Przeszłość seksualna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 13:19   #1
losowynick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

Przeszłość seksualna


Kumpel poprosił, żebym napisał do was o radę, ponieważ jest w ciężkim stanie psychicznym po pewnej sytuacji. Jego dziewczyna i on są w wieku 20-25 lat. Znają się około roku. Gdy kumpel pytał się o jej przeszłość seksualną mówiłą, że takowej brak. Po pewnym czasie przyznała się do tego, że miała tzw. petting. Kumpel czuję się oszukany. Co w takiej sytuacji powinien zrobić? Co sądzicie o takich kłamstwach w związku?
losowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:24   #2
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przeszłość seksualna

A jakie ma znaczenie co my sądzimy? Przecież to jego związek, jego uczucia, jego psychika, tylko od niego zależy czy wybaczy jej to kłamstwo czy nie, czy da radę przejść nad tym do porządku dziennego czy nie.

Ja takich kłamstw nie lubię, wolę odpowiedź "nie chcę o tym rozmawiać", ale pewnie nie miałabym większych problemów z wybaczeniem takiego kłamstwa. Ale to ja, on może mieć inaczej i ma do tego prawo.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:30   #3
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Przeszłość seksualna

nie wiem, znowu troll?

watkow takich była cała masa, ludzie używajcie wyszukiwarki!
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:35   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Przeszłość seksualna

co się na forum porobiło
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:55   #5
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Przeszłość seksualna

Jezus Maria, o co Wam wszystkim chodzi.
Wszędzie wokół gołe dupy, cycki, seks. Nikt się już nie wstydzi o tym rozmawiać, oglądać a coraz więcej ostatnio osób stęka "bo moja dziewczyna nie jest dziewicąąą ".
Strach dotknąć swojego faceta, bo co jeśli za 5 lat nie będziemy ze sobą i trafię na właśnie takiego osobnika, który będzie oczekiwał ode mnie, że od początku życia czekałam z czymkolwiek właśnie na niego.
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:56   #6
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Przeszłość seksualna

Ludzie co z wami Wadą jest to, że miała petting zamiast normalny seks a nie że petting zamiast niczego

To poszukiwanie dziewic i niedoświadczonych to z jakichś strasznych kompleksów wynika. Zżera was zazdrość słabi chłoptasie czy może strach przed daniem plamy? No tak, bo dziewica się nie ogarnie, że nie macie pojęcia jak zrobić jej dobrze
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:01   #7
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ludzie co z wami Wadą jest to, że miała petting zamiast normalny seks a nie że petting zamiast niczego
A może wadą jest że skłamała?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 14:03   #8
losowynick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Przeszłość seksualna

A kto mówi o oczekiwaniach lub poszukiwaniu dziewic? Tu chodzi o zwyczajne kłamstwo na temat przeszłości seksualnej. Wychodzi na to, że kłamstwo nie jest niczym złym dopóki nie gryzie się to z poglądami partnera? Uprawienie pettingu nie jest niczym złym, więc mówmy, że go nie mieliśmy, bo jak się wyda, że mieliśmy to przecież nic złego?
losowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:10   #9
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przeszłość seksualna

Autorze, a czy ona powiedziała dlaczego skłamała?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:17   #10
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Przeszłość seksualna

Podejrzewać tylko mogę, że dziewczę jest młode, płochliwe i niedoświadczone. Wstydziło się powiedzieć, bo a nuż ją facet uzna za puszczalską i nieczystą. Zwyczajnie spanikowała i skłamała. Nieładnie, nie kłamie się w związku.

Natomiast w tej konkretnej sytuacji przegadałabym jak traktuje kłamstwo, szczerze obgadała sytuację i ostrzegła, że na przyszłość taka łaskawa i wyrozumiała nie będę. Ale wybaczyłabym.

Ale to ja, a ja z przeszłością seksualną partnera problemów nie mam.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:58   #11
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Przeszłość seksualna

To sprawa każdego człowieka, jakiego chce mieć partnera. Facet ma prawo czekać na dziewicę! Tak samo jak ktoś woli długonogą blondynkę czy dziewczynę-lekarkę. I w odwrotną stronę. Kobieta może sobie też wziąść kogo chce.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 15:03   #12
kawoholik21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Podejrzewać tylko mogę, że dziewczę jest młode, płochliwe i niedoświadczone. Wstydziło się powiedzieć, bo a nuż ją facet uzna za puszczalską i nieczystą. Zwyczajnie spanikowała i skłamała. Nieładnie, nie kłamie się w związku.

