Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 20:51   #3871
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuje Asiu


Ja chyba jestem alkoholikiem, zjadłam spaghetti zrobione przez męża i popijam dobre czerwone winko teraz, a potem biore sie za pieczenie piernika
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
tak,ale wczoraj wieczorem już jedna butelke wypiłam
nie jesteś sama chociaż ja preferuje piwo
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Taka zimnica jest, ze wszystkie sie kokosza pod kolderka z tztami

Cytat:
Napisane przez uncover Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałabym prosić o radę. Obecnie mój kolor to złocisty średni blond, chciałabym jednak wrócić do natury, czyli zafarbować włosy na kolor zbliżony do odrostu i dać im rosnąć. Problem polega na tym, że obecnie każda farba zmywa się w szybkim tempie. Zdj. 1- kolor naturalny w świetle słonecznym, zdj. 2- naturalny z lampą błyskową, zdj. 3- odrost, zdj. 4- obecny w świetle naturalnym, zdj. 5- obecny z lampą błyskową. Poradźcie, czym pofarbować, żeby przyciemnić i zneutralizować ten złoty odcień na włosach. Doradźcie mi proszę coś z farb profesjonalnych, ale łatwo dostępnych. Z góry dziękuję.
takie coś jak na 1 i 2 fotce miałam po garnier naturals 6 -ciemny blond i jakbym kiedys miała przyciemniać to tylko tym kolorem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 12:00   #3872
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny, myślicie, że jeśli nakładałam loreal, a teraz zmienię na garniera to wpłynie to jakoś negatywnie jeśli chodzi o kolor?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 12:09   #3873
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myślicie, że jeśli nakładałam loreal, a teraz zmienię na garniera to wpłynie to jakoś negatywnie jeśli chodzi o kolor?
ja co chwilę robię inną farbą, jak robię malaks to mała różnica jest
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 12:40   #3874
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja co chwilę robię inną farbą, jak robię malaks to mała różnica jest
ja teraz mam dylemat, którą mam wziąć... o dziwo nawet kusi mnie wellaton 12/0

po tym poście: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...naturalny.html śliczny blond na ostatnim zdjęciu

ale tu garnier 10.0
http://yesiwantyouback.blogspot.com/...arnier-10.html

Edytowane przez pikari
Czas edycji: 2013-12-05 o 12:47
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 13:24   #3875
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Milka
Prawą rączką wszystko robię, o tutaj masz filmik. Fajnie babka pokazuje Też tak robię i jest dobrze http://www.youtube.com/watch?v=e9377w7M4Ks
a ten z maybelline w pisaku też kiedyś miałam i faktycznie katastrofa!! Suchar masakryczny.
Dzięki! Na pewno z niego skorzystam

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Co do kresek to ja juz nie wiem ilelat je maluje, owszem jak do pracy się spieszę to nie będę się babrac z kreska,ale do miasta czy na zakupy
ja zawsze uzywałam kredki z Essence Long lasting i szczerze ją kochamZawsze jest w mojej kosmetyczce,mogę nią zrobic i cieniutką kreseczkę i grubszą bardziej widoczną,a jesli mam ochote na liner to mam właśnie te z Wibo z tym oczkiem i tez jestem bardzo zadowolona. Gdzieś kiedyś czytałam,że też dużo zalezy od kształtu oka,bo nie na kazdym wyjdzie "jaskółka" czy "kocie oko", ja mam lekko skosne oczy, takie kocie własniei mi zazwyczaj bez problemu wychodzi,wiadmoz czasem przy lewym oku troszke musze wiecej czasu poświęcić ale to nie zawsze. ja zawsze maule na oku przypudrowanym lub pomalowanym cieniem, wtedy lepiej się maluje wg mnie
Aaa przypomniałaś mi że ja też te kredki miałam, skupiłam się na eyelinerach a zapomniałam o kredkach, miałam czarną i brązową, zresztą pewnie gdzieś nawet leżą w kosmetyczce na dnie, muszę sprawdzić datę ważności Nimi nawet łatwo mi się malowało ale bardziej podobała mi się taka cienka ale wyraźna czarna kreska a nimi takiej nie potrafiłam zrobić, zawsze wychodziła mi grubsza. Tych kredek używałam razem z cieniami, jak chciałam żeby oko było wyraźniej i mocniej pomalowane

