Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-26, 21:33   #3691
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Nove uwazaj tylko z revlonem by nie przesadzic bo ja dzis za dużo nalozylam i maska...
Kitka ja tez na tel nie widze fotek, jutro Asiu obejrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:37   #3692
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

Bardzo ładnie wyszło


Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
fajnie Ci wyszło

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
ale śliczniaście wyszło! Wstaw jutro w dziennym świetle.
postaram się
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Asiu fotki zobacze jutro bo w telefonie jakies miniatury mi pokazuje Ty to zawsze mieszanke wymyslisz ja sie zawsze balam wiec podziwiam
do odważnych świat należy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:24   #3693
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to kluseczek już
boskie kociaki szczególnie ten ciemny od razu mi się z Garfildem skojarzył

dziewczyny jestem w niebie

nie wytrzymałam z tymi włosami po palette C10 dobijał mnie kolor (odrost zrudział i ogólnie kolor się sprał bardzo ) i dziwna sztywność włosów więc zrobiłam włosy mieszanką londy , ale tym razem inną
ze względu że miałam połowe 10/10 skandynawski blond i szkoda mi było go trzymać(bądź wyrzucić ) a liczyłam również na lepsze podciągnięcie jasności koloru to pomieszałam 3 kolory ze sobą
10/10 połowe
12/9 połowe
18 połowe i wyszło bosko
kocham londe

efekty na szybko światło sztuczne łazienkowe
Asiu ale zrobiłaś mieszankę
ale opłacało się- efekt piękny - a włosy jak lśnią

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Hej Laski nie było mnie trochę, bo w sobotę trafiłam do szpitala z podejrzeniem zapalenia nerek i dopiero dziś mnie wypuścili.. z nerkami na szczęście ok, ale antybiotykiem mnie trują (
powoli Was nadrabiam... musiałyście tyle pisać? :P

dzisiaj jest dokładnie 17 tydzień 1 dzień mój mężczyzna ma 11,3cm

a w załączniku moi panowie
haha jak się rozwalili na tej piłce cudowni są ci Twoi Panowie !!!


Laski - wy z Allegro zamawiacie te Revlony ??
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:33   #3694
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem w niebie

nie wytrzymałam z tymi włosami po palette C10 dobijał mnie kolor (odrost zrudział i ogólnie kolor się sprał bardzo ) i dziwna sztywność włosów więc zrobiłam włosy mieszanką londy , ale tym razem inną
ze względu że miałam połowe 10/10 skandynawski blond i szkoda mi było go trzymać(bądź wyrzucić ) a liczyłam również na lepsze podciągnięcie jasności koloru to pomieszałam 3 kolory ze sobą
10/10 połowe
12/9 połowe
18 połowe i wyszło bosko
kocham londe

efekty na szybko światło sztuczne łazienkowe
Jaki piękny słoneczny blond!

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Kitka, a ja zapytam o coś "niedzieciowego", ale związanego z ciążą Farbowałaś włosy w ciąży? Zdawało mi się, że kiedyś pisałaś tu, że nie będziesz. Pytałaś ginekologa o opinię?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:39   #3695
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia ja kupilam w douglasie na allegro wole nie, podobno krotkie daty waznosci albo jakies inne cuda

Absurdalna pofarbowalam raz na samym poczatku ciazy, wiecej nie, nie chcialam mialam plan powrotu do natury


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 23:39   #3696
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Anngeli roz burzuja pokochalam! Taki napigmentowany, wystarczy lekko pedzel w nim "umoczyc" i na japke, cudo efekt wzielam nr 74 matowy i jest super. Healthy mix jak na razie tez spisuje sie na medal jak tak dalej pojdzie to znalazlam podklad idealny


Beatusia kochana my dosc pozno, bo Mala nie chciala pokazac co skrywa, dopiero ok 26-27 tygodnia zaslonila buzie a pokazala co ma miedzy nozkami mam nadzieje, ze nie bedzie niespodzianki na porodowce bo ja nie wiem co z tymi wszystkimi kieckami zrobie ona juz ma u nas swoja szafe i wieszaczki na sukienusie

Asiu fotki zobacze jutro bo w telefonie jakies miniatury mi pokazuje Ty to zawsze mieszanke wymyslisz ja sie zawsze balam wiec podziwiam

Nove dziekuje
Dla mnie revlon 150 byl za jasny najwyzej sie doprawisz jakims pudrem brazujacym


