Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-24, 11:04   #391
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Odp: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

a ja nabiegam sie i pocwicze w najblizszym czasie...
wczoraj tanczylam i mocno skrecilam staw kolanowy. rzepka tak wyskoczyla ze nie chciala wskoczyc. co smieszniejsze, rzepka wyskoczyła mi juz 3 raz, ale tym razem na lewej nodze :-|
mialam nadzieje ze chociaz jedna jest "zdrowa" a ona mi taki numer. i noga w szynie eh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 13:30   #392
bzduraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Odp: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
a ja nabiegam sie i pocwicze w najblizszym czasie...
wczoraj tanczylam i mocno skrecilam staw kolanowy. rzepka tak wyskoczyla ze nie chciala wskoczyc. co smieszniejsze, rzepka wyskoczyła mi juz 3 raz, ale tym razem na lewej nodze :-|
Jejku, 3 raz? Straszne. I szyna na ile?

Jak będziesz się lepiej czuła fizycznie to na psychiczną poprawę polecam ramiona z Mel B na siedząco
__________________
Ostatnia waga: 57,3 kg

Cel: 53 kg
bzduraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 17:26   #393
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Odp: Dot.: Odp: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez bzduraa Pokaż wiadomość
Jejku, 3 raz? Straszne. I szyna na ile?

Jak będziesz się lepiej czuła fizycznie to na psychiczną poprawę polecam ramiona z Mel B na siedząco
nie wiem ile szyny. na pogotowiu stwierdzil ze jak za 3-4 dni dostane sie do kontroli to zebym zabrala ze soba stabilizator zeby mi zalozyli. ale tak naprawde nie wyobrazam tego sobie bo strasznie jednak boli heh. boje sie ze moglam naderwac wiezadla bo mi na zewnatrz wyskoczyla, ale to wszystko sie okaze..
a za 2 tyg wesele znajomych- wczoraj na ich wieczorze kawalersko-panienskim taki numer wywinelam heh

ostatnim razem, jakies 6 lat temu wyskoczyla mi rzepka tez podczas tanczenia- ale na kontuzjowanej wcźesniej nodze i w sumie nawet nie bolalo, nie zalozyli mi gipsu tylko kazali zalozyc stabilizator. dzien pozniej mialam polmetek i przetancźylam cala noc ;-)
teraz niestety tak latwo nie bedzie :-(
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UNIATARNÓW

Edytowane przez joasia-a
Czas edycji: 2013-08-24 o 17:29
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 12:11   #394
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez bzduraa Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo! Na pewno wypróbuje! Tymczasem dziś na wadze 57,3 kg!
Gratuluje! Ja wczoraj nic nie pobiegałam, bo TŻ wrócił z Londynu (był prawie tydzień biznesowo) i poszliśmy na miasto, kawa i torcik bezowy (ale musicie mi wybaczyć )

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
nie wiem ile szyny. na pogotowiu stwierdzil ze jak za 3-4 dni dostane sie do kontroli to zebym zabrala ze soba stabilizator zeby mi zalozyli. ale tak naprawde nie wyobrazam tego sobie bo strasznie jednak boli heh. boje sie ze moglam naderwac wiezadla bo mi na zewnatrz wyskoczyla, ale to wszystko sie okaze..
a za 2 tyg wesele znajomych- wczoraj na ich wieczorze kawalersko-panienskim taki numer wywinelam heh

ostatnim razem, jakies 6 lat temu wyskoczyla mi rzepka tez podczas tanczenia- ale na kontuzjowanej wcźesniej nodze i w sumie nawet nie bolalo, nie zalozyli mi gipsu tylko kazali zalozyc stabilizator. dzien pozniej mialam polmetek i przetancźylam cala noc ;-)
teraz niestety tak latwo nie bedzie :-(
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O rany biedactwo! To musi strasznie boleć ((( Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i szybciutko dojdziesz do siebie! Uważaj na siebie bardzo. Sama mam problemy z kolanami i nie zawsze mogę wszystkie rzeczy robić - tylko u mnie to ścięgna.

