Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 10:39   #2371
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hej

Popołudniu byliśmy u pediatry. Oluś waży 7300g Osłuchowo czysto, zwykłe przeziębionko. Mamy dalej psikać nosek roztworem wody morskiej (4x dziennie), + nasivin soft (1x dziennie na wieczór) + wit. C (Cebion) + inhalacja solą fizjologiczną (zakupiliśmy inhalator Philipsa w aptece)..spłukaliśmy się doszczętnie.. 2,5 stówki
Najważniejsze, że z Małym ok..choć w poczekalni był chory chłopaczek..ok. 6letni..kaszlał brzydko..oby Olek nie podłapał. Na przyszłość z katarkiem radziła nam nie przychodzić.
Najlepsze, że ja cały czas myślałam, że szczepienie mamy 19 grudnia, a to 12..za 2 dni..no i już muszę odwołać i pewnie dopiero na styczeń się zarejestrujemy.


fiazo
lepiej się już czujesz?
za wagę
a w nocy mnie jeszcze bolała głowa, ale już dziś nie boli

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale Oluś ładnie mi spał i to przy katarku.. 3h, 3,5h, 2,5h..tylko raz 1,5h..zjadł i chciał spać dalej..ale kupsko walnął..dziwnie, bo w nocy już dawno mu się nie zdarzało..chciał spać z tą kupą dalej ale wyciągnęłam go, gdyby nie to, że musiałam zapalić swiatło, spałby na przewijaku A jak się zaczął słodko uśmiechać, gdy otworzył oczka i nawijać.. Godzina minęła nim kontynuował noc..ale ładnie sam w łóżeczku usnął

Obudził się przed 9 spokojny, teraz już troszkę mu się nudzi. Nosek oczyszczony, zaraz zrobimy inhalację i zacznę coś z sobą robić..tak mi brodę wysypało, że nie mogę na siebie patrzeć w lustrze A później spacerek..piękna pogoda..
za ładną noc

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Dzien dobry, witajcie

Ja podczytuje ale zwykle na tel a tam nawet logowac mi sie nie chce nie mowiac od odpisywaniu... niewygodnie mi.
Z pokarmami stalymi czekamy do skonczonego 6 miesiaca i planuje zaczynac od glutenu tylko przez jakies 2 tyg i wprowadzac warzywka. Mleczko mam, nawet sporo, wiec niech jeszcze mloda korzysta.


Fotelik - dokladnie tak.
Ja tez podczytuje i pianinko i kula sa juz na liscie do kupienia. Jeszcze koniecznie musze kupic puzzle piankowe (tez tutaj zgapilam) i stworzyc malutkiej kacik zabaw w salonie. Wszedzie w domu mamy plytki na podlogach... super sprawa bo chlodza ale przy malutkim dziecku zupelnie niepraktyczne i nie wiem jak ona bedzie pozniej raczkowac czy stawiac pierwsze kroczki na bosaka.
odwiedzaj nas częściej, widać że czytasz po prezentach
to może cały salon wyłóż puzlami piankowymi a poważnie to może kup jakiś dywanik

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Zuza stawia wszystkim soczki ponieważ dzisaj kończy 5 m-cy i od rana śmieje się tak, że słychać ją w całej wsi
klask i:



u mnie noc kiepska, nie nadawałam bo pakiet internetowy mi się skończył i wyłączyłam router, zresztą i tak bym nie dała rady pisać tak mnie wykończył, chyba odreagowywał szczepienie bo tak krzyczał jak nigdy
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:49   #2372
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Brawa dla Zuzu!!!!!!

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

* Zuzi miało byc

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:56   #2373
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Zuza stawia wszystkim soczki ponieważ dzisaj kończy 5 m-cy i od rana śmieje się tak, że słychać ją w całej wsi






Elain dlaczego nie polecasz złotej ksiegi wesolych bajek??
Brawa za wiek.

