Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-21, 17:59   #1051
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
jak ktoś ma ochotę na małe tiramisu, to taniej jest kupić to niż mascarpone, amaretto i biszkopty osobno

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------


hmm jak dla mnie to każdy makaron smakuje tak samo.. niezależnie od kształtu :P
Racja ale te do lasagne i canneloni mają to coś
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:00   #1052
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

byłam, zaszalałam.. ponad 200zł nie moje :doh:

mam tiramisu zwykle i truskawkowe, słoiczek do bruschetty, wisnie amarena [juz dłuższy czas za mną chodzą ale jeszcze nigdy nie kupiłam]. książkę z przekąskami, ser z oferty włoskiej, 2 opakowania lodów [pistacjowe - bardzo dobre], jogurty włoskie, wędlin suchych kilka opakowan i komplet dla mlodego z tamtego tygodnia - kurtka i spodnie
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:01   #1053
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
byłam, zaszalałam.. ponad 200zł nie moje :doh:

mam tiramisu zwykle i truskawkowe, słoiczek do bruschetty, wisnie amarena [juz dłuższy czas za mną chodzą ale jeszcze nigdy nie kupiłam]. książkę z przekąskami, ser z oferty włoskiej, 2 opakowania lodów [pistacjowe - bardzo dobre], jogurty włoskie, wędlin suchych kilka opakowan i komplet dla mlodego z tamtego tygodnia - kurtka i spodnie
Raz się żyje
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:02   #1054
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
nawiedzilam dziś Lidla i wzięłam z tyg włoskiego
dwa rodzaje makaronu, te koleczka, bo już jedliśmy kilka razy i są pyszne oraz sciglioni bodajże

sosy do makaronu calabrese i siciliana, bo najsmaczniejsze

ser provolone picante do przetestowania

jogurty smakowe zabaglione i ten z migdalami

mix salami

dla córki ciasteczka z ciasta francuskiego, te slimaczki

a poza tym chleb wieloziarnisty, chyba jedyny na zakwasie, bo przestudiowalam składy z trzy razy, serki dla córki i pstraga wedzonego na gorąco z czosnkiem - pyszny.
o właśnie ten wzięłam ;D

a i jeszcze 2 pudelka sałatek gotowych - lubię je do pracy brać
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:06   #1055
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

dla mnie kształt ma znaczenie, bo np spaghetti jako ciensze ma słabiej wyczuwalny smak właściwy, a takie tagliatelle już silniejszy. poza tym jest dużą różnica między powiedzmy makaronem z Lubelli, a prawdziwym włoskim, taki dobry jest smaczny praktycznie solo, nie potrzebuje zbyt wiele sosu, czasem wystarczy oliwa, czyosnek i pokrojony pomidorek . albo jeszcze makarony z dodatkiem szpinaku i pomidorów mają same w sobie charakterystyczny smak. trochę maniaczka makaronowa że mnie, w domu mam ponad 10 rodzajów

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

nie docenilam siebie, mam ponad 20 rodzajów
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:17   #1056
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
przypomnialam sobie jeszcze, że kupilam te małe pierozki z nadzieniem bazyliowym, wygląda smakowicie i któryś raz z kolei racuchy z jabłkami.
A próbowałaś już tych pierożków? Zastanawiam się czy nie kupić więcej.
A poza tym mam do was pytanie - czy w Lidlu mają folię aluminiową i po ile. Coś mam pecha i kilka razy co szłam do innego sklepu wykupiona była.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:20   #1057
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

jeszcze nie, ale regularnie jadam tortellini i są pyszne, a te wyglądają podobnie i mają zbliżony skład. poza tym uwielbiam bazylie, pesto i tym podobne smaki.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 18:24   #1058
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Mariatta, mają, ale nie pamiętam ceny
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:28   #1059
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
dla mnie kształt ma znaczenie, bo np spaghetti jako ciensze ma słabiej wyczuwalny smak właściwy, a takie tagliatelle już silniejszy. poza tym jest dużą różnica między powiedzmy makaronem z Lubelli, a prawdziwym włoskim, taki dobry jest smaczny praktycznie solo, nie potrzebuje zbyt wiele sosu, czasem wystarczy oliwa, czyosnek i pokrojony pomidorek . albo jeszcze makarony z dodatkiem szpinaku i pomidorów mają same w sobie charakterystyczny smak. trochę maniaczka makaronowa że mnie, w domu mam ponad 10 rodzajów