Ja dostałam dzisiaj okres, i czuję się okropnie....zwijam się z bólu i leżę na kanapie :/
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 06:36   #395
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Odp: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
a ja nabiegam sie i pocwicze w najblizszym czasie...
wczoraj tanczylam i mocno skrecilam staw kolanowy. rzepka tak wyskoczyla ze nie chciala wskoczyc. co smieszniejsze, rzepka wyskoczyła mi juz 3 raz, ale tym razem na lewej nodze :-|
mialam nadzieje ze chociaz jedna jest "zdrowa" a ona mi taki numer. i noga w szynie eh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O kurczę - nieprzyjemnie
Ja też miałam przeboje z kolanami - do dziś mi się odzywa dziadostwo :/
Najgorsze jest to, że treningu jeździeckiego nie mogę przerywać, bo to już jest konkretne przygotowanie do startów w zawodach - zmuszona więc jestem czasem w stabilizatorze jeździć a pod spodniami dodatkowo opaska uciskowa...
No ale jakoś daję radę - wyskakującej rzepki jednak nie zazdroszczę :/
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 10:59   #396
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

A ja wczoraj zamiast ćwiczyć byłam na zakupach 2 swetry za 39,90 bo akurat była jakaś śmieszna wyprzedaż w outlecie Vero Mody Do tego pasek za 20 zl.

Ale mam dla Was przestrogę, bo koleżanka moja się tak odchudzała, że wylądowała w szpitalu. Praktycznie nie jadła tłuszczu, tylko sałtaki i jogurciki.
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 11:04   #397
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Odp: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Uhm.. Lipa z ta kolezanka, naprawde.
Ja akurat tluszcze lubie jesc heh
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 11:34   #398
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zamiast ćwiczyć byłam na zakupach 2 swetry za 39,90 bo akurat była jakaś śmieszna wyprzedaż w outlecie Vero Mody Do tego pasek za 20 zl.

Ale mam dla Was przestrogę, bo koleżanka moja się tak odchudzała, że wylądowała w szpitalu. Praktycznie nie jadła tłuszczu, tylko sałtaki i jogurciki.
Tak to jest jak się kobita za bardzo przejmie i nagle odmawia sobie wszystkiego...
Zauważcie, że z mdlejącymi odchudzającymi się facetami raczej nie mamy do czynienia - może oni podchodzą bardziej racjonalnie?
Dlatego ja tak wszystkim polecam najstarszą dietę świata MŻ+WR+urozmaicenie warzywami i owocami.
Każdy na tym schudnie jak odpowiednio to zbilansuje
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:24   #399
bzduraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Aaaa...zaczęłam biegać!! Melduję przebiegnięte 4,6km w 31 min, spalone: 295 kcal Dzisiaj jeszcze Mel B: ramiona, klatka+plecy, abs i spróbuje zacząć skakać na skakance
__________________
Ostatnia waga: 57,3 kg

Cel: 53 kg
bzduraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 15:39   #400
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Aaaa...zaczęłam biegać!! Melduję przebiegnięte 4,6km w 31 min, spalone: 295 kcal Dzisiaj jeszcze Mel B: ramiona, klatka+plecy, abs i spróbuje zacząć skakać na skakance
Bardzo ładnie wybiegałaś Ja myślę czy iść dzisiaj, ale chyba jednak poćwiczę tylko, a jutro pobiegam. Nadal mnie troche brzuch boli od okresu..
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 16:45   #401
bzduraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Ja myślę czy iść dzisiaj, ale chyba jednak poćwiczę tylko, a jutro pobiegam. Nadal mnie troche brzuch boli od okresu..
To może zrób sobie luźniejszy dzień skoro się źle czujesz, żeby potem ćwiczenia nie kojarzyły Ci się z bólem.

Coffee Monster, a Ty po ile mniej/więcej biegasz? Czasu lub km?
__________________
Ostatnia waga: 57,3 kg

Cel: 53 kg
bzduraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 08:48   #402
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Ja wczoraj jednak miałam dzień lenia, nie zrobiłam nic z ćwiczeń, ale nie nie jadłam niczego niedozwolonego, więc myślę, że ok. Dzisiaj już zamierzam pobiegać.

