Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-10, 10:40   #1771
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 750
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez psylwia85 Poka¿ wiadomo¶æ
Heh ... £adne w³osy , nie to ze sie czepiam ale mam nadzieje ze ta szczoteczke do zêbów wymienisz i zaczniesz dbaæ tak samo jak o w³osy

nie nie wcale siê nie czepiasz.... nie ma to jak wpierniczaæ swój nos w nie swoje sprawy... nawet nie pytaj±c czy to jest moje?? czy nie.....

za komplement dziêkuje, i delikatnie sugerujê ¿eby nastêpnym razem zastanowiæ siê10 razy zanim siê co¶ napisze (zw³aszcza g³upiego)
ciassteczkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 10:51   #1772
stokrotka111213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny,

czy polecacie zabieg keratynowego prostowania podczas gdy ma siê cienkie w³osy?
Dodam, ¿e zastanawiam siê nad zabiegiem, bo mam bardzo zniszczone w³osy spowodowane zmian± koloru z ciemnego br±zu na blondu i z powrotem na ciemny br±z. Aktualnie s± w dolnej czê¶ci suche, sianowate- istny filc. Ale gdy siê uporam z rozczesaniem, prostowaniem- wówczas widaæ, ¿e w³osy s± cienkie. S³ysza³am, ¿e po keratynowym prostowaniu w³osy s± strasznie przylizane, czy wówczas z tendencj± do cienkich, szybko przet³uszczaj±cych siê w³osów nie bêdê wygl±da³a jak ,,piêæ w³osów na krzy¿"? Dodam, ¿e nie chcê ich ¶cinaæ i zastanawiam siê nad ich odbudow±.
stokrotka111213 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:06   #1773
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez stokrotka111213 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,

czy polecacie zabieg keratynowego prostowania podczas gdy ma siê cienkie w³osy?
Dodam, ¿e zastanawiam siê nad zabiegiem, bo mam bardzo zniszczone w³osy spowodowane zmian± koloru z ciemnego br±zu na blondu i z powrotem na ciemny br±z. Aktualnie s± w dolnej czê¶ci suche, sianowate- istny filc. Ale gdy siê uporam z rozczesaniem, prostowaniem- wówczas widaæ, ¿e w³osy s± cienkie. S³ysza³am, ¿e po keratynowym prostowaniu w³osy s± strasznie przylizane, czy wówczas z tendencj± do cienkich, szybko przet³uszczaj±cych siê w³osów nie bêdê wygl±da³a jak ,,piêæ w³osów na krzy¿"? Dodam, ¿e nie chcê ich ¶cinaæ i zastanawiam siê nad ich odbudow±.
Nadaje sie do cienkich wlosow, przyklap mija po jakich¶ dwóch tygodniach, tyle wytrzymasz. Jak masz bardzo zniszczone, to i tak bedziesz musiala je ¶ci±æ.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:55   #1774
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez stokrotka111213 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,

czy polecacie zabieg keratynowego prostowania podczas gdy ma siê cienkie w³osy?
Dodam, ¿e zastanawiam siê nad zabiegiem, bo mam bardzo zniszczone w³osy spowodowane zmian± koloru z ciemnego br±zu na blondu i z powrotem na ciemny br±z. Aktualnie s± w dolnej czê¶ci suche, sianowate- istny filc. Ale gdy siê uporam z rozczesaniem, prostowaniem- wówczas widaæ, ¿e w³osy s± cienkie. S³ysza³am, ¿e po keratynowym prostowaniu w³osy s± strasznie przylizane, czy wówczas z tendencj± do cienkich, szybko przet³uszczaj±cych siê w³osów nie bêdê wygl±da³a jak ,,piêæ w³osów na krzy¿"? Dodam, ¿e nie chcê ich ¶cinaæ i zastanawiam siê nad ich odbudow±.
ja mam cienkie i przyklap utrzymuje siê d³uzej ni¿ 2 tygodnie w przypadku encanto 3 miesi±ce dopóki w³osy trochê nie odros³y, polecam ci cocochoco ono tak bardzo nie ulizuje w³osów

masz krêcone w³osy ?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:20   #1775
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja ju¿ pojutrze coco. Wrzucam zdjêcia swoich w³osów 3 miesi±ce po zabiegu czyli miesi±c temu. Kearatynkê robiê regularnie co 4 m-ce. No i jak zwykle problem z wrzuceniem mam

