czy to zdrada? prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-04, 14:57   #1
kamilllka
Przyczajenie
 
Avatar kamilllka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22

czy to zdrada? prosze o pomoc


Jestem z chlopakiem od roku czasu, jednakze nurtuje i boli mnie pewna sprawa ... otoz, rok i miesiac temu gdy zaczelismy sie spotykac (2tyg wspolzylismy) on na wspolnej imprezie przespal sie z moja kolezanka. Fakt, olewalam go przez jakis czas i on myslal, ze mam go gdzies. Odkad jestesmy oficjalnie razem wszystko jest ok, jednak b.mnie to boli do tej pory. Czy dobrze postapilam? Czy to byla zdrada?
kamilllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 15:16   #2
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Ale nie kontaktowaliście się? Nie spotykaliście?

Ja chyba czułabym się źle z tym,ale skoro nie byliście razem i to nie był już etap kręcenia ze sobą (zakładam ,że tak było, bo nie kontaktowaliście się) tylko wszystko opadło i sądziliście,że nic z tego nie wyjdzie, to starałabym się sobie wytłumaczyć,że miał prawo...
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 15:25   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Tzn, co? Parą już byliście, seks uprawialiście, a koleżanka Twoja dzieliła jego penisa z Tobą?
I Ty nie nas pytaj, czy to zdrada, ale czy TY SAMA to za zdradę uważasz.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 15:59   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Ja zrozumiałam, że tylko uprawiali seks, ale nie byli w związku i wtedy bzyknął koleżankę. Więc w zasadzie nie jest to zdrada.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 20:50   #5
kamilllka
Przyczajenie
 
Avatar kamilllka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Lexi, dobrze zrozumialas. Teraz tworzymy swietna pare, ale wczesniej e
Widocznie on mnie traktowal b.przedmiotowo. ja juz w tym czasie chcialam z nim byc, choc wysylalam odwrotne znaki, jednakze b.mnie to zranilo.
kamilllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 21:03   #6
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kamilllka Pokaż wiadomość
Lexi, dobrze zrozumialas. Teraz tworzymy swietna pare, ale wczesniej e
Widocznie on mnie traktowal b.przedmiotowo. ja juz w tym czasie chcialam z nim byc, choc wysylalam odwrotne znaki, jednakze b.mnie to zranilo.
A on zrobił coś, co spowodowało,że źle było między Wami i że wysyłałaś mu odwrotne znaki?

Jeżeli teraz, w trakcie Waszego związku,nie masz powodów do zazdrości to wrzuć na luz.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 21:14   #7
kamilllka
Przyczajenie
 
Avatar kamilllka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Blue dress, robilam tak, aby nie myslal , ze za nim "latam"

Edytowane przez kamilllka
Czas edycji: 2013-10-04 o 21:42
kamilllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 21:27   #8
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

jeśli nie tworzyliście pary,a tobie na nim nie zależało,to nie była zdrada.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 21:34   #9
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kamilllka Pokaż wiadomość
otoz, rok i miesiac temu gdy zaczelismy sie spotykac (2tyg wspolzylismy) on na wspolnej imprezie przespal sie z moja kolezanka.
Autorko, nie rozumiem tego fragmentu To on przespał się z nią jak już Wy też współżyliście ze sobą?
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 22:30   #10
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kamilllka Pokaż wiadomość
Blue dress, robilam tak, aby nie myslal , ze za nim "latam"
No to w takim razie oboje popełniliście błąd. Teraz daj spokój przeszłości, myśl o teraźniejszości, bo jeżeli facet jest naprawdę w porządku, dba o Ciebie to możesz zmarnować tę miłość.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 22:46   #11
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

No ni wim, ja bym takiemu człowiekowi nie ufała, skoro paru dni mu starczy, a znajduje następną.
Nie rozpatrywałabym tego w kategoriach zdrady. Tylko tego, że jemu ufać nie można.
Ale skoro jesteście razem, to gadać nie ma o czym.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 22:51   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