Z tym bieganiem to różnie, w zależności od sił, czasu i chęci. Ale standardowo biegam między 6 a 10 km. 10 km to dla mnie ok. 1h15min. Czyli nie biegam jakoś szczególnie szybko. Zazwyczaj koło 7 min na kilometr. Chyba, ze z moim TŻtem to wtedy koło 6:30 na kilometr.
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 09:30   #403
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jednak miałam dzień lenia, nie zrobiłam nic z ćwiczeń, ale nie nie jadłam niczego niedozwolonego, więc myślę, że ok. Dzisiaj już zamierzam pobiegać.

Z tym bieganiem to różnie, w zależności od sił, czasu i chęci. Ale standardowo biegam między 6 a 10 km. 10 km to dla mnie ok. 1h15min. Czyli nie biegam jakoś szczególnie szybko. Zazwyczaj koło 7 min na kilometr. Chyba, ze z moim TŻtem to wtedy koło 6:30 na kilometr.
Chciałabym potrafić tyle przebiec...
Jeszcze sobie poczekam
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 12:24   #404
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Hah ! :P Indiios Bravos Ty poczekasz, a ja? :P

Coffee dobrze że odpuściłaś.. czasami trzeba a @ jest do tego dobrą okazją
I Ty to naprawdę jesteś master w bieganiu.. a ciałko to pewnie masz pierwsza klasa.. kiedy się nam chwaliłaś zdjęciem.. to tak dawno było a już wyglądałaś świetnie!

A ja dzisiaj poszłam "na spacer" o kulach.. kupowałam stabilizator.. do lekarza się neistety nie dostałam.. dopiero w poniedziałek.. i ok 3 km przeszłam.. ręce mi odpadają.. i ogólnie to powiem wam że już czuję że ładnie mi się kolano regeneruje bo przez sobotę i niedzielę nie mogłam wiele rzeczy zrobić.. a dzisiaj to już nawet delikatnie sama do góry mogę podnieść nogę, co było niemożliwe nawet jeszcze wczoraj!
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 12:48   #405
bzduraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

CoffeeMonster No to ładnie biegasz! Zmobilizowałaś mnie tym, będę Cię gonić Dzień lenia też potrzebny, lepiej sobie jeden dzień odpuścić niż jeden tydzień, w którym zdążymy zaprzepaścić miesiąc naszych starań

Indios Bravos Na co Ty chcesz czekać? Wskakuj w strój, załóż wygodne buty i pomalutku, drobnymi kroczkami do celu Dokładaj do każdego biegu parę minut i za miesiąc będzie pięknie!

joasia-a Super, że z nogą lepiej! Ale od tego biegania z kulami to rączki będziesz mieć śliczne

Melduje następny bieg: 6,23 km, czas 40 min, 388 kcal spalone!
__________________
Ostatnia waga: 57,3 kg

Cel: 53 kg
bzduraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 13:21   #406
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez bzduraa Pokaż wiadomość
CoffeeMonster No to ładnie biegasz! Zmobilizowałaś mnie tym, będę Cię gonić Dzień lenia też potrzebny, lepiej sobie jeden dzień odpuścić niż jeden tydzień, w którym zdążymy zaprzepaścić miesiąc naszych starań

Indios Bravos Na co Ty chcesz czekać? Wskakuj w strój, załóż wygodne buty i pomalutku, drobnymi kroczkami do celu Dokładaj do każdego biegu parę minut i za miesiąc będzie pięknie!

Melduje następny bieg: 6,23 km, czas 40 min, 388 kcal spalone!
Ty ode mnie szybciej biegasz przecież Spokojnie 10 km przebiegniesz już (jak nie dajesz rady teraz, to zwolnij) Ale ja nigdy nie byłam demonem prędkości Wolę więcej przebiec, a wolniej

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Hah ! :P Indiios Bravos Ty poczekasz, a ja? :P

Coffee dobrze że odpuściłaś.. czasami trzeba a @ jest do tego dobrą okazją
I Ty to naprawdę jesteś master w bieganiu.. a ciałko to pewnie masz pierwsza klasa.. kiedy się nam chwaliłaś zdjęciem.. to tak dawno było a już wyglądałaś świetnie!

