Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-19, 12:07   #4681
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Sabbatha to widze, ze juz mnie wyprzedzilas, biore się zatem do roboty! :P
Pozdrawiam i sukcesow !
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 12:12   #4682
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja dziś mam ostatni dzień levelu 2 jutro rest day a pojutrze bieganie albo lev 3 jak nie wytrzymam, bo bardzo jestem ciekawa
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 20:34   #4683
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Morgan jak szyja?


Ćwiczeniowo: U mnie dziś będzie pewnie za chwilę tylko Tabata training - siedzę przy projektach z grafiki i pracy mgr.
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 08:55   #4684
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Morgan jak szyja?


Ćwiczeniowo: U mnie dziś będzie pewnie za chwilę tylko Tabata training - siedzę przy projektach z grafiki i pracy mgr.
Hej
Dzięki, regeneruje się powoli może jutro spróbuję poćwiczyć na orbitreku.
Co to jest Tabata training?? to coś siłowego chyba?? coś mi się obiło o uszy ale już nie pamiętam...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 11:06   #4685
didyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie
można dołączyć?
od jutra mam zamiar zabrać sie na poważnie ze body revolution bo na razie tylko pobieżnie ćwiczyłam chciałabym zacząć trochę treningu siłowego i myślę ze BR to chyba dobry na początek
didyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 16:09   #4686
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez didyy Pokaż wiadomość
Witajcie
można dołączyć?
od jutra mam zamiar zabrać sie na poważnie ze body revolution bo na razie tylko pobieżnie ćwiczyłam chciałabym zacząć trochę treningu siłowego i myślę ze BR to chyba dobry na początek
Jeśli szukasz programu który Cię trochę przygotuje do treningu siłowego to zamiast Jillian polecam Chalean Extreme.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 16:38   #4687
didyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz programu który Cię trochę przygotuje do treningu siłowego to zamiast Jillian polecam Chalean Extreme.
mam to właśnie w planie po BR
didyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 16:57   #4688
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Wracam do Levelu 1 na 2 tygodnie
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 22:47   #4689
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Macie może jakąś radę, od którego phase/circuit czy czego tam mogę zacząć body revolution, gdy skończę killer buns & thighs? Dlatego że nie chcę by było za łatwe, tzn taki typowy level 1 shreda - może być takie coś jak od lvl 2 shreda/2-3ripped..
I ile razy dziennie to się robi, jak się przeplata workouty? (czy schudnę w udach nie wyglądając jak anoreksja na plecach i ramionach? >_> marne nadzieje..)
Zaczynam ćwiczyć od tego tygodnia. Dokończę killer buns, a potem mam plan zacząć body rev, ewentualnie naprawić extreme shed ale to może kiedyś wplotę, jak będę mieć chęć na challenge.

edit: chyba jednak nie zrobię body revolution.. Te before-after pokazują niesamowite chudnięcie ale w pasie, w udach ledwo ledwo.. =( przykład kilk.. ale może odp na moje pytanie przyda się komuś innemu, a cardio sobie może kiedyś włączę, gdy będę potrzebować takiego wycisku?..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2013-10-20 o 23:00
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:36   #4690
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Macie może jakąś radę, od którego phase/circuit czy czego tam mogę zacząć body revolution, gdy skończę killer buns & thighs? Dlatego że nie chcę by było za łatwe, tzn taki typowy level 1 shreda - może być takie coś jak od lvl 2 shreda/2-3ripped..
I ile razy dziennie to się robi, jak się przeplata workouty? (czy schudnę w udach nie wyglądając jak anoreksja na plecach i ramionach? >_> marne nadzieje..)
Zaczynam ćwiczyć od tego tygodnia. Dokończę killer buns, a potem mam plan zacząć body rev, ewentualnie naprawić extreme shed ale to może kiedyś wplotę, jak będę mieć chęć na challenge.

edit: chyba jednak nie zrobię body revolution.. Te before-after pokazują niesamowite chudnięcie ale w pasie, w udach ledwo ledwo.. =( przykład kilk.. ale może odp na moje pytanie przyda się komuś innemu, a cardio sobie może kiedyś włączę, gdy będę potrzebować takiego wycisku?..
nie wiem czy interesuje cie brzuszek, ale bardzo spodobaly mi sie te ćwiczenia >>> http://www.youtube.com/watch?v=ZJ8Zdj0OPMI

