Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 2012! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 20:40   #1141
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Hej!

Byłam dzisiaj u lekarza. Z dwóch powodów w sumie. Pierwszy to moje przeziębienie. A drugi to po skierowanie na jakieś badania, bo chyba Wam nie mówiłam, ale jakieś dziwne rzeczy się ze mną dzieją Mdłości często mam (nie, nie jestem w ciąży ), jakieś biegunki często i - co mnie najbardziej martwi - samoistnie siniaki mi się robią Na nogach głównie - ostatnio na jednym udzie naliczyłam 12!! Dużo badań mam zrobić, ale dopiero w przyszłym tygodniu jak ta infekcja mi przejdzie.
Żeby to nic powaznego nie bylo


Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Sola 100 latek dla Izy!!! kl aski:
Sto lat
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:44   #1142
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Tomek mnie nakrył musiałam się podzielić
mnie tak Ula dziś nakryła jak jadłam makaron zapiekany z jabłkami i cynamonem (normalnie tego nie jadam, bo to dla mnie ale dziś tak jakoś wyjątkowo ) No musiałam jej dać, bo by mi nie dała zjeść a 10 min wcześniej nie chciała jeść swojego deserka

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Zdjęcie widziałaś

Zapraszam znowu, zaprzyjaźnicie się

A jutro jedziemy do kina
widziałam



ja też! z koleżankami

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

A teraz ide się kąpać i do łóżka, bo jutro do pracy na 7
Wole mieć drugie zmiany
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:40   #1143
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

W temacie pieluch babydream jeszcze zapomniałam napisać, że raz nam się na noc przesikała i potem już jej dawałam tylko na dzień, bo jednak pampers to pampers. Ale żeby nie było - pampers też nam się pare razy przesikał w życiu więc te pieluchy są naprawdę spoko.

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Iza padła wykończona

Właśnie jest problem w tym, że zadziałało Jadłam Drwalika kilka dni przed
Ewka też padła Ale wcześniej coraz śmielej raczkowała po całym salonie, jednak jak się naoglądała innych to już wie, że nie taki diabeł straszny

Kilka dni przed to się nie liczy. Jakby Ci wody w trakcie odeszły to co innego

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ejjjjjjjjj, może coś więcej gdzie były, kto, co robiły, no i FOTY!!!
Były "na chacie" Żarły fondue czekoladowe, pilnowały żeby się dzieciarnia nie pozabijała, obrabiały Wam doopy, takie tam Była Edyta, Milena, Kinga, Sola, Marta i ja. A foty to już w gestii gospodarza

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
wybraliśmy fotelik w końcu samochodowy następny bo w tym nosidełkowym się już Franuś ostro buntuje (dziadkowie prezentują na roczek )
Jaki wybraliście?

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
nooo kiedys wyjda, ma czas
Nam chyba się przebiły górne jedynki. W paszcze se nie da zajrzeć ale jak mi dziś ryczała to coś mi tam mignęło przy rozdziawionej gębie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
w dalszym ciągu zazdroszczę Ci tej wanny....
Czy to jest jakaś speszyl wanna

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Jem kromke z homemade pasztetem z królika i kury
Dla co wrażliwszych wybieliłam
Dzika nie czytaj
Straciłaś w moich oczach

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
A jutro jedziemy do kina Do multibabykina, na Grawitację Cokolwiek by to nie było, za chwilę w kinie i popcorn zniosę wszystko
To jest z Dżordżem Klunejem

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Z rzeczy jedzeniowych to mojej ostatnio bardzo smakowały gołąbki. Będę musiała kiedyś sama je zrobić, ale raczej nie wyjdą takie same
Ewka jako pierwsze, poza mlekiem, wcinała gołąbki. Sama marcheweczka jakoś jej nie podchodziła
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 22:37   #1144
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
4n3t4 dzieci śliczne
Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość




śliczne dzieciaczki Kochana a mamusia gdzie
Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość


4n3t4 masz skarby śliczne oczka mają
dziękuję wszystkim a mamusia akurat zdjęcie robiła

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Jem kromke z homemade pasztetem z królika i kury
Dla co wrażliwszych wybieliłam
Dzika nie czytaj
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 23:45   #1145
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Dzien szkolenia mamy przez corke wrescie sie skonczyl. Mam nadzieje ze to jednorazowy zryw panienki do wymuszania rykiem zaprzestania wszystkiego co nie po jej mysli
cudna jest ale sie nie daje

ej mmm12345 widze Cie
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 05:26   #1146
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Kilka dni przed to się nie liczy. Jakby Ci wody w trakcie odeszły to co innego

A foty to już w gestii gospodarza


Nam chyba się przebiły górne jedynki.