A ja dzisiaj poszłam "na spacer" o kulach.. kupowałam stabilizator.. do lekarza się neistety nie dostałam.. dopiero w poniedziałek.. i ok 3 km przeszłam.. ręce mi odpadają.. i ogólnie to powiem wam że już czuję że ładnie mi się kolano regeneruje bo przez sobotę i niedzielę nie mogłam wiele rzeczy zrobić.. a dzisiaj to już nawet delikatnie sama do góry mogę podnieść nogę, co było niemożliwe nawet jeszcze wczoraj!
Oj te zdjęcia były dawno i się trochę zatrzymałam w miejscu na wakacje, wątek zdechł, ja najpierw wakacje, potem upały...i nie robiłam nic!! Do tego tu jakiś grill, tam jakieś lody, tu zaręczyny świętowaliśmy... i tak się nam zrobił koniec sierpnia. Cieszę się naprawdę, ze nie przytyłam - po ciuchach wiem Podpisu nie zmieniam i nie zmienię przez jakiś czas, bo nawet pojęcia nie mam ile ważę (ja wagi nie miałam, a ta na wsi u rodziców TŻta się zepsuła jakiś miesiąc temu)
Kuruj się tam dobrze, niedługo pobiegasz z nami

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Chciałabym potrafić tyle przebiec...
Jeszcze sobie poczekam
Ja zaczynałam od chyba 4 minut ciągłego biegu i było mi ciężko! Z planem 10 tygodniowym na bieganie
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016


Edytowane przez CoffeeMonster
Czas edycji: 2013-08-27 o 13:34
CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:43   #407
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez bzduraa Pokaż wiadomość
CoffeeMonster No to ładnie biegasz! Zmobilizowałaś mnie tym, będę Cię gonić Dzień lenia też potrzebny, lepiej sobie jeden dzień odpuścić niż jeden tydzień, w którym zdążymy zaprzepaścić miesiąc naszych starań

Indios Bravos Na co Ty chcesz czekać? Wskakuj w strój, załóż wygodne buty i pomalutku, drobnymi kroczkami do celu Dokładaj do każdego biegu parę minut i za miesiąc będzie pięknie!

joasia-a Super, że z nogą lepiej! Ale od tego biegania z kulami to rączki będziesz mieć śliczne

Melduje następny bieg: 6,23 km, czas 40 min, 388 kcal spalone!
Ja sobie żartuję
Już jest lepiej Dziś byłam naprawdę niewiele zmęczona Okazało się, że najlepiej mi oddychać tylko nosem
Było gicio
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 09:02   #408
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Ja wczoraj wybiegałam 6 km tylko, ale w 39 minut, więc jestem zadowolona. Chciałam 8 minimum, ale było późno. Wyszlam z domu o 21:15 :P Myślałam, że się już nie zbiorę...ale był to strzał w dziesiątkę! Bo później przysznic, poczytałam ksiązkę i spać. Zasnęlam od razu i czuję się dzisiaj bardzo wyspana i wypoczęta
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 13:16   #409
bzduraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wybiegałam 6 km tylko, ale w 39 minut, więc jestem zadowolona. Chciałam 8 minimum, ale było późno. Wyszlam z domu o 21:15 :P Myślałam, że się już nie zbiorę...ale był to strzał w dziesiątkę! Bo później przysznic, poczytałam ksiązkę i spać. Zasnęlam od razu i czuję się dzisiaj bardzo wyspana i wypoczęta
Też uwielbiam biegać wieczorem - mało ludzi, ciemno, chłodno no i potem można prosto pod prysznic i lulu Niestety u mnie tam gdzie biegam nie ma żadnego oświetlenia, więc wieczorne przebieżki muszą poczekać aż wrócę do stolicy

Dzisiaj 7,1 km, czas: 49 min, 455 kcal spalonych. Strasznie mi się dzisiaj biegało...może to wynik tego, że w poprzednich dwóch dnia nie było słońca, ale lekki wiaterek i temperatura nie przekraczała 20 stopni. Ciągle to mój organizm wymyślał sobie nowe części ciała, które to zaczynały mnie boleć. Zaczął od kłucia na brzuchu na wysokości bioder (?!) najpierw z jednej, a potem z drugiej strony. Coś jak kolka tylko nie tam gdzie powinna, pierwszy raz coś takiego miałam. Było dużo walkingów (chyba 3-4 ). Jutro zamiast biegać pójdę chyba na basen, ale w poniedziałek trzeba pobić te 7 km
__________________
Ostatnia waga: 57,3 kg

