IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-08, 17:28   #691
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Francmal lacze sie z toba w sprawie nienawisci do igiel
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:57   #692
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
martaja wozek zamawialam z Pl i przy nasteonym dziecku tu bede kupowac,podczas przesylki kola oba pekly i musialam z pl zamawiac kolejne.
jak to pękły koła? a przesyłałaś je w kartonie czy już złożony wózek ?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 19:13   #693
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Wozek byl zlozony zapakowany w karton, przewidywalam ze moze cos sie stac, no ale wiecej juz nie bede zamawiac skoro tu tez sa wozki i to fajne.A pekl ten plastik w kolach
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 21:25   #694
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
Wozek byl zlozony zapakowany w karton, przewidywalam ze moze cos sie stac, no ale wiecej juz nie bede zamawiac skoro tu tez sa wozki i to fajne.A pekl ten plastik w kolach
o to nieciekawa sytuacja... ja myślałam o używanym wózku, ale jak pojechałam do PL to rodzice uparli się, że za sponsorują go wnukowi i tym sposobem mam wózek poza tym wiele cen tutaj mnie po prostu przerażało ...

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2013-10-08 o 23:04
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:48   #695
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Co do wozka to wypatrzylam na gazecie.ie dosc fajna oferte i chyba sie skusze 3w1 uzywany 2 miesiace w bardzo dobrym stanie i dodatkami typu pokrowiec na nozki za 120 euro. jeszcze sie nie orientuje w tutejszych cenach, ale wydaje mi sie ze warto
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 19:23   #696
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

bardzo dobra cena, tylko proponowałabym przyjrzeć się fotelikowi bo niektóre są bardzo liche i to jedynie troszkę materiału na plastiku a powinno być solidne i bezpieczne, bo taką ma spełniać funkcję

Poprzeglądaj adverts.ie tam jest mnóstwo fajnych ofert i można licytować ... ja dziś jadę odebrać bazę pod fotelik
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 21:14   #697
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Malgos świetnej jakości i nie drogie pieluszki tetrowe są w tesco. Ja kupowalam białe i nawet lepsze niż w Polsce polecam.
Polecam tez przewijak super sprawa u nas nadal sluzy to jedna z tych rzeczy których zakupu nie żałuje. Tu są wózki ale niedrogie wózki np trzy w jednym są w większości w Polsce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Co do chust widziałam tu dwa internetowe sklepy ale dużo taniej jest w Polsce. Ja sama zamawialam nosidlo Tula. Super sprawa!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 21:17   #698
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Fride widzialam w mojej lokalnej aptece, w Polsce chyba jest tansza. Ogolnie kupisz juz tutaj wszystko/prawie wszystko, moze oprocz Viburcolu w czopkach (bo w plynie jest ), z moich osobistych must have - wiekszy byl tez wybor chust do noszenia. W Pl czesc rzeczy moze byc troche tansza (tylko nie ubranka!)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A gdzie można dostać w płynie?
Bo ja właśnie czopki z PL przywożę.

A i ja wysyłałam wózek z PL. 3w1. Do tego zapasowe koła i nawet wanienkę i inne gadżety (teściowa doładowała ha ha) i nic się nie stało.
Przy drugim dziecku wózek kupię już tutaj.
Z tego co pamiętam to prawie wszystko da się tu kupić. Jedynie czego nie mogłam znaleźć to czapeczki z uszkami i wiązaniem pod szyją. No i jak na moje oko to na noworodki przeważnie wszystko albo różowe albo niebieskie lub ewentualnie beżowe. Brakowało mi innych kolorów w ubrankach
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2013-10-09 o 21:21
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 21:39   #699
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Kapukat - dzięki za namiary na pieluszki tetrowe z pewnością sprawdzę!
przewijak to coś co koniecznie chcę mieć.

Tylkokasia - ja myślę wózek wysłać do PL i będzie czekał na kolejnego dzidziusia, bo mi się nie będzie opłacało sprzedawać i potem znów kupować.

Takie czapeczki z wiązaniem dopiero co kupiłam w H&M, mają tam fajne ciuszki w przystępnych cenach, ale kolorystyka rzeczywiście niewielka.

