Mój pierwszy raz... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-01, 18:05   #1
Ventres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Question

Mój pierwszy raz...


Witam!
Piszę tutaj, ponieważ razem z moim TŻ mamy zamiar rozpocząć współżycie. Dość długo jesteśmy razem i zarówno on jak i ja jesteśmy jeszcze "przed"
Chciałam się dowiedzieć... no cóż może wydać sie Wam to pytanie głupie lub dziecinne, jednakże bardzo sie martwię jedną kwestią. Otóż, nie wiem jak mój partner zareaguje na owłosienie łonowe. Zwykle wykonuję depilację brazylijską, ponieważ włoski mi przeszkadzają i obrzydzają mnie jednak nie wiem jak TŻ na to zareaguje. Czy powinnam się w ogóle tym przejmować? Ponieważ nie wiem teraz czy na pierwszy raz wykonać depilację "wszystkiego" czy też nie.
Jeżeli chodzi o stosunek to właśnie to jest moją największą i jedyną obawą
Proszę pomóżcie ponieważ bardzo sie tym przejmuję. Co prawda TŻ kocha mnie taką jaką jestem i na każdym kroku podkreśla abym sie nie zmieniała, ale nie mam pojęcia...
Wgl nie wiem jak panowie odbierają owłosienie kobiet "na dole".
Proszę pomocy!
Ventres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 18:13   #2
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Mój pierwszy raz...

Zapytaj o to.
Nie widział Ciebie wcześniej nago i nie wie, czy masz owłosienie łonowe czy nie?
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 18:17   #3
Ventres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Zapytaj o to.
Nie widział Ciebie wcześniej nago i nie wie, czy masz owłosienie łonowe czy nie?
Nie nie widział mnie jeszcze całkiem nagiej, tylko i wyłącznie od pasa w górę widział mnie nagą no i nie raz w majtkach, jednak całkiem nagiej mnie nie widział jeszcze.
Ventres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 18:22   #4
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez Ventres Pokaż wiadomość
Nie nie widział mnie jeszcze całkiem nagiej, tylko i wyłącznie od pasa w górę widział mnie nagą no i nie raz w majtkach, jednak całkiem nagiej mnie nie widział jeszcze.
To po prostu go o to zapytaj. Jedni wolą, kiedy kobieta posiada owłosienie w miejscach intymnych, inni nie.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 18:24   #5
Ventres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Mój pierwszy raz...

W sumie masz rację, ani ja ani on nie mamy problemu żeby ze sobą o tym rozmawiać, ale jakoś nigdy na to nie wpadłam. No i zastanawiam sie też co będzie jak on odpowie że "nie wie".
Ventres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 18:46   #6
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mój pierwszy raz...

A to dla niego też będzie pierwszy raz?
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 19:28   #7
Ventres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
A to dla niego też będzie pierwszy raz?
Tak dla niego również będzie to pierwszy raz.
Ventres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 19:31   #8
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Mój pierwszy raz...

Ja bym zapytała. Jeśli powie, że nie wie, to powiedz jak masz i tak zostaw. Najwyżej w przyszłości coś zmienicie wg preferencji

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 19:51   #9
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mój pierwszy raz...

To może zrób sobie tak:
paseczek na środku, reszta gładziutko.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 20:19   #10
Ventres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 12
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
To może zrób sobie tak:
paseczek na środku, reszta gładziutko.
W sumie bardzo dobry pomysł Spróbuję go jeszcze wypytać.
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Ventres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 20:36   #11
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mój pierwszy raz...

Nie ma za co
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 21:49   #12
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Mój pierwszy raz...

ja bym ogolila cala (skoro ci tak wygodniej) a najwyzej po prostu on ci zasugeruje nastepnym razem jak by wolal
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 22:31   #13
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz...

