Żonki 2009 cz. XXXVI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-22, 17:13   #2611
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Myszka - dobrze, że na strachu się skończyło
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 17:19   #2612
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Myszko o ja, dobrze, ze oczko całe

Edytowane przez baja_86
Czas edycji: 2013-10-22 o 17:24
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 17:37   #2613
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Martuś co za błędne koło!!!! chora sytuacja.....

co do kredek to wydaje mi isę że to chodziło o kredkę w której wkład jest kolorowy.

Myszko dobrze że neic sie nie podziało więcej, ale pewnie Tomek się strachu najadł. jak lezałam w szpitalu to Natulka przyjkechała do mnie z kleszczem za uchem, natychmiast mąz z nią pojechał na izbę dzie był dyżur pediatryczny ( chore bo staliśmy przy izbie przyjęć w szpitalu w którym ja lezałam a pielęgniarki i lekarka odesłali nas z kwitkiem że nie dotką dziecka....) i natula taka zaryczana przyjechała z powrotem że szok na żywca je lekarka grzebała skalpelem i jeszcze sie na męża darła że ma trzymać Natalię bo ona się rzuca..... no jak ma sie dwulatka nie RZUCAć JAK JEJ KTOŚ SKALPELEM W GŁOWIE GRZEBIE....... do dzić Natalia krzyczy że mam jej nei ruszac jak ją sprawdzam jak z ogrodu czy lasu wracamy, bo wie że jak znajde kleszcza to znow tam pojedziemy....

swoja drogą nieubłagalnie zbliża nam się termin badania krwi na borelioze:/
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 17:38   #2614
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Guciu dziękuję za opinię

Martucha paranoja, tylko tyle mogę napisać...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 17:43   #2615
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

no paranoja...


ale na radzie klepneli. tylko ze zaczynam od poniedzialku

anika hmm o to chodzilo http://www.zielonebiuro.com/pl/p/Kre...ikiem-Jumbo/27

myszka najwazniejsze ze oko cale..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 17:44   #2616
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
no paranoja...


ale na radzie klepneli. tylko ze zaczynam od poniedzialku

anika hmm o to chodzilo http://www.zielonebiuro.com/pl/p/Kre...ikiem-Jumbo/27

myszka najwazniejsze ze oko cale..

ooooo nonono chyba o takie to mi chodziło tylko czy to na sztuki się kupuje??

może u mnei w sklepie dla plastyków będą... jutro zadzwonię,

o już wiem jak tego szukać...:0
https://www.google.pl/search?q=kredki+z+wieloko lorowym+rysikiem&client=f irefox-a&hs=9yL&rls=org.mozilla: plfficial&source=lnms&t bm=isch&sa=X&ei=pKtmUuj2O qOM4ATFxYG4Dw&ved=0CAcQ_A UoAQ&biw=1280&bih=793#fac rc=_&imgdii=_&imgrc=sfPjZ eeFEZqliM%3A%3Bpl3h-7_2cNmJiM%3Bhttp%253A%252 F%252Fkubitus2007.nazwa.p l%252Fpictures11%252Fkohi noor%252Fkredki%252Fmagic 13%252Fkredki44.jpg%3Bhtt p%253A%252F%252Farchiwum. allegro.pl%252Foferta%252 Fkoh-i-noor-kredki-wielokolorowe-magic-trio-12-1-i3357801280.html%3B500%3B 500
to chyba to dobrze mi się kojarzyło że pisałyście że to magiczne kredki

swoją drogą trzeba mnie fantazję: ) i precyzyjne oko
https://www.google.pl/search?q=kredk...D2%3B400%3B290
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2013-10-22 o 17:48
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:26   #2617
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Ktosiu...wyszłyśmy....wyr wała się i pobiegła prosto przed siebie
Kurczę

