Klub posiadaczek małych biustów!!! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-05, 16:00   #631
heleane
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 684
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Lalka0910 Pokaż wiadomość
A możesz mi powiedzieć gdzie kupujesz takie staniczki? bo zazwyczaj najmniejszy to 70A, ciężko dorwać mi mniejszy:/
Ja mam akurat szczęście , bo moja mama ma sklep odzieżowy i jak jedzie po towar do hurtowni to czasem kupuje mi przy okazji te 65B , które sobie potem zwężam u krawcowej do 60B. Ale w sumie to nawet w hurtowni rzadko się takie rozmiary trafiają.
W sklepach to widziałam tylko raz 65A i 65AA.

A może spróbuj sobie te 70A zwęzić u krawcowej?
Moja krawcowa robi to tak , że nawet pod lupą nic nie widać.
A w dobrym obwodzie biust od razu wygląda pełniej.
heleane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:11   #632
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez heleane Pokaż wiadomość
A w dobrym obwodzie biust od razu wygląda pełniej.
oj taaak masz w 100% rację obeznie trochę przybrałam na wadze i 70A już ładnie leży, ale jakieś pół roku temu to nawet jak staniczek agrafką podpiełam to lepiej wyglądał hihi ale to tylko w nagłych wypadkach

byłam ciekawa czy tylko ja nie umiałam znaleźć takiego staniczka
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 15:39   #633
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Witam przebrnęłam przez wszyskie strony.. uff.. Myślałam, że tylko ja mam obsesję na tym punkcie, a tu widzę że jest nas wiele Kiedyś bardziej się tym przejmowałam, tak mając 14,15 lat teraz mam mautkei piersi,ale juz się przyzwyczaiłam. Noszę tak jakby puszapiki, ale takie bez wkładek, mają jedynie grubszą miseczkę. bluzki kupuję z napisami z przodu, też jakoś inaczej to wygląda Strój mam zwykłe bikini tylko ze we wzorki na górze co tez optycznie je powiększa. Stwierdziłam, że nie ma ca całe życie się tym przejmować. Najgorzej było się rozebrać przed chłopakiem. Przed byłym się w ogóle nie rozebrałam. Przed obecnym TŻ, z którym jestem rok i 3 miesiące nie mam jakiś zahamowań. Bałam się reakcji troszkę jak zobaczy że w rzeczywistości są odrobinę ;D mniejsze niż w staniczku no ale jakoś było. teraz bezproblemowo z nim o tym rozmawiam. nawet jak idziemy na zakupy po jakiś staniczek, to wie że nie moge miec takich zwykłych koronkowych. Nikt już z tego problemu nie robi. Tak, ze dziewczyny nie ma co się przejmować