Mam taka wielka, zielona zyle na brzuchu i dzisiaj dostalam w to miejsce dwa soczyste kopniaki - skrecilam sie z bolu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miałam wziąć jakiś ciemniejszy, ale akurat już nie było i mam też 74 i z tego co patrzyłam na łapce to chyba strzał w dychę.
Samo wykonanie mi się podoba, a jak mówisz, że zawartość też super to się cieszę! Jutro użyję pierwszy raz.
Co do HM - też jestem bardzo zadowolona, mam kolorek 53 i dla mnie idealny, jak bym miał 52 też byłby dobry, ale ja mam skłonność do "wchłaniania" melaniny i wystarczy, że trochę soków z marchwią powypijam i jestem odrobinę ciemniejsza, więc z tego 53 jest zadowolona. Z tuszu MFMastepiece jestem zadowolona bardzo ale czegoś mi jeszcze brakuje, następnym razem spróbuję jakiegoś z większą szczotą ale znając życie wrócę z podkulonym ogonem do MF A lakiery Rimmela faktycznie b.szybko schną a jak z trwałością - się okażę. Błyszczyk Astora (Perfect Stay 8h) też fajny, długo się utrzymuje chociaż czasami lekko lepiący bywa na mrozie hah.
Za to cień Manhatanna taki sobie, szału ni ma, za cenę regularną na pewno bym nie kupiła, wolę kupić juz obojętnie czy droższy/tańszy ale lepszy... W sumie głupia jestem, bo kupiłam a i tak używam rzadko. Bozia mi nie dała zdolności do cieni i innych cud makijaży, dobrze, że brwi sobie zaczęłam podkreślać Czyli mogę stwierdzić, że zakupy udane, nawet bardzo.

Dzidziucha Cię kopie, bo już nie może się doczekać Was! To idzie w obie strony, a co myślałaś
U mnie też cała rodzinka czeka...tyle, że sobie poczeka - bo maleństwo mam w planach jakoś po ślubie może. Czyli dodając ciążę, urodzi się nie prędzej jak za 3 latka niecałe.
Życzę Wam dużo zdrówka i żeby czas przemknął jak struś Pędziwiatr
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2013-11-26 o 23:43
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 06:05   #3697
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asia ładnie Ci wyszło
Lavia ja kupiłam na -40% w rossmannie revlona
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 06:46   #3698
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Miałam wziąć jakiś ciemniejszy, ale akurat już nie było i mam też 74 i z tego co patrzyłam na łapce to chyba strzał w dychę.
Samo wykonanie mi się podoba, a jak mówisz, że zawartość też super to się cieszę! Jutro użyję pierwszy raz.
Co do HM - też jestem bardzo zadowolona, mam kolorek 53 i dla mnie idealny, jak bym miał 52 też byłby dobry, ale ja mam skłonność do "wchłaniania" melaniny i wystarczy, że trochę soków z marchwią powypijam i jestem odrobinę ciemniejsza, więc z tego 53 jest zadowolona. Z tuszu MFMastepiece jestem zadowolona bardzo ale czegoś mi jeszcze brakuje, następnym razem spróbuję jakiegoś z większą szczotą ale znając życie wrócę z podkulonym ogonem do MF A lakiery Rimmela faktycznie b.szybko schną a jak z trwałością - się okażę. Błyszczyk Astora (Perfect Stay 8h) też fajny, długo się utrzymuje chociaż czasami lekko lepiący bywa na mrozie hah.
Za to cień Manhatanna taki sobie, szału ni ma, za cenę regularną na pewno bym nie kupiła, wolę kupić juz obojętnie czy droższy/tańszy ale lepszy... W sumie głupia jestem, bo kupiłam a i tak używam rzadko. Bozia mi nie dała zdolności do cieni i innych cud makijaży, dobrze, że brwi sobie zaczęłam podkreślać Czyli mogę stwierdzić, że zakupy udane, nawet bardzo.

Dzidziucha Cię kopie, bo już nie może się doczekać Was! To idzie w obie strony, a co myślałaś
U mnie też cała rodzinka czeka...tyle, że sobie poczeka - bo maleństwo mam w planach jakoś po ślubie może. Czyli dodając ciążę, urodzi się nie prędzej jak za 3 latka niecałe.
Życzę Wam dużo zdrówka i żeby czas przemknął jak struś Pędziwiatr
Dziekuje Kochana

Ja tez nie mam zdolnosci makijazowych ale czasem sobie cwicze bardziej mi zalezy na tym aby cera ladnie wygladala a cienie to juz u mnie rzecz drugorzedna najlepiej sie czuje w jasnych cielistych kolorach a one az takiej precyzji nie wymagaja bo prawie nie widac

Co do tuszy to kupilam teraz tez MF ale tym razem false lash effect, dzisiaj wyprobuje. Tylko jest troche suchy to byl naprawde ostatni raz kiedy kupilam tusz w rossmannie...
Chcialam wyprobowac Loreala tego wingsa ale nie bylo.


A tak w ogole to dzien dobry wstaje wziac lekarstwa i sprobuje sie jeszcze zdrzemnac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 07:16   #3699
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziekuje Kochana

Ja tez nie mam zdolnosci makijazowych ale czasem sobie cwicze bardziej mi zalezy na tym aby cera ladnie wygladala a cienie to juz u mnie rzecz drugorzedna najlepiej sie czuje w jasnych cielistych kolorach a one az takiej precyzji nie wymagaja bo prawie nie widac

Co do tuszy to kupilam teraz tez MF ale tym razem false lash effect, dzisiaj wyprobuje. Tylko jest troche suchy to byl naprawde ostatni raz kiedy kupilam tusz w rossmannie...
Chcialam wyprobowac Loreala tego wingsa ale nie bylo.


