Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 16:20   #301
AnonimTCZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pytania w sprawach sexualnych.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja wręcz przeciwnie. Mówi, co mówi, to tylko słowa. A w czynach wcale nie dba o komfort dziewczyny, o grę wstępną, o warunki, rozluźnienie. Kochający chłopak po prostu by poczekał i tyle.

A co mam innego zrobić innego niż to że tu piszę ?... skąd wiesz że nie dbam w czynach o komfort ukochanej? , warunki? no to już nie moja wina że nie mamy wolnych domów ? co rodzinę mam na ulicę wywalić ?... pomyśl proszę .. , rozluźnienie ? staram się by nie była spięta , sama mi mówiła nie raz że jest wyluzowana i wgl , a co do gry wstępnej niestety warunków niestety nie ma do nie wiadomo jakiej gry wstępnej .. ale myślałem nad hotelem i wgl. pzdr
AnonimTCZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 16:54   #302
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Pytania w sprawach sexualnych.

Cytat:
Napisane przez AnonimTCZ Pokaż wiadomość
A co mam innego zrobić innego niż to że tu piszę ?... skąd wiesz że nie dbam w czynach o komfort ukochanej? , warunki? no to już nie moja wina że nie mamy wolnych domów ? co rodzinę mam na ulicę wywalić ?... pomyśl proszę .. , rozluźnienie ? staram się by nie była spięta , sama mi mówiła nie raz że jest wyluzowana i wgl , a co do gry wstępnej niestety warunków niestety nie ma do nie wiadomo jakiej gry wstępnej .. ale myślałem nad hotelem i wgl. pzdr
Więc logiczne - pchać na siłę?
A może lepiej poczekać, aż będą warunki?
Druga sprawa, że nie rozumiem jak może nie być warunków do gry wstępnej. Macie na stosunek wyliczone 5 minut czy jak?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 17:22   #303
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Pytania w sprawach sexualnych.

Cytat:
Napisane przez AnonimTCZ Pokaż wiadomość

1.Męczy mnie powoli to (moja dziewczyna to dziewica , a ja prawiczek) próbowaliśmy już 2 razy ale nie wychodziło , nie mogłem wsadzić penisa do jej pochwy! co mam zrobić ? dodam że za 2 razem był postęp w takim sensie że na chwile chyba wszedł bo czułem i partnerka także mówiła że czuła ale po paru sec się zsunął! (szczerze męczy to nas , nasza gra wstępna nie jest jakaś specjalna bo nie mamy warunków , nie próbujemy w domu ponieważ rodzina i wgl , więc nie ma nawet opcjii na łóżku ;/ ) Co robić ?

Jak dziewczyna nierozciągnięta i z twojej strony brak doświadczenia to pozycja bardzo ważna ...<gra wstępna>kobieta potrafi się podniecić w "momencie" to chyba czujesz nie ? Stwórz klimat zadbaj o nastrój ,szarpnij się na jakieś sprzyjające lokum ,w końcu takie rzeczy raz w życiu ,pamięta się to ,a fajnie mieć dobre wspomnienia .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:15   #304
XYZ95
Przyczajenie
 
Avatar XYZ95
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 29
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Witam. Parę miesięcy temu pisałam tutaj, ponieważ miałam kilka pytań, wątpliwości związanych z pierwszym razem. Mam 18 lat, od 1,5 roku mam cudownego faceta. Jestem jeszcze dziewicą, mój TŻ jest doświadczony. Kiedyś największym problemem dla mnie było to, że podczas seksu musiałabym się przed partnerem rozebrać, teraz się z tego śmieję. Mój TŻ widział mnie już nago, uprawiamy petting. Teraz moją blokadę przed pierwszym razem powoduje strach przed ciążą. Mój TŻ zapewnia mnie, że jeśli odpowiednio się zabezpieczymy tj. prezerwatywa + tabletki anty to wszystko będzie ok, jednak mojego panicznego strachu nie mogę przezwyciężyć. Mam także parę pytań, na które prosiłabym bardzo o odpowiedź
1. Jeśli brałabym tabletki anty i zastosowalibyśmy prezerwatywę która niestety by pękła mogłabym wziąć tabletkę 72 po czy to już nie potrzebne i mogłoby mi zaszkodzić z racji tego, że brałabym tabletki anty?
2. Jeśli zdecyduję się na ten pierwszy raz i pójdę do gina który przepisze mi tabletki to od kiedy się je bierze? Ile czasu musi minąć od rozpoczęcia brania tabletek żebyśmy mogli to już bezpiecznie zrobić?
3. Strasznie krępuje mnie możliwość wystąpienia krwawienia i zaplamienia łóżka. Jak Wy sobie z tym poradziłyście podczas Waszego pierwszego razu?
4. Jak to wyglądało u Was od razu po stosunku? Chodzi mi o to czy od razu lecieliście z TŻ do łazienki, czy może jakieś przytulanie, całowanie?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam
XYZ95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 00:42   #305
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Odpowiadam:

