Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 11:13   #4351
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Witajcie.

Absolutnie nie mam was w dupie. Wrecz przciwnie,tęskno mi i czesto mysle co u was.
Dopiero co poukladalam powoli swoje zycie,gdyz jak wiecie nie bylo proste a juz sie cale zmienilo.
Wystarczylo par zdan i swiat mi sie przewrocil do gory nogami.
Tz-historia prawdziwa;p. No coz...mieszkamy razem,na razie jest pod ciaglym okim obserwatora(czyli mnie) zobaczymy....jest teraz,ok, tzn poprawnie...

Co do mnie- dlaczego cale zycie sie zmienilo?pewnego razu w klotni powiedzialam mamie,ze mam juz 26lat i chce zobaczyc swoje papiery.Przyniosla mi je,zobaczylam nazwiskoi wpisalam je na fb,okazalo sie ze trailam w 10,znalazlam swoje rodzenstwo.Mam brata Darka ma 40lat,siostre Agnieszke ma 39 lat i brata Roberta (na ktorego wszyscy wolaja Michal)jest 13 miesiecy starszy ode mnie,mam tez 11 letniego siostrzenca Michala i 12 letnia siostrzenice Julie i 4 letnia Oliwie
Wszyscy byli przszczesliwi,siostra plakala,brat tez ,drugi rowniez sie strasznie cieszy,wszyscy o mnie wiedzieli,mowia ze strasznie tsknili i czesto myslli,czy kidys sie spotkamy...sa na prawde cudowni,nistety na razie na skypie rozmawialismy,z bratem z lodzi pewnie na dniach sie zobacze 25 stycznia przylatuje do mnie z Anglii michal, z siostra pewnie na wilkanocne swieta sie zobacze (tez jest w anglii)
Traz kazda wolna chwile spedzam na fb badz skypie.
Powiedzialam mamie...rakcja dziwna---stwierdzila,ze trzeba lazienke pomalowac jak brat ma przyleciec.I TYLE.

co do dziewczynek oliwia kocha przedszkole,nie mam zadnych problemow pod tym wzgledem mela gada jak szalone,kochaja sie z Oliwia bardzo ale i oczywiscie piorą także-również bardzo
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:25   #4352
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

darusia- zryczałam się przez Ciebie
Strasznie się cieszę z twojego szczęścia jaka masz duuuużą rodzinę
Nie dziwię się, że jesteś taka szczęśliwa
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:39   #4353
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

MADZIA dzieki ze pytasz, wszystko okey


NATASZKA , ale trafiłaś, szlam z małym do sklepu i jedna kobita w oknie, druga pod i gadają, a ta w oknie mowi , no słoneczko wyszło to myje okna bo az sie prosiły


LIND u mnie to samo , okna spocone , juz nie raz wspominałam, w UK juz tak jest ze z okien sie leje. Tez chyba pomyśle , bo z rana latam i wycieram.
W łazience zamontowalam sobie wiatrak i nic sie nie dzieje, najgorzej u chłopaków w sypialni, a pokój metr na metr


DARUSIA wow , az mnie ciarki przeszły i łezka w oku sie zakręciła, coz bede pisać , cieszę sie razem z tobą , naprawdę super . Niesamowite. Odzyskałas rodzine .

LIBRA może niech tz z nim pogada ? Z kim ma lepszy kontakt , a może babcia która zawsze ma jakieś mądrości w zanadrzu , coś zaradzi ? Albo jej sie wygada.
Obserwuj go narazie i nie naciskaj bo sie zablokuje.
No nie wiem co ci doradzić z małym i jego płaczem , niedługo święta przerwa bedzie to odpoczniesz psychicznie od tej porannej katastrofy.
mówisz ze Monika , Moniki to zolzy

POP odlot ,ale uśmiałam sie

MEGI jak tam?


Dzwoniłam do lekarki i mowi ze to może TRZYDNIÓWKA była, jak innych objawów nie ma . Trzydniówke można mieć więcej niż raz, ale coś nie tak zeby wysypka bolała. Szybko wyskoczyła , piekło go i przeszło . Kazała dalej brać te leki . Niwiem co mam myślec. Narazie dałam , zobaczymy. Jak coś sie bedzie dziać to mam dzwonić. Ona dobra jest zadowolona z niej byłam. Ale każdy może sie mylić.
Kurczę może to proszek ,bo mam inny.


Byłam dziś w sklepie z małym, a babka pyta sie czy to chłopak czy dziewczynka mowię ze chłopak , a ona ze on taki śliczny, ze jak dziewczynka wyglada , rysy twarzy takie delikatne , taka śliczna twarzyczka i musialm czapkę ściągać zeby zobaczyła
Uwielbiam takich ludzi
Jak macie zbędne kiecki , oczywiście koloru pink, to do mnie proszę , moja mała corunie przebiore hehe .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:57   #4354
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Moja nie ma takich zajawek. W ogóle raczej bajek pełnometrażowych nie ogląda, zna tylko praktycznie te z mini mini.
Z książeczek to też ma rózne etapy ale czesto lubi takie małe gdzie są liczby czy literki i sobie opowiadamy i tak się uczy cyferki już zna i niemal wszystkie literki. Pieknie literuje słowa tylko nie potrafi oczywiscie połączyć w słowo
Najlepsza zabawa ostatnio to w szkołę. Stoi tablica, ja jestem nauczycielką i zwykle jest 5 lekcji- polski, matematyka, plastyka, muzyka i w-f. Oczywiście są tez dzwonki na przerwę i lekcję przy okazji zawsze ją czegoś nowego uczę. A to rysujemy kwiatka i uczę jej z czego się składa, a to nutki rysujemy. Oczywiscie zabawę wymyślił tatuś