A tak w ogole to dzien dobry wstaje wziac lekarstwa i sprobuje sie jeszcze zdrzemnac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To bedzie okazja bo maja wejsc zestawy z loreala glam box w ktorych jest właśnie wings, liner, cienie i lakier za 79.99- tyle w trzech.drogeriach ma kosztowac wiec u nas pewnie tez

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 07:50   #3700
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mnie ten Ultranawilżający nie odpowiada względem zapachu pachnie mi jakoś tak aptecznie Tż nawet kiedyś wszedł do pokoju akurat po moim balsamowaniu i mówi " Co tu tak pachnie dentystą?" czasem po smarowaniu czuję się jak po basenie taki dziwny zapach ma nie odpowiada mi wolę takie słodkie nawet chemiczne ale jakieś przyjemne. Uwielbiam masełka do ciała z Perfecty i Farmony Sweet Secret wszystkie te pistacjowe migdałowe marcepanowe czekoladowe takie zimowe otulające. Na lato wybieram te owocowe ale widziałam że Ty chciałaś coś z pompką to tu nie pomogę. Mój pierwszy balsam z pompką to właśnie ten Eveline który mi nie pasuje. Działanie jest w porządku bo nawilża tego mu nie można zaprzeczyć ale zapach to jest żaden
Kurcze,ja też mam tycb balsamów a nic nie uzywam,bo mi sie po prostu nie chce
Ale pamiętam jak miałam masełko z Joanny Waniliowe to nawer,nawet uzywałam. Wczoraj wąchałam z Farmony jakiś balsma ale w butelce normalnie o zapachu trufli i migdałów i pachnie obłędnie Jak olejek do ciasta Chociaz ja sie napaliłam teraz na Farmonę o zapachu Szarlotki

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja już praktycznie wszystkie prezenty na Święta mam zakupione - został mi tylko prezent dla Tż i już mam wszystko
Ja powiedział już najbliższym,że nici z większy prezentów, bo nie wiem czy bede miała prace

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja w ostateczności podrzucę Małą pod choinkę obwiązaną kokardką


haha Lavia ja nie lubię sadzonych toleruję tylko jak zrobię w papryce, o takie jak na foto
najbardziej na miękko z "majezonem"
Kitka...
Taka kokardkę jej jeszcze łapke daj i czapke Mikołajową na główke

Tymi jajkami w papryce to mnie teraz załatwiłaś


Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Hej Laski nie było mnie trochę, bo w sobotę trafiłam do szpitala z podejrzeniem zapalenia nerek i dopiero dziś mnie wypuścili.. z nerkami na szczęście ok, ale antybiotykiem mnie trują (
powoli Was nadrabiam... musiałyście tyle pisać? :P

dzisiaj jest dokładnie 17 tydzień 1 dzień mój mężczyzna ma 11,3cm

a w załączniku moi panowie
Boszeee jakie kocurexy
Miziałbym dniami i nocami
Wszystkie koty są moje,wszystkie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Tak was podczytuje z doskoku, bo ostatnio jakieś dziwne zawirowania w życiu moim ii wyczytałam, że tak chwalicie tego revlona colorstaya, no to wzięłam, a co mi tam. Tylko nie mam pojęcia, jak go nakładać, wylewacie go, czy jak? Mam już pędzelek, ale nie mogę sobie tego wyobrazić.
jesteś wywołana do zwierzeń w pokoju Wielkich Sióstr Blondyn

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
t
nie wytrzymałam z tymi włosami po palette C10 dobijał mnie kolor (odrost zrudział i ogólnie kolor się sprał bardzo ) i dziwna sztywność włosów więc zrobiłam włosy mieszanką londy , ale tym razem inną
ze względu że miałam połowe 10/10 skandynawski blond i szkoda mi było go trzymać(bądź wyrzucić ) a liczyłam również na lepsze podciągnięcie jasności koloru to pomieszałam 3 kolory ze sobą
10/10 połowe
12/9 połowe
18 połowe i wyszło bosko
kocham londe

efekty na szybko światło sztuczne łazienkowe
No teraz to ja widzę różnice

Ja się czaje na ten odcień Burżuja:
http://mintelegance.blogspot.com/201...eloute-de.html

Laski mój Tż to miszcz,na prawde
Leżymy w łózku, ja jak zwykle marudzę,że ze mną nie rozmawia,nie zna moich potrzeb,przecież ja potrzebuję kutrke na zimę taka za pupe,żeby mi merki nie marzły bla,blabla ,a w ogóle to ja mam okres i macica mnie boli i niech mnie denerwuje,jak nie wie o co mi chodzi.
I poszłam do łazienki i mówie mu,że podpaski mi się skończyły.
On do mnie:
TZ- to ja Ci jutro kupie.
K-Ty mi kupisz? sam mi kupisz? a w ogóle wiesz jakie?
TZ- no takie w rozmiarze 38 nie, bo ty spodnie tzn doły masz 38 czasem 40 nie?
K Ale co proszę?
TZ- A co to jakoś inaczej sie na te rozmiary patrzy?
Czy ja muszę komentarz do tego dodawac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 08:16   #3701
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kylie tż najlepszy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 08:17   #3702
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie tż najlepszy
No mówie,miszczu z niego
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 08:57   #3703
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziekuje Kochana