No niby zdrada nie... ale i tak dziwnie :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 08:21   #13
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kamilllka Pokaż wiadomość
Jestem z chlopakiem od roku czasu, jednakze nurtuje i boli mnie pewna sprawa ... otoz, rok i miesiac temu gdy zaczelismy sie spotykac (2tyg wspolzylismy) on na wspolnej imprezie przespal sie z moja kolezanka. Fakt, olewalam go przez jakis czas i on myslal, ze mam go gdzies. Odkad jestesmy oficjalnie razem wszystko jest ok, jednak b.mnie to boli do tej pory. Czy dobrze postapilam? Czy to byla zdrada?
dawno temu byłam w takiej samej sytuacji. Koleś przespał się z inną w okresie, w którym co prawda nie byliśmy razem, ale było jasne, że będziemy, że się docieramy i ja myślałam, ze mamy siebie na wyłączność. To nie jest zdrada fizyczna. Ale dla mnie psychiczna ta gorsza. Kiedy się dowiedziałam, wsyztsko się zmieniło. Poczułam się jak jedna z wielu, jak koło zapasowe, jak taka dziewczyna, w której nie był szalenczo zakochany (jak myslałam) i że przypadkiem jesteśmy razem (może JA za bardzo chcialam, a nie on). Zaraz zaczęłam analizować, czy mógł mnie zdradzić na początku. Hmm.. zapytałam wprost go, bo nie moglam znieśc tej mysli,ale oczywiscie zrobił mi dziką awanturę, że mu nie ufam i rozpamiętuje stare rany,a przecież tak nam dobrze razem. Więc wymogłam na nim, żeby pokazał mi TERAZ listę rozmówcow z nkl (takie byly czasy, nie wiedzielismy co to fb itp). Poprosilam tylko o listę zeby mi pokazał jakby ogol rozmow a nie samą ich tresc. Widziałam tylko częstotoliwość i osobę. Okazało się że w kolko gadał z taką jedną pannicą, ale mowil ze to kolezanka i nic nie ma. Uwierzyłam PO krótkim czasie , pech chciał, że spotkaliśmy ją w sklepie. Pech chciał, że ja też ją znałam. Od slowa do słowa, poszlismy pozniej na kawę, moj luby w tym czasie czmychnął do domu. Powiedziałam jej wprost, że widzialam ze gadali tego czasu itp. CO się okazało? Że mieli regulany seksik właściwie przez pol roku naszego związku. Poszłysmy do niego, dzika awantura, że nas obie oszukal, zarządałam przeczytania tych rozmow (bo mowil że ona gada głupoty), nie chciał że to jego prywatność. ALe się złamał i co? Jakieś kotki, kompelmenty miejsc intymnych, wspomnienia, że byli razme na imprezie ż etak tanczyła że łohoho
Także tego, na takie akcje jak Twoj autorko byłabym wrażliwa. I tak, dla mnie to jest zdrada.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 10:32   #14
kamilllka
Przyczajenie
 
Avatar kamilllka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Autorko, nie rozumiem tego fragmentu To on przespał się z nią jak już Wy też współżyliście ze sobą?

