Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 18:06   #1321
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Mi też teraz nie działa, widać padła. Spróbuj za jakiś czas
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 15:40   #1322
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Wszystkooo


Niestety strona nie chce mi się otworzyć
Jeśli wszystko, to może warto szukać u źródła...

http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:55   #1323
rumpyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Polska. Choć nie wiem, czy na stałe. Przecież i tak nie będzie kasy na moją emeryturę xD
Wiadomości: 24
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cześć. Na studiach mam lektorat z j. rosyjskiego. Prawie skończyliśmy już przerabiać podręcznik Жили-были (Żyli-byli). Chciałbym jednak coś sobie utrwalić i pouczyć się w domu na własną rękę - język podobny do naszego, więc raczej dziwadeł i innych cudów w gramatyce dla Polaków nie ma, a i materiałów od groma. Jakie materiały polecacie? Myślałem nad Grammatika bez problem.

Oprócz tego po moich wakacjach w Hiszpanii miałem zamiar wziąć się za ten język, ale jakoś brak zapału... ;p
rumpyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 13:52   #1324
who cares
Raczkowanie
 
Avatar who cares
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 397
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez rumpyk Pokaż wiadomość
Cześć. Na studiach mam lektorat z j. rosyjskiego. Prawie skończyliśmy już przerabiać podręcznik Жили-были (Żyli-byli). Chciałbym jednak coś sobie utrwalić i pouczyć się w domu na własną rękę - język podobny do naszego, więc raczej dziwadeł i innych cudów w gramatyce dla Polaków nie ma, a i materiałów od groma. Jakie materiały polecacie? Myślałem nad Grammatika bez problem.

Oprócz tego po moich wakacjach w Hiszpanii miałem zamiar wziąć się za ten język, ale jakoś brak zapału... ;p
high five możemy się razem motywować
Do rosyjskiego nie znalazłam jeszcze żadnej sensownej książki, więc na razie korzystam tylko ze stron internetowych, jak jesteś zainteresowany to mogę podać. Do tego mam do przetestowania kilka programów komputerowych, w weekend może się tym zajmę
A Hiszpański zaczęłam w zeszłym tygodniu i korzystam z programu No hay problema - polecam, + także internet w przypadku wątpliwości
who cares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 16:51   #1325
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez rumpyk Pokaż wiadomość
Cześć. Na studiach mam lektorat z j. rosyjskiego. Prawie skończyliśmy już przerabiać podręcznik Жили-были (Żyli-byli). Chciałbym jednak coś sobie utrwalić i pouczyć się w domu na własną rękę - język podobny do naszego, więc raczej dziwadeł i innych cudów w gramatyce dla Polaków nie ma, a i materiałów od groma. Jakie materiały polecacie? Myślałem nad Grammatika bez problem.

Oprócz tego po moich wakacjach w Hiszpanii miałem zamiar wziąć się za ten język, ale jakoś brak zapału... ;p
Rosyjskiego możesz się uczyć na jednej z platform do nauki języka, np Livemocha. Tu znajdziesz listę języków i kursy do nauki :

http://livemocha.com/pages/learn-languages/
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 17:08   #1326
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Dołączam

Właśnie pracuje nad Angielskim i rozpoczynam przygodę ze szweckim.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 18:30   #1327
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Zaliczyłam dzisiaj pierwsze korepetycje z niemieckiego Nareszcie mówiłam po niemiecku i w dodatku nie do ściany Babka wydaje się być konkretna i ogarnięta. Mam dobre przeczucia
Super, każdy rodzaj motywacji się liczy

Cytat:
Napisane przez plastikowabiedronko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jest tu ktoś kto uczył się kiedyś ormiańskiego (jej, za każdym razem o nowy język pytam)? Wygląda na to, że będę wyjeżdżać do Armenii na EVS jak się wszystko powiedzie i tam miałabym lekcje ormiańskiego i aż mnie zaciekawiło to wszystko teraz.
Wow, szalejesz

Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość
Cześć! Nie udzielam się na wątku, ale śledzę bo też lubię języki obce ale mam pytanie, czemu nie przekopiowałyście pierwszego posta z poprzedniego wątku? Tyle fajnych materiałów tu wrzucacie, ciężko to później znaleźć w gąszczu postów
Nie przekopiowałam, ponieważ miałam wizję zrobienia podziału na o wiele więcej języków niż było w poprzednim wątku, ale z pewnych względów nie mam czasu zrealizować mojej wizji i pewnie do końca lutego - marca nie będzie wcale z tym lepiej. Póki co szybko postów nie nabijemy, więc kiedyś nadrobię zaległości

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Dołączam

Właśnie pracuje nad Angielskim i rozpoczynam przygodę ze szweckim.
W sensie angielskim i szwedzkim?

