Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-08, 11:03   #4021
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Odp: Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
mm111111 przychodzisz mi na myśl zawsze jak patrzę na moją piękną lampę w "salonie" bardzo lubię Twojego bloga i cieszę się, że tak często pojawiają się posty

lleenka z tego co zrozumiałam Ty zalewasz normalne ziarenka lnu a większość dziewczyn pije mielony zalany wodą, może stąd ta różnica w smaku

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

aha a jeśli chodzi o rosyjskie kosmetyki to na blogu blondhaircare była kiedyś informacja, że można je dostać w jakimś sklepie zielarskim na Dąbrowskiego 10 w Poznaniu i w sklepie ojców Bonifratów we Wrocławiu ale nie sprawdzałam więc nie jest to info pewne na 100%

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

carpaibex poszukałam trochę w necie i znalazłam sklep moja zielarnia na garbarach 49 ze strony wynika, że mają też kosmetyki rosyjskie http://www.mojazielarnia.pl/search.p...h_query=agafii
Baaaardzo Ci dziękuję Jutro się wybiorę, bo mam listę sporządzoną
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 11:03   #4022
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Odpisuję popijając właśnie siemię i chyba jakaś inna bo mi wyjątkowo smakuje a szczególnie to uczucie rozgryzania ziarenek Sama woda (ziarenka są na dnie) ma dla mnie zupełnie neutralny smak, jak zwykła przegotowana woda. Konsystencja ziarenek jest faktycznie kisielowata, jak żelik Ale mi smakuje! Plus tak, jak pisałam to uczucie rozgryzania ziarenek Zdecydowanie można wypić całość od razu dzięki tej żelowej konsystencji, ale ja piję łyczkami ciesząc buzię rozgryzaniem Dodałam dzisiaj dwie łyżki siemienia i jak zwykle 3/4 kubka napełniłam wodą. Napiszcie proszę, jaką wodą zalewacie: ciepłą czy gorącą od razu po zagotowaniu Bo nie wiem, czy robię dobrze. Choć czytałam, że można i tak i tak.



Takie gumko-żyłki widziałam w Empiku bo sama szukałam dla bransoletki, którą zerwała wspominana przeze mnie współlokatorka





Jakie efekty zauważyłaś?



Też zamierzam je kupić!
Łagodzi moje dolegliwości jelitowe. Na paznokcie i włosy tak sobie. Mam problem z wypadaniem :/

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Miss rób, rób, bo dojrzewam żeby sprawić sobie jakąś bransoletke
Ciesze się

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wa-wy- czy widziałyście gdzieś stacjonarnie rosyjskie kosmetyki? Kończy mi się serum do twarzy (swoją drogą, czy Wam też tak szybko go ubywa?) i maseczka drożdżowa i tym razem wolałabym kupić na miejscu niż czekać i płacić za przesyłkę
Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Podbijam, mnie interesuje Wrocław Chciałabym pomacać i powąchać przed zakupem.

Ja piję zmielone siemie lniane i ono jest bezsmakowe więc pije się normalnie. Jak w pracy jestem to do kanapki sobie popijam zamiast herbaty. Zalewam gorącą wodą z dystrybutora Wstawiam zdjęcie tego które ja piję, jest naprawdę do przełknięcia- może Wy pijecie jakieś inne że Wam nie smakuje?
We wrocławiu są no. Koło rynku na przeciwko Green Waya, w mydlarni, ale ceny mocno zawyżone, nie opłaca się. Szampon pomarańcza chili kosztuje 29 zł.

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
mm111111 przychodzisz mi na myśl zawsze jak patrzę na moją piękną lampę w "salonie" bardzo lubię Twojego bloga i cieszę się, że tak często pojawiają się posty

lleenka z tego co zrozumiałam Ty zalewasz normalne ziarenka lnu a większość dziewczyn pije mielony zalany wodą, może stąd ta różnica w smaku

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

aha a jeśli chodzi o rosyjskie kosmetyki to na blogu blondhaircare była kiedyś informacja, że można je dostać w jakimś sklepie zielarskim na Dąbrowskiego 10 w Poznaniu i w sklepie ojców Bonifratów we Wrocławiu ale nie sprawdzałam więc nie jest to info pewne na 100%