Tak
kamilllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 11:52   #15
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Nie byliście wtedy parą. On mógł współżyć z kim chciał. Łapał dwie sroki za ogon - Ciebie i koleżankę. Wybrał Ciebie i jest ok - na tym trzeba się skupić.
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 12:00   #16
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
. otoz, rok i miesiac temu gdy zaczelismy sie spotykac (2tyg wspolzylismy) on na wspolnej imprezie przespal sie z moja kolezanka. Fakt, olewalam go przez jakis czas i on myslal, ze mam go gdzies.
czyli krótko mówiąc sypiałaś z nim, żeby go przywiązać do siebie i jednocześnie lansowałaś się na trudno dostępną z cyklu nie zależy mi, jesteś to jesteś fajnie, nie ma cię też fajnie, po to, by zdobyć go tą wyszukaną metodą, ale się zastanawiasz, czy to źle, że facet zamiast wygniatać wycieraczkę przed Twoimi drzwiami żył nie poświęcając Ci w nadmiarze uwagi i nawet przespał się z koleżanką, która dawała mu to samo co Ty (seks i niewiele więcej?).
?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Nie byliście wtedy parą. On mógł współżyć z kim chciał. Łapał dwie sroki za ogon - Ciebie i koleżankę. Wybrał Ciebie i jest ok - na tym trzeba się skupić.
dokładnie, laska stosowała gierki, a tu lekki kłopot, facet miał je w nosie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 12:55   #17
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kamilllka Pokaż wiadomość
Jestem z chlopakiem od roku czasu, jednakze nurtuje i boli mnie pewna sprawa ... otoz, rok i miesiac temu gdy zaczelismy sie spotykac (2tyg wspolzylismy) on na wspolnej imprezie przespal sie z moja kolezanka. Fakt, olewalam go przez jakis czas i on myslal, ze mam go gdzies. Odkad jestesmy oficjalnie razem wszystko jest ok, jednak b.mnie to boli do tej pory. Czy dobrze postapilam? Czy to byla zdrada?
Ja nie rozumiem, jak można z jednej strony z kimś seks uprawiać, a z drugiej udawać, że traktuje się ten związek na luźnych zasadach? A facet to pewnie był wróżem i miał się domyślić, że Ty go olewasz, ale tak naprawdę to go nie olewasz ? Miał to poznać po tym pewnie, że pozwalasz mu czasami się do siebie odezwać i kiedy akurat nie jesteś zajęta udawaniem, że Ci nie zależy, to świata poza nim nie nie widzisz?

Trzeba sie na coś zdecydować - albo na luźny związek bez zobowiązań i poważne traktowanie siebie nawzajem albo na szczerość albo na gierki rodem spod gimnazjalnej łąweczki
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 13:28   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kamilllka Pokaż wiadomość
Jestem z chlopakiem od roku czasu, jednakze nurtuje i boli mnie pewna sprawa ... otoz, rok i miesiac temu gdy zaczelismy sie spotykac (2tyg wspolzylismy) on na wspolnej imprezie przespal sie z moja kolezanka. Fakt, olewalam go przez jakis czas i on myslal, ze mam go gdzies. Odkad jestesmy oficjalnie razem wszystko jest ok, jednak b.mnie to boli do tej pory. Czy dobrze postapilam? Czy to byla zdrada?
zdrada nie zdrada, ale skoro Cie to boli i to tak po miesiacach rana sie otworzyala, to musi byc jakis bardziej terazniejszy powod o ktorym nam w kolei nie piszesz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 16:48   #19
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Ale ja nie rozumiem jak można twierdzić, że spało się z kimś 2 tygodnie i jednocześnie, że wysyłało mu się sprzeczne znaki?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 16:59   #20
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Dla mnie zastanawianie się, czy to zdrada, jest drugorzędne.
Ważniejsze czy to odpowiada Ci po prostu.

Mnie by nie.

Dla mnie dziecinne jest z kolei wyciąganie profitów z braku ustalenia, czy jesteśmy w związku.

I o zaangażowaniu nie świadczy, więc jeśli zaraz po incydencie zostaliście parą, to nie łudź się co do motywacji.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 20:07   #21
sallyskellington
Raczkowanie
 
Avatar sallyskellington
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc.
Wiadomości: 193
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez WDM Pokaż wiadomość
Dla mnie zastanawianie się, czy to zdrada, jest drugorzędne.
Ważniejsze czy to odpowiada Ci po prostu.

Mnie by nie.

Dla mnie dziecinne jest z kolei wyciąganie profitów z braku ustalenia, czy jesteśmy w związku.

I o zaangażowaniu nie świadczy, więc jeśli zaraz po incydencie zostaliście parą, to nie łudź się co do motywacji.
to jest dobry wniosek.
__________________
"Akceptujemy taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy."
sallyskellington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 22:40   #22
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: czy to zdrada? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez WDM Pokaż wiadomość
Dla mnie dziecinne jest z kolei wyciąganie profitów z braku ustalenia, czy jesteśmy w związku.
tez mnie to razi a czytam o tym juz w n-tym watku i w koncu ktos to zgrabnie skomentowal. Np facet robi modna przerwe w zwiazku ale tylko taka tygodniowa np. potem spi z inna i wraca do dziewczyny i mowi, ze o co chodzi jak nie byli wtedy razem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.