Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuertaventura - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 15:18   #571
planetka_
Raczkowanie
 
Avatar planetka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Celbridge
Wiadomości: 222
Lanzarote

Zrobilam juz listę miejsc ktore chciałabym odwiedzić. Kusi mnie nurkowanie ;-) nigdy nie mialam okazji aby spróbować.. Zobaczymy. Dzięki!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum na iPhone.
planetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 09:10   #572
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Fuerteventura;)

czesc! jeste juz kilka dni na wyspie i chcielismy sobie wyporzyczayc auto aby pozwidzac i nakramic pregowca czy ktos moze wie, gdzie dokladnie trzeba jechac aby zobaczyc i moc pokarmic te pregowce? i co one jedza? orzechy??
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 17:36   #573
Beffana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 150
Dot.: Fuerteventura;)

Biegają po plazach lub na Morro Velosa jest ich pelno(punkt widokowy). Ja wzielam orzeszki ziemne w skorupkach i im dawalam
Beffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 00:20   #574
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Fuerteventura;)

jedzą orzechy i owoce, tyle że są SZKODNIKAMI i zaburzają wyjątkowy ekosystem Fuerteventury, a karmienie ich tylko im w tym pomaga.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:08   #575
mustas8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fuerteventura;)

A czy może orientujecie się czy gdzieś w playa esquinze, może w pobliżu hotelu sbh znajduje się wypożyczalnia rowerów?
mustas8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 22:24   #576
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Fuerteventura;)

wrocilam już z tej pięknej wyspy i jedna rzecz nie daje mi spokoju. Może ktoś wie po co ludzie układają we wszytskich punktach widokowych na wyspie wieżyczki z kamieni? Wszędzie pełno poustawianych tych kamieni na sobie. Czy to jakiś symbol czegoś? Będąc w jednym z punktów widziałam nawet tabliczkę z przekreślonymi tymi wieżyczkami z kamieniami, tz zakaz układania tych kamieni na sobie. Skoro już są na wyspie "zakazy układania tych kamieni" to widzę, że ten zwyczaj mocno jest tam zakorzeniony, pytanie moje po co? nie może mi to dać spokoju
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 23:00   #577
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Fuerteventura;)

kilka tłumaczeń:
- zaznaczanie terenu - zamiast budowania całego muru, mniej więcej co 50-100 metrów stawiano coś takiego,
- znaczenie magiczne - nie oszukujmy się, dawni Kanaryjczycy nie byli chrześcijanami
- zwykła nuda pasterzy - nie mieli co robić to bawili się kamieniami,
- obecnie naśladownictwo tego, co jest we wszystkich miejscach wyspy.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 23:09   #578
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Fuerteventura;)

dzieki za odp zwiedzając wyspę ciągle się na to natykałam i nie mogłam dojść co to jest
a wiesz może dlaczego tak wiele budynków jest opuszczonych? rzuciło się mi w oczy, że ludzie rozpoczynali tam inwestycje, budowali budynki pod hotele czy szeregowe domy i teraz stoją nieskończone i nie ma tam już budowy. Wyspa wygląda na rozwijającą się, a tu ciągle jakieś opuszczone molochy widziałam. Trudno tam wejść w branże turystyczną? a w ogóle skąd wyspa bierze wodę słodką? Jest tam jakaś "oczyszczalnia słonej"?
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:16   #579
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Fuerteventura;)

woda słodka- odsalana z oceanu. niektóre hotele (np. Elby przy polu golfowym) mają własną odsalarnię.
nie ma budowy bo jest kryzys, nie tylko na Wyspach ale i w całej Hiszpanii. ponad 30% bezrobocie jednak wpływa na to, że ludzie nei mają kasy. aktualnie można kupić fajne mieszkania/domy za 100 tys euro - coś, co kiedyś było niemożliwe. poza tym część rozpoczętych placów budowy nie jest kontynuowana, bo nie dostali zezwoleń - ale to wtedy tylko latarnie, krawężniki i skrzynki z mediami są, a nie opuszczone domy.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 10:46   #580
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Fuerteventura;)

My też wróciliśmy co tu dużo mówić - wyspa jest cudowna! Ja się w niej zakochałam bez pamięci podróż poślubna bajeczna! Lepszego miejsca nie mogliśmy wybrać hotel - rewelacja!
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 12:50   #581
JUSTYNA2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fuerteventura;)

