Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-24, 12:29   #31
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Czasami żałuję, że nie wyjechałam za granicę (do pracy), że mam miękkie serce i zadek.
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 12:33   #32
Felis pardina
Raczkowanie
 
Avatar Felis pardina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 262
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Ja żałuję jedynie błędów, które przynoszą długotrwale konsekwencje.

Moim największym błędem był zły wybór szkoły średniej. Zawaliłam tym szansę na studia ( te wymarzone), na inną przyszłość. Teraz nie mam żadnych konkretnych umiejętności i jestem na marginesie rynku pracy.
Dokładnie tego samego żałuję. Żałuję jeszcze tego, że w wielu sytuacjach zdominował mnie strach i że zabrakło mi odwagi na spełnianie własnych marzeń. Z perspektywy czasu żałuję rzeczy, których nie zrobiłam choć miałam na nie ochotę. I chyba tego, że w wielu sytuacjach dokonywałam takich a nie innych wyborów wbrew sobie.
Felis pardina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:08   #33
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja trochę żałuję, że 3 lata temu, jak zaczęłam pracować i mieć pieniądze, nie poszłam na kurs hiszpańskiego, bo teraz bym już go znała nieźle.

Żałuję też niepotrzebnego denerwowania się i stresowania.

Żałuję, że kiedyś byłam bardzo nieśmiała i nietowarzyska i dopiero niedawno "wyszłam do ludzi".

Edytowane przez c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Czas edycji: 2013-12-24 o 13:10
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:15   #34
Kreatywna Dama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 360
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że:
- nie pracowałam w czasie studiów (bądź nie byłam na stażu czy praktyce),
- rodzice nie posłali mnie na jakiś kurs, bądź ja sama to olałam, choćby w gimnazjum nie przykładając się wystarczająco do nauki języków obcych (albo żałuję, że nie mam talentu do nich, bo to też możliwe),
- choć 2 lata temu wywalczyłam ciężką drogą moją wymarzoną wagę, to szybko ponownie przytyłam, a teraz brak mi motywacji do schudnięcia (!),
- nie potrafię odciąć się od rodziców, wyprowadzić z domu, bo (chyba) boję się ich reakcji,
- że nie jestem taka pewna siebie i nie stawiam tak często na swoim jak w dzieciństwie... kiedy ja to straciłam?
- żałuję, że nie doszło do rozmowy z pewnym chłopakiem dzień przed moim wyjazdem z wakacji; nie sądziłam, że tak burzliwa rozmowa z kilku dni przed będzie ostatnią - czuję teraz, że mam z nim niezamkniętą sprawę,
- nie spotkałam owego chłopaka 9 lat wcześniej

Edytowane przez Kreatywna Dama
Czas edycji: 2013-12-24 o 13:16
Kreatywna Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:17   #35
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Niczego w życiu nie żałuję.
a to czego nie zrobiłam zdążę jeszcze zrobić.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:19   #36
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że:
- w pewnym momencie nie zawalczyłam o swoje marzenia,
- odpuściłam sobie naukę w pewnym momencie,
- nie potrafiłam się postawić innym osobom,

ale mam nadzieję, że te wszystkie rzeczy da się jeszcze ogarnąć. Ocknęłam się w ostatniej chwili .
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:37   #37
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Niczego nie żałuję. Wszystkie błędy i głupoty mnie czegoś nauczyły, dzięki nim jestem tym kim jestem.

Nie mam żadnej gwarancji ze gdybym podjęła inne decyzje w życiu bym była bardziej szczęśliwa, ba nawet nie wiadomo czy bym żyła.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 13:40   #38
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

mam to niestety częściej, niż raz w roku. Bardzo często analizuję decyzje, które podjęłam i myślę, jakby to było, gdybym postąpiła zupełnie inaczej
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:41   #39
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez Felis pardina Pokaż wiadomość
Dokładnie tego samego żałuję. Żałuję jeszcze tego, że w wielu sytuacjach zdominował mnie strach i że zabrakło mi odwagi na spełnianie własnych marzeń. Z perspektywy czasu żałuję rzeczy, których nie zrobiłam choć miałam na nie ochotę. I chyba tego, że w wielu sytuacjach dokonywałam takich a nie innych wyborów wbrew sobie.
Mogłabym się pod tym podpisać. Żałuję straconego czasu i niewykorzystanych szans, braku wiary we własne możliwości.

