Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 21:19   #181
inhalanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Exclamation Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Pisze z powodu pewnego problemu. Mam 19 lat a mój chłopak 20 jesteśmy ze sobą już długo i zdecydowaliśmy pójść krok dalej. To miał być jego pierwszy raz, trochę się bałam bo miałam go "rozdziewiczyć". Gdy przyszło co do czego, założył prezerwatywę i była dla niego trochę za mała (używałam również globułek), stwierdziłam że na pierwszy raz pozycja misjonarska powinna być dobra wszystko było w porządku gdy już miał wejść, nagle mu opadł. Nie wiem jaka była tego przyczyna, czy pochłonął Go stres czy wina prezerwatywy. Miałyście już taki przypadek? bo szczerze mówiąc trochę się zdziwiłam.
inhalanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:33   #182
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Podejrzewam, że się chłopak zestresował Rozmawiałaś z nim o tym?
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:37   #183
inhalanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Tak rozmawiałam, twierdzi że się nie zestresował i sam nie wie co się stało. Powiedziałam mu że nic się nie stało że czasem tak bywa. Martwie się żeby się zniechęci
inhalanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:39   #184
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez inhalanty Pokaż wiadomość
Pisze z powodu pewnego problemu. Mam 19 lat a mój chłopak 20 jesteśmy ze sobą już długo i zdecydowaliśmy pójść krok dalej. To miał być jego pierwszy raz, trochę się bałam bo miałam go "rozdziewiczyć". Gdy przyszło co do czego, założył prezerwatywę i była dla niego trochę za mała (używałam również globułek), stwierdziłam że na pierwszy raz pozycja misjonarska powinna być dobra wszystko było w porządku gdy już miał wejść, nagle mu opadł. Nie wiem jaka była tego przyczyna, czy pochłonął Go stres czy wina prezerwatywy. Miałyście już taki przypadek? bo szczerze mówiąc trochę się zdziwiłam.
pewnie prezerwatywa, z tego co wiem to dosyć częste
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 21:53   #185
inhalanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Na prezerwatywach się zbytnio nie znam bo to nie moja działka, ale jakie byś poleciła i jeszcze jedno mnie nurtuje czy prezerwatywy mają rozmiary?
inhalanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:25   #186
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez inhalanty Pokaż wiadomość
Na prezerwatywach się zbytnio nie znam bo to nie moja działka, ale jakie byś poleciła i jeszcze jedno mnie nurtuje czy prezerwatywy mają rozmiary?
Wiesz co ja nie używałam nigdy prezerwatyw więc też się nie znam. Mają rozmiary.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 13:53   #187
inhalanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

dzięki za pomoc pozdrawiam
inhalanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 19:25   #188
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez inhalanty Pokaż wiadomość
Na prezerwatywach się zbytnio nie znam bo to nie moja działka, ale jakie byś poleciła i jeszcze jedno mnie nurtuje czy prezerwatywy mają rozmiary?
Ja polecam Durex Classic, TŻ też czasami opadał w gumce a od kiedy używamy tych to jest OK. Mają większą średnicę (56 mm) a niektóre inne rodzaje mają tylko 53 mm.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 23:51   #189
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Dot.: Pierwszy raz dziewczyny - czy musi się kapnąć, że to "pierwszy"? ;-)