1. Jeśli brałabym tabletki anty i zastosowalibyśmy prezerwatywę która niestety by pękła mogłabym wziąć tabletkę 72 po czy to już nie potrzebne i mogłoby mi zaszkodzić z racji tego, że brałabym tabletki anty?

Nie nie musisz brać wówczas tabletki 72 h po, w ogóle nie musisz używać prezerwatyw przy anty (no ale skoro ma to spowodować Twój lepszy komfort psychiczny to ok).

2. Jeśli zdecyduję się na ten pierwszy raz i pójdę do gina który przepisze mi tabletki to od kiedy się je bierze? Ile czasu musi minąć od rozpoczęcia brania tabletek żebyśmy mogli to już bezpiecznie zrobić?

Pierwszą tabletkę zażywasz podczas pierwszego dnia miesiączki. Myślę, że po pierwszym wziętym opakowaniu będziesz w 100% już zabezpieczona.

3. Strasznie krępuje mnie możliwość wystąpienia krwawienia i zaplamienia łóżka. Jak Wy sobie z tym poradziłyście podczas Waszego pierwszego razu?

Ręcznik pod pupę i do roboty, krwawienie/plamienie może wystąpić, ale nie musi. Nie ma się czego wstydzić, to normalne.

4. Jak to wyglądało u Was od razu po stosunku? Chodzi mi o to czy od razu lecieliście z TŻ do łazienki, czy może jakieś przytulanie, całowanie?

Zależy, czasem idziemy zaraz po pod prysznic. Czasami leżymy, przytulamy się, całujemy i gadamy.
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 08:03   #306
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
2. Jeśli zdecyduję się na ten pierwszy raz i pójdę do gina który przepisze mi tabletki to od kiedy się je bierze? Ile czasu musi minąć od rozpoczęcia brania tabletek żebyśmy mogli to już bezpiecznie zrobić?

Pierwszą tabletkę zażywasz podczas pierwszego dnia miesiączki. Myślę, że po pierwszym wziętym opakowaniu będziesz w 100% już zabezpieczona.

Mniej myślenia, wiecej wiedzy. Jeśli weźmie tabletkę 1 dnia miesiaczki to zabezpieczona jest już po tej pierwszej tabletce.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 16:18   #307
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Mniej myślenia, wiecej wiedzy. Jeśli weźmie tabletkę 1 dnia miesiaczki to zabezpieczona jest już po tej pierwszej tabletce.
Teraz się do-edukowałam
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 22:08   #308
iwonka272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wyrzysk
Wiadomości: 19
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Mój pierwszy raz... hmm- wyglądał zupełnie inaczej niż o tym czytałam, niż sobie wyobrażałam, ale tak jest chyba u 90 % dziewczyn. Przeżyłam go z chłopakiem, którego poznałam na wakacjach, ale nie tak od razu... Zrobiliśmy to dopiero po roku czasu ponieważ obiecaliśmy sobie że spotkamy się w tym samym miejscu. W sumie wtedy myślałam że umrze to śmiercią naturalną, ale jednak coś kazało mi pojechać w tamto miejsce i się z nim spotkać... Nie byłam całkowicie pewna że chcę zrobić to z nim, z drugiej strony coś mnie do niego ciągnęło, on również strasznie nalegał. Powiedziałam mu że jestem dziewicą, ale on później przyznał że wtedy mi nie uwierzył. Jego kolega zostawił mu mieszkanie pod opiekę na wakcje więc zabrał mnie właśnie tam. Zaczęliśmy się całować, on rozebrał mnie potem siebie... Jeśli chodzi o mnie, to najbardziej obawiałam się kwestii bólu. Okazało się że nie taki diabeł straszny. I wcale nie podkładałam poduszki pod pupę, nie układałam się pod specjalnym kątem... po prostu w takiej chwili się o tym nie myśli. Jak pisałam wcześniej ból nie był ogromny, za to krwi było sporo, właściwie to krwawiłam jeszcze troszkę dwa kolejne dni... Mogę tylko powiedziec że cieszę się, że ten chłopak był doświadczony, bo nie wyobrażam sobie zrobić tego z prawiczkiem, ale to tylko moja subiektywna ocena. Jeśli chodzi o to czy nadal z nim jestem to nie można tego nazwać związkiem bo mieszkamy daleko od siebie i dzieli nas wiele innych rzeczy, ale jakiś tam kontakt ze sobą mamy
iwonka272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 15:58   #309
maroma
Raczkowanie
 
