Walka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-30, 12:52   #1
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie
 
Avatar Słowiańska Lara Croft
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105

Walka


Kiedy miałam 16 lat doszłam do wniosku,że mogłabym uprawiać sex tylko z wrogiem,tzn.ciężko to wytłumaczyć-chciałabym żeby mój sex był uosobieniem walki,nienawiści.Tak zrobiłam,było cudownie.Ostatnio się nad tym zastanawiałam,praktycznie całe życie tak to wygląda i myślałam czy jest ktoś ,kto też tak ma.Pewnie wiele osób nie będzie wiedziało o co chodzi,więc spróbuję obrazowo.Być może uznacie to za sadomasochistyczne,ale cóż:
Najlepszy sex w moim życiu był walką,zbeszczeszczeniem.W iadomo czym może być sex-aktem miłości dwojga ludzi,aktem nienawiści,aktem zbeszczeszczenia(np.jak żołnierz gwałci kobietę wroga).Mi było cudownie...Jemu zresztą też.Przygwoździł mnie do sciany(rzucił mnie na nią tak,że czułam jakby całe żebra i plecy były skruszone).Kiedy robił mi minetkę, kolanem wyrzuciłam go w przód,położyłam się na Nim i uderzyłam w twarz,On mi oddał.Bijąc się,zostawiając na ciele siniaki,gryząc doczołgalismy sie do łózka.Przywiązał mnie do ramy i robił to bardzo mocno,tak brutalnie i bezwzględnie,że prosiłam żeby przestał.Potem chciał powiedzieć,że mnie kocha,ale przerwałam mu i powiedziałam-Najpiękniejsze słowa między Nami nie muszą zostać wypowiedziane.

Wiem,że wiele osób to zdziwi-ta brutalność,bezwzględność, zbeszczeszczenie...Mnie strasznie podniecają w łózku noże,kaleczenie się,bicie,walka.Dlatego pytam czy jestem sama?Czy Was też takie rzeczy podniecają?


P.S.Spotkałam się z opiniami,że jest to nienaturalne i jeśli kocha się partnera takich rzeczy się nie robi...
__________________
Quod me nutrit,me destruit.
Archeo to nie sprint na sto metrów-to maraton-a do tego potrzebny jest charakter...więc...witaj w piekle
Słowiańska Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:59   #2
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Walka

ajć no to nieźle...
szczerze mówiąc to mnie takie coś nie podnieca:P
Dość częśto mam ochote na seks ciut mocnijeszy ale jest to zaraz po okresie
Tak to wolę normlany ...
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:30   #3
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez Słowiańska Lara Croft Pokaż wiadomość
Kiedy miałam 16 lat doszłam do wniosku,że mogłabym uprawiać sex tylko z wrogiem,tzn.ciężko to wytłumaczyć-chciałabym żeby mój sex był uosobieniem walki,nienawiści.Tak zrobiłam,było cudownie.Ostatnio się nad tym zastanawiałam,praktycznie całe życie tak to wygląda i myślałam czy jest ktoś ,kto też tak ma.Pewnie wiele osób nie będzie wiedziało o co chodzi,więc spróbuję obrazowo.Być może uznacie to za sadomasochistyczne,ale cóż:
Najlepszy sex w moim życiu był walką,zbeszczeszczeniem.W iadomo czym może być sex-aktem miłości dwojga ludzi,aktem nienawiści,aktem zbeszczeszczenia(np.jak żołnierz gwałci kobietę wroga).Mi było cudownie...Jemu zresztą też.Przygwoździł mnie do sciany(rzucił mnie na nią tak,że czułam jakby całe żebra i plecy były skruszone).Kiedy robił mi minetkę, kolanem wyrzuciłam go w przód,położyłam się na Nim i uderzyłam w twarz,On mi oddał.Bijąc się,zostawiając na ciele siniaki,gryząc doczołgalismy sie do łózka.Przywiązał mnie do ramy i robił to bardzo mocno,tak brutalnie i bezwzględnie,że prosiłam żeby przestał.Potem chciał powiedzieć,że mnie kocha,ale przerwałam mu i powiedziałam-Najpiękniejsze słowa między Nami nie muszą zostać wypowiedziane.

Wiem,że wiele osób to zdziwi-ta brutalność,bezwzględność, zbeszczeszczenie...Mnie strasznie podniecają w łózku noże,kaleczenie się,bicie,walka.Dlatego pytam czy jestem sama?Czy Was też takie rzeczy podniecają?


P.S.Spotkałam się z opiniami,że jest to nienaturalne i jeśli kocha się partnera takich rzeczy się nie robi...
Oboje się na to zgadzacie i jeżeli sprawia Wam to przyjemność (widzę, że jak najbardziej) to uważam, że wszystko jest ok

I dobrze, ważne jest by kochać się tak jak sprawia nam to przyjemność a nie 'jak wypada'.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:05   #4
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Walka

Nie martw się, nie jesteś sama mnie też strasznie podnieca "brutalny" seks, może nie robienie sobie krzywdy, ale taka władza nade mną, lubię nie mieć wpływu na to jak ktoś się mną zajmuje...

