Allegro - czarna lista sprzedawców perfum - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-12, 06:45   #271
aaguś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
GG do aaguś
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Nie rozumiem, czemu nie reklamowalaś tych perfum, skoro jesteś pewna, że to podróba...A twoja mama nie zauważyła, że coś jest nie tak z jej ukochanym zapachem?
aaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 09:21   #272
Tigerlilly
Rozeznanie
 
Avatar Tigerlilly
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 789
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Mam o 10 lat więcej niż Ty, aaguś, a moja Mama jest pewnie o co najmniej 10 lat starsza od Twojej Mamy. Wiem, że dla Niej ważny jest gest, prezent, i spełnienie życzenia Gwiazdkowego - niezmącone późniejszymi reklamacjami, zwrotami, a przede wszystkim stwierdzeniem że to na co się tak cieszyła, jest zwykłą podróbką. Nie wiem, czy Mama zauważyła, czy nie. Czasem przemilczenie pewnych faktów sprawia, że przestają mieć aż takie znaczenie...nie sądzisz?
__________________
Mój profil na Fragrantica
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/15321
Mój wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276096
Tigerlilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 13:25   #273
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Tigerlilly Pokaż wiadomość
Mam o 10 lat więcej niż Ty, aaguś, a moja Mama jest pewnie o co najmniej 10 lat starsza od Twojej Mamy.
Oczywiście nie kwestionuje tu Twojej opinii, bo nie mam ku temu podstaw, ale naprawdę, dziwne wydaje mi sie to, że juz druga osoba, zakłada konto tylko po to aby ostrzegac innych przed tym sprzedawcą

A tak zupełnie na marginesie, nie wypominamy sobie tutaj naszego wieku, gdyż jak sama zobaczysz, przekrój wiekowy wizażanek jest spory. Generalnie w dyskusji liczą sie tu argumenty a nie data urodzenia.

Witam na forum i zapraszam do dyskusji także na inne tematy !
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 13:50   #274
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Oczywiście nie kwestionuje tu Twojej opinii, bo nie mam ku temu podstaw, ale naprawdę, dziwne wydaje mi sie to, że juz druga osoba, zakłada konto tylko po to aby ostrzegac innych przed tym sprzedawcą
dziewczyny, nie bądzcie takie podejrzliwe

Ja oceniając fotki sprzedawcy nie kupiłabym u niego perfum- niektóre różnią się wyglądem od tych w sklepie.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 13:50   #275
aaguś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 102
GG do aaguś
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Tigerlilly Pokaż wiadomość
Czasem przemilczenie pewnych faktów sprawia, że przestają mieć aż takie znaczenie...nie sądzisz?
Zgadzam sie, że czasami przestają mieć znaczenie, ale tu chodzi o zasadę, żeby nie przemilczać oszustwa.Osobiście źle bym się czuła, wiedząc że obdarowałam najbliższą osobę podróbką i próbowałabym jakoś tą sprawę załatwić, nawet jeżeli oznaczałoby to, że osoba obdarowywana musiałaby poczekać na prezent...

Uznajmy temat za skończony, pozdrawiam
aaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 15:00   #276
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie bądzcie takie podejrzliwe

Ja oceniając fotki sprzedawcy nie kupiłabym u niego perfum- niektóre różnią się wyglądem od tych w sklepie.
Olik, może nie powinnam być aż tak czujna, ale:
- pojawia sie juz druga, nowa osoba, która nie pisze praktycznie o niczym innym tylko z mety staruje i atakuje sprzedawcę,
- moim zdaniem zdjęcia przedstawiaja oryginalne produkty (oczywiście istnieje mozliwość, ze sprzedawca na zdjęciach prezentuje oryginały a sprzedaje podróby),
- powyzszą tezę zdaje sie wykluczac fakt, że wśród komentarzy jakie ma sprzedawca widzę kilka nicków wizażanek, którym czego jak czego, ale braku znajomości perfum nie można zarzucić, a te podkreslają w swych komentarzach, że dostały oryginalne produkty,
- zarzucają nieoryginalnośc produktów osoby, które nawet (nie wnikam jakie są tego prawdziwe powody) nie wystawiły neutralnego komentarza.... a co dopiero negatywnego.
Ot co, jak dla mnie temat tego sprzedawcy tez jest juz zakończony.
Z tym, że przyjmuję tez założenie, że moge się mylić i kiedys w przyszłości kupując u czarnuli lub u innego sprzedawcy natne się na podróbę. Ale z pewnościa nie omieszkam o tym napisać i w komentarzu i tu podajac link do aukcji. a z pewnościa nie zrobie tego bez uprzedniego wyjasnienia sprawy ze sprzedawcą, czego efekty tez niezwłocznie opisze jak i cały przebieg dyskusji.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 19:39   #277
Tigerlilly
Rozeznanie
 
