Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 21:00   #3031
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Pumka ja codziennie zaczynam dzień od 4.40...

Mloda śpi dzis usypianie bylo duzo lepsze nie bylo placzu tylko troszke stekala fakt mama dalej musiala byc w pokoju ale juz nie wstawala i nie krzyzala tylko lezala spokojna i sluchala konika fp.
Zasnela w drugiej rundzie melodyjek praktycznie od razu po włączeniu przekrecila sie na bok ja wyszlam a ona zasnela

Tym sposobem tez juz jestem w lozku i bujam spac

Dobranoc
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:27   #3032
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Hehe Agunia u nas już jakiś czas jest to samo, w sumie to latem chyba się zaczęło Dzięki Bogu jeszcze nie wpadł na pomysł chomikowania w butach jedzenia A jaki dumny nieraz jak włoży te przyduże kapcie taty czy dziadka... Dzisiaj w moich paradował

A z ubieraniem... Zazwyczaj mi pomaga, ale bywa, że zachowuje się podobnie, dla niego to zabawne, dla mnie już mniej, ostatnio teściowa chciała go ubrać i nie dała rady, bo uciekał

Co do znikopisów nawet miałam przed świętami zajrzeć do biedronki, ale zaszłam do zabawkowego a tam znikopisy po niecałe 10 zł, nie wzięłam bo były same różowe :P A jak byliśmy u teściów widziałam w osiedlowym sklepie za 17 zł chyba już taki fajniejszy

Przypomniało mi się co P. ostatnio wymyślił u dziadków Co prawda swoją wieżą z kółkami dawno się nie bawił (to był hit jak miał koło roczku), ale ostatnio dorwał taśmy do klejenia dużych rozmiarów, poszedł z nimi do drapaka dla kota i założył na niego tak jak się układa kółka na wieżę

U nas jeździki wszelkiej maści tak od jesieni są na tapecie, w tym ciężarówy niezależnie od rozmiaru on na każdą wlezie Dostał pod choinkę od dziadków właśnie jeździk - auto policyjne Klocki, drewniana kolejka (uwielbia przejeżdżać przez tunel ), pociągi drewniane z klockami - ma dwa rodzaje, układanki mula - też ma dwie, książki, tablica magnetyczna, bębenki, cymbałki, samochody to od dawien dawna Tylko P. nie poświęcda temu zbyt wiele czasu, szybko zmienia przedmiot zainteresowania, jest mega ruchliwy (a dzisiaj to w ogóle ), ale po te rzeczy chętnie sięga w ciągu dnia

No i oprócz tego wiele przedmiotów, które zabawkami nie są, ale to chyba nie trzeba nawet pisać No i od grudnia należałoby dodać do listy ozdoby choinkowe :P Lubi się kręcić koło choinki i ich dotykać, do tej pory strat nie było, choinka też jakoś stała, dzisiaj jednak udało mu się zbić bombkę - jedna bombka to i tak nie jest źle, bałam się, że może być gorzej

Edytowane przez katja_22
Czas edycji: 2014-01-07 o 21:36
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:25   #3033
bebe1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 865
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cześć kochane,
witam sie w nowym roku .
Gratuluję grudniowym i styczniowym poltoraroczniakom!
Gratki dla Phdwao drugiego synka!

Sylwestra spedzilismy w domku ze znajomymi, ktorzy maja niespelna trzymiesieczna córeczkę. Wszytskie maluszki cierpliwie doczekaly do polnocy. Ubralismy sie ciepło i podziwialismy fajerwerki na dworzu. Po polnocy dzieciaczki jak zaczarowane poszly spac. Wtedy wypilam sobie lampke szampana . Ale tylko odrobine, bo nadal karmię.

Pisalyscie o przymierzaniu naszych butow. Gosia to uwielbia, najbardziej taty laczki albo buty wyjsciowe. W moich kozaczkach magazynuje mniejsze zabawki (plastikowe warzywa, owoce albo monety).

Musze Wam sie pochwalic, ze Gosia bardzo ladnie mowi mamo i tato (bardzo akcentuje o). No i uroczo zwraca sie do brata jak ten marudzi albo placze. Podchodzi do niego, glaszcze po glowce i mowi ladnie i wyraznie Jasiu ♡. Wtedy on sie uspokaja. Wogole o dzieciaczkach moglabym godzinami pisac...