Edytowane przez anulita30
Czas edycji: 2013-09-10 o 12:23
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:59   #1776
psylwia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Poka¿ wiadomo¶æ
nie nie wcale siê nie czepiasz.... nie ma to jak wpierniczaæ swój nos w nie swoje sprawy... nawet nie pytaj±c czy to jest moje?? czy nie.....

za komplement dziêkuje, i delikatnie sugerujê ¿eby nastêpnym razem zastanowiæ siê10 razy zanim siê co¶ napisze (zw³aszcza g³upiego)
Poprostu jestem szczera- przepraszam za to . Fakt mog³am spytaæ czyja to szczoteczka a nie z góry sugerowaæ ze Twoja :/. To jak by u¿ywaæ perfum a sie nie myæ :/. I nic nie poradzê ze jest szczoteczka mega zniszczona i bardziej zwróci³a moja uwagê ni¿ Twoje w³osy ( ³adne w³osy ). Jeszcze raz sorry ¿e Cie bezpodstawie urazilam ale taka juz jestem ze mówiê i pisze co my¶le , jednym to sie podoba drugim nie
__________________
Magiczny
psylwia85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:20   #1777
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez stokrotka111213 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,

czy polecacie zabieg keratynowego prostowania podczas gdy ma siê cienkie w³osy?
Dodam, ¿e zastanawiam siê nad zabiegiem, bo mam bardzo zniszczone w³osy spowodowane zmian± koloru z ciemnego br±zu na blondu i z powrotem na ciemny br±z. Aktualnie s± w dolnej czê¶ci suche, sianowate- istny filc. Ale gdy siê uporam z rozczesaniem, prostowaniem- wówczas widaæ, ¿e w³osy s± cienkie. S³ysza³am, ¿e po keratynowym prostowaniu w³osy s± strasznie przylizane, czy wówczas z tendencj± do cienkich, szybko przet³uszczaj±cych siê w³osów nie bêdê wygl±da³a jak ,,piêæ w³osów na krzy¿"? Dodam, ¿e nie chcê ich ¶cinaæ i zastanawiam siê nad ich odbudow±.
witaj
Ja mam w³osy podobnie jak Ty bardzo cienkie (rzadkie) plus rozja¶niane. Osobi¶cie mogê poleciæ zabieg, ja jestem bardzo zadowolona z efektu

Edytowane przez gwi4zdeczka
Czas edycji: 2013-09-10 o 19:21
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 21:04   #1778
beautyandwit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny,

jestem pierwszy raz w tym temacie, czyta³am pierwszy post i potrzebujê waszej porady.
Od jakiego¶ czasu zastanawiam siê nad keratynowym prostowaniem w³osów - moje w³osy maj± tendencjê do falowania, sianowato¶ci i pusz± siê gdy jest wilgotno. Ogólnie gdy mi je fryzjer wyprostuje (sama nie potrafiê tak porz±dnie wyprostowaæ, a do tego nie mam cierpliwo¶ci oraz przede wszystkim porz±dnej prostownicy), to moje w³osy s± bardzo ¶licznie nieskromnie mówi±c Mo¿na uzyskaæ naprawdê niez³y efekt, szkoda tylko, ze trzyma siê tak krótko... Dlatego chcia³abym je keratynowo wyprostowaæ.