Natomiast w tej konkretnej sytuacji przegadałabym jak traktuje kłamstwo, szczerze obgadała sytuację i ostrzegła, że na przyszłość taka łaskawa i wyrozumiała nie będę. Ale wybaczyłabym.

Ale to ja, a ja z przeszłością seksualną partnera problemów nie mam.
Zgadzam się w 100%. Może to niezbyt dobrze, że skłamała, ale bez nie jest to od razu powód, żeby kogoś od razu skreślać.
kawoholik21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:50   #13
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
To sprawa każdego człowieka, jakiego chce mieć partnera. Facet ma prawo czekać na dziewicę! Tak samo jak ktoś woli długonogą blondynkę czy dziewczynę-lekarkę. I w odwrotną stronę. Kobieta może sobie też wziąść kogo chce.

Tu się zgadzam w stu procentach. Każdy ma prawo mieć różne wymagania, nawet bzdurne jeśli chodzi o partnera.

Większym problemem byłoby dla mnie kłamstwo niż konkretne doświadczenia seksualne. I nie twierdzę że trzeba się spowiadać z konkretów ale ogólny zarys warto podać by potem nie dochodziło do krzywych akcji wynikających z niepowodzeń.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:12   #14
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Przeszłość seksualna

Mówisz autorze, że z głową kolegi wszystko w porządku? Ale piszesz, że jest "w ciężkim stanie psychicznym". Kurcze w ciężkim stanie psychicznym to był był gdyby mnie okradła z kosztowności i napuściła na mnie łysych napakowanych bandziorów.

Ale ona skłamała i to w takiej sprawie co nie ma się co dziwić. Kupę jest lamusów którzy za każdą przeszłość seksualną zwyzywają dziewczynę od łatwych i lekkich obyczajów.

Może się wstydzi. Nie każda dziewczyna potrafi normalnie rozmawiać o seksualności. Jedna opowie ci z wypiekami na twarzy jak miała dwóch na raz, inna ci powie "nie przytulaj się teraz bo ludzie patrzą".

Ja bym jej powiedział, że rozumiem ją, że w relacjach intymnych liczy się dyskrecja a ja jestem godny zaufania więc nie musi więcej mówić nieprawdy, zachowam dla siebie itd. To wszystko.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:49   #15
natka 94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 142
Dot.: Przeszłość seksualna

Dziewczyna go zwyczajnie okłamała. Ja osobiście kłamstw nie toleruję.
natka 94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 17:05   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Przeszłość seksualna

Może ona z tych mega wstydliwych albo uznaje tamto za błąd. Nie powiedziała wtedy bo się speszyla to powiedziała później.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 17:16   #17
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Przeszłość seksualna

A po co facet wypytuje o przeszłość seksualną prawda jest taka że i tak czuć czy ktoś jest doświadczony czy nie.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 19:03   #18
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Przeszłość seksualna

Może stwierdziła, że nie zalicza się to do "przeszłości seksualnej"? Bo skoro jest dziewicą, to zdaniem bardzo wielu osób ma czystą kartę.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 22:53   #19
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ludzie co z wami Wadą jest to, że miała petting zamiast normalny seks a nie że petting zamiast niczego

To poszukiwanie dziewic i niedoświadczonych to z jakichś strasznych kompleksów wynika. Zżera was zazdrość słabi chłoptasie czy może strach przed daniem plamy? No tak, bo dziewica się nie ogarnie, że nie macie pojęcia jak zrobić jej dobrze
Nie. Swój do swego brnie. Mądry z mądrą, ładna z ładnym, niedoświadczony z niedoświadczoną. Wręcz dziewica jest nijako wyzwaniem ponieważ seks jest po dłuższym czasie, trzeba o nią bardzo dbać żeby nie miała jakiś negatywnych odczuć które mogą zaważyć na jej całym przyszłym życiu seksualnym, to samo prawiczek, parę złych słów do prawiczka i facetowi może wgl. odechcieć się seksu. Mam tu na myśli ludzi raczej troszkę starszych niż 16,17 lat. Sam znam parę kobiet i jednego faceta gdzie był pierwszy i drugi raz a od roku czy dwóch lat nic.

