Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 20:04   #121
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś te wafelki a la Horalky. Apeninky. Pyszne! Takie leciutkie i super orzechowe. Trochę słodkie, bo rzadko jadam słodycze. Tak mnie naszło dziś Jadłam tego o smaku orzechów laskowych. Mam jeszcze o smaku orzechów ziemnych i kakaowy
U mnie też ten poszedł na pierwszy ogień. Dużo nadzienia jak na wafelek, mocno orzechowy. Pewnie kupię jeszcze nieraz.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:10   #122
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Odp: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

A ja u siebie nie widziałam no ale może dlatego ze szybko przeszłam.
Ani widu ani slychu ubrań. Resztki tylko swetrow były ale jakoś mnie nie powalilo.
Kupiłam sałatek ziemniaczaną taka dużą 1 kg może być ale raka troszkę sztuczna i kupiłam cos w stylu mieszanki studenckiej ale mało tam orzechów więcej płatków kokosa i rodzynek.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 20:42   #123
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Odp: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

mielone te najdrozsze.. z szynki jest dobre.
ale raz tylko kupilam, sama miele
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 22:32   #124
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Dokladnie mielone z szynki jest bardzo dobre i smaczne, a jak potrzebuje by bylo bardziej tluste do jakiegos posilku to kupuje z lopatki (nadmiar tluszczu odlewam przy smazeniu) Garmazeryjnego niegdy nie kupowalam i nie zamierzam. Pozostale sa b. dobre
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 22:35   #125
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś te wafelki a la Horalky. Apeninky. Pyszne! Takie leciutkie i super orzechowe. Trochę słodkie, bo rzadko jadam słodycze. Tak mnie naszło dziś Jadłam tego o smaku orzechów laskowych. Mam jeszcze o smaku orzechów ziemnych i kakaowy
o jak fajnie, że są oddzielne wafelki dla różnych orzeszków kupię jak napotkam. a są też takie jak te nugatowe góralki - tzn w ciemnym wafelku?
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 23:07   #126
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Są nowe wafelki, takie jak horalky, Apeninky się nazywają. Orzechowe, mleczne, kokosowe i kakaowe. Za 0,75 zł. Kupiłam, ale jeszcze nie jadłam.
Trzeba spróbować, mam nadzieję, że u mnie też już są
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 08:41   #127
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
o jak fajnie, że są oddzielne wafelki dla różnych orzeszków kupię jak napotkam. a są też takie jak te nugatowe góralki - tzn w ciemnym wafelku?
Nie widziałam, żeby były w ciemnym wafelku. Ogólnie smaki są takie:
orzech laskowy, orzech ziemny, kakaowy, kokosowy i chyba jakiś waniliowy (ale tu nie jestem pewna). Po gryzie od Męża kakaowego pozostał mi jakiś dziwny posmak.. Zdecydowanie lepszy orzech laskowy.
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 10:05   #128
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś te wafelki a la Horalky. Apeninky. Pyszne! Takie leciutkie i super orzechowe. Trochę słodkie, bo rzadko jadam słodycze. Tak mnie naszło dziś Jadłam tego o smaku orzechów laskowych. Mam jeszcze o smaku orzechów ziemnych i kakaowy
Dla mnie zdecydowanie lepsze są Góralki niż te lidlowe Alpeninky

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Nie widziałam, żeby były w ciemnym wafelku. Ogólnie smaki są takie:
orzech laskowy, orzech ziemny, kakaowy, kokosowy i chyba jakiś waniliowy (ale tu nie jestem pewna). Po gryzie od Męża kakaowego pozostał mi jakiś dziwny posmak.. Zdecydowanie lepszy orzech laskowy.
Śmietankowy.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 11:29   #129
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez bea369 Pokaż wiadomość
W ubiegły poniedziałek kupiłam mężowi bluzkę (czarno - żółtą) do biegania. Wczoraj w niej zadebiutował i wrócił cały zafarbowany.
Kolor żółty pod pachami całkowicie został zabarwiony od tego czarnego a jak zaczęłam prać, to woda zupełnie czarna.
Myślicie, że jak pójdę z reklamacją, to oddadzą pieniądze, czy będzie problem?
Problem może być, ale co z tego, trzeba reklamować!
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:35   #130
kata_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 81
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

A ja uwielbiam lidlowy chlebek śródziemnomorski. Jest przepyszny. Zawsze biorę więcej na zapas, a jak akurat nie mogę kupić, to sama piekę jakiś, bo inne kupne mi nie smakują.
kata_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:36   #131
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ja też bardzo polubiłam ten chleb
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 12:45   #132
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

a on ma jakies dodatki, w sensie nie wiem, z oliwkami jest czy cos? bo ja zawsze biore drwalski, sprawdzony, a jednak za kazdym razem ten srodziemnomorski troche kusi
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:54   #133
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ziarna ma
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:15   #134
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Ten śródziemnomorski podobno bardzo smaczny...