Witam nowe osoby, życzę dużo motywacji U mnie póki co nie jest źle - zaczynam niedługo projekt tylko tworzony w j. angielskim, na niemiecki też staram się znajdować czas, ale ostatnio różnie z tym wychodzi Zaraz wyjeżdżam na narty, więc tylko książkę do czytania sobie wezmę, ale uspokojenia sumienia
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 18:46   #1328
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Super, każdy rodzaj motywacji się liczy


Wow, szalejesz


Nie przekopiowałam, ponieważ miałam wizję zrobienia podziału na o wiele więcej języków niż było w poprzednim wątku, ale z pewnych względów nie mam czasu zrealizować mojej wizji i pewnie do końca lutego - marca nie będzie wcale z tym lepiej. Póki co szybko postów nie nabijemy, więc kiedyś nadrobię zaległości


W sensie angielskim i szwedzkim?

Witam nowe osoby, życzę dużo motywacji U mnie póki co nie jest źle - zaczynam niedługo projekt tylko tworzony w j. angielskim, na niemiecki też staram się znajdować czas, ale ostatnio różnie z tym wychodzi Zaraz wyjeżdżam na narty, więc tylko książkę do czytania sobie wezmę, ale uspokojenia sumienia
Tak udoskonalam swój j.angielski, który jest na poziomie lekko średniozawansowanym . Przygodę ze szewdzki dopiero zaczynam, właśnie szukam materiałów. Ktoś ma jakie pomocne linki, strony? Na razie korzystam z nagrań na youtubie.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 03:43   #1329
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez who cares Pokaż wiadomość
Do rosyjskiego nie znalazłam jeszcze żadnej sensownej książki, więc na razie korzystam tylko ze stron internetowych, jak jesteś zainteresowany to mogę podać.
To nie do mnie, ale ja jestem zainteresowana Możesz podać te strony?
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 20:48   #1330
who cares
Raczkowanie
 
Avatar who cares
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 397
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez Wołodia Pokaż wiadomość
To nie do mnie, ale ja jestem zainteresowana Możesz podać te strony?
proszę
http://www.rosyjski.ang.pl
http://www.internetpolyglot.com/poli...pl-ru?lnfs=1.4
http://www.bbc.co.uk/languages/russian/soap/
http://www.rosyjski.slowka.pl/
http://rosyjski.pro/

wg mnie można tu znaleźć już sporo rzeczy: wyjaśnienie gramatyki, zestawy słówek, teksty do poćwiczenia czytania
who cares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:08   #1331
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Ja znowu z problemem ;( Instaluję właśnie profesora Klausa, (mam Windows 7) niestety kiedy wrzucam druga płytkę z tym programem do kopiowania nagrań to wyskakuje mi błąd. Na stronce Edgara nie znalazłam rozwiązania. Macie jakieś pomysły co zrobić?

Bardzo proszę o pomoc bo mnie zaraz coś trafi...
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa

Edytowane przez verda
Czas edycji: 2013-12-30 o 21:11
verda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 16:07   #1332
marti000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 518
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Ja znowu z problemem ;( Instaluję właśnie profesora Klausa, (mam Windows 7) niestety kiedy wrzucam druga płytkę z tym programem do kopiowania nagrań to wyskakuje mi błąd. Na stronce Edgara nie znalazłam rozwiązania. Macie jakieś pomysły co zrobić?

Bardzo proszę o pomoc bo mnie zaraz coś trafi...