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)

wiecie co.. witki mi opadly.
bylam z Patem u pani na zajeciach - dokladnie na diagnozie sprawnoscie ruchowej sensorycznej etc.. bo mam wrazenie ze ciagle ma te cialo jakies nie halo..
no i ma oblizone napiecie ma asymetrie dalej.. ale co..
pani jest pod wrazeniem tego jak sobie radzi.. ze widac ze sie z nim duzo pracowalo ze mial zajecia jak byl maly ze zdobyl umiejstnosci..
i ze widac ze jest przez to obnizone napiecie ruchliwy i ze szybko sie meczy ale tez z elubi sie zmeczyc bo go wszystko irytuje..
ale przez to ze jest taki wypracowany zajec nie dostanie..
jakby byl opozniony i zaniedbany to by dostal.. a tak to ma za soba za duze postepy i musi czekac.. moze za pol roku..
pani wie ze to paranoja i ze jak pojdzie do szkoly to juz nie bedzie mogl sobie kompensowac - krotko na zmiane z intensywnie i zaczna sie sytuacje nie do przeskoczenia i flustracja.. ale co poradzic.

miodzio.

az mi sie na narade odechcialo isc.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

musze sie wam dokladnie wyrzygać...

ogolnie to tak. ma obniżone napiecie mięśniowe ma koślawość nóg (norma w tym wieku to 3 cm a on ma 5) ma nadruchliwość (bo kompensuje sobie te obniżone napięcie - musie zmęczyć mięśnie żeby się skoncentrować) ma kłopoty z rekami - koordynacja i współpracą obu rak. ma asymetrie. ale przez to ze widać ze kiedyś był rehabilitowany i widać ze teraz duzo z nim pracujemy to to wszystko jest zaburzone ale lekko.. i na dzień dzisiejszy on sobie radzi bo wiele kompensuje wiele nadrabia przez zabawę i mu to nie przeszkadza.. bo kiepsko rysuje ale ma to w dupie.. ale za to wyćwiczył wycinanie, świetnie sobie z plasteliny daje rade ale ma kłopoty z współpraca rak.. (przy ubieraniu np) bo jak mu zliczyli wsyztsko to niby jest slabiej ale ma takie gory i doliny.. i ogolnie w ocenie ma ze jest zle ale jest dziecko "wypracowane" i na dzien dzisiejszy mu to wystraczy.. a to ze jak tak dalej bedzie to przyjda umiejętności trudniejsze ktorych nie wypracuje bez zajec wiec dojdzie spadek motywacji a jak spadek motywacji to i checi i będzie coraz gorzej.. to wtedy dostanie rehabilitacje. bo sa dzieci ktore dzis potrzebuja bardziej.
pani powiedziala mi oficjalnie jakby pani z nim nie pracowala to by byl w tyle za rówieśnikami i wtedy by dostal.. bo widac ze ma klopoty ale jest dzieckiem wypracowanym i w niektorych sprawach radzi sobie kiepsko a niektore ma mega do przodu.. a gdybym olala to i zostawila go samopas to by mial... a skoro ma ☠☠☠☠a mame ktora sie zna to nie dostanie.
wiec zostaje mi prowadzenie mu samodzielnie terapii tyle ile potrafie - reke kordynacje wspolprace.. miesni calego ciala nie przeskocze.. wiec jak sie zacznie opozniac przez miesnie bardziej to wtedy dostaniemy.. i co i ☠☠☠☠a pstro.
powiedziala ze przez to ze jestem : po fachu: mam do niej dzownic co jakis czas moze go bedzie brac ale raz w miesiacu tak tylko zeby wskoczyc. a tak to za pol roku najwczesniej ale mam sie nie spodziewac bo po prostu na zespole jak sie zbiora to wyjdzie ze potrzebuje ale nie tak bardzo jak inni..


w tym kraju trzeba umrzec zeby sie dostac gdzies na rehabilitacje.
Witki opadają Czyli najlepiej, żebyś wzorem patologicznych matek olała własne dziecko, bo jakbyś je olała od początku to by się służba zdrowia nim zajęła, a żeś nadgorliwa była i chciałaś pomóc Patowi to służba zdrowia ma go gdzieś! Zabić to mało :killer:
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 07:03   #2618
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Marta super, że Twój pomysł się spodobał! Powodzenia od poniedziałku zatem!

Myszko dobrze, że oko całe! Ufff!!!


Wczoraj wysprzątałam cały dom. Jak ja lubię jak jest tak czysto Dlaczego ten stan nie może być permanentny?