Chciałam zapytać się odnośnie tych pościeli co mają być jutro czy robią się w nich z czasem tak zwane grudy... ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:24   #135
molly88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 211
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ten śródziemnomorski podobno bardzo smaczny...

Chciałam zapytać się odnośnie tych pościeli co mają być jutro czy robią się w nich z czasem tak zwane grudy... ?

Mówisz o mechaceniu się?

Też poproszę o odpowiedź Kogoś kto ma te pościele
molly88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:27   #136
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez molly88 Pokaż wiadomość
Mówisz o mechaceniu się?

Też poproszę o odpowiedź Kogoś kto ma te pościele
Chodzi mi o to ze czasami ta bawełna zbija się w takie kulki... i takie guzki się robią
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:49   #137
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Kupilismy ostatnio to tortelloni, które jest przy makaronach - surowe. 250g za 3,79 bodajże.
Z prosciutto albo szpinak + ricotta.

Dzisiaj jedliśmy to pierwsze zapiekane z marchewką, cukinią i sosem pomidorowo-ziołowym. Powiem Wam, że bardzo dobre!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 18:44   #138
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez kata_87 Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam lidlowy chlebek śródziemnomorski. Jest przepyszny. Zawsze biorę więcej na zapas, a jak akurat nie mogę kupić, to sama piekę jakiś, bo inne kupne mi nie smakują.
w moim lokalnym dodatku do Gazety Wyborczej robili test pieczywa, i wzięli zarówno to z super piekarni, jak i z Lidla, oceniali szefowie kuchni z najlepszych restauracji z Gdańska i chleb z Lidla zajął drugie miejsce... Tak im smakował,a nie te niby tradycyjne, po 8 zł za bochenek
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 19:37   #139
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Czy ktoś z Was reklamował w Lidlu siodełko rowerowe? Jak długo trwa proces reklamacji?
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 21:39   #140
Nadia5
Zakorzenienie
 
Avatar Nadia5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 132
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Pierwszy raz bylam przed otwarciem Lidla. Nigdy nie obserwowalam tego zjawiska a zalezalo mi na zakupieniu butow.Jezuuu co tam sie dzialo, sceny dantejskie!! Dokladnie ludzie prawie krzyczeli "open the door.." a potem szal bieg do dzialu z ciuchami.Nic dopchalam sie z mama po buty i spodnie. Mama ucieszona wziela sobie 2 pary butow a na mnie niestety byly za duze.
A jak pomysle ze w czwratek szykuje sie rajd po kocyk i bede miec powtorke z rozrywki to mi sie odechciewa. ..Ciekawe czy znow bedzie taki szal. Mysle ze tym razem byla kumulacja duzo ciuchow oraz dzial rowerowy spowodowaly taki wysyp luda.
Ostatnio bylam w lidlu o 8:10 i z jedna baba klocilam sie o torby zakupowe! Od tej pory powiedzialam sobie, ze jak cos upatrze to bede jezdzic z samego rana by nie klocic sie o towar z ludzmi. Wyobrazcie sobie ze babsko prawie mi torbe wyszarpalo z rak (chodzilo o te torby zakupowe czarno-biale w kwiatki
U nas takich torb nie ma są jedynie te duże wózki i to w każdych 3 lidlach (okolice katowic) dlatego ubolewam i biorę zawsze "do ręki" zakupy. Niemniej jednak, planuję wyciągnąć tż w sobotę na większe zakupy - wózkowe

Doskonale Cię rozumiem - bieg do stoiska z ciuchami
Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki jest najmniejszy rozmiar spodni z Lidla? Czy znajdzie się jakiś odpowiednik xxs/xs?
Raczej nie, ze spodni zakupiłam rozmiar 38 bo tylko takie najmniejsze się ostały (fuck, dlaczego nie biegłam za tłumem )
Dziś ubrałam38 czarne - ucieszona że je wzięłam. Niestety po paru krokach i moim zalataniu, spodnie rozeszły się i lekko spadają mi z tyłka. Tak myślę że 36 byłoby o niebo lepsze Latem brałam spodenki 36 i są idealne

Jeśli chodzi o mielone to nie kupowałam nigdy w Lidlu ale mam umowę z tż że jak będzie miał wolny weekend to samochodem zabiera się ze mna na zakupy wiec pewnie więcej produktów wyprobuje
Uwielbiam z wędlin rolade z kurczaka pistacje.