Możecie coś powiedzieć na temat hotelu Magic Life Fuerteventura,jego lokalizacji oraz miejsc ,które warto zwiedzić w jego okolicy tj,na południu i centrum Fuerty. Padło na ten hotel ,ponieważ mieliśmy ograniczony wybór.Planujemy wynająć auto na 1 dzień ( będziemy tam tylko tydzień) a 1 dzień chcemy przeznaczyć na Lanzarote.Chciałabym zobaczyć różnorodność krajobrazu ,turkus plaż ,niekoniecznie zjeżdżając całą wyspę wzdłóż i w szerz....nie mamy tyle czasu a chcemy też poleniuchować.Wyjazd na Fuertę wypadł nieoczekiwanie (nagła zamiana z Kenii ..z jakich powodów każdy wie )nie jesteśmy ,,doedukowani "jeśli chodzi o tą wyspę a wyjazd już 13 października.Cenne będą wszelkie podpowiedzi

Edytowane przez JUSTYNA2006
Czas edycji: 2013-10-01 o 14:39
JUSTYNA2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 10:41   #582
daria w
Raczkowanie
 
Avatar daria w
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
KANARY - hotel Be Live Lanzarote - co sądzicie?

Była któraś z Was? Co sądzicie? Jakie są warunki? Jaka obsługa? Na zdjęciach prezentuje się bosko, czy rzeczywiście tak wygląda?
Wybieram się z mężem na Kanary w grudniu i chcemy znaleźć coś naprawdę fajnego
daria w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 16:56   #583
elka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: KANARY - hotel Be Live Lanzarote - co sądzicie?

Ja byłam w zeszłym roku Wybrałyśmy się na wyspy kanaryjskie z przyjaciółką przez rainbow tours i powiem że naprawdę muszę pochwalić, bo miejscówka pierwsza klasa! Od początku czułyśmy się jak księżniczki, obsługa bardzo miła, ciągle pytali się czy nic nam nie trzeba. A wnętrza? Aaahhh... Powiem ci, luksus i to z najwyższej półki Wykupiłyśmy sobie pokoik z widokiem na morze i to było po prostu cudowne. Po tym wyjeździe zrobiłam sobie na ścianie fototapetę z takim widokiem żeby przypominał mi o wakacjach A, no i jedzenie pierwsza klasa. Ze swojej strony szczerze polecam, jak dla mnie rewelka.
elka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:07   #584
Naina25
Raczkowanie
 
Avatar Naina25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 30
Dot.: Teneryfa

Na Teneryfie byłam jak dotąd dwukrotnie: wakacje 2010 i 2013, pierwszy raz półtora miesiąca, drugi raz trzy tygodnie i wiem, że jeszcze tam wrócę. Uwielbiam tą wyspę!
W obu przypadkach nie korzystaliśmy z usług biura podróży. Lecieliśmy tanimi liniami i sami wynajmowaliśmy mieszkanie w Las Americas. Oba mieszkania były przytulne, w pełni wyposażone, z basenem i wcale nie drogie, tym bardziej, że koszty wynajmu rozłożyliśmy na cztery osoby.
Z miejsc które widziałam i które gorąco polecam mogę wymienić:
- Barrano de Masca. Absolutnie najfajniejsze jak dla mnie miejsce na Teneryfie. Przepiękne widoki, zielono, dziko. Najlepiej zostawić auto na Masce i wędrować wąwozem do oceanu (jakieś trzy godziny). Wychodzi się na świetnej, kamienistej plaży z ogromnymi falami, gdzie doskonale widać klify Los Gigantes. Stamtąd można łodzią dopłynąć do Los Gigantes. I z Los Gigantes taksówką lub autobusem wrócić na Mascę. Można też oczywiście z powrotem wracać wąwozem
- Wulkan Teide i Park Narodowy Teide. Moim marzeniem do tej pory niezrealizowanym jest wjechać i zjechać stamtąd rowerem
- Loro Parque, ogromny park zoologiczny z show z orkami, delfinami, papugami i lwami morskimi, z największym w Europie pingwinarium i ogrodem orchideii. Hitem dla mnie jest Baby Station, gdzie można obserwować świeżo wyklute papużki. Jeden dzień to zdecydowanie za mało, by na spokojnie wszystko obejrzeć.
- Siam Park - park wodny. Rewelacyjne zjeżdżalnie, jednak kolejki na nie są masakrycznie długie... Niekiedy na niektóre zjazdy np. na Tower of Power, trzeba czekać i czterdzieści minut... Adrenalina, jaką się wtedy przeżywa, jest jednak tego warta
Ogólnie uwielbiam spędzać czas aktywnie, na Teneryfie mało co leżałam plackiem na plaży, staraliśmy się jak najwięcej ruszać i zwiedzać. Miałam to szczęście, że mamy dużo znajomych mieszkających na Teneryfie od lat, oni zabrali nas w miejsca gdzie przeciętny turysta rzadko dociera, na przykład do fabryki koziego sera za Costa Adeje
Zawsze powtarzam że jak mi w życiu nie wyjdzie, pojadę na Teneryfę przygotowywać jedzenie dla papużek w Loro Parque.
__________________
Włącz pozytywne myślenie!
http://www.taksmakujezycie.com/