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

carpaibex poszukałam trochę w necie i znalazłam sklep moja zielarnia na garbarach 49 ze strony wynika, że mają też kosmetyki rosyjskie http://www.mojazielarnia.pl/search.p...h_query=agafii
Kashmirka, bardzo mi miło

Dzieczyny len powinno się zalać mocno ciepłą ale nie gorącą wodą, najlepiej świeże zmielony, odstawić na ok 15-20 min, co jakiś czas mieszać.
Dzisiaj na blogu będzie nowy post, jeśli mi neta włączą
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 11:07   #4023
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
O tak, dziki tłum to też nie dla mnie. Ja rzadko zaglądam do sh, a jeśli już zajdę to tylko w dni kiedy nie ma oblężenia i jest spokojnie



Chcę!!!




Widzisz efekty?
Tak, efekty zaczynają być widoczne po 130, ja przyznam, że odpadłam przed 200, teraz codziennie staram się robić po 150 .

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Dziękuję Możesz coś więcej napisać o tym ałunie na opryszczkę? Zaciekawiłaś mnie.
O ałunie możesz poczytać tutaj http://www.mydlarnia.info/dezodorant...30-id-853.aspx . Głównie polecany jest jako antyperspirant, ale na opryszczkę też świetnie się sprawdza. W momencie gdy pojawią się jej zwiastuny, po posmarowaniu nie wyjdzie w ogóle, lub pojawi się bardzo mała i szybko zniknie .

Ja właśnie testuję olejek różany .

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Właśnie po lekturze Twojej notki kupiłam podkład lasting finish Także jestem posiadaczką suchej skóry, więc mam nadzieję, że sprawdzi się na niej Jutro przejdzie test
Fajnie, że powróciłaś do regularnych wpisów na blogu, przyjemnie się go czyta i ogląda Przychylam się do opinii dziewczyn, że oglądanie tutoriali z Twoim udziałem byłoby wielką przyjemnością i niewątpliwie podniosłoby wartość polskiej vlogosfery. Najczęściej wybieram zagraniczne kanały, bo nie podoba mi się, że spora część naszych dziewczyn nie potrafi się dobrze wysławiać przed kamerą, ma wady wymowy, problemy z dykcją, jakąś sztuczną manierę w głosie itd. Odechciewa się oglądać Moim zdaniem vlog nie jest zajęciem dla każdego, trzeba posiadać predyspozycje do tego typu pracy. Ty natomiast masz nie tylko wiedzę, którą możesz przekazać, ale także niesamowicie przyjemny głos, więc byłabyś w tym świetna
Zgadzam się !
__________________

Edytowane przez emely
Czas edycji: 2013-09-08 o 11:14
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 11:11   #4024
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Dzisiaj na blogu będzie nowy post, jeśli mi neta włączą
Zdradź chociaż o czym !
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:24   #4025
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Podbijam, mnie interesuje Wrocław Chciałabym pomacać i powąchać przed zakupem.

Ja piję zmielone siemie lniane i ono jest bezsmakowe więc pije się normalnie. Jak w pracy jestem to do kanapki sobie popijam zamiast herbaty. Zalewam gorącą wodą z dystrybutora Wstawiam zdjęcie tego które ja piję, jest naprawdę do przełknięcia- może Wy pijecie jakieś inne że Wam nie smakuje?
Ja akurat to dodaję do bułki tartej jak smażę kotlety

Swoją drogą dziewczyny, jak coś zamawiałyście na Mango online z odbiorem w sklepie, ile czekałyście? Bo ja kupiłam 2 września, przelew też wtedy poszedł i cały czas status wysłane...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:42   #4026
laclos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 256
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Swoją drogą dziewczyny, jak coś zamawiałyście na Mango online z odbiorem w sklepie, ile czekałyście? Bo ja kupiłam 2 września, przelew też wtedy poszedł i cały czas status wysłane...
Ok. 2 tygodni. Paczki do sklepu idą drogą co najmniej okrężną a tak serio to normą jest 2-3 tygodnie. Nie mówiąc o zwrocie pieniędzy, który idzie jeszcze dłużej (ale to akurat mango outlet).
laclos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 13:42   #4027
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Zdradź chociaż o czym !
O ciuchach i dodatkach z nowych kolekcji ale w oparciu o klasyczne elementy, ponadczasowe - jak zawsze internet niestety dalej nie działa, operator ma awarię we Wro.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 13:51   #4028
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Dzisiaj na blogu będzie nowy post, jeśli mi neta włączą
Dodałam sobie Twojego bloga do zakładek - podobają mi się wpisy wnętrzarskie i w zasadzie te "urodowe" też. Szukam sama inspiracji bo przemalowaliśmy salon i szukam kilku jakiś fajnych nie tandetnych bibelotów na pólki.

w temacie jeansów - gdzie kupię takie "nie biodówki" - z wyższym stanem rurki, macie jakieś sprawdzone?

