Początkujące włosomaniaczki :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 10:32   #3601
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

hejka
u mnie się pogoda zepsuła, dobrze że rano wyszłam z moim maluchem na zakupy bo teraz pada
oglądałam w Lidlu te oleje i o ile na sezamowym było nap że 100% tak na arachidowym nie;/ także obawiam sie ze za taka mala cene jest jakis mieszany.

Maska bananowa Scandic była moją pierwsza maską, byłam z niej bardzo zadowolona, zapach cudo, ja uwielbiam takie zapachy słodkie, nie wykluczam jej ponowne kupienie. Ze Scandica miałam jeszcze Lady spa, taka złotą arganowa, tez była super, zapach piękny, no i jeszcze Mleczna La strada, okropna, tylko mi plątała włosy i robiła z nich siano;/
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:35   #3602
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Bryyy dzień w jakże pochmurny i deszczowy u mnie.
Ech, na internecie jest tyle inspiracji z fajnymi fryzurami, sa nawet krok po kroku, ale mi nic nigdy nie wychodzi ;/ Nie mam zdolności, żeby samej sobie coś zrobić. Komuś dobierańca zrobię, ale sobie już nie :P Jedyne co mi wychodzi to koński ogon, zwykły warkocz, przeplatanka z grzywki i ulubiony kok na skarpętę, no i loki bez użycia ciepła i loki na prostownicę hah

Jak komuś coś zaczne mówić o SLS albo silikonach to większość reaguje śmiechem i nikogo nie ma kto by mnie poparł, więc przestałam sie już odzywać Ech kiedyś im się głupio zrobi jak sie będa pytać co stosuję, że mam ladne włosy hah Czary-Mary
O taak, ja jestem takim fryzurowym beztalenciem, że tych krok po kroku nie zrobię za to jak siedzę w domu to wyjdzie mi 1 z najlepszych koków w życiu za to dobrze mi wychodzi przycinanie i cieniowanie włosów sobie i rodzinie

O tak, będą błagać o rady Aale, jedni zbierają znaczki, inni maniakalnie dbają o włosy

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Ja wczesniej nie maltretowalam wlosow, ale moja pielegnacja ograniczala sie do szamponu i odzywki.


Pianka i plyn na wilgotne wlosy a potem suszenie?

Nowych szamponow sie boje, bo te, ktorych ostatnio probowalam nie dzialaly na mnie dobrze. Ostatnio kupilam fajny i jestem w miare zadowolona, chociaz nie urywa (24 godzin swiezosci nie ma ) Ewentualnie jakiej firmy szampony?

Nie susze wlosow, bo nie mam suszarki z chlodnym nawiewem. Lakierem to tak normalnie po calosci czy w jakis szczegolny sposob? Ewntualnie jakiej firmy? :p

Kucyki i koki robie.

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz

Pianka lub płyn Loton, moim zdaniem najlepiej na wilgotne włosy, później suszenie i ułożenie według uznania. Odradzam pianki (i lakiery) o 'mocy' 5 (nie wiem jak to się nazywa ) bo potrafią zrobić kask na głowie

Dodających objętość używałam jedynie Timotei ( nie urwał, był wręcz beznadziejny) i Syoss - ten sprawował się o wiele lepiej ale nie w parze z odżywką tej firmy.

Ja suszę letnim nawiewem.
Czytałam gdzieś, że lepiej nie zostawiać włosów do naturalnego schnięcia bo wilgoć jest świetnym środowiskiem i pożywką dla grzybów/bakterii, a to może powodować nadmierne przetłuszczanie, łupież, choroby skóry, etc. Pomijając kilkugodzinne okłady na mokro z masek czy odżywek - one zawierają substancje, w których te syfy się nie zagnieżdża.
Co do lakieru, to u mnie najlepiej sprawdził się Timotei (po przygodzie z szamponami i odżywkami ich produktów unikam bo nie lubię) - nie robił kasku, przyklapu, ładnie pachniał i starczył na 10 miesięcy codziennego stosowania. Moim zdaniem, najlepiej psikać włosy mając głowę pochyloną w dół, a potem od góry całą fryzurę

mandarynka, hej
widzę że Ty tez mnie kusisz tym banankiem mój portfel nie wytrzyma
Ale muszę trochę odpuścić włosowe zakupy, wczoraj pobuszowałam w przecenach i kupiłam 5 bluzeczek - w sumie 130 zł. Niby niedużo ale czuję, że na tym się nie skończy
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog

Edytowane przez _ruDzik
Czas edycji: 2013-09-11 o 10:39 Powód: dopisek
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:37   #3603
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Tylko jaka Taak, mam matematyke
Najlepiej, żeby to była jakaś maska o gestszej konsystencji, bo miód dodany do maski upłynnia ją i jak dodamy go dużo to będzie nam spływała mikstura po twarzy i wszędzie

Matematykę lubisz, więc możesz
Ja najczęściej na rosyjskim przeglądałam blogi, chociaż powinnam była uważać, bo to był mój znienawidzony przedmiot, ale zupełnie mnie nie interesował
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:38   #3604
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Zaciekawilas mnie tym swobodnym suszeniem. Moze to jest moj problem? Ale w sumie ja zawsze tak robilam, a takiej masakry nie mialam nigdy.