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
A moze miałas trefny pisak ? bo ja mam chyba własnie z miss spoty z takim kotkiem o ten https://www.google.pl/search?q=eyeli...ml%3B260%3B461 i swietnie sie sprawuje i łatwo nim robi kreske .
Ale teraz chce sobie kupic niedługo pisaczek ale z maybelinne
Nie wiem, może tak było, nie pamiętam z jakiej był firmy, był tak beznadziejny, że ze złości go złamałam i wyrzuciłam do śmieci

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Mój pierwszy liner jest z elfa, i sobie bardzo chwalę dużo opinii pozytywnych słyszałam o tym z wibo i następnym razem go kupię
Truskawkowa kiedyś tu wstawiała fajny tutorial nt kresek i makijażu, bardzo mi pomógł super idealnie mi nie wychodzi ale wiadomo, praktyka czyni mistrza no i ja jak Lavia tylko okazjonalnie się maluję tak więc dłużej szkolić się będę

podacie linka do tej szczotki z rossa bo sis chciałam do prezentu pod choinkę kupić
To musiało mi gdzieś umknąć i nie zauważyłam, pozostaje mi ćwiczyć i ćwiczyć, może w końcu się nauczę
Link do szczotki http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...-czarna,109300

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Milka zobaczymy jak to będzie jak będzie czym to się pochwale ale ogólnie zła jestem ostatnio dla niego, więc może się rozmyśli

ja kiedyś jak robiłam kreski to używałam tego z wibo i chwaliłam sobie, cena niska a rewelacyjny byl, bardzo fajny pędzelek, że kreska w sumie sama wychodziła ale już nie maluję się linerami
Jak przetrwa wszystkie złośliwości to znaczy, że to prawdziwa miłość Tylko nie przesadzaj, bo facet, jakby nie było, też człowiek

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ojj tam ojj tam - winko jest zdrowe akurat

Ja dzisiaj byłam u dermatologa w końcu i okazało się że te syfki na brodzie i szyji są od odstawienia tabsów czyli tak jak myślałam - wszystko sie rozregulowało... I przepisała mi Duac żel na noc do stosowanie punktowo i na dzień krem Skinoren. Zobaczymy czy będą jakieś efekty- mam nadzieję, że mi się tylko nie pogorszy nic
Ja tak miałam dopiero kilka miesięcy po odstawieniu i trwało też z kilka miesięcy, później wszystko się unormowało Żałuję, że właśnie niczym tego nie smarowałam, bo została mi jedna plamka koło ust, na szczęście pod podkładem nic nie widać
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 14:46   #3876
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej kochane

Ja tez nie potrafie robic ladnych kresek, ale postanowilam w koncu sie nauczyc chociaz nie wiem po co mi to, bo dziwnie sie czuje z kreska, troche jak taka przerysowana

A tak ogolnie to jeszcze sie tocze, mam juz wszystkie prezenty jeszcze tylko musze spakowac przed pojsciem do szpitala i jestem gotowa mozliwe, ze swieta spedzimy w szpitalu ale co tam, wazne ze razem

Bunny duzo zdrowka dla Ciebie nasz chorowitku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 15:27   #3877
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Dzięki! Na pewno z niego skorzystam


Aaa przypomniałaś mi że ja też te kredki miałam, skupiłam się na eyelinerach a zapomniałam o kredkach, miałam czarną i brązową, zresztą pewnie gdzieś nawet leżą w kosmetyczce na dnie, muszę sprawdzić datę ważności Nimi nawet łatwo mi się malowało ale bardziej podobała mi się taka cienka ale wyraźna czarna kreska a nimi takiej nie potrafiłam zrobić, zawsze wychodziła mi grubsza. Tych kredek używałam razem z cieniami, jak chciałam żeby oko było wyraźniej i mocniej pomalowane


