DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 16:30   #4141
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Odp: Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a gdzie kończy Twój Tż?

Cytat:
Napisane przez Viktoria19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie dotyczące tabletek antykoncepcyjnych.
Czy jeśli bierzecie to Wasi Tż kończą w Was czy jednak się boicie?
Przez pewnien czas miałam obawy, ale raz, drugi normalnie miałam krwawienie z odstawienia i już nie mam takich obaw. Kończy normalnie we mnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 16:38   #4142
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a gdzie kończy Twój Tż?

Nie rozumiem pytania. Po co brac hormony, skoro partner nie kończy w środku?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 16:52   #4143
redfoxredfox
Raczkowanie
 
Avatar redfoxredfox
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 174
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a gdzie kończy Twój Tż?

kończy w środku, lubimy to oboje i między innymi dla tego komfortu biorę tabletki
__________________
‘lick my red deliciøus’


włøsomaniaczka-sceptyczka since august 2014
redfoxredfox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 17:22   #4144
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Czy mogłybyście mi polecić podać namiar ,do jakiejś dobrej ginekolog-endokrynolog w SZCZECINIE? Bardzo bedę wdzięczna (okres mi sie spoznia 3 miesiace nie jestem w ciaży ,wiec to nie jest powod braku miesiaczki , wlosy jasne rosna duzo dlugie na twarzy ,na ciele

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-08-20 o 18:11
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-20, 17:57   #4145
Viktoria19
Raczkowanie
 
Avatar Viktoria19
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 74
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a gdzie kończy Twój Tż?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie rozumiem pytania. Po co brac hormony, skoro partner nie kończy w środku?

Pytam,bo wiem,że wiele par jednak się boi. I byłam ciekawa jak jest u Was
Viktoria19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 10:09   #4146
Marvelous_Chandelier
Przyczajenie
 
Avatar Marvelous_Chandelier
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście mi polecić podać namiar ,do jakiejś dobrej ginekolog-endokrynolog w SZCZECINIE? Bardzo bedę wdzięczna (okres mi sie spoznia 3 miesiace nie jestem w ciaży ,wiec to nie jest powod braku miesiaczki , wlosy jasne rosna duzo dlugie na twarzy ,na ciele
To lecisz do lekarza, lecisz! Ja sie wybieram do Danuty Dębskiej-Jaroszewicz, ktora przyjmuje na Staromlynskiej, bo znalazlam O niej najwiecej pozytywnych opinii. Ale jest to chyba sama ginekolog, do ginekologa-endokrynologa nie moglam znalezc opinii wiec wybieram sie wlasnie do niej, na tę pierwsza w zyciu wizyte.

Tez mam bardzo dlugie wloski, tylko ze ciemne pomimo iz jestem bondynką , ale postanowiłam, że pierw pójdę do niej i podpytam bo czytalam ze takie wloski moga byc od czegos innego. Dlatego mam nadzieje ze skieruje mnie tam gdzie trzeba

Mam nadzieje ze znajdziesz odpowiedniego lekarza i wszystko będzie dobrze
Trzymam za Ciebie kciuki!
Marvelous_Chandelier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 11:56   #4147
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez Marvelous_Chandelier Pokaż wiadomość
To lecisz do lekarza, lecisz! Ja sie wybieram do Danuty Dębskiej-Jaroszewicz, ktora przyjmuje na Staromlynskiej, bo znalazlam O niej najwiecej pozytywnych opinii. Ale jest to chyba sama ginekolog, do ginekologa-endokrynologa nie moglam znalezc opinii wiec wybieram sie wlasnie do niej, na tę pierwsza w zyciu wizyte.