Czy to jest jakaś speszyl wanna


Straciłaś w moich oczach
otóż to

a kto acz?



łazienka w sumie jest speszyl

to po co czytałaś

Pada deszcz i ponuro Ide do pracy
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 06:07   #1147
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
mnie tak Ula dziś nakryła jak jadłam makaron zapiekany z jabłkami i cynamonem (normalnie tego nie jadam, bo to dla mnie ale dziś tak jakoś wyjątkowo ) No musiałam jej dać, bo by mi nie dała zjeść a 10 min wcześniej nie chciała jeść swojego deserka
To ostatnio u nas też był numer niezły. My jedliśmy carbonare a Franek w krzesełku jadł warzywa na parze i indyczka kawałki. Jadł to w zasadzie nadużycie, bo miał jeść. Ale widział (nie wiem czemu sądziłam, że się nie zorientuje ) że my jemy coś zupełnie innego. I piszczał, krzyczał - trzeba było mu dać. Co prawda surowe żółtka nie dla niego, więc dostał sam makaron, ale wtedy się uspokoił. Jaja też były jak tż nalał sobie do obiadu kieliszek wina... oczywiście awantura, że Franek też chce to coś co ma tata. Tym razem nie dostał

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Jaki wybraliście?

Nam chyba się przebiły górne jedynki. W paszcze se nie da zajrzeć ale jak mi dziś ryczała to coś mi tam mignęło przy rozdziawionej gębie

Czy to jest jakaś speszyl wanna

To jest z Dżordżem Klunejem

Ewka jako pierwsze, poza mlekiem, wcinała gołąbki. Sama marcheweczka jakoś jej nie podchodziła
Besafe Izi Plus, tyłem do 25 kg

za jedynki!

nie jest speszyl, normalna tylko trójkątna i z widokiem na las

Z Dżordżem mówisz Oj taki Dżordż to mnie bierze

Frankowi też podchodzą "zaawansowane" potrawy sos boloński, zupa dyniowa z imbirem albo pikantna pomidorowa, w ten deseń

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
otóż to

łazienka w sumie jest speszyl

Pada deszcz i ponuro Ide do pracy

no, szczególnie ta w stanie surowym z nornicą gratis

oj Jeszcze nie wiem czy u mnie ponuro, bo rolet nie podniosłam, ale obawiam się że wiem co ujrzę :/

Edytowane przez moonie_85
Czas edycji: 2013-10-30 o 06:08
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 07:47   #1148
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
W temacie pieluch babydream jeszcze zapomniałam napisać, że raz nam się na noc przesikała i potem już jej dawałam tylko na dzień, bo jednak pampers to pampers. Ale żeby nie było - pampers też nam się pare razy przesikał w życiu więc te pieluchy są naprawdę spoko.

Były "na chacie" Żarły fondue czekoladowe, pilnowały żeby się dzieciarnia nie pozabijała, obrabiały Wam doopy, takie tam Była Edyta, Milena, Kinga, Sola, Marta i ja. A foty to już w gestii gospodarza

Nam chyba się przebiły górne jedynki. W paszcze se nie da zajrzeć ale jak mi dziś ryczała to coś mi tam mignęło przy rozdziawionej gębie

Ewka jako pierwsze, poza mlekiem, wcinała gołąbki. Sama marcheweczka jakoś jej nie podchodziła
czyli trza spróbować ja właśnie tak sobie pomyślałam, żeby jakieś oprócz pampersów mieć takie tańsze pieluchy. Bo np. nieraz się zdarzy kupa pół godz albo godzinę przed kąpaniem i szkoda mi pampka na taki krótki czas

Zazdraszczam



moja też uwielbia gołąbki. Właśnie postanowiłam, że zrobię i zamrożę żeby miała na obiadki co jakiś czas. Ale nigdy jeszcze nie robiłam i nie wiem jak mi to wyjdzie Może teściowa da się namówić i zrobi dla wnuczki Bo robi pyyycha
---------------------
Mela mi tu popyla po podłodze i się o wszystko podnosi i co chwilę muszę się zrywać żeby się nie zabiła. Bo to niby wstanie, ale później to taka dzika jest, że się puszcza i leci.