Nie wiem, może tak było, nie pamiętam z jakiej był firmy, był tak beznadziejny, że ze złości go złamałam i wyrzuciłam do śmieci


To musiało mi gdzieś umknąć i nie zauważyłam, pozostaje mi ćwiczyć i ćwiczyć, może w końcu się nauczę
Link do szczotki http://www.rossnet.pl/Produkt/For-Yo...-czarna,109300


Jak przetrwa wszystkie złośliwości to znaczy, że to prawdziwa miłość Tylko nie przesadzaj, bo facet, jakby nie było, też człowiek


Ja tak miałam dopiero kilka miesięcy po odstawieniu i trwało też z kilka miesięcy, później wszystko się unormowało Żałuję, że właśnie niczym tego nie smarowałam, bo została mi jedna plamka koło ust, na szczęście pod podkładem nic nie widać
Hahah, hardkor

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Otworzyli mi nowego, większego rosska w galeri
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 16:19   #3878
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czesc

Wlasnie jakos ostatnio mało piszecie...i mało zdjęć. Czas znowu rozruszać watek

LADY które cienie z Inglota polecasz?
Ja widziałam ladna paletke z Sephory nazywa się chyba NUDE i chyba firmy Sephora...znacie?
Albo i nie firmy Sephora ale tam można kupic, są dwie-na dzień i na wieczór.

Ja z włosami nie mam co pisać ale zauwazylam jak ktoras z Was-jak mam duzy odrost włosy mi wypadają! Może dlatego że nic na nie nie łykam. Wcieram tylko Jantar. Chyba czas znowu coś suplementować.
A od mojego farbowania minely 2,5 mcaMam już date farbowania - 20 grudnia i mam zamiar obciac ale jeszcze nie wiem jak, chyba w miarę na prosto i sporo. I może znowy grzywę na bok sobie zrobie.
Już nie mogę się doczekać wyglądam jak dziad

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2013-12-05 o 16:21
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 17:55   #3879
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Ja tez nie potrafie robic ladnych kresek, ale postanowilam w koncu sie nauczyc chociaz nie wiem po co mi to, bo dziwnie sie czuje z kreska, troche jak taka przerysowana

A tak ogolnie to jeszcze sie tocze, mam juz wszystkie prezenty jeszcze tylko musze spakowac przed pojsciem do szpitala i jestem gotowa mozliwe, ze swieta spedzimy w szpitalu ale co tam, wazne ze razem

Bunny duzo zdrowka dla Ciebie nasz chorowitku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja z prezentów to mam odhaczonego już TŻ Jak nigdy to ja mu pierwsze prezent zrobiłam a on stoi na niczym Zostali mi rodzice i brat z bratową. Dziadkom to zawsze jakieś bombonierki z % bardzo lubią i twierdzą, że nic innego ich nie zadowoli hah.

Odebrałam wynik swojej grupy krwi bo nie znałam, odwiedziłam bratową, byliśmy u . Zrobiłam dziś z TŻ małe zakupy, m.in jemu prezent, sobie buty już do płaszcza zimowego, farbę do "łeba", peeling i kilka innych kosmetycznych drobiazgów. Do tego upolowałam przeurocze botki puchate domowe w deichmannie a teraz w nich sie grzeję + Latte Macchiato Caramel+ świeczka Sugar&Spice ~ tego mi było trzeba na wieczór Zwłaszcza, że TŻ nockę ma dziś w pracy.
Także dzień zleciał fajnie, aktywnie i miło. Oby więcej takich, a te wszystkie ozdoby na święta
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 19:47   #3880
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

Wlasnie jakos ostatnio mało piszecie...i mało zdjęć. Czas znowu rozruszać watek

LADY które cienie z Inglota polecasz?
Ja widziałam ladna paletke z Sephory nazywa się chyba NUDE i chyba firmy Sephora...znacie?
Albo i nie firmy Sephora ale tam można kupic, są dwie-na dzień i na wieczór.

