ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 16:14   #1801
...Skierka...
Zakorzenienie
 
Avatar ...Skierka...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 479
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

witam

maru ja kciuki już trzymam mocno
Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
My juz po obchodzie. Wszystkie 3 zapisy ktg ktore od wczoraj robili wyszly bardzo ladnie. Pewnie znowu poobserwuja i wysla do domu...
no i dobrze ze wszystko ok
Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość

Jestem.Szyjka w porządku,nie skrócona i nie otwiera się.Dostałam Fenoterol lek przeciw skurczowy 3 x 0,5 tabletki i asparagin 3x2(zamiast asmagu).Mam jeszcze po południu iść do lekarza rodzinnego skonsultować branie Fenoterolu ze względu na astme.Troche tego nie rozumiem czemu z rodzinnym,wolałabym to skonsultować z alergologiem.Fenoterol może też podwyższać cukry.
Nie musze leżeć,wystarczy się oszczędzać.Nastepna wizyta w poniedziałek tak jak była planowana.
to dobrze że byłaś u gina - chociaż będziesz juz spokojniejsza. ale tez myślę że takimi spięciami nie ma co sie tak stresować, w końcu macicę czeka duże wyzwanie, musi sie przygotować
Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Witam się w 20tc

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

Normalne, jeśli mu posmakuje to będzie miał bo wtedy lyka duzo wiecej wod plodowych mój miał zawsze po sprite
a to Mały nie jest wybredny - ma czkawkę za każdym razem jak coś zjem, cokolwiek by to nie było
ale jeśli później tak ma być, że też tak będzie czkał często to będzie nieźle

a i Lunka jestem zawsze pełna podziwu Twojego rzetelnego nadrabiania
__________________

kiedy byłam jak kropelka czułam serca twego bicie
i wiedzialam jak jest wielka miłość która daje życie...

20.11. ...nasze Szczęście...

Edytowane przez ...Skierka...
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:16
...Skierka... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:40   #1802
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

LUNA Ale co? Tak cały czas sudocremem? Ja jej smaruję sudocremem tylko jak coś jej zaczyna się tam czerwienić a tak to alantanem i szukam czegoś innego.


No i przyszła dziś maskotka dla Lidki - pan Metka + 2 płyty. Z przesyłką 28 złLidka lekko oszołomiona ilością metek, nie ogarnia tego i na razie to nim tylko wymachuje a że jest tam w środku coś co grzechocze tak więc na razie wystarcza. Ale jak zobaczyła po raz pierwszy to zrobiła takie oczy


Spam dla Linki
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:43   #1803
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

18.09 mam usg
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:50   #1804
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja też tak myślałam, że zbędny, ale jak się popłakałam z bólu kręgosłupa w sobotę zmieniłam zdanie
prawda, prewijak dla mnie niezbedny tym bardziej ze przy Blance dluuugo mi sluzyl. teraz jeszcze nie korzystam bo dopiero co wyro skrecilam, ale przez te 2,5 tyg bez przewijaka to katorga dla mojego kregoslupa nawet jak nalozku przewijam.
a mamy ten sztywny na lozeczko.

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Jak uda się nam załatwić samochód to jedziemy na Ip
kochana nie ma co panikowac ale ten isoptin to juz bym wykupila bo to oslona dla fenoterolu bo po tym leku to sie mozesz trzasc jak galareta no i kolatania serca mur beton.

Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość
LUNA Ale co? Tak cały czas sudocremem? Ja jej smaruję sudocremem tylko jak coś jej zaczyna się tam czerwienić a tak to alantanem i szukam czegoś innego.
my uzywamy linomagu zielonego pamietaj ze u dziewczynek trzeba nawilzac okolice intymne bo sie synechia moze pojawic. Blanka miala i na szczescie obylo sie bez masci sterydowych i nawilzanie linomagiem pomoglo.

