Żonki 2009 cz. XXXVI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 11:59   #3031
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

Dzień dobry PIĄTEK!!!
dzien dobry!!!

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Dziękuję Marta a ty daj już spokój czemu miałabym się gniewać


Dzisiaj proszę znowu o kciuki bo znowu egzamin mam. Poprzedni poszedł na 4 (a to i tak najwyższa ocena ), oby ten dzisiejszy poszedł podobnie..no dobra może być i 3 bo to różnice programowe które do niczego liczone nie są
ogromne kciuki!!!!


hej hej helooool
mam dobryu humor
wczoraj chcieli ze mnie zrobic jelenia ale sie nie dalam i sytwierdzialam ze mam to w d... niech sie pol pracy obraza ja nie odpuszcze i co i stanelo na moim
sesese
jest mi dobrze

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Patryk robi "brzuszki" no i puścił głośnego bąka.. mówię:
- ooooo co to za pierdek
- no mój bo ja mamusiu lubie sobie tak popieldolić
przemilczalam kazalam nie gadac tylko ćwiczyć
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:27   #3032
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dzien dobry!!!


ogromne kciuki!!!!


hej hej helooool
mam dobryu humor
wczoraj chcieli ze mnie zrobic jelenia ale sie nie dalam i sytwierdzialam ze mam to w d... niech sie pol pracy obraza ja nie odpuszcze i co i stanelo na moim
sesese
jest mi dobrze

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Patryk robi "brzuszki" no i puścił głośnego bąka.. mówię:
- ooooo co to za pierdek
- no mój bo ja mamusiu lubie sobie tak popieldolić
przemilczalam kazalam nie gadac tylko ćwiczyć
buhahah! Powaliłaś mnie!
A dokładniej Patryk!



Cieszę się, że wszystko udało się wyprostować i że jesteś w świetnym humorze!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 12:55   #3033
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

marta ahahhahahahahahahahhaha
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:50   #3034
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 13:51   #3035
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

nie mogę z Pata
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 14:19   #3036
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
http://www.tvn24.pl/

Południowa Wielkopolska

Bzyczko - STo lat! Sto lat!
wygląda strasznie!

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość


Patryk robi "brzuszki" no i puścił głośnego bąka.. mówię:
- ooooo co to za pierdek
- no mój bo ja mamusiu lubie sobie tak popieldolić
przemilczalam kazalam nie gadac tylko ćwiczyć



dzień dobry czy u Was też tak śpiąco?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:23   #3037
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Nobla dla tego co wymyslił weekend. Tydzień mnie po prostu powalił, tyle rzeczy że szok Do tego musze skończyć projekty, które mam wpisane w ocenę roczną do zrobienia, a na które oczywiście nigdy nie ma czasu ... chyba jakoś rozmnożę czas bo inaczej nie ma bata

India, Myszka - nie lubię takich snów (zresztą kto lubi), po nocy czuję się wymęczona, cały dzień potem z głowy.

India - zazdroszczę urlopu, na pewno zapłacisz za niego przed pojściem ale tyle dni pozwoli się zresetować.
My niestety zostajemy na święta, dziewczyny z pracy jadą w tym roku. W przyszłym roku niby ja, ale kto wie co będzie do tego czasu.


Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Już jest ta wanilia? to muszę lecieć bo marzy mi się cukier waniliowy prawdziwy
Ostatnio w Lidlu kupiłam na wyprzedaży foremkę sylikonową na muffiny w kształcie dyni za całe 4,99


My przedwczoraj gości mieliśmy i dostałam sweterek od rodziców i maszynę do lodów od siostry czekam teraz aż mi sie miejsce w zamrażarce zrobi kręcę lody
Fajne prezenty, chciałabym maszynkę do lodów ale nie mam miejca ani w szafkach ani w zamrażalce. Ale stoi ona w mojej wymarzonej kuchni Zresztą czego ja tam nie mam

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
bzbyczka, tak do dzis

ja tez bede robic cukeir wanioliowy, i esencje waniliowa. juz jedna mam, jeszcze mi zostalo ale zrobie wiecej
U mnie i cukier waniliowy i esencje - waniliowa i z pomarańczy nabierają diabelskiej mocy