Edytowane przez kittyyy1
Czas edycji: 2007-05-10 o 19:08
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:24   #634
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Dużo nas
Nie raz wolałabym należeć do klubu dużych piersi, ale są pewne sytuacje w których 75 A staje się zbawieniem...
Kobiety mające piersi większe niż B muszą nieźle się starać aby ich biust wyglądał estetycznie i kształtnie. No i dochodzi też kwiestia wygody...
Dobrze że powstał ten wątek.
Kiedy znowu napadnie mnie chęć poużalania się nad sobą, będę wiedziała że nie jestem sama :P
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 19:07   #635
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
Dużo nas
Nie raz wolałabym należeć do klubu dużych piersi, ale są pewne sytuacje w których 75 A staje się zbawieniem...
Kobiety mające piersi większe niż B muszą nieźle się starać aby ich biust wyglądał estetycznie i kształtnie. No i dochodzi też kwiestia wygody...
Dobrze że powstał ten wątek.
Kiedy znowu napadnie mnie chęć poużalania się nad sobą, będę wiedziała że nie jestem sama :P
Ja zrobię tak samo myślałam ze tylko ja mam taki "problem " a jest nas sporo
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:29   #636
Stokrotka19
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Hej Dziewczyny!!
Moje piersi sa naprawde bardzo małe.. jak bardzo schudne to czasem nawet miseczka A mi odstaje a jak poloze sie na plecach to juz zupelnie nic nie widac . Niestety nie mam wpływu na swoja figure, bardzo chce przytyc ale jak na złosc nie moge!!! (waze 55 kg a mam ponad 170 wzrostu)
Jestem z moimTZ dokladnie 17 miesiecy i musze sie przyznac ze poczatkowo bardzo obawialam sie jego reakcji na moj malutki biust. Wyobrazcie sobie ze pokazalam mu je dopiero po jakis 8 miesiacach bycia razem. Pamietam jak sie na mnie denerwowal kiedy ciagle odpychałam jego rece z moich piersi... ale teraz jest zupelnie inaczej mozna powiedziec ze sama mu je tam kłade Ciesze sie , że je zaakceptował i nie robi mi zadnych niemiłych uwag.. chociaz wiem ze wolałby pewnie zeby byly wieksze...
W kazdym badz razie chce przez to powiedziec, ze nie wazne jaki mamy biust czy duzy czy maly..byleby był ktos kto pomoze nam sie z nim oswoic a nawet polubic... Ja jestem dopiero na etapie oswajania sie z nim ale mam nadzieje , ze juz niedlugo bede mogla smialo powiedziec, ze: TAK! LUBIE SWOJE PIERSI!!!
Trzymajcie sie cieplutko
Stokrotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:19   #637
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Przejżałam sobie przed chwilą wcześniejsze posty i jestem bardzo zdziwiona, że na swój biust narzekają dziewczyny z romiarem B.
Ja byłabym w 10000% zadowolona!
Poza tym według większości facetów, romiar B jest własnie najbardziej sexy.
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 15:20   #638
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Kittyyy1 napisała:
Przed obecnym TŻ, z którym jestem rok i 3 miesiące nie mam jakiś zahamowań. Bałam się reakcji troszkę jak zobaczy że w rzeczywistości są odrobinę ;D mniejsze niż w staniczku no ale jakoś było. teraz bezproblemowo z nim o tym rozmawiam. nawet jak idziemy na zakupy po jakiś staniczek, to wie że nie moge miec takich zwykłych koronkowych. Nikt już z tego problemu nie robi.



Kittyyy1- zazdroszczę Ci faceta
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:37   #639
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość


Kittyyy1- zazdroszczę Ci faceta
Eh.. Pewnie większość taka jest przynajmniej tak reaguje. Życzę Ci też takiego wyrozumiałego
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 08:03   #640
jesienna_aura
Raczkowanie
 
Avatar jesienna_aura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 35
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Chyba sie nie powstrzymam aby nie podać wam linka do forum o malych piersiach: www.wiekszepiersi.phorum.pl Tutaj są wszystkie naturalne i nie, metody powiekszania biustu , szczególnie za pomocą fitohormnów czyli hormonów roslinnych.Wielu użytkowniczkom już sie udało, ja jestem w trakcie rozpoczynania kuracji ziolowej, trzymajcie kciuki
jesienna_aura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 13:14   #641
R-O-B-E-R-T
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Przejrzałem kilka stron i nasunęła mi się pewna refleksja - kobiety mają takie same kompleksy na punkcie wielkości biustu jak my na punkcie wielkości penisa. Niby rzecz znana, ale rozmiar tego wątku i wypowiedzi użytkowniczek mi to uświadomiły ze szczególną ostrością Też miałem kiedyś kompleks małego penisa, ale z niego wyszedłem na szczęście, po tprostu trafiłem na odpowiednią dziewczynę

Dlatego nie przejmujcie się drogie użytkowniczki, bo choć biusty nas podniecają, to fascynują nas wszystkie rozmiary, a jak facet kocha dziewczynę to nawet jeśli nie ma jego ulubionego rozmiaru stanika, w niczym nie zmieni to jego miłości i pożądania.

Najważniejsze jest żeby kobieta była pewna swojej wartości, bo jeśli będzie użalać się nad biustem, to wpoi to w końcu swojemu facetowi do głowy i rzeczywiście tak ją zacznie postrzegać jak ona sama siebie błędnie postrzega przez swoje kompleksy.