Tez mam bardzo dlugie wloski, tylko ze ciemne pomimo iz jestem bondynką , ale postanowiłam, że pierw pójdę do niej i podpytam bo czytalam ze takie wloski moga byc od czegos innego. Dlatego mam nadzieje ze skieruje mnie tam gdzie trzeba

Mam nadzieje ze znajdziesz odpowiedniego lekarza i wszystko będzie dobrze
Trzymam za Ciebie kciuki!
Ginekolog wysle mnie do endokrynologa ,pare lat temu byłam u endokrynolog-ginekolog wysłałą mnie na badania hormonów i prolaktyne miałam dosyć wysoką,lepiej isc do endokrynologa-ginekologa ,niz do samej ginekolog ,zaoszczędzisz kase

pOSZUKUJE dobrego ENDOKRYNOLOGA -Ginekologa w Szczecinie ,najlepiej kobietke ,nie faceta

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-08-21 o 11:59
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 12:56   #4148
Marvelous_Chandelier
Przyczajenie
 
Avatar Marvelous_Chandelier
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez Turkusowy Motylekk Pokaż wiadomość
Ginekolog wysle mnie do endokrynologa ,pare lat temu byłam u endokrynolog-ginekolog wysłałą mnie na badania hormonów i prolaktyne miałam dosyć wysoką,lepiej isc do endokrynologa-ginekologa ,niz do samej ginekolog ,zaoszczędzisz kase

pOSZUKUJE dobrego ENDOKRYNOLOGA -Ginekologa w Szczecinie ,najlepiej kobietke ,nie faceta
Oj.. No tak, troche jest z tym chodzenia, ale jak dotychczas nie znalazlam ginekologa-endokrynologa, a do zwyklego i tak musze isc i to jak najszybciej Chyba ze w koncu znajde zaanim pojde do wyzej wymienionej dr.
Marvelous_Chandelier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-21, 23:21   #4149
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Hej,

rowniez poszukuje dobrego endokrynologa, lub ginokologa-endokrynologa w Szczecinie, najlepiej byloby gdyby przyjmowal w Luxmedzie. Zna ktos i poleci?
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 14:55   #4150
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez Marvelous_Chandelier Pokaż wiadomość
To lecisz do lekarza, lecisz! Ja sie wybieram do Danuty Dębskiej-Jaroszewicz, ktora przyjmuje na Staromlynskiej, bo znalazlam O niej najwiecej pozytywnych opinii. Ale jest to chyba sama ginekolog, do ginekologa-endokrynologa nie moglam znalezc opinii wiec wybieram sie wlasnie do niej, na tę pierwsza w zyciu wizyte.!
Nie polecam tej pani ja byłam u niej też na tej pierwszej wizycie jakoś pół roku temu. Wybrałam tak samo jak Ty. Szukałam kogoś na NFZ i w internecie miała kilka dobrych opinii. Niestety taka ilość opinii to nic w porównaniu z tymi ile mają lekarze prywatni ale postanowiłam, że spróbuje. Byłam bardzo zestresowana, nie samych badań, a wyników. Miałam kiedyś problemy z miesiączką przez zaburzenia odżywiania, teraz bóle przy jajniku więc bałam się, że coś złego wyjdzie...

Moje wrażenia po wizycie:
Kobieta niby miła ale
- pospieszała mnie żebym szybciej się rozbierała i ubierała bo miała opóźnienie i sporo osób jeszcze czekało
- zanim poszłam się położyć spytałam się jakie badania mi wykona. Ona na to, że co ja w internecie nie czytałam, koleżanek się nie pytałam co ginekolog robi
- nic nie mówiła w czasie badania, po badaniu musiałam wyciągać z niej czy wszystko w porządku
- ja zestresowana zapomniałam jakie badania powinna wykonać i jak poszczególne wyglądają. W domu okazało się, że nie zrobiła najważniejszego! cytologi ! Każda kobieta powinna mieć to zrobione, a ona wiedziała, że to moja pierwsza wizyta ;/

Były też o niej opinie, że trzeba się upominać o badania i to sie sprawdziło.
Ja więcej do niej nie pójde. Uświadomiła mi tylko, że do tak ważnego dla zdrowia lekarza trzeba iść prywatnie i nie żałować pieniędzy. Na pierwszą wizytę ewentualnie żeby oswoić się z ginekologiem ale nigdy w życiu nie poszłabym do niej po tabletki antykoncepcyjne, kiedy potrzebne są jakieś badania bo wiem, że by ich nie zleciła! Nie ufam jej, jakby coś trzeba było zbadać, ja bym nie zdawała sobie sprawy, że jest to konieczne to nawet bym nie wiedziała...

Kiedy masz wizytę? jestem bardzo ciekawa jaką Ty będziesz miała opinie o niej. Pamiętaj upomnij się o wszystkie badania. Ma obowiązek je wykonać.