podobnie jak u izy- u nas Brzechwa i Tuwim to podstawa. Zna niemal wsio na pamięć uwielbia o Grzesiu kłamczuchu i jego cioci, pana Hilarego, pana tralalińskiego, rzepkę...
Bardzo zdolna

Darusia - niesamowita historia. Nic dziwnego ze chodzisz ciągle uśmiechnięta.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2013-12-02 o 11:58
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:59   #4355
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

powiem wam,ze nadal jak rozmawiamy to sie patrzym na siebie tak smiesznie,przygladamy sie hehhhheh oni wylapuja co robie tak samo opowiadaja jak tesknili itd....no cos niesamowitego,odzyskalam cala pewnosc siebie i znikla w koncu taka cholerna pustka w koncu zniknela
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 12:36   #4356
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Darusia, to się nadaje na scenariusz filmowy albo przynajmniej do dzień dobry tvn i ten brat tak blisko Ciebie, w Łodzi- niesamowite!
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 13:02   #4357
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
powiem wam,ze nadal jak rozmawiamy to sie patrzym na siebie tak smiesznie,przygladamy sie hehhhheh oni wylapuja co robie tak samo opowiadaja jak tesknili itd....no cos niesamowitego,odzyskalam cala pewnosc siebie i znikla w koncu taka cholerna pustka w koncu zniknela
Super!!!
Pisałaś czy ja przegapiłam jak to się wszystko stało? Dużo starsze od Ciebie to rodzeństwo. Na pewno niesamowite uczucie tak nagle odzyskać tak dużą rodzinę.

Monka u Miśka w pokoju jest najlepiej, pokój środkowy i najcieplejszy...

No to oby to trzydniówka i u Ciebie i u mnie była...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 13:32   #4358
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Witajcie.

Absolutnie nie mam was w dupie. Wrecz przciwnie,tęskno mi i czesto mysle co u was.
Dopiero co poukladalam powoli swoje zycie,gdyz jak wiecie nie bylo proste a juz sie cale zmienilo.
Wystarczylo par zdan i swiat mi sie przewrocil do gory nogami.
Tz-historia prawdziwa;p. No coz...mieszkamy razem,na razie jest pod ciaglym okim obserwatora(czyli mnie) zobaczymy....jest teraz,ok, tzn poprawnie...

Co do mnie- dlaczego cale zycie sie zmienilo?pewnego razu w klotni powiedzialam mamie,ze mam juz 26lat i chce zobaczyc swoje papiery.Przyniosla mi je,zobaczylam nazwiskoi wpisalam je na fb,okazalo sie ze trailam w 10,znalazlam swoje rodzenstwo.Mam brata Darka ma 40lat,siostre Agnieszke ma 39 lat i brata Roberta (na ktorego wszyscy wolaja Michal)jest 13 miesiecy starszy ode mnie,mam tez 11 letniego siostrzenca Michala i 12 letnia siostrzenice Julie i 4 letnia Oliwie
Wszyscy byli przszczesliwi,siostra plakala,brat tez ,drugi rowniez sie strasznie cieszy,wszyscy o mnie wiedzieli,mowia ze strasznie tsknili i czesto myslli,czy kidys sie spotkamy...sa na prawde cudowni,nistety na razie na skypie rozmawialismy,z bratem z lodzi pewnie na dniach sie zobacze 25 stycznia przylatuje do mnie z Anglii michal, z siostra pewnie na wilkanocne swieta sie zobacze (tez jest w anglii)
Traz kazda wolna chwile spedzam na fb badz skypie.
Powiedzialam mamie...rakcja dziwna---stwierdzila,ze trzeba lazienke pomalowac jak brat ma przyleciec.I TYLE.

co do dziewczynek oliwia kocha przedszkole,nie mam zadnych problemow pod tym wzgledem mela gada jak szalone,kochaja sie z Oliwia bardzo ale i oczywiscie piorą także-również bardzo
wow, Darusia! Jaka historia, gratulacje, jaką masz dużą rodzinę?
Jak to się stało? Mama nie chciała powiedzieć, dlaczego
ok, nie pytam - powiesz to co będziesz chciała

no i to usprawiedliwia bardzo Twoją nieobecność,
i tak myślę sobie że nam po raz kolejny uświadamia że takie dłuższe nieobecności coś znaczą, że coś się dzieje, albo dobrze albo nie dobrze

nadal nie wiadmo co z Aną?


Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość


NATASZKA , ale trafiłaś, szlam z małym do sklepu i jedna kobita w oknie, druga pod i gadają, a ta w oknie mowi , no słoneczko wyszło to myje okna bo az sie prosiły

.
sukienki mogę ci podesłać

bo a życiowa kobieta jestem

fajnie słoneczko świeci nadal, zaliczyłyśmy spacerek
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:50   #4359
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

dlaczego?nie pytalam w kazdym badz razie wiem,ze mama zmarla 2 lata temuojcic juz tez nie zyje.
Rodzenstwo-spora rozbieznosc,Brat Darek 40lat,siostra Agnieszka 39. brat Robert 27 i ja wypierdek 26,no i brat Darek ma dwie cory julie i 4 letnia OLIWIE,Agnieszka 11 letniego Konradka bratowe Kasia i Patrycja i szwagier Grzesiek
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:04   #4360
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Rzeczywiście opowieść jak z filmu! bardzo fajnie (moja babcia miała podobną sytuację, ale dopiero się dowiedziała jakoś jak miała 50 albo i 60 na karku ) Darusia super!

A ja się nie pokazywałam, bo jakaś zalatana byłam.
Wysyłamy paczkę do PL w środę, także też dokupywałam różne pierdołki.
Ehhh kupiłam buciki, śpioszki i matę dla dzidzi (siostra TŻta nosi dziewczynkę, za to moja siorka ma synka i dziewczyny mają w tym samym terminie poród - marzec 2014)
Także i ja będę ciocią prawdziwą po raz pierwszy i TŻ wujkiem u swojej rodziny.
Ale może o tym już pisałam jak coś wybaczcie

Za to jaki TŻ wczoraj był zabawny!
Siedział na ebayu, na aukcjach patrzył rzeczy dla bobasów i się zachwycał :
"Patrz jakie tanie śliniaczki!"
"Zobacz jakie to fajne! "
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:10   #4361
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość

[/COLOR]libra- a taka twarda mi się wydawałaś- twarde zasady itp. a tyś "miętka"
Musi minąć ten etap chyba po prostu. Nie rezygnuj u mnie też nadal jest niemal codziennie "nie chcę iśc do przedszkola" z tym, że ona nie płacze i ja wiem, że tak naprawdę lubi przedszkole, jak juz tam dojdziemy to leci do sali na złamanie karku. Tylko w domu ma lenia

Czy wasze dzieci też takie "złośliwe"? Moją codziennie muszę budzić o 7 do przedszkola, natomiast w weekend... norma to 6-6.15 zwarta i gotowa do zabawy

Co do starszego to może faktycznie się zakochał... albo tak jak mówisz-- taki okres, że nic sie nie chce. A może z nim porozmawiaj...
bo większość ludzi uważa mnie za taką ,a ja nie prostuję tego
no nie jestem całkiem miękka dupa żeby nie było ,potrafię być nieugięta ale czasem niestety nie mam nerwów

mój to śpioch akurat jest więc czy szkoła czy nie to śpi jak suseł w wolne dni do 8.30- 9

Próbowałam z nim rozmawiać ale nie chce za bardzo sie otworzyć on raczej jest taki skryty (jak ja)
ciężko z nastolatkiem rozmawiać

Przesłuchałąm Twoje kawałki ,fajne
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma elektryczny pochłaniacz wilgoci/osuszacz powietrza? U mnie taka wilgoć zimą że po parapetach cieknie, pod drzwiami balkonowymi co rano kałuża, w coraz więcej miejscach wychodzi grzyb. Pranie schnie dobrych kilka dni mimo że wiruję na 1000obr. Dom ma wady konstrukcyjne (na moje nieznające się oko) z którymi póki co nic nie zrobię. Moje pytanie czy takie urządzenia za 200-300zł coś dają? Mam już tak dość tej wilgoci że jakoś wyskrobię tę kasę.

Misiek nad ranem miał jeszcze gorączkę. Dostał syrop i nic mu nie jest. Do lekarza dzis nie jade, boje sie ze cos gorszego przywioze...
już Madzia pisała że musisz patrzeć na wydajność ,jak Ci za dobę wiadro ściągnie to dobry
może macie za szczelne okna? zostawiaj mikrouhył
Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Asia, jedziesz w okresie świątecznym do Pl??

wczoraj tak czytałam o tym jak ubieracie dzieci do spania i oczom nie wierzyłam-gdyby moja spała w koszulce na krótki rękaw i samych majteczkach, a do tego przy zakręconym kaloryferze i jeszcze z uchylonym lekko oknem to byłaby chora 100% czasu. Ale chyba muszę jakoś zmodyfikować jej piżamę, bo wynika z tego, że ją przegrzewamy Tylko, że jak ona się odkrywa w nocy to przecież mi zamarznie
to zależy jeśli przy takim ubraniu się nie poci ,sprawdź kark czy jest gorący i spocony ,jesli tak to znaczy że za gorąco ma ,a jeśli nie to wszystko ok.
Mój śpi na krótki rękawek w spodniach cienkich bez skarpet ale on w śpiworku ,co prawda śpiwór też nie jest gruby bo tam jest wstawiona ocieplina 0,5cm ale zawsze to jakieś okrycie jednak i nie ma problemu z odkrywaniem w nocy.Tyle że chyba dziecko musi być przyzwyczajone do śpiwora ? Miko jednak od początku jak był mały wpakowałam go w śpiwór i on nie protestował
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