Ja mam chinska suszarke za 20 zl, a powietrze jest dosyc gorace, wiec w wyjatkowych sytuacjach susze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2013-09-11 o 10:40
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:42   #3605
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
O taak, ja jestem takim fryzurowym beztalenciem, że tych krok po kroku nie zrobię za to jak siedzę w domu to wyjdzie mi 1 z najlepszych koków w życiu za to dobrze mi wychodzi przycinanie i cieniowanie włosów sobie i rodzinie

O tak, będą błagać o rady Aale, jedni zbierają znaczki, inni maniakalnie dbają o włosy
Tak, najlepsze fryzury wychodzą, gdy nie trzeba wychodzić z domu, albo idzie się spać Ja sama nie sobie nie obcinam i nic z tych rzeczy. Raz w życiu obcinalam tylko włosy koleżance i to w ekstremalnych warunkach haha, bo na lekcji angielskiego :P Nauczyciel sprawdzał obecnośc a ja ciach miałam stracha, bo facet do łagodnych nie należy. Jakby odkrył co ja robię to już po mnie by było :P
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:49   #3606
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Zaciekawilas mnie tym swobodnym suszeniem. Moze to jest moj problem? Ale w sumie ja zawsze tak robilam, a takiej masakry nie mialam nigdy.

Ja mam chinska suszarke za 20 zl, a powietrze jest dosyc gorace, wiec w wyjatkowych sytuacjach susze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może w takim razie spróbuj lekko podsuszać, żeby nie były całkiem mokre?
Znalazłam wpis o tym suszeniu, możesz poczytać: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...ka-na-tak.html


Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Tak, najlepsze fryzury wychodzą, gdy nie trzeba wychodzić z domu, albo idzie się spać Ja sama nie sobie nie obcinam i nic z tych rzeczy. Raz w życiu obcinalam tylko włosy koleżance i to w ekstremalnych warunkach haha, bo na lekcji angielskiego :P Nauczyciel sprawdzał obecnośc a ja ciach miałam stracha, bo facet do łagodnych nie należy. Jakby odkrył co ja robię to już po mnie by było :P
O tak, fryzury do spania zawsze są piękne, a jak trzeba gdzieś iść to
To widzę zaserwowałyście sobie niezłą adrenalinę A chociaż dobrze wyszło ścięcie?
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:50   #3607
malotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 57
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

U mnie napuszone końcówki to jednak chyba wina biovaxowej maski ;/
Miałam nadzieję, że to jednak wina oleju, ale wczoraj pominęłam olejowanie, a włosy dalej takie napuszone.

Dzisiaj czeka mnie w takim razie wizyta w rossmanie, rozejrzę się za lekkim szamponem i jakąś inną maską.

Myślę o jakimś szamponie alterry i masce kallos. Biovaxa zużyję jako pierwsze O, chociaż trochę mi go szkoda. No ale to dopiero początek, trzeba szukać.
malotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 10:56   #3608
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Może w takim razie spróbuj lekko podsuszać, żeby nie były całkiem mokre?
Znalazłam wpis o tym suszeniu, możesz poczytać: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...ka-na-tak.html



O tak, fryzury do spania zawsze są piękne, a jak trzeba gdzieś iść to
To widzę zaserwowałyście sobie niezłą adrenalinę A chociaż dobrze wyszło ścięcie?
Dziekuje

Czy te odzywki Isany sa wartosciowe odzywczo? Bo na KWC taka mocna troja. Na odzywke po myciu sie nie nadaja, ale jesli jest ok, to byloby (tanie ) pierwsze O.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 10:58   #3609
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość

O tak, fryzury do spania zawsze są piękne, a jak trzeba gdzieś iść to
To widzę zaserwowałyście sobie niezłą adrenalinę A chociaż dobrze wyszło ścięcie?
Oj była adrenalina. Nie byłam przekonana czy to dobry pomysł jest, ale ryzyk fizyk :P I całkiem ok wyszło, jak na mój debiut Myślałam, że koleżanka pójdzie sobie do fryzjera i poprawi, a ona nie i tak zostało
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 11:12   #3610
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Dziekuje