Pozrawiam
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 20:29   #4691
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Alexzus jeśli chodzi o nóżki to może seria "Ćwiczenia na nogi i pośladki" ze stronki ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ? Zestaw na 4 tygodnie, zwiększa się liczbę powtórzeń. Może warto spróbować, kiedyś ćwiczyłąm z tą stronką i byłam zadowolona.
Morgan jednak wtedy nie zrobiłąm tej Tabaty. Odpowiadając na pytanie: są to krótkie interwały, powinny trwać ok. 8 min (20 sekund ćw. + 10 sekund rest i tak w kółko). Wtedy akurat zrobiłam kilka minut "quiet exercise", ponieważ gdy się opamiętałam z ćwiczeniami było ok.23 czy 24 w nocy, nie chciałam sąsiadów budzić. Chwilowe zawieszenie Jillian (może mi wybaczy ;D) na korzyść Shaun'a T i jego Focus T25. Nie lubię gościa ale nie mam czasu na ćwiczenia, a chciałabym się doprowadzić do fajnej formy wizualnej do sylwestra. Myślę, że jest w tej chwili w sam raz dla mnie, bo musiałam kilka razy przystanąć. Stwierdzam, że to najlepsza metoda dobierania programu - jeśli jesteś kilka powtórzeń do tyłu - znaczy wyzwanie, czyli działa W sumie blisko 30 min z Shaunem T dzisiaj + dorzuciłąm ćwiczenia siłowe na ramiona (3 serie) i 20 jumping jacks push-ups.
Taka chwila zadumy: a pamiętam czasy, gdy robiłam pompki na kolanach, a teraz pełne "męskie" ze skokami, aż miło...
Morgan, kochana, jak szyja?
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 17:18   #4692
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ludzie mam takie zakwasy po ostatnich cwiczeniach, ze juz 2 dni nic nie cwiczylam... co te przerwy robia... trzeba zaczynac praktycznie od nowa!
Macie jakies sposoby na zakwasy?
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 18:28   #4693
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez princess_megi Pokaż wiadomość
Ludzie mam takie zakwasy po ostatnich cwiczeniach, ze juz 2 dni nic nie cwiczylam... co te przerwy robia... trzeba zaczynac praktycznie od nowa!
Macie jakies sposoby na zakwasy?
Dobre rozciąganie po ćwiczeniach
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:48   #4694
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

3 level Shreda mnie pokonał... Pod koniec ostatniego cardio ledwo odrywałam się od ziemi. W levelu 2 tylko dwa ćwiczenia robiłam w wersji light, tutaj - wszystkie
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 19:56   #4695
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dzisiaj skonczylam level 1, postaram sie jutro zrobic level 2 pierwszy dzien bo w czw mi sie nie uda na pewno.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 20:10   #4696
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A ja..
znalazłam tą panią przypadkiem.
http://www.amazon.com/PERFECT-LEGS-G...m_cr_acr_txt_1
Challenge accepted, idę ćwiczyć.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 06:19   #4697
delightful_
Zadomowienie
 