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Śliwienko bo mają certyfikaty te rogale to tak jak z oscypkami, możesz kupić ser wędzony z mleka krowiego którego sprzedawca nazwie oscypkiem, a możesz kupić w okresie wiosenno-letnim, kiedy owce sa na wypasie prawdziwego oscypka z mleka owczego :P

U nas w Lidlu sprzedawali z certyfikatem rogale, ale jakoś się nie skusiłam. Po 1 cena rogala, a po 2 podobno bardzo słodkie więc odpadam

U nas pogoda masakra, bura i mży. Lilka kaszle, zaraziła się czymś od syna chrzestnego bo byliśmy ostatnio i młody kaszlał dobrze że nic poza kaszlem jej nie jest.
Bzyczka - oscypki dzielą się jeszcze na te dla warszawiaków i dla tych z południa kupowaliśmy w Zakopanem, byli z nami przyjaciele z Rabki, i jak Pani ich usłyszała to schowała ten nam już wyciągany i dała inny twierdząc, że tamten to dla warszawiaków (cokolwiek to znaczy).

Gucia - jak tam storczyk???? Kwitnie????

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
hej ho ;D

mlody mial atak w nocy kaszlal zrwalismy sie na rowne nogi i co.. i nie dusil sie..
ma chrypke jak ja pie... ale oddycha swobodnie!!!!
dostal inhalacje mam nadzieje ze tak zostanie ze bedzie tak jak mowili ze ataki zmeinia sie w chrype nauczy sie odksztuszac i bedzie ok!!

poszlismy teraz do logopedy i zgrywalam idiote.. moze nie że nic nie wiem na niczym sie nie znam ale nic nie mowilam tylko to co mnie niepokoi..
pani traktowala mnie jak laika wszystko tlumaczyla jak chlop krowie na miedzy..
mamy godzinne zajecia raz w miesiacu na ktorych dostaniemy masaz i pelen instruktaz ciwiczen - gimnastycznych buzi.. a jak rozchulamy miesnie to wtedy czesniej ale na krotcej juz na cwiczenia "gloski"
bosko
Zdrowia dla malego!

Zabiłaś mnie logopedą, żeby dostać pomoc trzeba rżnąć głupa

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Hej
Wczorajszy dzień bardzo kiepski, dobrze że się już skończył...zamiast świętować z tż to siedziałam sama z Lilą bo musiał zostać w pracy. Lila kaszle dalej, syropu pić nie chce, pluje nim, nawet gdy go wymieszam z sokiem owocowym, a do tego wystrzeliła piękną porcję czerwonej mieszanki (syrop+syrop owocowy) na suffit! i mamy piękną plame wielkości a4 na suficie :/ maskara i tak do wiosny będzie bo wcześniej nie zamierzamy malować :/
Zdrówka dla małej i wiesz, zrób więcej plam, będzie wyglądalo jakby tak miało być

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
Hej.

Aleeeeeee paskuda pogoda....dobrze że nie musimy wychodzić

Zdrówka dla Lilki i Pata.

Tomek też coś zowu kaszle czasem i nosek zatkany a nawet w przedszkolu nie był.

Z przyjemniejszych rzeczy to zamówiłam Tomkowi wymarzonego torcika
Jaki to torcik?

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
gucia jak ide zima na spacer, dluzszy to zawsze mam sweter. na cebulke 4 warstwy
no i jak mam plaszcz a nie ciepla kurtke to tez mam sweter, bo w plaszczu zawsze zimniej.
Ael fakt niegdy nie mialam super cieplej kurtki.