Pozdrawiam Was wszystkie i maluszki oczywiscie tez :-*.
bebe1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 07:18   #3034
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej cudna noc za nami, maly ladnie i spokojnie przespal, pewnie dzieki temu ze wczoraj przeczolgalam go na nogach dobra godzine

Bebe dziekuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:26   #3035
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

zmieniłysmy wątek i ja o tym nie wiem?
własnie wrócilam ze spaceru, ledwo zdązyłam przed deszczem, Jaś zasnął w wózku, teraz juz spika w łóżeczku
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 10:33   #3036
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
zmieniłysmy wątek i ja o tym nie wiem?
własnie wrócilam ze spaceru, ledwo zdązyłam przed deszczem, Jaś zasnął w wózku, teraz juz spika w łóżeczku
taaa, na ten który tak się "spodobał' Solci

Mój mały wczoraj pobił swój własny rekord!
Spał 3h! Nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić z wrażenia

Dziś pewnie tak słodko nie będzie
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:29   #3037
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hejo

Mała dzisiaj jadła na śniadanie biały serek. Wczoraj jej smakowal, wcinala aż jej się uszy trzęsły, a dzisiaj plula na lewo i prawo.

Katja znikopisy za dyche sa pewne mniejsze i z gorszego plastiku.
A propos plastiku. Mała dostała kiedys w preZencie sorter żółwia za 6 zł i woZek dla lalki za 12 zł. Nie przypuszczałam, że robią zabawki z tak badziewnego plastiku.

Bebe tak dobrze Wam idzie opieka nad dziećmi, że zdecydowanie powinniście mieć większą gromadke.

Tego posta pisze od rana....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 17:11   #3038
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Dobra haczyki pozakladane, matka moze polezec w spokoju!
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:23   #3039
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Emil co chwile dostaje tanie zabawki od chrzestnej - ten plastik aż się gnie.

Oczywiście, tak jak Wam wspomniałam - spał dziś tylko godzinę.
Zaczął godzinę temu coraz bardziej marudzić i od 15min śpi
Cały dzień jadł krupnik

Bebe cudne te Twoje dzieciaki - gdyby mój mały był spokojny jak Twoja Gosia to może tak bym się nie zapierała przed kolejnym brzdącem.
Oby u Was to nigdy się nie zmieniło!
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 19:11   #3040
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej
Mamka ja ci szczerze wspolczuje jesli codziennie wstajesz tak wczesnie. To nie dla mnie
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 19:11   #3041
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Jejku na serio pozmienialy wątki.
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 20:46   #3042
karol_ak
Raczkowanie
 
Avatar karol_ak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 307
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hmm tak mało postów od jakiegoś czasu, nie ma co podczytywać
Więc może czas się ujawnić Można dołączyć ??

Jestem mamą Szymona ur w lipcu 2012. Podczytuję Was od bardzo bardzo dawna, na pewno jeszcze z czasów ciąży Otrzymałam tu sporo cennych porad i tak się wciągnęłam że jestem w miarę na bieżąco. Teraz piszecie znacznie mniej to może uda się regularnie udzielać
karol_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:49   #3043
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
Hmm tak mało postów od jakiegoś czasu, nie ma co podczytywać
Więc może czas się ujawnić Można dołączyć ??

Jestem mamą Szymona ur w lipcu 2012. Podczytuję Was od bardzo bardzo dawna, na pewno jeszcze z czasów ciąży Otrzymałam tu sporo cennych porad i tak się wciągnęłam że jestem w miarę na bieżąco. Teraz piszecie znacznie mniej to może uda się regularnie udzielać
Hej
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:52   #3044
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

No to przyznawać się na jakie wątki się poprzenosilyście

Opowiem Wam jaką przygoda mnie dzisiaj spotkała.
Zacznę od tego, że niestety nie mam dobrego zdania o właścicielach psów w Pl. Oczywiście sa wyjątki, sa osoby które dbają o swoich pupili,sprzątają po nich, pilnują na spacerach itd. Niestety na ogół mam do czynienia z tymi mniej odpowiedzialnymi.
Poszłam dzisiaj biegać. Spotkałam kilku biegaczy i kilku pisarzy. Psy oczywiście puszczone luzem. Nie przeszkadza mi to jeśli właściciel pilnuje psa. W pewnym momencie dobieglam do dużego psa - coś jak owczarek. Pies niegroźnie rzucił się na mnie. Właściciel nie przejął się. Jak mu zwróciłam uwagę że pies powinien być na smyczy i mieć kaganiec to chłop mnie opier.dolil, ze nie powinnam biegac koło psa. Wrzeszcza do mnie jak powalony, z tego wszystkiego pamiętam tylko jak krzyczał, ze zła kobieta jestem

Poza tym u nas ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 21:22   #3045
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Mandi jak moglas tak zdenerwowac psa toz to skandal to Ty powinnas biegac na smyczy a nie pies jak Ci nie wstyd w ogole!