Cytat:
Napisane przez poziomkaaa Pokaż wiadomość
Poza tym według większości facetów, romiar B jest własnie najbardziej sexy.
Zgadza się, zarówno ja jak i większość moich znajomych też tak uważa. I moja dziewczyna właśnie taki posiada
Na drugim miejscu wybrałbym C, ale gdybym miał wybierać między A a między D (lub jeszcze większym rozmiarem) to zdecydowanie wolałbym A. Duże biusty są mało estetyczne i takie "rozlazłe".

A na podniecenie (również biustem) i tak największy wpływ ma miłość do kobiety. Tak że nie przejmować się i cenić się wysoko, a facet tak was będzie właśnie postrzegał, jak będzie mieć niską samoocenę, to facet też będzie was słabo oceniał
R-O-B-E-R-T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 13:25   #642
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

niby mówi się że co facet wie na ten temat, ale jednak muszę podziękować za miłę słowa otuchy i wogóle...
bardzo mobilizujące
oklaski dla Roberta
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:54   #643
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Melduje sie kolejna posiadaczka malego biusciku. Duze A a male B ...
Kiedys mialam mega kompleksy z tego powodu ale teraz sobie tak mysle ze po prostu taka moja natura.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 20:45   #644
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Lalka0910 Pokaż wiadomość
niby mówi się że co facet wie na ten temat, ale jednak muszę podziękować za miłę słowa otuchy i wogóle...
bardzo mobilizujące
oklaski dla Roberta


ps. mój cel to jest przytyć mam nadzieje że i biuścik się trochę powiększy
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 01:29   #645
R-O-B-E-R-T
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Lalka0910 Pokaż wiadomość
oklaski dla Roberta
nigdy w życiu za nic nie dostałem indywidualnie oklasków , no chyba że jako całośc występująca w przedstawieniu szkolnym

tym bardziej dziękuję
R-O-B-E-R-T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:51   #646
poziomkaaa
Raczkowanie
 
Avatar poziomkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
GG do poziomkaaa
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez R-O-B-E-R-T Pokaż wiadomość
Przejrzałem kilka stron i nasunęła mi się pewna refleksja - kobiety mają takie same kompleksy na punkcie wielkości biustu jak my na punkcie wielkości penisa. Niby rzecz znana, ale rozmiar tego wątku i wypowiedzi użytkowniczek mi to uświadomiły ze szczególną ostrością Też miałem kiedyś kompleks małego penisa, ale z niego wyszedłem na szczęście, po tprostu trafiłem na odpowiednią dziewczynę

Dlatego nie przejmujcie się drogie użytkowniczki, bo choć biusty nas podniecają, to fascynują nas wszystkie rozmiary, a jak facet kocha dziewczynę to nawet jeśli nie ma jego ulubionego rozmiaru stanika, w niczym nie zmieni to jego miłości i pożądania.

Najważniejsze jest żeby kobieta była pewna swojej wartości, bo jeśli będzie użalać się nad biustem, to wpoi to w końcu swojemu facetowi do głowy i rzeczywiście tak ją zacznie postrzegać jak ona sama siebie błędnie postrzega przez swoje kompleksy.




Zgadza się, zarówno ja jak i większość moich znajomych też tak uważa. I moja dziewczyna właśnie taki posiada
Na drugim miejscu wybrałbym C, ale gdybym miał wybierać między A a między D (lub jeszcze większym rozmiarem) to zdecydowanie wolałbym A. Duże biusty są mało estetyczne i takie "rozlazłe".

A na podniecenie (również biustem) i tak największy wpływ ma miłość do kobiety. Tak że nie przejmować się i cenić się wysoko, a facet tak was będzie właśnie postrzegał, jak będzie mieć niską samoocenę, to facet też będzie was słabo oceniał
Ode mnie również wielkie brawa, za wspaniałe słowa otuchy.
__________________
"Szaro- nieśmiały dzień. Ferment myśli i ciała we mgle..."
poziomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 22:51   #647
Stokrotka19
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Smile Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja rowniez zgadzam sie z tymi słowami
Prawda jest tak, ze jak uzalamy sie nad wielkoscia swojego biustu to po pewnym czasie moze on naprawde zaczac przeszkadzac naszym TZ wiem z doswiadczenia, ze im wiecej mu o tym mowie to tym bardzej go to irytuje... niedawno mi powiedziala, ze kocha mnie taka jaka jestem ale jak ciagle o tym gadam to zaczyna go to pomalu wkurzac- w sumie mu sie nie dziwie heheh ale z drugiej strony chce znac cała prawde o tym co o mnie mysli...
trzymajcie sie
Stokrotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 08:08   #648
agggunia
Rozeznanie
 
