Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 18:50   #3481
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Ja sama biorę tez Yasminelle,dokładnie juz rok i dwa miesiące, i zauwazylam poprawę cery, jednak dostałam cellulitu, co mnie martwi, a wiecej szkodliwych skutków na szczęście póki co nie mam...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:14   #3482
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

A cellulitis też mam Ale w moim przypadku to chyba nie wina tabletek, w każdym razie nie tylko
No nastrój jest wyraźnie na plus, w porównaniu z tym co było. Przed okresem miałam straaszne doły. Mówi sie ze kobiety chodza wściekłe jak maja pms, ja własnie nie wkurzałam sie tylko czarny dół
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 20:38   #3483
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Ja sama biorę tez Yasminelle,dokładnie juz rok i dwa miesiące, i zauwazylam poprawę cery, jednak dostałam cellulitu, co mnie martwi, a wiecej szkodliwych skutków na szczęście póki co nie mam...
a ćwiczysz, uprawiasz sporty? jestem ciekawa czy pomimo ćwiczeń i w miarę zdrowej diety cellulit przy tabletkach jest nieunikniony. Wczoraj dostałam pierwszą receptę na Yasminelle, a chociaż jestem szczupła to walczę z cellulitem niestety już go mam i chciałabym się pozbyć...

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
A cellulitis też mam Ale w moim przypadku to chyba nie wina tabletek, w każdym razie nie tylko
No nastrój jest wyraźnie na plus, w porównaniu z tym co było. Przed okresem miałam straaszne doły. Mówi sie ze kobiety chodza wściekłe jak maja pms, ja własnie nie wkurzałam sie tylko czarny dół
ja też tak mam nie wkurzam się, nie złoszczę tylko mam chwilowe doły i potrafie rozpłakać się z byle powodu
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2013-09-25 o 20:33
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 21:26   #3484
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
a ćwiczysz, uprawiasz sporty? jestem ciekawa czy pomimo ćwiczeń i w miarę zdrowej diety cellulit przy tabletkach jest nieunikniony. Wczoraj dostałam pierwszą receptę na Yasminelle, a chociaż jestem szczupła to walczę z cellulitem niestety już go mam i chciałabym się pozbyć...

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

(...)
Też się zastanawiam. Mój cellulit zaczął się po jakiś 6 opakowaniach tabletek(biorę lesinelle). Nie przytyłam, odżywiam się w miarę zdrowo, szczupła jestem. Tylko z ćwiczeniami różnie - czasem 2 razy w tygodniu czasem nic, ale codziennie chodzę na pół godzinne spacery. Widocznie to za mało, bo jednak mnie dopadło, nie mocno ale jest. I pewnie będzie się pogarszać.
Co do włosów to u mnie mniej wypadają niż przed, ale nie wiem czy to zasługa tabletek czy innych rzeczy.
Przed tabletkami byłam megabeksa przed okresem, teraz zdecydowanie mniejsza.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 23:17   #3485
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
a ćwiczysz, uprawiasz sporty? jestem ciekawa czy pomimo ćwiczeń i w miarę zdrowej diety cellulit przy tabletkach jest nieunikniony. Wczoraj dostałam pierwszą receptę na Yasminelle, a chociaż jestem szczupła to walczę z cellulitem niestety już go mam i chciałabym się pozbyć...