LIBRA może niech tz z nim pogada ? Z kim ma lepszy kontakt , a może babcia która zawsze ma jakieś mądrości w zanadrzu , coś zaradzi ? Albo jej sie wygada.
Obserwuj go narazie i nie naciskaj bo sie zablokuje.
No nie wiem co ci doradzić z małym i jego płaczem , niedługo święta przerwa bedzie to odpoczniesz psychicznie od tej porannej katastrofy.
mówisz ze Monika , Moniki to zolzy

Dzwoniłam do lekarki i mowi ze to może TRZYDNIÓWKA była, jak innych objawów nie ma . Trzydniówke można mieć więcej niż raz, ale coś nie tak zeby wysypka bolała. Szybko wyskoczyła , piekło go i przeszło . Kazała dalej brać te leki . Niwiem co mam myślec. Narazie dałam , zobaczymy. Jak coś sie bedzie dziać to mam dzwonić. Ona dobra jest zadowolona z niej byłam. Ale każdy może sie mylić.
Kurczę może to proszek ,bo mam inny.


Byłam dziś w sklepie z małym, a babka pyta sie czy to chłopak czy dziewczynka mowię ze chłopak , a ona ze on taki śliczny, ze jak dziewczynka wyglada , rysy twarzy takie delikatne , taka śliczna twarzyczka i musialm czapkę ściągać zeby zobaczyła
Uwielbiam takich ludzi
Jak macie zbędne kiecki , oczywiście koloru pink, to do mnie proszę , moja mała corunie przebiore hehe .
Z babcią ma dobry kontakt , będziemy próbować z nim delikatnie rozmawiać ,wiem że nie można naciskać bo się całkiem zamknie.

Mały płakał rano ale go zaprowadziłam i szybko poszłam powiedziałam tylko że idę i on się ponoć zaraz uspokoił

No jak lekarka powiedział że to trzydniówka to może rzeczywiście , bo w sumie jak lek to chyba od razu by coś było nie tak od początku

Twój mały to faktycznie ładniutki jak dziewczynka ,te oczy ,rzęsy jakie długie ale sukienek dla Ciebie nie mam

Darusia wow! aż się wzruszyłam ale super teraz masz ,mój tż ma 6 braci to fajnie jak się wszyscy na święta zjadą harmider ,zamieszanie.


Miko z przedszkola oczywiście zadowolony wrócił , choinkę ubierali i szczęśliwy bo Mikołaj już w środę u nich będzie i jeszcze w piątek wioskowy Mikołaj

Starszy też zadowolony ze szkoły wrócił bo wezwał go pan do odpowiedzi z fizyki i 4 dostał a kilka osób 1
i poleciał simsonem się uczyć jeździć ,bo kupiliśmy simsona ,może to będzie jego nowe hobby
No i przez tego simsona u Mika fascynacja traktorami chyba się zamieni na fascynację motorami

Byłam w lidlu wzięłam małemu jeden sweterko-bluzę z kapturem fajna tak mięciutka.No i zrobiłam zakupy inne i przy kasie się okazało że nazbierałam już wszystkie naklejki do książki i mam książkę
książka bardzo fajna ,przepisy proste i składniki nie wyszukane ,wszystkie można w lidlu kupić.


Monka słyszałaś coś i diecie 5 przemian ?bo przeczytałam artykuł przypadkowo i zaczęłam się zgłębiać w temat ,już zamówiłam książkę w księgarni i lecę na http://www.dziendarmowejdostawy.pl/k...zki-i-komiksy/
może jakąś książkę wyczaję fajną ,dzisiaj dzień darmowej dostawy.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 15:18   #4362
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

wielkanocne spedzimy razem

u mnie mloda przedszkole ubostwia,juz mi zakomunikowala,ze ona tego filipa to taaaaaak kocha;pponoc on ja rowniez,tylko wysoko klocki buduje i mloda dosiegnac nie moze;p
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 16:36   #4363
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

LIBRA nie znam
Wiesz , mały ubrany typowo jak chłopak, wiec śmiać mi się chce ze jeszcze takie pytania zadają , ale mam przynajmniej humor poprawiony .


Byliśmy na bajce ratujmy Mikołaja , nawet ,choć nie jakaś super, zalicze jeszcze kraine lodu , ta chyba będzie lepsza .
Dobry popcorn mieli
Niby było 3 D ale mały oglądał bez okularów bo normalny obraz, nie było praktycznie różnicy , sama potem ściągam, bo okulary jakieś dziwne. W UK dają jednorazowki , nowki i jest różnica miedzy 2d a 3 D .

No i nic muszę go wykąpać bo od 15 min mi truje, ze chce się kąpać :mdleje


Mój mały dzisiaj na głos w sklepie mięsnym MÓJ PISIOREK OBUDZIŁ SIĘ , wszyscy w brech , no padam z niego .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-12-02 o 16:38
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:13   #4364
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

monka padlam!!!!!hahahahahahaha haha,leze i sie brechtam
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:19   #4365
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Darusia- super, historia jak z filmu

Monka

Libra, Nataszka- Zosia w tamtym roku też niechętnie chodziła do przedszkola, teraz nie ma problemu, wręcz nie może się doczekać.

