Żonki 2009 cz. XXXVI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-24, 08:48   #3601
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Gucia
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 09:06   #3602
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Życzę wszystkim Spokojnych ale i Wesołych Świąt w gronie rodzinki. Dużo uśmiechu, radości i zdrówka na przyszły rok!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 09:17   #3603
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie momenty To znacznie lepsze niż nie mieć co czytać
a jeszcze planuje nabyc cala serie cobena!! pieniazki urodzinowe musza sie przydac

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no wystraszylamsie ze cos sie podzialo czytalam maila zaraz odpisze
no a Kamille na bank przeczytam chcilam kupic ale nie bylo 1 czesci..


Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
A czytałam ostatnio dobrą ksiażkę "To ja Matołek" opowieść chłopca który zabił przez przypadek własną matkę. Jego świat jest przedstawiony z perspektywy dziecka - dobra. Zrobiła na mnie duże wrażenie. polecam!
dopisuje do must have

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Przeziębiłam się...a raczej dzieci mnie przeziębiły Kicham i leci mi z nosa, oczy swędzą. No ale jak się mówi dziecku żeby zasłaniało buzię jak kicha/kaszle a ono na koniec zdania kicha prosto w twarz to co się dziwić dobrze że tylko tak się skończył ten tydzien praktyki Bo jedna dziewczynka przyszła z zapaleniem spojówek a rodzice stwierdzili na koniec dnia "no widzieliśmy w domu że ma ropę i czerwone ale to przecież nic poważnego" i uśmiech na koniec....
)
hmmm taki urok pracy z dziecmi.. duzo sil zycze

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
W koncu melduje, ze dolecialam. Lot minal w miare spokojnie. Bylo pol godzinne opoznienie startu (krazylismy po plycie, nie wiem dlaczego) pozniej male turbulencje, no i dosc nieprzyjemne ladowanie. Ale najwazniejsze, ze calosc jednak byla bezpieczna. W samolocie jk zwykle musialy sie trafic alkoholowe buraki, wstyd mi za takich ludzi. Z lotniska odebral mnie maz i przed 2 polskiego czasu bylismy na miejscu na razie regenruje sily po intensywnych 2 tyg w pracy. oczywiscie zakupy tez juz zaliczylam, ale jak na razie ceny dosc wysokie - czekam na wieksze przeceny Wigilie spedzamy rodzinnie z tesciowa u szwagra i jego dziewczyny. Moja mam tylko przed wylotem wpadla w "dep;resje" i codziennie plakala pierwsze swieta tylko z ojcem, wiec chyba to ja przybilo, no i bardzo denerwowala sie moja podroza - miala jakies zle przeczucia. Ja ogolnie znowu mam problem, zeby sie odnalezc. Znowu nic nie rozumiem co do mnie mowia i paraliz jak sama mam sie odezwac a jak sie przyzwyczaje znowu bede musiala wyjechac i tak w kolko
ciesze sie ze jestes duzo radosci....
a mama da rade

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Nie mniej jednak prawie 10 kg więcej choć ukryte głównie w brzuchu bywa męczące zwłaszcza jak kładę się do łóżka.
Ruchy zwłaszcza te intenstywne to jest coś mega niesamowitego! Z resztą sama się przekonasz
pamietam to cudowne

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
hahha,

po dwóch latach! po dwóch latach JEST!!!!


https://lh3.googleusercontent.com/-n...223_191253.jpg
bosko
jaka wytrwalosc ja wywalam po 3 mce



Guciu dziekuje za ucdowne zyczenia!!! jestes niesamowita dziekuje Ci ze CIe mam



wszystkim zycze spokojnych rodzinnych radosnych swiat! i duzo zdrowka!! a wszytskie kalorie i kilogramy niech wm pojda w cycki tudziez inna czesc ciala
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 09:25   #3604
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Guciu kochana