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
18.09 mam usg


moje kobietki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG444.jpg (50,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG415.jpg (43,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG464.jpg (40,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG438.jpg (37,9 KB, 21 załadowań)
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓

Edytowane przez bajka1807
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:52
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:55   #1805
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

IZA dobrze, że uspokoił Cię gin

Luna moja mała nigdy nie spała z pielusią na buzi, bo bym chyba co po chwilę sprawdzała odechy. Ja na każdy jej kwęk w nocy skacze na równe nogi

Isia jak Jula będzie starsza też jej kupię Pana metke:P


santom, to będziemy trzymać kciuki

bajka, śliczne córcie
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 17:02   #1806
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
18.09 mam usg
Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość

moje kobietki
Ślicznotki
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 17:20   #1807
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

SPAMUJĘ

Nadrobię później
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 17:44   #1808
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

to i ja zaspamuję
biorę teraz drugi lek na moje robaki, Nystacośtam i zauważyłam, że mam straszne upławy po nim.. nie wiem czy to normalne, co prawda w ulotce jest, że może być taki skutek uboczny, no ale aż tyyyyle? brała może któraś z Was to cudo? (nystatyna - sprawdziłam )
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:03   #1809
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Raczkowanie
 
Avatar mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Gdańska :))
Wiadomości: 197
GG do mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja na szybko, melduję, że tempka wraca do góry.
Uprasza się o zachowanie spokoju i nie nakręcanie bardziej od zainteresowanej
tak po cichutku ale pewnie - trzymam!
Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
jesli masz jakieś problemy z prl albo progesteronem to pomoże i bedzie fasola ja nie czuje działania wcale poza lżejszym krwawieniem więc nie oczekuj po 2 dniach czegoś dziwnego po ziołach zioła działają po jakimś czasie..z reguły 14/21 dni



mnie zostało 5 szans..z czego 1 chyba właśnie ucieka bo mam gluta a mąz w delegacji..shit.
kurde! :/ szkoda że akurat teraz jechał, ale tego nie przeskoczysz... Linka, ja wyczuwam że w kolejnym cyklu to się coś pięknego wydarzy wspomnisz moje słowa. Ja mam nosa do takich rzeczy!
Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
18.09 mam usg
nie boimy się santom, rzygamy dalej niż widzimy - więc musi być dobrze ja wogóle żadnej innej opcji nie przewiduje!

i tak sobie myslalam czemu chce dziewczynke a myślę jak o chłopcu. Skąd to takie dziwne sie bierze zaplątanie. Napewno będzie dwójka - parka... mam takie przeczucie coś. I czuję że w czwartek pojade i je potwierdze. Mogę liczyć na Wasze kciuki w czwartek żeby jedno było??
__________________
WARTO!

Gdy się urodziłam, diabeł powiedział ''o kurde!"
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:15   #1810
Kejthx
Zadomowienie
 
Avatar Kejthx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mój mały świat
Wiadomości: 1 319
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Helllllloooo,
Lunka fajnie, że jesteś!
Maru kciuki!

Mam tyle na głowie ostatnio, że nie wiem w co łapy włożyć

Spamuje!!!!!!!!!!!!
I tak nam idzie sprawnie ten wątek jakoś
__________________
Żona
Kejthx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:40   #1811
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau Pokaż wiadomość
tak po cichutku ale pewnie - trzymam!
O właśnie tak dziękuję

Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau Pokaż wiadomość
i tak sobie myslalam czemu chce dziewczynke a myślę jak o chłopcu. Skąd to takie dziwne sie bierze zaplątanie. Napewno będzie dwójka - parka... mam takie przeczucie coś. I czuję że w czwartek pojade i je potwierdze. Mogę liczyć na Wasze kciuki w czwartek żeby jedno było??
No to jeśli nie czujesz się na siłach to ja trzymam za jedno
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 19:11   #1812
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Będzie ok



Jestem.Szyjka w porządku,nie skrócona i nie otwiera się.Dostałam Fenoterol lek przeciw skurczowy 3 x 0,5 tabletki i asparagin 3x2(zamiast asmagu).Mam jeszcze po południu iść do lekarza rodzinnego skonsultować branie Fenoterolu ze względu na astme.Troche tego nie rozumiem czemu z rodzinnym,wolałabym to skonsultować z alergologiem.Fenoterol może też podwyższać cukry.
Nie musze leżeć,wystarczy się oszczędzać.Nastepna wizyta w poniedziałek tak jak była planowana.
Cieszę sięi prosze się nie stresować

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Witam się w 20tc
Luna, dobrze, że jesteś

I to by było na tyle dzisiaj ode mnie. Mam dziś humor do d...
Popołudniu idę na zakupy, żeby go sobie poprawić. O!
Połoweczka
Weź mi nawet nie mów o zakupach- wczoraj wydałam 170 zł na allegro na ubranka, muszę kupić większe staniki to znowu ze 150 zł, i jechać do H&M Mama w końcu zobaczyć co dają
A Ty co kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość