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

naciulatko - i mi podoba się Twoja sukienka, uważam, że pasuje na wesele!
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:23   #4029
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez laclos Pokaż wiadomość
Ok. 2 tygodni. Paczki do sklepu idą drogą co najmniej okrężną a tak serio to normą jest 2-3 tygodnie. Nie mówiąc o zwrocie pieniędzy, który idzie jeszcze dłużej (ale to akurat mango outlet).
A jak się zamawia dostawę do domu to ile trzeba czekać? W zeszły poniedziałek zamówiłam spódniczkę online z dostawą do domu, ale do tej pory nic nie dostałam.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:34   #4030
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Masz na mysli slynne serum do 35 (albo inne przedzialy), tak? Ja uzywam od 2 tygodni dwa razy dziennie, ale raczej wydajny jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, dokładnie to serum Sprawdziła mój folder z wydatkami i zamówienie robiłam na Kalinie 16 lipca, więc w niecałe dwa miesiące go zużyłam; poprzednią buteleczkę też miałam na taki sam okres. Używam go codziennie rano i wieczorem. A Wam na ile wystarcza?

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
lleenka z tego co zrozumiałam Ty zalewasz normalne ziarenka lnu a większość dziewczyn pije mielony zalany wodą, może stąd ta różnica w smaku
Dziękuję za wyjaśnienie Przeczytałam jeszcze raz Wasze wypowiedzi i nie zwróciłam uwagi na to. Tak, piję niezmielone siemię lniane złociste budwigowe, które kupiłam w dozie (dodaję jego zdjęcie). I teraz nie wiem, czy to słynne siemię lniane ma być zmielone czy nie? Czy nie ma to znaczenia? Pomóżcie bo wiele sobie obiecuję po nim

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Łagodzi moje dolegliwości jelitowe. Na paznokcie i włosy tak sobie. Mam problem z wypadaniem :/

Dzieczyny len powinno się zalać mocno ciepłą ale nie gorącą wodą, najlepiej świeże zmielony, odstawić na ok 15-20 min, co jakiś czas mieszać.
Rozumiem Ja liczę właśnie na super efekty na moich włosach

Więc wychodzi na to, że robię źle...

Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
O ałunie możesz poczytać tutaj http://www.mydlarnia.info/dezodorant...30-id-853.aspx . Głównie polecany jest jako antyperspirant, ale na opryszczkę też świetnie się sprawdza. W momencie gdy pojawią się jej zwiastuny, po posmarowaniu nie wyjdzie w ogóle, lub pojawi się bardzo mała i szybko zniknie .

Ja właśnie testuję olejek różany .
Dziękuję za informacje Poczytam na pewno. A jako antyperspirant używałaś go?

A ja testuję olej sezamowy i czysty arganowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg siemie-lniane-zlociste-budwigowe-250g.jpg (27,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/




Edytowane przez lleenka
Czas edycji: 2013-09-08 o 15:44
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:37   #4031
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja akurat to dodaję do bułki tartej jak smażę kotlety

Swoją drogą dziewczyny, jak coś zamawiałyście na Mango online z odbiorem w sklepie, ile czekałyście? Bo ja kupiłam 2 września, przelew też wtedy poszedł i cały czas status wysłane...
ja też czekałam długo i status na stronie nigdy się nie zmienił, ale panie przeważnie dzwonią ze sklepu/piszą smsy jak paczka dojdzie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 16:32   #4032
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie to serum Sprawdziła mój folder z wydatkami i zamówienie robiłam na Kalinie 16 lipca, więc w niecałe dwa miesiące go zużyłam; poprzednią buteleczkę też miałam na taki sam okres. Używam go codziennie rano i wieczorem. A Wam na ile wystarcza?
a widzisz jakieś efekty?