Za Elaine- Bo są tam głupie bajki. Elaine cytowała troszkę na FB. Każda z bajek to okropieństwo z głupim morałem. Jak Tari określiła- bajki które mają na celu wychowanie łajdaka-cwaniaka.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:59   #2374
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

hejka,

podczytuję ostatnio tylko i nie mam weny i ochoty na pisanie coś od siebie...

elaine- napisałam pismo do pracodawcy, czekam na odpowiedź, wszystko zależy od tego co mi odpisze.
jeśli chodzi o fotelik, to ja wymieniam jak Oliwia przekroczy dopuszczaną wagę albo głowa będzie jej wystawiać poza fotelik. nogi może mieć lekko podkurczone z tego co pamiętam z warsztatów.

dzoan
- dobrze, że płuca czyste i oby katar szybko minął
iwona- za 5 miesięcy
ona- oby plamki szybko zniknęły. coś dużo u n as dzieciaczków ma problemy z wysypkami/plamkami.


kurcze, faktycznie tyle dziewczyn przeszło na fb?
szkoda trochę, ale cóż
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:02   #2375
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
A jak malutka rośnie? i jaka pogoda teraz u Ciebie? pewne cieplutko.
A z aplikacji na telefon korzystasz czy normalnie przez stronę?
Urodzila sie z waga 2,8kg wiec teraz ta waga tez jakos nie imponuje ale przybiera prawidlowo.
Pogoda wreszcie rewelacja, 25 stopni i moje dziecko juz wie co to spacery
Czasami korzystam ale ja juz taki typ wapniaka jestem ze ciezko mi sie przestawic. Kindle tez lezy bo jednak wole obcowac z papierowa wersja ksiazek.

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
za wagę
a w nocy mnie jeszcze bolała głowa, ale już dziś nie boli

za ładną noc

odwiedzaj nas częściej, widać że czytasz po prezentach
to może cały salon wyłóż puzlami piankowymi a poważnie to może kup jakiś dywanik
dywanik jest ale nie wiem czy dalej zimno nie ciagnie troche no i chcialam czegos bardziej dzieciecego a ta mata z puzzli jak znalazl
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:10   #2376
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

i oznajmiam, ze ja nie przeniosłam sie na fb bo go nie posiadam
moja kochana córeczka wymaga stałej uwagi, jest bardoz ruchliwa i kapryśna. Jak robi jedna drzemke w ciagu dnia 40 minut to staram sie ogarniac dom i tak mi mija dzień za dniem
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:10   #2377
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Zuza stawia wszystkim soczki ponieważ dzisaj kończy 5 m-cy i od rana śmieje się tak, że słychać ją w całej wsi






Elain dlaczego nie polecasz złotej ksiegi wesolych bajek??
!!!
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 11:12   #2378
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Mela ale znalazłaś sposób na bałagan córki swoja rogą ja w pracy to na kazdym kroku wymyslam takie historyjki do różnych sytuacji- pozawala mi to przetrwac 8h z całą grupą dzieci od 5-19 lat
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:13   #2379
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Witam

Gdyby nie Moonlightdancer, to nadal nie zorientowalabym sie, ze powinnam sie najpierw zalogowac na tapatalk aby cytowac

Wybaczcie dluga nieobecnosc, fb mnie totalnie pochlonal

Do tego walka z Edzia wysypka trwa i trwa, w trakcie ostatniego tygodnia wyprobowalismy Aptamil Pepti, ktory poczatkowo wywolal kolejny wysyp. Walczylam o przywrocenie laktacji, bo zniknelo mi mleczko. Edziu nie przyjal Nutramigen (nie dziwie mu sie, smakuje kiepsko), probujemy nadal Pepti, bo wedlug mnie reakcja ustepuje, moze wiec jest nadzieja. Obecnie znow mamy antybiotyk w kremie i zobaczymy co to da.

Tysia, jezeli powiesisz mokre firany, to nie musisz ich prasowac

Elaine, super ze tyle fotoksiazek zrobilas, ja nadal nie zakonczylam jednej. Jedynie gdy moglabym to zrobic, to w nocy, jednak zawsze wybieram sen

Ita, fajnie ze wychodzicie. Najaflas sie strachu.

Iwona, dla Zuzy za 5m-cy!!