Libra- na stronie wydawnictwa znak, po wpisaniu "rabat50" wszystkie książki -50% i przesyłka darmowa. Zamówiłam sobie kilka

My po 50 mamy, tort tiramisu przepyszny, zaraz zgram zdjęcia to się pochwalę

Zosia poszła dzisiaj do przedszkola, kaszel przeszedł. Odstawiłam wszystkie syropy, smarowałam na noc amolem i przeszło
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:31   #4366
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

SARA ta strona ? http://www.znak.com.pl , a można zapłacić przy odbiorze ? Nie znam strony . Co wzięłas ?

LIBRA a brałam coś jeszcze , jakieś inne książki ?

Jakie teraz polecacie ? POP ty z czytających , co ciekawego wyrwalas ?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-12-02 o 18:35
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:37   #4367
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

asia, to fajnie, że się wybawiłaś

Co do pocenia, to pewnie przy chorobie więcej, ale ona ogólnie w nocy "ciepła" jest i mam wrażenie, że jak długo śpi w jednej pozycji i się nie rusza, to wtedy bardziej spocona. Teraz przy chorobie śpi jak gabi i misiek-piżamka na długi i skarpetki, a przedtem to bez skarpetek i krótka góra.
Pamiętam co pisałaś o werci poceniu i wit D

W ogóle moja od jakiegoś czasu dość zombiowato wygląda-podkrążone oczy ma-takie sino-różowe . I pediatra najpierw kazała na pasożyty badanie zrobić.
I będziem teraz bobki łapać nie wiadomo ile (bo przedszkole)

izz,
to faktycznie zosia zimnolubna-jak w taką porę tyłeczkiem świeci.

Ja to bez skarpetek to tylko latem śpię

nataszka,
u nas też na topie księżniczki (wszystkie), dora (niezmiennie), minnie, hello kity, kolor różowy i ewentualnie fioletowy

U nas chyba "za karę" do stolika sadzają (że z daleka od zabawy) i potem rozmawiają.
Jak sobie myślę o "kącie" to też by mi chyba przykro było jakby moją bandytkę postawili (inna sprawa, że pierwsze co to by zwiała i musieli by ją przyspawać chyba ). Jednak krzesełko, to inaczej jakoś.
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
bardziej mi chodziło czy to kot sąsiadów, czy miał już z nim styczność?
a może to był boberek?

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
t
Moja mi ostatnio opowiadała że ją Lenka szarpała i pytałam co zrobiła a ona 'oplułam ją' w szoku byłam bo tego na pewno się nasłuchała w przedszkolu,
dziecko sobie radzi...
z perspektywy mamy (ciebie), to dobrze, że sobie radzi, szczególnie jak taka bardziej nieśmiała

monka,
"dobrze, że nie wyczochrała"- you made my day (not only today)

pop, no szkoda, że akurat się pochorowałyśmy. Może jeszcze wpadniecie, a jak nie to może na wielkanocny albo świętojański chociaż

baba z knajpy- no cóż, głupotę to ciężko skomentować

bao,
"barbi szczytem bogactwa" , i naprawdę kiedyś tak było

asia, co do spania, a właściwie wczesnego wstawania, to moją odpowiedź oczywiście znasz

Wczoraj zaczęła się przebudzać ok 4 i jęczała, że chce jeść i wstawać. "Kazałam" jej spadać i spać. Potem chyba mi się przysnęło, a ona dalej jęczała, a to się okazało,że już ok.6.15 czyli "jej" pora. Tatuś mnie uświadomił, więc w końcu wstałam.
I potem wieczorem przed spaniem wraca z tatą z łazienki i się na rano ubezpiecza:
"ale jak będę chciała śniadanko to powiedz jej, że ma nie dyskutować, tylko iść i zrobić, dobrze tatusiu?"

daria
, ale pięknie . Wzruszyłam się

nataszka,
no dalej nie wiadomo co z aną

sara, czekam na foteczki tortu

monka
, dobrze, że z młodym lepiej.
Ale czekaj, to gdzie ty byłaś, że on po polsku powiedział i wszyscy zrozumieli? czy po angielsku to powiedział?

lind,
jak chorusek?

Moja jutro do przedszkola idzie już (dziś jeszcze byłyśmy w domku). Coś tam resztki kataru ma i czasem kaszlnie, ale jest ok. (w nocy kaszle więcej, ale co zrobić). Gorzej ze mną-nie wiem czy wam pisałam, ale jak poszłam we wtorek do pracy to w sumie raczej zdrowa byłam, a za dwa dni znów mnie gardło zaczęło nawalać (ale już nie migdały) i boli do tej pory, a może i teraz bardziej...a jutro już do pracy muszę iść i to jeszcze do 16 akurat jutro mam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2013-12-02 o 18:43
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:56   #4368
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

zdjęcia
na ostatnim- Zosia z babcią
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2013-12-04 o 20:12
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:00   #4369
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
SARA ta strona ? http://www.znak.com.pl , a można zapłacić przy odbiorze ? Nie znam strony . Co wzięłas ?