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



ja też tak mam nie wkurzam się, nie złoszczę tylko mam chwilowe doły i potrafie rozpłakać się z byle powodu
Jestem szczupła, wazę 53kg przy 173cm wzrostu. Ale moze tez jest to wina jedzenia amerykańskiego, jednak ograniczylam je od pól roku, a tabletki biorę od roku od czasu przyjazdu do US, wiec szczerze mówiąc nie wiem gdzie szukać winy. Codziennie chodze po pare km, w domu staram sie kilka razu w tyg ćwiczyć...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 08:18   #3486
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, juz od ponad roku biore tabletki Naraya, na poczatku gromadzila mi sie woda, ale pozniej wszystko ladnie zeszlo, nie mam zadnych problemow, wrzecz przeciwnie, oprocz - spadku libido. Nie jest tragicznie, ale strasznie mnie to meczy bylam juz u kilku ginekologow, mialam zrobione badania (oprocz hormonow), boje sie tak skakac z tabletek na tabletki. Nie wiem juz co myslec, moja ginekolog mowi ze to normalne i na pewno nie od tabletek :sciana:. Ale naprawde roznica jest duza, ok moze to stres, moze inne czynniki, ale nie od roku?
Nie mam pojecia, ktoras z Was tez miala taki problem? Na jakiej podstawie zmienialyscie tabletki wtedy? Badan hormonalnych?
Najgorsze jest to, ze prezerwatyw nie cierpie i jakos boje sie ich uzywac, uzywalam ich dwa razy w zyciu i dwa razy mi pekaly ... Nie iwem sama co robic, pomocy!
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 08:29   #3487
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Skoro znaczny spadek libido trwa już rok, to należy zmienić tabletki. Zmienia się bez żadnej podstawy. Po prostu idziesz do ginekologa, mówisz jaka sprawa, a on przepisze Ci inne tabletki , pewnie o innym składzie.
Swoją drogą Twoja pani ginekolog pewnie nawet nie czytała ulotki tabletek anty. Właśnie jednym ze skutków ubocznych jest spadek, czy wahania libido. I to jest jeden z powodów zmiany tabletek.
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:38   #3488
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Dziekuje za odpowiedz Czyli to tez troche na podstawie loterii? No niestety, juz z dwoma ginekolozkami rozmawialam na ten temat, zapytam, troche mnie to martwi, boje sie kolejnych skutkow ubocznych, nie wspominam dobrze pierwszego okresu brania tabletek. Myslicie ze zmiana moze w ogole pomoc? Czytajac w internecie, wiekszosc opinii mowi ze jezeli jedne tak na mnie dzialaja, to prawdopodobne ze po prosut musze odstawic tabletki na dobre

Czy wiecie co moglabym dostac jezeli nie naraye? Myslalam, ze to jedna z najmniej ingerujacych tabletek, tak mi powiedziala moja byla ginekolozka.

Edytowane przez annakarenina123
Czas edycji: 2013-09-27 o 08:40
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 09:06   #3489
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Nie ma się czego obawiać. Nie zmieszniac co miesią na inne tabletki, zeby w organiźmie miał zapanować chaos. U ciebie właśnie zmiana jest wskazana przez te skutki uboczne, więc leć do lekarza i proś o zmianę.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 09:19   #3490
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Musze koniecznie to w koncu zrobic, wiecie przez te cale gadki, typu tabletki antykoncepcyjne nie maja zadnych skutkow ubocznych, to wszystko w mojej glowie, naprawde zaczelam miec watpliwosci i tez dlatego juz troche z ta zmiana odwlekam. Wiem, ze logicznie rzecz biorac to nie jest prawda, ale kurcze, to frustrujace kiedy lekarz, osoba ktorej powinnam w 100% zaufac mowi takie rzeczy...
Tez przez to boje sie tego co mi zaproponuje, ale musze sprobowac w koncu to ma byc ulatwienie nie utrudnienie zycia.

Myslicie, ze sa inne tabletki z mala zawartoscia hormonow, ktore moglyby mi pomoc czy raczej przepisza wieksza dawke?

Zastanawialam sie tez nad mini tabletka, ale troche sie jednak boje, ja jestem juz teraz panikara,a a tutaj musisz naprawde brac ja jak w zegarku.

Edytowane przez annakarenina123
Czas edycji: 2013-09-27 o 09:21
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 10:45   #3491
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez annakarenina123 Pokaż wiadomość
Musze koniecznie to w koncu zrobic, wiecie przez te cale gadki, typu tabletki antykoncepcyjne nie maja zadnych skutkow ubocznych, to wszystko w mojej glowie, naprawde zaczelam miec watpliwosci i tez dlatego juz troche z ta zmiana odwlekam. Wiem, ze logicznie rzecz biorac to nie jest prawda, ale kurcze, to frustrujace kiedy lekarz, osoba ktorej powinnam w 100% zaufac mowi takie rzeczy...
Tez przez to boje sie tego co mi zaproponuje, ale musze sprobowac w koncu to ma byc ulatwienie nie utrudnienie zycia.

Myslicie, ze sa inne tabletki z mala zawartoscia hormonow, ktore moglyby mi pomoc czy raczej przepisza wieksza dawke?

Zastanawialam sie tez nad mini tabletka, ale troche sie jednak boje, ja jestem juz teraz panikara,a a tutaj musisz naprawde brac ja jak w zegarku.
Nie ma reguły, a znam kilku lekarzy, którzy przepisują na zmiane te same hormony, ale tylko innej firmy

A co do prezerwatyw to zastanów się co źle z nimi robicie, bo same z siebie one nie pękają, a harmonów zawsze brać nie będziesz.