Milego dnia wszystkim
Lece poczytac zaleglosci.


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:17   #2380
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Nie mam kaloryferów Mamy wszędzie podłogówkę. Myślicie że jak położę na folii aluminiowe na podłodze to się ususzą?
Eeeee no nie wiem....
To daj na kaloryfer do kogos kto go ma

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44108319]Hej!
U nas trzykrotne odkładanie spać, po czym 2 pobudki, w tym jedna z mega wrzaskiem, a teraz jeszcze śpi, a ja zaraz odciągam. O 10 przychodzi tata i idziemy do Lidla, mam już 4 naklejki, dzisiaj robię zakupy świąteczne, więc... książko Pascala i Okrasy witaj sasasa

Teso super pomysł, dziś wypróbuję z tą pomarańczą

Kciuki dla Leosia Ity!!!!!!!!!! Obyście wyszli.[/QUOTE]


Aaaa jeszcze jedno, nawlekajcie sznurek na surowe pokrojone pomarancze, bo potem sie łamią jak są suche

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Zuza stawia wszystkim soczki ponieważ dzisaj kończy 5 m-cy i od rana śmieje się tak, że słychać ją w całej wsi

Elain dlaczego nie polecasz złotej ksiegi wesolych bajek??



Idziemy na 15.45 na II szczepienie, prosimy o kciuki

Boje sie jak cholera...
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:21   #2381
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
hejka,

podczytuję ostatnio tylko i nie mam weny i ochoty na pisanie coś od siebie...

elaine- napisałam pismo do pracodawcy, czekam na odpowiedź, wszystko zależy od tego co mi odpisze.
jeśli chodzi o fotelik, to ja wymieniam jak Oliwia przekroczy dopuszczaną wagę albo głowa będzie jej wystawiać poza fotelik. nogi może mieć lekko podkurczone z tego co pamiętam z warsztatów.

dzoan
- dobrze, że płuca czyste i oby katar szybko minął
iwona- za 5 miesięcy
ona- oby plamki szybko zniknęły. coś dużo u n as dzieciaczków ma problemy z wysypkami/plamkami.


kurcze, faktycznie tyle dziewczyn przeszło na fb?
szkoda trochę, ale cóż
jesteśmy na fb i tu

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Urodzila sie z waga 2,8kg wiec teraz ta waga tez jakos nie imponuje ale przybiera prawidlowo.
Pogoda wreszcie rewelacja, 25 stopni i moje dziecko juz wie co to spacery
Czasami korzystam ale ja juz taki typ wapniaka jestem ze ciezko mi sie przestawic. Kindle tez lezy bo jednak wole obcowac z papierowa wersja ksiazek.


dywanik jest ale nie wiem czy dalej zimno nie ciagnie troche no i chcialam czegos bardziej dzieciecego a ta mata z puzzli jak znalazl
faje są te puzle, ja mam jeden komplet, ale potem dokupię, żeby było Piotrusiowe miejsce do zabaw bo nie mamy dla niego pokoju
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 11:22   #2382
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;44111223]

Idziemy na 15.45 na II szczepienie, prosimy o kciuki

Boje sie jak cholera...[/QUOTE]

Będzie dobrze


Napaliłam w piecu i kominku, zjadłam śniadanie, pozmywałam, zrobiłam sałatkę z kurczakiem, umyłam włosy, zrobiłam make-up. Drzemka Misia wykorzystana w 100%. Może zdążę zjeść jeszcze drugie śniadanie.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:22   #2383
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;44111223]Eeeee no nie wiem....
To daj na kaloryfer do kogos kto go ma




Aaaa jeszcze jedno, nawlekajcie sznurek na surowe pokrojone pomarancze, bo potem sie łamią jak są suche






Idziemy na 15.45 na II szczepienie, prosimy o kciuki

Boje sie jak cholera...[/QUOTE]
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:24   #2384
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

teso, za szczepienie

ciekawe jak Cynamonki w domu
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:24   #2385
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Teso; kciuki za szczepienie!

Moonlight:najważniejsze że zdrowo rośnie. Ale fajną temperaturę macie... u mnie aktualnie...4 stopnie, więc nie tak źle właściwie.

