Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 18:33   #1951
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak chłodno, to dla mnie brzmi fajnie. Zobaczę jednak jutro, jak na mojej skórze wypadnie .
Ja będę bardzo zobowiązania na jakąś opinię na temat FtS
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:36   #1952
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja będę bardzo zobowiązania na jakąś opinię na temat FtS
Oczywiście, jak tylko szmina będzie we Wro, to zdam relację z testów .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:38   #1953
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja będę bardzo zobowiązania na jakąś opinię na temat FtS
Blada i zimna jest. W kolorze ust takich średnio napigmentowanych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:46   #1954
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam te same wątpliwości co do tej szminki. Podoba mi się, ale bez testów na własnych ustach, w ciemno, brać nie będę. Zobaczymy, czy jeszcze do mojej wizyty w MACu się ostanie .

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------


To poszalałaś - teraz już torebka A4 będzie wypełniona po brzegi .

Ja czekam na wieści od Kamila, ale w razie czego to pół Camel Coat bym wzięła. A właśnie - jak on wychodzi na skórze, ciepły czy raczej zimny .

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------


Jak z tej paletki to tylko Moxie bym chciała, bo Violettę i CYY mam.
A Moxie ładna?


A, jeszcze mam prośbę, dałabyś radę wrzucić jakieś foty Feed the Senses?
Moxie świetna Głównie dla niej wziełam paletkę, ale pozostałe tez mi sie podobają

Fotki moze jutro dam rade zrobic jezeli bede w domu kiedy bedzie dzienne światło, bo teraz to nic nie zobaczysz, bo kolor wyjdzie mega przekłamany

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Głowię się od kilku dni nad Feed the Senses - warto, nie warto? Na zdjęciach które widziałam efekt był mocno zróżnicowany. Nie jestem pewna czy nada się dla mocniej napigmentowanych ust. Ale i tak kusi...
Moim zdaniem ja mam raczej blade usta, wiec nie odpowiem Ci
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:18   #1955
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Moxie świetna Głównie dla niej wziełam paletkę, ale pozostałe tez mi sie podobają

Fotki moze jutro dam rade zrobic jezeli bede w domu kiedy bedzie dzienne światło, bo teraz to nic nie zobaczysz, bo kolor wyjdzie mega przekłamany

Moim zdaniem ja mam raczej blade usta, wiec nie odpowiem Ci
Pewnie, rozumiem, na foty poczekam, z tym że i tak nim zdążę je obejrzeć, będę po wizycie w MACu .

Kurczę, chyba nie opłaca mi się brać całej paletki dla Moxie . Ale pomyślę jeszcze (choć nie wiem, czy AL nie ma tylko w warszawskich salonach ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:22   #1956
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja wzięłam błyszczol Fashion punch, który na swatchach był taki sobie, ale na mnie wyglądał super. Bardzo uwydatniły mi się poliki na których miałam bronzer+rozświetlacz Lust więc wzięłam. Paletki AL moim zdaniem super, ale musiałam odpuścić. Za to zawiodły mnie cienie z Indulge, nic dla mnie, takie średnie jakieś. No i matowe szminki- bardzo konkretne kolorki, podumam sobie nad nimi bo nie wiem czy maty to jest coś dla mnie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:39   #1957
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie, rozumiem, na foty poczekam, z tym że i tak nim zdążę je obejrzeć, będę po wizycie w MACu .

Kurczę, chyba nie opłaca mi się brać całej paletki dla Moxie . Ale pomyślę jeszcze (choć nie wiem, czy AL nie ma tylko w warszawskich salonach ).

To rozumiem, ze moge sobie darowac

No jezeli masz 2 odcienie z paletki to raczej chyba srednio oplaca sie ja brac, ja nie mialam zadnego, wiec mogłam kupic bez wyrzutów sumienia.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 20:04   #1958
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie, rozumiem, na foty poczekam, z tym że i tak nim zdążę je obejrzeć, będę po wizycie w MACu .