Ja mam czarna

W H&M widzialam fajna Parkę zielona wlasnie, ale juz mnie nei stac, moze na wyprzedazy
To tak jak ja, kilka warstw, ledwo się w kurtkę zapinam, do tego szalik, czapka, rękawiczki, normalnie jak na Syberii, a u mnie zimy takie raczej bym powiedziała umiarkowane Ale sama się czaję na parkę.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dzien dobry!!!


ogromne kciuki!!!!


hej hej helooool
mam dobryu humor
wczoraj chcieli ze mnie zrobic jelenia ale sie nie dalam i sytwierdzialam ze mam to w d... niech sie pol pracy obraza ja nie odpuszcze i co i stanelo na moim
sesese
jest mi dobrze

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Patryk robi "brzuszki" no i puścił głośnego bąka.. mówię:
- ooooo co to za pierdek
- no mój bo ja mamusiu lubie sobie tak popieldolić
przemilczalam kazalam nie gadac tylko ćwiczyć


I błagam - nie mów sesese - przywołujesz wspomnienia, których wolę nie pamiętać, mieszkałam przez rok z koszmarną dziewczyną i ona co chwilkę wtrącała właśnie "sesese" do tego chodziłam wiecznie brudna, o włosach nie wspomnę, fuuuuuj i ciągle dzwoniła do tatusia


Dla wszystkich świętujących w tym tygodniu


I kolejny odcinek powieści "O zakupie fleków czyli jak robić żeby się nie narobić" - no okazało się, że Pan się starał, ale fleków nie mają i nie da się zamówić. Dziewczyny - mam unikalne buty przyjdzie mi obcas cementem zalać, no bo fleków brak
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2013-11-15 o 20:25
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 20:40   #3038
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cześć

Marta padlam po tekście Pata
Bzyczko 100 lat
Iwka oooo a tak liczyłam na pana od fleków
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:51   #3039
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Madzia - a jak ja liczyłam
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:58   #3040
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dzien dobry!!!


ogromne kciuki!!!!


hej hej helooool
mam dobryu humor
wczoraj chcieli ze mnie zrobic jelenia ale sie nie dalam i sytwierdzialam ze mam to w d... niech sie pol pracy obraza ja nie odpuszcze i co i stanelo na moim
sesese
jest mi dobrze

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Patryk robi "brzuszki" no i puścił głośnego bąka.. mówię:
- ooooo co to za pierdek
- no mój bo ja mamusiu lubie sobie tak popieldolić
przemilczalam kazalam nie gadac tylko ćwiczyć
leżę!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 06:39   #3041
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
[
[B]India zamilcz kobieto! [/B] 25dni.... toż to prawie cały miesiąc!



Dzisiaj ubrałam zimowy płaszcz. Pewnie już przy nim zostanę. Ale fajnyyyyyyy jest

Dzień dobry PIĄTEK!!!
oj tam, muszę się pochwalić pierwszy raz w życiu mam taki i to jeszcze jak wywalczony

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dzien dobry!!!


ogromne kciuki!!!!


hej hej helooool
mam dobryu humor
wczoraj chcieli ze mnie zrobic jelenia ale sie nie dalam i sytwierdzialam ze mam to w d... niech sie pol pracy obraza ja nie odpuszcze i co i stanelo na moim
sesese
jest mi dobrze

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Patryk robi "brzuszki" no i puścił głośnego bąka.. mówię:
- ooooo co to za pierdek
- no mój bo ja mamusiu lubie sobie tak popieldolić
przemilczalam kazalam nie gadac tylko ćwiczyć
no nie mogę z niego, jest dobry!

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Nobla dla tego co wymyslił weekend. Tydzień mnie po prostu powalił, tyle rzeczy że szok Do tego musze skończyć projekty, które mam wpisane w ocenę roczną do zrobienia, a na które oczywiście nigdy nie ma czasu ... chyba jakoś rozmnożę czas bo inaczej nie ma bata

India, Myszka - nie lubię takich snów (zresztą kto lubi), po nocy czuję się wymęczona, cały dzień potem z głowy.

India - zazdroszczę urlopu, na pewno zapłacisz za niego przed pojściem ale tyle dni pozwoli się zresetować.
My niestety zostajemy na święta, dziewczyny z pracy jadą w tym roku. W przyszłym roku niby ja, ale kto wie co będzie do tego czasu.

Bzyczka - oscypki dzielą się jeszcze na te dla warszawiaków i dla tych z południa kupowaliśmy w Zakopanem, byli z nami przyjaciele z Rabki, i jak Pani ich usłyszała to schowała ten nam już wyciągany i dała inny twierdząc, że tamten to dla warszawiaków (cokolwiek to znaczy).

