Mając 19 lat wychodzę za mąż... - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-01, 23:43   #1591
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Rozumiem jak laptop dają jak się wykonuje chałupnictwo.

Tak i chodzi sie z nim takze do toalety, pod prysznic oraz na przejazdzki rowerowe
Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
mnie chodzi o to ze prezes spolki weglowej,lekarz czy prawnik nie bedzie bral na raty miksera za 500 zł ,brac na raty/kredyt samochod,mieszkanie to juz inna bajka i rzadko kogo stac na zakup mieszkania w gotowce.
To ze ktos nie chce placic gotowka nie oznacza, ze jej nie ma.
Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Ktoś tu napisał o młotku- czyli jesli ejstem pracownikiem fizycznym zabieram młodek do domu, a co
Moze ktos zabiera - rozne sa sytuacje. Nie sledze ich, wiec nie wiem.
Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
wyżerka poza miastem na koszt firmy.
a co jesli ktos sie odchudza?
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ale jesli... Mężczyzna i kobieta postanowią, że to on będzie pracował w domu a ona poza domem, to wtedy proszę bardzo, mężczyzna jest w tym momencie w "komfortowej" sytuacji. I moze się rozwijac kiedy chce.
A mam pytanie - czy ktoras z Was chcialaby zyc w takim ukladzie? (pytam bo znam facetow co by chcieli tak zyc).
Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Skoro kobieta ma wybór praca lub siedzenie w domu to moim zdaniem mężczyzna też powinien mieć taki wybór, bo niby dlaczego nie? Więc też wyszłam poza pewne schematy, bo raczej taki związek już nie byłby traktowany tak naturalnie i łagodnie
Bardzo zalezy w jakim srodowisku.
Sa srodowiska gdzie nie ma czasu na bycie nielagodnym dla innych i nienaturalne jest zyc zyciem innych.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:07   #1592
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jeśli niewiele-to tym bardziej są w cenie .


Dzisiejsza młodzież mierzy wyżej .
Teraz to nie jest szczyt marzeń-co było widać wyraźnie w dyskusji w tym wątku.
Zalezy o jakiej młodziezy mówisz- dzisiejesza młodziez ucieka na Zachód, wolac pracowac w starych krajach UE niz " zapieniczać' za 1000 złotych w biurze w Polsce.

Wracajac do dzisiejszej młodziezy , jak ja zaczynałam studia na AE tworzyli po 12 grup na każdym wydziale, teraz twrorza po 8, 7 i to nie przez niz demograficzny, dzisiiejsza młodzież ma problemy z matematyką. A żeby byc dobrym niekoniecznie juz ekonomista, ale architektem, inzynierem trzeba matme miec w 1 palcu.

Za to na kierunkach humanistycznych oblęzenie- przynajmniej będziemy mieli najwiecej socjologow w Europie.

Co prawda CI co nie ida na państwowe ekonomiczne, śa prywatne, ale tam tez od matmy nie uciekńa


Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
podrzedny ksiegowy nie dostaje pieciu tysiakow na reke.

co do laptopa...

architekt pracujacy w domu nad projektem pracuje chalupniczo, tak?
osoba, do ktorej obowiazkow nalezy projektowanie maszyn tak samo?

coz...nie kazdy kojarzy sluzbowego laptopa z gadu gadu i pisaniem maili do ukochanego. niektorzy napradwe pracuja.
Z reguły architekt ma własna firme i fakt laptopa kupuje na swoja firme, by wrzucć w koszty.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:09   #1593
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

A mam pytanie - czy ktoras z Was chcialaby zyc w takim ukladzie? (pytam bo znam facetow co by chcieli tak zyc).
Mogę odpowiedzieć, czemu nie
Nie wiem. Nie moge z pewnoscia i pełna odpowiedzialnoscia odpowiedzieć na takie pytanie. Nie byłam w takiej sytuacji.