Avatar agggunia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 878
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Dołączam do KLUBU xD
Mój rozmiar 70B. Małe jest piękne )

I brawa dla Roberta
agggunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 14:23   #649
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez agggunia Pokaż wiadomość
Dołączam do KLUBU xD
Mój rozmiar 70B.
oj jak moje z 70A na 70B podrosły to myślałam że są ogromne:P
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 15:24   #650
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

też miałam kiedyś ten kompleks, ale zniknął ;P
jakoś tak się przyzwyczaiłam, mam 15lat, więc mam nadzieje, że dojde kiedyś do wymarzongo 75B - wiekszego bym nie chciala

dziewczyny, cieszcie się z małego rozmiaru - małe staniczki są najładniejsze i jest największy wybór fasonów, wzorów i kolorów i myślę, że łatwiej wybrać dla siebie bez mierzenia - kupiłam tak 3 staniki i są super
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 19:20   #651
agggunia
Rozeznanie
 
Avatar agggunia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 878
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Lalka0910 Pokaż wiadomość
oj jak moje z 70A na 70B podrosły to myślałam że są ogromne:P
Hehe. Ja mam prawie najmniejsze w klasie, a mam 15lat xD
agggunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 20:30   #652
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez agggunia Pokaż wiadomość
Hehe. Ja mam prawie najmniejsze w klasie, a mam 15lat xD
jak ja miałam 15 lat (za dawnej młodości ) to chyba nawet nie miałam za bardzo na co stanik założyć
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:48   #653
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

łącze sie z wami dziewczyny
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 16:18   #654
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez R-O-B-E-R-T Pokaż wiadomość


Zgadza się, zarówno ja jak i większość moich znajomych też tak uważa. I moja dziewczyna właśnie taki posiada
Na drugim miejscu wybrałbym C, ale gdybym miał wybierać między A a między D (lub jeszcze większym rozmiarem) to zdecydowanie wolałbym A. Duże biusty są mało estetyczne i takie "rozlazłe".
Do tego momentu wypowiedź mi się podobała. No ale co z posiadaczkami tego "nieestetycznego i rozlazłego" C lub D????? Mają sie schowac do piwnicy???

To wspaniale, że Twoja dziewczyna ma B, który podoba się Tobie i wiekszości Twoich znajomych. Rozumiem jednak, że gdyby miala rozlazłe D też bys ją kochał mimo, ze wiekszosci twoich znajomych by się nie podobał, tak wnioskuję z początku Twojej wypowiedzi.

Czy wątek ten ma slużyć przekonywaniu, że A i B to cud a reszta jest rozlazła i nieestetyczna bo Wy macie A i B ???
Skoro dziewczynom dobrze z miseczką A to nie ma sensu szukac takich argumetów.
Są gusta i o nich się nie dyskutuje ale czy przyjemnie by było gdyby biusciaste dziewczyny założyły wątek i oklaskiwały każdego kto się wypowie na temat małych biustów jako np. "nieestetycznych małych pryszczy" ? Być może juz taki wątek jest a ja nie wiem?

Cała wypowiedź Roberta o akceptacji itd. była bardzo miła i wydawało sie mądra, bo dotyczyła zarówno dziewcznyn które mają kompleksy na punkcie swoich za małych jak i za dużych piersi. Niestety jednak tylko do momentu kiedy cos okazuje sie być atrakcyjne dla wiekszosci znajomych a cos rozlazle i nieestetyczne - i tu te akceptacje można między bajki włożyc.

Dlatego moje C poczuło się urażone, a zapewniem Cię, że rozlazłe to ono nie jest, mało estetyczne to też nie. A że Tobie może sie nie podobac - oczywiscie rzecz gustu i dyskusja co jest ładniejsze to jak dyskusja o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy.