Co do płaszczyka, to w hurtowniach nie ma rozmiaru 34, więc odpada. poszukiwań ciąg dalszy. Do tego wczoraj chciałam zerknąć na moje kozaki i okazało się, że po zimie kozaki wyrzuciłam... później sobie przypomniałam że się porozklejały, ale w związku z tym jeszcze ten zakup mnie czeka i to już w ogóle mnie nie cieszy. Nie znoszę kupować butów!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:29   #2619
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Guciu współczuję ci strasznie...też nie cierpię butów kupować :/ teraz chodziłam 3 tygodnie zanim botki jesienne kupiłam. W ogole nie cierpię robić zakupów ubraniowo-obuwniczych



Mam jakiegoś pecha. Dostałam zamówienie na 3 czapeczki niemowlęce (dla noworodków w zasadzie) no i zrobiłam już jedną - brakło mi przy niej włóczki na ostatni rząd, ale to dla dziewczynki więc spoko bo zrobiłam końcówkę w innym kolorze. Wczoraj zrobiłam czapkę dla chłopca, miała być czapka piesek w błękitnym kolorze i co...brakło mi włóczki! będzie ecru końcówka.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:30   #2620
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

bzyczka ja chce zorbic najlepiej kazda
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:33   #2621
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Guciu współczuję ci strasznie...też nie cierpię butów kupować :/ teraz chodziłam 3 tygodnie zanim botki jesienne kupiłam. W ogole nie cierpię robić zakupów ubraniowo-obuwniczych



Mam jakiegoś pecha. Dostałam zamówienie na 3 czapeczki niemowlęce (dla noworodków w zasadzie) no i zrobiłam już jedną - brakło mi przy niej włóczki na ostatni rząd, ale to dla dziewczynki więc spoko bo zrobiłam końcówkę w innym kolorze. Wczoraj zrobiłam czapkę dla chłopca, miała być czapka piesek w błękitnym kolorze i co...brakło mi włóczki! będzie ecru końcówka.
jak kupię z przypadku (tak jak te przed Pragą) to loos, ale jak wiem, że muszę kupić konkretne buty to to jest koszmar. (India wiem, że nie możesz tego słuchać )

Na pewno czapeczki będą ładne
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 07:40   #2622
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

gucia o wspolczuje
ja na szzcescie mam buty z zeszlego roku, plus jedne takie na wysokiem obciasie oceiplane 'trapery' jakos dam rade
jeszcze sniegowce by mi sie przydaly moze kupie relaksy?? ostatnio widzialam na bbabce relaksy super sa
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:50   #2623
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
ooooo nonono chyba o takie to mi chodziło tylko czy to na sztuki się kupuje??

może u mnei w sklepie dla plastyków będą... jutro zadzwonię,

o już wiem jak tego szukać...:0
https://www.google.pl/search?q=kredki+z+wieloko lorowym+rysikiem&client=f irefox-a&hs=9yL&rls=org.mozilla: plfficial&source=lnms&t bm=isch&sa=X&ei=pKtmUuj2O qOM4ATFxYG4Dw&ved=0CAcQ_A UoAQ&biw=1280&bih=793#fac rc=_&imgdii=_&imgrc=sfPjZ eeFEZqliM%3A%3Bpl3h-7_2cNmJiM%3Bhttp%253A%252 F%252Fkubitus2007.nazwa.p l%252Fpictures11%252Fkohi noor%252Fkredki%252Fmagic 13%252Fkredki44.jpg%3Bhtt p%253A%252F%252Farchiwum. allegro.pl%252Foferta%252 Fkoh-i-noor-kredki-wielokolorowe-magic-trio-12-1-i3357801280.html%3B500%3B 500
to chyba to dobrze mi się kojarzyło że pisałyście że to magiczne kredki

swoją drogą trzeba mnie fantazję: ) i precyzyjne oko
https://www.google.pl/search?q=kredk...D2%3B400%3B290
niekoniecznie na sztuki bo moje w przedszkolu maja taka paczke

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Witki opadają Czyli najlepiej, żebyś wzorem patologicznych matek olała własne dziecko, bo jakbyś je olała od początku to by się służba zdrowia nim zajęła, a żeś nadgorliwa była i chciałaś pomóc Patowi to służba zdrowia ma go gdzieś! Zabić to mało :killer:
no coś w ten deseń..
to bylo w poradni pp wiesz na zajecia z rehabilitantka..
ale teraz idziemy po skierowanie do lekarza i zobaczymy..