Jednak z checią taka teoretyczną sytuacje rozważę.
Tu nie chodzi tylko o "chcenie" kobiety czy mężczyzny. Każdy chce róznych rzeczy i co z tego?
Ale jesli okazałoby się, że ja zarabiam wiecej od męża (co jest nierealne, ale przypuścmy), obecność któregos z rodziców jest w domu potrzebna ze względu na dzieci (bądz z powodów innych ale także ważnych) a mój maż wyrazi chęć pozostania w domu, po wszelkich rozmowach, wyliczeniach (bo jednak nie ukrywajmy, o tę pensję się wszystko rozbija ), po rozważeniu wszelkich za i przeciw... to dlaczego nie?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:14   #1594
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A mam pytanie - czy ktoras z Was chcialaby zyc w takim ukladzie? (pytam bo znam facetow co by chcieli tak zyc).

.

Szczerze, czemu nie Nawet rozmawiałam nt temat z TŻ, żeby poszedł na urlop wychowawczy, bo on jako naukowiec nietstey będzie mniej zarabiał niż ja.
Jakoś nie robie mu z tego pwoodu wyrzutów sumienia, że chce się poświęcic nauce, a nie ziśc za pędem pieniądza.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:46   #1595
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Mój TŻ nie zgodziłby się żeby siedzieć w domu. Nawet jak zmieniał pracę to czekał do ostatniej chwili byle nie mieć przerwy miedzy jedna a drugą pracą.
Co do wychowawczego to zarabiamy podobnie, ale on ma taki zawód że za parę lat będzie pewnie zarabiał więcej ode mnie. Poza tym skoro ja sama nie chciałabym być na wychowawczym parę lat to nie moge wymagać tego samego od niego.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:48   #1596
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość

To ze ktos nie chce placic gotowka nie oznacza, ze jej nie ma.
no jasne ale przyznasz ze malo ktory prezes spolki weglowej bedzie przeliczal kombinowal ktory mikser kupic ,bedzie polowal na okazje ,wchodzi do sklepu kupuje ,wyciaga zlota karte i placi.chodzi mi o taki luz w wydawaniu pieniedzy.

zwykly zuczek zazwyczaj chodzi po sklepach, przelicza,sprawdza allegro i wybiera najlepsza opcje a inny wezmie na raty mikser za 800 zł.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 07:51   #1597
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Mój TŻ nie zgodziłby się żeby siedzieć w domu. Nawet jak zmieniał pracę to czekał do ostatniej chwili byle nie mieć przerwy miedzy jedna a drugą pracą.
Co do wychowawczego to zarabiamy podobnie, ale on ma taki zawód że za parę lat będzie pewnie zarabiał więcej ode mnie. Poza tym skoro ja sama nie chciałabym być na wychowawczym parę lat to nie moge wymagać tego samego od niego.
Pytanie brzmiało: czy zgodziłabys się na to, jesli Twój facet chciałby pracować w domu.




Nawiasem mówiąc: pracować. A nie siedzieć.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 07:57   #1598
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
ale dlaczego?
W sobote byli u moich rodzicow znajomi (wlasnie ten prezes z zona) i mowili na jaka fajna promocje maszynek do mielenia miesa trafili i ze bardzo dogodne warunki splaty byly. Niektorzy ludzie wola wydac 10 razy po 50 zl niz raz 500. I niewazne ile tysiecy miesiecznie zarabiaja.

ale ja nie twierdze ze nie ma takich ludzi ,mozna zarabiac po 500 tys miesiecznie a byc dusigroszem i kupowac sprzet na raty ktory kosztuje 200 zł.
ale zazwyczaj sa to ludzi z poprzedniego systemu,ktorzy chodza oplacac rachunki na poczte w woreczku foliowym a konto maja w tym samym banku od 30 lat bo inne sa niepewne.

nie znam obecnie nikogo z mlodych ktory bawi sie w spalacenia rat za mikser bo nie jest to warte czasu i pilnowania.

sama po swojej rodzinie podam przyklad ,wybieralismy zmywarke i nie zarabiamy po 500 tys miesiecznie a jednak wydalismy ponad 2 tys. ot tak, bez rat itp bo nie mamy czasu i ochoty na bawienie sie w raty,odstekii, %.

no nie wiem moze jestesmy poprostu wygodni ale wsrod znajmoych tez nie znam przykladu kiedy ciezko byloby im wydac na tem przyslowiowy mikser gotowki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:15   #1599
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Pytanie brzmiało: czy zgodziłabys się na to, jesli Twój facet chciałby pracować w domu.