Martuś wiem o tym i dlatego cieszę się, że tylko na przeziębieniu się skończyło


Życzę Wam i Waszym rodzinom spokojnych świąt Bożego Narodzenia!!
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 10:54   #3605
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Guciu twoje życzenia to dla mnie nowa tradycja, nie mogłam się ich doczekać! Jesteś cudowna Dziękuję! Tobie życzę samych sukcesów osobistych i zawodowych, czasu na spotkania towarzyskie ze znajomymi, zakupu tego wymarzonego autka i odwagi do jeżdżenia po wielkim mieście I dużo zdrówka-oby problemy zdrowotne omijały cię szerokim łukiem!
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 11:33   #3606
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Czesc

Guciu

DLA WAS WSZYTSKICH I WASZYCH RODZIN RÓWNIEŻ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TE ŚWIĘTA!!! OBY BYŁY RADOSNE, RODZINNE A MIKOŁAJ PRZYNIÓSŁ DUUUŻO PREZENTÓW
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 13:43   #3607
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

czesc dziewczynki


wpadłam do Was na chwilę
pożyczyć Wam
Wiary, co góry przenosi,
nadziei, która nie gaśnie,
miłości w każdej ilości
od Bożej Dzieciny


Guciolinku poryczałam się, ah Ty....... niesamowita jesteś
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 12:11   #3608
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Guciu storek zrobił Ci prezent super a ile ma pączków
Dziękuję za życzenia, jesteś niesamowita! Mam nadzieję, że ta pierwsza część, pierwsze zdane szybko się spełni kochana i Tobie życzę wielu ciepłych chwil przy boku męża, zdrówka, spełnienia marzeń, abyś dalej rozwijała się jako kierowca



jak Wasze święta?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 09:16   #3609
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 09:45   #3610
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Witam się poświątecznie
U nas święta minęły bardzo rodzinnie, w I święto mieliśmy gości, w II my się gościliśmy ale najważniejszy news to ciąża mojej bratowej! A że mieszkają w mieszkaniu nad nami to będziemy mieli w domu dwa szkraby w jednym roku
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 10:05   #3611
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Hej

Święta minęły nam bardzo miło, rodzinnie Marcelinka obsypana prezentami, biedna aż nie wiedziała czym się bawić Jestem z siebie dumna, bo nawet nie objadłam się za bardzo, choć wszystko pyszne. Jeszcze dziś będziemy dojadać świąteczne resztki. Jedyny minus świąt, to że znowu jestem przeziębiona

Bajuś super! Będziecie mieć wesoło
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 10:31   #3612
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Witam się poświątecznie
U nas święta minęły bardzo rodzinnie, w I święto mieliśmy gości, w II my się gościliśmy ale najważniejszy news to ciąża mojej bratowej! A że mieszkają w mieszkaniu nad nami to będziemy mieli w domu dwa szkraby w jednym roku
ooo super, będzie wesoło na kiedy ma tp?

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Hej

Święta minęły nam bardzo miło, rodzinnie Marcelinka obsypana prezentami, biedna aż nie wiedziała czym się bawić Jestem z siebie dumna, bo nawet nie objadłam się za bardzo, choć wszystko pyszne. Jeszcze dziś będziemy dojadać świąteczne resztki. Jedyny minus świąt, to że znowu jestem przeziębiona

Bajuś super! Będziecie mieć wesoło
ja niestety się objadłam :P


a do tego jeszcze już myślę nad menu sylwestrowym bo mamy jechać do koleżanki i mam je do jutra podać co my zrobimy... jak ja o jedzeniu myśleć już nie mogę

u nas też święta rodzinnie dwie wigilie, w pierwszy dzień świąt teście u nas, a w drugi dzień świąt my u teściów + wizyta u moich dziadków

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2013-12-27 o 10:34
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 15:38   #3613
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Bajuś super! Będziecie mieć wesoło
oj tak

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
ooo super, będzie wesoło na kiedy ma tp?

a do tego jeszcze już myślę nad menu sylwestrowym bo mamy jechać do koleżanki i mam je do jutra podać co my zrobimy... jak ja o jedzeniu myśleć już nie mogę
na koniec lipca
Ja też się dziś zastanawiałam co dobrego zrobić na sylwestra, ale ciężko o tym myśleć po takim świątecznym obżarstwie
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 23:14   #3614
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Guciu kochana dziękuję
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 17:09   #3615
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Dobry wieczór

Dziękuję za wszystkie życzenia, Guciu jesteś wielka!!!! A Twój storczyk normalnie bożonarodzeniowy cud.