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Marta super, że Twój pomysł się spodobał! Powodzenia od poniedziałku zatem!


Co do płaszczyka, to w hurtowniach nie ma rozmiaru 34, więc odpada. poszukiwań ciąg dalszy. Do tego wczoraj chciałam zerknąć na moje kozaki i okazało się, że po zimie kozaki wyrzuciłam... później sobie przypomniałam że się porozklejały, ale w związku z tym jeszcze ten zakup mnie czeka i to już w ogóle mnie nie cieszy. Nie znoszę kupować butów!
a dziekuje.. i chyba dobrze ze od poniedzialku - troche w innej formie tzn w takiej jak chcialam ale dwa pierwsze dni za jednym zamachem i dwa kolejne tez jednego zeby sie rodzice niecierpliwili etc.. ale tak jak ja chce
i bedzie kącik przepisz sobie przepis - na wszystkie te masy etc..
ja tez musze kupic buty...
a dzis dostane moj plaszczyk... bo sie zrac nie potrafilysmy pomaranczowo czerwony

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość

Mam jakiegoś pecha. Dostałam zamówienie na 3 czapeczki niemowlęce (dla noworodków w zasadzie) no i zrobiłam już jedną - brakło mi przy niej włóczki na ostatni rząd, ale to dla dziewczynki więc spoko bo zrobiłam końcówkę w innym kolorze. Wczoraj zrobiłam czapkę dla chłopca, miała być czapka piesek w błękitnym kolorze i co...brakło mi włóczki! będzie ecru końcówka.
biedactwo
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:51   #2624
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Hej!

Myszko dobrze, że z oczkiem nic poważnego!

Guciu mam nadzieję, że uda się coś kupić! Tez tak mam, że jak nie potrzebuję butów, to podoba mi sie milion par, a jak się zdecyduję na zakup to nie mogę wybrać

Marta cieszę się, że projekt klepnięty! Wczoraj tak się przejęłam sprawami Pata, że umknęła mi odpowiedź na posta o naradzie.

Bzyczko z włóczką już tak jest, że kończy się na ostatnim rządku
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:56   #2625
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Kliwia to odezwę się później (pewnie późnym wieczorem) na fb i postaram ci sie wytłumaczyć chociażby najłatwiejsza moim zdaniem gwiazdkę i zobaczymy czy dobrze mi idzie
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:33   #2626
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dzieki


ale ze w jednej kredce jest kilka kolorow i sie przeklada czy ze rysik jest wielokolorowy?


dzieki
a ty filmik ogladaj super jest ;D
aaa co do meza.. czasem tak bywa...



wiecie co.. witki mi opadly.
bylam z Patem u pani na zajeciach - dokladnie na diagnozie sprawnoscie ruchowej sensorycznej etc.. bo mam wrazenie ze ciagle ma te cialo jakies nie halo..
no i ma oblizone napiecie ma asymetrie dalej.. ale co..
pani jest pod wrazeniem tego jak sobie radzi.. ze widac ze sie z nim duzo pracowalo ze mial zajecia jak byl maly ze zdobyl umiejstnosci..
i ze widac ze jest przez to obnizone napiecie ruchliwy i ze szybko sie meczy ale tez z elubi sie zmeczyc bo go wszystko irytuje..
ale przez to ze jest taki wypracowany zajec nie dostanie..
jakby byl opozniony i zaniedbany to by dostal.. a tak to ma za soba za duze postepy i musi czekac.. moze za pol roku..
pani wie ze to paranoja i ze jak pojdzie do szkoly to juz nie bedzie mogl sobie kompensowac - krotko na zmiane z intensywnie i zaczna sie sytuacje nie do przeskoczenia i flustracja.. ale co poradzic.

miodzio.

az mi sie na narade odechcialo isc.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

musze sie wam dokladnie wyrzygać...