__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 22:43   #3046
bebe1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 865
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cześć kochane,

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hejo

Mała dzisiaj jadła na śniadanie biały serek. Wczoraj jej smakowal, wcinala aż jej się uszy trzęsły, a dzisiaj plula na lewo i prawo.

Katja znikopisy za dyche sa pewne mniejsze i z gorszego plastiku.
A propos plastiku. Mała dostała kiedys w preZencie sorter żółwia za 6 zł i woZek dla lalki za 12 zł. Nie przypuszczałam, że robią zabawki z tak badziewnego plastiku.

Bebe tak dobrze Wam idzie opieka nad dziećmi, że zdecydowanie powinniście mieć większą gromadke.

Tego posta pisze od rana....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gosia uwielbia twarożek. Zajada sie naturalnym jak i ze szczypiorkiem .
Odnosnie dzieci, to chcemy miec trzecie ale za parę lat. Na chwile obecna dwojeczka nam wystarczy :-D.






Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Emil co chwile dostaje tanie zabawki od chrzestnej - ten plastik aż się gnie.

Oczywiście, tak jak Wam wspomniałam - spał dziś tylko godzinę.
Zaczął godzinę temu coraz bardziej marudzić i od 15min śpi
Cały dzień jadł krupnik

Bebe cudne te Twoje dzieciaki - gdyby mój mały był spokojny jak Twoja Gosia to może tak bym się nie zapierała przed kolejnym brzdącem.
Oby u Was to nigdy się nie zmieniło!

Dziękuję :-*.




Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
Hmm tak mało postów od jakiegoś czasu, nie ma co podczytywać
Więc może czas się ujawnić Można dołączyć ??

Jestem mamą Szymona ur w lipcu 2012. Podczytuję Was od bardzo bardzo dawna, na pewno jeszcze z czasów ciąży Otrzymałam tu sporo cennych porad i tak się wciągnęłam że jestem w miarę na bieżąco. Teraz piszecie znacznie mniej to może uda się regularnie udzielać
Witaj!
Napisz coś więcej o sobie i synku.






Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
No to przyznawać się na jakie wątki się poprzenosilyście

Opowiem Wam jaką przygoda mnie dzisiaj spotkała.
Zacznę od tego, że niestety nie mam dobrego zdania o właścicielach psów w Pl. Oczywiście sa wyjątki, sa osoby które dbają o swoich pupili,sprzątają po nich, pilnują na spacerach itd. Niestety na ogół mam do czynienia z tymi mniej odpowiedzialnymi.
Poszłam dzisiaj biegać. Spotkałam kilku biegaczy i kilku pisarzy. Psy oczywiście puszczone luzem. Nie przeszkadza mi to jeśli właściciel pilnuje psa. W pewnym momencie dobieglam do dużego psa - coś jak owczarek. Pies niegroźnie rzucił się na mnie. Właściciel nie przejął się. Jak mu zwróciłam uwagę że pies powinien być na smyczy i mieć kaganiec to chłop mnie opier.dolil, ze nie powinnam biegac koło psa. Wrzeszcza do mnie jak powalony, z tego wszystkiego pamiętam tylko jak krzyczał, ze zła kobieta jestem

Poza tym u nas ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Co za buc! Dobrze, ze ten pies nic Tobie nie zrobil...
bebe1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 22:51   #3047
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Padłam dzisiaj chyba wcześniej niż mój P.
No a teraz zamiast iść spać to ja siedzę

Jutro siostra przyjeżdża, bardzo się cieszę

Karol_ak witaj, fajnie, że postanowiłaś się ujawnić, napisz coś więcej

Bebe to macie podobne plany do naszych, ja też chciałabym trójeczkę, choć jak będzie chociaż dwoje to się zadowolę mężowi zapał trochę osłabł przy tym naszym Szogunie, ale pocieszam go zawsze, że zazwyczaj drugie jest zupełnie inne, spokojniejsze

Świetnie sobie radzicie, tylko tak dalej

Mandi masakra, co za palant...
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 06:21   #3048
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hejo!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:08   #3049
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej!
Sol najlepsze zyczenia urodzinowe!!