Ja tez nie mam zdolnosci makijazowych ale czasem sobie cwicze bardziej mi zalezy na tym aby cera ladnie wygladala a cienie to juz u mnie rzecz drugorzedna najlepiej sie czuje w jasnych cielistych kolorach a one az takiej precyzji nie wymagaja bo prawie nie widac

Co do tuszy to kupilam teraz tez MF ale tym razem false lash effect, dzisiaj wyprobuje. Tylko jest troche suchy to byl naprawde ostatni raz kiedy kupilam tusz w rossmannie...
Chcialam wyprobowac Loreala tego wingsa ale nie bylo.


A tak w ogole to dzien dobry wstaje wziac lekarstwa i sprobuje sie jeszcze zdrzemnac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzień dobry Jak wypróbujesz to daj znać, może po świętach sobie kupię, mam długie rzęsy i lubię je podkreślać ale jak wiadomo do tego przydałby się dobry tusz, bo przywykłam do efektu pięknej firanki.
Makijaż oczu to dla mnie podstawa tzn. tylko tuszu używam, cieni rzadko i jak już to też w kolorach beżowych itp. lubię mieć nawilożoną dobrze japkę i na to dobry podkład w ilości małej, HM się spisuję - mam nadzieję, że tak już pozostanie. No i policzki lubię podkreślić, dzisiaj pierwsze użycie "róża" burżujowskiego. Jest b.fajny i faktycznie mocno napigmentowany, niespodziankę miałam i o mały włosy zrobiłabym sobie efekt ruskiej lalki ale poprawiłam nieco i jest super.
Kituś, Ty w ogóle piękną masz papkę, to co tu dużo "dekorować"
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No mówie,miszczu z niego
ale asior... niemożliwe, że sam na to wpadł, jeden człowiek by takiego wariactwa nie wymyślił Masz wesoło.

Tak samo mój, ost. patrzyliśmy na obrączki i pani pokazała nam przykładowe, że niektórzy grawerują na wierzchu (mi się to nie podoba, ale to inna para kaloszy ) I na małej obrączce było napisane Mariusz na dużej Laura, a mój super mądry TŻ mówi do mnie pod nosem "zobacz jaką małą łapkę musi mieć ten Mariusz, a ta Laura to smoczyca jakaś" ja szok i buch śmiechem, niestety ta pani też i z tego rozbawienia ledwie mu wydukałyśmy, że nie pisze się przecież swoich imion, tylko imiona partnera, oburzony stwierdził, że żartował
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:03   #3704
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

ale asior... niemożliwe, że sam na to wpadł, jeden człowiek by takiego wariactwa nie wymyślił Masz wesoło.

Tak samo mój, ost. patrzyliśmy na obrączki i pani pokazała nam przykładowe, że niektórzy grawerują na wierzchu (mi się to nie podoba, ale to inna para kaloszy ) I na małej obrączce było napisane Mariusz na dużej Laura, a mój super mądry TŻ mówi do mnie pod nosem "zobacz jaką małą łapkę musi mieć ten Mariusz, a ta Laura to smoczyca jakaś" ja szok i buch śmiechem, niestety ta pani też i z tego rozbawienia ledwie mu wydukałyśmy, że nie pisze się przecież swoich imion, tylko imiona partnera, oburzony stwierdził, że żartował
Tak,tak żartował
Głupio mu było po prostu

No ja czasem to mam wesoło, chociaz teraz właśnie robi mu Avanti,bo wczoraj miała pranie pozbierac, poskładać i pochować , a i jeszcze kurze pościerac i nie zrobił tego

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-11-27 o 09:08
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:08   #3705
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Buahhot widzialam w gazecie rossmanna "skarb", ze beda rozne zestawy z LOrealami i jeszcze MF, cos sobie tam pewnie wybiore zestawy swiateczne, ale wcale nie musi isc na prezent

Kylie hahahahahahahahahahahahah aha TZ naprawde mistrzunio moglas go nie uswiadamiac, poszedlby do sklepu i szukal biedny na rozmiary a jakby nie mogl znalezc to moze kogos by poprosil?