Myślicie, że moge śmiało kupić ten olejek arganowy? http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Olej-...wy-Bio-100/621 W sensie będzie prawdziwy, bez dodatków? Bo nie wiem czy ma te atesty itd
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 17:20   #4033
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dziewczyny, czy któraś z Was ma październikowego Joy'a ?. Zależy mi na kodzie zniżkowym do Mosquito, a nie miałam jak go dziś zakupić
__________________

Edytowane przez emely
Czas edycji: 2013-09-08 o 17:48
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 17:39   #4034
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

dziewczyny czy te dwa kosmetyki działają jeśli chodzi o wypadanie włosów?
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=255
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=621
wiem, że były przez Was polecane i włosy rosły po nich jak szalone, jednak nie pamiętam czy chodziło o baby hair, czy hamowanie wypadania czy po prostu "posiadane włosy" rosły szybciej?

mam dzisiaj dzień zakupów kosmetycznych i od rana klikam
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 17:44   #4035
laclos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 256
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jak się zamawia dostawę do domu to ile trzeba czekać? W zeszły poniedziałek zamówiłam spódniczkę online z dostawą do domu, ale do tej pory nic nie dostałam.
zazwyczaj kilka dni, chyba, że ubrania są z wyprzedaży - wtedy ok. tygodnia (nie ogarniają wyprzedaży?).
laclos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:24   #4036
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja też czekałam długo i status na stronie nigdy się nie zmienił, ale panie przeważnie dzwonią ze sklepu/piszą smsy jak paczka dojdzie
To mnie pocieszyłaś, bo już się zaczęłam zastanawiać co tak długo i kiedy będę wiedziała, że spodnie już są, skoro status się nie zmienia

Ja dzisiaj będę pić czwarty kubek drożdży- w miarę wprawy są coraz lepsze (bo ja się uczę ile kakao i cukru dodać, żeby nie było wstrząsu )
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:29   #4037
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma październikowego Joy'a ?. Zależy mi na kodzie zniżkowym do Mosquito, a nie miałam jak go dziś zakupić
gazety nie mam, ale na wizażu już ktoś odpowiedział na takie pytanie:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4528
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:32   #4038
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Ja mam chyba dziwne włosy, kupiłam w czerwcu Tangle Teezer (wiem, mówiłam, że nie kupie, ale się skusiłam) i nie ma szału... może nie szarpie tak bardzo włosów, ale strasznie dużo mam ich na szczotce
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2013-09-08 o 18:35
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:46   #4039
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

sub
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 18:48   #4040
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ja mam chyba dziwne włosy, kupiłam w czerwcu Tangle Teezer (wiem, mówiłam, że nie kupie, ale się skusiłam) i nie ma szału... może nie szarpie tak bardzo włosów, ale strasznie dużo mam ich na szczotce
Oryginalna? Ja mam długie włosy i dla mnie to najlepsza szczotka na świecie
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:42   #4041
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
gazety nie mam, ale na wizażu już ktoś odpowiedział na takie pytanie:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4528
Dziękuję bardzo !
__________________
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:58   #4042
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Oryginalna? Ja mam długie włosy i dla mnie to najlepsza szczotka na świecie
tak, kupiłam ze strony polskiego dystrybutora, dokładnie ta http://sklep.tangle-teezer.pl/pl/p/T...ISCO-PURPLE/77
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:08   #4043
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
a widzisz jakieś efekty?

Myślicie, że moge śmiało kupić ten olejek arganowy? http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Olej-...wy-Bio-100/621 W sensie będzie prawdziwy, bez dodatków? Bo nie wiem czy ma te atesty itd
Takich efektów, jak po serum z olejem arganowym i wit. C ze Starej Mydlarni nie widzę, ale uwielbiam go używać Jest lekkie, błyskawicznie się wchłania, buzia jest gładka i nawilżona, dlatego obowiązkowo nakładam rano pod krem i wieczorem pod oleje. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dziewczyny czy te dwa kosmetyki działają jeśli chodzi o wypadanie włosów?
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=255
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=621
wiem, że były przez Was polecane i włosy rosły po nich jak szalone, jednak nie pamiętam czy chodziło o baby hair, czy hamowanie wypadania czy po prostu "posiadane włosy" rosły szybciej?