Lol, dziewczyny... Zmieńcie myślenie...
Dziewictwo to nie wstyd ani "niewstyd". To indywidualna sprawa każdej z nas, to tak jakby kogoś wyśmiewać, bo jest blondynką czy brunetem. Niektórzy mówią, że seks w wieku 15 lat to patologia, cóż, ja uważam inaczej. Ja nie mam zdania na ten temat. Dziewczyna współżyła mając 15 lat, w świetle prawa mogła, zrobiła to i taka była jej decyzja. Mogę sądzić, że jest to nieodpowiedzialne, dziewczyna będzie żałować i tak dalej, ale nie uważam, że to patologia i nikogo nie potępiam. Tak samo dziewice w wieku 20-paru lat - nie mam zdania. To nie jest ani powód do dumy ani do wyśmiewania. Po prostu tak jest i tyle.
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 09:57   #190
inhalanty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Ja polecam Durex Classic, TŻ też czasami opadał w gumce a od kiedy używamy tych to jest OK. Mają większą średnicę (56 mm) a niektóre inne rodzaje mają tylko 53 mm.
A czy ona ma dosyć duże nawilżenie ? Nie używam lubrykantów, jakoś się zraziłam jak mnie uczuliło. A żadnych lubrykantów dla alergików nie znalazłam -.-
inhalanty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:59   #191
zimno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Trochę dziwnie się czuję czytając wypowiedzi starszych ode mnie dziewic. Jeśli chodzi o mój pierwszy raz to pewnie nie odważyłaby się tak większość, ale z chłopakiem poznanym w internecie po 2 tygodniach spotykania się (spotykania, nie związku!), totalny spontan. Mimo to dużo o sobie wiedzieliśmy i nie wstydziłam się, byłam pewna że tego chcę, bo namawiałam go wcześniej w plenerze na seks, ale stwierdził, że nie zrobi mi tego, bo mój pierwszy raz musi być wyjątkowy. Był już bardzo doświadczony, choć niby tylko 18 lat (ja 16). Nic mnie nie bolało, nie było krwi, ale było mega przyjemnie Właściwie mój pierwszy raz to były moje 3 pierwsze razy, a chłopak stwierdził że podczas mojego pierwszego razu zaliczyliśmy więcej miejsc i pozycji niż on wcześniej z 3 poprzednimi dziewczynami (urodzona do seksu) Ogólnie nie bałam się ciąży, zaufałam prezerwatywie i wszystko jest okej Teraz już jesteśmy w związku (mimo, że na odległość) i cieszymy się sobą, nie tylko seksem. Nie żałowałam, nie żałuję, nie będę żałować, bo było idelanie
zimno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 20:32   #192
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez inhalanty Pokaż wiadomość
A czy ona ma dosyć duże nawilżenie ? Nie używam lubrykantów, jakoś się zraziłam jak mnie uczuliło. A żadnych lubrykantów dla alergików nie znalazłam -.-
Trudno mi powiedzieć, my nie narzekamy Najlepiej samemu przetestować. To są jedyne gumki, które pasują mojemu wybrednemu TŻ.
Lubrykantów najlepiej poszukać w aptece, są różne bezzapachowe, bo takie kolorowe i wypachnione typu Durex Play to faktycznie mogą uczulać.

Edytowane przez izusek
Czas edycji: 2013-07-30 o 20:34
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 13:15   #193
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Hej Mam 22 lata i jestem dziewicą. Od 5 miesięcy jestem w związku, mój TŻ ma 28 lat. Oczywiście on od samego początku dawał mi do zrozumienia, że chciałby czegoś więcej, ale powiedziałam mu, że nie jest jeszcze gotowa i zrozumiał. Obiecał, że będzie czekać tyle ile trzeba. Od jakiegoś czasu sama już chce to zrobić Byłam u ginekologa po tabletki. Poczekałam na okres i dziś jest drugi dzień brania tabletek. Myślę, że w weekend się to wydarzy Planujemy pojechać do domku na działce bo chcemy być sami Pewnie jakieś wino, świece - już teraz robimy sobie takie wieczory Do tej pory tylko się pieściliśmy, nago więc w zasadzie tak całkiem dziewicą nie jestem, bo dla mnie to stan umysłu.

Mam pytanie odnośnie błony, może być dość śmieszne. Wydaję mi się, że kilka lat temu sama przebiłam sobie błonę w czasie masturbacji, ale nie jestem pewna dlatego do Was piszę. Dziewczyny, czy jeśli bez bólu jestem w stanie włożyć sobie opakowanie żelu Durex Play to mam jeszcze błonę czy nie? Pytam tylko dlatego, że nie wiem czy spodziewać się bólu czy raczej już nie Wiem nawet w którym momencie mogłam przebić błonę, bolało wtedy trochę i poleciało trochę krwi.

Wiem, że pytanie może wydać się głupie. Z góry przepraszam
__________________
PM 5 września 2015


Edytowane przez biala lila
Czas edycji: 2013-08-12 o 13:45
biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 19:23   #194
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie błony, może być dość śmieszne. Wydaję mi się, że kilka lat temu sama przebiłam sobie błonę w czasie masturbacji, ale nie jestem pewna dlatego do Was piszę. Dziewczyny, czy jeśli bez bólu jestem w stanie włożyć sobie opakowanie żelu Durex Play to mam jeszcze błonę czy nie? Pytam tylko dlatego, że nie wiem czy spodziewać się bólu czy raczej już nie Wiem nawet w którym momencie mogłam przebić błonę, bolało wtedy trochę i poleciało trochę krwi.

