Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 09:03   #2431
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Mamy znów zapalenie siusiaka. Od wczoraj spuchnięty i czerwony. Smaruje tą maścią co ostatnio i jest lepiej a do przychodni nie ma już miejsc no paranoja!!
Jeszcze mam pytanie jakie podajecie ryby i w jakiej formie. Ja się bardzo boję ości. Kiedyś kupiłam łososia bardzo staranie wyjmowałam ości potem jeszcze zmiksowałam a i tak przy karmieniu kilka jeszcze znalazłam. Teraz podaje mu rybe tylko ze słoiczków, no ale ileż tak można.
__________________
17.08.2012 godz. 20.20 WOJTUŚ
http://tutusiek.blogspot.com/
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 09:55   #2432
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
Mamy znów zapalenie siusiaka. Od wczoraj spuchnięty i czerwony. Smaruje tą maścią co ostatnio i jest lepiej a do przychodni nie ma już miejsc no paranoja!!
Jeszcze mam pytanie jakie podajecie ryby i w jakiej formie. Ja się bardzo boję ości. Kiedyś kupiłam łososia bardzo staranie wyjmowałam ości potem jeszcze zmiksowałam a i tak przy karmieniu kilka jeszcze znalazłam. Teraz podaje mu rybe tylko ze słoiczków, no ale ileż tak można.
Biedny Oby szybko przeszło

Podaję wszystkie ryby, które jem sama. Zawsze je ze mną i dokładnie sprawdzam, czy nie ma ości. Czytałam gdzieś, że dzieciom najlepiej dawać mięso z rekina, bo nie ma ości tylko chrząstki. Można kupić fileta z rekina w Biedronce
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:00   #2433
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

ja też się ości boję.....oglądam każdy kawałek dokładnie.

Sol a po ile te rekin ?

Moim rodzicom właśnie montują kuchnie tak więc tego skończy się przychodzenie do nas
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:04   #2434
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Nela nie mam pojęcia, bo nie kupowałam. A i w Biedronce dawno nie byłam
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:18   #2435
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Allebazi mała je te same ryby co my. Ostatnio mirune. Kupuje filet, a przed podaniem jeszcze sprawdzam czy nie ma osci. Póki co problemów nie było

Byłam na spacerze i wracałam bardzo szybko. Mała zasypiala mi w wozku, a chciałam ja położyć do lozeczka
U nas piękna pogoda, świeci słoneczko. No, bajka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:20   #2436
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Ja idę zaraz do biedronki to zobaczę.

Allebazi zdrówka dla małego. U nas dziś była masakra w nocy
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:34   #2437
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Ja rowniez daje młodemu ryby takie jak my jemy, zawsze staram sie dokładnie sprawdzic czy nie ma osci.

Allebazi współczuje problemów z siusiakiem

A ja czekam na Tesciowa
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 10:40   #2438
Malwina_a
Rozeznanie
 
Avatar Malwina_a
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
masz jakiś smakowy> Jas dzis wypil, ale minę miał nietęgą zaraz po dałam mu maleńki kawałek czekoladki bo bałam sie ze zwymiotuje mam tran o smaku naturalnym
Mam cytrynowy, jak wypije to zabiera mi łyżkę i jeszcze ją oblizuje(dla mnie ten tran jest ochydny).

Miałam iść na spacer z małą a ona wolała iść na drzemkę, pogoda u nas wiosenna
Malwina_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:21   #2439
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

U nas noc tez tragiczna. Chyba najgorsza odkad mala sie urodzila. Jestem zmartwiona co sie z tym moim dzieckiem dzieje
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:36   #2440
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Nie będę oryginalna - u nas tez kiepska noc. Mala obudzila sie okolo godz. 3 i nie mogla zasnac, z pol godziny to trwalo. Poza tym bylo jeszcze kilka pobudek. Musze przyznac ze dzieki kp nie są one zmorą i nie ma placzu. Ale z drugiej strony moze te pobudki są wlasnie przez kp? Moze gdyby nie kp to by spala calą noc? Tego nie wiem.