Mala, tak jak mowilam, ma swiateczne spiochy, ale jak przyjda goscie to chyba jakas kiecke bedzie trzeba wlozyc chociaz generalnie jak bede w domu tuz po to raczej nie bede zyczyla sobie gosci... Swieta beda pokrecone w tym roku, ale nie chcialabym aby chociaz w pierwszym miesiacu wszyscy nam sie zwalali na glowe i ogladali dziecko, tym bardziej, ze to zima i rozne zarazki beda znosic. Najblizsza rodzinka i tyle- jedni i drudzy dziadkowie, nasze rodzenstwo, ewentualnie moja babcia. Ciocie i wujki moga poczekac, zadowola sie zdjeciem




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Anngeli ojeeju dziekuje
Ja tak samo przy pierwszym uzyciu rozu mialam! Ruska lalka jakos to roztarlam na szczescie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:50   #3706
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Laski nie pojechałam na pogrzeb tata walnal focha i nie zabral ani mnie ani mamy. Wszedł do pokoju powiedział mi ze jedzie sam i wyszedl. Nie chce mi sie z nim gadac nawet :/

Ale na dola rossmann najlepszy.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 09:59   #3707
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Asiu ale zrobiłaś mieszankę
ale opłacało się- efekt piękny - a włosy jak lśnią [COLOR="Silver"]
dzięki
Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Jaki piękny słoneczny blond! [COLOR="Silver"]

dzięki kolor raczej jest bardziej perłowy , ale poblask ma słoneczny fakt
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia ładnie Ci wyszło
Lavia ja kupiłam na -40% w rossmannie revlona

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Laski mój Tż to miszcz,na prawde
Leżymy w łózku, ja jak zwykle marudzę,że ze mną nie rozmawia,nie zna moich potrzeb,przecież ja potrzebuję kutrke na zimę taka za pupe,żeby mi merki nie marzły bla,blabla ,a w ogóle to ja mam okres i macica mnie boli i niech mnie denerwuje,jak nie wie o co mi chodzi.
I poszłam do łazienki i mówie mu,że podpaski mi się skończyły.
On do mnie:
TZ- to ja Ci jutro kupie.
K-Ty mi kupisz? sam mi kupisz? a w ogóle wiesz jakie?
TZ- no takie w rozmiarze 38 nie, bo ty spodnie tzn doły masz 38 czasem 40 nie?
K Ale co proszę?
TZ- A co to jakoś inaczej sie na te rozmiary patrzy?
Czy ja muszę komentarz do tego dodawac
dobry


wrzucam na szybciocha fotki z dziś
1- przy oknie w słonecznym pokoju
2,3 - z dala od okna
4,5 - w pokoju bez słońca
6- centralnie w słoneczku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 099_zmniejszacz-pl_297427.jpg (60,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 101_zmniejszacz-pl_452684.jpg (35,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 103_zmniejszacz-pl_502813.jpg (41,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 106_zmniejszacz-pl_475789.jpg (43,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 107_zmniejszacz-pl_381847.jpg (44,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie 110_zmniejszacz-pl_414774.jpg (38,5 KB, 25 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 10:38   #3708
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski nie pojechałam na pogrzeb tata walnal focha i nie zabral ani mnie ani mamy. Wszedł do pokoju powiedział mi ze jedzie sam i wyszedl. Nie chce mi sie z nim gadac nawet :/

Ale na dola rossmann najlepszy.
ojej
Ale dlaczego tak zrobił?
Pokłóciliście się czy przerosło tatę całe to wydarzenie

Co kupiłaś w Rossie?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 11:02   #3709
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Yoł laski
Ja dzisiaj zrobiłam sobie mega zdrowe i wiosenne śniadanko - kanapeczki z szyneczką, sałatką, pomidorkami i cebulką

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia ładnie Ci wyszło
Lavia ja kupiłam na -40% w rossmannie revlona
u mnie nie ma nigdzie Revlona w Rossie więc pozostanie mi Douglas

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski nie pojechałam na pogrzeb tata walnal focha i nie zabral ani mnie ani mamy. Wszedł do pokoju powiedział mi ze jedzie sam i wyszedl. Nie chce mi sie z nim gadac nawet :/

Ale na dola rossmann najlepszy.
o kurde...co mu odwaliło ?? Pewnie przez tą cała sytuacje ma takie nerwy i odbija się to na Was....

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzien dobry


Kurcze,ja też mam tycb balsamów a nic nie uzywam,bo mi sie po prostu nie chce
Ale pamiętam jak miałam masełko z Joanny Waniliowe to nawer,nawet uzywałam. Wczoraj wąchałam z Farmony jakiś balsma ale w butelce normalnie o zapachu trufli i migdałów i pachnie obłędnie Jak olejek do ciasta Chociaz ja sie napaliłam teraz na Farmonę o zapachu Szarlotki


Ja powiedział już najbliższym,że nici z większy prezentów, bo nie wiem czy bede miała prace


Kitka...
Taka kokardkę jej jeszcze łapke daj i czapke Mikołajową na główke

Tymi jajkami w papryce to mnie teraz załatwiłaś



Boszeee jakie kocurexy
Miziałbym dniami i nocami
Wszystkie koty są moje,wszystkie


jesteś wywołana do zwierzeń w pokoju Wielkich Sióstr Blondyn


No teraz to ja widzę różnice

Ja się czaje na ten odcień Burżuja:
http://mintelegance.blogspot.com/201...eloute-de.html