ogolnie to tak. ma obniżone napiecie mięśniowe ma koślawość nóg (norma w tym wieku to 3 cm a on ma 5) ma nadruchliwość (bo kompensuje sobie te obniżone napięcie - musie zmęczyć mięśnie żeby się skoncentrować) ma kłopoty z rekami - koordynacja i współpracą obu rak. ma asymetrie. ale przez to ze widać ze kiedyś był rehabilitowany i widać ze teraz duzo z nim pracujemy to to wszystko jest zaburzone ale lekko.. i na dzień dzisiejszy on sobie radzi bo wiele kompensuje wiele nadrabia przez zabawę i mu to nie przeszkadza.. bo kiepsko rysuje ale ma to w dupie.. ale za to wyćwiczył wycinanie, świetnie sobie z plasteliny daje rade ale ma kłopoty z współpraca rak.. (przy ubieraniu np) bo jak mu zliczyli wsyztsko to niby jest slabiej ale ma takie gory i doliny.. i ogolnie w ocenie ma ze jest zle ale jest dziecko "wypracowane" i na dzien dzisiejszy mu to wystraczy.. a to ze jak tak dalej bedzie to przyjda umiejętności trudniejsze ktorych nie wypracuje bez zajec wiec dojdzie spadek motywacji a jak spadek motywacji to i checi i będzie coraz gorzej.. to wtedy dostanie rehabilitacje. bo sa dzieci ktore dzis potrzebuja bardziej.
pani powiedziala mi oficjalnie jakby pani z nim nie pracowala to by byl w tyle za rówieśnikami i wtedy by dostal.. bo widac ze ma klopoty ale jest dzieckiem wypracowanym i w niektorych sprawach radzi sobie kiepsko a niektore ma mega do przodu.. a gdybym olala to i zostawila go samopas to by mial... a skoro ma ☠☠☠☠a mame ktora sie zna to nie dostanie.
wiec zostaje mi prowadzenie mu samodzielnie terapii tyle ile potrafie - reke kordynacje wspolprace.. miesni calego ciala nie przeskocze.. wiec jak sie zacznie opozniac przez miesnie bardziej to wtedy dostaniemy.. i co i ☠☠☠☠a pstro.
powiedziala ze przez to ze jestem : po fachu: mam do niej dzownic co jakis czas moze go bedzie brac ale raz w miesiacu tak tylko zeby wskoczyc. a tak to za pol roku najwczesniej ale mam sie nie spodziewac bo po prostu na zespole jak sie zbiora to wyjdzie ze potrzebuje ale nie tak bardzo jak inni..


w tym kraju trzeba umrzec zeby sie dostac gdzies na rehabilitacje.
Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
baja ale za pol roku tez nie dosatanie.. pani chyab zeby mi poprawic humor powiedziala ze moge dzwonic co pol roku moze dostanie.. to moze wtedy bedzie jakies miejsce...
a w tym kraju nie ma profilaktyki i wczesnej interewencji..

jest zaburony zajecia miec pownien z pol roku pracy i bylby wyprostowany.. ale ze sobie radzi. bo sobie radzi to zajec nie dostanie.. dostanie jak przestanie sobie radzic. a przestanie na bank w okolicy szkoly jak tzreba bedzie dluzej siedziec jego miesnie nie wyrobia jak mu przez to spadnie koncentracja i motywacja. wtedy bedzie zaburzony i pani jego wsciekla wiec wtedy zajecia dostanie.
jak to mówią w tym kraju się leczy a nie zapobiega
to wychodzi na to że jakbyś się na tym nie znała to by dalej miał bo byłby w tyle szkoda już słów na ten kraj
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:37   #2627
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Guciu współczuję ci strasznie...też nie cierpię butów kupować :/ teraz chodziłam 3 tygodnie zanim botki jesienne kupiłam. W ogole nie cierpię robić zakupów ubraniowo-obuwniczych