Nawiasem mówiąc: pracować. A nie siedzieć.
Jeśli miałby siedzieć w domu to oczywiście że nie.
Gdyby chciał pracować w domu zarobkowo to absolutnie nie mam nic przeciwko temu. Natomiast jeśli jest to praca w rozumieniu prac domowych typu sprzątanie, pranie to owszem pod warunkiem że moje zarobki pozwalają nam nie tylko na podstawowe potrzeby (wyżywienie i opłacenie rachunków) ale też na wakacje, wyjścia do knajpki itp.


Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ale ja nie twierdze ze nie ma takich ludzi ,mozna zarabiac po 500 tys miesiecznie a byc dusigroszem i kupowac sprzet na raty ktory kosztuje 200 zł.
Jeśli ktoś kupuje na raty to jest "dusigroszem"?
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:25   #1600
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
Jeśli miałby siedzieć w domu to oczywiście że nie.
Gdyby chciał pracować w domu zarobkowo to absolutnie nie mam nic przeciwko temu. Natomiast jeśli jest to praca w rozumieniu prac domowych typu sprzątanie, pranie to owszem pod warunkiem że moje zarobki pozwalają nam nie tylko na podstawowe potrzeby (wyżywienie i opłacenie rachunków) ale też na wakacje, wyjścia do knajpki itp.
W rozumieniu prac domowych. Tak przynajmniej ja zrozumiałam pytanie Reny.

Z tym, że podział jest taki, ze to nie chodzi tylko o sprzatanie, pranie, gotowanie, tylko o wszelkie zajęcia zwiazane z domem, czyli także załatwianie wszelkich rachunków, ewentualnych remontów, napraw, załatwianie urlopu, uzeranie sie ze wszelkimi masciami przeciwności losowych związanych z życiem codziennym itd. Tylko dzieci sa wspólne A reszta jest podzielona tak, że powiedzmy: Ciebie nie obchodzi nic związanego z domem bo pracujesz zawodowo i zarabiasz. Taki podział obowiazków jest mniej więcej uczciwy (bo sprawiedliwosci to na swiecie nie ma )
W drugą stronę tez tak samo. Jak on pracuje zawodowo, to ona zajmuje sie całą resztą.

Ja nawet nie biorę pod uwagę takiej kwestii, że zarobki (obojetnie czy męża czy zony) wystarczają tylko na jedzenie i opłaty...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:38   #1601
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Z tym, że podział jest taki, ze to nie chodzi tylko o sprzatanie, pranie, gotowanie, tylko o wszelkie zajęcia zwiazane z domem, czyli także załatwianie wszelkich rachunków, ewentualnych remontów, napraw, załatwianie urlopu, uzeranie sie ze wszelkimi masciami przeciwności losowych związanych z życiem codziennym itd.
A nie lepiej robić to wszystko wspólnie? Ja na przykład nie wyobrażam sobie żeby załatwiać urlop czy rozwiązywać jakieś problemy samemu. Opłacić rachunki to akurat żaden problem, a co do remontów to nie robi się ich co tydzień żeby trzeba było do tego rezygnować z pracy. Poza tym nie przesadzajmy ale codziennie sprzątać i prać to chyba też lekka przesada
Kiedyś widziałam taki magnes na lodówkę "kobieta w której domu jest idealnie czysto jest nudna"
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 08:52   #1602
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość

Z reguły architekt ma własna firme i fakt laptopa kupuje na swoja firme, by wrzucć w koszty.
Ostatnio pracowałam w ramach praktyki zawodowej w jednej firmie nad projektem konkursowym. Kumpel musiał przynieść swój komputer stacjonarny, bo brakowało sprzętu (albo mógł pracować w domu - co by na dłuższą metę nie wypaliło) Mieliśmy niezły ubaw, pomagając mu przenosić sprzęt do biura, łącznie z monitorem (na szczęście - ciekłokrystalicznym )

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
W rozumieniu prac domowych. Tak przynajmniej ja zrozumiałam pytanie Reny.