Aha i przyjdź na wizytę dużo wcześniej bo tam nie ważne, że rejestrowałaś się przez tel. na konkretną godzinę. Przychodzisz i jeszcze raz czekasz w kolejce do rejestracji po numerek. Przed Tobą mogą już czekać osoby czekające na numerki albo chcące dopiero się zarejestrować, nikt Cie nie przepuści bo masz godzine już do gabinetu z rejestracją wchodzi jedna osoba, po kolei. Każdy czeka jak sęp na swoją kolej, szczególnie stare babki gotowe pobić...
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 21:36   #4151
Marvelous_Chandelier
Przyczajenie
 
Avatar Marvelous_Chandelier
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
Nie polecam tej pani ja byłam u niej też na tej pierwszej wizycie jakoś pół roku temu. Wybrałam tak samo jak Ty. Szukałam kogoś na NFZ i w internecie miała kilka dobrych opinii. Niestety taka ilość opinii to nic w porównaniu z tymi ile mają lekarze prywatni ale postanowiłam, że spróbuje. Byłam bardzo zestresowana, nie samych badań, a wyników. Miałam kiedyś problemy z miesiączką przez zaburzenia odżywiania, teraz bóle przy jajniku więc bałam się, że coś złego wyjdzie...

Moje wrażenia po wizycie:
Kobieta niby miła ale
- pospieszała mnie żebym szybciej się rozbierała i ubierała bo miała opóźnienie i sporo osób jeszcze czekało
- zanim poszłam się położyć spytałam się jakie badania mi wykona. Ona na to, że co ja w internecie nie czytałam, koleżanek się nie pytałam co ginekolog robi
- nic nie mówiła w czasie badania, po badaniu musiałam wyciągać z niej czy wszystko w porządku
- ja zestresowana zapomniałam jakie badania powinna wykonać i jak poszczególne wyglądają. W domu okazało się, że nie zrobiła najważniejszego! cytologi ! Każda kobieta powinna mieć to zrobione, a ona wiedziała, że to moja pierwsza wizyta ;/

Były też o niej opinie, że trzeba się upominać o badania i to sie sprawdziło.
Ja więcej do niej nie pójde. Uświadomiła mi tylko, że do tak ważnego dla zdrowia lekarza trzeba iść prywatnie i nie żałować pieniędzy. Na pierwszą wizytę ewentualnie żeby oswoić się z ginekologiem ale nigdy w życiu nie poszłabym do niej po tabletki antykoncepcyjne, kiedy potrzebne są jakieś badania bo wiem, że by ich nie zleciła! Nie ufam jej, jakby coś trzeba było zbadać, ja bym nie zdawała sobie sprawy, że jest to konieczne to nawet bym nie wiedziała...

Kiedy masz wizytę? jestem bardzo ciekawa jaką Ty będziesz miała opinie o niej. Pamiętaj upomnij się o wszystkie badania. Ma obowiązek je wykonać.

Aha i przyjdź na wizytę dużo wcześniej bo tam nie ważne, że rejestrowałaś się przez tel. na konkretną godzinę. Przychodzisz i jeszcze raz czekasz w kolejce do rejestracji po numerek. Przed Tobą mogą już czekać osoby czekające na numerki albo chcące dopiero się zarejestrować, nikt Cie nie przepuści bo masz godzine już do gabinetu z rejestracją wchodzi jedna osoba, po kolei. Każdy czeka jak sęp na swoją kolej, szczególnie stare babki gotowe pobić...
To mnie teraz bardzo zmartwiłaś i jeszcze raz przemyślę to czy powinnam się do niej wybrac... Bo tez ide by porobic kilka badan i sprawdzic czy wsystko ok... W sumie to planowalam isc w nastepnym tygodniu, ale dopiero sie zarejestrowac. Wiec terminu jeszcze nie mam.
Oj to faktycznie mialas powod by sie wybrac. A bylas potem u innego lekarza z tym?
wolalabym isc prywatnie, mimo wszystko ponoc leiej się Tobą "zajmą", ale moi rodzice nie wiedza o wizycie, a sama nie mam skąd kase zebrać. Więc szukam na NFZ.
Po Twojej opinii to juz nie wiem czy do niej isc. Ale gdybym jednak sie zdecydowala, to mozesz mi opisac jak mniej wiecej to wyglada z Tymi numerkami? Bo nigdy nie mialam okazji umawiac sie do lekarza, ktory stosuje system numerkowy.
Marvelous_Chandelier jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 19:59   #4152
karolina4567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Ginekolog Warszawa