Lachryma: to kciuki, daj znać jak poszło. A co przeskrobał, bo chyba nie napisałaś? chyba że nie chcesz, to nie pisz

iwonka: wszystkiego najlepszego dla ZUZI!!!! chętnie skorzystamy z soczku A bajek nie polecam, tak jak ANulka napisała, bo są głupie strasznie. Przykład:
"Dzik Głuptak twierdził, ze jest bardzo odważny. Pewnego dnia znalazł w lesie cos bardzo dziwnego: czerwonego stwora z trzema nogami i wielkim brzuchemm. Gluptak podszedł ostrożnie i trącił stworzenie łapą, a ono wydałoz siebie przeraźliwy wrzask. Dzik rzucił sie do ucieczki. - w lesie jest potwór - krzyczał. Owieczka Blanka bardzo się zdziwiła. podeszła do stwora przyjrzała mu się i zawołała ze śmiechem: Już wiem czemu nazywasz sie Głuptak! Boisz sie dud pasterza!.. od tej chwili nikt już nie szanował Głuptaka. Kiedy tylko się zblizał, wołano: Głuptak, uważaj! Dudy idą!, A głuptak odchodził zawstydzony" I ktoś mi powie o co w tej bajce chodzi?
Albo ta:
Pewnego dnia rybak spostrzegł, że jego przyjaciel jest smutny i przygnębiony. Chcąc go pocieszyć, opowiedział mu tę oto historię: Wybrałem się kiedyś na połów z kolegami. Spędziliśmy na wodzie wiele dni, ale nie złowiliśmy ani jednej ryby. Byliśmy załamani, bo bez przerwy myśleliśmy o tym, że nasze dzieci będą głodne. Nagle ogromny tuńczyk wyskoczył z wody i spadł na nasz pokład. Zarobiliśmy mnóstwo pieniędzy! Czasami udaje się nam osiągnąć coś dzięki szczęśliwemu trafowi, a nie dzięki pracy!
Więcej o samej książce, napiszę na blogu swoim, tylko dzisiaj to na pewno nie dam rady. Mam nadzieję, że jutro się uda.

Jakierka: a widzisz, a ja nie wpadłam aby ci o tym powiedzieć. a przecież sama miałam z tym problem na samym początku. Już zapomniałam fajnie, że jesteś z nami również. 3mam kciukiz za Edzia. Coś jest lepiej? A z fotoksiążką, to tą ostatnią robię już tydzień, bo Igi marudnawy w dzień i mąż kompa zajmuje.. a w nocy to ja też zdecydowanie wolę spać.

Tysia a jak okres? dalej daje w kość?

idę do synka, chyba zaraz na spacer będziemy wychodzić, bo mi tu marudę załączył zmęczeniowego.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:25   #2386
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

IWONA dla Zuzanny

Byłam u pediatry. Nosek zatkany. Ale nic innego się nie dzieje. No za 2-3 tygodnie będą zęby powiedziała i kazała się przygotować na marudzenie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:34   #2387
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Skoro juz tu siedze to zapytam o sadzanie. Oli chwalila zawsze Mamas&Papas wiec jak tylko zobaczylam ten sklep pognalam i polowe wykupilam. Zawieszek nie polecam bo jakosc srednia. Wedlug mnie Lamaze duzo lepsze. Kupilam takie oto siedzonko
http://www.mamasandpapas.com/product...601900/type-i/
niby na opakowaniu jest od 3 miesiecy i ze mozna sadzac jak tylko dziecko trzyma glowke ale cos mi sie wydaje ze to nie jest dobry pomysl wiec czekamy. Wiem ze sporo z was juz podaje kaszki i warzywka wiec chyba dzieciaczki jakos siedza juz wiec po czym poznac ze dziecko mozna juz w takie cos sadzac?
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:41   #2388
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Teso, za szczepienia!

Elaine, mam wrazenie, ze jest nieco lepiej (tfu, tfu, tfu) i nie wiem czy to od przewagi Pepti (moje mleczko tez popija) czy od antybiotyku. Niestety nadal go swedzi, czekam na krople Fenistil, oby pomogly.