Ale teraz już staram nie oglądać się wstecz, nie żałować decyzji z przeszłości, ale koncentrować się na tym co jeszcze mogę zrobić
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 14:38   #40
ave_cezar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję pewnego kłamstwa, które spowodowało lawinę negatywnych skutków: czuję się jak szmat*, zmarnowałam kilka lat przyjaźni, straciłam miłość swojego życia, oczerniłam (prawie) niewinnego człowieka, sprawiłam, że najlepszy człowiek na ziemi stał się kawałem gnoj*. Żałuję, że okazałam się tchórzem, bo do dziś nie powiedziałam jaka była prawda.
ave_cezar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 15:06   #41
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że tak późno odeszłam (w sensie psychicznym) od toksycznej rodziny. Za długo pełniłam rolę ofiary, na której można się wyżywać. Przez to straciłam też kilka innych rzeczy.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 15:09   #42
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że zaczęłam palić - i chyba tylko tego
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 15:21   #43
sallyskellington
Raczkowanie
 
Avatar sallyskellington
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc.
Wiadomości: 193
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że byłam okropną partnerką dla mojego exa i, że rozwalił się nam związek . Tak to jestem zadowolona z mojego życia i decyzji . Ale to jest jedna rzecz, która już długo nie daje mi spokoju i w momencie kiedy bardziej dojrzewam i mam różne doświadczenia stwierdzam, że to jest rzecz, której będę żałować. Nie wiem jak długo.
__________________
"Akceptujemy taką miłość na jaką w naszym mniemaniu zasługujemy."
sallyskellington jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 16:12   #44
singiel34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 123
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja żałuję wyboru LO zamiast technikum.

I kretyńskich studiów historycznych, zamiast medycyny/farmacji.
singiel34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:13   #45
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja żałuję, że zaangażowałam się bardzo w jedną znajomość, bo przysporzyło mi to wiele stresów i nerwów, mogłam sobie tego zaoszczędzić.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:21   #46
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

żałuję, że zamiast stanąć z prawdą oko w oko, to wolałam latami miotać się i popełniać głupstwa tylko po to, by wyprzeć prawdę o sobie samej.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:54   #47
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja żałuję tego że nie żałuję niczego. Pewnie gdybym żałowała to bym błędów nie popełniała.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 23:11   #48
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja żałuję, że zaangażowałam się bardzo w jedną znajomość, bo przysporzyło mi to wiele stresów i nerwów, mogłam sobie tego zaoszczędzić.
mam to samo...kurcze, gdyby nie to to mogłabym powiedzieć, że miałam całkiem fajny rok ale to w roku 2013, bo ogólnie to żałuję tego co napisałam wcześniej.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 23:55   #49
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że nie powiedziałam "przepraszam" osobie, której już nie ma - nie żyje.
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 00:07   #50
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Niczego nie żałuję. Każdy błąd jest jakimś krokiem do przodu, a nawet gdy złym - czegoś nas uczy i jest nowym doświadczeniem. Jestem szczęśliwa i jestem wdzięczna za to, co mam. A to, co chcę zmienić w sobie, w otoczeniu - do tego dążę.
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 00:45   #51
willbeyourdownfall
Raczkowanie
 
Avatar willbeyourdownfall
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 147
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

wielu rzeczy żałuję i codziennie popełniam następne błędy. u mnie to chleb powszedni.

najbardziej jednak żałuję, że nie potrafiłam się otworzyć przed kimś na kim bardzo mi zależało i dalej zależy, chociaż wiem, że pewnie nic by to nie zmieniło, to bardzo boli mnie fakt, że ta osoba nie poznała mnie z tej strony, z której bym chciała i cóż, nigdy już tego nie zrobi, bo dawno ze mnie zrezygnowała.
willbeyourdownfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 06:00   #52
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

A ja niczego nie żałuję

Wszystkie błędy, które popełniłam czegoś mnie nauczyły, nawet jeśli wiele rzy była to gorzka i bolesna nauka. Za to skuteczna. Poza tym: co cię nie zabije, to cię wzmocni. Jak to powiedział Einstein? " Nie nazywaj tego porażką. Nazwij to nauką".