Cel: 53 kg
bzduraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 13:20   #410
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Brawo dziewczynki za te biegania! a ja naprawdę ręce będę miała ładne :P bo te kule.. plus jeszcze ciągle muszę się podnosić na rękach.. dzisiaj mam taaaakie zakwasy

Polecacie jakieś dania białkowe, dobre ? powinnam teraz dietę bogatą w białko stosować (miałam gdzieś gazetę z dietą dukana, z tego co pamiętam on dużo takich dań miał, ale jakoś nic mi stamtąd nie spasowało :P)
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:06   #411
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Brawo dziewczynki za te biegania! a ja naprawdę ręce będę miała ładne :P bo te kule.. plus jeszcze ciągle muszę się podnosić na rękach.. dzisiaj mam taaaakie zakwasy

Polecacie jakieś dania białkowe, dobre ? powinnam teraz dietę bogatą w białko stosować (miałam gdzieś gazetę z dietą dukana, z tego co pamiętam on dużo takich dań miał, ale jakoś nic mi stamtąd nie spasowało :P)
No najlepsze w białko to są jajka, twaróg, ryby i pierś kurczaka..
Więc stosuj wszelakie kombinacje możliwe
Będziesz mieć ładne ramionka

Cytat:
Napisane przez bzduraa Pokaż wiadomość
Też uwielbiam biegać wieczorem - mało ludzi, ciemno, chłodno no i potem można prosto pod prysznic i lulu Niestety u mnie tam gdzie biegam nie ma żadnego oświetlenia, więc wieczorne przebieżki muszą poczekać aż wrócę do stolicy

Dzisiaj 7,1 km, czas: 49 min, 455 kcal spalonych. Strasznie mi się dzisiaj biegało...może to wynik tego, że w poprzednich dwóch dnia nie było słońca, ale lekki wiaterek i temperatura nie przekraczała 20 stopni. Ciągle to mój organizm wymyślał sobie nowe części ciała, które to zaczynały mnie boleć. Zaczął od kłucia na brzuchu na wysokości bioder (?!) najpierw z jednej, a potem z drugiej strony. Coś jak kolka tylko nie tam gdzie powinna, pierwszy raz coś takiego miałam. Było dużo walkingów (chyba 3-4 ). Jutro zamiast biegać pójdę chyba na basen, ale w poniedziałek trzeba pobić te 7 km
Gratuluje pobiegania Ładny wynik. Z tym bieganiem to niestety tak jest, że czasami biega się super, a czasem powłóczysz nogami i nie wiesz czemu. Ja też tak mam, np. jestem mega zmęczona...wyjdę i biega mi się super, nic nie boli...Innym razem piękna pogoda, ja wypoczęta a biegam jak emeryt...Zauważyłam, że dzień cyklu też ma znaczenie. Na tydzień przed @ biega mi się ciężej, łatwiej się męczę...nawet lepiej mi się biega w trakcie @! Także dostosowuj ilość do sił i chęci danego dnia

Ja sobie dzisiaj nie pobiegam, bo kończę pracę o 18 a na 20 mam salsę. Więc wpadnę tylko do domu i tyle z tego będzie. Może poćwiczę trochę jak wrócę. Za to nadrobie jutro.
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 08:42   #412
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Brawo dziewczynki za te biegania! a ja naprawdę ręce będę miała ładne :P bo te kule.. plus jeszcze ciągle muszę się podnosić na rękach.. dzisiaj mam taaaakie zakwasy

Polecacie jakieś dania białkowe, dobre ? powinnam teraz dietę bogatą w białko stosować (miałam gdzieś gazetę z dietą dukana, z tego co pamiętam on dużo takich dań miał, ale jakoś nic mi stamtąd nie spasowało :P)
Dunkan jest moim zdaniem zbyt monotonny i słyszałam (i czytałam) wiele niepochlebnych opinii nt niedoborów po stosowaniu tej diety. Najlepiej dołączyć do codziennego jadłospisu produkty bogate w białko i tyle
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 10:43   #413
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Asi chyba chodziło o to, że lekarz jej kazał jeść dużo białka, więc inspiruje się Dukanem i jego przepisami.....toć to dieta białkowa
Ja znam mase ludzi, którzy na niej ładnie schudli, a potem równie ładnie wrócili do poprzedniej wagi. No wiadomo, dieta na całe życie....