Z tym, że podział jest taki, ze to nie chodzi tylko o sprzatanie, pranie, gotowanie, tylko o wszelkie zajęcia zwiazane z domem, czyli także załatwianie wszelkich rachunków, ewentualnych remontów, napraw, załatwianie urlopu, uzeranie sie ze wszelkimi masciami przeciwności losowych związanych z życiem codziennym itd. Tylko dzieci sa wspólne A reszta jest podzielona tak, że powiedzmy: Ciebie nie obchodzi nic związanego z domem bo pracujesz zawodowo i zarabiasz. Taki podział obowiazków jest mniej więcej uczciwy (bo sprawiedliwosci to na swiecie nie ma )
W drugą stronę tez tak samo. Jak on pracuje zawodowo, to ona zajmuje sie całą resztą.

Ja nawet nie biorę pod uwagę takiej kwestii, że zarobki (obojetnie czy męża czy zony) wystarczają tylko na jedzenie i opłaty...
Osobiście nie chciałabym, żeby mój mężczyzna pracował wyłącznie w domu. Jestem pod wrażeniem, jak czasem ugotuje coś pysznego - i nie jest to makaron ani filet z kurczaka Ale tak samo imponuje mi, gdy wspaniale daje sobie radę w pracy zawodowej. Jemu podoba się to, co robi, choć doskwiera mu niskie wynagrodzenie.
Gdy sama niedawno miałam okazję pracować, byłam zachwycona, choć siedziałam w biurze od 9, 10 do 23, północy - zdawałam sobie sprawę, że taki nawał obowiązków zdarza się od czasu do czasu, gdy termin goni.
Obydwoje chcemy pracować, także dla własnej satysfakcji - mój TŻ, jak już pisałam wcześniej, nie chce, żeby jego żona została w domu.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:02   #1603
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez justka_81 Pokaż wiadomość
A nie lepiej robić to wszystko wspólnie? Ja na przykład nie wyobrażam sobie żeby załatwiać urlop czy rozwiązywać jakieś problemy samemu. Opłacić rachunki to akurat żaden problem, a co do remontów to nie robi się ich co tydzień żeby trzeba było do tego rezygnować z pracy. Poza tym nie przesadzajmy ale codziennie sprzątać i prać to chyba też lekka przesada
Kiedyś widziałam taki magnes na lodówkę "kobieta w której domu jest idealnie czysto jest nudna"
Ty wolisz wspólnie a ktoś inny woli podział... co kto woli to ma.

A co do tego sprzątania i prania codziennie... to zależy jak duże ma sie mieszkanie i ilu jest członków rodziny (istotna jest tez ilosc dzieci )...

Nie wierz magnesom na lodówke. One kłamią.


A tak na poważnie. To nie oszukujmy sie. Najbardziej istotne jest to ile ten pracujący poza domem małżonek zarabia. Bo wybaczcie, ale dla mnie suma dwu i pół tysiąca to sa marne grosze. Na rodzinę. Wiem, wiem, ludzie nawet tyle nie maja. Ale mówimy tu teraz o tym, żeby jedno tylko pracowało... a powiedzmy drugie moze wtedy nie pracowac zawodowo z różnych powodów. To wtedy ta pensja musi byc naprawde spora, zeby to drugie mogło nie pracować. I żeby żyło się na normalnym poziomie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:21   #1604
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Ostatnio pracowałam w ramach praktyki zawodowej w jednej firmie nad projektem konkursowym. Kumpel musiał przynieść swój komputer stacjonarny, bo brakowało sprzętu (albo mógł pracować w domu - co by na dłuższą metę nie wypaliło) Mieliśmy niezły ubaw, pomagając mu przenosić sprzęt do biura, łącznie z monitorem (na szczęście - ciekłokrystalicznym )