No i przyszła dziś maskotka dla Lidki - pan Metka + 2 płyty. Z przesyłką 28 złLidka lekko oszołomiona ilością metek, nie ogarnia tego i na razie to nim tylko wymachuje a że jest tam w środku coś co grzechocze tak więc na razie wystarcza. Ale jak zobaczyła po raz pierwszy to zrobiła takie oczy
Pokaż tą zabawkę
Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
18.09 mam usg


Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość

moje kobietki
Siostrzyczki
Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
to i ja zaspamuję
biorę teraz drugi lek na moje robaki, Nystacośtam i zauważyłam, że mam straszne upławy po nim.. nie wiem czy to normalne, co prawda w ulotce jest, że może być taki skutek uboczny, no ale aż tyyyyle? brała może któraś z Was to cudo? (nystatyna - sprawdziłam )
Czy to jest to dowcipne?
Moim zdaniem to nie upławy, tylko tabletka sie rozpusciła i wylatuje trochę ja tak miałam.


Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau Pokaż wiadomość

Napewno będzie dwójka - parka... mam takie przeczucie coś. I czuję że w czwartek pojade i je potwierdze. Mogę liczyć na Wasze kciuki w czwartek żeby jedno było??
Ej, to jak jesteś pewna że będzie dwójka to po co kciuki za jedno?
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:16   #1813
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość
LUNA Ale co? Tak cały czas sudocremem? Ja jej smaruję sudocremem tylko jak coś jej zaczyna się tam czerwienić a tak to alantanem i szukam czegoś innego.
Dokładnie tak nie daje go dużo, tylko w okolice odbytu

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
18.09 mam usg
super, w półroczek Kamilka ja będę płakać że syn mi rośnie (bo czuje się jakby na studia szedł) a Ty będziesz cieszyć bo zobaczysz swoją kruszynkę, nie moge się doczekać!

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
my uzywamy linomagu zielonego pamietaj ze u dziewczynek trzeba nawilzac okolice intymne bo sie synechia moze pojawic. Blanka miala i na szczescie obylo sie bez masci sterydowych i nawilzanie linomagiem pomoglo.





moje kobietki
Też słyszałam że linomag dobry, czasami używam, często też na wysypki itp.
Kobietki superowe

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
IZA dobrze, że uspokoił Cię gin

Luna moja mała nigdy nie spała z pielusią na buzi, bo bym chyba co po chwilę sprawdzała odechy. Ja na każdy jej kwęk w nocy skacze na równe nogi
Mój zasypiać też nie zasypia, bo mu ściągam a w nocy to samo tylko nawet jak tylko ja się przebudzę to i tak lece sprawdzić czy oddycha na noc przewozimy łożeczko tak że mam je w nogach naszego łóżka

Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau Pokaż wiadomość
i tak sobie myslalam czemu chce dziewczynke a myślę jak o chłopcu. Skąd to takie dziwne sie bierze zaplątanie. Napewno będzie dwójka - parka... mam takie przeczucie coś. I czuję że w czwartek pojade i je potwierdze. Mogę liczyć na Wasze kciuki w czwartek żeby jedno było??
Ja upierdliwie trzymam kciuki za to żeby było zdrowe i już a reszta niech sobie trzyma za ilość
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:26   #1814
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Odp: Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
O kurcze, trzymam kciuki


10
ja miałam nawet 30 dziennie mimo fenoterolu i też było ok, poprostu jak jest powyżej 10 to wypada o tym powiedzieć lekarzowi


a idź Ty, taka duża dziewczynka a w kaledarze chińskie wierzy dobrze że w asteków nie wierzysz bo byś miała koniec świata


Iza nie ma co panikować!! Im więcej liczysz i czekasz tym więcej ich jest-wiem bo przerabiałam...



mój też, chociaż od 4 miesiąca dużo rzadziej


Ja mam bardzo obolały kręgosłup (dzisiejsza noc cała w jękach) i nie wyobrażam sobie nie mieć przewijaka.


Mi sam magnez nie pomógł ale też od niego i no-spy zaczynałam. Nie ma co schizować bo te skurcze ma chyba każdy w ciąży, macica ćwiczy. Dopiero jak są dobrze ponad normę to można coś działać ale też nie panikować


Oj Maru... trzymam
Ty się nie śmiej ja jak sprawdziłam w tym kalendarzu wiek mój i miesiąc poczęcia to się zgadza i to 3 razy;-) SYN!
Sprawdziłam mojej mamie bo ją zapytałam i też się zgadza;-)





Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale nie liczę już na cuda niestety.
Może trochę .. tylko troszkę


wiara czyni cuda:-* kciuki!!!



Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
18.09 mam usg


oj będę z Tobą całym sercem!!!:-*



Cytat:
Napisane przez Kejthx Pokaż wiadomość
Helllllloooo,
Lunka fajnie, że jesteś!
Maru kciuki!

Mam tyle na głowie ostatnio, że nie wiem w co łapy włożyć

Spamuje!!!!!!!!!!!!
I tak nam idzie sprawnie ten wątek jakoś
no zauważyłam,że strony pędzą jak rok temu:-D fajnie!!!





Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau Pokaż wiadomość
tak po cichutku ale pewnie - trzymam!

kurde! :/ szkoda że akurat teraz jechał, ale tego nie przeskoczysz... Linka, ja wyczuwam że w kolejnym cyklu to się coś pięknego wydarzy wspomnisz moje słowa. Ja mam nosa do takich rzeczy!


nie boimy się santom, rzygamy dalej niż widzimy - więc musi być dobrze ja wogóle żadnej innej opcji nie przewiduje!

i tak sobie myslalam czemu chce dziewczynke a myślę jak o chłopcu. Skąd to takie dziwne sie bierze zaplątanie. Napewno będzie dwójka - parka... mam takie przeczucie coś. I czuję że w czwartek pojade i je potwierdze. Mogę liczyć na Wasze kciuki w czwartek żeby jedno było??
a ja tam kciuki za parkę:-P
A tak serio to oby było tak jak tego pragniesz!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:30   #1815
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Ja się troche śmiałam z chińskiego kalendarza, ale też się sprawdziło.

A ostatnio moja 7letnia kuzynka pyta cioci czy Ela to będzie miała prawdziwe dziecko czy z kalendarza?
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:34   #1816
cebulova
Zadomowienie
 
Avatar cebulova
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 956
Odp: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Wróciłam z zakupow ledwo żywa. A w sumie nie kupilam nic poza parą smoczkow i żelu pod prysznic dla męża. Ale za to kolezanka mi przyniosla detektor tetna plodu wiec zaraz ide wyprobowac to ustrojstwo.
__________________
Małe wielkie szczęście
Antoś - ur. 05.02.2014


A ja rosnę i rosnę
cebulova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:39   #1817
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Czy to jest to dowcipne?
Moim zdaniem to nie upławy, tylko tabletka sie rozpusciła i wylatuje trochę ja tak miałam.
Dowcipnie. No w sumie może i racja. Mam owu dodatkowo (tak mnie jajca napierrrrr, że nie trudno to zauważyć), więc pewnie tabletka plus śluz = moje upławy. Ale, ja ją biorę na noc i rano jest masakra, ale w ciągu dnia nie lepiej, dlatego właśnie zaczęłam mieć wątpliwości. W sumie to nie pomyślałam nawet, że przez tabletkę (po tych wcześniejszych nie miałam czegoś takiego).
mrau - ja również razem z Lunką trzymam, by było zdrowe, bez względu na ilość
maru - a za Ciebie kciuki po cichu, jakieś dziecię z centralnej Polski by się przydało
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:43   #1818
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
Dowcipnie. No w sumie może i racja. Mam owu dodatkowo (tak mnie jajca napierrrrr, że nie trudno to zauważyć), więc pewnie tabletka plus śluz = moje upławy. Ale, ja ją biorę na noc i rano jest masakra, ale w ciągu dnia nie lepiej, dlatego właśnie zaczęłam mieć wątpliwości. W sumie to nie pomyślałam nawet, że przez tabletkę (po tych wcześniejszych nie miałam czegoś takiego).
Ja brałam tylko na noc, bo wiedziałam czym to się kończy i do tego obowiązkowo wkładka
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:49   #1819
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja brałam tylko na noc, bo wiedziałam czym to się kończy i do tego obowiązkowo wkładka
ja mimo tego, że na noc, to i tak jest masakra przez cały dzień.. chyba powinnam cały cykl zabezpieczyć się podpaskami super ultra chłonnymi, bądź też pożyczyć od któreś z mamusiek pampersa
dzięki
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 19:58   #1820
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Umie któraś niemiecki, żeby mi napisać "Potwierdzam poprawność adredu e-mail. Z poważaniem"?