Avatar delightful_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 1 096
GG do delightful_
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
3 level Shreda mnie pokonał... Pod koniec ostatniego cardio ledwo odrywałam się od ziemi. W levelu 2 tylko dwa ćwiczenia robiłam w wersji light, tutaj - wszystkie
Nie ma co się załamywać- następnym razem będzie lepiej Najważniejsze, żebyś sobie samej stawiała wyzwania, z czasem dojdziesz do celu i będziesz wykonywać wszystkie ćwiczenia w wersji hard. Nie ma co się załamywać, a co gorzej- poddać Głowa do góry, ćwicz wytrwale dalej, a będzie coraz lepiej
__________________
180, 107->60 completed
walka o piękne włosy
ćwiczę !
delightful_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 06:38   #4698
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez delightful_ Pokaż wiadomość
Nie ma co się załamywać- następnym razem będzie lepiej Najważniejsze, żebyś sobie samej stawiała wyzwania, z czasem dojdziesz do celu i będziesz wykonywać wszystkie ćwiczenia w wersji hard. Nie ma co się załamywać, a co gorzej- poddać Głowa do góry, ćwicz wytrwale dalej, a będzie coraz lepiej
Nie no, poddawać się na pewno nie będę, i już nawet nie o chudnięcie mi chodzi, ale chciałabym kiedyś umieć wykonać te wszystkie super ćwiczenia, o których na razie nawet nie mam co śnić :P tak że dziś drugi dzień starcia!
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 08:54   #4699
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cześć dziewczyny
Już kiedyś byłam na tym wątku Wracam na nowo, za mną trzeci dzień killer buns & thighs. Dawno nie miałam takich zakwasów Czy któraś z Was zrobiła wszystkie 3 poziomy? Jak efekty?
A macie jakieś przyjemne, nie za długie ćwiczenia na brzuch? Coś koło 15 min. Zawsze robiłam abs Mel B ale jakoś mi się znudziło już
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 18:54   #4700
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
A ja..
znalazłam tą panią przypadkiem.
http://www.amazon.com/PERFECT-LEGS-G...m_cr_acr_txt_1
Challenge accepted, idę ćwiczyć.
Poćwiczone, przynajmniej 1 trening
Ta kobita zabiła mój brzuch.. nie umiałam na brzuch nadążyć a raz musiałam przestać, przynajmniej 5 min były ćwiczenia z nogami w powietrzu, do tego 2 min z szyją w powietrzu przez co strasznie bolała.. nogi czuję że są o wiele silniejsze. Było na nie tyle powtórzeń że początkowa osoba nie dałaby rady, a już zwłaszcza że ona nic nie tłumaczy co do techniki. (nie zawsze byłam pewna czy robię dobrze, nawet po ćwiczeniu z Jill i chyba nigdy nie będę, ktoś z zewnątrz musiałby ocenić..) W tych tematach w których recenzjowali te ćwiczenia to co chwila czytałam że ktoś ma zakwasy a ja.. ni widu ni słychu. Chyba już nigdy nie poczuję zakwasów na nogach, nic je nie ruszy.. Brzuch czuję tylko trochę - gdy ścisnę.
Bardzo mi zależało by znaleźć ten trening i udało mi się, chyba się nigdy tak nie naszukałam. Dlatego że ona przeplata szybko i wolno, i podobno temu działa.. Mam nadzieję że niewzruszone po kb&th nogi się wzruszą, albo chociaż jakiś 4 pak ^^.
(głupie wielkie uda )

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Nie no, poddawać się na pewno nie będę, i już nawet nie o chudnięcie mi chodzi, ale chciałabym kiedyś umieć wykonać te wszystkie super ćwiczenia, o których na razie nawet nie mam co śnić :P tak że dziś drugi dzień starcia!
Spokojnie będziesz umiała je wykonywać Cardio zwykle męczą bardziej, przynajmniej mnie. To chyba wszystko zależy od determinacji czy jakiejś siły mięśni, ja nigdy nie robiłam wersji light bo tak sobie powiedziałam że nie jestem begginerem, o nie. a z płyt nie ćwiczyłam nigdy, ogólnie miałam dużo mięśni
Tak że zapewniam, że będziesz śmigać! I to całkiem niedługo. wszystko stopniowo, nawet z dnia na dzień będziesz coraz lepsza.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:00   #4701
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A ja sobie jednak dziś nie poćwiczę, coś mnie boli w stopie (tak w środku od góry), ledwo chodzę :/ Mam nadzieję, że jutro przejdzie...
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:17   #4702
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II


Wróciłam do Jill po dłuższej przerwie Zaczęłam dziś Shred it with weights Fajny trening Jutro nie wstanę
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:50   #4703
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

skończyłam właśnie 30 day shred
macie jakieś propozycje co teraz poćwiczyć od Jillian?
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 13:52   #4704
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
skończyłam właśnie 30 day shred
macie jakieś propozycje co teraz poćwiczyć od Jillian?