.
Tez to znam Tylko,ze ja na praktyki chodziłam z myszką w torebce
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:33   #1605
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Z reguły architekt ma własna firme i fakt laptopa kupuje na swoja firme, by wrzucć w koszty.
a kto te regule ustalil?

osobiscie znam co najmniej trzech architektow, ktorzy nie maja wlasnej firmy, ale pracuja dla ogroimnych korporacji (np. dla skanska).

a kwestia projektantow maszyn?
oni tez maja wlasne firmy?

zaraz sie z tego watku dowiem, ze w polsce WSZYSCY maja wlasne firmy, bo to w koncu zaden problem taka miec.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:35   #1606
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ty wolisz wspólnie a ktoś inny woli podział... co kto woli to ma.

A co do tego sprzątania i prania codziennie... to zależy jak duże ma sie mieszkanie i ilu jest członków rodziny (istotna jest tez ilosc dzieci )....
u moich rodzicow pralka chodzi codziennie...
ale sa nudni
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:38   #1607
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
a kto te regule ustalil?

osobiscie znam co najmniej trzech architektow, ktorzy nie maja wlasnej firmy, ale pracuja dla ogroimnych korporacji (np. dla skanska).

a kwestia projektantow maszyn?
oni tez maja wlasne firmy?

zaraz sie z tego watku dowiem, ze w polsce WSZYSCY maja wlasne firmy, bo to w koncu zaden problem taka miec.
A czy "z reguły" wyczerpuje zbiór "wszyscy"??

Uwazam,że żadnem problem jest założyc działalnośc gospodarcza jesli ma się ciekawy pomysł.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:41   #1608
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
A czy "z reguły" wyczerpuje zbiór "wszyscy"??

Uwazam,że żadnem problem jest założyc działalnośc gospodarcza jesli ma się ciekawy pomysł.
to, ze tak uwazasz, oznacza, ze bardzo malo jeszcze wiesz o zyciu.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:44   #1609
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Nie odpowiedziałas na pytanie.

Prowadziłam przez wakacje swoją firmę, jakos zyje do tej pory.

O ile się nie myle Twoj tata prowadzi działalnośc gospodarcza i z opisu wnioskuje, że jesteście bogatą rodzinka, co na każdym kroku nadmieniasz.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 09:49   #1610
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Nie odpowiedziałas na pytanie.

Prowadziłam przez wakacje swoją firmę, jakos zyje do tej pory.

O ile się nie myle Twoj tata prowadzi działalnośc gospodarcza i z opisu wnioskuje, że jesteście bogatą rodzinka, co na każdym kroku nadmieniasz.
wybacz, ale nie bede z toba rozmawiac na temat stanu konta mojego ojca. to nieco niesmaczne.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:54   #1611
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
wybacz, ale nie bede z toba rozmawiac na temat stanu konta mojego ojca. to nieco niesmaczne.
Teeee...
A sama napisałaś, ile Twój TŻ ostatnio zarabia
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:55   #1612
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
wybacz, ale nie bede z toba rozmawiac na temat stanu konta mojego ojca. to nieco niesmaczne.
Nadal nie odpowiedziałas na pytanie.

Nie spytałam Ci sie ile Twj ojciec ma na koncie, nimniemniej jednak po Twoich wypowiedziach mozna się domyslac nt Twojego statutu. Dla mnie jest niesmaczne obnoszenie się z czymś takim. Nawet w tym watku dokładnie opisałaś swoja sytuacje.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:57   #1613
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Teeee...
A sama napisałaś, ile Twój TŻ ostatnio zarabia
Dziekuej całkiem zapomniałam o takiej błahostce ile Twój Tz zarabia mimo,że nie skończył studiów.