I mamy kupę, bo czuję
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:13   #1149
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
ej mmm12345 widze Cie
O właśnie, w ogóle się nie odzywa Trzeba będzie z listy dla przykładu wywalić

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
a kto acz?

to po co czytałaś
Edyta

To po co pisałaś

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Besafe Izi Plus, tyłem do 25 kg

nie jest speszyl, normalna tylko trójkątna i z widokiem na las

Z Dżordżem mówisz Oj taki Dżordż to mnie bierze
Lece poczytać.

No widok na las w sumie nie taka codzienna sprawa

Ja ze względu na Dżordża też miałam iść na ten film ale jednak nie, no nie aż tak

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Mela mi tu popyla po podłodze
Moje dziecko od wczoraj, jak się napatrzyło na szalejące dzieci, to popiernicza z amokiem w oczach i na ustach po całej chałupie prawie. Ej serio on aż krzyczy z radości jak leci przed siebie W związku z tym spadam odkurzać na ten tychmiast bo znowu co ją widzę to nic tylko paprochy do buzi co i rusz
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:41   #1150
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez happy_eve Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u lekarza. Z dwóch powodów w sumie. Pierwszy to moje przeziębienie. A drugi to po skierowanie na jakieś badania, bo chyba Wam nie mówiłam, ale jakieś dziwne rzeczy się ze mną dzieją Mdłości często mam (nie, nie jestem w ciąży ), jakieś biegunki często i - co mnie najbardziej martwi - samoistnie siniaki mi się robią Na nogach głównie - ostatnio na jednym udzie naliczyłam 12!! Dużo badań mam zrobić, ale dopiero w przyszłym tygodniu jak ta infekcja mi przejdzie.
mam nadzieję że to nic poważnego

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
mnie tak Ula dziś nakryła jak jadłam makaron zapiekany z jabłkami i cynamonem (normalnie tego nie jadam, bo to dla mnie ale dziś tak jakoś wyjątkowo ) No musiałam jej dać, bo by mi nie dała zjeść a 10 min wcześniej nie chciała jeść swojego deserka
my nic nie możemy zjeść jak Jan jest obok
dzisiaj rano dzieliłam się kanapką z mozzarellą i pomidorem

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość


I mamy kupę, bo czuję
nam się wczoraj wylała na leżaczek
no ale Jan był w trakcie butli i nie dało się go posadzić na nocnik akurat



Jan mi zrobił pobudkę przed 7 ()
miałam taką nadzieję że poleży ze mną i wzięłam go do wyra
pozazdrościłam sąsiadce bo mówiła że codziennie rano z synkiem się wylegują, czasem przysną
ale z Janem się nie da wykręcił mi nos, strzelił z liścia w policzek, wepchał palec do oka a na koniec znalazł mój balsam do ust i zaczął mi wciskać do buzi
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 08:50   #1151
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale z Janem się nie da wykręcił mi nos, strzelił z liścia w policzek, wepchał palec do oka a na koniec znalazł mój balsam do ust i zaczął mi wciskać do buzi
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 09:01   #1152
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Chciałam zapytać jak odstawienie od smoczka? W ogóle już nie korzystacie?
u nas smoczek jest tylko na wieczór do spania później w nocy i tak zawszy wypluje albo gdzies wyrzuci

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość


my nic nie możemy zjeść jak Jan jest obok
dzisiaj rano dzieliłam się kanapką z mozzarellą i pomidorem

My mamy to samo nic nie można zjeść w obecnosci Adasia nawet jak on sam przed chwilą jadł
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:15   #1153
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Moje dziecko od wczoraj, jak się napatrzyło na szalejące dzieci, to popiernicza z amokiem w oczach i na ustach po całej chałupie prawie. Ej serio on aż krzyczy z radości jak leci przed siebie W związku z tym spadam odkurzać na ten tychmiast bo znowu co ją widzę to nic tylko paprochy do buzi co i rusz
moja jakoś tak nie pcha syfu z podłogi do buzi i się cieszę, bo chroni mnie to przed zbyt częstym odkurzaniem
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale z Janem się nie da wykręcił mi nos, strzelił z liścia w policzek, wepchał palec do oka a na koniec znalazł mój balsam do ust i zaczął mi wciskać do buzi
Jan jest Debeściak

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

A właśnie...Moonie, coś mi się kojarzy, że Ty robiłaś jakoś kaszkę tak, że bobas mógł do rączki wziąć ??? Przypomnisz

A i jeszcze - dawałyście już maluchom białko? Np. w naleśnikach?
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:23   #1154
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
pozazdrościłam sąsiadce bo mówiła że codziennie rano z synkiem się wylegują, czasem przysną
Takie rzeczy to tylko z noworodkami chyba