Ja właśnie wzbogaciłam się o komodę na ciuszki dla dzidziusia i bazę pod isofix do fotelika - wszystko z adverts.ie i w dobrych cenach
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 22:14   #700
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Kapukat - dzięki za namiary na pieluszki tetrowe z pewnością sprawdzę!
przewijak to coś co koniecznie chcę mieć.

Tylkokasia - ja myślę wózek wysłać do PL i będzie czekał na kolejnego dzidziusia, bo mi się nie będzie opłacało sprzedawać i potem znów kupować.

Takie czapeczki z wiązaniem dopiero co kupiłam w H&M, mają tam fajne ciuszki w przystępnych cenach, ale kolorystyka rzeczywiście niewielka.

Ja właśnie wzbogaciłam się o komodę na ciuszki dla dzidziusia i bazę pod isofix do fotelika - wszystko z adverts.ie i w dobrych cenach
Ja sprzedałam wózek za nawet spoko cenę. Ale był jak nówka. Spacerówka nawet z folii nie odpakowana (tyle co do zdjęcia do ogłoszenia) bo moja Oliwka (była i jest) bardzo drobna i normalnie w niej tonęła. Do tego dorzuciłam 4 pompowane koła.
Nie wiem czy sobie zostawisz wózek bo mnie się tak opatrzył że już nie mogłam na niego patrzeć mimo że używałam tylko gondoli oraz nosidełka.
Spacerówki - kupionej już w IE(parasolki która kupiłam jak sprzedałam ten pierwszy) na razie nie planuję sprzedawać (nadal czasem używam) chociaż jest z limitowanej edycji więc pewnie by się sprzedała.
Przewijak miałam i nie używałam wcale.
Tak samo butelki i smoczki. Dobrze że kupiłam mało bo nie używałam wcale. Cud że nie kupiłam sterylizatora a laktator elektryczny odkupiłam od koleżanki bo użyłam ze 2 razy.
No i sukieneczki, falbaneczki, spódniczki itp. uważam za totalne nieporozumienie dla noworodków. Niewygodne do zakładania, efektu za bardzo nie ma bo dziecko tylko leży, do tego masę ma zapinania na plecach (kto to wymyśla dla leżących dzieci). Z pół tony tego popakowałam w worki w ogóle nie założywszy ani razu córeczce.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 22:50   #701
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Tylkokasia - ja raczej nie mam tak, że coś mi się opatrzy i się tego pozbywam zresztą pewnie troszkę minie między jednym a drugim dzidziusiem

Ja mam zamiar kupić max 2 butelki i tyle, jak mi będzie trzeba to dokupię, ale mam nadzieję, karmić piersią więc może zupełnie się nie przydadzą.

Co do sukieneczek i falbaneczek też mam podobne zdanie, ale nie powinnam mieć większego problemu bo u mnie będzie synek jak kupuję to staram się kupować raczej praktyczne rzeczy.

Zresztą tak na serio to wszystko zweryfikuje dziecko bo każde jest inne i ma inne potrzeby
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 05:43   #702
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Francmal, Agnes idzie przywyknac. Teraz kluje palce glukometrem 7 razy dziennie I 3 razy dziennie insulina w brzuch. Igielki sa cieniutkie. Bardziej mnie boli pobieranie krwi niz branie insuliny...

Co do wozka my zostawilismy po Zuzi. Nie wysylalam do Polski bo nie widzialam sensu w placeniu za przesylke tam I z powrotem (gdy pojawi sie druga dzidzia). Wozek stal sobie w kacie a teraz go wypiore, odswieze I bedzie jak ta lala

Butelek mialam na poczatku 4 - dwie malutkie I dwie duze I sie przydaly. Karmilam piersia, ale na kazde wyjscie odciagalam mleko I dawalam z butli.
Laktator mi sie bardzo przydal bo zalewalan sie mlekiem I musialam odciagac bo w przeciwnym razie rozsadzalo mi piersi. Ale mislam reczny.
Tutejsza Frida bardziej mi odpowiadala niz ta, ktora mi mama wyslala z Polski
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 06:58   #703
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
A gdzie można dostać w płynie?
Bo ja właśnie czopki z PL przywożę.
W wiekszych, lepiej zaopatrzonych health shopach