Avatar Tigerlilly
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 789
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Hej, czy ta Sprzedająca przypadkiem nie jest zaprzyjaźniona z Wizażem? Bo jakoś obrona jej wydaje się bardzo leżeć Wam na sercu... Jest mi całkowicie obojętne, kto i czy uwierzy w to, że sprzedaje ona podróbki. Ja wiem, że tak jest, i na pewno niczego więcej od niej nie kupię. Założyłam konto specjalnie, by napisać o swoim doświadczeniu z Allegro. To prawda, i sama powiedziałam to wyraźnie w pierwszym poście. Nie uważam, bym miała się czego wstydzić. Co do dyskusji na inne tematy, nie jestem tak dogłębie wtajemniczona, jak Wy, i nie podejmuję się pisać o rzeczach, o których nie mam nic odkrywczego do powiedzenia. Bicie piany nie jest w moim stylu, dlatego dotychczas nie miałam pokusy by założyć tu konto. Do przemyślenia pozostawiam tylko jedno: nie wszyscy, należący do Klubu wzajemnej wizażowej adoracji, są święci, tak jak i nie wszyscy spoza niego są koniecznie (nieuczciwą) konkurencją handlarzy podrabianymi perfumami. Tu akurat pudło, bo z handlem perfumami mam tyle wspólnego, że lubię je kupować ;-) Pozdrawiam!
__________________
Mój profil na Fragrantica
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/15321
Mój wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276096
Tigerlilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 21:00   #278
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Tigerlilly Pokaż wiadomość
Hej, czy ta Sprzedająca przypadkiem nie jest zaprzyjaźniona z Wizażem? Bo jakoś obrona jej wydaje się bardzo leżeć Wam na sercu... Jest mi całkowicie obojętne, kto i czy uwierzy w to, że sprzedaje ona podróbki. Ja wiem, że tak jest, i na pewno niczego więcej od niej nie kupię. Założyłam konto specjalnie, by napisać o swoim doświadczeniu z Allegro. To prawda, i sama powiedziałam to wyraźnie w pierwszym poście. Nie uważam, bym miała się czego wstydzić. Co do dyskusji na inne tematy, nie jestem tak dogłębie wtajemniczona, jak Wy, i nie podejmuję się pisać o rzeczach, o których nie mam nic odkrywczego do powiedzenia. Bicie piany nie jest w moim stylu, dlatego dotychczas nie miałam pokusy by założyć tu konto. Do przemyślenia pozostawiam tylko jedno: nie wszyscy, należący do Klubu wzajemnej wizażowej adoracji, są święci, tak jak i nie wszyscy spoza niego są koniecznie (nieuczciwą) konkurencją handlarzy podrabianymi perfumami. Tu akurat pudło, bo z handlem perfumami mam tyle wspólnego, że lubię je kupować ;-) Pozdrawiam!
A ja tam Ci wierzę
też bym nie kupiła u tego allegrowicza
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-12, 22:10   #279
katut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Nie bardzo rozumiem o co tu chodzi.
Co takiego dziwnego , ze weszlysmy na to forum tylko dlatego, ze chcialysmy przekazac wam informacje o oszuscie.?
Zapach jest dla mnie bardzo wazny , ale nie naleze do kobiet , ktore o perfumach, kremach czy innych pomagaczach naszej kobiecosci dyskutuja na forum, czy przy kawie. Mam inne pasje.
Czytalam wczesniej to forum , poniewaz nie przepadam za siedzeniem w sklepach i chcialam dowiedziec sie o nowych zapachach. To entuzjazm z jakim pisalyscie o zakupach na allegro, sklonil mnie do proby kupienia tam perfum. I zupelnie naturalne dla mnie bylo, ze powinnam was poinformowac o nieudanym zakupie.
Nie moglam wpisac negatywnej informacj na allegro, poniewaz , nie licytowalam. Po moim mailu z zapytaniem czy posiada Addit 2 sprzedawca zadzwonil do mnie, prosilam o to, poniewaz chcialam sie umowic na odbior osobisty,mieszkam niedaleko Maximusa.