A mnie się baty należą, zdjadłam wczoraj 2 kawałki pizzy...ehhh
I to na kolację!

Dzisiaj lekko jem
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 10:59   #414
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
No najlepsze w białko to są jajka, twaróg, ryby i pierś kurczaka..
Więc stosuj wszelakie kombinacje możliwe
Będziesz mieć ładne ramionka
To na razie zostaje mi sam kurczak i jajka :P bo TŻ powiedział że on nie je więc tym bardziej nie umie kupować ryb Świnia jedna heh :P

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Dunkan jest moim zdaniem zbyt monotonny i słyszałam (i czytałam) wiele niepochlebnych opinii nt niedoborów po stosowaniu tej diety. Najlepiej dołączyć do codziennego jadłospisu produkty bogate w białko i tyle
Ja jak napisałam wyżej - nic z jego diety mi raczej nie przypadło do gustu, stety niestety :P no trudno :P
We wtorek pojadę do lekarza to może zmobilizuję się na więcej spacerku niż dziś..
Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Asi chyba chodziło o to, że lekarz jej kazał jeść dużo białka, więc inspiruje się Dukanem i jego przepisami.....toć to dieta białkowa
Ja znam mase ludzi, którzy na niej ładnie schudli, a potem równie ładnie wrócili do poprzedniej wagi. No wiadomo, dieta na całe życie....

A mnie się baty należą, zdjadłam wczoraj 2 kawałki pizzy...ehhh
I to na kolację!

Dzisiaj lekko jem
A też czytałam o tym że tak.. ludzie schudli.. ale tak to jest z tymi dietami, później i tak ludzie wracają do samych nawyków.. więc szkoda nawet tego ich trudu włożonego w "bycie na diecie"
Wystarczy racjonalnie jeść całe życie!

A pizza to nie jest czasami jakimś wielkim złem ;> :P


A ja ogólnie dzisiaj pojechałam (autobusem ) na badanie usg.. kurczę 6 tyg na pewno okres regeneracji będzie trwał bo zerwał mi się troczek przyśrodkowy.. i na razie zginać kolano mogę maksymalnie do 30* .. do tego pod rzepką jakiś brzydki krwiak mi się zrobił i pojawił się płyn w kolanie, ale tym podobno mam się nie martwić bo to przy takim urazie normalne..
Mam taaaaaaaaaaaak spuchnięte kolano że prawie mi rzepki nie widać :P a z natury mam bardzo wysoko osadzone, małe, wystające rzepeczki
I zamieniliśmy szynę (która była niestabilna, była tylko po to chyba żebym nie zginała kolana, bo samego stawu mi w żadnym razie nie trzymała) na stabilizator z którym czuję się pewniej.. bo trzyma porządnie rzepkę i naprawdę odciąża mi nogę uf..

Tak ostatnio rozmyślałam do TŻta.. od jakiegoś roku miałam plany że na ślub będę szyła suknię ślubną bo mi się marzyły takie typu 2in1 czyli bo pewnym czasie odpiąć/ściągnąć dół i zostać w krótszej..
ale chyba zrezygnuje z takich moich małych "marzeń" i zostanę przy jakiejś długiej suknie.. żebym na oba kolana założyła stabilizatory, dla naszego komfortu psychicznego :P

A Ty jak tam Coffee jakieś decyzje podjęte co do okrycia ;> wgl to zamówiłaś już suknie ;> szyje się ;>
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:25   #415
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Biedna jestes z tym kolanem naprawde Mam nadzieje, że ładnie wyjdziesz z tego i wszystko będzie dobrze! I nie będzie trzeba żadnych szyn zakrywać! Jeszcze zatańczysz na swoim weselichu

Moja suknia już zamówiona! Ja też myślałam o szyciu, bo marzyłą mi się krótka za kolano, z kornokowymi rękawami 3/4, ale potem jak szukałam krawcowej to wycohdziło ok. 1600 zł plus jakieś nieprzewidziane wydatki, plus czas na przymiarki....poza tym gdzieś w głowie miałam, że tylko raz w życiu przyjdzie mi taką dłuuuuugą suknię ubrać Poza tym nie wiadomo nigdy jak krawcowa to zrobi, jaka jakość, materiały...