Czy te odzywki Isany sa wartosciowe odzywczo? Bo na KWC taka mocna troja. Na odzywke po myciu sie nie nadaja, ale jesli jest ok, to byloby (tanie ) pierwsze O.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Prosze
Tego nie wiem - ja używam Isany różowej do pierwszego O, jako odżywka po myciu też spisuje się świetnie. Od produktu w tak niskiej cenie nie wymagałam wiele, ale miałam bardzo miłe zaskoczenie i na pewno kupię jak mi się skończy. Jedynym minusem jest to, że jest baaaardzo niewydajna.

Dzisiaj do pierwszego O użyłam odżywki Fructis przeciw twardej wodzie - jako odżywka po myciu jest beznadziejna - włosy są matowe i twarde, a do pierwszego O jest też w porządku

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Oj była adrenalina. Nie byłam przekonana czy to dobry pomysł jest, ale ryzyk fizyk :P I całkiem ok wyszło, jak na mój debiut Myślałam, że koleżanka pójdzie sobie do fryzjera i poprawi, a ona nie i tak zostało
Bez ryzyka nie ma zabawy Ale jak dobrze wyszło to i fryzjer niepotrzebny Moim fryzjerskim debiutem było ścięcie włosów. Sobie. Najpierw przed ramiona, a potem... na chłopca Miałam jakieś 7-8 lat i dłuuugo chodziłam w czapce I długo bałam się nożyczek ale minęło
Bardzo chciałam wyciąć ten okres z życia i nie mam ani jednego zdjęcia w króciakach
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog

Edytowane przez _ruDzik
Czas edycji: 2013-09-11 o 11:16
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 11:17   #3611
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Bez ryzyka nie ma zabawy Ale jak dobrze wyszło to i fryzjer niepotrzebny Moim fryzjerskim debiutem było ścięcie włosów. Sobie. Najpierw przed ramiona, a potem... na chłopca Miałam jakieś 7-8 lat i dłuuugo chodziłam w czapce I długo bałam się nożyczek ale minęło
Czasy kiedy się było dzieckiem są pełne przygód i niezapomnianych przeżyć :P To jak Ty miałaś fryza na chłopaka w tym wieku, to moje włosy były do pupy
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 11:32   #3612
_ruDzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie ;)
Wiadomości: 344
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Czasy kiedy się było dzieckiem są pełne przygód i niezapomnianych przeżyć :P To jak Ty miałaś fryza na chłopaka w tym wieku, to moje włosy były do pupy
Aż Ci zazdroszczę Ja do tej pory żałuję, że sama się tak wypiłowałam
__________________
Dbam o włosy.
Dbam o cerę.

Pani filolog
_ruDzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:00   #3613
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez _ruDzik Pokaż wiadomość
Aż Ci zazdroszczę Ja do tej pory żałuję, że sama się tak wypiłowałam
Ech czasami tęsknie za tą długością Wtedy były uchowane na komunię, ale dlugość zawdzięczałam rodzinnym genom. W 6 klasie nastąpił przełom i obcięłam. Od gimnazjum zaczęłam znów zapuszczać. W I klasie szkoły średniej włosy miałam już za biust. Proste, blond, niefarbowane, zero prostownicy,ale także brak jakiekolwiek pielęgancji. Zwykły szampon i może odżywka. Potem przyszedł okres, kiedy zaczęły mi strasznie wypadać. Wtedy nie znałam żadnych metod, aby to powstrzymać. Jantar, Rzepa czy inne cuda były mi zupełnie obce. Fryzura wciąż ta sama od kilku lat też mi się znudziła, więc postanowiłam znów obciąć, pocieniować, zrobić grzywkę (styczeń 2011).Podobało mi się nawet. Wszyscy mówili, że krótsze mi lepiej pasują. I tak sobie włosy rosły. Później znów pocieniowałam i to chyba była moja najgrosza fryzura ever(październik 2011) Od tamtego obcięcia stwierdziłąm, że już nigdy więcej cieniowania i zaczęłam z niego powoli schodzić. Na dzień dzisiejszy grzywka tylko odstaje od całości, bo jest krótsza(obcinałam na studniówkę), a reszta jest równiutka

Ale wspomnienia. Mini włosowa historia
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:03   #3614
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

ja mam znów głupie pytanie....;//
jaki macie ten len do glutka?