Dostałam maila z firmy meża sprawdzającego adres i chcę zaszpanować i odpisać


Zgłosiłam wreszcie do DKMS, że jestem ciężarna
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:58   #1821
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Dzięki laseczki
A z informacji to jedynie mam taką, że dziś znów wygrzebałam glucik z czerwoną kropką. I nic więcej.
Ale takie sytuacje już się u mnie działy (znaczy się właściwie w 1 cyklu), więc staram się nie brać tego tak strasznie serio
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:10   #1822
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Umie któraś niemiecki, żeby mi napisać "Potwierdzam poprawność adredu e-mail. Z poważaniem"?

Dostałam maila z firmy meża sprawdzającego adres i chcę zaszpanować i odpisać


Zgłosiłam wreszcie do DKMS, że jestem ciężarna
ja tylko wiem, że maile można zakończyć tak : Mit freundlichen Grüßen - to takie coś w stylu z poważaniem, z wyrazami szacunku poprawny to richtig czy jakoś tak email to E-mail ale czy der czy die czy das to nie wiem przydałaby się Niestabilna albo Bazile ?
Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Dzięki laseczki
A z informacji to jedynie mam taką, że dziś znów wygrzebałam glucik z czerwoną kropką. I nic więcej.
Ale takie sytuacje już się u mnie działy (znaczy się właściwie w 1 cyklu), więc staram się nie brać tego tak strasznie serio
(po cichu )
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:11   #1823
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Raczkowanie
 
Avatar mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Gdańska :))
Wiadomości: 197
GG do mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
O właśnie tak dziękuję



No to jeśli nie czujesz się na siłach to ja trzymam za jedno
Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość


Ej, to jak jesteś pewna że będzie dwójka to po co kciuki za jedno?
kciuki obym się myliła o to mi chodziło bardziej :P
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

Ja upierdliwie trzymam kciuki za to żeby było zdrowe i już a reszta niech sobie trzyma za ilość
Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
a ja tam kciuki za parkę:-P
A tak serio to oby było tak jak tego pragniesz!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Każda trzyma za co innego, ale wszystkie kciuki są trzymane w samych dobrych celach Bo wiecie, ja bym wolała jedno, bo z dwójką to nie ma lekko a mój TŻ wyjeżdża pracować za granice. I zostałabym sama troche... Jednak jak będzie dwójka to będę szczęśliwa i tak. Bardzo. Bo to przecież dwa nowe życia no i z jeszcze innej strony, zdrowie jest najważniejsze więc niech już sie rodzi ile chce oby zdrowe. Więc tu ciężko faktycznie sprecyzować wymagania kciukowe ale kochane dzięki!

Ale mi niedobrze... Całymi dniami mnie mdli. Okropieństwo... Ale przynajmiej wiem że ciąża jest. Czuję ją - i tak jakby teraz TYLKO JĄ czuję bo ten żołądek zrzuca wszystko inne na drugi plan...

A z ciekawości luknęłam na kalendarz chiński i niby chłopiec dwójki mi nie wywróżył haha więc jest nadzieja :P no kto jak kto ale Chinczycy to by sie nie pomylili :P ("nieważne gdzie spędzasz wakacje, pamiątki i tak przywieziesz z Chin!" )

dobrej nocki dziewczyny. Ide spac zeby nie czuć żołądka. paa
__________________
WARTO!

Gdy się urodziłam, diabeł powiedział ''o kurde!"
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:12   #1824
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Umie któraś niemiecki, żeby mi napisać "Potwierdzam poprawność adredu e-mail. Z poważaniem"?

Dostałam maila z firmy meża sprawdzającego adres i chcę zaszpanować i odpisać


Zgłosiłam wreszcie do DKMS, że jestem ciężarna
a może tak: Ich bestätige, dass die E-Mail-Adresse ist korrekt. czyli potwierdzam, że adres mailowy jest poprawny ale czy to gramatycznie jest dobrze, to ja już nie wiem
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:19   #1825
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
ja tylko wiem, że maile można zakończyć tak : Mit freundlichen Grüßen - to takie coś w stylu z poważaniem, z wyrazami szacunku poprawny to richtig czy jakoś tak email to E-mail ale czy der czy die czy das to nie wiem przydałaby się Niestabilna albo Bazile ?
Ja nie freudnlichen dla nich, nein!
Dobra, nie piszę. Wyskoczyło,żeby potwierdzić, że przeczytałam to kliknęłam tak
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:20   #1826
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ja nie freudnlichen dla nich, nein!
Dobra, nie piszę. Wyskoczyło,żeby potwierdzić, że przeczytałam to kliknęłam tak

pomyśleć, że uczyłam się niemieckiego 6 lat..
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:23   #1827
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau Pokaż wiadomość
I czuję że w czwartek pojade i je potwierdze. Mogę liczyć na Wasze kciuki w czwartek żeby jedno było??
Trzymam kciuki żeby było zdrowe