Mam jakiegoś pecha. Dostałam zamówienie na 3 czapeczki niemowlęce (dla noworodków w zasadzie) no i zrobiłam już jedną - brakło mi przy niej włóczki na ostatni rząd, ale to dla dziewczynki więc spoko bo zrobiłam końcówkę w innym kolorze. Wczoraj zrobiłam czapkę dla chłopca, miała być czapka piesek w błękitnym kolorze i co...brakło mi włóczki! będzie ecru końcówka.
pokaż schematy, proszę. Może mama zrobi mi taką czapeczkę, bo ja to tylko proste rzeczy szydełkuje
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:48   #2628
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Bajuś ale nie mam schematu do całości mam tylko zdjęcia takich czapek. Czapka sama w sobie to łatwizna jest http://robotkimaknety.blogspot.com/2...-podstawy.html

http://w-wolnej-chwili.blogspot.com/...szydekowa.html


Potem już trzeba kombinować ale to nic trudnego bo zrobisz kółko na łatkę na oko do środka albo jeszcze mniejsze kółko albo guziczek, drugie oko to sam guziczek, nosek (owal lub prostokąt, owal znajdziesz we wzorach na buciki dla maluchów) i uszy (na te jeszcze nie mam pomysłu ale szukam intensywnie ). Wkleję też rozmiary czapek na szydełku ile średnicy na jaką głowę

Pierwsza kolumna to obwód głowy w cm, druga to średnica czapki (mierzysz to kółko które powstaje ci na początku póki dodajesz półsłupki), 3 to zalecana głębokość czapki, 4 to wiek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1157560_4912290218760_462496176_n.jpg (34,6 KB, 6 załadowań)
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb

Edytowane przez bzyczka1
Czas edycji: 2013-10-23 o 08:51
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 09:00   #2629
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość

Marta cieszę się, że projekt klepnięty! Wczoraj tak się przejęłam sprawami Pata, że umknęła mi odpowiedź na posta o naradzie.
dzieki

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
jak to mówią w tym kraju się leczy a nie zapobiega
to wychodzi na to że jakbyś się na tym nie znała to by dalej miał bo byłby w tyle szkoda już słów na ten kraj
otoz to


wiecie co..
zapomnialam zaplacic za mieszkanie.
w maju.
buhahaha ja to jestem agent.
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 09:13   #2630
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

bzyczka a moze uszy mozna zrobic ze slupkow 2, 3 razy nawijanych, wczoraj widzialam jak robil tak facet gorna czesc serduszka tak, to by mozna bylo zorbic takie zrozki

a tutaj chyba z trojkatow sa uszy
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 10:06   #2631
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Bajuś ale nie mam schematu do całości mam tylko zdjęcia takich czapek. Czapka sama w sobie to łatwizna jest http://robotkimaknety.blogspot.com/2...-podstawy.html

http://w-wolnej-chwili.blogspot.com/...szydekowa.html


Potem już trzeba kombinować ale to nic trudnego bo zrobisz kółko na łatkę na oko do środka albo jeszcze mniejsze kółko albo guziczek, drugie oko to sam guziczek, nosek (owal lub prostokąt, owal znajdziesz we wzorach na buciki dla maluchów) i uszy (na te jeszcze nie mam pomysłu ale szukam intensywnie ). Wkleję też rozmiary czapek na szydełku ile średnicy na jaką głowę

Pierwsza kolumna to obwód głowy w cm, druga to średnica czapki (mierzysz to kółko które powstaje ci na początku póki dodajesz półsłupki), 3 to zalecana głębokość czapki, 4 to wiek
Dziękuje Masz racje od biedy nie trzeba obrabiać kółek na oczy można przyszyć guziczki i też będzie fajnie.

Kliwia
cudna ta czapka, pokażę mamie niech wnusiowi zrobi
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 11:07   #2632
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

oo tu tez fajna


a tak sobie mysle, uszy dla misia, mozna tez zorbic z tiulu - przynajmniej dla wersji dla dziewczynki, tiulowe pomponiki wystarcza D
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 13:19   #2633
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 13:25   #2634
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Hej Rosi Co tak późno dzisiaj?
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 14:02   #2635
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:00   #2636
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Marta super, że Twój pomysł się spodobał! Powodzenia od poniedziałku zatem!

Wczoraj wysprzątałam cały dom. Jak ja lubię jak jest tak czysto Dlaczego ten stan nie może być permanentny?