To zadziwiajaca sytuacja z jakim uporem bronicie oszusta, sugerujac, ze nie rozpoznajemy zapachow lub jestesmy jego konkurencja.

Wydajecie opinie o perfumach , czyli zapachu na podstawie zdjec i to tych , ktore sa w ofercie nie majac pojecia o tym co dostaje klient.

Ale najgorsze jest to , ze usypiacie czujnosc innych kobiet, w przypadku dosc znacznych wydatkow z budzetu domowego.

W jakim celu zostal zalozony ten watek?
Bo mnie sie wydawalo , ze tu mialy byc zbierane takie informacje , bo to jest jedyna obrona przed niuczciwoscia na Allegro.
katut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 21:33   #280
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Tigerlilly Pokaż wiadomość
Zgadza się. Przed Bożym Narodzeniem kupiłam od tej Allerowiczki Gio Armaniego dla mojej Mamy. To jej ukochany zapach, więc nie miałam odwagi powiedzieć jej, że moim zdaniem to podróbka. Mama zagląda na moje Allegrowe konto, stąd brak negatywnego komentarza. Ale Gio, które kupiłam, to z pewnością podróbka, bez dwóch zdań. Fatalnie obsadzony korek, i fałszywa zbyt żywiczna nuta.

Forum czytuję często, a dziś Wasza wymiana poglądów tak mnie poruszyła, że postanowiłam się zarejestrować by móc dołożyć swój głos do dyskusji. Pozdrawiam!.
Ofiarowałas mamie podróbke jako oryginał ?
To chyba niezbyt uczciwe ?

A moze twoja relacja o spredawcy jest niezbyt uczciwa?
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 16:59   #281
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

UWAGA na użytkownika AJKOMP
Sprezdaje bardzo dobre podróby. Na początku wyglądały identycznie, nie wzbudziły żadnych podejrzeń. Po jakimś miesiący zaczął odchodzić lakier z buteleczki i zaczęło ciec spod korka.
Butelka byla ani nie uderzona, ani nie nosiłam jej nigdzie, stała tylko na pólce.
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 17:44   #282
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Ibizza Pokaż wiadomość
UWAGA na użytkownika AJKOMP
Sprezdaje bardzo dobre podróby. Na początku wyglądały identycznie, nie wzbudziły żadnych podejrzeń. Po jakimś miesiący zaczął odchodzić lakier z buteleczki i zaczęło ciec spod korka.
Butelka byla ani nie uderzona, ani nie nosiłam jej nigdzie, stała tylko na pólce.
Proszę, sprawdź raz jeszcze nicka. Jest on nieprawidłowy, bo na Allegro nie ma użytkownika o takim nicku.
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 20:51   #283
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez Ibizza Pokaż wiadomość
UWAGA na użytkownika AJKOMP
Sprezdaje bardzo dobre podróby. Na początku wyglądały identycznie, nie wzbudziły żadnych podejrzeń. Po jakimś miesiący zaczął odchodzić lakier z buteleczki i zaczęło ciec spod korka.
Butelka byla ani nie uderzona, ani nie nosiłam jej nigdzie, stała tylko na pólce.
Probowalas reklamowac?
Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 22:25   #284
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Proszę, sprawdź raz jeszcze nicka. Jest on nieprawidłowy, bo na Allegro nie ma użytkownika o takim nicku.
chodzi chyba o tego sprzedawce
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3901536
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 23:26   #285
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Hmmm... według mnie ten facet ma oryginały. I zdania nie zmienię
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 07:16   #286
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Na początku też mi sie tak wydawało, a zaufaj mi te które ja kupiłam koło oryginalnych perfum może stały. Może przemyca pojedyńcze sztuki podrób.
Nick to faktycznie AJ_KOMP.
Reklamować próbowałam ale Pan powiedział że "po takim czasie" (no bo to już minął miesiąc) to nie ma opcji.
Ja ostrzegam tylko, jeżeli on sprzedaje kilka bubli wśród orygniałów to przecież logiczne że możmy mieć oddmienne zdanie na temat tego gościa.
Pozdrawiam.
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 08:38   #287
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