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

nie docenilam siebie, mam ponad 20 rodzajów
tak tak... ale chodziło mi o różne kształty w obrębie jednej marki makaronów niesmakowych :P

ja kiedyś miałam mnóstwo ale choruję na "kupowanie wszystkiego na zaś, może się przyda" więc staram się nie kupować dużo produktów z długą datą ważności i wyprzątam to co mam aktualnie w szafkach

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Racja ale te do lasagne i canneloni mają to coś
patrzyłam nawet na nie, ale stwierdziałm, że już mam za dużo zakupów w koszyków a jestem skazana na komunikację miejską i wszystkiego bym nie uniosła
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:28   #1060
justysiaaa
Raczkowanie
 
Avatar justysiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

A skusił się ktoś może na patelnię? Bo widzę, że w moim lidlu to raczej się na nie nie rzucili.
justysiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 18:35   #1061
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mariatta, mają, ale nie pamiętam ceny
Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
jeszcze nie, ale regularnie jadam tortellini i są pyszne, a te wyglądają podobnie i mają zbliżony skład. poza tym uwielbiam bazylie, pesto i tym podobne smaki.
Dzięki
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 19:40   #1062
Artm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 517
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mam te psikacze i jestem zadowolona. Nic się nie zacina, równo psika, dla mnie są ok

Moje jeszcze nie lądowały, więc ciężko mi się odnieść do tej kwestii
A oliwą psika, czy rozpyla?
Mam takie dozowniki i niestety, ocet wylatuje w postaci mgiełki, ale oliwa raczej w postaci jednorodnego strumienia. Po prostu jest za gęsta dla atomizera. Ale i tak fajnie się ją dozuje dzięki temu psiukaniu.
Artm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:56   #1063
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Sub.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 22:27   #1064
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Popelnilam dzis zbrodnie dla mojego portfela. Jeszcze nigdy w zyciu nie wydalam tyle kasy w lidlu. Ale tak to juz jest jak sie zbiera rzeczy do nowego M. Juz od dluzszego czasu czailam sie na patelnie ceramiczne no to caplelam z kazdego rozmiaru - bo na indukcje i w dobrej cenie. A do tego jeszcze duzo innych rzeczy jako zem maniak kuchenno -pieczeniowy. Jednym slowem moje konto dostalo dzis zawalu ale coz. Do tego duzo makaronow, wisienki, zapas parmezanu na troche, salami i kilka innych produktow jeszcze w tygodniu musze skoczyc po kilka puszek pomidorow bo po przyjsciu skapnelam sie, ze zostaly mi tylko 2 sztuki w domu -a na moje potrzeby to zdecydowanie deficytowa ilosc (Przewaznie 1-2 razy w tygodniu robie cos z kuchni srodziemnomorskiej na obiad wiec czesto potrzebuje jako baze na sos pomidory z puszki)
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 23:28   #1065
nowherewarm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 305
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Myślę że pary w kolejce przede mną dzisiaj żadna z was nie pobiła - rachunek na 850zł

Kupiłam to tiramisu ze spekuloosem i cannoli, truskawkowe tiramisu sobie odpuściłam.
nowherewarm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 23:57   #1066
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hej
ja już byłam, z Włoskiego kupiłam makaron cannelloni (jutro robię na obiadek), przecier pomidorowy i jogurty mascarpone i nicciolata . Bardzo mnie kuszą te sosy, jest spory wybór smaków, jadł ktoś któryś z tych sosów i może polecić? no i w ogóle jest trochę więcej rzeczy niż w ulotce
prócz tych rzeczy to kupiłyśmy zasmażaną marchewkę i buraczki pychaa
Podpinam się pod podkreślone pytanie..warto na któryś się skusić?