Planuje pościel lidlową ale dopiero w sobotę będę w lidlu więc bez spinki, będzie do to będzie nie to nie. cena zachęca bardzo jeśli chodzi o jakość to niestety nie wiem
__________________

Nadia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 22:27   #141
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
w moim lokalnym dodatku do Gazety Wyborczej robili test pieczywa, i wzięli zarówno to z super piekarni, jak i z Lidla, oceniali szefowie kuchni z najlepszych restauracji z Gdańska i chleb z Lidla zajął drugie miejsce... Tak im smakował,a nie te niby tradycyjne, po 8 zł za bochenek
Właśnie ten śródziemnomorski czy jakiś inny lidlowy?

Pościeli z lidla nie mam ale zawsze były chwalone tutaj, że kolory się nie spierają i w ogóle dobra jakość. Ja poczekam na flanelową albo z kory choć te obecne wzorki bardzo pasowałyby mi do sypialni
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:19   #142
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Właśnie ten śródziemnomorski czy jakiś inny lidlowy?
ogólnie testowali różne rodzaje pieczywa, i białe i razowe i bułki.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:35   #143
bea369
Raczkowanie
 
Avatar bea369
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 134
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was reklamował w Lidlu siodełko rowerowe? Jak długo trwa proces reklamacji?
Ja dziś rano reklamowałam bluzkę, która farbuje i oddali mi od razu pieniądze - bez żadnego problemu. Pewnie z siodełkiem będzie tak samo.
__________________
4lady.pl - portal dla nowoczesnych kobiet
bea369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:41   #144
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Bea, niekoniecznie Bluzki naprawić się nie da Albo zwrot kasy, albo wymiana na nową.
A siodełko może da się naprawić.

Proces reklamacji ponoć trwa ok. 3tyg, bo oni muszą to wysłać do producenta.

Ja blender reklamowałam poprzez infolinię = przyslano do mnie kuriera po zepsuty blender, a po tygodniu miałam w domu już nowy.

Może i siodełko da się bezpośrednio zareklamować? Trzeba by bylo znaleźć kontakt do tej firmy, bodajże Crivit, czy jakoś tak.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:52   #145
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nadia5 Pokaż wiadomość
U nas takich torb nie ma są jedynie te duże wózki i to w każdych 3 lidlach (okolice katowic) dlatego ubolewam i biorę zawsze "do ręki" zakupy. Niemniej jednak, planuję wyciągnąć tż w sobotę na większe zakupy - wózkowe

Doskonale Cię rozumiem - bieg do stoiska z ciuchami
Chodzilo mi o tydzien gdy do kszykow wstawili 4 rodzaje terebek na zakupy takie z raczkami metalowymi pokryte materialem. Byly czarne, czerwone, w kwiatki bialo czarne i w krate. Bylo to z jakis miesiac temu.
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Właśnie ten śródziemnomorski czy jakiś inny lidlowy?

Pościeli z lidla nie mam ale zawsze były chwalone tutaj, że kolory się nie spierają i w ogóle dobra jakość. Ja poczekam na flanelową albo z kory choć te obecne wzorki bardzo pasowałyby mi do sypialni
Potwierdzam posciele, przescieradla sa genialne. Mam je od lat i jestem b. zadowolona. Najgorsze jest to ze wzornictwo jest takie piekne prawie za kazdym razem wziela bym cos. Ale po co mi tyle kompletow. Te dzisiaj byly slczne.
Dzis z rana znow u mnie byl dziki tlum....jakas stara baba zaczela sie przed sklepem klocic, ze ona byla pierwsza, zaczela sie ryc na przod. Komentowac ze tacy ludzie jak np. ja przychodza przed samym otwarciem. Potem wkaczyl sie w to jakis Pan, zeby ta baba sie nie ryla bo nie byla pierwsza i powinna za nim stac jesli ma byc konsekwenta. Podobno ten Pan byl pierwszy. A ja stalam z boku od 2 strony wejscia z moja torba zakupowa i gadalam z babeczka obok, ze agresja taka wsrod tych ludzi, ze nie wiadomo czy nas zaraz nie zabija a dzieki temu ze nie bylam z wozkiem to znow bylam jedna z pierwszych przy koszyku. kupilam koc, ktory chcialam
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014