Gucia - jak tam storczyk???? Kwitnie????


To tak jak ja, kilka warstw, ledwo się w kurtkę zapinam, do tego szalik, czapka, rękawiczki, normalnie jak na Syberii, a u mnie zimy takie raczej bym powiedziała umiarkowane Ale sama się czaję na parkę.





I błagam - nie mów sesese - przywołujesz wspomnienia, których wolę nie pamiętać, mieszkałam przez rok z koszmarną dziewczyną i ona co chwilkę wtrącała właśnie "sesese" do tego chodziłam wiecznie brudna, o włosach nie wspomnę, fuuuuuj i ciągle dzwoniła do tatusia


Dla wszystkich świętujących w tym tygodniu


I kolejny odcinek powieści "O zakupie fleków czyli jak robić żeby się nie narobić" - no okazało się, że Pan się starał, ale fleków nie mają i nie da się zamówić. Dziewczyny - mam unikalne buty przyjdzie mi obcas cementem zalać, no bo fleków brak
No weekendy są cudowne
Jak czytam czasem o Twojej pracy, to mam wrażenie, że pracujemy w tym samym miejscu...ja też wszystkim jestem zawalona, a najgorsze zacznie się w grudniu. Oczywiscie, żeby jechać na taki urlop musiałam złoyć obietnicę, że wszystko porobię, więć może być ciężko.

Wiesz ciekaw zjawisko z tymi oscypkami

Boże padłam jak przeczytałam z kim musiałaś mieszkac blee

Iwka a nie ma gdzies innego szewca?

Dostałam od szefostwa zielone światło, aby szukać kogoś nowego do mojego zespołu. W sumie nie wiadomo od kiedy taka osoba mogłaby dołączyć- czasem muszą minąć miesiące, ale rozglądać się mlogę. Nawet zostało to oficjalnie ogłoszone na odprawie, po raz pierwszy! No i jeszcze obiecali, że po ostatnim przypadku tym razem już mi nikogo narzucać nie będą - no zobaczymy
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 09:04   #3042
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

wczoraj miał jakiś wyjątkowy dzień

iwka koleżanka "boska" ja na szczęście sesese nie mówię, nawet nie wiem czemu tak napisałam pewnie w przyplywie chamskiego humoru
fleki... padam...

india mam nadzieje ze szybko kogoś znajdziesz i będzie można go zatrudnić
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2013-11-16 o 09:07
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 09:20   #3043
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
I błagam - nie mów sesese - przywołujesz wspomnienia, których wolę nie pamiętać, mieszkałam przez rok z koszmarną dziewczyną i ona co chwilkę wtrącała właśnie "sesese" do tego chodziłam wiecznie brudna, o włosach nie wspomnę, fuuuuuj i ciągle dzwoniła do tatusia
mam nadzieję że jednak nie Ty

a tak serio to współczuję koleżanki...

-
Hej!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:03   #3044
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
oj tam, muszę się pochwalić pierwszy raz w życiu mam taki i to jeszcze jak wywalczony

no nie mogę z niego, jest dobry!

No weekendy są cudowne
Jak czytam czasem o Twojej pracy, to mam wrażenie, że pracujemy w tym samym miejscu...ja też wszystkim jestem zawalona, a najgorsze zacznie się w grudniu. Oczywiscie, żeby jechać na taki urlop musiałam złoyć obietnicę, że wszystko porobię, więć może być ciężko.

Wiesz ciekaw zjawisko z tymi oscypkami

Boże padłam jak przeczytałam z kim musiałaś mieszkac blee

Iwka a nie ma gdzies innego szewca?

Dostałam od szefostwa zielone światło, aby szukać kogoś nowego do mojego zespołu. W sumie nie wiadomo od kiedy taka osoba mogłaby dołączyć- czasem muszą minąć miesiące, ale rozglądać się mlogę. Nawet zostało to oficjalnie ogłoszone na odprawie, po raz pierwszy! No i jeszcze obiecali, że po ostatnim przypadku tym razem już mi nikogo narzucać nie będą - no zobaczymy
India - no wiesz, może pracujemy (chodź do k.) przynajmniej pracowałyśmy, pamiętam jeszcze obietnice z pracy w budżetówce, obiecanej premii, która okazała się premią w wysokości 50 zł brutto nie zapomnę nigdy

Szewc niestety nie sprzeda, on może wymienić (w sumie mu się nie dziwię). Mama pytała z takim sklepie gdzie można kupić różne akcesoria do butów, w tym rzeczy szewskie jak fleki, podeszwy, obcasy itp.).