Ja od początku miałam ogolone wszystko zaptałam jak Mu się podoba a powiedział,że gładko.
Wiesz po tych dwóch latach od kiedy dotykał mnie pierwszy raz teraz się śmiejemy,że np się nie ogoliłam przez dwa dni i mam kiwi
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 11:18   #14
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez Ventres Pokaż wiadomość
Nie nie widział mnie jeszcze całkiem nagiej, tylko i wyłącznie od pasa w górę widział mnie nagą no i nie raz w majtkach, jednak całkiem nagiej mnie nie widział jeszcze.
kochanie, życzę Wam powodzenia skoro oboje jesteście "przed" ja też, tyle że na początek chyba wolałabym bardziej doświadczonego partnera żeby wiedział co i jak skoro ja nie wiem. Trochę dziwi mnie fakt, że Twój TŻ nie widział Cię jeszcze całkiem nagiej, nie powinno być tak że najpierw dość zaawansowane pieszczoty, oswajanie się ze swoimi ciałami i reakcjami a dopiero później przechodzimy do sedna sprawy? Może żeby zaoszczędzić sobie stresu i skrępowania podczas tego ważnego dnia, zorganizujcie jakieś "spotkanie" żeby dokładnie poznać siebie wizualnie, pobawcie się ze sobą bez seksu a pierwszy raz po wnikliwym zaznajomieniu się. Będziesz bardziej wyluzowana i spontaniczna (ja planuję dodatkowo trochę wina, to mi pomoże osiągnąć efekt no stress-kiedyś, bo na razie nie wiem nawet gdzie, z kim i jak, mam tylko nadzieję że obejdzie się bez bólu i łez
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 11:25   #15
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Trochę dziwi mnie fakt, że Twój TŻ nie widział Cię jeszcze całkiem nagiej, nie powinno być tak że najpierw dość zaawansowane pieszczoty, oswajanie się ze swoimi ciałami i reakcjami a dopiero później przechodzimy do sedna sprawy? Może żeby zaoszczędzić sobie stresu i skrępowania podczas tego ważnego dnia, zorganizujcie jakieś "spotkanie" żeby dokładnie poznać siebie wizualnie, pobawcie się ze sobą bez seksu a pierwszy raz po wnikliwym zaznajomieniu się.
Z tym się zgadzam w 100%. Może spróbujcie seksu oralnego na początek?
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 11:36   #16
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mój pierwszy raz...

zekori marna ze mnie nauczycielka w tym temacie bo bez doświadczenia, jednak trochę się zdziwiłam że chłopak Autorki nigdy nie widział jej nago a tu już zaplanowany pierwszy raz po co sobie dokładać stresu (który bardzo niekorzystnie wpływa przecież jeśli chodzi o kwestię bólu przy utracie dziewictwa-znowu teoretyzuję, mam nadzieję że właściwie)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 13:43   #17
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez Ventres Pokaż wiadomość
Witam!
Piszę tutaj, ponieważ razem z moim TŻ mamy zamiar rozpocząć współżycie. Dość długo jesteśmy razem i zarówno on jak i ja jesteśmy jeszcze "przed"
Chciałam się dowiedzieć... no cóż może wydać sie Wam to pytanie głupie lub dziecinne, jednakże bardzo sie martwię jedną kwestią. Otóż, nie wiem jak mój partner zareaguje na owłosienie łonowe. Zwykle wykonuję depilację brazylijską, ponieważ włoski mi przeszkadzają i obrzydzają mnie jednak nie wiem jak TŻ na to zareaguje. Czy powinnam się w ogóle tym przejmować? Ponieważ nie wiem teraz czy na pierwszy raz wykonać depilację "wszystkiego" czy też nie.
Jeżeli chodzi o stosunek to właśnie to jest moją największą i jedyną obawą
Proszę pomóżcie ponieważ bardzo sie tym przejmuję. Co prawda TŻ kocha mnie taką jaką jestem i na każdym kroku podkreśla abym sie nie zmieniała, ale nie mam pojęcia...
Wgl nie wiem jak panowie odbierają owłosienie kobiet "na dole".
Proszę pomocy!
Moim zdaniem powinnaś zrobić tak, jak chcesz. Skoro na stałe wykonujesz tzw. depilację brazylijską, to nie widzę powodu, byś teraz miała postąpić inaczej.

No i zgadzam się z tym, co mówiły inne osoby – zastanówcie się, czy nie lepiej byłoby, gdybyście na początek zaczęli od delikatniejszych pieszczot. Mielibyście wtedy okazję zobaczyć siebie nago i trochę poznać swoje ciała.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 17:53   #18
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Mój pierwszy raz...

Bo ja wiem, czy delikatne pieszczoty to dobry pomysł....
Ja ze swoim TŻ od razu poszłam na całość. Bo inaczej potem facet chodzi tylko nakręcony, a nie spełniony...
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 18:12   #19
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
Bo ja wiem, czy delikatne pieszczoty to dobry pomysł....
Ja ze swoim TŻ od razu poszłam na całość. Bo inaczej potem facet chodzi tylko nakręcony, a nie spełniony...
Dlatego właśnie napisałam „zastanówcie się”, a nie „na pewno najlepiej będzie, jeśli” Każda para powinna robić tak, jak dla niej będzie najlepsze.
Niemniej, jeśli już teraz pojawiają się jakieś wątpliwości i niepewności dotyczące choćby owłosienia miejsc intymnych, to warto tę sprawę wcześniej załatwić. Czy to poprzez rozmowę, czy to poprzez wcześniejsze zobaczenie swoich ciał nago. Zwłaszcza, że i tak wiele rzeczy wychodzi w praniu Zamierzony pierwszy raz może się zakończyć jedynie pieszczotami, a z kolei planowane pieszczoty mogą się zakończyć seksem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 19:47   #20
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja od początku miałam ogolone wszystko zaptałam jak Mu się podoba a powiedział,że gładko.
Wiesz po tych dwóch latach od kiedy dotykał mnie pierwszy raz teraz się śmiejemy,że np się nie ogoliłam przez dwa dni i mam kiwi