Moje Święta niestety zaczeły i skończyły się na Wigilii (barszcz na zakwasie wyszedl super). Po kolacji zaczęłam się źle czuć i w parę godzin wylądowałam z 39 stopniami w łóżku dzisiaj dopiero wróciłam do świata żywych, całe jedzenie leży, placki, sałatka, dobrze że brat był to chociaż lodówkę nam wyczyścił Mam nadzieję, że Sylwester będzie lepszy.

Oglądałyście "Kevin sam w domu"????? Bo ja tak
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:15   #3616
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

iwka bidulka zdrowka
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:27   #3617
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Gucia
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:58   #3618
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Dziękuję za wszystkie życzenia, Guciu jesteś wielka!!!! A Twój storczyk normalnie bożonarodzeniowy cud.

Moje Święta niestety zaczeły i skończyły się na Wigilii (barszcz na zakwasie wyszedl super). Po kolacji zaczęłam się źle czuć i w parę godzin wylądowałam z 39 stopniami w łóżku dzisiaj dopiero wróciłam do świata żywych, całe jedzenie leży, placki, sałatka, dobrze że brat był to chociaż lodówkę nam wyczyścił Mam nadzieję, że Sylwester będzie lepszy.

Oglądałyście "Kevin sam w domu"????? Bo ja tak
dobrze, że już lepiej
Kevina nie oglądałam
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 07:55   #3619
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Guciu dziekuje za ucdowne zyczenia!!! jestes niesamowita dziekuje Ci ze CIe mam
Cała przyjemność po mojej stronie!

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Guciu twoje życzenia to dla mnie nowa tradycja, nie mogłam się ich doczekać! Jesteś cudowna Dziękuję! Tobie życzę samych sukcesów osobistych i zawodowych, czasu na spotkania towarzyskie ze znajomymi, zakupu tego wymarzonego autka i odwagi do jeżdżenia po wielkim mieście I dużo zdrówka-oby problemy zdrowotne omijały cię szerokim łukiem!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Dziękuję za wszystkie życzenia, Guciu jesteś wielka!!!! A Twój storczyk normalnie bożonarodzeniowy cud.

Moje Święta niestety zaczeły i skończyły się na Wigilii (barszcz na zakwasie wyszedl super). Po kolacji zaczęłam się źle czuć i w parę godzin wylądowałam z 39 stopniami w łóżku dzisiaj dopiero wróciłam do świata żywych, całe jedzenie leży, placki, sałatka, dobrze że brat był to chociaż lodówkę nam wyczyścił Mam nadzieję, że Sylwester będzie lepszy.

Oglądałyście "Kevin sam w domu"????? Bo ja tak
prawda że cud? A teraz ma kolejne kwiatki. Cudny jest!
Kupiłam mu wczoraj podpórkę do tej jednej łodyżki i cholera mi się na parapecie nie miesci... myślisz, że mogę go teraz przestawić na komodę trochę dalej od okna czy padnie mi wtedy?

Kochana, ale miałaś święta... o mamo!
Mam nadzieje, że już wszystko jest ok!

Kevina nie oglądałam... w te święta mi nawet nie mignął... ja pier,dziele można uznać, że nie miałam świąt!!!