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2013-09-27 o 10:46
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 11:34   #3492
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;43017465]Nie ma reguły, a znam kilku lekarzy, którzy przepisują na zmiane te same hormony, ale tylko innej firmy

A co do prezerwatyw to zastanów się co źle z nimi robicie, bo same z siebie one nie pękają, a harmonów zawsze brać nie będziesz.[/QUOTE]

Hm no wlasnie chcialabym tego uniknac i troche sie dowiedziec sama najpierw. Dziewczyny ktore mialy ten sam problem, jaki zamiennik zaproponowali Wam lekarze?


Wiem, ze do konca zycia pewnie nie bede ich brac, po porodzie moze zastanowie sie nad innym roziwazaniem, ale teraz nie wyobrazam sobie wrocic do prezerwatywy. Pomimo tych uciazliwosci, to jest dla mnie ostateczne wyjscie, ktorego naprawde chce uniknac. Czuje roznice i nie podoba mi sie seks z prezerwatywa tak bardzo jak bez niej...
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:08   #3493
kredkawdloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 60
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Dziewczyny poradźcie,
wzięłam pierwsze opakowanie Lesinelle i było ok. Teraz jestem w połowie drugiego i czuje się jak balon, wzdęta i w ogóle jakaś taka opuchnięta.
Są na to jakieś sposoby ? To może byc chwilowe czy będzie sie utrzymywać ?
kredkawdloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:08   #3494
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Może być chwilowe, może się utrzymywać. Jeżeli po 3 opakowaniu dalej będziesz się tak czuła- lekarz i prawdopodobnie zmiana tabletek.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 19:22   #3495
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

od tygodnia biorę Y., to moje drugie tabletki.
i kurczę, niby poprzednio nie miałam wielkich efektów ubocznych, potem miałam 1.5 roku przerwy.
teraz dość dziwacznie, od razu, a biorę o 18, bierze mnie niesamowita ospałość i sen zaraz po wzięciu i ledwo mogę wstać rano, a wstaję ostatnio 10-11. za to w środku dnia, mam full energii aż do tej 18 z minutami.
dodatkowo, strasznie mnie suszy, biorę magnez, piję 2 l wody dziennie i ledwo funkcjonuję. i z tym spaniem wieczorem Y. przebija antydepresanty i środki nasenne które brałam 2 lata temu, więc to mocne działanie.
co radzicie, ile czekać na ew. rozwój wydarzeń, 2-3 miesiące brania?
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 20:14   #3496
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Tak , powinnas poczekac jeszcze 2-3 opakowania . Moze ta sennosc to skutek uboczny tabletek, albo poprostu efekt tego, ze dzien jest krotszy A jesli nadal bedzie sie utrzymywac to moze warto wrocic do tych poprzednich tabletek, skoro przy nich nie bylo takiego problemu
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 18:02   #3497
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Po skróconej (trzydniowej) przerwie miałyście plamienia i inne cuda w następnym opakowaniu?
W niedzielę zawaliłam i przerwałam branie tabletek, bo i tak dziś by była ostatnia i myślę czy nie wziąc jutro pierwszej, bo zawsze zaczynałam w środy. Ale krwawienia jeszcze nie było więc nie wiem czy nie narobię sobie zamieszania. Ulotka ostrzega ale nie wiem jak w praktyce to wygląda
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 21:02   #3498
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Organizm kobiety to nie zegarek. U jednej kobiety moze wystapic plamienie nawet przez cale opakowanie , zas u innej bedzie inaczej.
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 23:03   #3499
Screamoline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cześć. Czy może któraś z was brała Sidretella 30?
Ja obecnie biorę Midianę (która jest ponoć zamiennikiem Yasminu), którą lekarz przepisał mi po tym jak wycofano Cilest. Ale Midiana kosztuje u mnie 36zł, a Sidretella 22zł, więc chciałam się o tym zamienniku coś dowiedzieć, a nie mam siły czytać 117 stron, wybaczcie.
Planuję wyjazd zagranicę, więc nie będę miała możliwości wykupienia tabletek w razie jakiegoś niedobrania, stąd moje pytanie..

Ps. Przepraszam jeśli w złym wątku.