Wiem, że pytanie może wydać się głupie. Z góry przepraszam

Ból może wynikać z braku rozluźnienia/nawilżenia, z przebicia błony raczej nie.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 20:20   #195
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Ból może wynikać z braku rozluźnienia/nawilżenia, z przebicia błony raczej nie.
Dzięki za odpowiedź, tak mi się wydawało
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 22:20   #196
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Dziewczyny nie doczekałam soboty, zrobiliśmy to dziś, zero wina, paliła się jedna świeczka. Miałam jeszcze końcówkę okresu, ale nam to nie przeszkadzało. Klasycznie jakoś nam nie wychodziło, ja zaproponowałam na pieska i tak się udało Było krótko, ale przyjemnie bardzo. Zero bólu bo błony już nie było. Krewi było trochę przez okres.

Kurcze, nie wiem po jaką cholere tyle z tym czekałam
__________________
PM 5 września 2015


Edytowane przez biala lila
Czas edycji: 2013-08-13 o 22:35
biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 23:49   #197
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie doczekałam soboty, zrobiliśmy to dziś, zero wina, paliła się jedna świeczka. Miałam jeszcze końcówkę okresu, ale nam to nie przeszkadzało. Klasycznie jakoś nam nie wychodziło, ja zaproponowałam na pieska i tak się udało Było krótko, ale przyjemnie bardzo. Zero bólu bo błony już nie było. Krewi było trochę przez okres.

Kurcze, nie wiem po jaką cholere tyle z tym czekałam
No to gratuluję Z ciekawości- co Wam nie wychodziło klasycznie? To chyba ''najprostsza'' pozycja. Mnie np. trochę boli, jak o razu robimy to na pieska.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

I jeszcze jedno pytanie, głownie do Ciebie, ale od zawsze mnie to zastanawiało. Po co większość czeka z seksem, czyli de facto z samą penetracją, skoro już dawno ''zaliczyli'' pieszczoty i widzieli się nago Rozumiem, jak któraś jest dziewicą i ciężko jej się przełamać, żeby dotknąć faceta, rozebrać sie przed nim, ale skoro już na to wszystko pozwalasz, to co Cię powstrzymywało? Ja miałabym większe opory, żeby partner robił mi minetkę, bo to dla mnie bardziej ''zaawansowany'' rodzaj bliskości, niż włożył penisa. Pomijając fakt, że jak obydwoje bylibyśmy nadzy, to nie wytrzymałabym i od razu się na niego rzuciła
Ja też w nowym związku (i za moim pierwszym razem i wtedy, kiedy to jest nasz pierwszy wspólny raz) najpierw decyduję sie na pieszczoty, tylko że u mnie okres pomiędzy pieszczotami a seksem, to kilkanaście dni, może kilka tygodni- zależy od okoliczności.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2013-08-13 o 23:52
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 06:08   #198
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie, głownie do Ciebie, ale od zawsze mnie to zastanawiało. Po co większość czeka z seksem, czyli de facto z samą penetracją, skoro już dawno ''zaliczyli'' pieszczoty i widzieli się nago Rozumiem, jak któraś jest dziewicą i ciężko jej się przełamać, żeby dotknąć faceta, rozebrać sie przed nim, ale skoro już na to wszystko pozwalasz, to co Cię powstrzymywało? Ja miałabym większe opory, żeby partner robił mi minetkę, bo to dla mnie bardziej ''zaawansowany'' rodzaj bliskości, niż włożył penisa. Pomijając fakt, że jak obydwoje bylibyśmy nadzy, to nie wytrzymałabym i od razu się na niego rzuciła
Ja też w nowym związku (i za moim pierwszym razem i wtedy, kiedy to jest nasz pierwszy wspólny raz) najpierw decyduję sie na pieszczoty, tylko że u mnie okres pomiędzy pieszczotami a seksem, to kilkanaście dni, może kilka tygodni- zależy od okoliczności.