ja teraz zobaczyłam, że mam len mielony Herbapolu

będzie dobry? czy to musi być siemię lniane czy jeszcze coś innego?
mama mi to kupowała
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:08   #3615
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
ja mam znów głupie pytanie....;//
jaki macie ten len do glutka?

ja teraz zobaczyłam, że mam len mielony Herbapolu

będzie dobry? czy to musi być siemię lniane czy jeszcze coś innego?
mama mi to kupowała
Ziarenka lnu np.Siemię
Kupisz w Kauflandzie, Tesco czy spożywczym, ok 3 zł
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:19   #3616
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Ziarenka lnu np.Siemię
Kupisz w Kauflandzie, Tesco czy spożywczym, ok 3 zł
aha, dzięki
czyli dzisiaj nici z glutka

sorki, że tak pytam, pewnie wszystko jest pięknie nap w necie, ale nie mam bardzo jak buszować bo mój synek jak tylko zobaczy, że włączam kompa to chce zaraz oglądać bajki,zwierzęta, samochody i inne
także by coś zobaczyć lub napisać muszę korzystać z jego nieuwagi hehe
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:21   #3617
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
aha, dzięki
czyli dzisiaj nici z glutka

sorki, że tak pytam, pewnie wszystko jest pięknie nap w necie, ale nie mam bardzo jak buszować bo mój synek jak tylko zobaczy, że włączam kompa to chce zaraz oglądać bajki,zwierzęta, samochody i inne
także by coś zobaczyć lub napisać muszę korzystać z jego nieuwagi hehe
Pytaj śmiało, pomożemy
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:44   #3618
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
aha, dzięki
czyli dzisiaj nici z glutka

sorki, że tak pytam, pewnie wszystko jest pięknie nap w necie, ale nie mam bardzo jak buszować bo mój synek jak tylko zobaczy, że włączam kompa to chce zaraz oglądać bajki,zwierzęta, samochody i inne
także by coś zobaczyć lub napisać muszę korzystać z jego nieuwagi hehe
Luz ja tez nie mam czasu czytac i szukac, a dziewczyny tu pomagaja i nikt mnie jescze nie pogonil. A zadaje idiotyczne (niektore) pytania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:40   #3619
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jak przyjmujecie olej z wiesiolka? Tak to sie nazywa czy ma jakas nazwe wlasna?

Co mozecie polecic na podniesienie wlosow? Tylko nie kozieradka
Czy w piciu skrzypu trzeba robic przerwy? Czy skrzyp lub pokrzywa wyplukuja jakies witaminy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja wiesiołek przyjmuje w postaci kapsułek, wcześniej brałam oeparol, teraz mam z firmy naturkaps (tańszy)

Na podniesienie włosów suszenie z głową w dole albo koczek lub kucyk na samej górze głowy, bądź suchy szampon. A i przy seboradinie z żeńszeniem wcierce miałam bardziej uniesione.

W piciu pokrzywy trzeba robić przerwy pijesz 3 tygodnie tydzień przerwy, ja tak zawsze robiłam, bo wypłukują witaminki B
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 14:52   #3620
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Ja właśnie wróciłam od fryzjerki, poleciało jakieś 2 cm z długości a czuję się o niebo lepiej

Zaraz będę nadrabiać
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:56   #3621
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam od fryzjerki, poleciało jakieś 2 cm z długości a czuję się o niebo lepiej

Zaraz będę nadrabiać
Ja chyba też się niedługo wybiorę Bo od marca nie byłam... tylko jakoś ciężko z dobrym fryzjerem, jak taką znalazłam, chodziłam do niej przez 2 lata to ostatnio jak mi robiła refleksy na włosach to tak mnie potem strasznie rozczesywała, że myślałam że wyrwie mi pół włosów i już do niej nie pójdę. Nie wiem co się zmieniło że nagle wszystko robi nie tak
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:01   #3622
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Najlepiej, żeby to była jakaś maska o gestszej konsystencji, bo miód dodany do maski upłynnia ją i jak dodamy go dużo to będzie nam spływała mikstura po twarzy i wszędzie

Matematykę lubisz, więc możesz
Ja najczęściej na rosyjskim przeglądałam blogi, chociaż powinnam była uważać, bo to był mój znienawidzony przedmiot, ale zupełnie mnie nie interesował

Właśnie nie wiem co dać A myślicie że to dobry połączyć ja z Garnierem AiK?? Albo gloria, albo masło Isana...co myślisz Bo reszta to proteinówki (prócz bioetiki i ziaji ale je średnio lubię)

Matme lubię ale teraz nowe tematy i jest ciężko...Ja szczerze nienawidzę niemieckiego i wf-u teraz bo mamy taką babkę że na drugi dzień mam takie zakwasy że z łóżka się nie można zwlec
Ale "przynajmniej ruszę ten cellulit" - oczywiście dogryzki TŻta