Rozgl±da³am siê trochê po okolicy i mam dwa upatrzone salony, w których mog³abym wykonaæ zabieg (sama nie dam rady), ale! Jeden robi metod±/kosmetykami Kerapro 5 (i pisze, ¿e czas zabiegu 60 minut wiêc wygl±da to mi bardzo podejrzanie), drugi za¶ metod±/kosmetykami True Keratin.
Ani jednej, ani drugiej metody nie znam... O True Keratin czyta³am w innym w±tku, ¿e ca³kiem niez³e ale w³osy siê wywijaj± po pierwszym myciu.
Czy s³ysza³y¶cie co¶ o Kerapo5 albo True Keratin i czy mo¿ecie je poleciæ (lub odradziæ)?
Bêdê wdziêczna za wskazówki i porady ))

EDIT:
Zapomnia³am dodaæ, ¿e wydaje mi siê, ¿e True Keratin to jaka¶ wersja Global Keratin, ale nigdzie nie mogê znale¼æ dok³adnego info

Edytowane przez beautyandwit
Czas edycji: 2013-09-10 o 21:09
beautyandwit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 21:23   #1779
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez stokrotka111213 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,

czy polecacie zabieg keratynowego prostowania podczas gdy ma siê cienkie w³osy?
Dodam, ¿e zastanawiam siê nad zabiegiem, bo mam bardzo zniszczone w³osy spowodowane zmian± koloru z ciemnego br±zu na blondu i z powrotem na ciemny br±z. Aktualnie s± w dolnej czê¶ci suche, sianowate- istny filc. Ale gdy siê uporam z rozczesaniem, prostowaniem- wówczas widaæ, ¿e w³osy s± cienkie. S³ysza³am, ¿e po keratynowym prostowaniu w³osy s± strasznie przylizane, czy wówczas z tendencj± do cienkich, szybko przet³uszczaj±cych siê w³osów nie bêdê wygl±da³a jak ,,piêæ w³osów na krzy¿"? Dodam, ¿e nie chcê ich ¶cinaæ i zastanawiam siê nad ich odbudow±.
ja mam cienkie w³osy, tylko ¿e gêste. Po prostowaniu by³y ulizane przez ok.2-3 tygodnie a pó¼niej to minê³o i w³osy wygl±da³y normalnie tylko ¿e moje w³osy praktycznie siê nie przet³uszczaj± wiec nie wiem jak keratyna sprawdzi³aby sie na przet³uszczaj±cych siê w³osach. Je¿eli boisz siê zbytniego przylizania zawsze mo¿esz nak³adaæ preparat w odleg³o¶ci 5-7 cm od skóry g³owy
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:23   #1780
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Poka¿ wiadomo¶æ
mam nadziejê ¿e co¶ zobaczysz bo mój aparat to ju¿ niestety zabytek (zastanawiam siê czy ju¿ do skansenu mi go nie przyjm±).

Ogl±daj±c to zdjêcie zauwa¿y³am ¿e moje w³osy siê wykruszy³y...hmmm tylko dlaczego moja fryzjerka tego nie zauwa¿y³a 4 dni temu jak u niej farbowa³am??bêdê musia³a i¶æ i podci±æ te koñcówki bo ju¿ mi siê to nie podoba

ale jaja ! rzeczywi¶cie mo¿na by pomy¶leæ, ze stoisz w mojej ³azience heheh ! a co masz za kolor na w³osach ? kurde tak± d³ugo¶æ jak Ty bym chcia³a mieæ

Cytat:
Napisane przez psylwia85 Poka¿ wiadomo¶æ
Poprostu jestem szczera- przepraszam za to . Fakt mog³am spytaæ czyja to szczoteczka a nie z góry sugerowaæ ze Twoja :/. To jak by u¿ywaæ perfum a sie nie myæ :/. I nic nie poradzê ze jest szczoteczka mega zniszczona i bardziej zwróci³a moja uwagê ni¿ Twoje w³osy ( ³adne w³osy ). Jeszcze raz sorry ¿e Cie bezpodstawie urazilam ale taka juz jestem ze mówiê i pisze co my¶le , jednym to sie podoba drugim nie
proponujê aby¶ zakoñczy³a ten bezsensowny offtop i nastêpnym razem siê zastanowi³a 10 razy zanim komu¶ co¶ powiesz/napiszesz.
__________________
¿ona 2014
mama 2018
przysz³a mama 2020
moniczka_90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 19:05   #1781
psylwia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
ale jaja ! rzeczywi¶cie mo¿na by pomy¶leæ, ze stoisz w mojej ³azience heheh ! a co masz za kolor na w³osach ? kurde tak± d³ugo¶æ jak Ty bym chcia³a mieæ