Musze pochwalic angielska pogode (nie sadzilam, ze do tego dozyje ). W tym roku mielismy cudowne lato, piekna jesien i zima jeszcze nie nadeszla. Mamy codziennie temperature ok 10C, czesto slonecznie i cieplutko. Nie pamietam kiedy przez caly dzien lalo. Dla porownania powiem, ze bywaja tu okresy, gdy pada codziennie!! Tak ze ciesze sie Ciekawe tylko czy snieg spadnie do swiat.

A z nowosci u nas:
- wygralam mate FP Rain Forest, dzis chyba powinna byc dostarczona
-mamy juz piekna choinke


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:47   #2389
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Moje dziecko od 2 godz śpi na dworze. Ja przebieram już nogami bo pojechałabym z nią do sklepu, ale nie chcę jej wybudzać jak będę ją przekładała do fotelika.

Czy Oliath tu się ostatnio pojawiała?
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 11:50   #2390
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Skoro juz tu siedze to zapytam o sadzanie. Oli chwalila zawsze Mamas&Papas wiec jak tylko zobaczylam ten sklep pognalam i polowe wykupilam. Zawieszek nie polecam bo jakosc srednia. Wedlug mnie Lamaze duzo lepsze. Kupilam takie oto siedzonko
http://www.mamasandpapas.com/product...601900/type-i/
niby na opakowaniu jest od 3 miesiecy i ze mozna sadzac jak tylko dziecko trzyma glowke ale cos mi sie wydaje ze to nie jest dobry pomysl wiec czekamy. Wiem ze sporo z was juz podaje kaszki i warzywka wiec chyba dzieciaczki jakos siedza juz wiec po czym poznac ze dziecko mozna juz w takie cos sadzac?
Ja będę sadzać jak Misio sam usiądzie. Nic na siłę. Teraz karmię go w leżaku. Na krzesełko do karmienia przyjdzie jeszcze pora. A skoro mowa o krzesełku, to mama powiedziała żebym kupiła jakie mi się podoba i ona za nie zapłaci. To będzie prezent dla Misia pod choinkę. No, można? Można. A teściowa nie potrafi.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:51   #2391
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Fiazo jak po szczepieniu na pneumokoki?? nie chciałaśpoczekaćdo 7 m-ca, wtedy jest jedno wkłucie mniej
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:52   #2392
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Teso, za szczepienia!

Elaine, mam wrazenie, ze jest nieco lepiej (tfu, tfu, tfu) i nie wiem czy to od przewagi Pepti (moje mleczko tez popija) czy od antybiotyku. Niestety nadal go swedzi, czekam na krople Fenistil, oby pomogly.

Musze pochwalic angielska pogode (nie sadzilam, ze do tego dozyje ). W tym roku mielismy cudowne lato, piekna jesien i zima jeszcze nie nadeszla. Mamy codziennie temperature ok 10C, czesto slonecznie i cieplutko. Nie pamietam kiedy przez caly dzien lalo. Dla porownania powiem, ze bywaja tu okresy, gdy pada codziennie!! Tak ze ciesze sie Ciekawe tylko czy snieg spadnie do swiat.

A z nowosci u nas:
- wygralam mate FP Rain Forest, dzis chyba powinna byc dostarczona
-mamy juz piekna choinke


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
gratuluje wygranej

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Skoro juz tu siedze to zapytam o sadzanie. Oli chwalila zawsze Mamas&Papas wiec jak tylko zobaczylam ten sklep pognalam i polowe wykupilam. Zawieszek nie polecam bo jakosc srednia. Wedlug mnie Lamaze duzo lepsze. Kupilam takie oto siedzonko
http://www.mamasandpapas.com/product...601900/type-i/
niby na opakowaniu jest od 3 miesiecy i ze mozna sadzac jak tylko dziecko trzyma glowke ale cos mi sie wydaje ze to nie jest dobry pomysl wiec czekamy. Wiem ze sporo z was juz podaje kaszki i warzywka wiec chyba dzieciaczki jakos siedza juz wiec po czym poznac ze dziecko mozna juz w takie cos sadzac?
ja bym chyba posadziła w tym dziecko jak samo by siedziało, bałabym się wcześniej
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:02   #2393
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

magolina-jak ubierzesz dziecko do chrztu tak bedzie,nie ma co do tego zadnych wytycznych. A niebieski kombinezon dla chłopczyka jak najbardziej- przyjamniej mi, pasuje!