Mój BLOG o psychologii pozytywnej, o książkach, podróżach, sporcie, przyjaźni i wszystkich innych rzeczach, które sprawiają, że życie ma niepowtarzalny smak.
Naina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 17:15   #585
womanontheway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 198
Gran Canaria

Za 2 miesiace lece na gran canarie wypoczac. bylam na teneryfie i lanzarote, ale nigdy na Canarii. Macie dziewczyny jakies informacje? gdzie sie bawic, co zwiedzic, gdzie odpoczywac.
narazie mam bilet lotniczy
__________________
podróze http://womanontheway.wordpress.com/


fitness blog: http://elizasylwia.blogspot.ie/
TRENUJE...WSZYSTKO CO SIE DA
bylo: 82kg, jest 58kg
womanontheway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:10   #586
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Gran Canaria

Zajrzyj na watek "Wyspy kanaryjskie". Tam dziewczyny opisywaly wrazenie z Gran Canarii i wklejaly fotki
Ja ze swojej strony polecam rejony Puerto Rico i Puerto de Mogan na ta pore roku. W najbardziej imprezowej i popularnej czesci Gran Canarii- Maspalomas i Playa del Ingles napewno nie poplywasz- strasznie tam wieje i woda lodowata, bo nie ma tam zadnych zatoczek, sa za to bardzo duze fale.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_

Edytowane przez atsenka
Czas edycji: 2013-11-26 o 20:13 Powód: Dopiska
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 22:24   #587
aniapoi
Raczkowanie
 
Avatar aniapoi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 52
Dot.: Gran Canaria

ja lecę za 18 dni takze zapraszam po tym czasie na swojego bloga. Tez slyszalam o Mogan, ze fajnie. Będę podrożować ze swoją 5cio latką dlatego imprezowe miejscówki nie wchodzą w grę
aniapoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:26   #588
mimi05
Raczkowanie
 
Avatar mimi05
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 331
GG do mimi05 Wyślij wiadomość przez MSN do mimi05 Send a message via Skype™ to mimi05
Dot.: Fuerteventura;)

Planuję z mężem wyjazd na Fueeteventure powiedzcie jaka pogoda jest w grudniu, czego możemy się spodziewać, planujemy wyjechać w okolicach 09 grudnia. A może w tym okresie wybrać Gran Canarie albo Teneryfę, gdzie będzie cieplej??
__________________
رحلة الألف ميل تبدأ بخطوة

The journey a 1000 miles begins with one step.
mimi05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 19:28   #589
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Fuerteventura;)

Cytat:
Napisane przez mimi05 Pokaż wiadomość
Planuję z mężem wyjazd na Fueeteventure powiedzcie jaka pogoda jest w grudniu, czego możemy się spodziewać, planujemy wyjechać w okolicach 09 grudnia. A może w tym okresie wybrać Gran Canarie albo Teneryfę, gdzie będzie cieplej??
Fuerteventura slynoe z silnych wiatrow. W grudniu polecam Gran Canarie i Teneryfe bardziej. Bylam na obu w grudniu i bylo cieplutko i nawet w oceanie sie kapalam
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 11:50   #590
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

We wrześniu 2014 chcemy lecieć z narzeczonym na Teneryfę w podróż poślubną więc chciałam odświeżyć wątek i podpytać kolejne dziewczyny, które tam były o wrażenia, hotele, ceny, itp.

Z jakiego biura w ogóle byliście? my przeglądamy oferty Rainbow Tours i Alfa Star
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 05:48   #591
womanontheway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 198
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

bardzo fajny temat. ja juz bylam na Lanzarote, spedzilam tez prawie miesiac na Teneryfie. w lutym lece na Gran Canarie. jakiej pogody moge sie spodziewac? jakie miejsce najlepsze? Czy tam sie cos dzieje w lutym, jesli chodzi i imprezy? wiem, ze karnawal jest wtedy ale czy swietuja Hiszpanie?
__________________
podróze http://womanontheway.wordpress.com/


fitness blog: http://elizasylwia.blogspot.ie/
TRENUJE...WSZYSTKO CO SIE DA
bylo: 82kg, jest 58kg
womanontheway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:50   #592
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Fuerteventura;)

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Fuerteventura slynoe z silnych wiatrow. W grudniu polecam Gran Canarie i Teneryfe bardziej. Bylam na obu w grudniu i bylo cieplutko i nawet w oceanie sie kapalam
Moim zdaniem spokojnie można jechać na Fuertę w grudniu, ja byłam i ani mnie nie przewiało ani nie zmarzłam
Przy tych temp wiatr jest akurat nie przeszkodą, a błogosławieństwem.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 15:52   #593
monijon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Czy Hiszpanie świetują? Jeszcze jak
monijon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 17:41   #594
Sycyliano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Teneryfa koncem wrzesnia? porady, wrazenia, doswiadczenia...