Dziewczyny zastannowcie sie: gdybyscie musialy kupic teraz drugie lozeczko dla dziecka 1,5 rocznego, to kupilybyscie juz zwykle czy jednak to bezpieczniejsze lozeczko niemowlece czy turystyczne? Myslac o zyklym mam na mysli takie ImageUploadedByWizaz Forum1389251335.556210.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 07:11   #3050
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Sol najlepsze życzenia, spełnienia marzeń

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastannowcie sie: gdybyscie musialy kupic teraz drugie lozeczko dla dziecka 1,5 rocznego, to kupilybyscie juz zwykle czy jednak to bezpieczniejsze lozeczko niemowlece czy turystyczne? Myslac o zyklym mam na mysli takie Załącznik 5536882


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
takiego jak na zdjęciu bym na pewno jeszcze nie kupiła. Lu w nocy przez sen potrafi wędrować po całym łóżeczku, bałabym się, że spadnie
Zastanowiłabym się nad łóżeczkiem turystycznym plus materac, zawsze potem na wyjazdy się przyda, a zwykłe łóżeczko niemowlęce z kolei pewnie już nie będzie bardzo długo używane
Jezscze jest opcja łóżeczka niemowlęcego z możliwością przekształcenia go później w bardziej "dorosłe", to może coś w tym stylu? Np.
http://www.outletrtvagd.pl/product-p...-79-21-02.html
http://szkrabshop.pl/pl/p/Lozeczko-d...na-posciel/423
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2014-01-09 o 07:16
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:20   #3051
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Hej!
Sol najlepsze zyczenia urodzinowe!!

Dziewczyny zastannowcie sie: gdybyscie musialy kupic teraz drugie lozeczko dla dziecka 1,5 rocznego, to kupilybyscie juz zwykle czy jednak to bezpieczniejsze lozeczko niemowlece czy turystyczne? Myslac o zyklym mam na mysli takie Załącznik 5536882

Ja bym kupiła turystyczne (bo sama mam i bardzo się przydaje - no ale my często wyjeżdżamy) ale jesli nie potrzebowałabym łóżeczka na wyjazdy to kupiłabym to z ikei. Sama często zostawiam W. spiącego na naszym łózku jak sie budzi to zawsze sam ładnie schodzi, więc takie tym bardziej by się sprawdziło.

Sol wszystkiego najlepszego.

Już nie mam sił walczyć z zatwardzeniem Wojtusia. Jak nic z tym nie robieęto kupy są twarde i nie chce nic jeść. Jak podaje duphalac to kupy sa miekkie ale robi co pół godziny po kawałeczku na 5 cm wiec pampki idą jak woda. Jak widzę, że się przymierza i sadzam na nocniku to mu się odechciewa. Do tego picie. Nawet ostatnio 1 kubka nie wypija.

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość

takiego jak na zdjęciu bym na pewno jeszcze nie kupiła. Lu w nocy przez sen potrafi wędrować po całym łóżeczku, bałabym się, że spadnie
no to własnie po to są te barierki dookoła żeby dziecko nie spadło, no musiałaby nogę przełożyć. Chyba że Lu taka zdolna i przez sen
__________________
17.08.2012 godz. 20.20 WOJTUŚ
http://tutusiek.blogspot.com/

Edytowane przez allebazi
Czas edycji: 2014-01-09 o 07:23
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:26   #3052
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Wczoraj zrobiłam koktajl z truskawek. Mała się zajadala nim. Ponieważ sporo go zostalo to postawilam szklanki i koktajl w dzbanku na stole w pokoju.
Moja corcia postanowila się poczestowac. Chwycila dzbanek i próbowała nalac do szklanki. Wiadomo nie udało jej się to. Za to rozlała na stół, podłogę i bluzę malż. Wystarczyło na chwilę odwrócić się od szkraba hehe
Dobrze, że to nie była gorąca herbata.


Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
Hmm tak mało postów od jakiegoś czasu, nie ma co podczytywać
Więc może czas się ujawnić Można dołączyć ??

Jestem mamą Szymona ur w lipcu 2012. Podczytuję Was od bardzo bardzo dawna, na pewno jeszcze z czasów ciąży Otrzymałam tu sporo cennych porad i tak się wciągnęłam że jestem w miarę na bieżąco. Teraz piszecie znacznie mniej to może uda się regularnie udzielać
Witaj teraz malutko piszemy.
Z którego lipca jest Twój synek?





Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
Mandi jak moglas tak zdenerwowac psa toz to skandal to Ty powinnas biegac na smyczy a nie pies jak Ci nie wstyd w ogole!
Kurcze powinnam chłopa i psa przeprosić
A dziecko jak będę chciała wypuścić na trawnik to najpierw grzecznie posprzątan wszystkie psie odchody, żeby właściciele psów nie musieli tego robić.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:36   #3053
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez allebazi Pokaż wiadomość
no to własnie po to są te barierki dookoła żeby dziecko nie spadło, no musiałaby nogę przełożyć. Chyba że Lu taka zdolna i przez sen
nie widzę barierek na całym obwodzie, połowa jednego boku jest bez barierki, więc biorąc pod uwagę, że jak kładę Lu w jednym końcu łóżeczka to potem zastaję ją wciśniętą w róg drugiego końca i patrząc, jak potrafi rzucać się na oślep po całym łóżeczku to tak, bałabym się, że spadnie. Chyba, że jest możliwość zastostosawania tych barierek na całym obwodzie

Inną kwestią jest to, że obecnie takiego łóżeczka bym nie chciała ze względu na wychodzenie dziecka. Jestem pewna, że Lu by wyłaziła z niego non stop i kładzenie jej do spania byłoby koszmarem. U nas jeszcze nie ten czas, ale może u mniej wędrujących dzieci by się sprawdziło
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2014-01-09 o 07:38
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:43   #3054
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Hej!
Sol najlepsze zyczenia urodzinowe!!

Dziewczyny zastannowcie sie: gdybyscie musialy kupic teraz drugie lozeczko dla dziecka 1,5 rocznego, to kupilybyscie juz zwykle czy jednak to bezpieczniejsze lozeczko niemowlece czy turystyczne? Myslac o zyklym mam na mysli takie Załącznik 5536882


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
my mamy nieco inne też z ikei.
nie ma takich szczebelków tylko jest pełne i tam są też poduszki - coś jak materac na całości i gdy się to rozłoży to tworzy jeszcze większe łóżeczko ze dorosły się zmieści.

Sol najlepszego!
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:45   #3055
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Soleilka ja też dołączam się do życzeń 100 lat!

Ja bym chyba wzięła takie jak Phdwao pokazała, P. się kręci, ale chyba nie aż tak jak Lu, wiele razy spał na naszym czy teściów łóżku, zawsze osłaniamy tylko z tej strony po której śpi a w razie czego potrafi zejść, to chyba najlepsza opcja Ewentualnie takie które można potem przekształcić w normalne łóżko Choć pomysł z turystycznym też zły nie jest, jednak ja bym chyba kupiła już coś doroślejszego co byłoby na dłużej

Edytowane przez katja_22
Czas edycji: 2014-01-09 o 07:47
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:49   #3056
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Cytat:
Napisane przez katja_22 Pokaż wiadomość
Hej

Soleilka ja też dołączam się do życzeń 100 lat!

Ja bym chyba wzięła takie jak Phdwao pokazała, P. się kręci, ale chyba nie aż tak jak Lu, wiele razy spał na naszym czy teściów łóżku, zawsze osłaniamy tylko z tej strony po której śpi a w razie czego potrafi zejść, to chyba najlepsza opcja Ewentualnie takie które można potem przekształcić w normalne łóżko Choć pomysł z turystycznym też zły nie jest, jednak ja bym chyba kupiła już coś doroślejszego co byłoby na dłużej
no to u nas niestety kilka razy przez sen spadłaby z dorosłego łóżka nawet, kiedy kładzona była na środku, mąż ją w ostatniej chwili łapał...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:52   #3057
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Nadalka Igusia dba,aby mamusia miała zawsze jedzenie przy sobie

Bebe podziwiam Was , wklej jakieś ich wspólne zdjęcie

Phdwao to zależy u nas Nadia też chodzi po całym łóżeczku, więc bez łóżeczka ze szczebelkami nie obyłoby się

Idę dzisiaj po pracy na aerobik BPU jestem juz podekscytowana
Planuje w poniedziałki chodzić dalej regularnie na hydrocycling , w czw i soboty na bpu....ciekawe jak długo wytrwam

Sol najlepszego kochana

miłego dnia dziewczyny
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 07:55   #3058
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

http://www.nietylkodzieciaki.pl/wp-c...%C5%82opca.jpg coś takiego i górę i dół się rozkłada a dla malucha fajne bo wiercąc się nie ewentualnie główką uderzy w poduchę
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 08:28   #3059
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Sol, wszystkiego naj
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:51   #3060
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej

Sol kochana wszystkiego najlepszego, duzo uśmiechu i spełnienia marzeń

Mandi co za historia z tym psem, no jak moglas biegać w tamtym miejscu

U nas młody sie tak wierci w nocy, ze nie ma opcji na takie łóżeczko. Znając jego przeleciałby przez barierki.
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 06:40:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.