Czy któraś z Was orientuje się, czy do ginekologa na Madalińskiego w przychodni przyszpitalnej potrzebne jest skierowanie, czy można się normalnie zapisać? Albo czy znacie jakiegoś dobrego ginekologa, który przyjmuje na NFZ? Najlepiej Panią



Z góry dzięki
karolina4567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 09:11   #4153
anczerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Drogie Panie, czy któraś z was orientuje się czy dr Sypniewski przyjmuje w tym tygodniu? Czy może jest na jakimś urlopie?
anczerek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:23   #4154
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Ktory hormon ,a raczej ktorego hormonu,hormonow nadprodukcja powoduje bardzo tlusta skóre przetłuszczającą sie? na twarzy ,miedzy piersiami ?


DZIEWCZYNY a co sądzicie o ginekologach w SZCZECINIE w przychodni MEDICUS ??? mozna kogos stamtad polecic?

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-08-26 o 11:28
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 11:28   #4155
vendetta1969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Kochane ja także szukam ginekologa (najlepiej Pani ginekolog) przyjmującej na NFZ w Poznaniu. Słyszałam dobre opinie o pani dr Blance Malkowskiej-Walczak oraz o dr Joannnie Ożarzewskiej ale czy ktoś wie gdzie można je "złapać" na NFZ?
Może macie jakiś innych ginekologów godnych polecenia? Dodam że nie chodzi o ciąże, tylko o kwestię antykoncepcji : )

I jeszcze jedno drogie poznanianki- macie może jakieś doświadczenia w sprawie poradni ginekologicznej przy szpitalu na ul. Polnej? Warto..?
__________________
Kurs makijażu znaleźć możesz już na studiomakami.com
vendetta1969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:06   #4156
Turkusowy Motylekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 59
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

DyziewczynY bardzoo wazne pytanie CZY ENDOKRYNOLOG moze Wypisać mi recepte na tabletki wywołujace okres ???? czy tylko ginekolog może to wypisać ??


CZY ZNACIE MOŻE jakie tabletki ziołowe bez recepty ktore obniżaja poziom TESTOSTERONU u kobiety

Edytowane przez Turkusowy Motylekk
Czas edycji: 2013-08-26 o 13:11
Turkusowy Motylekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 07:46   #4157
KiniuuS95
Przyczajenie
 
Avatar KiniuuS95
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Ginekolog KATOWICE i OKOLICE - NFZ

Witam!
Szukam ginekologa(kobiety) w Katowicach i okolicach z podpisanym kontraktem NFZ.
Będzie to moja 1 wizyta,więc lekki stres jest a do tego muszę tam iść koniecznie.Tak,więc kogo polecacie?
KiniuuS95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 08:07   #4158
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Ginekolog KATOWICE i OKOLICE - NFZ

Cytat:
Napisane przez KiniuuS95 Pokaż wiadomość
Witam!
Szukam ginekologa(kobiety) w Katowicach i okolicach z podpisanym kontraktem NFZ.
Będzie to moja 1 wizyta,więc lekki stres jest a do tego muszę tam iść koniecznie.Tak,więc kogo polecacie?

Jest wielki, przyklejony watek zbiorczy na ten temat. Można tam i zapytać, i poszukać info.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:12   #4159
leczada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: ginekolog we wrocławiu w ramach NFZ

dr Świdrak?
leczada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 14:46   #4160
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Poleci ktoś ginekologa kobietę (młodą) na nfz w Poznaniu? Na Polnej jest jedna bardzo fajna raz u niej byłam, ale niestety nie wiem jakie ma nazwisko