Ja z włosami nie mam co pisać ale zauwazylam jak ktoras z Was-jak mam duzy odrost włosy mi wypadają! Może dlatego że nic na nie nie łykam. Wcieram tylko Jantar. Chyba czas znowu coś suplementować.
A od mojego farbowania minely 2,5 mcaMam już date farbowania - 20 grudnia i mam zamiar obciac ale jeszcze nie wiem jak, chyba w miarę na prosto i sporo. I może znowy grzywę na bok sobie zrobie.
Już nie mogę się doczekać wyglądam jak dziad
tez dziś mnie naszło na grzywkę ,ale z drugiej strony żal mi ścinać bo tyle zapuszczałam ten bok musze to jeszcze przemyśleć
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:25   #3881
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko ja uwielbiam cienie z inglota, te pojedyncze do kompletowania swojej paletki

Ale u mnie wieje, tak nastraszyli tym huraganem, ze dzisiaj robotnicy az sciagali rusztowanie a jak wiatr zelzeje to zaloza z powrotem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 20:25   #3882
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej


ja już odkąd się grudzień zaczął żyję świętami strasznie to w tym roku przeżywam bo mimo że z Tż jesteśmy już 3.5 roku to będą to Nasze pierwsze wspólne święta On z Żywca ja z Dąbrowy to każde spędzało czas ze swoimi rodzinkami a w tym roku wreszcie razem mam nadzieję że wszystko wypali.. moja mama pomoże w przygotowaniach i zostanie z Nami na święta.

Jeśli chodzi o grzywki to ja też już powoli mam dość swojej przedłużonej na bok taka nijaka jest ani to przedziałek na środku bez grzywki ani grzywka bo na grzywkę za długie szkoda mi jednak ciąć bo problemów z nią nie mam chowam za ucho jak przeszkadza i z głowy. Jeśli jednak miałabym robić to chyba zrobiłabym taką jak ma Sandra http://2.bp.blogspot.com/-NJMT_wlgBr...0/DSC_0895.jpg dodaje pazura


a w ogóle to powiem Wam że chyba będę chora bo po wczorajszych zakupach Tż się obudził z bólem gardła i katarem ale teraz się lepiej już czuje ponoć ja się znów z inną niespodzianką obudziłam bo z "zimnem" a to świadczy tylko o tym że jestem podatna na choróbska. Wygwizd za oknem okropny od wczoraj
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:26   #3883
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hahah, hardkor

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Otworzyli mi nowego, większego rosska w galeri
Mówisz o tym w Reducie czy w jakiejś innej?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 20:38   #3884
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Carolajn - Ty używałaś tego excelka 10.21?
Kupiłam i za jakiś tydzień będę używała chyba, jestem ciekawa bo efekty widziałam na blogach fajne
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:18   #3885
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

KITKA a masz jakies ulubione? Mam na myśli jakies numerki tych cieni? One są okragle?

ASIA ja na pewno obetne. ale ja nie zapuszczam bo mam postrzępione, mysi ogonek i nieładnie to wygląda.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:34   #3886
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Carolajn - Ty używałaś tego excelka 10.21?
Kupiłam i za jakiś tydzień będę używała chyba, jestem ciekawa bo efekty widziałam na blogach fajne
Niestety nie excellek będzie przed świętami też się zachwycam efektami włosy Kitki to codziennie oglądam jak jakaś zboczona :P haha

wgl wzięłam udział w testowaniu nowych farb Rossmannowskich "ACCENT" na wizażu i udało mi się wybrałam odcień 1016 Szampan http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9560567.png ale teraz ryzykować nie będę więc poczeka sobie do następnego farbowania
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 21:57   #3887
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Agatko mam dwa ulubione, jeden cielisty a drugi taki popielaty. Nie wiem jakie maja numerki bo mam w kasetce na magnes, sprobuje jutro wydlubac i podac Ci nr



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 23:03   #3888
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITKA a masz jakies ulubione? Mam na myśli jakies numerki tych cieni? One są okragle?