Edytowane przez Screamoline
Czas edycji: 2013-10-01 o 23:19
Screamoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 23:31   #3500
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Screamoline Pokaż wiadomość
Cześć. Czy może któraś z was brała Sidretella 30?
Ja obecnie biorę Midianę (która jest ponoć zamiennikiem Yasminu), którą lekarz przepisał mi po tym jak wycofano Cilest. Ale Midiana kosztuje u mnie 36zł, a Sidretella 22zł, więc chciałam się o tym zamienniku coś dowiedzieć, a nie mam siły czytać 117 stron, wybaczcie.
Planuję wyjazd zagranicę, więc nie będę miała możliwości wykupienia tabletek w razie jakiegoś niedobrania, stąd moje pytanie..

Ps. Przepraszam jeśli w złym wątku.
Właściwy wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=452384
Sidretella jest nowa na rynku, więc wątpie, że ktoś ci odpowie. Niewiele osób zmieni pasujące tabletki, a lekarz racej wystawia recepty na te które zna, a te tabsy są jednymi z sześciu na polskim rynku z tym składem. Hormony są te same, więc nie powinno się nic dziać, ale to nie zawsze się sprawdza.

Można w nazwie wątku dopisać kolejne zamienniki Teenia i Dionelle
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 09:32   #3501
Screamoline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Właśnie widziałam tamten wątek chwile po zamieszczeniu posta, dlatego zaczęłam się zastanawiać. Ale napisałam tutaj bo w nazwie wątku jest Sidretella 20.
A zaczęłam myśleć o zamienniku, bo ostatnim razem kiedy kupowałam tabletki, Pani w aptece mi je sama zaproponowała, bo są tańsze. I ot, taka zagwozdka.
Mimo wszystko, dziękuję za odpowiedź.
Screamoline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 10:28   #3502
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
Organizm kobiety to nie zegarek. U jednej kobiety moze wystapic plamienie nawet przez cale opakowanie , zas u innej bedzie inaczej.
Jesteś genialny Watsonie
Chciałam sie dowiedziec jak było u was
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 16:58   #3503
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Jesteś genialny Watsonie
Chciałam sie dowiedziec jak było u was
Równie inteligentny Crick powinien wiedzieć, że ta wiedza jak to było u nas nic Ci nie da
Może spróbuj sobie wywróżyć jak to będzie w Twoim przypadku
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 17:32   #3504
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Zadałam proste pytanie, nie masz zamiaru odpowiedzieć, ok, ale atakować mnie nie musisz
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 17:43   #3505
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Gdzie ona cię atakuje? Odpowiedziała jasno i zwięźle na twoje pytanie (prawidłowo z resztą), a ty na nią sama naskoczyłaś.
Jedna kobieta będzie plamić, inna nie, więc? O co ci chodzi?
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 17:52   #3506
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Zapytałam jak było w waszym przypadku, nie jak będzie w moim
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 18:52   #3507
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

A co ci da nasz przypadek, skoro jesteś odrębną jednostką, a nie nami?
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 19:39   #3508
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

zaspokojenie wynaturzonej ciekawości
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 21:37   #3509
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
Tak , powinnas poczekac jeszcze 2-3 opakowania . Moze ta sennosc to skutek uboczny tabletek, albo poprostu efekt tego, ze dzien jest krotszy A jesli nadal bedzie sie utrzymywac to moze warto wrocic do tych poprzednich tabletek, skoro przy nich nie bylo takiego problemu
Dzięki.

Minęło parę dni, a maksymalna ospałość...gdzieś sobie poszła
Tylko apetyt spory, ale cóż.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 12:36   #3510
Katie Dziub
Raczkowanie
 
Avatar Katie Dziub
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 131
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Vibin Mini / Sidretella 20 - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny. Biorę Narayę od około 8 miesięcy. Pytanie mam bo... zwariowałam.
Zapomniałam wziąć tabletki w piątek i w sobotę.
Dzisiaj wstalam i wzięłam jedną zaległą(z piątku...).
Nie wiem co teraz robić, bo na ulotce jest że skontaktować się z lekarzem, niestety dzisiaj niedziela.
Poradźcie mi co mam teraz zrobić i jak brać tabletki. Aha dodam że tabletki pominięte są w trzecim tygodniu blistra.

Jejku tak często zdarza mi sie zapomnieć tabletek... Boje sie ze nabawie się torbieli, tak jak moja mama..

Czekam na wasze odpowiedzi
__________________
od 28.05.2008 , razem <3


I...
Nie ważne czy stoisz daleko czy blisko,
jeśli jesteś człowiekiem,to zrozumiesz to wszystko.
Katie Dziub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.