Powiedz. Jakbyś się czuł gdybyś zaczął spotykać się z normalną dziewczyną. Na pytanie o życie seksualne by ci odpowiedziała, że miała 2 ze stałych związków i dwóch na raz. Jakbyś się poczuł gdyby powiedziała po jakimś czasie, gdy już wpadłbyś w jej sidła, że np. przez ostatni rok praktycznie co tydzień znajdowała sobie kogoś innego do łóżka. I brała udział w gangbangu z 3 facetami.

Może to trochę za ostre ale być może zrozumiesz o co mi chodzi.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 23:03   #20
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Nie. Swój do swego brnie. Mądry z mądrą, ładna z ładnym, niedoświadczony z niedoświadczoną. Wręcz dziewica jest nijako wyzwaniem ponieważ seks jest po dłuższym czasie, trzeba o nią bardzo dbać żeby nie miała jakiś negatywnych odczuć które mogą zaważyć na jej całym przyszłym życiu seksualnym, to samo prawiczek, parę złych słów do prawiczka i facetowi może wgl. odechcieć się seksu. Mam tu na myśli ludzi raczej troszkę starszych niż 16,17 lat. Sam znam parę kobiet i jednego faceta gdzie był pierwszy i drugi raz a od roku czy dwóch lat nic.

Powiedz. Jakbyś się czuł gdybyś zaczął spotykać się z normalną dziewczyną. Na pytanie o życie seksualne by ci odpowiedziała, że miała 2 ze stałych związków i dwóch na raz. Jakbyś się poczuł gdyby powiedziała po jakimś czasie, gdy już wpadłbyś w jej sidła, że np. przez ostatni rok praktycznie co tydzień znajdowała sobie kogoś innego do łóżka. I brała udział w gangbangu z 3 facetami.

Może to trochę za ostre ale być może zrozumiesz o co mi chodzi.

chyba trochę za bardzo generalizujesz tzn że np. dziewica musi koniecznie związać się z prawiczkiem? przecież różni są ludzie i różne tworzą się pary, niekoniecznie tak jak napisałeś a co do tematu wątku, hmm... okłamała bo widocznie miała powody no albo po prostu to nie to chłopak się zaangażował a tu taki problem, no cóż skoro jest to dla niego nie do przełknięcia i wybaczenia to pora wziąć się w garść i żyć dalej choć nie jest łatwo
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 23:23   #21
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Powiedz. Jakbyś się czuł gdybyś zaczął spotykać się z normalną dziewczyną. Na pytanie o życie seksualne by ci odpowiedziała, że miała 2 ze stałych związków i dwóch na raz. Jakbyś się poczuł gdyby powiedziała po jakimś czasie, gdy już wpadłbyś w jej sidła, że np. przez ostatni rok praktycznie co tydzień znajdowała sobie kogoś innego do łóżka. I brała udział w gangbangu z 3 facetami.

Może to trochę za ostre ale być może zrozumiesz o co mi chodzi.
Rozumiem ;> Kłamstwo to kłamstwo, ja też nie lubię kłamstw i sam nie kłamię. Najwyżej nie mówię całej prawdy albo jakoś wymiguje się na około.

Do tego zżerałaby mnie zazdrość, ale nie że byłbym zazdrosny o nią tylko zazdrościłbym jej ;d Kto nie chciałby mieć tylu partnerów?? No dobra, wiem, że połowa by nie chciała ale ja do niej nie należę.

Tylko to ma się trochę nijak bo powiedzieć, że miało się 2 czy 3 stałych partnerów kiedy spało się z 50+ nieznajomymi to trochę co innego niż ukryć jakąś tam palcówkę z minetką Nie wiadomo ile też chłopak z wątku znał się z tą dziewczyną, mogła się wstydzić albo mu nie ufać do końca. Ale z czasem powiedziała mu prawdę czyli wszystko ok. Gryzło ją kłamstwo albo zaufała. On nie dowiedział się przypadkiem ani podstępem.
To w kwestii kłamstwa.