Ph ja daję malej od jakiegos czasu tran naturalny i ona go uwielbia. Zjada go mrucząc "mmmmmm" i klepiąc sie po brzuszku

Ryby dajemy te ktore my jemy. Tz bardzo dokladnie je ogląda pod kątem ości, boi sie ich i pewnie slusznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 11:44   #2441
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

U nas też tragiczna noc Nie pamiętam kiedy ostatnio spaliśmy w miarę spokojnie, bez miliona pobudek

Mąż dziś i jutro ma wolne. Zaraz odstawiamy Dorotkę do przedszkola (ostatni raz w tym roku) i jedziemy zrobić Marysi zdjęcie do paszportu-mam nadzieję, że nie będzie marudzić i uda się to w miarę szybko zrobić A jutro wyprawa do konsulatu.

Pogodę też mamy wiosenną
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 11:55   #2442
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Dzieki za odp. odnośnie ryb. no właśnie ja tez niby wtedy dokładnie oglądałam a i tak coś pominełam.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony moze te pobudki są wlasnie przez kp? Moze gdyby nie kp to by spala calą noc? Tego nie wiem.
Odstawiłam W. ponad tydzień temu i na dzień dzisiejszy pobudek jest tyle samo ale zasypia niemalże natychmiast i liczę na to że to jeszcze przyzwyczajenie do ssania i za jakiś czas nie będzie się budził.
__________________
17.08.2012 godz. 20.20 WOJTUŚ
http://tutusiek.blogspot.com/
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:06   #2443
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Jednak nie byłam w biedronce :P

u nas od 22 do 2 nie chciała spać.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:20   #2444
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Pisałam wcześniej, że wracałam szybko z mała że spaceru bo mi zasypiala w wozku. No, więc mała nie spi. Ledwo co przekroczylysmy prog domu corcia się ożywiła i buszuje w najlepsze...

A wiecie czego malż ja uczy?
Pyta: kto jest łobuzem? A corcia ochoczo odpowiada: Ja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:32   #2445
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Byłam w biedro. Nie ma u nas tego rekina.
Mandi Wojtuś mi tak robił jak był jeszcze mały. Zasypiał w wózku to ja szybko pędem do domu żeby pospał w łóżeczku a jak go wnosiłam na górę to oczy szeroko otwarte i koniec spania.
__________________
17.08.2012 godz. 20.20 WOJTUŚ
http://tutusiek.blogspot.com/

Edytowane przez allebazi
Czas edycji: 2013-12-17 o 12:33
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:46   #2446
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Wanilllka wydaje mi się, że jest właśnie około 18 m-ca
Mój P. czasem ma podobne zachowania, ale u niego to już było w lato... czyli koło roku

Co do ryb, P. je te co my, kupuję filety i dokładnie sprawdzam, nawet wczoraj mieliśmy na obiad

Dzisiaj jest pięknie, my też po spacerku, teraz mały śpi - poszło gładko, wczoraj nie było tak łatwo

A w nocy też była pobudka z rykiem i środek przeciwbólowy, bo to chyba zęby... P. nie da sobie zrobić przeglądu, ostatnio jak się śmiał i otworzył szeroko paszczę mignęła mi tylko trójka, która chyba się już nawet przebiła albo za chwilę się przebije...

No i odezwał się chrzestny P., żeby podziękować za prezenty dla dziewczyn, dzisiaj im przyszły i już są nawet rozpakowane, młodsza już podobno buszuje z nimi, starsza nie wróciła ze szkoły, więc jeszcze nie wie, że coś na nią czeka

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Allebazi współczuję życzę szybkiej poprawy!

Linka miałam ostatnio te same myśli, tzn. że P. budzi się praktycznie każdej nocy, bo karmię go piersią...

P. tranu nie pije, może powinnam spróbować
Zabawnie, P. tak robił ostatnio jak jadł pomidorówkę, tak mu smakowała

Edytowane przez katja_22
Czas edycji: 2013-12-17 o 12:48
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:48   #2447
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
Mamy znów zapalenie siusiaka. Od wczoraj spuchnięty i czerwony. Smaruje tą maścią co ostatnio i jest lepiej a do przychodni nie ma już miejsc no paranoja!!
Jeszcze mam pytanie jakie podajecie ryby i w jakiej formie. Ja się bardzo boję ości. Kiedyś kupiłam łososia bardzo staranie wyjmowałam ości potem jeszcze zmiksowałam a i tak przy karmieniu kilka jeszcze znalazłam. Teraz podaje mu rybe tylko ze słoiczków, no ale ileż tak można.
uu współczuje, skąd te zapalenia, może powinien obejrzec to chirurg?