Maru żeby @ nie przyszła
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:27   #1828
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość

pomyśleć, że uczyłam się niemieckiego 6 lat..
Żeby Ci nie było głupio, to ja też, z czego 3 w liceum na poziomie rozszerzonym
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:30   #1829
ruda_not_grazyna
Rozeznanie
 
Avatar ruda_not_grazyna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 681
GG do ruda_not_grazyna
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Żeby Ci nie było głupio, to ja też, z czego 3 w liceum na poziomie rozszerzonym
nie pogrążajmy się już, co?

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

pospamowałam, czas na sen do jutra !
__________________
72 - - 65 - - 63- -62 - - 59
konsultantka Mariza 014125
ruda_not_grazyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:32   #1830
czarna_mala
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_mala
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 015
Dot.: ha, ha, ha teraz w ciąży będę ja:) pogawędki mamusiowo-staraczkowe cz. VII

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Ja z braku miejsca kupilam twardy nakladany na lozeczko. Do tego pokrowce coby dzieciowi zimno na nim nie bylo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Według mnie, to bardzo dobre rozwiązanie, a przy okazji oszczędność miejsca

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja na szybko, melduję, że tempka wraca do góry.
Uprasza się o zachowanie spokoju i nie nakręcanie bardziej od zainteresowanej
(po cichutku)

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem taka dziwna czekam na te ponure dni kiedy będę chodzić w ciepłych swetrach po domu, leżeć, nigdzie sie nie śpieszyć bo teraz rano jest maraton, porządek w domu, ze mną, pakowanie młodego i na dworze cały dzien aż do 19
Ooo ja też lubię takie ponure dni, i nie mogę doczekać się pierwszego jesiennego grzańca

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
jesli masz jakieś problemy z prl albo progesteronem to pomoże i bedzie fasola ja nie czuje działania wcale poza lżejszym krwawieniem więc nie oczekuj po 2 dniach czegoś dziwnego po ziołach zioła działają po jakimś czasie..z reguły 14/21 dni
Lineczko jak pisałam kiedyś, miałam robione hormony w lutym (nie orientuję się czy od tego momentu mogło się dużo zmienićw moich hormonach), wtedy były w normie, ale przed każdą miesiączką bolą mnie okropnie bimbałki, dlatego postanowiłam zacząć brać Castagnusa

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
18.09 mam usg
Trzymam kciuki chociaż wiem, że wszystko będzie OK w PL masz USG czy u siebie?

Cytat:
Napisane przez ruda_not_grazyna Pokaż wiadomość
to i ja zaspamuję
biorę teraz drugi lek na moje robaki, Nystacośtam i zauważyłam, że mam straszne upławy po nim.. nie wiem czy to normalne, co prawda w ulotce jest, że może być taki skutek uboczny, no ale aż tyyyyle? brała może któraś z Was to cudo? (nystatyna - sprawdziłam )
a ja mam uczulenie na Nystatynę :P piecze mnie okropnie po niej w środku

Cytat:
Napisane przez mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau Pokaż wiadomość
i tak sobie myslalam czemu chce dziewczynke a myślę jak o chłopcu. Skąd to takie dziwne sie bierze zaplątanie. Napewno będzie dwójka - parka... mam takie przeczucie coś. I czuję że w czwartek pojade i je potwierdze. Mogę liczyć na Wasze kciuki w czwartek żeby jedno było??
oby było zdrowe
__________________
Wybacz Życie, nie pozwolę się zmiażdżyć. Masz pecha, trafiłeś na silnego przeciwnika

Staraczka od stycznia 2013:
- insulinooporność
- heterozygota w mutacji MTHFR
- prawdopodobnie problemy z przepływami
- dodatnie: ANA, AOA
...i może jeszcze frytki do tego?

× 6
czarna_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.