Krakowianki po raz XXIII - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 14:57   #5071
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Mnie pytasz?
Zrezygnowałam z jakichś tam powodów, ale prawda jest taka, że jak chodziłam regularnie to z zajęć na zajęcia było lepiej.

Teraz chodzę m.in. na streching i zażenowana jestem moim poziomem rozciągnięcia (powinnam chyba napisać brakiem ). Ale uwzięłam się. I zobaczysz, kiedyś w końcu trafię na jogę! Na razie mam wymówkę w postaci - nie mam maty
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:06   #5072
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Nie musisz mieć własnej maty...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:27   #5073
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Musi. Zazwyczaj na salach nie ma takich ktore beda pasowaly do jej butow.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:38   #5074
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Chyba do lakieru do paznokci, przecież w butach się nie ćwiczy
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:53   #5075
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Weźcie mnie już z tej pracy...
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:55   #5076
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Weźcie mnie już z tej pracy...
Wyłaź!

2 godziny uruchamiałam urządzenie wielofunkcyjne, żeby wydrukować, podpisać i zeksanować dokument...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:57   #5077
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wyłaź!

2 godziny uruchamiałam urządzenie wielofunkcyjne, żeby wydrukować, podpisać i zeksanować dokument...
No już niedługo się zbieram, ale 10h w piątek to jakaś katorga...
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 17:59   #5078
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Koralowe
Wróciłaś do ćwiczeń czy szukasz kolejnego motywatora, tym razem w postaci butów? :P
I te właśnie kupiłam
Dziwne, że w GKazimierz o ponad 100zł tańsze niż w Krakowskiej. Nie ogarniam, ale lepiej dla mnie
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Nie musisz mieć własnej maty...

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Musi. Zazwyczaj na salach nie ma takich ktore beda pasowaly do jej butow.



Jaram się moimi nowymi butami. Są piękne i idę w nich za chwilę latać na body shape
Wish me luck!
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:04   #5079
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
I te właśnie kupiłam
Dziwne, że w GKazimierz o ponad 100zł tańsze niż w Krakowskiej. Nie ogarniam, ale lepiej dla mnie
Serio? Ile kosztują w Kazimierz? Może dla mnie takie piękne buty byłyby motywacją
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:30   #5080
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Ja ćwiczę w czarnych butach, już wiem, czemu brak mi motywacji

Koleżanka z roku (ale nie z mojej grupy) dzwoni do mnie i pyta, gdzie mam zajęcia, bo na swoje nie może trafić Nie mogę z ludzi czasem
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 18:59   #5081
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

a ja mam na długi weekend:
- cały garnek sałatki z kurakiem i wino
- zlecenie do zrobienia
- owoce
niech żyje długi weekend
miałam iść w miasto ale mi się odechciało :P
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 20:40   #5082
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Serio? Ile kosztują w Kazimierz? Może dla mnie takie piękne buty byłyby motywacją
289 z 399
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;43630295]Ja ćwiczę w czarnych butach, już wiem, czemu brak mi motywacji [/QUOTE]

Kupiłam kiedyś czarne do biegania. Do tej pory w nich nie pobiegłam
Tak więc nie śmiej się, bo coś w tym może być ; ))))
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 12:08   #5083
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
A widziałaś takie w ogóle? Bo ja chyba nigdy
Widziałam, mierzyłam nawet, ale niewygodne były.
Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Ciuchy zmienia się częściej niż buty Następnym razem kurtkę i spodnie dopasujesz kolorystycznie do butów, większy wybór jest więc będzie Ci łatwiej
Udało się kupić pasujące do mojego stroju Kupiłam ten najlepszy model - który też doradzałaś- (Atomic Hawx 100), ale nie białe, tylko szare. Parametry mają jak tamte białe, no ale bardziej mi się podobają Model z tego sezonu, bo z poprzedniego nie było już. Tak, zapłaciłam więcej tylko za kolor
http://i.ebayimg.com/t/2012-Atomic-H...D7g~~60_12.JPG