Edytowane przez mal
Czas edycji: 2013-09-12 o 07:54
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 08:18   #146
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
w moim lokalnym dodatku do Gazety Wyborczej robili test pieczywa, i wzięli zarówno to z super piekarni, jak i z Lidla, oceniali szefowie kuchni z najlepszych restauracji z Gdańska i chleb z Lidla zajął drugie miejsce... Tak im smakował,a nie te niby tradycyjne, po 8 zł za bochenek
Ale któryś raz spotykam się z info że w Lidlu pieką chleb, a to niestety nie tak chlebek przyjeżdża z piekarni właśnie i to różnych m.in w postaci półwypieków. Nigdzie nie znajdziesz info że Lidl sam piecze chleb bo to nieprawda. Podobnie jest w Biedronce i mniejszych sklepikach które szpanują piecykiem


Na pościelę też mam chętkę, wzory babciowe jak lubię ale zanim tam dojadę mała szansa żeby coś zostało
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:08   #147
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Warto kupić tą dzisiejsza pościel? szykuje się popołudniu jechać do Lidla właśnie po tą duża tylko powiedzcie jak z jakością ?
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:32   #148
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ale któryś raz spotykam się z info że w Lidlu pieką chleb, a to niestety nie tak chlebek przyjeżdża z piekarni właśnie i to różnych m.in w postaci półwypieków. Nigdzie nie znajdziesz info że Lidl sam piecze chleb bo to nieprawda. Podobnie jest w Biedronce i mniejszych sklepikach które szpanują piecykiem


Na pościelę też mam chętkę, wzory babciowe jak lubię ale zanim tam dojadę mała szansa żeby coś zostało
ale te sklepy nie ukrywaja tego,ze u nich sie nie piecze przeciez
u mnie w biedronce wisi info ,ze pieczywo jest gleboko mrozone i u nas odpiekane
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:10   #149
slimbarti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ogólnie testowali różne rodzaje pieczywa, i białe i razowe i bułki.
no o.k, ale który zajął 2 miejsce ?


Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ale któryś raz spotykam się z info że w Lidlu pieką chleb, a to niestety nie tak chlebek przyjeżdża z piekarni właśnie i to różnych m.in w postaci półwypieków. Nigdzie nie znajdziesz info że Lidl sam piecze chleb bo to nieprawda.
yHmm czyli ten piec, w którym u mnie w lidlu się pięką chleby drwalskie, bułeczki i reszta to jest ściema i tam się pali tylko światło ?

Być może w każdymn Lidlu jest inaczej ale w znanych mi Lildach prowadzony jest normalnie wypiek( z czego nie wiem, pewnie z jakichś gotowych ciast). Bedąc np w Kołobrzegu w lidlu zauważyłem jednak że mają o wiele bardziej bogata ofertę niż u mnie. Więcej rodzajów ciastek, muffiny, różne krokiety, paszteciki, kapuśniaczki, zapiekanki z boczkiem itp.

Czy ktoś ma lampki nocne z Lidla. Chcę kupić z czujnikiem ruchu do kontaktu do pokoju od malucha. Dzisiaj też taniej kukurydza i pstrąg taniej niż zwykle.

Edytowane przez slimbarti
Czas edycji: 2013-09-12 o 10:23
slimbarti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:28   #150
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
w moim lokalnym dodatku do Gazety Wyborczej robili test pieczywa, i wzięli zarówno to z super piekarni, jak i z Lidla, oceniali szefowie kuchni z najlepszych restauracji z Gdańska i chleb z Lidla zajął drugie miejsce... Tak im smakował,a nie te niby tradycyjne, po 8 zł za bochenek
nigdy nie uwierze w takie bzdury, kupuje pieczywo i w super-piekarni i w lidlu, nie ma co porównywac szczucznego pieczywa z mrożonki, na ulepszaczach z lidla - do prawdziwego

wiadmomo, każdy chlebek swiezutki, cieplutki jest pyszny, ale ekspert powinien wiedziec więcej

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
yHmm czyli ten piec, w którym u mnie w lidlu się pięką chleby drwalskie, bułeczki i reszta to jest ściema i tam się pali tylko światło ?
nie, chodzi o to ze oni nie wyrabiają tam ciasta i takie tam, wsadzają do pieca gotowe zamrożone ciasto
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 07:55:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.