Powtrzymaj się potem od komentarzy,co nas obchodzi Twój status materialny. Masz racje nie obchodzi, więc oszczędź sobie paluszków i nie pisz o zarobkach rodziny
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:57   #1614
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Nadal nie odpowiedziałas na pytanie.

Nie spytałam Ci sie ile Twj ojciec ma na koncie, nimniemniej jednak po Twoich wypowiedziach mozna się domyslac nt Twojego statutu. Dla mnie jest niesmaczne obnoszenie się z czymś takim. Nawet w tym watku dokładnie opisałaś swoja sytuacje.
To ma kłamać,żeby ktoś czasami nie poczuł się zniesmaczony ,tak?


Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Powtrzymaj się potem od komentarzy,co nas obchodzi Twój status materialny. Masz racje nie obchodzi, więc oszczędź sobie paluszków i nie pisz o zarobkach rodziny
Skoro ma ochotę napisać i są osoby,które czytają -to dlaczego nie?
Jeśli coś Ci nie odpowiada,to nie musisz się do tgo ustosunkowywać ,a nie pisać komuś,co ma pisać,a czego nie .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:59   #1615
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
To ma kłamać,żeby ktoś czasami nie poczuł się zniesmaczony ,tak?
Nie rozumiem czemu bawisz się w adwokata w tym wypadku.

Ja niesmaczy coś co nie zaistniało, mnie niesmaczy, że co drugi post jest o pieniadzach w jej rodzinie.

Fresa a Ty piszesz ile zarabiasz , ile Twoja rodzina zarabia?

Nie.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:02   #1616
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Skoro ma ochotę napisać i są osoby,które czytają -to dlaczego nie?
Jeśli coś Ci nie odpowiada,to nie musisz się do tgo ustosunkowywać ,a nie pisać komuś,co ma pisać,a czego nie .
Fresa przeczytaj moja i cocci rozmowe. Cocci zwróciła mi uwage nt stanu konta jej ojca, a ja jej,że sama o tym pisze, wiec nie widze sensu oburzenia.

Teraz rozumiesZ??
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:04   #1617
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu bawisz się w adwokata w tym wypadku.
Wątpię,żeby Coccinelle potrzebowała adwokata-doskonale sama sobie radzi.
Wyrażam mój własny punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Fresa a Ty piszesz ile zarabiasz , ile Twoja rodzina zarabia?

Nie.
Nie piszę,bo nie chcę-a nie dlatego,żeby komuś oszczędzić zniesmaczenia .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:05   #1618
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wątpię,żeby Coccinelle potrzebowała adwokata-doskonale sama sobie radzi.
Wyrażam mój własny punkt widzenia.


Nie piszę,bo nie chcę-a nie dlatego,żeby komuś oszczędzić zniesmaczenia .
No widzisz nie piszesz.

A cocci pisze, a potem sie oburza, że ktoś smiał zajrzec oprócz US do zarobkow jej ojca i TŻ.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:09   #1619
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
No widzisz nie piszesz.

A cocci pisze, a potem sie oburza, że ktoś smiał zajrzec oprócz US do zarobkow jej ojca i TŻ.
Tak nawiasem mówiąc-to Coccinelle nigdzie nie wspomniała,ile zarabia jej tata-wspomniała tylko,że sam sobie wypłaca wypłatę-z czego można wyciągnąć wniosek,że ma swoją firmę.
Natomiast ta informacja nie daje nikomu prawa do robienia za US.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:11   #1620
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Mając 19 lat wychodzę za mąż...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Tak nawiasem mówiąc-to Coccinelle nigdzie nie wspomniała,ile zarabia jej tata-wspomniała tylko,że sam sobie wypłaca wypłatę-z czego można wyciągnąć wniosek,że ma swoją firmę.
Natomiast ta informacja nie daje nikomu prawa do robienia za US.
No właśnie, można mieć swoją firmę, być na przykład hydraulikiem i zarabiać 1000 zł na miesiąc.
Wtedy nie ma co rżnąć biznesmena z własną firmą
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-03 16:39:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.