Ana, Baja ja też myślałam o Sylwestrze i menu W tym roku spotykamy się u nas. Ale wczoraj pojechałam do sklepu i zrobiłam wszystkie zakupy. Przygotuję wszystko z mężem a reszta się dołoży z kasą. I przynajmniej nie muszę myśleć i kombinować, a dodatkowo jest szansa, że nie zostanie nie wiadomo ile jedzenia.
Robimy burgery na ciepło i gulasz (bądź coś alla gulasz... zobaczymy co mi wyjdzie ) do tego deska serów i wędlin, jajka faszerowane i tortilki z salami i szynką zamiast kanapek. Do tego nachosy z dipami i tyle. Stwierdziłam, ze nikt nie powinien być głodny a nie chce żeby zostało nie wiadomo ile jedzenia. Myślę jeszcze o sałatce Martuchy z tortelini ale to jeszcze zobaczę



Witajcie poświątecznie!
Dziekuję za Wszystkie życzenia!
jak mi ten piątek wolny dobrze zrobił! Naładowałam akumulatory, odpoczęłam! Swięta bardzo spokojnie i rodzinnie. Dobry czas za mną
Teraz Sylwester, wpadają do nas znajomi i mam nadzieje, że będzie spokojnie i miło, na luzie
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 09:22   #3620
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Kochane witam poswiatecznie! dziekuje za zyczenia, Gucia jak zwykle mnie wzruszylas

Mam juz nerwa bo trzeci raz juz pisze. Dwukrotnie mi skasowalo,szalu dostaje z tym lapkiem tesciowej. Sorki za pisanie bez pol znakow, czasem bez spacji.

Jak sie uspokoje to naprodukuje od poczatku to con wczesniej napisalam grrr
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho

Edytowane przez india83
Czas edycji: 2013-12-30 o 09:31
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:25   #3621
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Guciu co to za sałatka?? bo mam dwie paczki tortelini i może też bym zrobiła...chociaż my jak zwykle idziemy do moich rodziców, będą siostry i jak co roku dobra zabawa
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:35   #3622
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Ana, Baja ja też myślałam o Sylwestrze i menu W tym roku spotykamy się u nas. Ale wczoraj pojechałam do sklepu i zrobiłam wszystkie zakupy. Przygotuję wszystko z mężem a reszta się dołoży z kasą. I przynajmniej nie muszę myśleć i kombinować, a dodatkowo jest szansa, że nie zostanie nie wiadomo ile jedzenia.
Robimy burgery na ciepło i gulasz (bądź coś alla gulasz... zobaczymy co mi wyjdzie ) do tego deska serów i wędlin, jajka faszerowane i tortilki z salami i szynką zamiast kanapek. Do tego nachosy z dipami i tyle. Stwierdziłam, ze nikt nie powinien być głodny a nie chce żeby zostało nie wiadomo ile jedzenia. Myślę jeszcze o sałatce Martuchy z tortelini ale to jeszcze zobaczę
Z sałatką to już będzie mega wypas My idziemy do znajomych, ale jak zwykle coś ze sobą przyniesiemy i w tym roku będą to zapiekanki z pieczarkami i serem i sałatka gyros.
Tak jak bzyczka z chęcią poznam przepis na sałatkę
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:39   #3623
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Kochane witam poswiatecznie! dziekuje za zyczenia, Gucia jak zwykle mnie wzruszylas

Mam juz nerwa bo trzeci raz juz pisze. Dwukrotnie mi skasowalo,szalu dostaje z tym lapkiem tesciowej. Sorki za pisanie bez pol znakow, czasem bez spacji.

Jak sie uspokoje to naprodukuje od poczatku to con wczesniej napisalam grrr
pisz, pisz!
Fajnie, że się odzywasz!

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Guciu co to za sałatka?? bo mam dwie paczki tortelini i może też bym zrobiła...chociaż my jak zwykle idziemy do moich rodziców, będą siostry i jak co roku dobra zabawa
Kochana... to jest najlepsza sałatka świata
tortelini z mięsem bądź prosciutto, szynka konserwowa pokrojona w kostkę, cebula i mandarynki z puszki (ja je przekrajam na pół), groszek koserwowy, majonez, sól, pieprz. (ja często robię bez cebuli i też jest ekstra )