Kurczę, chyba nie opłaca mi się brać całej paletki dla Moxie . Ale pomyślę jeszcze (choć nie wiem, czy AL nie ma tylko w warszawskich salonach ).
AL tylko w Złotych i w Galerii Mokotów chyba.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:37   #1959
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
To rozumiem, ze moge sobie darowac

No jezeli masz 2 odcienie z paletki to raczej chyba srednio oplaca sie ja brac, ja nie mialam zadnego, wiec mogłam kupic bez wyrzutów sumienia.
E, każdy słoczyk miłe widziany w każdym czasie, a Moxie to już w ogóle .
Oczywiście jak będziesz mieć czas i chęć .
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
AL tylko w Złotych i w Galerii Mokotów chyba.
Czyli dobrze mi się o uszy obiło. Może to i lepiej
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:40   #1960
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
E, każdy słoczyk miłe widziany w każdym czasie, a Moxie to już w ogóle .
Oczywiście jak będziesz mieć czas i chęć .

Czyli dobrze mi się o uszy obiło. Może to i lepiej
Olu, niekoniecznie, jakby co będę 5go w Złotych - jak byś coś chciala a by było to wiesz zawsze mogę Ci kupić i zostawić we Wro gdzieś czy tam podać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 22:27   #1961
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny potrzebuje opini czy warto... Właśnie skończył mi się mój ulubiony tysz YSL Singular i właśnie zastanawiać się nad tym marcowym in extreme dimension. Czytałam 2 recenzje na KWC ale jedna z nich jest mało pochlebna a druga mega pozytywna od Corii. I teraz moje pytanie czy ona robi klumpy bo mi zależy na mega rozdzieleniu i zageszczeniu. Dziś byłam w macu ale u nas jeszcze nie mieli wystawionej nowej kolekcji, Macowka powiedziała, ze dopiero w pon. ja wystawia dobrze ze mam na popołudniu to przed praca obejrze spodobał mi się w necie PP taylor grey i stormy pink
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 23:00   #1962
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje opini czy warto... Właśnie skończył mi się mój ulubiony tysz YSL Singular i właśnie zastanawiać się nad tym marcowym in extreme dimension. Czytałam 2 recenzje na KWC ale jedna z nich jest mało pochlebna a druga mega pozytywna od Corii. I teraz moje pytanie czy ona robi klumpy bo mi zależy na mega rozdzieleniu i zageszczeniu.
ja go kocham i uwielbiam!
na moim oku prezentuje się tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MacInExtremeDimension.jpg (30,6 KB, 44 załadowań)
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 06:06   #1963
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olu, niekoniecznie, jakby co będę 5go w Złotych - jak byś coś chciala a by było to wiesz zawsze mogę Ci kupić i zostawić we Wro gdzieś czy tam podać
jeśli ktoś coś chce to ja tam będę dziś (tzn. w MACu w Złotych
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 07:14   #1964
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olu, niekoniecznie, jakby co będę 5go w Złotych - jak byś coś chciala a by było to wiesz zawsze mogę Ci kupić i zostawić we Wro gdzieś czy tam podać
Dzięki , będę miała jeszcze czas do zastanowienia .

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jeśli ktoś coś chce to ja tam będę dziś (tzn. w MACu w Złotych
Ja na razie jeszcze dumam (a z Antonio Lopeza te szminki mnie tylko kuszą) .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:03   #1965
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

czy któraś dobra dusza mogłaby mi kupić Tailor Grey i Stormy Pink?
chętnie na pół a jak nie to po całym
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:09   #1966
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy któraś dobra dusza mogłaby mi kupić Tailor Grey i Stormy Pink?
chętnie na pół a jak nie to po całym
Ja mogę Ci kupić. Tylko bardzo proszę o jaśniejszy opis czy to są PP czy cienie, czy coś jeszcze innego.
Wyślę Ci na pw swój mail, będę dzisiaj w GalMoku, mailem łatwiej mi się przez telefon porozumiewać niz przez aplikację wizazowa.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:46   #1967
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pigment Vanilla, róż mineralny np. Dainty (którego notabene nie mam , ale się przymierzam), a rozświetlacz (MSF jakiś), to jaki sobie kolorystycznie wybierzesz, w sumie każdy jest fajny.
Szminka "szalona" to zależy w jakim odcieniu - jak coś z zimnych, fuksjowych, to np. Girl About Town.
Moze powinnam była powiedzieć - celuję w chłodne kolory.