Avatar maroma
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Ja przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem o 4 lata starszym, ja miałam 20lat, był doświadczony, zrobiliśmy to po 1,5 miesiąca związku..
maroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:14   #310
optymistt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 13
Smile Utrata dziewictwa.

Cześć dziewczyny ! Mam 15 lat i jestem od ponad roku w związku z 16 letnim chłopakiem. Myślę, że niedługo mogłoby dojść do takiej sytuacji, że po prostu straciła bym dziewictwo. Z tym pytaniem kieruję się do starszych dziewczyn, jakie według was są najlepsze zabezpieczenia? Jakie polecacie?
optymistt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:19   #311
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Utrata dziewictwa.

Na ciążę jesteś gotowa? serio pytam. Sporo par po roku od podjęcia współżycia zostaje rodzicami.
Sama poczekałam do 21 roku życia i bynajmniej nie żałuję.
Co do zabezpieczeń możesz użyć kilku i mimo tego zajść w ciążę (mam kilka koleżanek, które są matkami po takich wpadkach. Ale powyżej 20 roku życia, w stałych związkach, niektóre mężatki).
To kwestia indywidualna, zależy od płodności każdej kobiety.
Najlepsze połączenie to pigułka i prezerwatywa, ale na pigułki jesteś jeszcze za młoda i raczej żaden ginekolog przy zdrowych zmysłach nie przepisze Ci tabletek antykoncepcyjnych hormonalnych.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 17:26   #312
optymistt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 13
Dot.: Utrata dziewictwa.

Tak, tak. Właśnie wiem, że moja siostra stosuje tabletki antykoncepcyjne i jest zadowolona. Ale ja jestem jakoś do nich sceptycznie nastawiona ;// No właśnie wolałabym uniknąć wpadki ) Chyba logiczne Ale dzięki
optymistt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:21   #313
Kejti_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 105
Dot.: Utrata dziewictwa.

Odpowiednio założona i używana prezerwatywa chroni w 100%. Jeśli sie nie zsunie i nie pęknie w trakcie, albo nie zostanie założona za późno, to plemniki nie wylecą z gumki i cię nie zapłodnią.
Kejti_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:27   #314
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Utrata dziewictwa.

Na antykoncepcje hormonalna mozesz byc za mloda, polecam prezerwatywe i obserwacje swojego ciala i unikanie zblizen w dni plodne. Wiem ze w Twoim wieku moze to byc jeszcze problematyczne ale ja bym sprobowala. Dodatkowo mozecie uzyc globulek ze srodkiem plemnikobojczym. Jeszcze jedna sprawa - mam bardzo wielu znajomych i w ciaze zaszly tylko te dziewczyny ktore kochaly sie bez zabezpieczenia, ja z partnerem uzywamy prezerwatyw przeszlo 2 lata i wszystko jest w porzadku trzeba tylko pilnowac odpowiedniego zalozenia, uwazajcie aby ostroznie otwierac opakowanie i nie zachaczyc o cos ostrego
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 19:51   #315
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Utrata dziewictwa.