Najlepiej z apartamentami na Teneryfie to przez biuro Dial World Exchange i już mówię:kosztują tylko 340 euro za tydzień za 4 do 6 osób przy czym będą to apartamenty w najlepszych ośrodkach na Wyspie.Wiem co mówię gdyż właśnie jestem w Playa Las America,jest grudzień i jest cudnie.Przedtem jeżdziłem na Maltę ale na Teneryfie jest nie tylko cieplej ale i dużo taniej.Pozdrawiam
Sycyliano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:55   #595
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
We wrześniu 2014 chcemy lecieć z narzeczonym na Teneryfę w podróż poślubną więc chciałam odświeżyć wątek i podpytać kolejne dziewczyny, które tam były o wrażenia, hotele, ceny, itp.

Z jakiego biura w ogóle byliście? my przeglądamy oferty Rainbow Tours i Alfa Star

My bylismy dwa lata temu na teneryfie. ALe nie lecielismy z biura tylko na wlasna reke i wyszlo nas to o wiele taniej. Spalismy w Apartments California Playa de las Americas rzut beretem od plaży.
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 20:22   #596
aniapoi
Raczkowanie
 
Avatar aniapoi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 52
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

na Gran Canarii mogę polecic swietny hostel - El Warung. Jest jeden przy plazy w Las Palmas i hostel-jaskinia w górach ( Artenara ). Hostel to nie jest wymarzona opcja na Kanarach ale to miejsce odmienia życie. Warto udac sie tam chociaz na jedną noc;
aniapoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 12:50   #597
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
We wrześniu 2014 chcemy lecieć z narzeczonym na Teneryfę w podróż poślubną więc chciałam odświeżyć wątek i podpytać kolejne dziewczyny, które tam były o wrażenia, hotele, ceny, itp.

Z jakiego biura w ogóle byliście? my przeglądamy oferty Rainbow Tours i Alfa Star
My byliśmy z itaki na Fuertaventura. Polecam wybór hotelu na południu wyspy (różnica temp wynosi kilka stopni na skrajach wyspy). Nie polecam też opcji all inclusive, bo szkoda czasu na siedzenie w hotelu. Można wziąć samochód na 3 dni i pozwiedzać. Na prawdę warto! Codziennie można spędzić dzień na innej, pustej plaży Do tego zakupy bez podatków... i masa promocji w centrach handlowych.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:32   #598
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: WYSPY KANARYJSKIE! Co, gdzie i jak?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
My byliśmy z itaki na Fuertaventura. Polecam wybór hotelu na południu wyspy (różnica temp wynosi kilka stopni na skrajach wyspy). Nie polecam też opcji all inclusive, bo szkoda czasu na siedzenie w hotelu. Można wziąć samochód na 3 dni i pozwiedzać. Na prawdę warto! Codziennie można spędzić dzień na innej, pustej plaży Do tego zakupy bez podatków... i masa promocji w centrach handlowych.
O my lecimy we wrześniu na Teneryfę, z itaki wzieliśmy opcję dwóch posiółków. Też uważamy, że all jest bez sensu. Stawiamy na zwiedzanie
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:35   #599
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Fuerteventura;)

Cytat:
Napisane przez mimi05 Pokaż wiadomość
Planuję z mężem wyjazd na Fueeteventure powiedzcie jaka pogoda jest w grudniu, czego możemy się spodziewać, planujemy wyjechać w okolicach 09 grudnia. A może w tym okresie wybrać Gran Canarie albo Teneryfę, gdzie będzie cieplej??
Mam koleżankę, która na stałe tam mieszka i właśnie teraz jak u nas zimno, ponuro to nas dobija swoimi statusami na fb czy ogólnie jak coś opowiada, co będzie robić w danym dniu - dzisiaj np. pisała, że miała 23 stopnie, więc na pewno ciepło

Ja na Fuerte wybieram się, ale dopiero w maju
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 22:57   #600
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Fuerteventura;)

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Mam koleżankę, która na stałe tam mieszka i właśnie teraz jak u nas zimno, ponuro to nas dobija swoimi statusami na fb czy ogólnie jak coś opowiada, co będzie robić w danym dniu - dzisiaj np. pisała, że miała 23 stopnie, więc na pewno ciepło
Dzięki za info

My na Fuertę lecimy na początku lutego
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-20 18:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.