A pozwólcie że spytam - róże MAC są mocno czy słabo napigmentowane? Mi zawsze łatwiej pracowało się z różami słabo napigmentowanymi tutaj obawiam się że narobię sobie placków. Spodobał mi się ten róż Dainty ale obawiam się czy na mojej bardzo bardzo żółtej cerze nie wyszedłby pomarańczowo.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 12:33   #1968
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Moze powinnam była powiedzieć - celuję w chłodne kolory.

A pozwólcie że spytam - róże MAC są mocno czy słabo napigmentowane? Mi zawsze łatwiej pracowało się z różami słabo napigmentowanymi tutaj obawiam się że narobię sobie placków. Spodobał mi się ten róż Dainty ale obawiam się czy na mojej bardzo bardzo żółtej cerze nie wyszedłby pomarańczowo.
raczej dobrze napigmentowane, ale zależy od kolekcji... ale te mniej napigmentowane są z limitowanych kolekcji (poprawcie mnie jeśli się mylę)
wg mnie Dainty (mineralny) jest dobrze napigmentowany, ale na mojej cerze nc20 absolutnie nie można nim sobie zrobić placków i ja go bardzo lubię do delikatnych makijażów, gdzie nie wiem jaki kolor różu użyć

generalnie róże maca są idealne dla osób, które nie są wprawione - placków nie udało mi się zrobić żadnym macowym różem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 14:50   #1969
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Moze powinnam była powiedzieć - celuję w chłodne kolory.

A pozwólcie że spytam - róże MAC są mocno czy słabo napigmentowane? Mi zawsze łatwiej pracowało się z różami słabo napigmentowanymi tutaj obawiam się że narobię sobie placków. Spodobał mi się ten róż Dainty ale obawiam się czy na mojej bardzo bardzo żółtej cerze nie wyszedłby pomarańczowo.
mam bardzo bladą żółtą cerę i Dainty nie wybije Ci na pomarańcz. To ładny cukierkowy róż.
Wszystko zależy niestety czym będziesz te róże nakładać... miękki delikatny pędzel i nie zrobisz placków.
wrzucam tutaj, żebyś nie musiała biegać po swatchowych wątkach, dla poglądu (mam nadzieję, że nie dostanę po dupie) porównanie róży mineralnych akurat tych co mam i co bardzo polecam
pierwsze trzy zdjęcia to róże mineralne: Gentle, Dainty i Warm Soul, na ostatnim z gamy regularnych Dame i Well dressed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1390754.jpg (45,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1390762.jpg (52,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1390765.jpg (62,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1390758.jpg (59,9 KB, 17 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-01, 15:22   #1970
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ktoś chce, na pól rudego i różowego paint pota ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 15:45   #1971
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Odp: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Rozowego, znaczy sie pink storm?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 16:19   #1972
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Moze powinnam była powiedzieć - celuję w chłodne kolory.

A pozwólcie że spytam - róże MAC są mocno czy słabo napigmentowane? Mi zawsze łatwiej pracowało się z różami słabo napigmentowanymi tutaj obawiam się że narobię sobie placków. Spodobał mi się ten róż Dainty ale obawiam się czy na mojej bardzo bardzo żółtej cerze nie wyszedłby pomarańczowo.
chyba trochę zależy od koloru - ja mam Style i choć w opakowaniu kolor jest bardzo konkretny (jak mi go w MACu zaproponowali to mało ze śmiechu nie padłam ale w końcu się skusiłam i rzeczywiście pasuje mi bardzo a ponadto wychodzi naprawdę delikanie u mnie (jestem NC25). Pędzlem EcoTools choćbym nawet chciała nie zrobię sobie placka.
Z mineralneych miałam Warm Soul, ale oddałam, bo kolor (na oko) dublował mi się z Margin. I trochę żałuję, bo o ile Warm Soul był półtransparentny i łatwy w obsłudze o tyle z Margin już mam problemy, muszę byc bardzo ostrożna, bo za mocno wychodzi.
Ale ogólnie też jestem zwolenniczką niezbyt mocnego makijażu. Mam też z matowych Harmony i Tenderling i są ok.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 18:03   #1973
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Są gdzieś jeszcze dostępne PP Perky?? We Wroc wyszły już wszystkie a ja muszę go mieć
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 21:20   #1974
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wróciłam z zakupów i padam.
Z Paint Potami kiepsko we Wrocku. Stormy Pink nie ma i nawet nie widziałam jak wygląda. Perky i Camel Coat chapnęłam ostatnie (ale przed południem byłam). Camel Coat i Tailor Gray naprawdę ładne, tylko ten drugi ciemniejszy.
Wzięłam tusz literkowy w nowej odsłonie.
Są też prasowane pigmenty, ale nic dla mnie - za dużo brokatu.