LIBRA a brałam coś jeszcze , jakieś inne książki ?

Jakie teraz polecacie ? POP ty z czytających , co ciekawego wyrwalas ?
tak to ta strona
zamówiłam książki Schmitta , Alibi na szczęscie, Bolek i Lolek i Mikołajka
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 19:07   #4370
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
wielkanocne spedzimy razem

u mnie mloda przedszkole ubostwia,juz mi zakomunikowala,ze ona tego filipa to taaaaaak kocha;pponoc on ja rowniez,tylko wysoko klocki buduje i mloda dosiegnac nie moze;p
pierwsza miłość
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Mój mały dzisiaj na głos w sklepie mięsnym MÓJ PISIOREK OBUDZIŁ SIĘ , wszyscy w brech , no padam z niego .

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Libra- na stronie wydawnictwa znak, po wpisaniu "rabat50" wszystkie książki -50% i przesyłka darmowa. Zamówiłam sobie kilka
dzięki zaraz sobie przejrzę może coś znajdę
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
SARA ta strona ? http://www.znak.com.pl , a można zapłacić przy odbiorze ? Nie znam strony . Co wzięłas ?

LIBRA a brałam coś jeszcze , jakieś inne książki ?

Jakie teraz polecacie ? POP ty z czytających , co ciekawego wyrwalas ?
no jeszcze nic nie kupiłam ale już kilka mam na myśli
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
zdjęcia
na ostatnim- Zosia z babcią
ale piękny ja to zawsze popaćkam tą zębatą szpatułką a Ty tyle pracy włożyłaś piękny
Zosia urodą konkuruje z tortem
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:11   #4371
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Monka wzięłam jeszcze prawie wszystkie książki Anny Ficner- Ogonowskiej
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:21   #4372
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

I potem wieczorem przed spaniem wraca z tatą z łazienki i się na rano ubezpiecza:
"ale jak będę chciała śniadanko to powiedz jej, że ma nie dyskutować, tylko iść i zrobić, dobrze tatusiu?"




monka
, dobrze, że z młodym lepiej.
Ale czekaj, to gdzie ty byłaś, że on po polsku powiedział i wszyscy zrozumieli? czy po angielsku to powiedział?


Moja jutro do przedszkola idzie już (dziś jeszcze byłyśmy w domku). Coś tam resztki kataru ma i czasem kaszlnie, ale jest ok. (w nocy kaszle więcej, ale co zrobić). Gorzej ze mną-nie wiem czy wam pisałam, ale jak poszłam we wtorek do pracy to w sumie raczej zdrowa byłam, a za dwa dni znów mnie gardło zaczęło nawalać (ale już nie migdały) i boli do tej pory, a może i teraz bardziej...a jutro już do pracy muszę iść i to jeszcze do 16 akurat jutro mam
ale ona ma gadane czasem mam wrażenie ze o duzo starszym dziecku piszesz, bardzo mądra mała kombinatorka, ona w życiu nie zginie ,
Oczywiście po polsku powiedział, w pl jesteśmy.

Za duzo lodów moja droga, a potem gardelko boli Ty sobie coś na te gardło cyckaj jakieś streptolete czy jak to sie zwie

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
zdjęcia
na ostatnim- Zosia z babcią
Wow ja to jak MADZIA , czekolada posypuje , zeby zakryć to i owo
Moj mały oczywiście buty zauważył - jaaa lubię ! , no zwariował z tym różowym
Babcia jaka szprycha fiu fiu

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
tak to ta strona
zamówiłam książki Schmitta , Alibi na szczęscie, Bolek i Lolek i Mikołajka
Zapukam zaraz dzieki . Ciekawe jak ta książka Bolek i Lolek , bo bajki nie oglądają, nie lubią. A to dla małej czy w prezencie komuś ?

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Monka wzięłam jeszcze prawie wszystkie książki Anny Ficner- Ogonowskiej
Tez zlukam. Patrzyłam na jedna pozycje z tej strony.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:25   #4373
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Evi- Twoja Lenka jest niesamowita uwielbiam jej teksty

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Wow ja to jak MADZIA , czekolada posypuje , zeby zakryć to i owo
Moj mały oczywiście buty zauważył - jaaa lubię ! , no zwariował z tym różowym
Babcia jaka szprycha fiu fiu



Zapukam zaraz dzieki . Ciekawe jak ta książka Bolek i Lolek , bo bajki nie oglądają, nie lubią. A to dla małej czy w prezencie komuś ?