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Granice, powiadasz? Ja całe lata temu zapłaciłam za laptopa 100euro więcej tylko dlatego, że koniecznie chciałam białego. Nie dość, że był droższy od czarnego, to miał w dodatku słabszy od niego procesor i mniejszy dysk

Teraz z kolei stoję przed zakupem butów treningowych i wygląda to tak:
199zł - najbrzydsza wersja kolorystyczna :P
299zł - wersja która mogłabym brać ewentualnie\
399zł - najładniejsza wersja
Oczywiście wszystkie ceny dotyczą tego samego modelu. Różnica tylko w kolorze
Udana jesteś

Granice, bo gdybym miała do wyboru:
1) pasujące buty, ale nie w kolorach marzeń, o genialnych parametrach, wygodne, ciepłe
2) buty w kolorach marzeń, gorsze parametry, mnie wygodne
to wzięłabym buty nr 1

Ale... gdyby te 1 były w zupełnie niepasujących kolorach np. pomarańczowe albo czerwone do mojej różowej kurtki, to na pewno bym ich nie wzięła, tylko szukała dalej.

Zresztą teraz miałam do wyboru takie same buty, ale w dwóch różnych wariantach kolorystycznych i wzięłam te ładniejsze, które niestety były droższe...

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale moje pierwsze skojarzenie to Krężel&Krężel, czyli jakiś dealer samochodowy Przegląd podwozia w sumie robią...


Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Musi. Zazwyczaj na salach nie ma takich ktore beda pasowaly do jej butow.


Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
I te właśnie kupiłam
Dziwne, że w GKazimierz o ponad 100zł tańsze niż w Krakowskiej. Nie ogarniam, ale lepiej dla mnie
Śliczne Masz już pasujący lakier do paznokci?
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:01   #5084
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Dziewczyny, byłyby jakieś chętne na coś stąd : http://sklep.kfd.pl/kfd-100-whey-protein-p-2451.html ? ja sobie zamawiam na pewno, więc jak coś to otworzę zamówienie

Edytowane przez Figlak
Czas edycji: 2013-11-09 o 13:03
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:03   #5085
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Widziałam, mierzyłam nawet, ale niewygodne były.

Udało się kupić pasujące do mojego stroju Kupiłam ten najlepszy model - który też doradzałaś- (Atomic Hawx 100), ale nie białe, tylko szare. Parametry mają jak tamte białe, no ale bardziej mi się podobają Model z tego sezonu, bo z poprzedniego nie było już. Tak, zapłaciłam więcej tylko za kolor
http://i.ebayimg.com/t/2012-Atomic-H...D7g~~60_12.JPG


Udana jesteś

Granice, bo gdybym miała do wyboru:
1) pasujące buty, ale nie w kolorach marzeń, o genialnych parametrach, wygodne, ciepłe
2) buty w kolorach marzeń, gorsze parametry, mnie wygodne
to wzięłabym buty nr 1

Ale... gdyby te 1 były w zupełnie niepasujących kolorach np. pomarańczowe albo czerwone do mojej różowej kurtki, to na pewno bym ich nie wzięła, tylko szukała dalej.

Zresztą teraz miałam do wyboru takie same buty, ale w dwóch różnych wariantach kolorystycznych i wzięłam te ładniejsze, które niestety były droższe...








Śliczne Masz już pasujący lakier do paznokci?
Tak się złożyło, że mam

Nie obraź się, ale jakie te buty do nart są brzydkie
Nie siedzę w temacie więc się nie opatrzyłam, ale nic mi się nie podobało z tego, co wklejałyście z OMD. Wolę takie... gładkie, jednolite. A tu tyyyle plastiku na dodatek

Tak samo miałam problem z górskimi - granatowa wie Na szczeście udało się kupić jednolite z żółtymi sznurówkami. Nie biją po oczach miksem kolorów
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.


Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2013-11-09 o 13:04
Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 14:01   #5086
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale moje pierwsze skojarzenie to Krężel&Krężel, czyli jakiś dealer samochodowy Przegląd podwozia w sumie robią...
Hahaha! faktycznie są tacy!


[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;43623158]Też się zastanawiałam nad nimi, ale ceny są dość wysokie i nie wiem czy warto. Podejrzewam, że równie dobrego lekarza można znaleźć, ale z tańszymi usługami.[/QUOTE]

A jakie tam są ceny, wiesz coś?

Wiesz, bo mi nie chodzi o jakieś tam zwykłe przebadanie się profilaktyczne raz w roku, bo mam bardzo dobrego ginekologa w rodzinnym mieście, ale szukam kogoś tutaj, kto by mi pomógł rozwiać wiele wątpliwości związanych z moją chorobą. Dziecka jeszcze nie planuję, no ale chcę znaleść kogoś kto mi za parę lat tą ciążę poprowadzi znając dobrze mój przypadek. Chodziłam do Ovum ale zauważyłam, że ta przychodnia jest strasznie komercyjna, naciągają na kupę badań, nie najtańszych. Do tego lekarka u której bywałam ostatnio wykazała się kompletnym brakiem wiedzy na temat mojej choroby, a na koniec dodała, że jestem jej pierwszą taką pacjentką i ona nie wie, wiec mogłaby się dokształcić, a nie rzucić: "jak się pani dowie, to niech mi pani powie na drugi raz". Za to przedwczoraj byłam w Scanmedzie na Armii Krajowej, bo chciałam skierowanie na badania i zostałam potraktowana jak śmieć. Nie dość, że babsko stare i źle mnie zrozumiało, to jeszcze rzuciło tak, że cały korytarz słyszał, że jak ma się tą chorobę co ja, to się hormonów nie bierze! Co jest kompletną bzdurą, to raz, a dwa, ja chciałam skierowanie na badanie bo jadę do nowego lekarza z moimi jelitami i sobie takowe badania zażyczył, a nie hormony od niej



Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
289 z 399


Kupiłam kiedyś czarne do biegania. Do tej pory w nich nie pobiegłam
Tak więc nie śmiej się, bo coś w tym może być ; ))))

Ja mam Nike do biegania, czarno - różowe i świetnie mi się spisują na pole dance Bo są lekkie I pasują mi do stroju!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:18   #5087
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Długo ćwiczysz pole dance? Kusiło mnie by spróbować, niestety za drogo wychodzi, a ja już płace za multisport. I mam słabe ręce, więc sądze, że z początku byloby mi trudno.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:31   #5088
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Długo ćwiczysz pole dance? Kusiło mnie by spróbować, niestety za drogo wychodzi, a ja już płace za multisport. I mam słabe ręce, więc sądze, że z początku byloby mi trudno.
W Fitness Academy jest Pole Dance poziom dla początkujących i można chodzić na MS.

Kolejna wymówka, proszę
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:08   #5089
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: Krakowianki po raz XXIII


Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłyby jakieś chętne na coś stąd : http://sklep.kfd.pl/kfd-100-whey-protein-p-2451.html ? ja sobie zamawiam na pewno, więc jak coś to otworzę zamówienie
Wytłumaczcie dziewczyny laikowi czy warto i dlaczego spożywać takie białko?
__________________
Czasami musisz zapomnieć, jak się czujesz, przypomnieć sobie, na co zasługujesz i przedzierać się do przodu.
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 17:04   #5090
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Bry znów z tydzień się nie odzywałam ale podglądałam Was.
Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Piotr Karnafał, na Żabińcu ma salon, chyba dokładnie ulica Konecznego. Było na jego temat trochę pozytywnych opini na wątku o polecanych fryzjerach w Krakowie. Ja się zdecydowałam bo cena wydawała mi się ok, a nie mam pomysłu na swoje włosy.