MOim zdaniem nie jest to nienaturalne, każdy lubi co innego i nie należy się przed tym wzbraniać
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:25   #5
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Walka

Ja tez mam czasem ochote na ostry seks,najczesciej po okresie. ale niestety rzadko do niego dochodzi...;x
ale to juz temat na inny watek.
tak wiec nie uwazam zeby bylo to cos zlego,gorszego,nienatural nego.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:11   #6
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Walka

Dopóki nikt nikogo do niczego nie zmusza, oboje macie satysfakcję z takiego seksu i przy okazji nie robicie nikomu innemu krzywdy, wszystko jest ok
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 16:19   #7
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Oboje się na to zgadzacie i jeżeli sprawia Wam to przyjemność (widzę, że jak najbardziej) to uważam, że wszystko jest ok

I dobrze, ważne jest by kochać się tak jak sprawia nam to przyjemność a nie 'jak wypada'.
No właśnie... Ja nie widze w tym absolutnie nic dziwnego, no może poza tym że ja nie chciałabym używać do tego celu aż tak przemocy ale powiem szczerze, że jeśli oboje czerpiecie z tego przyjemność i nie zdarzyło się łamania rak i nóg to dlaczego miałybyśmy cię krytykować

Każdy jest inny i każdy ma prawo zachowywać się tak jak on tego chce, wy oboje tego chcecie więc pozazdrościć tylko oryginalnego sposobu kochania się
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 16:22   #8
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez Słowiańska Lara Croft Pokaż wiadomość
(...)
Potem chciał powiedzieć,że mnie kocha,ale przerwałam mu i powiedziałam-Najpiękniejsze słowa między Nami nie muszą zostać wypowiedziane.

(...)

Bardzo ładne to zdanie i świadczy o tym że wszystko jest w najlepszym porządku
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 18:45   #9
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: Walka

Moze cie to kręci ale mozna dopatrzec sie tu zboczenia seksualnego....niestety! Ale to nasza sprawa co nas kręci a co odpycha.!! Innym moze sie wydac to normalne ale mnie niestety nie ...wkoncu koncze resocjalizacje!
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 18:49   #10
moonshadow
Raczkowanie
 
Avatar moonshadow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Walka

Ja także sądzę, że jeżeli wam obojgu sprawia to przyjemność to jest to jak najbardziej normalne Ja muszę przyznać, że też czasami mam ochotę na ostrzejsze pieszczoty, ale zwykle to wolę tak czule
__________________

moonshadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:10   #11
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez Mrówka24 Pokaż wiadomość
Moze cie to kręci ale mozna dopatrzec sie tu zboczenia seksualnego....niestety! Ale to nasza sprawa co nas kręci a co odpycha.!! Innym moze sie wydac to normalne ale mnie niestety nie ...wkoncu koncze resocjalizacje!
Ale to przecież seks- a w nim obowiązują różne reguły które ustalają tylko i wyłącznie partnerzy

Moim zdaniem przesadzasz, a co do Twojego kierunku- resocjalizacji widzę, że się nadajesz
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 22:04   #12
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dopóki nikt nikogo do niczego nie zmusza, oboje macie satysfakcję z takiego seksu i przy okazji nie robicie nikomu innemu krzywdy, wszystko jest ok
Zgadzam się
Tylko się nie pozabijajcie

Twój opis jest dla mnie aż zanadto brutalny, ale fakt, lubię być obezwładniona. A gwałt? Raz odpycha, raz podnieca. Różnie A, i lubię małe lanie dostać w łóżku
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 11:03   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Walka

Wydaje mi się, że im kobieta jest silniejsza, pewna siebie, itd. tym bardziej lubi być wyciorana w łóżku.

He he, no co kto lubi , to jest najważniejsze, ale nie przesadzajcie, że tak Was to bardzo nie dziwi , bo mocniejszy seks a kopanie i kaleczenie się to jednak trochę nie to samo.
Ktoś, kto lubi wytarzać się w zawartości wyjętej z odkurzacza, jest mysofilem; ktoś, kto uwielbia pokazywać własną partnerkę, nagą, innym facetom, praktykuje kandaleuzizm - i Lary upodobania aż takie normalne to znowu nie są.

Chyba każda lubi na brutala, ale nie każda lubi od razu być bardzo brutalnie gwałcona. Już, jak rozumiem, nie odczuwasz przyjemności ze zwyczajnego seksu; z biegiem czasu może dojść do tego, że będziesz potrzebowała w pierwszej kolejności ostrego żołnierza, w drugiej, faceta, którego będziesz kochała; nie masz żadnej gwarancji, że nie staniesz się jedną z tych kobiet, które kursują nocami po parkach, szukając wrażeń. Czy byłoby Ci z tym źle - nie wiem.

Złośliwa nie jestem, powodzenia.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:00   #14
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie
 
Avatar Słowiańska Lara Croft
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że im kobieta jest silniejsza, pewna siebie, itd. tym bardziej lubi być wyciorana w łóżku.