Laski mój Tż to miszcz,na prawde
Leżymy w łózku, ja jak zwykle marudzę,że ze mną nie rozmawia,nie zna moich potrzeb,przecież ja potrzebuję kutrke na zimę taka za pupe,żeby mi merki nie marzły bla,blabla ,a w ogóle to ja mam okres i macica mnie boli i niech mnie denerwuje,jak nie wie o co mi chodzi.
I poszłam do łazienki i mówie mu,że podpaski mi się skończyły.
On do mnie:
TZ- to ja Ci jutro kupie.
K-Ty mi kupisz? sam mi kupisz? a w ogóle wiesz jakie?
TZ- no takie w rozmiarze 38 nie, bo ty spodnie tzn doły masz 38 czasem 40 nie?
K Ale co proszę?
TZ- A co to jakoś inaczej sie na te rozmiary patrzy?
Czy ja muszę komentarz do tego dodawac
hahah co Tż
oni to czasem coś palną takiego że nie wiadomo czy to żart czy oni tak na poważnie
a co do podpasek to mój mi już kilka razy kupował i tampony też ale on ma siostry dwie wiec przez to jest taki obeznany w rozmiarach
Z prezentami to ja wtedy jeszcze zaszalałam bo miałam prackę i nie wiedziałam że tak wyjdzie... Teraz już muszę oszczędzać
a odcień tego burżujka mam dokładnie ten co wkleilaś
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-27 o 11:05
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 11:07   #3710
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Buahhot widzialam w gazecie rossmanna "skarb", ze beda rozne zestawy z LOrealami i jeszcze MF, cos sobie tam pewnie wybiore zestawy swiateczne, ale wcale nie musi isc na prezent

Kylie hahahahahahahahahahahahah aha TZ naprawde mistrzunio moglas go nie uswiadamiac, poszedlby do sklepu i szukal biedny na rozmiary a jakby nie mogl znalezc to moze kogos by poprosil?

Mala, tak jak mowilam, ma swiateczne spiochy, ale jak przyjda goscie to chyba jakas kiecke bedzie trzeba wlozyc chociaz generalnie jak bede w domu tuz po to raczej nie bede zyczyla sobie gosci... Swieta beda pokrecone w tym roku, ale nie chcialabym aby chociaz w pierwszym miesiacu wszyscy nam sie zwalali na glowe i ogladali dziecko, tym bardziej, ze to zima i rozne zarazki beda znosic. Najblizsza rodzinka i tyle- jedni i drudzy dziadkowie, nasze rodzenstwo, ewentualnie moja babcia. Ciocie i wujki moga poczekac, zadowola sie zdjeciem




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Anngeli ojeeju dziekuje
Ja tak samo przy pierwszym uzyciu rozu mialam! Ruska lalka jakos to roztarlam na szczescie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też muszę uważać, żeby nie przesadzić z tym rożem burżujka- wystarczy jego naprawdę tylko odrobinkę nałożyć i już jest efekt wow a jeszcze u mnie jest takie slabe światło w domu, że czasem w domu wydaje mi się że sie bosko umalowałam a wychodzę na światło dzienne na dwór i widze w lusterku że przesadziłam jednak

No lepiej uważać z tymi zarazkami i małą uchronić przed choróbskiem jakimś Poza tym wiadomo Ty po porodzie też na pewno będziesz chciała sobie odpocząć i sobie pobyć sama z dzidzią i się nią nacieszyć
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 11:19   #3711
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


hahah co Tż
oni to czasem coś palną takiego że nie wiadomo czy to żart czy oni tak na poważnie
a co do podpasek to mój mi już kilka razy kupował i tampony też ale on ma siostry dwie wiec przez to jest taki obeznany w rozmiarach
Z prezentami to ja wtedy jeszcze zaszalałam bo miałam prackę i nie wiedziałam że tak wyjdzie... Teraz już muszę oszczędzać
a odcień tego burżujka mam dokładnie ten co wkleilaś
i faktycznie jest to odcień brzoskwinki ?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 11:39   #3712
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Anngeli roz burzuja pokochalam! Taki napigmentowany, wystarczy lekko pedzel w nim "umoczyc" i na japke, cudo efekt wzielam nr 74 matowy i jest super. Healthy mix jak na razie tez spisuje sie na medal jak tak dalej pojdzie to znalazlam podklad idealny


Beatusia kochana my dosc pozno, bo Mala nie chciala pokazac co skrywa, dopiero ok 26-27 tygodnia zaslonila buzie a pokazala co ma miedzy nozkami mam nadzieje, ze nie bedzie niespodzianki na porodowce bo ja nie wiem co z tymi wszystkimi kieckami zrobie ona juz ma u nas swoja szafe i wieszaczki na sukienusie

Asiu fotki zobacze jutro bo w telefonie jakies miniatury mi pokazuje Ty to zawsze mieszanke wymyslisz ja sie zawsze balam wiec podziwiam

Nove dziekuje
Dla mnie revlon 150 byl za jasny najwyzej sie doprawisz jakims pudrem brazujacym


Mam taka wielka, zielona zyle na brzuchu i dzisiaj dostalam w to miejsce dwa soczyste kopniaki - skrecilam sie z bolu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