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

i czy ktoś wie czy ta pani doktor - http://www.znanylekarz.pl/ewa-kucz/g...nik/poznan-buk przyjmuje na nfz?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:54   #4161
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez Marvelous_Chandelier Pokaż wiadomość
To mnie teraz bardzo zmartwiłaś i jeszcze raz przemyślę to czy powinnam się do niej wybrac... Bo tez ide by porobic kilka badan i sprawdzic czy wsystko ok... W sumie to planowalam isc w nastepnym tygodniu, ale dopiero sie zarejestrowac. Wiec terminu jeszcze nie mam.
Oj to faktycznie mialas powod by sie wybrac. A bylas potem u innego lekarza z tym?
wolalabym isc prywatnie, mimo wszystko ponoc leiej się Tobą "zajmą", ale moi rodzice nie wiedza o wizycie, a sama nie mam skąd kase zebrać. Więc szukam na NFZ.
Po Twojej opinii to juz nie wiem czy do niej isc. Ale gdybym jednak sie zdecydowala, to mozesz mi opisac jak mniej wiecej to wyglada z Tymi numerkami? Bo nigdy nie mialam okazji umawiac sie do lekarza, ktory stosuje system numerkowy.

Normalnie jak idzie się do lekarza gdzie są numerki to już przy rejestracji przez tel. pani mówi godzine i numerek jaki masz. Dzięki temu jak przychodzisz, już ludzie siedzą to nie czekasz za wszystkimi tylko pytasz kto z kolejki ma numerek niżej od Twojego i wchodzisz za nim do gabinetu. U tej doktor jakaś masakra jest z tym, pierwszy raz się z takim czymś spotkałam. Miałam na 12:30, byłam tam 12:20 i myślałam, że skoro mam godzine to mniej więcej o tej wejdę ale czekałam chyba z godzine bo najpierw trzeba wejść do osobnego gabinetu z rejestracją po numerek. To czekałam w kolejce za tymi co już przyszli, a byli to ludzie co dopiero chcą się zarejestrować na inny dzień, po recepty i ci którzy też byli na dzisiaj i czekali po numerek. Podobno są dni kiedy nie ma dużo ludzi to szybciej to idzie. Ja trafiłam tak, że akurat sporo było przede mną. Jak się zdecydujesz to przyjdź wcześniej, nie na styk jak ja. Jak już dostaniesz numerek wtedy idziesz do drugiej kolejki czekających już do lekarza i wchodzisz już według numerka.

Ja niestety nie byłam już potem nigdzie ciągle odkładałam szukanie innego ginekologa i tak czas zleciał dzięki Tobie zaczełam znowu szukać i pytać bo nie można tego odkładać już. Okazało się, że dwie najbliższe mi koleżanki chodzą do jednego ginekologa i są zadowolone. Nie wiem dlaczego nie wpadłam na to wcześniej żeby popytać koleżanek, a w necie szukać
Ten polecany to doktor Mieczysław Ślazyk, przyjmuje na NFZ w przychodni na jagiellońskiej -> http://spzozmsw.szczecin.pl/pl/show/page/id/130 Przyjmuje w pon. i wtorki. Jest tam jeszcze lekarz Karol Sudoł ale koleżanki mówią żeby tego unikać.

Rozumiem jeśli wolisz na tą pierwszą wizytę iść do kobiety. Ja też tak wolałam ale teraz jak już obeznałam się z badaniem ginekologicznym myślę, że nie będzie problemu, że lekarz to facet. Tym bardziej, że polecony Jak już będę po wizycie to na pewno dam znać jak było
Zaufane osoby go poleciły ale musze sama ocenić.
Jeśli jednak zdecydujesz się na Dębską-Jarosiewicz to na pierwszą wizytę żeby zobaczyć co i jak, jeśli nie masz żadnych poważnych problemów i nic nie boli to może być. Tylko tak jak pisałam wcześniej, powiedz jakie badania chcesz mieć zrobione. Nie polecam tej pani jeśli są jakieś problemy ze zdrowiem albo jakieś leki trzeba wypisać. Nie ufałabym jej w takich sprawach.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

tu znalazłam opinie o tym lekarzu
http://www.znanylekarz.pl/mieczyslaw...kolog/szczecin

przyjmuje też prywatnie ale na jagiellońskiej na NFZ
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2013-08-27 o 20:49
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 23:15   #4162
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

witajcie, szukam dla siostry ginekologa w Krakowie. siostra ma 17 lat i chciałaby się sama zapisać, sama odbyć wizytę bez żadnego powiadamiania rodziców i tym podobnych bo mama należy do szalenie wrażliwych kobiet polecacie kogoś? bo wiem, że mój gin oczekuje osoby niepełnoletniej z opiekunem
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 14:21   #4163
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: ginekolog we wrocławiu w ramach NFZ