padłam
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 20:43   #21
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mój pierwszy raz...

Powiedz jak prawdziwy biolog "kochanie wyjmuj narząd kopulacyjny!" oswoisz się i On z dotykiem,szczerze zanim My zaczęliśmy się kochać to bawiliśmy się ponad półtorej roku a Nasz pierwszy raz był niezaplanowany,bardzo spontaniczny trwał naprawdę długo
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 21:13   #22
Sumigra
Rozeznanie
 
Avatar Sumigra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 713
Dot.: Mój pierwszy raz...

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja od początku miałam ogolone wszystko zaptałam jak Mu się podoba a powiedział,że gładko.
Wiesz po tych dwóch latach od kiedy dotykał mnie pierwszy raz teraz się śmiejemy,że np się nie ogoliłam przez dwa dni i mam kiwi
u nas nie ma kiwi, u nas jej kaktus bo kłuje jak kaktus

tak btw co do wątku, ja planowałam się ogolić całą, jednak tak byłam zestresowana przez pare dni przed że...jak doszło co do czego to uciekłam szybko do łazienki pod jakimś tam pozorem, po to...by wskoczyć szybko pod prysznic i się ogolić hahahahaha całkowicie zapomniałam o tym, chciałam to zrobić z ostatnim prysznicem, co by kaktusa nie mieć, myślałam jaką bielizne dobrać, muzykę, czy zabezpieczenie ale o ogoleniu się już zapomniałam (ale nogi ładnie poszły)
__________________
trolololo
Sumigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 23:04   #23
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Mój pierwszy raz...

Polecacie by najpierw się poznali, pobawili nago itd. - jak najbardziej polecam, dowiecie się co lubicie itd... Dziwnie by mi było pierwszy raz zobaczyć partnera bez majtek i od razu się na niego rzucić czy cos Ale u mnie nijak to nie pomogło w związku z bólem czy przyjemnością z seksu. Byłam oczywiście mniej zestresowana, w sumie prawie wcale się nei stresowałam, byłam bardziej podekscytowana, w stylu ,,łoho, zaraz bedzie fajnie"... I nic to nie dało, była tragedia, ból ból ból i tyle. Po kilku próbach ja jestem wciąż na etapie ,, sporo dyskomfortu z lekką nutką bólu", więc jak widać, wcześniejsze zapoznanie się czasem w tej dziedzinie niewiele daje.
Jeszcze co do owłosienia - przyjęłam metodę, że ja golę u siebie jak on goli u niego. Obojgu nam nie przeszkadza, gdy mamy owłosienie parodniowe, a tak utrzymujemy się z dala od haszczy, lasów i puszcz
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 21:48   #24
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Mój pierwszy raz...

Skoro chcesz z nim uprawiać seks, to mu ufasz.
Dlaczego więc nie spytasz?
Jeśli nie będzie zdecydowany, to rób tak, jak lubisz. Zresztą - jak powie, że lubi coś, a ty tego nie będziesz lubić (np. nie polubisz paseczka, albo nie sposoba ci się pomysł z całkowicie naturalnym owłosieniem, czyt. kobiety z lat 70. ) to i tak rób tak, jak ci wygodnie, bo przecież to twoje ciało i nie możesz dla czyjejś wygody się męczyć.
Głowa do góry i się rozkoszuj pierwszym razem. To, czy będzie gładko czy nie, nie ma większego znaczenia. Jeśli będzie czysto, higienicznie i tak, jak chcieliście - to wszystko będzie okej, a w chwilii zapomnienia nie bedziecie myśleć o rzeczach mniej istotnych
Powodzenia
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 07:56   #25
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Mój pierwszy raz...

Ja tam myślę, że pierwszy raz to taki stres, że szczegółami takimi jak owłosienie się nikt nie przejmuje. Chociaż mogę się mylić.
__________________
Poszukiwacz pracy blog opisujący jak wygląd praca osoby bezrobotnej.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.