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
wczoraj miał jakiś wyjątkowy dzień

iwka koleżanka "boska" ja na szczęście sesese nie mówię, nawet nie wiem czemu tak napisałam pewnie w przyplywie chamskiego humoru
fleki... padam...

india mam nadzieje ze szybko kogoś znajdziesz i będzie można go zatrudnić
Nio .. kryzys jest, klientów nie ma, ale najwyraźniej klient powinien kupić co jest i nie wydziwiać
Wzięłam sprawę w swoje ręce, pogooglałam i znalazłam sklep z akcesoriami obuwniczymi. I co? nie dowiary, mają takie jakich szukam, w kilku rozmiarach, muszę tylko dokładnie zmierzyć.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
mam nadzieję że jednak nie Ty

a tak serio to współczuję koleżanki...

-
Hej!
no fajna literówka niecały rok to trwało, potem wynajeliśmy z Tż kawalerkę żeby nie mieć takich niespodzianek. Brrr serialnie do dzisiaj jak o niej pomyślę to mnie trzepie.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:07   #3045
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Lecę do mamci na obiad, a potem na kabaret, a po na piwko z kumpelą. Lubicie paranienomalnych? ja b.lubię mariolkę
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:15   #3046
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Mariolka jest super hahaha lubię ich, fajne mają rozmowy.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:23   #3047
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

heloł

wróziłam z pracy:/

biore sie za sprzatanie, potem po Natule do mamci i jedziemy młodej kurtkle na zime kupić aż mnie częsie bo nic mi sie nei podoba;/ wszytsko albo cienkie albo...

on ma teraz durny rozmiar bo albo sa dla niemowlaczków do 86 albo 98 ddla większych dzieci... 92 nigdzie prawie nic nie ma, dwie znalazłam jedną w h&m drugą w reserved i jedziemy perzymierzyć ......


Marta ale się uśmiałam z Patrola dobre ma hasełka musisz je gdzieś zapisywac i mu kiedyś poczytac

Natula mi tez ostatnio walneła tekstem.....

szpera w szufladzie mimo ze wie że jej nei wolno więc rozmowa:

Ja: Natusia zamknij szufklade...
Natala: zaraz:
J: prosiłam zamknij szufladę, nie ma tam nic dla ciebie:
N: mamuniaaaaa wiesz co ja tu muszę coś znaleść a ty mi ciągle i ciagle zabranisz....

inna sytuacja - puściła pruka i mówię:

J: a co to było?
N; gdzie?
J: no to był chyba pruk...
N: nieeee mamuniu to były dwa pruki
J: no i co teraz?
N: no chyba przepraszam


Bzyczko przyłączam się do życzeń sto lat, samych szczęśliwych chwil i spełnienia marzeń
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:29   #3048
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

znalazła chociaż co szukała?
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 13:41   #3049
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
znalazła chociaż co szukała?

wiesz to jej szukanie polega na wyrzuceniu wszytskiego z szuflaDY, POTEM ZACHWYCA SIĘ OSTATNIĄ ZNALEZIONĄ rzeczą najbardziej ją interesują stare paszporty nasze: ) chodzi z nimi i wszystkim pokazuje i mówi że to jej dokumenty i tatusia
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 13:46   #3050
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

dobra jest
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 19:14   #3051
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cześć

India też ich lubię, udanego wieczoru.
Anika hehe, niezła jest.