Cytat:
Napisane przez leczada Pokaż wiadomość
dr Świdrak?
Marketing szeptany?
__________________
Wg Słownika Języka Polskiego:

także << i również, też>>
także =/= więc, a zatem, reasumując... i inne twory
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 19:07   #4164
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Czy ktoś chodził do ginekologa w Medicoverze w Katowicach i może polecić któregoś z tamtejszych lekarzy??
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 22:05   #4165
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Mogę z czystym sumieniem polecić panią dr. Magdalenę Piwowarczyk (teraz po mężu Grąbkowska), ja akurat 'odwiedzam' ją w gabinecie w Oświęcimiu (Multimed), ale wiem, że przyjmuje też przynajmniej w dwóch miejscach w Katowicach, wystarczy poszukać. Naprawdę bardzo sympatyczna, kompetentna młoda (więcej niż 35 lat na pewno nie ma) osoba, mimo sporej ilości pacjentek stawia na jakość, nie na ilość i podczas wizyty nie odczuwa się podejścia "hop-siup na fotelik i do widzenia",wszystko dokładnie objaśnia i odpowiada na każde pytanie (a ja jestem z takich, co to się lubią dopytywać), uspokoi jak trzeba (strasznie się stresowałam zarówno podczas pierwszej wizyty, jak i zabiegu, który miałam tam wykonywany). Badanie jest zawsze delikatne, nie ma kłopotu z wypisaniem recepty na tabletki nawet poza kolejką (miałam kiedyś taką potrzebę i bez problemu), ogólnie bardzo polecam.
Gabinet, przynajmniej ten w Oświęcimiu, dobrze wyposażony, nowoczesny, tylko panie w "recepcji" tej konkretnej poradni bywają bardzo, ale to bardzo nieprzyjemne.
Jedyny mały minusik to to, że przed wypisaniem mi tabletek anty nie wysłała mnie na żadne badania, tylko zadała kilka pytań, jednak jako że w moim przypadku utrafiła idealnie i żadnych skutków ubocznych nie mam, a wyniki w normie, to mogę jej to wybaczyć.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:07   #4166
Marvelous_Chandelier
Przyczajenie
 
Avatar Marvelous_Chandelier
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
Normalnie jak idzie się do lekarza gdzie są numerki to już przy rejestracji przez tel. pani mówi godzine i numerek jaki masz. Dzięki temu jak przychodzisz, już ludzie siedzą to nie czekasz za wszystkimi tylko pytasz kto z kolejki ma numerek niżej od Twojego i wchodzisz za nim do gabinetu. U tej doktor jakaś masakra jest z tym, pierwszy raz się z takim czymś spotkałam. Miałam na 12:30, byłam tam 12:20 i myślałam, że skoro mam godzine to mniej więcej o tej wejdę ale czekałam chyba z godzine bo najpierw trzeba wejść do osobnego gabinetu z rejestracją po numerek. To czekałam w kolejce za tymi co już przyszli, a byli to ludzie co dopiero chcą się zarejestrować na inny dzień, po recepty i ci którzy też byli na dzisiaj i czekali po numerek. Podobno są dni kiedy nie ma dużo ludzi to szybciej to idzie. Ja trafiłam tak, że akurat sporo było przede mną. Jak się zdecydujesz to przyjdź wcześniej, nie na styk jak ja. Jak już dostaniesz numerek wtedy idziesz do drugiej kolejki czekających już do lekarza i wchodzisz już według numerka.

Ja niestety nie byłam już potem nigdzie ciągle odkładałam szukanie innego ginekologa i tak czas zleciał dzięki Tobie zaczełam znowu szukać i pytać bo nie można tego odkładać już. Okazało się, że dwie najbliższe mi koleżanki chodzą do jednego ginekologa i są zadowolone. Nie wiem dlaczego nie wpadłam na to wcześniej żeby popytać koleżanek, a w necie szukać
Ten polecany to doktor Mieczysław Ślazyk, przyjmuje na NFZ w przychodni na jagiellońskiej -> http://spzozmsw.szczecin.pl/pl/show/page/id/130 Przyjmuje w pon. i wtorki. Jest tam jeszcze lekarz Karol Sudoł ale koleżanki mówią żeby tego unikać.