optymistt jesteś pewna że "to już niedługo"? jesteście bardzo młodzi, rok związku w tym wieku raczej niewiele znaczy i musicie mieć świadomość, że decydując się na seks zawsze jest ryzyko ciąży (raz większe, raz mniejsze ale zawsze jakieś). Trzeba się liczyć że dziecko może się kiedyś pojawić i uzgodnić z chłopakiem co w tym wypadku robimy (albo inaczej-być pewnym że nie przepadnie wtedy jak kamień w wodę)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 11:03   #316
magdarotterdam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Zawsze mialam opor przed pierwszym razem,czytalam w internecie ,ze pierwszy raz bardzo boli i bede krwawic.Zrobilam to w wieku 16 lat bez zadnego planowania,nie planowo i nie mialam zadnego bolu ,ani krwi.
magdarotterdam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:13   #317
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez magdarotterdam Pokaż wiadomość
Zawsze mialam opor przed pierwszym razem,czytalam w internecie ,ze pierwszy raz bardzo boli i bede krwawic.Zrobilam to w wieku 16 lat bez zadnego planowania,nie planowo i nie mialam zadnego bolu ,ani krwi.
ja muszę mieć pewność że jestem z człowiekiem którego naprawdę kocham i on tak samo mnie, w innym wypadku straciłabym dziewictwo już ze 100+ razy np. z jakimiś "imprezowymi zaliczaczami" a przecież nie o to chodzi... Po roku znajomości (jak u optymistt) raczej ciężko ocenić czy to "ten", a pierwszy raz jest tylko raz, najważniejszy który pamięta się przez całe życie, z każdym kolejnym nie ma już takich ceremonii i rozważań (chodzi mi o seks, nie zmiany chłopaków)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 09:46   #318
Yenes
Rozeznanie
 
Avatar Yenes
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 881
Dot.: Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
ja muszę mieć pewność że jestem z człowiekiem którego naprawdę kocham i on tak samo mnie, w innym wypadku straciłabym dziewictwo już ze 100+ razy np. z jakimiś "imprezowymi zaliczaczami" a przecież nie o to chodzi... Po roku znajomości (jak u optymistt) raczej ciężko ocenić czy to "ten", a pierwszy raz jest tylko raz, najważniejszy który pamięta się przez całe życie, z każdym kolejnym nie ma już takich ceremonii i rozważań (chodzi mi o seks, nie zmiany chłopaków)
Optymistt jest dość młoda, dlatego w tym wypadku się zgadzam. Ale tak ogólnie to mam 22 lata i rok znajomości to dla mnie dużo a pierwszy raz dla mnie żaden magiczny nie jest ani najważniejszy.
Yenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:22   #319
brzoskwinioweusta
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwinioweusta
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
moj problem czy nasz?

hej, mam pewien problem. w sylwestra, z moim tz, chcielibysmy zaczac wspolzyc, znamy sie juz bardzo dlugo, kochamy sie i jestesmy odpowiedzialni : )

chcemy sprobowac z gumka, oczywiscie bez wytrysku, na pocztatku sprobowac, jednak ja mam pewne obawy. oczywiscie zapewnia mnie ze nic sie nie stanie, ze bedziemy uwazac, ze to niemozliwe zebym zaszla w ciaze. to bedzie wtedy dzien po moim okresie (a wolalabym zeby przed). ogolnie wiem ze powoli zaczynam miec schize na tym punkcie bo z drugiej strony juz pierdyliard osob mowilo mi ze to nie sa zadni "wojownicy ninja" i ze to niemozliwe. jednak ja znowu mysle a co by bylo gdyby.

powiedzcie mi prosze, co o tym myslicie bo ja juz nie wiem czy to moj problem ze sie tak boje i jestem nienormalna, czy moje obawy sa sluszne

thx za odpowiedzi
brzoskwinioweusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 19:24   #320
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: moj problem czy nasz?

Ja uwazam, ze skoro masz takie obawy to nie jestes jeszcze gotowa na seks. Ale to tylko moje zdanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:28   #321
brzoskwinioweusta
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwinioweusta
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
Dot.: moj problem czy nasz?

szczerze powiedziawszy to wydaje mi sie ze jestem , bo od bardzo dawna to planujemy i chcemy tego, oboje, czasami wydaje mi sie ze nawet ja bardziej : )

wsystko ok, chce tego tylko mam ten paniczny lek..
ty bys sie bala?
czy to ja jestem nienormalna O.O
brzoskwinioweusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:30   #322
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: moj problem czy nasz?