Co do psikaczy do octu i oliwy to mam akurat biedronkowe i mogę tylko wypowiedzieć się na temat sensowności zakupu, jak dla mnie jeden z bardziej użytecznych gadżetów, szczególnie dla osób na diecie Oliwy zużywa się akurat tyle, co trzeba i w sposób bardzo wygodny bo potrawa jest równomiernie pokryta mgiełką.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 04:27   #1067
magdulkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 61
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Do Dziewczyn, które kupiły patelnie z ostatniej gazetki - czy przy zdzieraniu naklejki nie odrywa się Wam kawałeczek powłoki? U nas kropeczka została na naklejce i będziemy musieli oddać. Teraz tylko zastanawiam się czy to my mamy takiego pecha i wystarczy wymienić na inny egzemplarz czy wszystkie są takie i lepiej oddać i sobie darować
magdulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 05:32   #1068
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Podpinam się pod podkreślone pytanie..warto na któryś się skusić?

Co do psikaczy do octu i oliwy to mam akurat biedronkowe i mogę tylko wypowiedzieć się na temat sensowności zakupu, jak dla mnie jeden z bardziej użytecznych gadżetów, szczególnie dla osób na diecie Oliwy zużywa się akurat tyle, co trzeba i w sposób bardzo wygodny bo potrawa jest równomiernie pokryta mgiełką.
sosy chwalili serowe pry poprzednich ofertach [jesli mówisz o tych słoiczkowych]

ja miałam psikacz z aldi, fajne do psikania foremek glównie, ale kurcze... nie wiedzialam jak to myc... i schowalam do szafki. moze sie z nim przeproszę i spowrotem wyjme.
a ocet mam z oryginalna ppompka, ten lidlowy wiec fajne ;D

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nowherewarm Pokaż wiadomość
Myślę że pary w kolejce przede mną dzisiaj żadna z was nie pobiła - rachunek na 850zł

Kupiłam to tiramisu ze spekuloosem i cannoli, truskawkowe tiramisu sobie odpuściłam.
mi spekuloosy srednio smakują :P

moze oni jakieś hurtowe do sklepu czy coś :P
moj rekord to coś ponad 350 w tyg deluxe, ale płaciłam bonami swiatecznymi [ktore dostalismy z pracy] więc aż tak serce nie krwawiło hihi
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 08:43   #1069
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez nowherewarm Pokaż wiadomość
Myślę że pary w kolejce przede mną dzisiaj żadna z was nie pobiła - rachunek na 850zł