Mam identycznie z Klausem. Tez mam windows 7.
Na chwile obecną dałam sobie z tym spokój. Myślałam że to może problem pamięci w komputerze ale okazało się że nie.
marti000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 16:19   #1333
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez marti000 Pokaż wiadomość
Mam identycznie z Klausem. Tez mam windows 7.
Na chwile obecną dałam sobie z tym spokój. Myślałam że to może problem pamięci w komputerze ale okazało się że nie.
Już ogarnęłam ten problem!

Trzeba ręcznie przekopiować pliki z płyty 2 do katalogu gdzie zainstalował się nam program. Potem uruchomić Klausa i w ustawieniach (wybrać "inne")zmienić ścieżkę do bazy z dźwiękiem. Zamknąć program. Kliknąc prawym przyciskiem na ikonkę skrótu do Klausa i wybrać "uruchom jako administrator" (czy coś podobnego). Powinno działać

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Dziewczyny życzę Wam wielu sukcesów językowych w nadchodzącym roku!!!
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:13   #1334
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

dziewczyny, czy możecie polecić mi jakieś książki o kulturze, tradycjach, obyczajach etc w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rosji, Norwegii? mogą być po polsku lub w danych językach. oprócz języka, chciałabym też liznąć trochę kultury etc danego kraju
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 20:51   #1335
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Dziewczyny, znacie jakieś blogi na yt lub jakieś seriale na yt w języku niemieckim, włoskim albo hiszpańskim?
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 14:32   #1336
magda1492
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 32
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cześć dziewczyny Chciałabym dołączyć do wątku jako ,że rozpoczął się nowy rok i praca nad językami to jedno z moich postanowień noworocznych.
3-ci rok uczę się języka francuskiego i od kilku miesięcy języka szwedzkiego. Mam świetne możliwości rozwijania się w tym kierunku (na co dzień mam kontakt z tymi językami, studiuję w Szwecji a mój chłopak jest francuzem) ,ale w ostatnim roku mało czasu poświęcałam na naukę. W 2014 pokładam wielkie nadzieję ,iż moje lenistwo się zakończy i wreszcie się zmobilizuje ,żeby uczyć się więc i więcej. Mam nadzieję ,że moja motywacja nie zniknie w pierwszym tygodniu stycznia
magda1492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:51   #1337
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Hej )))))

Moje postanowienie na 2014 rok - niemiecki! Właśnie szukam nowej pracy i ogłoszeń, gdzie niemiecki jest językiem wymaganym jest MNÓSTWO i sporo naprawdę świetnych okazji przepada mi przez to, że nie znam tego języka dobrze
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 16:19   #1338
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Hej )))))

Moje postanowienie na 2014 rok - niemiecki! Właśnie szukam nowej pracy i ogłoszeń, gdzie niemiecki jest językiem wymaganym jest MNÓSTWO i sporo naprawdę świetnych okazji przepada mi przez to, że nie znam tego języka dobrze
Ja walczę już pół roku i nie jest tak strasznie
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 18:34   #1339
sonia_24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 68
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

mmm deutsch. ich liebe diese Sprache ich haisse Sonia un ich habe eine Idee. Wir sollen einen neuen topic geoffnet, weil ich habe nicht gesehen. Wir konnten auf diese Weise unseren deutsch kenntnisse verbessern
sonia_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 19:26   #1340
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez sonia_24 Pokaż wiadomość
mmm deutsch. ich liebe diese Sprache ich haisse Sonia un ich habe eine Idee. Wir sollen einen neuen topic geoffnet, weil ich habe nicht gesehen. Wir konnten auf diese Weise unseren deutsch kenntnisse verbessern
Są co najmniej 2 wątki
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:52   #1341
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Co tam dziewczyny? U mnie dzisiaj skromniutko zrobiłam powtórki w Klausie i dorzuciłam 20 nowych słówek. Udało mi sie też odsłuchać dwa rozdziały książki po angielsku
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 22:54   #1342
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Ja wróciłam dziś z Łotwy, udało mi się podszlifować rosyjski, spędzałam też sporo czasu w otoczeniu Walijczyków, więc o angielskim też nie zapomniałam. Za to nie skorzystałam z okazji i podstawowych łotewskich zwrotów prawie nie znam :< biorę się za Henry'ego bo się nazbierało pod moją nieobecność
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 07:03   #1343
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

a ja mam ostatnio doła z angielskim i nie idzie mi.. dajcie mi jakiegoś kopa motywującego! bo muszę :/
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 08:09   #1344
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Ja oglądam Ekipę z Cardiff w ramach szlifowania angielskiego

I uczę się z książki Business English - Business Communication.