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 12:13   #704
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Rusalka - u mnie wielkość mojego mieszkania nie pozwala na trzymanie wózka, bo po prostu nie mam miejsca. Dlatego rozważam wysyłkę do PL...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 21:46   #705
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Rozumiem. My wynajmujemy domek, ale w sumie miejsca tez nie tak wiele, wiec wozek stoi caly czas zlozony na korytarzu...
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 23:22   #706
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Rusałka - u mnie jak postawię wózek to ciężko będzie przejść heheh nawet znajomych nie mam z dużym domkiem, którzy mogliby mi to przechować, ale to w sumie jeszcze dużo czasu do tego, więc nie będę sobie tym głowy zawracać
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 00:22   #707
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

No w sumie racja
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:01   #708
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Malgos ja znam lepsze rozwiazanie poprostu szybko zdecydowac sie na kolejne dziecko Jest wiele plusow takiej decyzji miedzy innymi ze po pierwszym masz juz praktycznie wszystko i nie trzeba kupowac od nowa no i kolejny taki ze fakt pierwszy rok moze dac ostro popalic ale potem jest juz o wiele lepiej dzieciaki zajmuja sie czesto soba razem sie bawia a dzieki temu zyskuje sie wiecej czasu dla siebie na cokolwiek)

Rusalka Fakt dla dzieciakow mozna do wielu rzeczy przywyknacnawet igly



Co do tych ubranek zgadzam sie w 100 % my na 1 dziecko tez kupilismy duzo rzeczy co inne mamy polecaly albo fajnie wygladaly ale w praniu wyszlo ze najlepsze sa bodziaki i polspiochy mam na mysli te tutejsze od pasa w dol ewentualnie pajace i polskie polspiochy. No i super przydatne byly tez spiworki a jak dzieciaki podrosly to rajtuzki, dresy i skarpetki i to tak do nawet ponad roku w zupelnosci wystarcza no nie liczac bluzek czy kurteczek albo kombinezonkow na zimniejsze dni. Pozatym kilka kocykow tych dziurkowanych.
francmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 20:00   #709
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Cytat:
Napisane przez francmal Pokaż wiadomość
Malgos ja znam lepsze rozwiazanie poprostu szybko zdecydowac sie na kolejne dziecko Jest wiele plusow takiej decyzji miedzy innymi ze po pierwszym masz juz praktycznie wszystko i nie trzeba kupowac od nowa no i kolejny taki ze fakt pierwszy rok moze dac ostro popalic ale potem jest juz o wiele lepiej dzieciaki zajmuja sie czesto soba razem sie bawia a dzieki temu zyskuje sie wiecej czasu dla siebie na cokolwiek)
Rusalka Fakt dla dzieciakow mozna do wielu rzeczy przywyknacnawet igly
Co do tych ubranek zgadzam sie w 100 % my na 1 dziecko tez kupilismy duzo rzeczy co inne mamy polecaly albo fajnie wygladaly ale w praniu wyszlo ze najlepsze sa bodziaki i polspiochy mam na mysli te tutejsze od pasa w dol ewentualnie pajace i polskie polspiochy. No i super przydatne byly tez spiworki a jak dzieciaki podrosly to rajtuzki, dresy i skarpetki i to tak do nawet ponad roku w zupelnosci wystarcza no nie liczac bluzek czy kurteczek albo kombinezonkow na zimniejsze dni. Pozatym kilka kocykow tych dziurkowanych.
hahah ale to sobie wykombinowałaś hahah
wszystko jednak zależy od tego jaką będziemy mieć sytuację finansową i obawiałabym się mojego samopoczucia na początku ciąży, bo teraz było nieciekawie a zajmować się jeszcze maluchem ... zresztą nie mamy za bardzo nikogo kto mógłby tego pierwszego przypilnować hmmm ale też mam już swoje latka i nie będę czekać za długo na drugą pociechę zresztą zobaczę jaki trafi mi się osobnik i czy bardzo da nam popalić
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 23:18   #710
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Malgos roznie to bywa. My chcielismy tylko dwa lata roznicy miedzy dzieciakami, ale los zadecydowal inaczej i bedzie 3 lata i 3 miesiace... No coz.
Pierwszy wozek uzywalismy przez dwa lata (mamy graco quatro travel cos tam, z gondola, siodelkiem samochodowym. Po wyjeciu gondoli mozna uzywac jako spacerowki - duzo ciezszej wprawdzie, ale dosc wygodnej) wiec gdyby nasze plany sie ziscily wozek bylby w ciaglym uzytku.