U tego sprzedawcy kupawałam perfumy i kremy. Zawsze wszystko było oryginalne. A mogę spytać jakie kupiłaś perfumy? Może wklej po prostu zdjęcie

Edytowane przez eldl
Czas edycji: 2007-05-28 o 10:50
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:48   #288
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez eldl Pokaż wiadomość
U tego sprzedawcy kupawałam perfumy i kremy. Zawsze wszysstko było oryginalne. A mogę spytać jakie kupiłaś perfumy? Może wklej po prostu zdjęcie
To byłoby dobre rozwiąznie
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 10:03   #289
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
po opakowaniach mogę stwierdzić że powinien mieć oryginały
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 17:51   #290
feliz1984
Raczkowanie
 
Avatar feliz1984
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ściana Wschodnia
Wiadomości: 233
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Tu jest niezle ziolko Dodalem sobie jakis czas temu z ciekawosci aukcje tej pani do obserwowanych. Bo i cena duzo wyzsza niz standardowo w takich przypadkach i ewidentnie wygladalo to na aukcje z podrobami. Odwiedzilem dzisiaj profil tej pani, tym bardziej, ze zobaczylem ze ma ujemna ilosc punktow. Na aukcjach wyraznie zaznaczala, ze perfumy, ktore sprzedaje sa oryginalne, takie jak w perfumeriach. Na dodatek msciwa - kupila na kilku aukcjach perfumy (drugie konto) i od razu wystawila negatywy, twierdzac ze to podroby (ale patrzac na te aukcje mozna sadzic, ze miala jednak racje ).

2 konta pani oszustki:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=6959109
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7163985

To tak w ramach ostrzezenia. Szkoda tylko, ze tyle ludzi dalo sie nabrac, a wieksza czesc z nich i tak wystawila pozytywne komentarze.
feliz1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:49   #291
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Hmmm... według mnie ten facet ma oryginały. I zdania nie zmienię
Ja również u niego kupowałam i zdanie mam jak najbardziej pozytywne.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 08:39   #292
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Spróbuję dodać zdjęcia za jakis czas. Opisowo mogę powiedzieć że koło korka zaczęły się robić purchle i odchodzić farba z opakowania. Perfumy to Chalnel Alure Sport męskie.
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 14:48   #293
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Nie podaje nicka - bo nie wiem czy mam podstawę
Użytkownik allegro rozsyłał maile do innych użytkowników z listą "Tanich, Oryginalnych Perfum" - około 80 zapachów za 79 zł Podał od razu numer konta.
Zgłosiłam allegro, ale tylko dostał ostrzeżenie.
Na razie perfumami nie handluje. Jedną wodę Lacoste 90 ml wystawił - z licytacją od złotówki i bez ceny minimalnej
Cały czas obserwuję jego działania. Wydaje mi się, że jest bardzo sprytny i ostrożny. I nabija punkty na zupełnie innych transakcjach.

Gdyby wystawił więcej perfum- byłabym skłonna od razu was ostrzec.... ale nie wiem czy nie przesadzam
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:41   #294
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Yolu - jeśli ktoś robi coś takiego i tak sprytnie reklamuje podróby to jak najbardziej zasługuje na wymienienie go z nicka.

________________

Ja natomiast odradzam zakupy u osoby o nicku wasia888.

Towar sam w sobie jest w porządku ale brak profesjonalizmu zwalił mnie z nóg. Pani (chyba Pani, bo konto i adres należy do faceta, a treść maila jest w wydaniu damskim) reklamuje się wysyłką w 24h, a moją (i nie tylko, może inni się też wypowiedzą) wodę wysłała po tygodniu! Do tego listem w kopercie bąbelkowej bez zabezpieczenia! Za 7,50 nawet nie nadała priorytetu i kolejny tydzień list szedł do mnie.
Na moją sugestię, że koperta to nie jest dobry pomysł przy perfumach i stan mojego pudełka daje sporo do życzenia, odpisała mi, że zawsze tak śle i nie ma problemu. Ręce mi opadły... Kontakt trudny, odpisuje raz na dobę lub dwie. Dwa dni czekałam na nr nadania.

Dla cierpliwych ludzi ze stoickim spokojem. Ja już podziękuję.