Gdy sobie tak teraz o tym myślę, to może i dobrze, że popełniamy błędy i złe wybory? Choćby po to, by w przyszłości unikać podobnych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 09:04   #53
Blondyna_92
Raczkowanie
 
Avatar Blondyna_92
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 83
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję tego, że zbyt późno wzięłam życie w swoje ręce.
Żałuję też, że czasem ranię bliskich mi ludzi.
Blondyna_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 09:58   #54
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Niczego nie żałuję.
Ja tak samo.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 10:03   #55
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

ja też nie żałuję niczego, choć znalazłabym z tysiąc rzeczy, których powinnam żałować i to bardzo.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 16:07   #56
singiel34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 123
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, ze nigdy nie interesowałem się otoczeniem, ludźmi, tylko rzeczami, książkami, Internetem, byłem strasznie skupiony na sobie . Wiele mnie ominęło, nie nażyłem się, nie wycisnąłem życia jak cytryna, nie żylem intensywnie czyli po prostu nie żyłem. Albo się żyje intensywnie, albo w ogóle, żyje się tylko raz.

I po co było się tak ograniczać ?. Gdybym ponosił ryzyko, żył intensywnie i sypiał z wieloma kobietami, to byłbym dużo szczęśliwszy. I byłbym bardzo doświadczonym kochankiem, a to jest dobre.

Wstyd, żenada, niesmak, rozpacz i porażka.
W wieku 35 lat dokonałem bilansu życia. Już jestem stary, nie wiadomo ile pożyję. Utraciłem na zawsze młodość i to już nie wróci. I nie nażyłem się, to boli. A należy tak żyć, aby niczego potem nie żałować i tak, jakby każdy dzień był twoim dniem ostatnim.

Wielu osobom było przykro z mojego powodu, wiele osób skrzywdziłem.

Edytowane przez singiel34
Czas edycji: 2013-12-25 o 16:08
singiel34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:09   #57
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że nie wyprowadziłam się wcześniej z domu rodzinnego. I że tak późno poszłam na terapię dla DDA.
Czego jeszcze? Kilku zmarnowanych, fajnych okazji życiowych (zawodowo-finansowo-naukowych) - z braku odwagi i wiary we własne siły, niekiedy z bezmyślności, beztroski (a po co mi to, czas tylko zabiera).

Chybionych inwestycji uczuciowo-związkowo-międzyludzkich nie żałuję. Człowiek uczy się na błędach. Jestem mądrzejsza o tamto "wtedy"
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 18:21   #58
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja nie żałuję rzeczy, którye zrobiłam. Jeżeli czegoś mam żałować - to, że czegoś nie zrobiłam. Błędy mnie w jakimś stopniu ukształtowały, a jedynie zmarnowanych okazji albo braku ryzyka mogę żałować
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:56   #59
singiel34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 123
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Ja też żałuję rzeczy, których nie zrobiłem, tego że wiele rzeczy zaniechałem, że nie podjąłem ryzyka, że nie zawalczyłem ( o wiele kobiet ) przez swój cholerny egocentryzm.

Także, że aspirowałem do korpo/biznesu/mediów.... a mój system wartości się z tym kłóci, robiłem to więc poniekąd wbrew sobie. Trzeba było od początku zastartować do sektora NGO.

Swoją drogą... czy średnio delikatnie mówiąc zarabiający pracownik NGO może być męski ?. Oczywiscie zależy dla jakiej kobiety, dla takiej, ktora lubi oficerów/policjantów/lekarzy/menedżerów/inżynierow itp. no to raczej nie...
singiel34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 21:25   #60
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Jakich rzeczy najbardziej żałujecie w swoim życiu? Jakich czynów lub zaniechań?

Żałuję, że zmarnowałam tyle czasu oczekując na coś, co nie nastąpiło i pewnie nigdy nie nastąpi, zamiast próbować odnaleźć się w sytuacji takiej jaka była i próbować z niej wyciągnąć jak najwięcej.

Żałuję, że spędziłam aż pięć lat w mojej poprzedniej beznadziejnej pracy, gdzie dałam sobie wyprać mózg i podkopać samoocenę do tego stopnia, że nie wierzyłam, iż ktokolwiek inny jeszcze będzie chciał mnie zatrudnić.

Żałuję, że tak bardzo starałam się zasłużyć na aprobatę innych, że nieraz robiłam różne rzeczy wbrew sobie i rezygnowałam z potencjalnie ciekawych doświadczeń, bo się bałam, że ktoś mnie wyśmieje.

Żałuję, że kilka lat temu, gdy pewna osoba zadzwoniła do moich drzwi, udałam, że nie ma mnie w domu, bo nie chciało mi się nigdzie wychodzić. Parę dni później dowiedziałam się, że ta osoba nie żyje. Gdybym wtedy otworzyła drzwi, spotkalibyśmy się jeszcze ten jeden, ostatni raz...
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.