Ja po 30DS zrobiłam Ripped in 30
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 15:41   #4705
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Wróciłam do Jill po dłuższej przerwie Zaczęłam dziś Shred it with weights Fajny trening Jutro nie wstanę
Oj tak początki są najgorsze ja dzisiaj przy czwartym dniu killer buns&thighs już lepiej, zakwasy znikają. Ewwwa kojarzę Cię jeszcze z wątku z nazwą E.Ch. (chyba to Ty) Chyba nawet w podobnym czasie robiłyśmy Shreda Co polecasz na brzuszek? Ja po dłuższej przerwie od ćwiczeń znowu się wzięłam za siebie
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:25   #4706
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Morgan jednak wtedy nie zrobiłąm tej Tabaty. Odpowiadając na pytanie: są to krótkie interwały, powinny trwać ok. 8 min (20 sekund ćw. + 10 sekund rest i tak w kółko). Wtedy akurat zrobiłam kilka minut "quiet exercise", ponieważ gdy się opamiętałam z ćwiczeniami było ok.23 czy 24 w nocy, nie chciałam sąsiadów budzić. Chwilowe zawieszenie Jillian (może mi wybaczy ;D) na korzyść Shaun'a T i jego Focus T25. Nie lubię gościa ale nie mam czasu na ćwiczenia, a chciałabym się doprowadzić do fajnej formy wizualnej do sylwestra. Myślę, że jest w tej chwili w sam raz dla mnie, bo musiałam kilka razy przystanąć. Stwierdzam, że to najlepsza metoda dobierania programu - jeśli jesteś kilka powtórzeń do tyłu - znaczy wyzwanie, czyli działa W sumie blisko 30 min z Shaunem T dzisiaj + dorzuciłąm ćwiczenia siłowe na ramiona (3 serie) i 20 jumping jacks push-ups.
Taka chwila zadumy: a pamiętam czasy, gdy robiłam pompki na kolanach, a teraz pełne "męskie" ze skokami, aż miło...
Morgan, kochana, jak szyja?
Heeeeej dziękuję szyja spoko, za to jakaś grypa mnie bierze Oczywiście że nie przestałam ćwiczyć z tego powodu Połaziłam parę dni z tą bolącą szyją, a już w tym tygodniu chodzę na fitness Byłam dziś u lekarza z gorączką, pyta mnie czy stawy i mięśnie mnie bolą? a ja na to że mnie ciągle bolą no nie jestem w stanie stwierdzić czy to od ćwiczeń czy grypy hehehehe...... i w związku z tym mam nie ćwiczyć do końca tygodnia i siedzieć w domu nie wydaje mi się żeby to wykonalne było , no ale spróbuję... mam antybiotyk na 3 dni a jutro idę jeszcze zrobić morfologię.
A wiesz próbowałam kiedyś tego Focusa 25, nie pamiętam już który filmik, ale mi nie przypadł do gustu. Czułam że się cofam w "fitnessowym rozwoju"
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:12   #4707
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Spokojnie będziesz umiała je wykonywać Cardio zwykle męczą bardziej, przynajmniej mnie. To chyba wszystko zależy od determinacji czy jakiejś siły mięśni, ja nigdy nie robiłam wersji light bo tak sobie powiedziałam że nie jestem begginerem, o nie. a z płyt nie ćwiczyłam nigdy, ogólnie miałam dużo mięśni
Tak że zapewniam, że będziesz śmigać! I to całkiem niedługo. wszystko stopniowo, nawet z dnia na dzień będziesz coraz lepsza.
Dzięki Drugie spotkanie z level 3 o niebo lepsze, może dlatego, że ćwiczenie nie były już dla mnie zaskoczeniem. Jest nadzieja
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:22   #4708
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Tez mam nadzieje, ze level 1 pewnego dnia przestanie mnie zabijac
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 06:23   #4709
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Oj tak początki są najgorsze ja dzisiaj przy czwartym dniu killer buns&thighs już lepiej, zakwasy znikają. Ewwwa kojarzę Cię jeszcze z wątku z nazwą E.Ch. (chyba to Ty) Chyba nawet w podobnym czasie robiłyśmy Shreda Co polecasz na brzuszek? Ja po dłuższej przerwie od ćwiczeń znowu się wzięłam za siebie
O mamo, ale mam dziś zakwasy w podwoziu
Killer B&T też planuję zrobić, może po Shred it with weights
Tak to ja! No nie naćwiczyłam się za długo z Chodakowską Jillian to jest to
Na brzuch często dorzucam ćwiczenia od dziewczyn z Tone it up ( ich ćwiczenia skupiają się głównie na boczkach i skośnych więc bardzo mi pasują ), Cassey Ho z Blogilatesu i XHit Daily
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 15:51   #4710
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
O mamo, ale mam dziś zakwasy w podwoziu
Killer B&T też planuję zrobić, może po Shred it with weights
Tak to ja! No nie naćwiczyłam się za długo z Chodakowską Jillian to jest to
Na brzuch często dorzucam ćwiczenia od dziewczyn z Tone it up ( ich ćwiczenia skupiają się głównie na boczkach i skośnych więc bardzo mi pasują ), Cassey Ho z Blogilatesu i XHit Daily
Dokładnie tak jak u mnie. Mam wszystkie płyty E.Ch. ale jakoś nie mam chęci po nie sięgać...
Muszę popatrzeć te ćwiczenia
Ech, pora ruszyć tyłek do ćwiczeń, a dzisiaj mam takiego lenia...
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.