co do ryb podaję takie jak jemy my, głównie pstrąga lub łososia, niestety ryb nie lubimy i jemy tylko z rozsądku
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Biedny Oby szybko przeszło

Podaję wszystkie ryby, które jem sama. Zawsze je ze mną i dokładnie sprawdzam, czy nie ma ości. Czytałam gdzieś, że dzieciom najlepiej dawać mięso z rekina, bo nie ma ości tylko chrząstki. Można kupić fileta z rekina w Biedronce
tylko sprawdz czy ten rekin z Wietnamu nie ejst, to ponoć azjatyckie ryby karmione sa jakims świństwem
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Allebazi mała je te same ryby co my. Ostatnio mirune. Kupuje filet, a przed podaniem jeszcze sprawdzam czy nie ma osci. Póki co problemów nie było

Byłam na spacerze i wracałam bardzo szybko. Mała zasypiala mi w wozku, a chciałam ja położyć do lozeczka
U nas piękna pogoda, świeci słoneczko. No, bajka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jas też zasypia na spacerze, w zasadzie nawet wolę te opcję bo potem go wnosze do domu i kłade do lóżeczka,a tak usnął na drzeme dopiero teraz po długim ryku bo spać nei chciał

Cytat:
Napisane przez Malwina_a Pokaż wiadomość
Mam cytrynowy, jak wypije to zabiera mi łyżkę i jeszcze ją oblizuje(dla mnie ten tran jest ochydny).

Miałam iść na spacer z małą a ona wolała iść na drzemkę, pogoda u nas wiosenna
aha dla mnie tez ochyda, fuj
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:09   #2448
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
uu współczuje, skąd te zapalenia, może powinien obejrzec to chirurg?
Bylismy u chirurga tamtym razem i dał nam maśc do smarowania po której ładnie zeszło. Później bylismy też w przychodni u chirurga - tylko że wtedy już po zapaleniu nie było śladu więc tylko obejrzał i kazał odciągać napletek. No i odciągam bo skoro juz zaczęłam to się tego trzymam i bardzo ładnie mu schodzi cały czas - ale szczerze to mysle, że jednak nie powinno sie odciągać i wtedy by żadne paprochy tam nie właziły bo byłby sklejony od początku.
__________________
17.08.2012 godz. 20.20 WOJTUŚ
http://tutusiek.blogspot.com/
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:28   #2449
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
Bylismy u chirurga tamtym razem i dał nam maśc do smarowania po której ładnie zeszło. Później bylismy też w przychodni u chirurga - tylko że wtedy już po zapaleniu nie było śladu więc tylko obejrzał i kazał odciągać napletek. No i odciągam bo skoro juz zaczęłam to się tego trzymam i bardzo ładnie mu schodzi cały czas - ale szczerze to mysle, że jednak nie powinno sie odciągać i wtedy by żadne paprochy tam nie właziły bo byłby sklejony od początku.
szczerze to nie znam się, co lekarz to opinia w każdym razie niefajnie, że mu nawracją te zapalenia
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 13:42   #2450
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Chyba modelką zostanę Mamuśka robiła zdjęcie spodni i musiałam mierzyć. Ma piękne z Zary, rozmiar 34 i... za duże na mnie
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 14:11   #2451
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hello
Nie będę oryginalna - pogoda u nas też wreszcie piękna (wyszłyśmy o 11, wróciłyśmy godzinę temu tylko dlatego, że już za obiad chciałam się wziąć, a i mała głodna była, ostatnich 20 minut wołała tylko "bułka!". Ale tak się przyjemnie łaziło, że mogłabym jeszcze z godzinkę pospacerować). Ech, niech to trwa jak najdłużej, po koszmarnym listopadzie i bardzo kiepskiej pierwszej połowie grudnia niech słońce wychodzi choćby co trzeci dzień, błagam...