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Leili, ja chodzę do tej samej od roku, ścina mi zawsze tyle ile chce i się mnie słucha A co do farbowania to nigdy więcej nie dam zafarbować swoich włosów fryzjerom, zrobiłam to raz i do tej pory żałuje

Dziwne że tak nagle się pogorszyło
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:04   #3623
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem co dać A myślicie że to dobry połączyć ja z Garnierem AiK?? Albo gloria, albo masło Isana...co myślisz Bo reszta to proteinówki (prócz bioetiki i ziaji ale je średnio lubię)

Matme lubię ale teraz nowe tematy i jest ciężko...Ja szczerze nienawidzę niemieckiego i wf-u teraz bo mamy taką babkę że na drugi dzień mam takie zakwasy że z łóżka się nie można zwlec
Ale "przynajmniej ruszę ten cellulit" - oczywiście dogryzki TŻta

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Leili, ja chodzę do tej samej od roku, ścina mi zawsze tyle ile chce i się mnie słucha A co do farbowania to nigdy więcej nie dam zafarbować swoich włosów fryzjerom, zrobiłam to raz i do tej pory żałuje

Dziwne że tak nagle się pogorszyło
POKA WŁOSY
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:12   #3624
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Może na dniach dodam aktualne zdjęcie jak będę mieć cyfrówkę
Już wcześniej dodawałam zdjęcia,jak nie widziałaś moich kudełków to zaraz poszukam na których stronach wątku są, jak chcesz
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-09-11 o 16:15
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:30   #3625
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Dzisiaj rano nałożyłam na włosy oliwę z oliwek. Moje pytanie dla bardziej wtajemniczonych ode mnie brzmi: czy mogę zmyć ten olej w piątek rano? Czy to już za długo? Z góry dziękuję
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:34   #3626
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Myślę że to już trochę za długo, ja maksymalnie trzymałam olej na noc czyli jakieś 8-9h, myślę że nie ma sensu tak długo przetrzymywać, jeżeli olej ma zadziałać to zadziała w ciągu nawet godziny, wszystko zależy od oleju i od twoich włosów co im bardziej służy
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-09-11 o 16:36
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:38   #3627
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem co dać A myślicie że to dobry połączyć ja z Garnierem AiK?? Albo gloria, albo masło Isana...co myślisz Bo reszta to proteinówki (prócz bioetiki i ziaji ale je średnio lubię)

Matme lubię ale teraz nowe tematy i jest ciężko...Ja szczerze nienawidzę niemieckiego i wf-u teraz bo mamy taką babkę że na drugi dzień mam takie zakwasy że z łóżka się nie można zwlec
Ale "przynajmniej ruszę ten cellulit" - oczywiście dogryzki TŻta

Może na dniach dodam aktualne zdjęcie jak będę mieć cyfrówkę
Już wcześniej dodawałam zdjęcia,jak nie widziałaś moich kudełków to zaraz poszukam na których stronach wątku są, jak chcesz
Garnier i miód = bomba zapachowa Uważaj, żeby nie zjeść. Moim zdaniem GAiK i Gloria są ok Masło z miodem to raczej przed myciem duet
Łoo na wf-ie to lubiłam tylko grać w siatkówkę i tańczyć poloneza przed studniówką reszta to zło.
Gdzie Ty i celluit :P

O właśnie. Ja musze w końcu naładować aparat TŻ'ta :P
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:41   #3628
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

Blondyna66 to jutro spróbuje z AiK, tato właśnie "zrobił" świeży miodek mniaam Może nie zjem włosów

Naładuj aparat i cykaj fotki!

Ostatnio sam garnier AiK szału na włosach nie robił, może z miodem będzie lepiej
__________________


Edytowane przez barylka666
Czas edycji: 2013-09-11 o 16:42
barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:42   #3629
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Początkujące włosomaniaczki :)

hej dziewczyny, pamietacie mnie jeszcze? nie odzywam sie , poniewaz mam remont, dopiero dzis mi podlączyli neta.
Wiem ze miałam dodac zdj włosów, ale już jutro dodam bo ide do fryzjera poprawic cięcie.(dopiero, taki mam zapie,rdziel)

oczywiscie o włosy dbam, kupilam dobie olejek alterra cudnie pachnie! no i jutro zapytam o te keratynowe nawilzanie czy jakos tak
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:44   #3630
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące włosomaniaczki :)

prince_polo pewnie że pamiętamy Czekam na zdjęcia
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.