Z Indulge cienie fajne, ale wzięłam tylko Palace Pedigreed, bo Deep Cravings zbyt podobny do wielu cieni, jakie mam.
Błyszczyki Utterly Tart i Lust for Life jakieś dużo ciemniejsze, niż się spodziewałam. Nie wzięłam. Wzięłam za to szminkę Feed the Senses. W salonie, jak się nią pomalowałam, super - mauvey nude to dobry opis koloru. Na moich mocno napigmentowanych ustach kolor dobrze się rozkłada, nie jest za blady, nie włazi w linie, ale to jednak nude, więc usta w tej szmince nieco zlewają się z resztą twarzy. No jednak wzięłam, ale w domu, jak się nią pomalowałam, to zapał mi nieco przeszedł - nie wiem czy ro kwestia innego światła, czy zmęczenia. Mimo wszystko jest całkiem niezła, jak na typowo nudziakowe szminki. Więcej będę mogła powiedzieć, jak ją jeszcze potestuję.

Z Retro Matte nie było standu, więc nie pomacałam ani szminek ani konturówek, ale jedną, którą mi pokazano, wzięłam - All Fired Up.

Kupiłam jeszcze błyszczyk z So Supreme - Bubble Gum. I to tyle.
Więcej nie widziałam i nie pomacałam, bo zgłupiałam od tego wszystkiego, a czas gonił.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 22:44   #1975
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

I ja dzisiaj pomacałam nowe PP. Kupiłam Camel Coat - delikatny, chłodny, dosyć jasny - dla mnie bardzo dobry, rzadko spotykam takie chłodne , szarawe beże (mi niedobrze w ciepłych brązach).
Bardzo fajne są też PP - Stormy Pink i Tailor Grey (p4w świetny wybór! Macówka prezentowała mi kolory przed zakupem )

Haha, i tak jak Ola kupiłam pomadkę Feed the Senses (lustre) To jest nudziak, ale chłodny. U niektórych wychodzi sino na ustach, więc Macówka poradziła najpierw przetestować. U mnie wygląda fajnie, pasuje do mojej ziemistej karnacji, bo większość nudziaków wychodzi na moich ustach ciepło. Właśnie takiego koloru szukałam Nawet nie wiedziałam o jej istnieniu i Macówka trafiła w 10, więc zakupy uważam za bardzo udane!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 11:48   #1976
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów i padam.
Z Paint Potami kiepsko we Wrocku. Stormy Pink nie ma i nawet nie widziałam jak wygląda. Perky i Camel Coat chapnęłam ostatnie (ale przed południem byłam). Camel Coat i Tailor Gray naprawdę ładne, tylko ten drugi ciemniejszy.
Wzięłam tusz literkowy w nowej odsłonie.
Są też prasowane pigmenty, ale nic dla mnie - za dużo brokatu.