O kurczę to jeszcze 10 tygodni przede mną.. ale jak to było? bo ja chyba wtedy byłam jeszcze nie w temacie z wątkiem.. najpierw powiedzieli, że chłopiec, a w 26. tygodniu, że jednak dziewczynka? bo teraz to nie wiem, co myśleć.. mi dwóch lekarzy jednego dnia powiedziało, że chłopiec (po usg dopochwowym), trzy dni później miałam usg na brzuchu i lekarz powiedział, że nie jest w stanie określić płci.. ale koleżanka mówiła mi, że jej znajomi mieli właśnie taką sytuację, że całą ciążę miał być chłopiec, a to się pępowina tak ułożyła i urodziła się dziewczynka och, ja już bym chciała wiedzieć i nie mieć niespodzianek.. nie wiem, jak kiedyś kobiety mogły całą ciążę żyć w niepewności i dopiero przy porodzie się dowiedzieć...
Ale biedny Twój brzusio z tymi kopniakami

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
A
haha jak się rozwalili na tej piłce cudowni są ci Twoi Panowie !!!
hehe, Lavia, to było takie zdjęcie pierwsze z brzegu, na którym są we dwoje, ale to naprawdę skromne pozy, jak na nich chyba milion zdjęć mają

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Boszeee jakie kocurexy
Miziałbym dniami i nocami
Wszystkie koty są moje,wszystkie

Laski mój Tż to miszcz,na prawde
Leżymy w łózku, ja jak zwykle marudzę,że ze mną nie rozmawia,nie zna moich potrzeb,przecież ja potrzebuję kutrke na zimę taka za pupe,żeby mi merki nie marzły bla,blabla ,a w ogóle to ja mam okres i macica mnie boli i niech mnie denerwuje,jak nie wie o co mi chodzi.
I poszłam do łazienki i mówie mu,że podpaski mi się skończyły.
On do mnie:
TZ- to ja Ci jutro kupie.
K-Ty mi kupisz? sam mi kupisz? a w ogóle wiesz jakie?
TZ- no takie w rozmiarze 38 nie, bo ty spodnie tzn doły masz 38 czasem 40 nie?
K Ale co proszę?
TZ- A co to jakoś inaczej sie na te rozmiary patrzy?
Czy ja muszę komentarz do tego dodawac
Dziękuję w imieniu kocurków są miziane dniem i nocą teraz to w ogóle, bo się stęskniły jak mnie nie było 4 dni. ale reakcje na mój powrót były skrajne- biały przykleił się i nie odstępował na krok, a szary foch i obrażony, dopiero wieczorem mu trochę przeszło i wlazł mi na brzuch, ale minę miał, jakby chciał powiedzieć: "miziaj, ale nie myśl sobie, że już Ci wybaczyłem"
No a TŻ- faktycznie genialny

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2013-11-27 o 11:43
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 11:56   #3713
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
i faktycznie jest to odcień brzoskwinki ?
on jest taki delikatnie różowo-brzoskwiniowy i nadaje sie na codzień mam jeszcze ten nr 95 rose de jaspe ale on już jest bardziej intensywny i ten nakładam tylko na wyjątkowe okazje
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 12:19   #3714
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
on jest taki delikatnie różowo-brzoskwiniowy i nadaje sie na codzień mam jeszcze ten nr 95 rose de jaspe ale on już jest bardziej intensywny i ten nakładam tylko na wyjątkowe okazje
Ja chce wlasnie taki brzoskwiniowy
Różowy róż mi nie pasuje,wyglądam jak świnka w takim albo jakbym 5km przebiegła


---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
O kurczę to jeszcze 10 tygodni przede mną.. ale jak to było? bo ja chyba wtedy byłam jeszcze nie w temacie z wątkiem.. najpierw powiedzieli, że chłopiec, a w 26. tygodniu, że jednak dziewczynka? bo teraz to nie wiem, co myśleć.. mi dwóch lekarzy jednego dnia powiedziało, że chłopiec (po usg dopochwowym), trzy dni później miałam usg na brzuchu i lekarz powiedział, że nie jest w stanie określić płci.. ale koleżanka mówiła mi, że jej znajomi mieli właśnie taką sytuację, że całą ciążę miał być chłopiec, a to się pępowina tak ułożyła i urodziła się dziewczynka och, ja już bym chciała wiedzieć i nie mieć niespodzianek.. nie wiem, jak kiedyś kobiety mogły całą ciążę żyć w niepewności i dopiero przy porodzie się dowiedzieć...
Ale biedny Twój brzusio z tymi kopniakami

Dziękuję w imieniu kocurków są miziane dniem i nocą teraz to w ogóle, bo się stęskniły jak mnie nie było 4 dni. ale reakcje na mój powrót były skrajne- biały przykleił się i nie odstępował na krok, a szary foch i obrażony, dopiero wieczorem mu trochę przeszło i wlazł mi na brzuch, ale minę miał, jakby chciał powiedzieć: "miziaj, ale nie myśl sobie, że już Ci wybaczyłem"
No a TŻ- faktycznie genialny
Jak moja mam chodzila ze mna w ciązy to tez na USG bylam chlopakiem,ale nie oszukujmy sie jakie USG bylo 27 lat temu
Mialam być Kamil albo DawidA tu niespodzianka urodził sie dziurawiec