My dziś spędziliśmy towarzysko dzień, bylismy z mężem i Mają u znajomych. Teraz mąż na 20 pojechał do pracy, a Maja coś mi przez sen popłakuje. Chyba jej 5-tki idą. Non stop wkłada paluszek do buzi i tam grzebie i znowu się ślini i właśnie popłakuje ech....
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 19:36   #3052
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Hej
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 19:54   #3053
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
no fajna literówka niecały rok to trwało, potem wynajeliśmy z Tż kawalerkę żeby nie mieć takich niespodzianek. Brrr serialnie do dzisiaj jak o niej pomyślę to mnie trzepie.
dobrze zrobiliście

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Lecę do mamci na obiad, a potem na kabaret, a po na piwko z kumpelą. Lubicie paranienomalnych? ja b.lubię mariolkę
uwielbiam kabarety!

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

My dziś spędziliśmy towarzysko dzień, bylismy z mężem i Mają u znajomych. Teraz mąż na 20 pojechał do pracy, a Maja coś mi przez sen popłakuje. Chyba jej 5-tki idą. Non stop wkłada paluszek do buzi i tam grzebie i znowu się ślini i właśnie popłakuje ech....
oby szybko się przebił


Właśnie wróciliśmy od teściów . Pogadaliśmy, zjedliśmy ciasto, a teraz smażę frytki do rybki a jeszcze w planach jest na dzisiaj sałatka owocowa zrobiona przez tżta, mniam ale mam apetyt
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:07   #3054
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Ana witaj w klubie, ja też mam apetyt i właśnie wcinam blok czekoladowy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:32   #3055
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Ana witaj w klubie, ja też mam apetyt i właśnie wcinam blok czekoladowy
ale teraz to już pękam... deser stoi niedokończony, przesadziłam
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:07   #3056
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Ana - żyjesz???

Właśnie wyciągnęłam szarlotkę z piekarnika, matko jak pachnie Niech tylko trochę przestygnie i degustacja.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 16:10   #3057
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Ana - żyjesz???

Właśnie wyciągnęłam szarlotkę z piekarnika, matko jak pachnie Niech tylko trochę przestygnie i degustacja.
żyję, ale było Ciężko :P ratowałam się zieloną herbatką

matko ale mam lenia... i jakiś dziwny humor... no najlepszy to on nie jest... ale nie wiem dlaczego.
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:20   #3058
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Nio .. kryzys jest, klientów nie ma, ale najwyraźniej klient powinien kupić co jest i nie wydziwiać
Wzięłam sprawę w swoje ręce, pogooglałam i znalazłam sklep z akcesoriami obuwniczymi. I co? nie dowiary, mają takie jakich szukam, w kilku rozmiarach, muszę tylko dokładnie zmierzyć.
no brawo fajnie ze znalazlas

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
heloł

wróziłam z pracy:/

biore sie za sprzatanie, potem po Natule do mamci i jedziemy młodej kurtkle na zime kupić aż mnie częsie bo nic mi sie nei podoba;/ wszytsko albo cienkie albo...

on ma teraz durny rozmiar bo albo sa dla niemowlaczków do 86 albo 98 ddla większych dzieci... 92 nigdzie prawie nic nie ma, dwie znalazłam jedną w h&m drugą w reserved i jedziemy perzymierzyć ......


Marta ale się uśmiałam z Patrola dobre ma hasełka musisz je gdzieś zapisywac i mu kiedyś poczytac

Natula mi tez ostatnio walneła tekstem.....

szpera w szufladzie mimo ze wie że jej nei wolno więc rozmowa:

Ja: Natusia zamknij szufklade...
Natala: zaraz:
J: prosiłam zamknij szufladę, nie ma tam nic dla ciebie:
N: mamuniaaaaa wiesz co ja tu muszę coś znaleść a ty mi ciągle i ciagle zabranisz....

inna sytuacja - puściła pruka i mówię:

J: a co to było?
N; gdzie?
J: no to był chyba pruk...
N: nieeee mamuniu to były dwa pruki
J: no i co teraz?
N: no chyba przepraszam


Bzyczko przyłączam się do życzeń sto lat, samych szczęśliwych chwil i spełnienia marzeń
hahahahahahahaha rewelacyjna jest
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 06:53   #3059
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

heeeeeeeeeej dzis tomek wraca do przedszkola. mam nadzieje ze bedzie ok....
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 07:31   #3060
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Czesc
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 20:28:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.