Noc u nas ani zła ani dobra, oczywiście były pobudki, ale bez awantur, mała łyknęła odrobinę wody i spała dalej


Sol, trudno mi polecić Ci jakąś rosyjską muzykę, bo to (co pokazałaś i co Ci się podoba) raczej nie są gatunki, na których bym się znała. Wspomnianych przez Ciebie wykonawców oczywiście kojarzę, Kirkorow to niedościgniony mistrz coveru (mistrz raczej w sensie ilości, niż jakości ) i przedstawiciel czegoś, co można nazwać "disco-rusko", więc jeśli raz w dekadzie uda mu się zrobić coś trochę sensowniejszego, to to raczej wyjątek niż reguła
Swego czasu słuchałam dużo i namiętnie Pawła Kaszyna, ale na youtube aż trochę strach wchodzić, bo co teledysk, to straszniejszy (wyglądają, jakby były kręcone nie 10-15, ale 35 lat temu ). No i to jest wykonawca, którego ceniłam w 90% za bardzo poetyckie (żeby nie rzec, że często wprost zagmatwane) teksty, w 10 za muzykę, więc trudno mi go polecać. Zresztą do tego złamanego, dziwacznego głosu też chyba trzeba amatora
O http://www.youtube.com/watch?v=NMNI4...D3FBA7EAA079E8
Na studiach zdarzało mi się słuchać też grupy Мумий Тролль http://www.youtube.com/watch?v=H-NO1GTBRD4 , natomiast co do tego, co się dzieje aktualnie w rosyjskiej muzyce, nie będę ściemniać - nie wiem.

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
Mamy znów zapalenie siusiaka. Od wczoraj spuchnięty i czerwony. Smaruje tą maścią co ostatnio i jest lepiej a do przychodni nie ma już miejsc no paranoja!!
Jeszcze mam pytanie jakie podajecie ryby i w jakiej formie. Ja się bardzo boję ości. Kiedyś kupiłam łososia bardzo staranie wyjmowałam ości potem jeszcze zmiksowałam a i tak przy karmieniu kilka jeszcze znalazłam. Teraz podaje mu rybe tylko ze słoiczków, no ale ileż tak można.
jak większość dziewczyn - daję małej te, które sami jemy. Z tym że żadne z nas (poza dzieckiem) za rybami nie przepada, więc jemy je raczej rzadko. Żeby więc mała taka całkiem poszkodowana nie była (i skazana na rybę 4 razy w roku ) kupuję jej też czasem paluszki rybne, jakieś takie bio-eko znaleźliśmy, sprawiają wrażenie bardzo przyzwoitych, no i ości tam nie ma na pewno
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 14:16   #2452
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

A ja wypracowałam wreszcie plan dnia (z dużą pomocą niani ) Każdego dnia są 2 spacery, jeden z nianią, drugi ze mną i jedna drzemka - w południe (11-12.30). Sen nocny 21-8. To działa!
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 14:29   #2453
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość

Sol, trudno mi polecić Ci jakąś rosyjską muzykę, bo to (co pokazałaś i co Ci się podoba) raczej nie są gatunki, na których bym się znała. Wspomnianych przez Ciebie wykonawców oczywiście kojarzę, Kirkorow to niedościgniony mistrz coveru (mistrz raczej w sensie ilości, niż jakości ) i przedstawiciel czegoś, co można nazwać "disco-rusko", więc jeśli raz w dekadzie uda mu się zrobić coś trochę sensowniejszego, to to raczej wyjątek niż reguła
Swego czasu słuchałam dużo i namiętnie Pawła Kaszyna, ale na youtube aż trochę strach wchodzić, bo co teledysk, to straszniejszy (wyglądają, jakby były kręcone nie 10-15, ale 35 lat temu ). No i to jest wykonawca, którego ceniłam w 90% za bardzo poetyckie (żeby nie rzec, że często wprost zagmatwane) teksty, w 10 za muzykę, więc trudno mi go polecać. Zresztą do tego złamanego, dziwacznego głosu też chyba trzeba amatora
O http://www.youtube.com/watch?v=NMNI4...D3FBA7EAA079E8
Na studiach zdarzało mi się słuchać też grupy Мумий Тролль http://www.youtube.com/watch?v=H-NO1GTBRD4 , natomiast co do tego, co się dzieje aktualnie w rosyjskiej muzyce, nie będę ściemniać - nie wiem.


jak większość dziewczyn - daję małej te, które sami jemy. Z tym że żadne z nas (poza dzieckiem) za rybami nie przepada, więc jemy je raczej rzadko. Żeby więc mała taka całkiem poszkodowana nie była (i skazana na rybę 4 razy w roku ) kupuję jej też czasem paluszki rybne, jakieś takie bio-eko znaleźliśmy, sprawiają wrażenie bardzo przyzwoitych, no i ości tam nie ma na pewno
Dzięki Nie rozumiem o czym śpiewają, bo nie znam rosyjskiego, dlatego słucham jedynie ze względu na melodyjność właśnie rosyjskich piosenek. Posłucham tej z linku, jak Fabi wstanie.
Po rosyjsku to umiem jedynie czytać, wyuczyłam się cyrylicy, żeby cokolwiek umieć Myślałam kilka lat temu nad studiami w tym kierunku, ale w końcu zrezygnowałam. Sama nie wiem czemu



Chyba przejdę się na ciuchland
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 15:21   #2454
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

U nas też noc tragiczne mala sie darla jak opetana!