Tez zlukam. Patrzyłam na jedna pozycje z tej strony.
Dla Zosi wzięłam, bajkę lubi to książka pewnie też jej się spodoba, chciałam jeszcze Muminki, ale nie ma

Monka twój mały też jest niezły

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
pierwsza miłość



dzięki zaraz sobie przejrzę może coś znajdę

no jeszcze nic nie kupiłam ale już kilka mam na myśli

ale piękny ja to zawsze popaćkam tą zębatą szpatułką a Ty tyle pracy włożyłaś piękny
Zosia urodą konkuruje z tortem
dzięki Zosia oczywiście świeczki musiała dmuchać z babcią
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:26   #4374
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Antybiotyk podalam, wysypki nie ma.
Bluzkę pizamowa ubrałam ta co wczoraj ,zeby sprawdzić czy to przez nią.wysypki nie ma.
Nie dodałam do kąpieli płynu , wiec może to był ten płyn.
Może jutro go dodam i zobaczę , czy on był powodem. A może go wywalić i juz nie sprawdzać, albo sobie dodam i zobaczę czy mi coś bedzie , ale przecież nie musi.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:29   #4375
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Co kupujecie dzieciom na gwiazdkę? Ja zamówiłam małej fotel sako, od jakiegoś czasu już wołała , lepsze chyba to niż kolejna zabawka http://allegro.pl/show_item.php?item=3714347335

Gra operacja nada się dla naszych dzieci czy jeszcze za młode?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.

Edytowane przez sara 85
Czas edycji: 2013-12-02 o 19:44
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:48   #4376
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Antybiotyk podalam, wysypki nie ma.
Bluzkę pizamowa ubrałam ta co wczoraj ,zeby sprawdzić czy to przez nią.wysypki nie ma.
Nie dodałam do kąpieli płynu , wiec może to był ten płyn.
Może jutro go dodam i zobaczę , czy on był powodem. A może go wywalić i juz nie sprawdzać, albo sobie dodam i zobaczę czy mi coś bedzie , ale przecież nie musi.
Uwielbiam Twoje rozmyślania

Od kiedy Ty w polszy? Nic nie pisałaś, że lecisz...

sara- piękny tort. Chyba już kiedyś taki robiłaś, prawda? Coś mi świta...

evi- lenka ma podobne teksty do mojej werki
Dziś mi powiedziała :
"musisz robić o co Cie proszę, bo Mikołaj patrzy i widzi, że jesteś niegrzeczna i prezentu nie dostaniesz"

W temacie spania liczyłam jak zwykle na Ciebie

Sara- miałam zadać to samo pytanie. Wlasnie siedzę na all i wymyślam...
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:53   #4377
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość

sara- piękny tort. Chyba już kiedyś taki robiłaś, prawda? Coś mi świta...


Sara- miałam zadać to samo pytanie. Wlasnie siedzę na all i wymyślam...
robiłam bardzo podobny

ja też nie miałam pomysłu na prezent, a że fotel bardzo chce to prezent z głowy. myślałam jeszcze o jakieś grze, tylko nie wiem jakiej
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:59   #4378
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

u mnie jest
-PINK auto które jeździ po ścianach
- PINK lampa z woskiem
- PINK rakieta ( ciekawe skąd ja mu ja wezmę bo nie widziałam , chyba kupie PINK modeline i powiem zeby sobie sam ja zrobił hehe)

Na Mikołaja nic jeszcze nie mam, pójdę z nim do sklepu , zeby sobie coś wybrał i pokryjomu kupie - plan doskonały .

SARA zależy od dziecka . Młodemu kiedyś kupiłam, coś tam sie bawił . Od ilu lat jest ? Bo sa chyba rożne. Poka nam . Fajne siedzisko, jakbym miała miejsce to tez bym kupiła .

ASIULEK no jak nie pisałam, jakiś czas temu było ze muszę jechać wiec i jestem . Jestem juz tydz .
z jednego worka dostalyscie po córce , worek opisany" cwane bystre małe mądralinskie " ,a małym druczkiem "wściekłe na dupie nie usiedzi"

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-12-02 o 20:00
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 20:31   #4379
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
zdjęcia
na ostatnim- Zosia z babcią
Piękny.
Jesteś zdolna.
Zosia śliczna, babcia ukochaną;-)

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
LIBRA nie znam
Wiesz , mały ubrany typowo jak chłopak, wiec śmiać mi się chce ze jeszcze takie pytania zadają , ale mam przynajmniej humor poprawiony .


Byliśmy na bajce ratujmy Mikołaja , nawet ,choć nie jakaś super, zalicze jeszcze kraine lodu , ta chyba będzie lepsza .
Dobry popcorn mieli
Niby było 3 D ale mały oglądał bez okularów bo normalny obraz, nie było praktycznie różnicy , sama potem ściągam, bo okulary jakieś dziwne. W UK dają jednorazowki , nowki i jest różnica miedzy 2d a 3 D .

No i nic muszę go wykąpać bo od 15 min mi truje, ze chce się kąpać :mdleje


Mój mały dzisiaj na głos w sklepie mięsnym MÓJ PISIOREK OBUDZIŁ SIĘ , wszyscy w brech , no padam z niego .
Obudził się.?
Agent., padłam ze śmiechu.
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 20:32   #4380
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Przedszkolaki-rozrabiaki MAMUSIE MARZEC-KWIECIEŃ 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość


Evi -bylismy wczoraj na kiermaszu wew Wrocku. Wiedziałam że chorujecie więc nie dałam Ci znać.
Oliwce bardzo się podobało a ja wypiłam grzańca wisniowego.
Najlepiej było w kawiarni. Nataszka trochę głośno domagała się jedzenia więc pewna pani nie omieszkała zwrócić nam uwagi że dzieci powinno wychowywać się od małego bo potem to już za późno będzie. Normalnie szczęka mi opadła bo wg mnie dziewczynki były naprawdę nad wyraz grzeczne, nie biegały, nie zaczepiały nikogo. Tylko Nataszka krzyczała aaamm i piiić.