To ja Ci powiem, jak było u mnie
Między rozpoczęciem pieszczot i seksu oralnego a seksem klasycznym było sporo czasu. Spowodowane było to tym, że chcieliśmy (głównie ja chciałam) zabezpieczać się tabletkami, a nie gumkami, a w tamtym momencie brałam leki (wiedzielismy ze to czasowe), które wykluczały branie tabletek Gdy je odstawiłam poszłam do gina po tabsy i juz nie było na co czekać
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:15   #199
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość


I jeszcze jedno pytanie, głownie do Ciebie, ale od zawsze mnie to zastanawiało. Po co większość czeka z seksem, czyli de facto z samą penetracją, skoro już dawno ''zaliczyli'' pieszczoty i widzieli się nago Rozumiem, jak któraś jest dziewicą i ciężko jej się przełamać, żeby dotknąć faceta, rozebrać sie przed nim, ale skoro już na to wszystko pozwalasz, to co Cię powstrzymywało? Ja miałabym większe opory, żeby partner robił mi minetkę, bo to dla mnie bardziej ''zaawansowany'' rodzaj bliskości, niż włożył penisa. Pomijając fakt, że jak obydwoje bylibyśmy nadzy, to nie wytrzymałabym i od razu się na niego rzuciła
Ja też w nowym związku (i za moim pierwszym razem i wtedy, kiedy to jest nasz pierwszy wspólny raz) najpierw decyduję sie na pieszczoty, tylko że u mnie okres pomiędzy pieszczotami a seksem, to kilkanaście dni, może kilka tygodni- zależy od okoliczności.
W moim przypadku chodziło głównie o to, że każda próba włożenia członka do pochwy i przebicia błony powodowała u mnie ogromny ból i panikowałam strasznie. Z pierwszym partnerem nie udało mi się przez to odbyć stosunku(a był sporo starszy i bardzo doświadczony), chociaż wówczas tego chciałam. Zrobiłam to dopiero z obecnym TŻ i w sumie cieszę się, że tak wyszło
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 13:07   #200
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
No to gratuluję Z ciekawości- co Wam nie wychodziło klasycznie? To chyba ''najprostsza'' pozycja. Mnie np. trochę boli, jak o razu robimy to na pieska.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

I jeszcze jedno pytanie, głownie do Ciebie, ale od zawsze mnie to zastanawiało. Po co większość czeka z seksem, czyli de facto z samą penetracją, skoro już dawno ''zaliczyli'' pieszczoty i widzieli się nago Rozumiem, jak któraś jest dziewicą i ciężko jej się przełamać, żeby dotknąć faceta, rozebrać sie przed nim, ale skoro już na to wszystko pozwalasz, to co Cię powstrzymywało? Ja miałabym większe opory, żeby partner robił mi minetkę, bo to dla mnie bardziej ''zaawansowany'' rodzaj bliskości, niż włożył penisa. Pomijając fakt, że jak obydwoje bylibyśmy nadzy, to nie wytrzymałabym i od razu się na niego rzuciła
Ja też w nowym związku (i za moim pierwszym razem i wtedy, kiedy to jest nasz pierwszy wspólny raz) najpierw decyduję sie na pieszczoty, tylko że u mnie okres pomiędzy pieszczotami a seksem, to kilkanaście dni, może kilka tygodni- zależy od okoliczności.

Też się nie spodziewałam, że klasycznie nam nie wyjdzie ale widać dwie łamagi jesteśmy W sumie to pewnie by wyszło, tylko najpierw TZ opadł ( chyba z nerwów, że mnie rozdziewicza ), a jak zabrałam się znów do roboty to już zaproponowałam od tyłu i tak zostało Pewnie jutro już wyjdzie:P

A co do czekania to ja na takie pieszczoty nago zdecydowałam się niedawno, jak już byłam po tabletki u ginekologa i czekałam tylko na okres Wcześniej ściągałam tylko bluzkę i stanik. Wtedy jeszcze bałam się, że partnerowi się nie spodobam, ale to było głupie myślenie i teraz już to wiem
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 01:24   #201
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Też się nie spodziewałam, że klasycznie nam nie wyjdzie ale widać dwie łamagi jesteśmy W sumie to pewnie by wyszło, tylko najpierw TZ opadł ( chyba z nerwów, że mnie rozdziewicza ), a jak zabrałam się znów do roboty to już zaproponowałam od tyłu i tak zostało Pewnie jutro już wyjdzie:P