W piątek uderzyłam sie w reke. Nie bolala mnie az tak mocno jednak wczoraj sie pogorszylo a dzis umieram bolu mam trudności z chwytaniem kazdy ruch sprawia mi ogromny bol nie umiem nawet podnieść Amelki. Chyba pojade na pogotowie
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 16:06   #2455
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hejka

widzę zbiorowe narzekanie na dzieciaki
ja nie narzekam-u Nas (odpukać) spokojnie, dni mijają na zabawie, spacerku, czytaniu książek, układaniu lego, a noce również należą do cudownych-bowiem są niemal całkowicie przespane u siebie, cichutkie i spokojne...

także współczuję Wam
ale my dopiero mamy 16. miesiąc, za chwilę może się cosik zmienić...

ja już jedną nogą w PL-prezenty zakupione, książeczki od Arosa dotarły szczęśliwie, nic mi nie pozostaje jak powoli się pakować
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 16:14   #2456
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Od kilku dni znów używamy huśtawki. Przez kilka miesięcy leżała na szafie bo nie wzbudzała entuzjazmu.
I teraz jest szał! Zaprowadza mnie do niej i każe się posadzić. Dziś siedział w niej ze 40min a przed chwilą w niej usnął po kolejnym bujaniu
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 16:15   #2457
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A ja wypracowałam wreszcie plan dnia (z dużą pomocą niani ) Każdego dnia są 2 spacery, jeden z nianią, drugi ze mną i jedna drzemka - w południe (11-12.30). Sen nocny 21-8. To działa!
Pewnie że działa od dawna mamy wypracowany plan dni i staram się go trzymać to dużo ułatwia





Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
U nas też noc tragiczne mala sie darla jak opetana!

W piątek uderzyłam sie w reke. Nie bolala mnie az tak mocno jednak wczoraj sie pogorszylo a dzis umieram bolu mam trudności z chwytaniem kazdy ruch sprawia mi ogromny bol nie umiem nawet podnieść Amelki. Chyba pojade na pogotowie
Brzmi nieciekawie. Mam nadzieję, że nic powaznego



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 16:19   #2458
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Wróciłam z ciuchlandu, ale kupiłam tylko 2 rzeczy Było sporo fajnych spodni dziecięcych, ale rozmiar 86, czyli już za małe
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 17:36   #2459
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

na Wielkanoc był śnieg to chociaż na BN będzie ciepło i słonecznie

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
A wiecie czego malż ja uczy?
Pyta: kto jest łobuzem? A corcia ochoczo odpowiada: Ja


alebazi współczuję myślałam że chłopcom takie rzeczy sie nie zdarzają, a temacie ryb - daje mu to co my jemy, w praktyce tylko łososia, innych ryb nie robię bo nie lubię

Kajta dzięki za odpowiedź, chociaż Ty jedna przeczytałaś mój post

Sol 86 już za małe? to Fabiś ma długie nóżki

a co do nocnego spania i kp to ja jestem niemal pewna, że ma to związek, odkąd nie karmie w dzień Mały lepiej śpi w nocy, budzi się jeszcze 2 razy ale w zasadzie nie je prawie nic, cmoknie kilka razy i spi dalej a czasem wystarczy tylko pogłaskać, mam zamiar zabrać się za oduczenie go nocnego cycowania, zostawię tylko jedno karmienie na dobę, to okolicach 19 czyli 2 h przed snem

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2013-12-17 o 17:37
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 18:38   #2460
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Czesc
Lacze sie w bolu - juz boje sie zasypiania.

Daje te ryby, ktore my jemy, czyli przerozne - wszyscy bardzo je lubimy.
Odliczam dni do przerwy swiatecznej...

Mamcia, jak reka?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 06:40:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.