__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 06:11   #295
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Yolu - jeśli ktoś robi coś takiego i tak sprytnie reklamuje podróby to jak najbardziej zasługuje na wymienienie go z nicka.

________________

Ja natomiast odradzam zakupy u osoby o nicku wasia888.

Towar sam w sobie jest w porządku ale brak profesjonalizmu zwalił mnie z nóg. Pani (chyba Pani, bo konto i adres należy do faceta, a treść maila jest w wydaniu damskim) reklamuje się wysyłką w 24h, a moją (i nie tylko, może inni się też wypowiedzą) wodę wysłała po tygodniu! Do tego listem w kopercie bąbelkowej bez zabezpieczenia! Za 7,50 nawet nie nadała priorytetu i kolejny tydzień list szedł do mnie.
Na moją sugestię, że koperta to nie jest dobry pomysł przy perfumach i stan mojego pudełka daje sporo do życzenia, odpisała mi, że zawsze tak śle i nie ma problemu. Ręce mi opadły... Kontakt trudny, odpisuje raz na dobę lub dwie. Dwa dni czekałam na nr nadania.

Dla cierpliwych ludzi ze stoickim spokojem. Ja już podziękuję.


Dopisuję swoje pod postem Kropki.

Kupowałam perfumy w tym samym terminie i przesyłka była wysłana na takich samych zasadach. Próbowałam rozmawiać via mail z tą osobą, ale jak już Kropka słusznie zauważyła to jakaś nieodpowiedzialna osoba. Za niewywiązanie się z terminową wysyłką ( o te 24 godziny mi chodzi) obarcza ............ poczte. Jakby człowiek rozmawiał z kimś z innego wymiaru.
Odradzam, chyba, że ktoś ma nerwy ze stali. Ja również podziękowałam za zakupy
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:41   #296
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Ludzie, no tyle razy juz to widziałam i nadal nie wierzę:
http://www.allegro.pl/item201752282_...er_mocny_.html

Sprzedane 20 sztuk topornej podróby. Gość podkresla wytłuszczoną czcionką że to oryginał....sprzedał tego kilkadziesiąt sztuk za 145 zł!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny, pozgłaszałm to ale proszę Was zróbcie to też, bo szkoda mi tych wszystkich naciągniętych ludzi
Słuchajcie on nie ma nawet żadnego negatywa!!!
Ludzie po prostu nie maja pojęcia co kupują. Gość jest po prostu bezczelny, tak sie rozpisuje o oryginalności i o regulaminie. Popatrzcie jakie ma ceny!!!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:54   #297
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ludzie, no tyle razy juz to widziałam i nadal nie wierzę:
http://www.allegro.pl/item201752282_...er_mocny_.html

Sprzedane 20 sztuk topornej podróby. Gość podkresla wytłuszczoną czcionką że to oryginał....sprzedał tego kilkadziesiąt sztuk za 145 zł!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny, pozgłaszałm to ale proszę Was zróbcie to też, bo szkoda mi tych wszystkich naciągniętych ludzi
Słuchajcie on nie ma nawet żadnego negatywa!!!
Ludzie po prostu nie maja pojęcia co kupują. Gość jest po prostu bezczelny, tak sie rozpisuje o oryginalności i o regulaminie. Popatrzcie jakie ma ceny!!!
jestem w szoku ....ci ludzie chyba powariowali ....
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 09:05   #298
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

co za obrzydliwy oszust!
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 11:06   #299
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Wolę nie wiedzieć, ile na tym zarobił, bo chyba dostanę zawału...

Zero negatywów, "towar oryginalny". Strach się bać.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 12:05   #300
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Allegro - czarna lista sprzedawców perfum

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wolę nie wiedzieć, ile na tym zarobił, bo chyba dostanę zawału...

Zero negatywów, "towar oryginalny". Strach się bać.
Dokładnie!
Czy nikogo z kupujących nie zastanawia przypadkiem dlaczego testery wszystkich producentów maja tę samą nalepkę tester-demonstration?
Ewentualnie przyklejoną w róznych miejscach.
Ludzie, jemu zeszło tego dziesiątki a nawet setki.
Nie dziwię sie, że panuje powszechna opinia że na allegro same podróby.
Setki naciągniętych osób. Może to i dobrze, że nie wiedzą co kupili.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.