Rozumiem jeśli wolisz na tą pierwszą wizytę iść do kobiety. Ja też tak wolałam ale teraz jak już obeznałam się z badaniem ginekologicznym myślę, że nie będzie problemu, że lekarz to facet. Tym bardziej, że polecony Jak już będę po wizycie to na pewno dam znać jak było
Zaufane osoby go poleciły ale musze sama ocenić.
Jeśli jednak zdecydujesz się na Dębską-Jarosiewicz to na pierwszą wizytę żeby zobaczyć co i jak, jeśli nie masz żadnych poważnych problemów i nic nie boli to może być. Tylko tak jak pisałam wcześniej, powiedz jakie badania chcesz mieć zrobione. Nie polecam tej pani jeśli są jakieś problemy ze zdrowiem albo jakieś leki trzeba wypisać. Nie ufałabym jej w takich sprawach.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

tu znalazłam opinie o tym lekarzu
http://www.znanylekarz.pl/mieczyslaw...kolog/szczecin

przyjmuje też prywatnie ale na jagiellońskiej na NFZ
Jeeeej ile z tym zamieszania! No ja mam zamiar isc w godzinach rannych, to moze nie bedzie miala opoznienia i cos zrobi a ludzi tez bedzie w kolejce mniej. Bardzo Ci dziękuję. Przynajmniej to ogarnę.
Ide do niej by jednak sie z takim lekarzem jakos oswoic, bo w koncu kobieta ma to samo
To sie ciesze ze sie wybierasz, bo zawsze lepiej posprawdzac podpytac. A nie sie meczyc. Zycze zdrowia i oby wszystko sie wyjasnilo i bys nie musiala martwic!
ja zwlekalam az 3 lata. I teraz bardzo zaluje.
Pytalam pierw kolezanki, ale niestety zadna u lekarza nie byla i nie maja kogo polecic/odradzic. Wiec szukam sama.
Dzieki za namiary na tego lekarza, jak sie okaze ze tamta nic nie zrobi w mojej sprawie to zastanowie sie nad pojsciem do niego masz juz umowiona wizyte?
Mam nadzieje ze okaze sie takim jak Twoje kolezanki mowily, a nawet lepszy i nie bedziesz musiala szukac innego
Marvelous_Chandelier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:45   #4167
joannamosio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez dorota_200 Pokaż wiadomość
Kraków - dr Artur Ludwin jest świetny. Przyjmuje na Łazarza 14. Niesamowity, bardzo miły gość i bardzo kompetentny lekarz. Polecam!

Zdecydowanie popieram! Dr Ludwin to świetny lekarz, profesjonalny ale też z bardzo fajnym podejściem do pacjentek.
joannamosio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:41   #4168
tereska987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Ja polecam dr Jacka Jackowskiego, to rewelacyjny lekarz. Przyjmuje na Browarnej w Centermed

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tereska987 Pokaż wiadomość
Ja polecam dr Jacka Jackowskiego, to rewelacyjny lekarz. Przyjmuje na Browarnej w Centermed
w Brzesku
tereska987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 15:01   #4169
wezwana_nadzieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Exclamation ginekolog endokrynolog

Szukam dobrego endokrynologa ginekologa z Poznania. Najlepiej na narodowy fundusz zdrowia. Dzięki. To bardzo ważne.
wezwana_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 15:48   #4170
Jagoda1994
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda1994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 46
Dobry Ginekolog na terenie Łodzi

Cześć dziewczyny, mam problem,nie jestem zachwycona z mojej obecnej Pani ginekolog, ponadto znalazłam w internecie całą masę niezbyt pochlebnych uwag o niej takich jak : "jedna pacjentka straciła przez nią jajnik, inne Panie skarżą się, że fatalnie prowadzi ciąże przez co kończyły w fatalnym stanie w szpitalu a ogólnie każda ma z nią problem z komunikacją, wywiad jaki przeprowadza z pacjentem ogranicza się do :w czym problem? później tylko padają odp: nie wiem, nie moja sprawa"
także jeżeli znacie lekarza, który jest przeciwieństwem tej Pani w trybie NFZ a nie wizyt prywatnych bardzo proszę o odpowiedzi, z góry dziękuję )
Jagoda1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.