proponujê aby¶ zakoñczy³a ten bezsensowny offtop i nastêpnym razem siê zastanowi³a 10 razy zanim komu¶ co¶ powiesz/napiszesz.
Hahaha Hahaha
__________________
Magiczny
psylwia85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 19:24   #1782
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

czekam ju¿ niecierpliwie na przesy³kê !!! dzisiaj ca³y dzieñ pada³o - w³osy te z góry spuszone, taka aureolka powsta³a , pozosta³e ok jeszcze, g³upio to wygl±da
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 22:05   #1783
Anka0531
Raczkowanie
 
Avatar Anka0531
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Poka¿ wiadomo¶æ
mam nadziejê ¿e co¶ zobaczysz bo mój aparat to ju¿ niestety zabytek (zastanawiam siê czy ju¿ do skansenu mi go nie przyjm±).

Ogl±daj±c to zdjêcie zauwa¿y³am ¿e moje w³osy siê wykruszy³y...hmmm tylko dlaczego moja fryzjerka tego nie zauwa¿y³a 4 dni temu jak u niej farbowa³am??bêdê musia³a i¶æ i podci±æ te koñcówki bo ju¿ mi siê to nie podoba
Super efekt i piêkny kolor w³osów Wiesz mo¿e jak± farb± maluje ci fryzjerka?
__________________
Zapuszczam w³osy!
14.07 - 55cm
Cel: 65cm
Anka0531 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:50   #1784
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
czekam ju¿ niecierpliwie na przesy³kê !!! dzisiaj ca³y dzieñ pada³o - w³osy te z góry spuszone, taka aureolka powsta³a , pozosta³e ok jeszcze, g³upio to wygl±da

Zrob zdjecie swojej aureolki :p i efekt po zastosowaniu encanto
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:55   #1785
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka¿ wiadomo¶æ

Zrob zdjecie swojej aureolki :p i efekt po zastosowaniu encanto
ok hehehehe to nawet nie wygl±da jak aureolka w³a¶ciwie tylko jakbym tupecik z falowanych w³osów na czubek g³owy po³o¿y³a a reszta prosta.
jak tylko zrobiê to wrzucê ale tylko bez ¶miechów przy zdjêciu przed
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 11:01   #1786
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Nie martw siê, nie bêdzie ¶miechów Ani nie bêdziemy patrzeæ na Twoje przybory w ³azience
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:12   #1787
gwi4zdeczka
Raczkowanie
 
Avatar gwi4zdeczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 31
GG do gwi4zdeczka
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!


Gdzie¿by¶my ¶mia³y siê ¶miaæ . Czekamy na rezultatay
Ps lepiej posprzataj ³azienkê
gwi4zdeczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 13:57   #1788
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

umyj te¿ lustro Perfekcyjna pani domu patrzy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 14:18   #1789
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A najlepiej zrób zdjêcie na ¶cianie, wtedy trzeba siê tylko postaraæ o czyst± ¶cianê i ciuszki