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

tysia- można ibuprom przy kp

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

czy jest tu jeszcze ktoś kto tak jak ja uważa, ze bajki w tv nie są jeszcze dla naszych maluszków?
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:09   #2394
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Skoro juz tu siedze to zapytam o sadzanie. Oli chwalila zawsze Mamas&Papas wiec jak tylko zobaczylam ten sklep pognalam i polowe wykupilam. Zawieszek nie polecam bo jakosc srednia. Wedlug mnie Lamaze duzo lepsze. Kupilam takie oto siedzonko
http://www.mamasandpapas.com/product...601900/type-i/
niby na opakowaniu jest od 3 miesiecy i ze mozna sadzac jak tylko dziecko trzyma glowke ale cos mi sie wydaje ze to nie jest dobry pomysl wiec czekamy. Wiem ze sporo z was juz podaje kaszki i warzywka wiec chyba dzieciaczki jakos siedza juz wiec po czym poznac ze dziecko mozna juz w takie cos sadzac?
U nas Franek jak się podciągnie i trzyma to sam siedzi. Posadzony bez trzymania się chwieje, a karmimy się w leżaczku. Jeszcze nawet o krzesełku nie myślę, dopóki nie będzie sam sztywno siedział.

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Moje dziecko od 2 godz śpi na dworze. Ja przebieram już nogami bo pojechałabym z nią do sklepu, ale nie chcę jej wybudzać jak będę ją przekładała do fotelika.

Czy Oliath tu się ostatnio pojawiała?
Chyba tak, choć mogę się mylic.


Teso

Iwonka
dla Zuzi



I to tyle, nie mogę dojść do ładu z netem. Pozostaje mi zrobić obiad

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość


czy jest tu jeszcze ktoś kto tak jak ja uważa, ze bajki w tv nie są jeszcze dla naszych maluszków?
Tv powinny oglądać dzieci dopiero w wieku 2-3 lat i to max 15 minut dziennie.

I muszę sie przyznać, że złamałam tą regułę i oglądały z Franiem 1 bajkę, a właściwie jej fragment, choć Franek nie zawsze chce, wtedy zamieniamy to na coś innego. Poza tym czytamy sporo książek, słuchamy piosenek, tańczymy i bawimy się w inny sposób. Także raczej krzywdy mu nie wyrządzam.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:29   #2395
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Fiazo ja też śmigam przeważnie w zielonych gaciach bardzo je lubie, wolechodizć w jednych upranch niż w 10 niewygodnych i pranych co setne wyjscie

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Kayka witamy ponownie !! śliczna mała kaykówna stałe pokarmy hmm.. dzisiaj podam chyba pół łyzeczki kaszki z glutenem, a po 2tygodniach ziemniak i dynie, dzisiaj końcyzmy 5 m-cy i jesteśmy kp

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

misiaczka oby emolient pomógłi nie była to alergia zadna. Od urodzenia Zuza jest kapana w oliatum, aktualnie w oilanie (jest troche tańszy), miała bardzo sucha skóre, nóżki to była katastrofa! teraz juz jest ok ale np jak uzyje rossmanowskiego płynu to od razu widze suche placki na nózkach. Ceną bym sie nie przejmowała za bardzo bo to są płyny bardzo wydajne, my mamy dopiero druga butelke, dajemy dosłownie dwie krople tylko.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Margoś- ale super Twój małolat siedzi w tym krześle!nie zjezdza Ci w dół?? robiłam wczoraj przymiarke Zuzy do krzesełka które dostanie na świeta ale wydaje mi sie że jeszcze nie umie w nim siedzieć, moze za 2-3 tygodniu spróujemy znowu

Edytowane przez iwona335
Czas edycji: 2013-12-11 o 12:36
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:30   #2396
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

IWONKA tak ja. Mój w ogóle TV nie ogląda.


Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:31   #2397
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dla Zuzy
Ita-zdrowia dla Was ciągle
Elaine-my jeździmy do szpitala przy Nowych Ogrodach,koło Urzędu Miasta.Niestety,nie mogę się dodzwonić żeby ustalić termin wizyty,pewnie wszyscy lekarze są na bloku operacyjnym.Spróbuję jutro.
Podczytuję,ale jestem tak zmęczona,że wybaczcie.Jasiek ciągle w nocy je,ale niestety po troszeczku tylko,i za chwilę znowu trzeba wstać.
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:35   #2398
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

iwona335 ja bardzo pilnuje z tz, zeby Piotrek nie ogladał tv
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:39   #2399
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Zuza stawia wszystkim soczki ponieważ dzisaj kończy 5 m-cy i od rana śmieje się tak, że słychać ją w całej wsi


[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;44111223]E
Idziemy na 15.45 na II szczepienie, prosimy o kciuki

Boje sie jak cholera...[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Skoro juz tu siedze to zapytam o sadzanie. Oli chwalila zawsze Mamas&Papas wiec jak tylko zobaczylam ten sklep pognalam i polowe wykupilam. Zawieszek nie polecam bo jakosc srednia. Wedlug mnie Lamaze duzo lepsze. Kupilam takie oto siedzonko
http://www.mamasandpapas.com/product...601900/type-i/
niby na opakowaniu jest od 3 miesiecy i ze mozna sadzac jak tylko dziecko trzyma glowke ale cos mi sie wydaje ze to nie jest dobry pomysl wiec czekamy. Wiem ze sporo z was juz podaje kaszki i warzywka wiec chyba dzieciaczki jakos siedza juz wiec po czym poznac ze dziecko mozna juz w takie cos sadzac?
Ja wsadziłabym w to dziecko, jakby już samo siedziało

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Teso, za szczepienia!

Elaine, mam wrazenie, ze jest nieco lepiej (tfu, tfu, tfu) i nie wiem czy to od przewagi Pepti (moje mleczko tez popija) czy od antybiotyku. Niestety nadal go swedzi, czekam na krople Fenistil, oby pomogly.

Musze pochwalic angielska pogode (nie sadzilam, ze do tego dozyje ). W tym roku mielismy cudowne lato, piekna jesien i zima jeszcze nie nadeszla. Mamy codziennie temperature ok 10C, czesto slonecznie i cieplutko. Nie pamietam kiedy przez caly dzien lalo. Dla porownania powiem, ze bywaja tu okresy, gdy pada codziennie!! Tak ze ciesze sie Ciekawe tylko czy snieg spadnie do swiat.

A z nowosci u nas:
- wygralam mate FP Rain Forest, dzis chyba powinna byc dostarczona
-mamy juz piekna choinke


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
Zazdroszczę taiej pogody, choć ja dzisiaj też nie mogę narzekać, słoneczko i prawie 10 stopni
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:40   #2400
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dziekujemy za odpowiedzi. Krzeselka do karmienia jeszcze nie mamy ale chcemy jakies wysokie do stolu. To co mam to do siedzenia tak na podlodze no i wlasnie nie wiem po co bo jak dziecko samo bedzie siedziec to mu niepotrzebne

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Tv powinny oglądać dzieci dopiero w wieku 2-3 lat i to max 15 minut dziennie.

I muszę sie przyznać, że złamałam tą regułę i oglądały z Franiem 1 bajkę, a właściwie jej fragment, choć Franek nie zawsze chce, wtedy zamieniamy to na coś innego. Poza tym czytamy sporo książek, słuchamy piosenek, tańczymy i bawimy się w inny sposób. Także raczej krzywdy mu nie wyrządzam.
Ja mam caly dzien tylko programy informacyjne wlaczone, ewentualnie top gear albo jakis mecz jak mnie ochota najdzie i dziecko co chwile lapie na tym ze oglada
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.