O tak,koty potrafią mieć zabójczą mimikę
Czasem mysle,że mojemu byłoby weselej jakby miał towarzysza/ke ale nie utargam dwóch koteczkówFinansowo się znaczy,tym bardziej,że przyszłość taka nie pewna
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 12:31   #3715
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Jak moja mam chodzila ze mna w ciązy to tez na USG bylam chlopakiem,ale nie oszukujmy sie jakie USG bylo 27 lat temu
Mialam być Kamil albo DawidA tu niespodzianka urodził sie dziurawiec

O tak,koty potrafią mieć zabójczą mimikę
Czasem mysle,że mojemu byłoby weselej jakby miał towarzysza/ke ale nie utargam dwóch koteczkówFinansowo się znaczy,tym bardziej,że przyszłość taka nie pewna

wiesz co Kylie? tak naprawdę nie ma dużej różnicy, jeśli chodzi o utrzymanie jednego czy dwóch kotów- oczywiście, biorąc pod uwagę jedzenie, żwirek, itd. Różnica jest odczuwalna dopiero, kiedy kociaki zachorują i musisz bulić za weta i leki.. a różnica dla kotów jest ogromna- moje siedzą same prawie 10 godzin, więc własne towarzystwo dobrze im robi
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 12:38   #3716
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość

wiesz co Kylie? tak naprawdę nie ma dużej różnicy, jeśli chodzi o utrzymanie jednego czy dwóch kotów- oczywiście, biorąc pod uwagę jedzenie, żwirek, itd. Różnica jest odczuwalna dopiero, kiedy kociaki zachorują i musisz bulić za weta i leki.. a różnica dla kotów jest ogromna- moje siedzą same prawie 10 godzin, więc własne towarzystwo dobrze im robi
dla mnie jest
każdy jeden kot to jednak koszt, u mnie w domu zawsze bylo kilka i jednak pochłaniają sporą część budżetu domowego, jeden kot kosztuje o wiele mniej Zużycie piasku jest mniejsze,jedzenia ( mój je tylko saszetki Felixa i biale mięso) a jakby jeszcze jeden taki królewicz mi sie trafil,to ja bym jadła chleb z masłem, bo kotom musze kupić seszetki,pierś z kurczaka,witaminy i piach...
Dopóki mi sie sytuacja z praca nie wyklaruje to musze sie wstrzymac

A tak z innej beczki...
Jak często czyścicie i jak czyścicie pralkę?
Ja własnie piorę dywaniki i widzę,że w wannie ( bo tam zlewa sie woda z pralki) jest pełno piachu boje się,że filtry mi się zapchaja, a przeciez trzepałam je i odkurzałam zanim wrzuciłam do pralki
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:13   #3717
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Beatusia w 13 tygodniu powiedziala nam, ze widzi siusiaka (tak doslownie bo moja lekarka taka jest ) ale zebysmy sie jeszcze nie chwalili, bo to troche wczesnie na poznanie plci


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:07   #3718
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny szlag mnie trafi.....
ubrałam się w płaszczyk i buty bo chcialam wyjść do sklepu na osiedlu .. szukam spanikowana w domu kluczy i nie ma ;/ dzwonie do Tż-ta i okazało się że mi zabrał przez przypadek moją parę kluczy Teraz jestem przez niego uwięziona cały dzień - extra po prostu. ☠☠☠☠☠☠☠ca przez niego dostanę kiedyś..... już drugi raz mi tak odwalił!!!
a ja mam już dosyć siedzenia w domu......
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-27 o 14:16
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:12   #3719
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny loreal, londa czy garnier?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:19   #3720
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szlag mnie trafi.....
ubrałam się w płaszczyk i buty bo chcialam wyjść do sklepu na osiedlu .. szukam kluczy i nie ma ;/ dzwonie do Tż-ta i okazało się że mi zabrał przez przypadek moją parę kluczy Teraz jestem przez niego uwięziona cały dzień - extra po prostu. ☠☠☠☠☠☠☠ca przez niego dostanę kiedyś..... już drugi raz mi tak odwalił!!!
Moj mi kiedys zabral na zjazd moją szczoteczkę do zębów
wchodzę do łazienki patrze, nie ma mojej szczoteczki tylko jego ( ja mam niebieska on zielona), pisze mu sms "zabrales moją szczoteczke" to mi odpisał "nie rób problemu, umyj moja"
Napisałam mu,że chyba głupi jest.
spieszyłam sie do pracy to pomyślalam,że płynem do płukania jamy ustnej przepłucze,a potem kupie sobie szczoteczke.Obrcam sie,chce wziac płyn i co...nie ma
dzwonie do mojego. Pytam sie czy plyn tez zabrał, o on mi na to:
-"tak, bo nie mam pasty do zębów"
Ja: " to po h*j Ci szczoteczka do zębów!"

Ja mam na prawde wesołe życie z nim

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-11-27 o 14:21
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.