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 14:23   #1790
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mam pytanko. Czy 50 ml encanto wystarczy na proste, cienkie w³osy o d³ugo¶ci oko³o 45cm?(zale¿y mi na pozbyciu siê puchu bo w deszczowe dni jest istna tragedia) Nie jestem pewna czy kupiæ 50ml czy 75, bo kupuj±c 75 bojê siê ¿e znacznie przep³acê, a keratyny zostanie do¶æ du¿o. Jak to jest u Was ?
Ann221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 14:41   #1791
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mam pytanie do dziewczyn, które nie zu¿ywaj± odlewek na raz. Zdarzy³o siê której¶ wykorzystaæ produkt po up³ywie tych 3 miesiêcy od otwarcia? Bo nie wiem czy ryzykowaæ
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 14:51   #1792
psylwia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
umyj te¿ lustro Perfekcyjna pani domu patrzy
Hahaha teraz Wam wszystkim tylko piêknie bede pisac , z niecierpliwo¶ci± tez czekam na zdj . Pozdrawiam
__________________
Magiczny
psylwia85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:14   #1793
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do dziewczyn, które nie zu¿ywaj± odlewek na raz. Zdarzy³o siê której¶ wykorzystaæ produkt po up³ywie tych 3 miesiêcy od otwarcia? Bo nie wiem czy ryzykowaæ
to chyba jest wazne przez rok, ja u¿ywa³am po jakich¶ 7 msc od otwarcia zarówno encanto jak i coco i by³o git
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:14   #1794
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do dziewczyn, które nie zu¿ywaj± odlewek na raz. Zdarzy³o siê której¶ wykorzystaæ produkt po up³ywie tych 3 miesiêcy od otwarcia? Bo nie wiem czy ryzykowaæ
Tak, mnie siê zdarzy³o, ostatnio robi³am mniej wiêcej na po³owie d³ugo¶ci, bo tyle odlewki mi zosta³o Nic mi siê z³ego nie sta³o, w³osy te¿ w porz±dku. Mam tylko wra¿enie, ¿e efekt nieco s³abszy, ale jako¶ ju¿ od miesi±ca siê trzyma
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 15:45   #1795
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka¿ wiadomo¶æ
to chyba jest wazne przez rok, ja u¿ywa³am po jakich¶ 7 msc od otwarcia zarówno encanto jak i coco i by³o git
Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, mnie siê zdarzy³o, ostatnio robi³am mniej wiêcej na po³owie d³ugo¶ci, bo tyle odlewki mi zosta³o Nic mi siê z³ego nie sta³o, w³osy te¿ w porz±dku. Mam tylko wra¿enie, ¿e efekt nieco s³abszy, ale jako¶ ju¿ od miesi±ca siê trzyma
Dziêki za odpowiedzi
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:08   #1796
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

mam takie pytanie ostatnie encanto robi³am w czerwcu, ale niestety w³oski troche odros³y i te krótsze przy twarzy zaczê³y siê krêciæ co nie fajnie wygl±da zosta³o mi troche keratyny z zestawu i my¶la³am ¿e w³a¶nie sam± keratynê (bez od¿ywki ) na³o¿ê na te krêcio³ki, bo ju¿ strasznie mnie wkurzaj± tylko nie wiem czy co¶ sie nie stanie w³osom i czy bêdzie jaki¶ efekt czy która¶ z was tak robi³a?
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:46   #1797
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
mam takie pytanie ostatnie encanto robi³am w czerwcu, ale niestety w³oski troche odros³y i te krótsze przy twarzy zaczê³y siê krêciæ co nie fajnie wygl±da zosta³o mi troche keratyny z zestawu i my¶la³am ¿e w³a¶nie sam± keratynê (bez od¿ywki ) na³o¿ê na te krêcio³ki, bo ju¿ strasznie mnie wkurzaj± tylko nie wiem czy co¶ sie nie stanie w³osom i czy bêdzie jaki¶ efekt czy która¶ z was tak robi³a?
efekt bêdzie - ja tak robi³am raz na³o¿y³am sam± keratynê a raz sam± od¿ywkê i przetrwa³y do nastêpnego ca³ego zabiegu
teraz to mam dopiero pietra - zaczynam sprz±taæ ³azienkê i kupowaæ ca³y nowy sprzêt oj ta keratyna du¿o bêdzie mnie kosztowaæ - no ale strach przed perfekcyjn± pani± domu wiêkszy tak¿e pal licho koszty. Na szczê¶cie encanto jeszcze nie dosz³o wiêc mam czas siê przygotowaæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 19:55   #1798
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

skoro bêdzie efekt to fajnie wiec za kilka dni wykonam zabieg
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:07   #1799
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

no dobra uwaaaaga zdjêcie obecnych w³osów po wysuszeniu
tak zrobione aby ³azienki nie by³o widaæ - trochê siê namêczy³am
tak wiêc widaæ ¿e a¿ b³agaj± o keratynkê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (36,0 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (36,3 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (28,8 KB, 41 za³adowañ)
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-12, 21:30   #1800
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

wy sobie jaja robicie z tymi ³azienkami?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.