mam dzisiaj dzień zakupów kosmetycznych i od rana klikam
Szczerze powiedziawszy nowe baby hair i szybszy porost zauważyłam, gdy zaczęłam systematycznie stosować Jantar Te kosmetyki posiadam i na pewno będę zamawiać, bo jeśli chodzi o szampon to bosko pachnie i włosy są takie miłe podczas mycia, a maseczka też ma dla mnie cudowny zapach, a włosy są po niej nawilżone, niesamowite w dotyku i błyszczą się Przeważnie maseczkę nakładam po zmyciu łopianowego rosyjskiego olejka, który polecała blekitne_niebo

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś, bo już się zaczęłam zastanawiać co tak długo i kiedy będę wiedziała, że spodnie już są, skoro status się nie zmienia

Ja dzisiaj będę pić czwarty kubek drożdży- w miarę wprawy są coraz lepsze (bo ja się uczę ile kakao i cukru dodać, żeby nie było wstrząsu )
A ja dziś czwarty kubek siemienia lnianego I pozostaję przy swojej metodzie, czyli dwie łyżki niezmielonego będę zalewać gorącą wodą, bo znalazłam wypowiedzieć Wizażanki z zarowego wątku, który polecała na wypadanie i szybszy porost właśnie siemię i pisała, że tak robi

Nie wiem, czy ktoś wklejał efekty u Anwen po siemieniu: http://www.anwen.pl/2013/03/siemie-l...iesiacach.html

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Oryginalna? Ja mam długie włosy i dla mnie to najlepsza szczotka na świecie
Dziewczyny, czy możecie napisać, gdzie kupiłyście swoje szczotki? Może macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro?

Widzę, że jest już link
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/




Edytowane przez lleenka
Czas edycji: 2013-09-08 o 20:11
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:12   #4044
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość
Dodałam sobie Twojego bloga do zakładek - podobają mi się wpisy wnętrzarskie i w zasadzie te "urodowe" też. Szukam sama inspiracji bo przemalowaliśmy salon i szukam kilku jakiś fajnych nie tandetnych bibelotów na pólki.

w temacie jeansów - gdzie kupię takie "nie biodówki" - z wyższym stanem rurki, macie jakieś sprawdzone?

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

naciulatko - i mi podoba się Twoja sukienka, uważam, że pasuje na wesele!
Dziękuję. Z dzisiejszego posta nici, dalej nie mam internetu, tylko mobilny w tablecie dobrej nocy!
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:15   #4045
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Takich efektów, jak po serum z olejem arganowym i wit. C ze Starej Mydlarni nie widzę, ale uwielbiam go używać Jest lekkie, błyskawicznie się wchłania, buzia jest gładka i nawilżona, dlatego obowiązkowo nakładam rano pod krem i wieczorem pod oleje. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego




Nie wiem, czy ktoś wklejał efekty u Anwen po siemieniu: http://www.anwen.pl/2013/03/siemie-l...iesiacach.html



Dziewczyny, czy możecie napisać, gdzie kupiłyście swoje szczotki? Może macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro?

Widzę, że jest już link
czyli to jest 'mega' tak http://www.mydla.pl/p/2070/eliksir-d...zy-argan-30-ml

Szczotki oryginalne są tutaj http://www.tangle-teezer.pl/

Ogólnie włosy mam po niej fajne, miękkie, ale z tym rozczesywaniem nie jest tak pięknie, jak myślałam
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:22   #4046
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
czyli to jest 'mega' tak http://www.mydla.pl/p/2070/eliksir-d...zy-argan-30-ml

Szczotki oryginalne są tutaj http://www.tangle-teezer.pl/

Ogólnie włosy mam po niej fajne, miękkie, ale z tym rozczesywaniem nie jest tak pięknie, jak myślałam
To: http://www.mydla.pl/p/2330/eliksir-d...tamina-c-30-ml