Zapewne biusciaste dziewczyny będą mialy obwisłe piersi kiedy będą stare. Ale wszystkie bedziemy kiedys stare i wtedy nie pomoże woda z wisły ;p

Dlatego życze wszystkim akceptacji i poczucia wlasnej wartosci, wynikającego ze zwykłego lubienia własnego ciala, a nie doszukiwania sie argumentów, które są wyszukiwaniem wad u innych.
To jak wątki dla niskich - bo wysokie to są ...no są wysoki i sa be
dla chudych - bo grube są grube i są be
dla grubych - bo chude to szkielety są i są be

A piękno fizyczne kobiety wynika z całoksztaltu i proporcji a nie z rozmiaru miseczki, wielkosci tyłka, długosci nóg - czy czego tam jeszcze akutat kolorowe gazetki nie wezma na widelec.
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:31   #655
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

siem dopisuje, mam A...ale nie wiem jakie dokladnie moja mama smieje sie ze mam biust w stadium paczka...
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 19:15   #656
R-O-B-E-R-T
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Do tego momentu wypowiedź mi się podobała. No ale co z posiadaczkami tego "nieestetycznego i rozlazłego" C lub D????? Mają sie schowac do piwnicy???
Nie napisałem, że C jest rozlazłe, tylko D.
Moja druga dziewczyna miała właśnie rozmiar D i w niczym mi nie przeszkadzał, chciaż nie ukrywam, że na poczatku ten biust zupełnie mi się nie podobał. Po prostu nie lubię dużych. Ale gdy przyszło uczucie, to i biust zaczął mi się podobać . Tak czy inaczej uczucie zawsze górą


Cytat:
Napisane przez prettycow
A piękno fizyczne kobiety wynika z całoksztaltu i proporcji a nie z rozmiaru miseczki, wielkosci tyłka, długosci nóg - czy czego tam jeszcze akutat kolorowe gazetki nie wezma na widelec.
W pełni się zgadzam, a ponadto jak już pisałem zresztą, uroku dodaje kobiecie pewność siebie, że jest atrakcyjna, warunki fizyczne to 50%, a pewność siebie to drugie 50% atrakcyjności.
R-O-B-E-R-T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 02:12   #657
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

hej dziewczyny ...Wreszcie znalazłam cos dla siebie ja rowniez jestem posiadaczka tyciego biustu(75A) , do ktorego mialam wstret . Ostatnimi czasy stwierdzilam ,ze nie warto zadreczac sie tym, bo szkoda zachodu i zdrowia. Nie twierdze, ze nie chcialabym miec ksztaltnego B bo zawsze ładniej to wyglada pod bluzeczka i bez niej ... Widocznie taka juz moja uroda i nie warto sie tym przejmowac.. zreszta moja mama babcia maja małe ppiersi wiec wiadome jest czemu ja mam a poza tym pasuje on domojej drobnej budowy wiec DOSC PPRZEJMOWANIA SIE..
LaLka0910 po czym powiekszyly ci sie piersi z A na B??
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 11:02   #658
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Wiki
najpierw prubowałam ziółek ale przyrost milimetr na 2 miesiące w moim przypadku to nie dla mnie, potrzebowałam mocniejszych wrażeń i efektów
kilka stron wcześniej wiele się mówiło o tzw."masażu Kasi" i po tym w 2 tygodnie z średniego A zrobiło sie ładniutkie B. tylko troche nowatorska metoda - żel do kąpieli i gąbka - tym robiłam ten masażyk, ciągle go stosuję. wiele osób w to nie wieżyło że to wogóle działa, ale... obwód z 80 zwiększył się do 83-84 sprubuj, jak nie pomoze to napewno nie zaszkodzi
pozdrawiam i tzrymam kciuki za wszystkie
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 12:27   #659
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez R-O-B-E-R-T Pokaż wiadomość
Nie napisałem, że C jest rozlazłe, tylko D. .
hah a co za róznica? chodziło mi o cos innego. Ale nie ważne.
Ważne, ze koniec końców nie chodzi tylko o cycki
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 13:23   #660
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Dziewczynki o jakim masazu mowicie???? Pierwszy raz o takim slysze
byla bym chentna, daje efekty naprawde????
prosze o odpowiedz
__________________
Odchudzam sie!!!
09.11.07 - 62kg
09.12.07 - ......?
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg


Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 13:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.