ASIA ja na pewno obetne. ale ja nie zapuszczam bo mam postrzępione, mysi ogonek i nieładnie to wygląda.
ja musze zrównać bo mam takiego kikuta
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 23:37   #3889
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny farbowałam 10.0 garnierem - wcześniej 9 loreal...położyłam na odrosty a później malaks i zostawiłam to 10 min...i na długości dalej są szarawe po lorealu jak to zmienić? Mogę dać taki garnier na całe włosy na jakiś czas? Czy co zrobić?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 00:13   #3890
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Milka wiem wiem ja zachowuje się czasami jak wariatka a mój Tż na to kocham Cię, choć czasami krzyknie też ale ja tego potrzebuję, musi mnie ktoś ustawić czasem do pionu

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------



Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

Wlasnie jakos ostatnio mało piszecie...i mało zdjęć. Czas znowu rozruszać watek

LADY które cienie z Inglota polecasz?
Ja widziałam ladna paletke z Sephory nazywa się chyba NUDE i chyba firmy Sephora...znacie?
Albo i nie firmy Sephora ale tam można kupic, są dwie-na dzień i na wieczór.

Ja z włosami nie mam co pisać ale zauwazylam jak ktoras z Was-jak mam duzy odrost włosy mi wypadają! Może dlatego że nic na nie nie łykam. Wcieram tylko Jantar. Chyba czas znowu coś suplementować.
A od mojego farbowania minely 2,5 mcaMam już date farbowania - 20 grudnia i mam zamiar obciac ale jeszcze nie wiem jak, chyba w miarę na prosto i sporo. I może znowy grzywę na bok sobie zrobie.
Już nie mogę się doczekać wyglądam jak dziad
w inglocie duży wybór nudziaków, zajdź i zobacz, fajnie, że możesz sobie sama skompletować swoje ulubione ja używam na co dzień cieni matowych, perłowych czy z drobinkami rzadko a jak już to na wieczór i to też w połączeniu mat + perła, zawsze maluje jasnym w wewnętrznym kąciku, ciemniejszym w zewnętrznym i cieniuje takie smokey ale niekoniecznie z czerni, a tez z szarości i brązu zawsze w połączeniu z jasnym beżykiem


wiem chyba o czym mówisz, coś takiego kiedyś widziałam chyba

ja chciałam obciąć włosy ale Tż powiedział, że mnie zabije i pewnie będę żałowała tej decyzji że ładnie mi w długich i sratata

umówiłam się za to na rzęski przed świętami sobie zrobię o
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 00:18   #3891
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niestety nie excellek będzie przed świętami też się zachwycam efektami włosy Kitki to codziennie oglądam jak jakaś zboczona :P haha

wgl wzięłam udział w testowaniu nowych farb Rossmannowskich "ACCENT" na wizażu i udało mi się wybrałam odcień 1016 Szampan http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9560567.png ale teraz ryzykować nie będę więc poczeka sobie do następnego farbowania
Czyli obie jakoś przed świętami będziemy robić, ale będziemy cudne na gwiazdkę haha. Jak tylko zrobisz zdaj relacje i foto
Ja planuję jakoś na 15-17 grudnia bo tylko wtedy trochę więcej wolnego... ale jak nie zrobię wtedy to już przetrzymam z odrostem aż mnie zacznie drażnić czyli pewnie jakoś pod koniec lutego
Póki co jest mały ale chciałam go zrobić za tydzień, żeby poprawić kolorek a przy okazji przykryć to "maleństwo" by potem zrobić dopiero świeżo przed weselem(1.03.2014) do brata ciotecznego mojego TŻ
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 07:07   #3892
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko ja uwielbiam cienie z inglota, te pojedyncze do kompletowania swojej paletki

Ale u mnie wieje, tak nastraszyli tym huraganem, ze dzisiaj robotnicy az sciagali rusztowanie a jak wiatr zelzeje to zaloza z powrotem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O, kitka w takim razie powiedz mi jak to z tym kompletowaniem paletek jest