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
moja jakoś tak nie pcha syfu z podłogi do buzi i się cieszę, bo chroni mnie to przed zbyt częstym odkurzaniem

A właśnie...Moonie, coś mi się kojarzy, że Ty robiłaś jakoś kaszkę tak, że bobas mógł do rączki wziąć ??? Przypomnisz

A i jeszcze - dawałyście już maluchom białko? Np. w naleśnikach?
A moja pcha nawet takie paproszki, których praktycznie nie widać Wczoraj w gościach to samo Dzieci się bawią a ta palcem po podłodze i am

Jaglaną robiła z małą ilością wody, tak żeby łycha stawała. A potem kroiła w kostkę. Chyba, że coś mieszam

Ja dawałam już np. jajecznicę. Ewka aż się trzęsie Naleśniki też jadła. Nie bawiłam się w to podawanie żółtka przez 2 (?) miesiące. Dałam parę razy jak mi się przypomniało. A niedawno zaczęła jeść i białka.
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:40   #1155
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
A moja pcha nawet takie paproszki, których praktycznie nie widać Wczoraj w gościach to samo Dzieci się bawią a ta palcem po podłodze i am

Jaglaną robiła z małą ilością wody, tak żeby łycha stawała. A potem kroiła w kostkę. Chyba, że coś mieszam

Ja dawałam już np. jajecznicę. Ewka aż się trzęsie Naleśniki też jadła. Nie bawiłam się w to podawanie żółtka przez 2 (?) miesiące. Dałam parę razy jak mi się przypomniało. A niedawno zaczęła jeść i białka.
sory, ale

muszę właśnie spróbować...

też się nie bawiłam. Po pierwsze zawsze o tym zapominałam, a po drugie - jak mi się już przypomniało to i tak Mela pluła takim samym żółtkiem.
Muszę właśnie spróbować z tym białkiem robić, bo póki co to naleśniki z samymi żółtkami robiłam
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:40   #1156
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

my nie używamy smoka wcale
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:41   #1157
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Rozpakowuje mi dziecko torebkę - na podłodze leżała
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:47   #1158
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość

A i jeszcze - dawałyście już maluchom białko? Np. w naleśnikach?
Adaś wszystko je dosłownie a nie daj boże tylko przyuważy że ktoś coś je to on też chce koniec kropka, he he ostatnio jak sobie zrobiłam jajecznicę to tylko dosłownie posmakowałam a reszta wiadomo Adam
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:51   #1159
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Kala! Tak jak Dzika pisze- robie i jaglana i manna na twardo, malo wody, czekam az stwardnieje i w kostke, albo w kulki a ostatnio jadl hummus i maczal zwyczajnie paluchy w miseczce i oblizywal.
Smok u nas w uzyciu-niestety-ale tylko do spania, jak zasnie to wypluwa

wyslane z drogi

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Aa co do bialek, to juz od dawna Franek je w roznych daniach, byly tez proby z jajecznica, omletami ale in gardzi jajkiem jako odrebnym daniem

wyslane z drogi
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 10:02   #1160
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Hej!
moje dziecko jeszcze spi
wczoraj wstal po 7, a nie mogl zasnac wieczorem gdzies do 23 a w dzien jakos super dlugo nie spal

tak czytam o jedzeniu waszym i dzieci, to moj Czarus jakis inny jest, bo on raczej nie interesuje sie tym co u nas na talerzu, nawet jak sama chce mu dac cos sprobowac to rzadko sie zdarza, ze chce, zazwyczaj kreci glowa i nie

zoltko to tez rzadko dawalam jak mi sie przypomnialo

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

ide zrobic kawke

a w ogole ostatnio zaczelam ogladac serial o poloznych pracujacyh w najbiedniejszej dzielnicy Londynu pod koniec lat 50tych - fajny

Edytowane przez villemi
Czas edycji: 2013-10-30 o 10:15
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:08   #1161
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
my nie używamy smoka wcale
Ale się indywidualista uchował

Młodzież padła, odkurzyłam, umyłam podłogę, idę się ogarnąć. A potem sru na bazar. Dzisiaj robimy rosołek
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:19   #1162
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Kala! Tak jak Dzika pisze- robie i jaglana i manna na twardo, malo wody, czekam az stwardnieje i w kostke, albo w kulki a ostatnio jadl hummus i maczal zwyczajnie paluchy w miseczce i oblizywal.