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Ja uwazam, ze skoro masz takie obawy to nie jestes jeszcze gotowa na seks. Ale to tylko moje zdanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Zgadzam się

Gdybyś była 100 % pewna to byś tak nie myślała. Ciało chce, ale mózg jeszcze nie

Edytowane przez xKlaudja
Czas edycji: 2013-12-25 o 19:31
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:34   #323
Amy_y
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 56
Dot.: moj problem czy nasz?

Ja uważam, że takie akcje typu "oczywiście bez wytrysku" wprowadzają niepotrzebny stres. Mogę Ci powiedzieć, że ja też na początku miałam lekką obsesję na punkcie nie zajścia w ciążę, dlatego poszłam do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i już.
Cytat:
Napisane przez brzoskwinioweusta Pokaż wiadomość
ty bys sie bala?
czy to ja jestem nienormalna O.O
Wiele osób stosuje prezerwatywę jako jedyny środek antykoncepcji i nie ma takich lęków, ale to nie znaczy, że jesteś nienormalna Moim zdaniem nie jesteś gotowa na dziecko, a nie na seks.
Amy_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:36   #324
brzoskwinioweusta
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwinioweusta
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
Dot.: moj problem czy nasz?

okej, dzieki : )

a wy? macie to za soba?

balybyscie sie?
to jest odpowiedzialne?
czy wy byscie sie stresowaly zajsciem?

(mowie ze na poczatku chcemy tylko sprobowac, kilka ruchow i tyle)
brzoskwinioweusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 19:41   #325
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: moj problem czy nasz?

Cytat:
Napisane przez brzoskwinioweusta Pokaż wiadomość
okej, dzieki : )

a wy? macie to za soba?

balybyscie sie?
to jest odpowiedzialne?
czy wy byscie sie stresowaly zajsciem?

(mowie ze na poczatku chcemy tylko sprobowac, kilka ruchow i tyle)

Ja się w ogóle nie zabezpieczałam przez 3 lata, tylko spuszczał się "na zewnątrz" i tyle. Pare razy miałam schizy, ale nic nie było
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 20:08   #326
brzoskwinioweusta
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwinioweusta
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
Dot.: moj problem czy nasz?

no wlasnie ja nawet teraz mam schizy.. ja nie wiem, chyba jakas nienormalna jestem.

bo przeciez jesli tylko na chwile, i bedziemy bardzo uwazac, w dodatku to jeden dzien po moim okresie to spoko, co uwazacie?
brzoskwinioweusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 20:09   #327
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: moj problem czy nasz?

Cytat:
Napisane przez brzoskwinioweusta Pokaż wiadomość
okej, dzieki : )

a wy? macie to za soba?

balybyscie sie?
to jest odpowiedzialne?
czy wy byscie sie stresowaly zajsciem?

(mowie ze na poczatku chcemy tylko sprobowac, kilka ruchow i tyle)
Idź do ginekologa i nie wymyślaj takich głupot.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 20:14   #328
brzoskwinioweusta
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwinioweusta
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 49
Dot.: moj problem czy nasz?

glupot? tzn?


masz na mysli ze nie mam sie czym martwic czy serio jestem nienormalna?
brzoskwinioweusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 20:23   #329
Amy_y
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 56
Dot.: moj problem czy nasz?

Cytat:
Napisane przez brzoskwinioweusta Pokaż wiadomość
bo przeciez jesli tylko na chwile, i bedziemy bardzo uwazac, w dodatku to jeden dzien po moim okresie to spoko, co uwazacie?
Poczytaj jeszcze trochę o seksie i o tym jak dochodzi do zapłodnienia :P Może to Cię uspokoi
Amy_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 20:55   #330
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: moj problem czy nasz?

Cytat:
Napisane przez brzoskwinioweusta Pokaż wiadomość
glupot? tzn?


masz na mysli ze nie mam sie czym martwic czy serio jestem nienormalna?
Że głupio robisz, bo wymyślasz jakieś bzdury w stylu "trochę powkłada, ale tylko troszeczkę" zamiast zadbać o antykoncepcję, zbadac się i porozmawiać z lekarzem zamiast szukać potwierdzenia na forum. Zadajesz tak durne pytania, ze aż zęby bolą.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-29 01:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.