A tak to żyłam sobie w błogiej niewiedzy, że mogą rosnąć w nieskończoność
A ile krzyczy sobie za ściecie a raczej podcięcie? Muszę w końcu wybrać sie do fryzjera. Choć obawiam sie reakcji każdego fryzjera jak zobaczy stan moich włosów (jest masakryczny)
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
I dalej wisi w sieci... Niestety z wizażem jest taki problem że mam nieco inne poglądy niż niektóre znające się na życiu dziewczyny i każdy mój blog był przyczyną by coś dotyczącego mnie wyśmiać kiedy obaliłam każdy argument jakim we mnie rzucono
Pewna dziewczyna z innego wątku zasugerowała mi zebranie kilku rzeczy które zdarzylo mi się napisać z sensem i takie pierdu-pierdu moge miec w podpisie. Niestety mam problem z wyznaczeniem i nieprzekraczaniem pewnej granicy prywatności tak by się to potem nie odbiło przeciwko mnie.
Olej ich ciepłym moczem. Jeśli piszą takie bzdety to są zakompleksieni i tyle! Popieram tylko konstruktywna krtytkę ale teksty w stylu "jesteś głupia bo tak..." albo "masz krzywe palce" to WTF co to wnosi do sprawy? Nie warto takimi oszołomami się przejmować bądz sobą i nie przejmuj się. Oszołomy są i będą trzeba się tylko od nich odciąć i nie ragować a tym bardziej wdawać w dyskusje z takimi świrami.
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakbyście znały kogoś kto szuka pracy i zna dobrze niemiecki i przyzwoicie angielski, to mogę polecić kilka ofert


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czemu moj niemiecki kwiczy..Ehhhh :/
Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
alma mater - ja też nie pisałam o zulach, tylko o osóbkach które wola sie włóczyć po mieście, żyć za kase rodziców/ faceta/kobiety/sponsora/wyłudzonego zasiłku/itp.
Znam takie typiary i typiarzy kórzy się pukaja w czoło jak słyszą że ktoś chodzi do pracy za mniej niż 3k na rękę i woli szwendać się po mieście
Masakra a za co Ci ludzie żyją i czy nie mają ambicji? W dzisiejszych czasach każdy grosz się liczy.Ale cóż niektórzy może lubią żeriwać na innych.

Jej czytam wypowiedzi ile macie lakierów i jak dbacie o pazury. To tylko wam zazdroszczę.Mam kilka lakierów na krzyż żadko kiedy je maluję bo nie mam siły do moich dłoni. Moje paznokcie to 1 wielki koszmar i kompleks :/ Dopiero na studiach oduczyłam się bardzo brzydkiego nawyku - obgryzania. Choć jak bardzo się zdenerwuje to nie świadomie jestem w stanie po dziś dzień coś obgryźć szczególnie jeden (w stresujących momentach obgryzałam wszytskie pazury, aż mnie bolały - do krwi!A jeden paznokieć potrafiłam z nerwicy "zjeść" prawie cały, ponad połowę płyki....nie muszę mówić jak on jest scharatany cieńki a skóra w okół palucha zgrubiała jak u słonia, ciągle skubię tą skórkę w koło palucha bo jest chropowata. istny koszmar staram się z tym walczyć ale nie umiemOgólem Mam fatalną płykę, brzydkie skórki i nie umiem dbać o palce. Nawet wstydzę się iść na manicure. I mówi to baba która ma prawie 30-stkę na karku Wstyd.
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014

Edytowane przez mal
Czas edycji: 2013-11-09 o 18:26
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:12   #5091
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Ja z kolei obgryzałam od początku podstawówki do początku studiów
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:26   #5092
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Udało się kupić pasujące do mojego stroju Kupiłam ten najlepszy model - który też doradzałaś- (Atomic Hawx 100), ale nie białe, tylko szare. Parametry mają jak tamte białe, no ale bardziej mi się podobają Model z tego sezonu, bo z poprzedniego nie było już. Tak, zapłaciłam więcej tylko za kolor
Wydają się być naprawdę spoko Dopłata za kolor mnie nie przeraża Byleby się dobrze sprawowały w zimę