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Z sałatką to już będzie mega wypas My idziemy do znajomych, ale jak zwykle coś ze sobą przyniesiemy i w tym roku będą to zapiekanki z pieczarkami i serem i sałatka gyros.
Tak jak bzyczka z chęcią poznam przepis na sałatkę
Ooo sałatka gyros - zapomniałam o niej a to takie dobre
U nas będzie od 6 do 8 osób w sumie, więc jeszcze myślę o tej sałatce, ale znając męża jak usłyszy, że jeszcze kombinuje to mi się dostanie w ucho

przepis post wyżej
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:40   #3624
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

hmm a mandarynki gdzie kupujesz?? Bo w sumie to chyba tylko w kauflandzie u nas widziałam a tam się nei wybieram teraz dziękuję
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:41   #3625
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hmm a mandarynki gdzie kupujesz?? Bo w sumie to chyba tylko w kauflandzie u nas widziałam a tam się nei wybieram teraz dziękuję
w realu albo w carfurze zazwyczaj
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:42   #3626
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Oglądałyście "Kevin sam w domu"????? Bo ja tak
biedna

oczywiście i znowu leciał 2 razy

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Kevina nie oglądałam... w te święta mi nawet nie mignął... ja pier,dziele można uznać, że nie miałam świąt!!!


Ana, Baja ja też myślałam o Sylwestrze i menu W tym roku spotykamy się u nas. Ale wczoraj pojechałam do sklepu i zrobiłam wszystkie zakupy. Przygotuję wszystko z mężem a reszta się dołoży z kasą. I przynajmniej nie muszę myśleć i kombinować, a dodatkowo jest szansa, że nie zostanie nie wiadomo ile jedzenia.
Robimy burgery na ciepło i gulasz (bądź coś alla gulasz... zobaczymy co mi wyjdzie ) do tego deska serów i wędlin, jajka faszerowane i tortilki z salami i szynką zamiast kanapek. Do tego nachosy z dipami i tyle. Stwierdziłam, ze nikt nie powinien być głodny a nie chce żeby zostało nie wiadomo ile jedzenia. Myślę jeszcze o sałatce Martuchy z tortelini ale to jeszcze zobaczę
o nie! jak mogłaś nie oglądać :P

My dzisiaj jedziemy po zakupy koleżankę odciążę, bo w ciąży ma być jeszcze kilka osób, więc mam nadzieję że też na to wpadną a będziemy robić sałatkę gyros, takie nuggetsy z kurczaka, do tego dipy i jakieś ciacho


hej
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 09:44   #3627
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
hmm a mandarynki gdzie kupujesz?? Bo w sumie to chyba tylko w kauflandzie u nas widziałam a tam się nei wybieram teraz dziękuję
w kazdym markecie na polce z puszkami z owocami


witam poswiatecznie mam dzis opieke na pata wiec sie lenie a raczej nie lenie bo u nas mega intensywnie postaram sie wykroic troche czasu dla Was
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 10:13   #3628
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

Marta poważnie?? domyśliłam się że własnie tam
Popatrzę dzisiaj czy gdzieś u nas znajdę
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 10:40   #3629
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

nie umiem sobie wyobrazić tych mandarynek w tej sałatce ale zapewne dlatego, że nigdy nie jadłam tak
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 10:55   #3630
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVI

iwka, ale fatalnie ci przypadlo chorobsko w swieta dobrze, ze czujesz sie lepiej. A to bylo jakies przeziebienie czy jeszcze cos innego?

Guciu odzywalabym sie czesciej, ale wnerwia mnie ten lapek, bo ciezkomi sie na nim pisze. Poza tym mam dosc dlugie paznokcie, kore utrudniaja pisanie na i tak juz trudnej klawiaturze
Ladna niespodzianke ci zrobil storczyk. Ja juz sie martwie o mojego, ale pewnie zmrznie i zmarnieje. Na wyjazd skreciklam ogrzewanie, a storczyka zapomnialam postawic przy grzejniku i d..pa - pewnie bedzie mu za zimno.

Mam troszke czasu wiec mam nadzieje, ze ponadrabiam zaleglosci. Maz w pracy, nie chce mi sie nigdzie wychodzic bo dzis jest deszczowo (wczoraj za to byla cudna pogoda). Do sklepow juz wole nie wchodzic bo znowu zrobilam takie zakupy, ze nie mam pojecia jak sie z tym zabiore
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 20:28:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.