Moja przyjaciolka ma dwoch chlopcow pomiedzy ktorymi jest 19 mies roznicy i daja rade Tez bys dala

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Francmal - od dzis biore insuline 4 razy dziennie
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 11:57   #711
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Mam "glupie" pytanie....jakie to sa kocyki dziurkowane??

wstyd, ale nie wiem

:P
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 12:23   #712
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Miedzy moimi chlopakami jest niecale 2 lata (22 miesiace), a chcialam mniej
Nie ukrywajmy - na poczatku jest bardzo ciezko, bardzo, bardzo ciezko - nikt na nie pomagal, ale teraz nie zamienilam bym tego na nic
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 13:28   #713
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Marta takie, ktore wygladaja jakby robione na drutach lub szydelku.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Bo te Twoje chlopaki Aniu bardzo fajne sa :-*
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 16:22   #714
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Dziekuje, pierwszy raz sie spotkalam z takimi kocykami W pl chyba kupuje sie takie tylko do dekoracji albo do chrztu, nie widzialam nigdy zeby ktos normalnie uzytkowal.
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 18:07   #715
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Marta tu zalecaja tylko takie kocyki na pierwsze kilka miesiecy. Mozesz je kupic wszedzie - mather care, dunnes stores na dzieciecym, mark & spencer...
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 21:30   #716
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Pewnie macie rację... początkowo na pewno ciężko, ale to ma swoje plusy

Marta - to takie kocyki
http://www.toys.ie/Cellular-Pram-Bla...4-64143fc25ef3
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 14:11   #717
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Ja uzywalamni uzywam do tej pory. Dzięki temu dziecku było ciepło ale nie przegrzewa.

Kasia ma racje. Ja tez do 6 miesiąca wywalilam wszystko co nie było body lub pajacem lub spodniami dresowymi. Takiego dziecka nie warto męczyć niewygodnymi ubraniami
Ale znam tez rodziców którzy z uporem maniaka zakładali wstazeczki a potem klna przy zmianie pieluszki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 22:33   #718
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

xXMartaxX To juz chyba teraz wiesz jakie to kocyki tutaj bardzo plecane miedzy innymi dlatego ze nawet jak dziecko sie nim przykryje to ma duzy dostep do powietrza)

Rusalka To faktycznie musisz miec cos z ta cukrzyca dobrze ze mnie to ominelo no ale jeszcze troche i mniejmy nadzieje ze wszystko wroci do normy)


Malgos Ja z doswiadczenia pisze u mnie miedzy starszakami jest niecale 14,5 miesiaca przerwy potem 2 lata i 2,5 miesiaca i niecale 18 miesiecy dokladnie bez 2 dni Tez nie mamy absolutnie nikogo tu do pomocy wczesniej niby byla cala rodzina meza ale pomagali sporadycznie i to jak sie ich poprosilo a czasami kilka razy trzeba bylo pytac ogolnie bylo to w sytuacjach kryzysowych, ktore na palcach mozna policzyc. Najblizsza nam osoba jest kolega ktory mieszka nieco ponad godzine od nas i srednio raz w miesiacu odwiedza nas na wekeend. Pozatym jak to mowi Tz nie mozna spac mniej niz zero wiec najlepiej isc jednym ciagiem) Pozatym tak jak pisalam plusy takie ze jedno po 2 nosi i uzywa potrzebne sprzety tymbardziej jak satej samej plci Ogolnie tak jak piszesz tez duzo zalezy od dziecka moj najstarszy byl najlepszy jako niemowlak cora tez calkiem niezla za to maluchy w porownaniu do nich byly i czasami jeszcze teraz sa upierdliwe
francmal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 23:30   #719
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Francmal czy mnie cos ominelo? Bo ja sie u ciebie zawsze trzech sztuk tylko doliczalam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:02   #720
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Czyli zgodznie twierdzicie, żeby szybko brać się do roboty po porodzie i starać się o kolejną pociechę?

dziewczyny, gdzie kupowałyście pościel do łóżeczka?

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2013-10-14 o 14:09
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-26 15:47:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.