Tak, dziękuję za link

A co z rozczesywaniem jest nie tak? Czy ona jest wskazana tylko dla osób z gęstymi, długimi włosami i z problemami z rozczesaniem? Bo takie widzę pierwsze recenzje, a nie mogę pozwolić sobie teraz na dłuższe szukanie informacji na ten temat, bo się uczę
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:23   #4047
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy nowe baby hair i szybszy porost zauważyłam, gdy zaczęłam systematycznie stosować Jantar Te kosmetyki posiadam i na pewno będę zamawiać, bo jeśli chodzi o szampon to bosko pachnie i włosy są takie miłe podczas mycia, a maseczka też ma dla mnie cudowny zapach, a włosy są po niej nawilżone, niesamowite w dotyku i błyszczą się Przeważnie maseczkę nakładam po zmyciu łopianowego rosyjskiego olejka, który polecała blekitne_niebo
zamówiłam te dwa produkty (w innym sklepie bo wyszło taniej), zobaczymy czy się polubimy
na szybszym poroście mi nie zależy, wręcz przeciwnie, wolałabym żeby moje włosy wolniej rosły, ale na zahamowaniu wypadania i nowych baby hair zdecydowanie mi zależy
miałam kiedyś jantar, był ok, zdecydowanie lepszy niż rzepa z joanny, przez którą wypadło mi chyba milion włosów ale za dużo z nim roboty jak na ten moment mojego życia
zastanawiam się jeszcze nad witaminami, ale nie chciałabym brać takich typowo na włosy, raczej ogólnie wspomóc organizm
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:25   #4048
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
czyli to jest 'mega' tak http://www.mydla.pl/p/2070/eliksir-d...zy-argan-30-ml

Szczotki oryginalne są tutaj http://www.tangle-teezer.pl/

Ogólnie włosy mam po niej fajne, miękkie, ale z tym rozczesywaniem nie jest tak pięknie, jak myślałam
Rozczesujesz włosy na mokro czy sucho?

Ja pozwalam swoim doschnąć, bo rozczesując mokre wyrywałam je niemiłosiernie, strasznie są po umyciu poplątane i wychodziło ich dużo ( ale to już inna sprawa). Natomiast kiedy rozczesuję suche włosy, jest przyjemnie i bezboleśnie.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
zastanawiam się jeszcze nad witaminami, ale nie chciałabym brać takich typowo na włosy, raczej ogólnie wspomóc organizm
Ja polecam... olej. Np. olej z wiesiołka ( mój to Oeparol). Ma baaardzo dużozastosowań. Pomógł mi m.in. w walce ze skórą, nie potrzebuje już mocnego nawilżenia. Bardzo poprawił odporność - od 1/5 roku nie miałam nawet.. .kataru. Włosy stały się lśniące, paznokcie zdrowe, ze swojej strony polecam.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-09-08 o 20:58
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:30   #4049
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
To: http://www.mydla.pl/p/2330/eliksir-d...tamina-c-30-ml

Tak, dziękuję za link

A co z rozczesywaniem jest nie tak? Czy ona jest wskazana tylko dla osób z gęstymi, długimi włosami i z problemami z rozczesaniem? Bo takie widzę pierwsze recenzje, a nie mogę pozwolić sobie teraz na dłuższe szukanie informacji na ten temat, bo się uczę
dziękuje

ja mam włosy cienkie, do ramion i dzisiaj jak rozczesywałam to się przeraziłam, bo poprostu leciały mi na kolana Fakt faktem, że mam bardzo przesuszone włosy i może dlatego?

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Rozczesujesz włosy na mokro czy sucho?

Ja pozwalam swoim doschnąć, bo rozczesując mokre wyrywałam je niemiłosiernie, strasznie są po umyciu poplątane i wychodziło ich dużo ( ale to już inna sprawa). Natomiast kiedy rozczesuję suche włosy, jest przyjemnie i bezboleśnie.
zazwyczej na mokro, bo się spiesze i rewelacji nie ma, ale jest znośnie. a dzisiaj troche potrzymałam je w ręczniku, troche podeschły i powiedziałabym, że było gorzej niż normalnie...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:42   #4050
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja polecam... olej. Np. olej z wiesiołka ( mój to Oeparol). Ma baaardzo dużo zastosowań. Pomógł mi m.in. w walce ze skórą, nie potrzebuje już mocnego nawilżenia. Bardzo poprawił odporność - od 1/5 roku nie miałam nawet.. .kataru. Włosy stały się lśniące, paznokcie zdrowe, ze swojej strony polecam.
już się bałam, że trzeba go pić, ale są też kapsułki
w ogóle bardzo ciekawa strona, dziękuję

jedyna dobra rzecz jaką robię dla organizmu (pewnie dlatego, że po prostu baaardzo mi smakuje) to picie wody z cytryną i miodem
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.