Ja kupowałam "z manekina" bo taniej, do tego obniżka 50 % bo promocja Więc za kieckę wartą ok. 3000 dałam 1200 zl A oni mi ją dopasują i przerobią (wiązanie zamiast zamka, ścięcie ramiączka, przycięcie pod mój wzrost) i wypiorą.

A co do okrycia to non stop zmieniam zdanie Ta etola mi cały czas chodzi po głowie, więc chyba zostanę przy niej. A jeśli kupię jakiś fajny płaszczyk lub sweter w odpowiednim kolorze, to czemu nie Będzie na wszelki wypadek. I tak chciałam coś porządnego kupić na zimę.
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016


Edytowane przez CoffeeMonster
Czas edycji: 2013-08-29 o 15:45
CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 07:40   #416
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Pozdrowienia znad kawy i śniadania I do pracy....

Melduję również wybiegane wczoraj 8 km w godzinkę Dzisiaj mam nadzieję też pobiegać. Do ćwiczeń oczywiście się zebrać nie mogę :P

Mój wczorajszy jadłospis:

- omlet na mące razowej z cukinią, papryką i serem feta
- jogurt waniliowy (całkiem nieźly skład miał) 3 ciastka owsiane mojej roboty
- kurczak po chińsku z ryżem (mało ryżu, więcej kurczaka i warzyw)
- jabłko (nie byłam głodna, bo obiad późno wypadł)
- bieganie
- sałatka z mixu sałat, pół kulki mozzarelli, pare oliwek, pomidor + pół bułki ziarnistej

Dodaję rónież moją stylizację :P Wczoraj pogrzebałam i znalazłam buty, które mnie interesują, sweterek i płaszczyk. Powiedzcie co myślicie (są to już wybrane rzeczy, a nie przykłady).

Wersja do kościoła sweterek, ręakwiczki i etola biała ([powinna zakryć sweter).
Wersja na mega zimno, płąszczyk na sukienkę (ewentualnie etola na płaszczyk, żeby dodać romatyzmu),
Wersja na obiad sukienka plus sweterek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylizacja.jpg (33,9 KB, 8 załadowań)
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016


Edytowane przez CoffeeMonster
Czas edycji: 2013-08-30 o 08:56
CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 11:21   #417
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Coffee to super Ci się z tą suknią trafiło!! matko.. sama bym chciała za taką cenę
A co do inspiracji to baaaaaaaardzo mi się podobają!!!! wg ten sweterek jest taki uroczy bardzo mi się podoba

A menu też świetne!! ja się aż tak pochwalić nie mogę.. bo TŻ nie robi mi takich zakupów jakbym chciała.. hah :P
zresztą zostawiła mnie świnia na weekend..

Ale już mi TŻ nigdy nie powie że mam zamaszyste ręce :P (ogólnie to nie mam,, ale i tak zawsze się ze mnie śmiał :P)
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 11:25   #418
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Coffee to super Ci się z tą suknią trafiło!! matko.. sama bym chciała za taką cenę
A co do inspiracji to baaaaaaaardzo mi się podobają!!!! wg ten sweterek jest taki uroczy bardzo mi się podoba

A menu też świetne!! ja się aż tak pochwalić nie mogę.. bo TŻ nie robi mi takich zakupów jakbym chciała.. hah :P
zresztą zostawiła mnie świnia na weekend..

Ale już mi TŻ nigdy nie powie że mam zamaszyste ręce :P (ogólnie to nie mam,, ale i tak zawsze się ze mnie śmiał :P)
Mój mi tylko przytyka co jakiś czas, ze muszę mieć lordowskie jedzenie, i zamiast bułki z pasztetem, filez z łososia. No ale próbuję mu tłumaczyć, że to dobre i zdrowe, z resztą sam by chciał, żebym schudła troszkę! A on jest chudy jak palec i co ja mam zrobić......wciąga ciastka, lody, na śniadanie 3 słodkie bułki (dzisiaj mi właśnie zostawił rogalika z malinami, więc już taki ładny jadłospis nie jest) namawia na pizzę i KFC....Ehhh te mężczyzny.

