
A ja naiwnie szukalam watku o jednym ze swoich ulubionych seriali na Kulturalnie, a to na Plotkowym rozwija sie dyskusja.

Widze, ze zdania co do ostatniego odcinka sa troche podzielone. Ja tam jestem zachwycona i siedzialam przyklejona do ekranu.

Co do zakonczenia, to wiadomo od samego poczatku, ze scenarzysci lubia sie bawic z widzem i sceny z przyszlosci, ktore wplatane sa w odcinki beda mialy zupelnie inny wymiar niz sie wszyscy spodziewany. Mysle, ze smierc Waltera i Jessiego sa za bardzo przewidywalne i ze autorzy pokusza sie na takie zakonczenie, ze nam wszystkim szczeki opadna.
Ja również. Nie rozczarowali mnie, za to sporo obiecali. Już sobie ostrzę zęby na następny odcinek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 15:12   #60
loglady83
Raczkowanie
 
Avatar loglady83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 302
Dot.: Odp: Dot.: Breaking Bad - czy są tu fanki / fani?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
A krytykować chce bo porównując bb do innych seriali hbo to jakieś grube nieporozumienie :-D
A IMHO Breaking Bad stoi na jednym poziomie z takimi perelkami HBO jak The Sopranos czy Girls.
loglady83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-15 08:40:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.