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Nie obraź się, ale jakie te buty do nart są brzydkie
Nie siedzę w temacie więc się nie opatrzyłam, ale nic mi się nie podobało z tego, co wklejałyście z OMD. Wolę takie... gładkie, jednolite. A tu tyyyle plastiku na dodatek
Zdecydowanie się jeszcze nie opatrzyłaś
Od pewnego czasu produkują sporo modeli z bardziej przeźroczystego plastiku, w sumie nie wiem czemu...Na zdjęciach nie wygląda to jakoś wow ale na żywo prezentuje się ciekawie Tylko trzeba się do tego przyzwyczaić
Za to każde buty snowboardowe są super-mam rozmiar 39 a w nich czuje się, jakbym miała takie super malutkie 36
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:28   #5093
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość


Wytłumaczcie dziewczyny laikowi czy warto i dlaczego spożywać takie białko?
mi ogólnie ciężko jest dostarczyć w posiłkach tyle białka ile powinnam, więc takie w proszku jest dla mnie wygdonym rozwiązaniem. Poza tym ostatnio zaczełam chodzić na siłownie, swpodobało mi się bardzo i planuje konkretnie się za siebie wziąć
Ale jeęli ktoś w posiłkach dostarcza odpowiednią ilość białka to nie ma sensu pchać w siebie tego w proszku.


Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Bry znów z tydzień się nie odzywałam ale podglądałam Was.

A ile krzyczy sobie za ściecie a raczej podcięcie? Muszę w końcu wybrać sie do fryzjera. Choć obawiam sie reakcji każdego fryzjera jak zobaczy stan moich włosów (jest masakryczny)
z tego co pytałam to ścięcie długich włosów, bez żadnej stylizacji potem do 40-50 zł. Jak tam jakieś odżywki i prostowanie dochodziło to chyba 70. Tyle powiedzieli dla moich włosów, które sięgają trochę za łopatki.
Też mam masakryczne włosy, tzn nawet nie zniszcozne tylko one po prostu są takie beznadziejne z natury, więc licze że może zrobi z nich coś jednak.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:22   #5094
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

też nie mam zbyt ładnych paznokci, ale obcinam je na krótko i żyję
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 00:10   #5095
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie dziewczyny laikowi czy warto i dlaczego spożywać takie białko?
Wczoraj do nas przyszło takie białko i napisane jest na nim, że nie powinno się go zażywać podczas redukcji . Więc wiesz .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 09:38   #5096
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Wczoraj do nas przyszło takie białko i napisane jest na nim, że nie powinno się go zażywać podczas redukcji . Więc wiesz .
niby dlaczego nie powinno?
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 09:41   #5097
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
czemu moj niemiecki kwiczy..Ehhhh :/

Jej czytam wypowiedzi ile macie lakierów i jak dbacie o pazury. To tylko wam zazdroszczę.Mam kilka lakierów na krzyż żadko kiedy je maluję bo nie mam siły do moich dłoni. Moje paznokcie to 1 wielki koszmar i kompleks :/ Dopiero na studiach oduczyłam się bardzo brzydkiego nawyku - obgryzania. Choć jak bardzo się zdenerwuje to nie świadomie jestem w stanie po dziś dzień coś obgryźć szczególnie jeden (w stresujących momentach obgryzałam wszytskie pazury, aż mnie bolały - do krwi!A jeden paznokieć potrafiłam z nerwicy "zjeść" prawie cały, ponad połowę płyki....nie muszę mówić jak on jest scharatany cieńki a skóra w okół palucha zgrubiała jak u słonia, ciągle skubię tą skórkę w koło palucha bo jest chropowata. istny koszmar staram się z tym walczyć ale nie umiemOgólem Mam fatalną płykę, brzydkie skórki i nie umiem dbać o palce. Nawet wstydzę się iść na manicure. I mówi to baba która ma prawie 30-stkę na karku Wstyd.
no niestety u większości ludzi jak jeden język jest ok, to drugi leży i kwiczy, a jak znają oba, to mogą przebierać w ofertach...