Co do sweterka to zamówiony i leci do mnie Właśnie chciałam takie dodatki dobrać, żeby potem móc je normalnie wykorzystać, szkoda mi kasy na tradycyjne. Jedyne co kupie poza sukienką to tą etolę (ale czekam, po pewnie po październikowych i listopadowych ślubach pojawią się ogłoszenia na gumtree czy allegro) i może odkupię tanio. A jak nie to nawet jak zamówię 1 grudnia to zdążę.
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 11:35   #419
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Mój mi tylko przytyka co jakiś czas, ze muszę mieć lordowskie jedzenie, i zamiast bułki z pasztetem, filez z łososia. No ale próbuję mu tłumaczyć, że to dobre i zdrowe, z resztą sam by chciał, żebym schudła troszkę! A on jest chudy jak palec i co ja mam zrobić......wciąga ciastka, lody, na śniadanie 3 słodkie bułki (dzisiaj mi właśnie zostawił rogalika z malinami, więc już taki ładny jadłospis nie jest) namawia na pizzę i KFC....Ehhh te mężczyzny.

Co do sweterka to zamówiony i leci do mnie Właśnie chciałam takie dodatki dobrać, żeby potem móc je normalnie wykorzystać, szkoda mi kasy na tradycyjne. Jedyne co kupie poza sukienką to tą etolę (ale czekam, po pewnie po październikowych i listopadowych ślubach pojawią się ogłoszenia na gumtree czy allegro) i może odkupię tanio. A jak nie to nawet jak zamówię 1 grudnia to zdążę.
Eh ja z moim mam to samo.. 192 cm wzrostu, waga ledwo 72 kg.. chudzielec.. chociaż ostatnio mu brzuszek urósł.. więc dokładnie rozumiem!:P

A z tymi praktycznymi dodatkami najlepiej! bez sensu wydac iles tam kasy i później już tego nie używać a i kolorowe nadzienie i sweter i buty to jeszcze ubierzesz w czerwonym płaszczyku tez wyglądałabyś uroczo! (ost widziałam zdjęcia ślubne że dziewczyna miała futro białoczarne.. ale niezbyt to wyglądało :P tzn jakby z polowania wróciła :P ale widzialam tez w plaszczykach i super )
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 12:15   #420
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ciała rzeźbimy, o linię dbamy i (o kilogramach ciągle) gadamy

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Eh ja z moim mam to samo.. 192 cm wzrostu, waga ledwo 72 kg.. chudzielec.. chociaż ostatnio mu brzuszek urósł.. więc dokładnie rozumiem!:P

A z tymi praktycznymi dodatkami najlepiej! bez sensu wydac iles tam kasy i później już tego nie używać a i kolorowe nadzienie i sweter i buty to jeszcze ubierzesz w czerwonym płaszczyku tez wyglądałabyś uroczo! (ost widziałam zdjęcia ślubne że dziewczyna miała futro białoczarne.. ale niezbyt to wyglądało :P tzn jakby z polowania wróciła :P ale widzialam tez w plaszczykach i super )
Mój jest co prawda niższy, bo 176 cm, ale waży między 67 a 69 kg. Teraz trochę mu się barki rozrosły, bo biega co chwile na basen. Właśnie brzuszek mały też ma I rano wyglada ładnie pięknie umięśniony, a wieczorem robi się balonik. A brzuszków jeszcze nie może, bo miał w styczniu laparoskopie i troche się jeszcze niebardzo czuje po brzuszkach.

Wiadomo, że się przyda, nawet opaskę potem da się przerobic, wystarczy kolorowa wstążka i na jakieś wesele jak znalazł Co prawda moja mama pewnie nie będzie zachwycona tą czerwienią.....ale nigdzie nie jest powiedziane, że do ślubu trzeba na biało. Poza tym jak będzie marudzić to jej pokaże te bolerka miśki
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 10:49:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.