Co do płaszczyka, to w hurtowniach nie ma rozmiaru 34, więc odpada. poszukiwań ciąg dalszy. Do tego wczoraj chciałam zerknąć na moje kozaki i okazało się, że po zimie kozaki wyrzuciłam... później sobie przypomniałam że się porozklejały, ale w związku z tym jeszcze ten zakup mnie czeka i to już w ogóle mnie nie cieszy. Nie znoszę kupować butów!
a wrzuć foto tego płaszczyka, kurcze a może jeszcze gdzieś się trafi. Jak bardzo Ci zależy mogę odwiedzić Orsaya u mnie i jak bedzie mogę ci kupić rozm. 34

Ja też lubie gdy jest czyściutko, szkoda, ze tak trudno mi się własnie do tego zmotywować więc tym bardziej brawa

Marta ręce opadają jak się słyszy o takich akcjach jak Wasza, po prostu brak słów... Dobrze, że chociaż częsc jesteś w stanie z Patem nadrobic

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Guciu współczuję ci strasznie...też nie cierpię butów kupować :/ teraz chodziłam 3 tygodnie zanim botki jesienne kupiłam. W ogole nie cierpię robić zakupów ubraniowo-obuwniczych

Mam jakiegoś pecha. Dostałam zamówienie na 3 czapeczki niemowlęce (dla noworodków w zasadzie) no i zrobiłam już jedną - brakło mi przy niej włóczki na ostatni rząd, ale to dla dziewczynki więc spoko bo zrobiłam końcówkę w innym kolorze. Wczoraj zrobiłam czapkę dla chłopca, miała być czapka piesek w błękitnym kolorze i co...brakło mi włóczki! będzie ecru końcówka.
co wy mówicie!

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
jak kupię z przypadku (tak jak te przed Pragą) to loos, ale jak wiem, że muszę kupić konkretne buty to to jest koszmar. (India wiem, że nie możesz tego słuchać )

Na pewno czapeczki będą ładne
haha dokładnie
dla mnie to niepojęte

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dzieki


otoz to


wiecie co..
zapomnialam zaplacic za mieszkanie.
w maju.
buhahaha ja to jestem agent.
buuu... współczuje, nieplanowany wydatek.

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
bzyczka a moze uszy mozna zrobic ze slupkow 2, 3 razy nawijanych, wczoraj widzialam jak robil tak facet gorna czesc serduszka tak, to by mozna bylo zorbic takie zrozki

a tutaj chyba z trojkatow sa uszy
wow śliczna!!

A my z TZ byliśmy dziś na oczyszczaniu kamienia, a co! Pierwszy raz byłam, pani powiedziała, że mam bardzo mało kamienia i oby tak dalej. Ale koszt za takie oczyszczanie to już lekka przesada.

Ogólnie mamy zamiar dalej działać w domku. Muszę dorobić drzwi do pralni + szafeczka pod umywalkę, drzwi do garderoby oraz szafkę do górnej łazienki. Niestety cena mnie załamała

Ogólnie wnerwił mnie sprzedawca z all. Pamietacie ta fajniejsza wersalkę? Napisał mi, że jak chce pikowaną jak na zdjęciu to muszę dopłacić 150zł. Dla mnie to oszustwo i naciaganie klientów - zresztą mieliśmy mała wymiane zdań przez maile. No i raczej nie zdecyduje sie na zakup u niego
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:12   #2637
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W co grasz?

India jak już wymiana maili była dość nieprzyjemna, to choćby miał najładniejszy i niepowtarzalny towar na allegro, nie kupiłabym u niego
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 20:06   #2638
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Kliwia proszona o kontakt


Pyszną chałkę na kolację jadłam mąż łóżko zaścielił i mecz ogląda to ja będę kombinować z czapką
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 20:19   #2639
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cześć

Marta paranoja z tym.
India ech.... i co, bierzecie tę drugą?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 20:44   #2640
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć

Marta paranoja z tym.
India ech.... i co, bierzecie tę drugą?
No nie wiem, chyba na razie żadną. Może za pół roku zrobimy kolejne podejście, TŻa nie będzie kilka miesięcy, więc pokój i tak będzie nieużywany. A teraz po wyliczeniach stolarza mamy nowe wydatki - troszkę większe niz się spodziewałam

Ale wypatrzyłam lampe do sypialni
http://allegro.pl/lampa-wiszaca-ozca...630465122.html
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 20:28:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.