Kupiłam to tiramisu ze spekuloosem i cannoli, truskawkowe tiramisu sobie odpuściłam.
Gdyby tak zsumowac zakupy mamy i moje to wyszlo by podobnie.
Cytat:
Napisane przez magdulkaaa Pokaż wiadomość
Do Dziewczyn, które kupiły patelnie z ostatniej gazetki - czy przy zdzieraniu naklejki nie odrywa się Wam kawałeczek powłoki? U nas kropeczka została na naklejce i będziemy musieli oddać. Teraz tylko zastanawiam się czy to my mamy takiego pecha i wystarczy wymienić na inny egzemplarz czy wszystkie są takie i lepiej oddać i sobie darować
Ja kupilam 3 patelnie z kazdego rozmiaru a moja mama kupila sobie najwieksza. Na zadnej nie zeszla powloka wiec chyba mialas pecha. Te patelnie sa super. Maja wysokie scianki wiec smazac na niej, nie bedzie az tak pryskac gdy trzeba smazyc bez pokrywki.
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
moze oni jakieś hurtowe do sklepu czy coś :P
moj rekord to coś ponad 350 w tyg deluxe, ale płaciłam bonami swiatecznymi [ktore dostalismy z pracy] więc aż tak serce nie krwawiło hihi
No ja wydalam 499 Tak jak mowie zbieram rzeczy do swojej kuchni. Nie sadze by ci ludzie robili hurtowe zakupy akurtat tydzien byl taki, ze bez problemu mozna bylo tyle wydac. No chyba, ze zakupili caly kosz makaronow i sera -to wtedy sie zgodze Ja Za same patelnie i mikser dalam 315zl.Co prawda mikser mialam kupic Zelmera ale jak zobaczylam cene 100zl i 3lata gwarancji to stwierdzilam, ze biore. Wczoraj ubijalam nim mase i dzialal ok. Jesli sie zepsuje to mam 3lata czasu na oddanie.
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 09:58   #1070
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
dla mnie kształt ma znaczenie, bo np spaghetti jako ciensze ma słabiej wyczuwalny smak właściwy, a takie tagliatelle już silniejszy. poza tym jest dużą różnica między powiedzmy makaronem z Lubelli, a prawdziwym włoskim, taki dobry jest smaczny praktycznie solo, nie potrzebuje zbyt wiele sosu, czasem wystarczy oliwa, czyosnek i pokrojony pomidorek . albo jeszcze makarony z dodatkiem szpinaku i pomidorów mają same w sobie charakterystyczny smak. trochę maniaczka makaronowa że mnie, w domu mam ponad 10 rodzajów

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

nie docenilam siebie, mam ponad 20 rodzajów
Tak zgadzam się. Dla mnie nalepszy jest penne a jeszcze pełnoziarnisty...mmm
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:00   #1071
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Ja kupilam 3 patelnie z kazdego rozmiaru a moja mama kupila sobie najwieksza. Na zadnej nie zeszla powloka wiec chyba mialas pecha. Te patelnie sa super. Maja wysokie scianki wiec smazac na niej, nie bedzie az tak pryskac gdy trzeba smazyc bez pokrywki.

No ja wydalam 499 Tak jak mowie zbieram rzeczy do swojej kuchni. Nie sadze by ci ludzie robili hurtowe zakupy akurtat tydzien byl taki, ze bez problemu mozna bylo tyle wydac. No chyba, ze zakupili caly kosz makaronow i sera -to wtedy sie zgodze Ja Za same patelnie i mikser dalam 315zl.Co prawda mikser mialam kupic Zelmera ale jak zobaczylam cene 100zl i 3lata gwarancji to stwierdzilam, ze biore. Wczoraj ubijalam nim mase i dzialal ok. Jesli sie zepsuje to mam 3lata czasu na oddanie.
no ładnieładnie ale sprzęt robi swoje... ja przy kazdym wypadzie do lidla [jak jest oferta kuchenna], powtarzam sobie, ze wszystko już mam i nie potrzeba mi 30stej foremki, 20go noża itp ;D

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Gdyby tak zsumowac zakupy mamy i moje to wyszlo by podobnie.

Ja kupilam 3 patelnie z kazdego rozmiaru a moja mama kupila sobie najwieksza. Na zadnej nie zeszla powloka wiec chyba mialas pecha. Te patelnie sa super. Maja wysokie scianki wiec smazac na niej, nie bedzie az tak pryskac gdy trzeba smazyc bez pokrywki.

No ja wydalam 499 Tak jak mowie zbieram rzeczy do swojej kuchni. Nie sadze by ci ludzie robili hurtowe zakupy akurtat tydzien byl taki, ze bez problemu mozna bylo tyle wydac. No chyba, ze zakupili caly kosz makaronow i sera -to wtedy sie zgodze Ja Za same patelnie i mikser dalam 315zl.Co prawda mikser mialam kupic Zelmera ale jak zobaczylam cene 100zl i 3lata gwarancji to stwierdzilam, ze biore. Wczoraj ubijalam nim mase i dzialal ok. Jesli sie zepsuje to mam 3lata czasu na oddanie.
to ja sobie b.chwalę lidlową brytfankę, i teraz stosuję ją często zamiast patelnii jak robię jakąś potrawkę / gulasz itp...
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:11   #1072
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Sorki, ale to temat o Lidlu, a nie o mgr.
Poza tym zadałaś już to samo pytanie na wątku ogólnym, poczekaj na odpowiedź.