Śniło mi się dziś, że dorwałam książkę z Angielskiego Enterpise 4 i ja przeglądałam. W sumie to nawet nie wiem, czy jest 4
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:03   #1345
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Śniło mi się dziś, że dorwałam książkę z Angielskiego Enterpise 4 i ja przeglądałam. W sumie to nawet nie wiem, czy jest 4
Z tego co pamiętam, to korzystałam kiedyś z czwórki
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki

Edytowane przez lovebird
Czas edycji: 2014-01-06 o 10:06
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 07:12   #1346
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Hej, czy ktoś z Was korzystał z tej książki? http://www.jezykiobce.pl/hiszpanski-...dycja,646.html

Chcę zacząć się uczyć j. hiszpańskiego, od zera. Może polecicie coś innego?
ps. od drugiego semestru zaczynam naukę hiszpańskiego na studiach, a po kilku miesiącach jak opanuje podstawowe słówka, trochę gramatyki chcę zapisać się na korepetycje.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra

Edytowane przez martag144
Czas edycji: 2014-01-08 o 07:34
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 07:25   #1347
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Hwej, czy ktoś z Was korzystał z tej książki? http://www.jezykiobce.pl/hiszpanski-...dycja,646.html

Chcę zacząć się uczyć j. hiszpańskiego, od zera. Może polecicie coś innego?
ps. od drugiego semestru zaczynam naukę hiszpańskiego na studiach, a po kilku miesiącach jak opanuje podstawowe słówka, trochę gramatyki chcę zapisać się na korepetycje.
Ja kupiłam kilka miesięcy temu książkę do nauki hiszpańskiego w Biedronce i bardzo mi się podoba. Tylko jakoś odłożyłam naukę na później. Miałam epizod ze szwedzkim i teraz cisnę angielski.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:39   #1348
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś z Was korzystał z tej książki? http://www.jezykiobce.pl/hiszpanski-...dycja,646.html

Chcę zacząć się uczyć j. hiszpańskiego, od zera. Może polecicie coś innego?
ps. od drugiego semestru zaczynam naukę hiszpańskiego na studiach, a po kilku miesiącach jak opanuje podstawowe słówka, trochę gramatyki chcę zapisać się na korepetycje.
Miałam z tej serii szwedzki, ale nie szła mi w ogóle z tym nauka. Ale pewnie dlatego, że według mnie na podstawy najlepiej się zapisać na kurs, ja osobiście nie potrafię zacząć się uczyć języka sama. Ale są i ludzie, którzy uważają odwrotnie - podstawy można zrobić samemu, a potem pójść na kurs ćwiczyć wymowę i te sprawy
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:48   #1349
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Miałam z tej serii szwedzki, ale nie szła mi w ogóle z tym nauka. Ale pewnie dlatego, że według mnie na podstawy najlepiej się zapisać na kurs, ja osobiście nie potrafię zacząć się uczyć języka sama. Ale są i ludzie, którzy uważają odwrotnie - podstawy można zrobić samemu, a potem pójść na kurs ćwiczyć wymowę i te sprawy
To chyba wina tej serii. Mam angielski z tej serii i książki leży nieruszana.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:42   #1350
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Języków obcych się uczymy - to nasza pasja i sposób na życie

Ogólnie polecacie do nauki kursy Supermemo?




Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Polecam wydawnictwo Penguin Readers. To chyba jedna z najpopularniejszych serii do nauki angielskiego. Do wyboru jest cała masa książeczek - nie koniecznie dla dzieci. Jest podział na poziomy, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie
Ale fajne! Znacie coś podobnego z niemieckiem, gdzie książki podzielone są też na poziomy?

Edytowane przez Asik_
Czas edycji: 2014-01-08 o 20:49
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-03 11:35:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.