A co do czekania to ja na takie pieszczoty nago zdecydowałam się niedawno, jak już byłam po tabletki u ginekologa i czekałam tylko na okres Wcześniej ściągałam tylko bluzkę i stanik. Wtedy jeszcze bałam się, że partnerowi się nie spodobam, ale to było głupie myślenie i teraz już to wiem
Trzeba było powiedzieć, że już się sama rozdziewiczyłaś, to by się nie stresował
Ja nie musiałam czekać, aż tabletki zaczną działać, bo zaryzykowałam i praktycznie na początku znajomości (jeszcze nie wiedziałam, czy coś z tego wyjdzie) poszłam po receptę. Dobrze, że nie zapeszyłam
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 12:59   #202
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Trzeba było powiedzieć, że już się sama rozdziewiczyłaś, to by się nie stresował
Ja nie musiałam czekać, aż tabletki zaczną działać, bo zaryzykowałam i praktycznie na początku znajomości (jeszcze nie wiedziałam, czy coś z tego wyjdzie) poszłam po receptę. Dobrze, że nie zapeszyłam
W sumie racja Powiedział mi potem, że zakładał, że to będzie bariera nie do przebicia a tu tak łatwo weszło
Sprytnie to sobie wymyśliłaś Ja też wolałam tabletki, wygodniej U mnie o tych tabletkach była mowa po jakiś 3 miesiącach związku, ale dostałam termin do ginekologa za miesiąc, a potem jeszcze musiałam prawie 3 tygodnie na okres czekać więc się chłopak naczekał :P
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:26   #203
Kasiaa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Wygląd pochwy po pierwszym seksie

Hej, mam taką jedną wątpliwość, czy u Was po pierszym stosunku też powiększyło się wejście do pochwy?? u mnie gdy byłam dziwicą była to mała dziurka i trzeba było mocno rozchylić aby dostać się do środka, a teraz po zaledwie kilku stosunkach jest ten otwór dużo większy, czy to normalne??
Kasiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:35   #204
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Wygląd pochwy po pierwszym seksie

U dziewicy wejscie do pochwy jest czesciowo przesloniete tzw blona dziewicza, ktora podczas pierwszego stosunku ulega rozciagnieciu i rozerwaniu, czyli tak, jest to normalne.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:39   #205
Kasiaa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Wygląd pochwy po pierwszym seksie

głupio się czuję z tą dziurą
Kasiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:55   #206
Kasiaa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 65
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

o jeju u mnie 1 raz to była droga przez mękę. Najpierw w ogóle nie byłam podniecona, tzn byłam ale podniecenie opadało w momencie gdy chciał we mnie wejść, strasznie bolało więc próbowaliśmy i przestawaliśmy i tak kilka miesięcy bo nie mieszkamy razem i nie zawsze była okazja. w końcu za którymś razem błona pusciła(swoją drogą myślałam, że jest z żelaza;D) było sporo krwi i bolało, ale też cały nie wszedł. W końcu jakiś czas temu się udało włożyć go głębiej, ale przyjemności jako takiej jeszcze z tego nie miałam, czułam że rusza się w środku i trochę nadal boli w jednym konkretnym miejscu w środku, a po odczuwam tam spory dyskomfort, nie wiem dlaczego, robiliśmy to zaledwie trzy razy, ale nie długo to trwało właśnie przez ten dyskomfort
Kasiaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 17:16   #207
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Wygląd pochwy po pierwszym seksie

Cytat:
Napisane przez Kasiaa22 Pokaż wiadomość
głupio się czuję z tą dziurą
tez wolalam swoja mala dziurke, ale co zrobic, takie zycie
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 22:16   #208
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Wygląd pochwy po pierwszym seksie

Cytat:
Napisane przez Kasiaa22 Pokaż wiadomość
Hej, mam taką jedną wątpliwość, czy u Was po pierszym stosunku też powiększyło się wejście do pochwy?? u mnie gdy byłam dziwicą była to mała dziurka i trzeba było mocno rozchylić aby dostać się do środka, a teraz po zaledwie kilku stosunkach jest ten otwór dużo większy, czy to normalne??
No oczywiście, że to normalne
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 20:35   #209
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: Wygląd pochwy po pierwszym seksie

Cytat:
Napisane przez Kasiaa22 Pokaż wiadomość
głupio się czuję z tą dziurą
Rozwaliłaś mnie tym.
Tak, to normalne i prawidłowe - jak pisały dziewczyny wyżej.
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 20:41   #210
gulonica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Żarnowiec
Wiadomości: 13
GG do gulonica
Dot.: Nieudany pierwszy raz. pomocy ! ;C

Mój pierwszy raz miałam w wieku 16 lat on miał 18, z facetem którym byłam wtedy już od 2 lat (jestem z nim nadal) Planowaliśmy żeby się kochać, ale to i tak wyszło na spontanie. Zapaliliśmy świeczki, pogasiliśmy światło. Na początku trochę bolało, krwi było tyle co kot napłakał. A później było już przyjemnie.
gulonica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 01:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.