a z paznokciami to najważniejsze żeby były czyste. chyba nie każdemu niestety są dane długie i ładne choćby o nie dbał, i trzeba się z tym pogodzić.. a postaraj się chociaż smarować czymś skórki i skórę wokół paznokci żeby nie była taka sucha, bo wiem o czym mówisz
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 10:35   #5098
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

to ja mam tylko czyste pazury i nic poza tym. ale je lubię

kiedyś pewna "koleżanka" z klasy z lo wygłaszała "mądrości" w moją stronę i takiej jeszcze jednej dziewczyny, nie musze dodawać, że już nie jest nawet znajomą i jak ją widzę to napawa mnie obrzydzeniem. A oto co mówiła:
- że jak ktoś wygląda tak, że nie wiadomo gdzie ma łeb a gdzie tyłek to będzie się tłumaczył, że ważne żeby być czystym i umytym a i tak to guzik da, bo takiej osoby nikt nawet patykiem przez szmatę nie dotknie,
- że jakby miała takie główniane włosy, figurę jak ja to by się zabiła,
- że jak ktoś taki jak ja idzie na imprezę to po to by dotknął mnie ktoś inny niż żeby się "bawić ręką forever alone" i tym podobne.
ale ludzie są głupi :P

dobrze, że nie było wtedy blogów bo jakbym miała to by tam pewnie mnie hejtowała gdyby wiedziała że mam bloga.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 11:10   #5099
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Spoko, ja mialam taka ktora uwazala ze Polacy są be, fuj i w ogóle nigdy nie zwiąże się z Polakiem bo szuka porządnego faceta, nie to co ja lecąca na byle co. Więc latała po imprezach i - co trudno określić to całowaniem się - lizała się z obcokajowcami, bo oni som tacy fajni, emocje jom tak poniosły, a w ogóle to nie wie którego wybrac! A potem dziwota, że Polki są uwazane za głupie i łatwe, biegające za kazdą parą zagramanicznych portek
Za pierwszym razem jak wzielam ja ze soba na impreze i mi zniknęła mój płć zażartował, że wyszła z jakimś Arabem. Trochę się wkurzyłam, ze sobie takie "żarty stroi" ale po prostu wcześniej niż ja przejrzał jej ambicje

Zresztą o niej mogłabym wiele historii opowiadać, np. o podejściu do finansów w związkach - na forum intymnym odnalazłaby się bez problemu i zyskała grono popleczniczek

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Swoją drogą hitem była jedna znajoma, która pod wpływem % stwierdziła że nie wiem co to znaczy mieć cięzkie życie bo ktoś mnie chciał a poza tym i tak zawsze znajdzie się ktoś kto, cytuję, spuści się patrząc na moje zdjęcie

Potem nie wiem czy udawala ze tego nie pamieta ale śmiertelnie sie obrazila jak jej przypomnialam te slowa gdy znowu czymś durnym palnęła i zaczęła inne wywody.

Tak więc, hard, spokojnie możemy się powymieniać chyba mądrościami znajomych. Może napiszmy książkę ?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 11:14   #5100
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
W Fitness Academy jest Pole Dance poziom dla początkujących i można chodzić na MS.

Kolejna wymówka, proszę
Tiaaa.... dalej ode mnie znaleźć nie mogłaś?
Ja chyba patrzyłam wtedy na Perfect Ladies.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.


Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2013-11-10 o 11:16
Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.