A w kwestii jej doświadczenia:
Ja też jak miałem 16 lat przeżyłem lekki szok bo osoba w której byłem zakochany opowiadała mi ze szczegółami swój pierwszy raz. Ja byłbym jej drugim ale stchórzyłem, nie byłem wystarczająco dojrzały najwidoczniej więc też rozumiem, co niektórzy mogą czuć :d Ale poczytałem trochę i mi przeszło. To, że ktoś nie ma życia albo dysfunkcję jak nieśmiałość to nie znaczy, że inni mają być tacy sami. A niech korzystają z życia, krótkie jest
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 07:47   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Tylko to ma się trochę nijak bo powiedzieć, że miało się 2 czy 3 stałych partnerów kiedy spało się z 50+ nieznajomymi to trochę co innego niż ukryć jakąś tam palcówkę z minetką
A to już zależy od odbiorcy, dla niektórych to jest dobre porównanie.
Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nie wiadomo ile też chłopak z wątku znał się z tą dziewczyną, mogła się wstydzić albo mu nie ufać do końca.

To się mówi "nie znamy się na tyle dobrze, żeby wchodzić na takie tematy". Naprawdę jest szereg odpowiedzi zdecydowanie lepszych niż kłamstwo.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 08:01   #23
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To się mówi "nie znamy się na tyle dobrze, żeby wchodzić na takie tematy". Naprawdę jest szereg odpowiedzi zdecydowanie lepszych niż kłamstwo.
Zgadzam się. Dlatego zasadniczą rozmowę odbyłabym o szczerości i kłamstwie, a nie o samym zatajeniu pieszczot z jakimś facetem. Z tym, że kolega autorki może mieć taki charakter, że tego nie przełknie. My nie przewidzimy, sam musi zdecydować.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 12:33   #24
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Przeszłość seksualna

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
[/B]A to już zależy od odbiorcy, dla niektórych to jest dobre porównanie.

To się mówi "nie znamy się na tyle dobrze, żeby wchodzić na takie tematy". Naprawdę jest szereg odpowiedzi zdecydowanie lepszych niż kłamstwo.

I dokładnie o to mi chodzi.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Rozumiem ;> Kłamstwo to kłamstwo, ja też nie lubię kłamstw i sam nie kłamię. Najwyżej nie mówię całej prawdy albo jakoś wymiguje się na około.

Do tego zżerałaby mnie zazdrość, ale nie że byłbym zazdrosny o nią tylko zazdrościłbym jej ;d Kto nie chciałby mieć tylu partnerów?? No dobra, wiem, że połowa by nie chciała ale ja do niej nie należę.

Tylko to ma się trochę nijak bo powiedzieć, że miało się 2 czy 3 stałych partnerów kiedy spało się z 50+ nieznajomymi to trochę co innego niż ukryć jakąś tam palcówkę z minetką Nie wiadomo ile też chłopak z wątku znał się z tą dziewczyną, mogła się wstydzić albo mu nie ufać do końca. Ale z czasem powiedziała mu prawdę czyli wszystko ok. Gryzło ją kłamstwo albo zaufała. On nie dowiedział się przypadkiem ani podstępem.
To w kwestii kłamstwa.

A w kwestii jej doświadczenia:
Ja też jak miałem 16 lat przeżyłem lekki szok bo osoba w której byłem zakochany opowiadała mi ze szczegółami swój pierwszy raz. Ja byłbym jej drugim ale stchórzyłem, nie byłem wystarczająco dojrzały najwidoczniej więc też rozumiem, co niektórzy mogą czuć :d Ale poczytałem trochę i mi przeszło. To, że ktoś nie ma życia albo dysfunkcję jak nieśmiałość to nie znaczy, że inni mają być tacy sami. A niech korzystają z życia, krótkie jest
Różni ludzie różnie odbierają "korzystanie z życia" dla jednej osoby to picie, ćpanie i bzykanie ( dziwki, wóda, dużo koki to nie dla mnie, ja mam loki ) a dla innej to zostawienie czegoś po sobie.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.