A dzisiaj byłam z TZ w Wawie.
Chyba babkę pogięło

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość

jakie meble kupujesz oli???
Ikea w nosie mam droższe klimaty , a dwa do ikea potem mogę dokupić co mi pasi .

System ten :

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/ca...ns_ikea/18836/

i łóżko

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50080315/



Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Asia, jedziesz w okresie świątecznym do Pl??

wczoraj tak czytałam o tym jak ubieracie dzieci do spania i oczom nie wierzyłam-gdyby moja spała w koszulce na krótki rękaw i samych majteczkach, a do tego przy zakręconym kaloryferze i jeszcze z uchylonym lekko oknem to byłaby chora 100% czasu. Ale chyba muszę jakoś zmodyfikować jej piżamę, bo wynika z tego, że ją przegrzewamy Tylko, że jak ona się odkrywa w nocy to przecież mi zamarznie
Moje śpią w welurowych piżamach w skarpetach , ale ja mam w domu zimno . I o ile Olka się odkrywa , to Szymek śpi nakryty po sam nos . Bo on tak jak ja musi mieć w nocy gorąco , w lato też jest nakryty

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Witajcie.

Absolutnie nie mam was w dupie. Wrecz przciwnie,tęskno mi i czesto mysle co u was.
Dopiero co poukladalam powoli swoje zycie,gdyz jak wiecie nie bylo proste a juz sie cale zmienilo.
Wystarczylo par zdan i swiat mi sie przewrocil do gory nogami.
Tz-historia prawdziwa;p. No coz...mieszkamy razem,na razie jest pod ciaglym okim obserwatora(czyli mnie) zobaczymy....jest teraz,ok, tzn poprawnie...

Co do mnie- dlaczego cale zycie sie zmienilo?pewnego razu w klotni powiedzialam mamie,ze mam juz 26lat i chce zobaczyc swoje papiery.Przyniosla mi je,zobaczylam nazwiskoi wpisalam je na fb,okazalo sie ze trailam w 10,znalazlam swoje rodzenstwo.Mam brata Darka ma 40lat,siostre Agnieszke ma 39 lat i brata Roberta (na ktorego wszyscy wolaja Michal)jest 13 miesiecy starszy ode mnie,mam tez 11 letniego siostrzenca Michala i 12 letnia siostrzenice Julie i 4 letnia Oliwie
Wszyscy byli przszczesliwi,siostra plakala,brat tez ,drugi rowniez sie strasznie cieszy,wszyscy o mnie wiedzieli,mowia ze strasznie tsknili i czesto myslli,czy kidys sie spotkamy...sa na prawde cudowni,nistety na razie na skypie rozmawialismy,z bratem z lodzi pewnie na dniach sie zobacze 25 stycznia przylatuje do mnie z Anglii michal, z siostra pewnie na wilkanocne swieta sie zobacze (tez jest w anglii)
Traz kazda wolna chwile spedzam na fb badz skypie.
Powiedzialam mamie...rakcja dziwna---stwierdzila,ze trzeba lazienke pomalowac jak brat ma przyleciec.I TYLE.

co do dziewczynek oliwia kocha przedszkole,nie mam zadnych problemow pod tym wzgledem mela gada jak szalone,kochaja sie z Oliwia bardzo ale i oczywiscie piorą także-również bardzo
No widzisz dobrze że wlazłaś , a nie mnie tu na FB zaczepiasz
Super wieści i fajnie że masz tak wielką rodzinę Oby szybko wam się udało wszystkim spotkać a dziewczynki ile ciotek i wujków zyskały . Teraz już mam nadzieję z nami zostaniesz .

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Byłam w lidlu wzięłam małemu jeden sweterko-bluzę z kapturem fajna tak mięciutka.No i zrobiłam zakupy inne i przy kasie się okazało że nazbierałam już wszystkie naklejki do książki i mam książkę
książka bardzo fajna ,przepisy proste i składniki nie wyszukane ,wszystkie można w lidlu kupić.


.
Ja też już mam książkę . a dziś zrobiłam nawet schab zapiekany z beszamelem i pieczarkami pycha mam jeszcze na jutro

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Co kupujecie dzieciom na gwiazdkę? Ja zamówiłam małej fotel sako, od jakiegoś czasu już wołała , lepsze chyba to niż kolejna zabawka http://allegro.pl/show_item.php?item=3714347335

Gra operacja nada się dla naszych dzieci czy jeszcze za młode?
Kiepska ta gra , lepiej na reklamie wygląda niż na żywo Gra nie jest nowa teraz jakaś reaktywacja jej jest . I ma bardzo malutkie te elementy , łatwo pogubić


Nadal robię porządki , a końca nie widać .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.