Idziesz do inglota i mówisz, że chcesz skompletować swoją paletke ? to jest swietne
I mniej więcej ile kosztuje paletka powiedzmy 12 cieni ? Ja to rzadko inglota odwiedzam więc nie wiem kiedyś tam lakier kupiłam i nie przypasował mi i już tak zostało że inglota omijam
---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Mówisz o tym w Reducie czy w jakiejś innej?
Nie, mówię o tej nowo otwartej galerii http://www.galeriarenova.pl/pl kiedyś to była Galeria Rembielinska a teraz ktoś ją przejął i : Otworzyli nowego większego rosska, otworzyli z 10 innych nowych sklepów bo wczesniej to jakoś duzo ich nie było . Między innymi od jakiegoś czasu mam : Ziaje, burger mama,noodle w poodle, cocodrillo, top shop, kawiarnia Coffeeplace i jeszcze troche innych sklepów .

W reducie to ja nawet nigdy nie byłam w każdym bądź razie moja galeria jest mało uczęszczana i jeszcze jak było niedawno te 40 % ( mało ludzi było) to nie miałam w rossku szaf ani burżujka ani eveline a teraz je mam + jeszcze jakies ale juz nazw nie kojarzę . A wczoraj dostałam krem do rąk z venus jako prezent za zakupy i jest bardzo fajny .
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2013-12-06 o 07:11
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 07:49   #3893
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cherry idziesz, wybierasz sobie cienie jakie chcesz i ile chcesz, mozesz wziac jeden a mozesz i ze 20 na raz jak masz ochote jak masz swoja kasetke na te cienie to luzik a jak nie to mozna kupic na miejscu, sa na rozna ilosc cieni, wiec zawsze dopasujesz. Nie trzeba zapelniac od razu calej, mozesz sobie dobierac i dokupowac przez x czasu


Agatko pytalas o ksztalty tych cieni- sa takie prostokatne

Nie spie od trzeciej zdrzemnelam sie tylko teraz chwile i pacze przez okno a tu sniezyca


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:07   #3894
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko mam dwa ulubione, jeden cielisty a drugi taki popielaty. Nie wiem jakie maja numerki bo mam w kasetce na magnes, sprobuje jutro wydlubac i podac Ci nr



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wydłub Kochana i napisz mi

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja musze zrównać bo mam takiego kikuta
Ja to koniecznie!

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

w inglocie duży wybór nudziaków, zajdź i zobacz, fajnie, że możesz sobie sama skompletować swoje ulubione ja używam na co dzień cieni matowych, perłowych czy z drobinkami rzadko a jak już to na wieczór i to też w połączeniu mat + perła, zawsze maluje jasnym w wewnętrznym kąciku, ciemniejszym w zewnętrznym i cieniuje takie smokey ale niekoniecznie z czerni, a tez z szarości i brązu zawsze w połączeniu z jasnym beżykiem


wiem chyba o czym mówisz, coś takiego kiedyś widziałam chyba

ja chciałam obciąć włosy ale Tż powiedział, że mnie zabije i pewnie będę żałowała tej decyzji że ładnie mi w długich i sratata

umówiłam się za to na rzęski przed świętami sobie zrobię o
Rozumiem z cieniamiSzkoda ze nie da się wydłubać napisać jakie macie Bo ja jestem cieniowa kaleka

Ja muszę obciąć bo mam tego kikuta



Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko pytalas o ksztalty tych cieni- sa takie prostokatne

Nie spie od trzeciej zdrzemnelam sie tylko teraz chwile i pacze przez okno a tu sniezyca


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rozumiem

U nas tez snieg, ja się budziłam w nocy bo bylam zestresowana. Kupilam K. taka duza skarpete i wypchałam cukierkami, w nocy musiałam to polozyc w kuchni(nie mogłam powiesić na haczyku bo by się urwał) i byłam zestresowana co K. powie jak zobaczywiec spałam tak sobie...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:26   #3895
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Do mnie Miki nie przyszedl ale moze jeszcze trafi najbardziej ucieszylyby mnie teraz cheetosy o smaku pizzy