Smok u nas w uzyciu-niestety-ale tylko do spania, jak zasnie to wypluwa

Aa co do bialek, to juz od dawna Franek je w roznych daniach, byly tez proby z jajecznica, omletami ale in gardzi jajkiem jako odrebnym daniem
dzięki

u nas smoka niet zamiast niego w nocy jest cycek jak zaśnie to też wypluwa

musze zrobić jajecznicę
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:23   #1163
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość

W albumie zdjęcie moich Szkrabików kochanych (chyba poprawnie umieściłam)
super
i jak ładnie pozują

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
jak się domyślasz odechciało mi się wylegiwania

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
My mamy to samo nic nie można zjeść w obecnosci Adasia nawet jak on sam przed chwilą jadł

jest po misce kaszy a i tak zmieści

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość

Jan jest Debeściak



A i jeszcze - dawałyście już maluchom białko? Np. w naleśnikach?
nie Jan jest łobuz
mąż mówi że my oboje za spokojni jesteśmy i dlatego nam się takie trafiło

tak, w naleśnikach np to już dawno bo oczywiście nie mógł przeżyć że my jemy
a później dałam mu raz do barszczu czerwonego całe jajo na twardo po prostu

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Takie rzeczy to tylko z noworodkami chyba


A moja pcha nawet takie paproszki, których praktycznie nie widać Wczoraj w gościach to samo Dzieci się bawią a ta palcem po podłodze i am
jej synek ma dokładnie 8 miesięcy i 4 dni

Janowi to przeszło teraz tylko siada, wciska paluszkiem wskazującym i idzie dalej


ja też lecę trochę tapety nałożyć bo Jan zje obiad to lecimy na spacer
aż mi gorąco tak słońce wpada przez okno
a i kisiel łobuzowi ugotuję
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:11   #1164
Pokrzywka19
Zakorzenienie
 
Avatar Pokrzywka19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 207
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

kupiła któraś takie ?
http://allegro.pl/cieple-skorzane-ko...637546923.html
__________________
http://s2.suwaczek.com/201212211662.png
21.12.12
2:29
Adam
56 cm
3600 g


Pokrzywka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:22   #1165
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
villemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 11:46   #1166
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Sto lat



Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
A i jeszcze - dawałyście już maluchom białko? Np. w naleśnikach?

Tak Na początku jak dałam pierwszy raz to wyskoczyły małej dwie krostki. Nie wiem czy to po białku czy coś innego było, ale potem zeszło. Także podejrzewam, że mogło być od tego. Przez jakiś czas nie dawałam białka, było wszystko dobrze. Potem znowu spróbowałam i już wszystko ok
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:09   #1167
moonie_85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Witam sie po kinie, dżordża było jak na lekarstwo, generalnie film nie w moim stylu, taki plytki raczej, bez puenty, przeslania. Wole kino artystyczne. Ale z braku laku dobre i to, popcorn byl, cola byla, zmienianie pampersa pod ekranem tez

wyslane z drogi
moonie_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:48   #1168
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Jasiek jeszcze nie chodzi więc na takie w ogóle nie zwracałam uwagi


kurcze myślałam że cieplej jest
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:49   #1169
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość

A i jeszcze - dawałyście już maluchom białko? Np. w naleśnikach?
Ja dawałam w naleśniku, sałatce, jajku sadzonym...

Cytat:
Napisane przez villemi Pokaż wiadomość

tak czytam o jedzeniu waszym i dzieci, to moj Czarus jakis inny jest, bo on raczej nie interesuje sie tym co u nas na talerzu, nawet jak sama chce mu dac cos sprobowac to rzadko sie zdarza, ze chce, zazwyczaj kreci glowa i nie
Mój synek taki był, natomiast córcia odmiennie, wszystko by jadła z nami i złości się jak nie chcemy dać jej czegoś co my jemy. Synek jest niejadkiem niestety...

Cytat:
Napisane przez moonie_85 Pokaż wiadomość
Witam sie po kinie, dżordża było jak na lekarstwo, generalnie film nie w moim stylu, taki plytki raczej, bez puenty, przeslania. Wole kino artystyczne. Ale z braku laku dobre i to, popcorn byl, cola byla, zmienianie pampersa pod ekranem tez

wyslane z drogi
Podziwiam jak Wy z synkiem byliście w kinie...

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
super
i jak ładnie pozują

dziękujemy
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:51   #1170
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Dzień za dniem mija roczek - czas postawić pierwszy kroczek. Mamusie XI-XII 201

Jagna pacz
https://www.google.pl/search?q=czapk...ml%3B400%3B286
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-07 19:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.