Z Indulge cienie fajne, ale wzięłam tylko Palace Pedigreed, bo Deep Cravings zbyt podobny do wielu cieni, jakie mam.
Błyszczyki Utterly Tart i Lust for Life jakieś dużo ciemniejsze, niż się spodziewałam. Nie wzięłam. Wzięłam za to szminkę Feed the Senses. W salonie, jak się nią pomalowałam, super - mauvey nude to dobry opis koloru. Na moich mocno napigmentowanych ustach kolor dobrze się rozkłada, nie jest za blady, nie włazi w linie, ale to jednak nude, więc usta w tej szmince nieco zlewają się z resztą twarzy. No jednak wzięłam, ale w domu, jak się nią pomalowałam, to zapał mi nieco przeszedł - nie wiem czy ro kwestia innego światła, czy zmęczenia. Mimo wszystko jest całkiem niezła, jak na typowo nudziakowe szminki. Więcej będę mogła powiedzieć, jak ją jeszcze potestuję.

Z Retro Matte nie było standu, więc nie pomacałam ani szminek ani konturówek, ale jedną, którą mi pokazano, wzięłam - All Fired Up.

Kupiłam jeszcze błyszczyk z So Supreme - Bubble Gum. I to tyle.
Więcej nie widziałam i nie pomacałam, bo zgłupiałam od tego wszystkiego, a czas gonił.
Niechcialabys podzielic sie pp?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 12:05   #1977
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Niechcialabys podzielic sie pp?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie miałabym nic przeciwko, ale problem w tym, że mój Perky był już przeznaczony do podziału nim go jeszcze kupiłam . Dlatego żadnej sensownej ilości nie mogę Ci niestety zaproponować.
Gdybyś jednak miała trudność z jego zdobyciem, to mogę się podzielić jakimś próbasem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 13:29   #1978
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie miałabym nic przeciwko, ale problem w tym, że mój Perky był już przeznaczony do podziału nim go jeszcze kupiłam . Dlatego żadnej sensownej ilości nie mogę Ci niestety zaproponować.
Gdybyś jednak miała trudność z jego zdobyciem, to mogę się podzielić jakimś próbasem .

... szkoda bo mogłabym gdzieś we Wro podjechać, a słoiczki mam po poprzednich PP, chyba że 1/4 cię zadowoli na jakiś czas to 1/4 bym wzieła??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 13:46   #1979
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
... szkoda bo mogłabym gdzieś we Wro podjechać, a słoiczki mam po poprzednich PP, chyba że 1/4 cię zadowoli na jakiś czas to 1/4 bym wzieła??
Przyznam, że trochę nie rozumiem, a zwłaszcza tego wyboldowanego , zwłaszcza, że nie jest pewne czy Perky w ogóle wejdzie do stałej.
Żeby nie mieszać, to precyzuję: 1/4 jednak Ci nie oddam, ale jakiś mniejszy "kawałek" mogę Ci sprezentować. Ponieważ jednak nie jestem z Wrocławia i bywam tam w porywach raz w miesiącu, to jeśli do tego czasu będziesz zainteresowana, to daj znać, zostawię Ci przy najbliższej wizycie w MAC próbasa i stamtąd go sobie odbierzesz.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 14:26   #1980
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam bardzo bladą żółtą cerę i Dainty nie wybije Ci na pomarańcz. To ładny cukierkowy róż.
Wszystko zależy niestety czym będziesz te róże nakładać... miękki delikatny pędzel i nie zrobisz placków.
wrzucam tutaj, żebyś nie musiała biegać po swatchowych wątkach, dla poglądu (mam nadzieję, że nie dostanę po dupie) porównanie róży mineralnych akurat tych co mam i co bardzo polecam
pierwsze trzy zdjęcia to róże mineralne: Gentle, Dainty i Warm Soul, na ostatnim z gamy regularnych Dame i Well dressed
Chyba mnie przekonałyście ^^ Jeśli u Ciebie Dainty nie wychodzi pomarańczowo to mam nadzieję że u mnie też taki nie będzie - ostatnio polowałam już nawet na róże wpadające w fiolet bo wszystkie te które mam wychodzą na mnie pomarańczowo - nawet jeśli od razu po nałożeniu jest ok to i tak pod koniec dnia moja żółtość ociepla kolor a przy zimnym typie urody z takim kolorem na policzkach wyglądam bardzo niekorzystnie. To samo się niestety dzieje z bronzerami ale szkoda mi kupić kolejny egzemplarz mając w szufladzie jeszcze 4.

Dziękuję za pomoc dziewczyny !
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.