Mam juz takie skurcze przepowiadajace, twardnieje mo brzuch co jakis czas. Nic nie boli, nic sie nie dzieje tylko robi sie twardy. Podjade po poludniu na ktg, chociaz mialam dopiero jechac 11 grudnia ale bede spokojniejsza. Powiem Wam ze tak sie zaczelam bac, ze jak o tym pomysle to az sie poce i brakuje mi tchu, jakas panika, caly czas sie boje ze pojade do szpitala i jednak bede musiala rodzic normalnie, ze jednak nie zrobia mi cc. Boze, umarlabym na miejscu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:37   #3896
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Do mnie Miki nie przyszedl ale moze jeszcze trafi najbardziej ucieszylyby mnie teraz cheetosy o smaku pizzy

Mam juz takie skurcze przepowiadajace, twardnieje mo brzuch co jakis czas. Nic nie boli, nic sie nie dzieje tylko robi sie twardy. Podjade po poludniu na ktg, chociaz mialam dopiero jechac 11 grudnia ale bede spokojniejsza. Powiem Wam ze tak sie zaczelam bac, ze jak o tym pomysle to az sie poce i brakuje mi tchu, jakas panika, caly czas sie boje ze pojade do szpitala i jednak bede musiala rodzic normalnie, ze jednak nie zrobia mi cc. Boze, umarlabym na miejscu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kituś nie martw się na zapas, nie stresuj, to ci nic nie pomoże Na pewno wszystko będzie dobrze. Przecież masz już wszystko załatwione, więc bądź spokojna.
A poród naturalny nie jest taki straszny. Wiem coś o tym
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 08:52   #3897
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cherry idziesz, wybierasz sobie cienie jakie chcesz i ile chcesz, mozesz wziac jeden a mozesz i ze 20 na raz jak masz ochote jak masz swoja kasetke na te cienie to luzik a jak nie to mozna kupic na miejscu, sa na rozna ilosc cieni, wiec zawsze dopasujesz. Nie trzeba zapelniac od razu calej, mozesz sobie dobierac i dokupowac przez x czasu


Agatko pytalas o ksztalty tych cieni- sa takie prostokatne

Nie spie od trzeciej zdrzemnelam sie tylko teraz chwile i pacze przez okno a tu sniezyca


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to fajnie .
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:16   #3898
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Czyli obie jakoś przed świętami będziemy robić, ale będziemy cudne na gwiazdkę haha. Jak tylko zrobisz zdaj relacje i foto
Ja planuję jakoś na 15-17 grudnia bo tylko wtedy trochę więcej wolnego... ale jak nie zrobię wtedy to już przetrzymam z odrostem aż mnie zacznie drażnić czyli pewnie jakoś pod koniec lutego
Póki co jest mały ale chciałam go zrobić za tydzień, żeby poprawić kolorek a przy okazji przykryć to "maleństwo" by potem zrobić dopiero świeżo przed weselem(1.03.2014) do brata ciotecznego mojego TŻ
Jasne pochwalę się to będzie pierwsza zmiana od ponad roku u mnie więc trochę się cykam ale bardzo jej potrzebuje bo czuję się nijako ja mam odrost gigant już bo miałam robić farbę pod koniec listopada ale tak mi czas leci że się spóźniłam więc stwierdziłam że poczekam już te 2 tyg to przynajmniej ładna na święta będę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:30   #3899
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

KITKA nie martw się bo jesteś pod dobra opieka (przecież wiem bo piszemy dużo!) wiec bez paniki. Nikt nie pozwoli Ci rodzic naturalnie bo masz przy sobie lekarzy którzy już zdecydowali.
Napisz jak było na ktg.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:32   #3900
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

A ja dziewczyny musze podjasnic włosy. Mam ostatnio troche zleceń na sesje zdjęciowe i potrzebne sa jaśniejsze włosy. Zamierzam spróbować Kolestonu tym razem 12/96 i 12/89 - az sie boje co to wyjdzie bo przeciez dawno już sobie takich nie robiłam.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.