Już nie mówiąc o tym, że najprościej jest po prostu zadzwonić do dziekanatu.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:14   #1073
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Dzwonilam i nawet nie dal mi zadac kolejnego pytania ^^ nvm, zapomnijcie o tym.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:47   #1074
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Sorki, ale to temat o Lidlu, a nie o mgr.
Poza tym zadałaś już to samo pytanie na wątku ogólnym, poczekaj na odpowiedź.

Już nie mówiąc o tym, że najprościej jest po prostu zadzwonić do dziekanatu.
I na Biedronkowym ^ ^

Czy w Lidlu jest w stałej ofercie pełnoziarnisty makaron penne? Tak narobiłyście mi ochoty, że jutro zrobię na obiad
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:52   #1075
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez justysiaaa Pokaż wiadomość
A skusił się ktoś może na patelnię? Bo widzę, że w moim lidlu to raczej się na nie nie rzucili.
Ja się skusiłam, przyda się do nowego domku. Wzięłam największą. Wyglądają porządnie i są ciężkie. Mam nadzieję, że trochę posłuży. Wzięłam tylko jeden rozmiar na wypadek, gdyby okazała się bublem
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 11:57   #1076
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
no ładnieładnie ale sprzęt robi swoje... ja przy kazdym wypadzie do lidla [jak jest oferta kuchenna], powtarzam sobie, ze wszystko już mam i nie potrzeba mi 30stej foremki, 20go noża itp ;D

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------


to ja sobie b.chwalę lidlową brytfankę, i teraz stosuję ją często zamiast patelnii jak robię jakąś potrawkę / gulasz itp...
High five, też tak mam. Niektore kobiety kupuja 30-parę butów czy 50 torebkę. Ja mam tak ze wszelkim sprzętem i akcesoriami kuchennymi. Cóż każdy ma jakiegoś bzika. Szkoda, że to nie jedyny
Ta wysoka czarna z pokrywką? Co była jakiś czas temu też za około 100 zł? Racja jest rewelacyjna. Maja mama kupiła ją już dawno -chyba rok temu. Ostatnio znów były a ja płakałam, że nie nadają się na indukcję Mam nadzieję, że wpadną na pomysł by wypuścić w tworzywie która nada się na moją płytę.
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 13:06   #1077
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
I na Biedronkowym ^ ^

Czy w Lidlu jest w stałej ofercie pełnoziarnisty makaron penne? Tak narobiłyście mi ochoty, że jutro zrobię na obiad
no comment.

Pełnoziarnistego nie ma, ale kup ten combino, on jest z mąki z pszenicy durum, bardzo zdrowy i smaczny

Co do tych bzików, to my z TŻtem ostatnio doszliśmy do wniosku, ze właśnie mamy takiego bzika na punkcie akcesoriów do kuchni Kupiliśmy sobie 'rozdzielacz' żółtka od białka, bo widzieliśmy w masterchefie i nam się to spodobało

Ale cieszę się, że zaraziłam go pasją gotowania
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 13:21   #1078
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Pełnoziarnistego nie ma, ale kup ten combino, on jest z mąki z pszenicy durum, bardzo zdrowy i smaczny
Dzięki wielkie A pamiętasz może ile mniej więcej kosztuje?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 13:35   #1079
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Jakieś 2.99/500g Nie pamiętam dokładnie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 13:43   #1080
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

A to niedrogo Dzięki
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 07:55:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.