He he, no co kto lubi , to jest najważniejsze, ale nie przesadzajcie, że tak Was to bardzo nie dziwi , bo mocniejszy seks a kopanie i kaleczenie się to jednak trochę nie to samo.
Ktoś, kto lubi wytarzać się w zawartości wyjętej z odkurzacza, jest mysofilem; ktoś, kto uwielbia pokazywać własną partnerkę, nagą, innym facetom, praktykuje kandaleuzizm - i Lary upodobania aż takie normalne to znowu nie są.

Chyba każda lubi na brutala, ale nie każda lubi od razu być bardzo brutalnie gwałcona. Już, jak rozumiem, nie odczuwasz przyjemności ze zwyczajnego seksu; z biegiem czasu może dojść do tego, że będziesz potrzebowała w pierwszej kolejności ostrego żołnierza, w drugiej, faceta, którego będziesz kochała; nie masz żadnej gwarancji, że nie staniesz się jedną z tych kobiet, które kursują nocami po parkach, szukając wrażeń. Czy byłoby Ci z tym źle - nie wiem.

Złośliwa nie jestem, powodzenia.
Z tego co się orientuję,potrzeba kopania,kaleczenia się i innych "niebanalnych" sposobów sexu w kręgach naukowych nazywa się (w moim przypadku lekkim) masochizmem.Starałam się oddać sytaucję wyraziście,bo napisać,że lubie ostry sex-cóż,myślę,że więkoszość Was lubiMnie i mojego TŻ łaczy głęboka więź emocjonalna,psychiczna,in telektualna,spędzamy ze sobą wiele czasu,ten związek nie opiera się na wzajemnym biciu,kopaniu,beszczeszcz eniu!Ze "zwyczajnego" sexu owszem,odczuwam przyjemność,często potrzebuję czułości i zazwyczaj dostaję ją rano,kiedy się budzę u boku ukochanego-to mi wystarcza;pocałunek,pogła skanie,uśmiech.Ja mam raczej wolny stosunek do spraw miłosnych,co nie znaczy,że niepoważny.
Co do "ostrego żołnierza" mój partner życiowy ma podobne potrzeby i świetnie się spełniamy.Jestem obiektywistką,więc moją gwarancją jest trzeźwy umysł i siła woli.

Beatko212-Lubię kiedy chwali się moje zdolności językowe(skromna jestem,wiem).
__________________
Quod me nutrit,me destruit.
Archeo to nie sprint na sto metrów-to maraton-a do tego potrzebny jest charakter...więc...witaj w piekle
Słowiańska Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:09   #15
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Walka

W porządku, jedynie oceniłam Twoje słowa.
A ja nigdzie nie pisałam, jakiego ja nie mam.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:17   #16
ossirisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 290
Dot.: Walka

Skojarzyło mi ze sceną z "Pani i Pan Smith"
ossirisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 11:45   #17
SK77
Raczkowanie
 
Avatar SK77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 77
Send a message via Skype™ to SK77
Dot.: Walka

Spoko,wszystko pod kontola.Ja tam tez lubie troszku bolu i troszku walki.
__________________
Jutro bedzie lepiej
SK77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 08:29   #18
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Walka

..

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:30
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 12:17   #19
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Walka

jeśli obojgu pasuje i nikt w szpitalu jeszcze nie wylądował... czemu nie.

ja też mam czasem ochotę na ostrzejszy sex (nawet częsciej, niż tylko czasami ). co prawda bez kopania, kaleczenia i siniaków.

nie zagalopujcie się tylko za bardzo, żeby przypadkiem nie skończyło się kiedyś połamanymi kończynami albo krwotokiem z tętnicy
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 18:18   #20
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez Słowiańska Lara Croft Pokaż wiadomość
Kiedy miałam 16 lat doszłam do wniosku,że mogłabym uprawiać sex tylko z wrogiem,tzn.ciężko to wytłumaczyć-chciałabym żeby mój sex był uosobieniem walki,nienawiści.Tak zrobiłam,było cudownie.Ostatnio się nad tym zastanawiałam,praktycznie całe życie tak to wygląda i myślałam czy jest ktoś ,kto też tak ma.Pewnie wiele osób nie będzie wiedziało o co chodzi,więc spróbuję obrazowo.Być może uznacie to za sadomasochistyczne,ale cóż:
Najlepszy sex w moim życiu był walką,zbeszczeszczeniem.W iadomo czym może być sex-aktem miłości dwojga ludzi,aktem nienawiści,aktem zbeszczeszczenia(np.jak żołnierz gwałci kobietę wroga).Mi było cudownie...Jemu zresztą też.Przygwoździł mnie do sciany(rzucił mnie na nią tak,że czułam jakby całe żebra i plecy były skruszone).Kiedy robił mi minetkę, kolanem wyrzuciłam go w przód,położyłam się na Nim i uderzyłam w twarz,On mi oddał.Bijąc się,zostawiając na ciele siniaki,gryząc doczołgalismy sie do łózka.Przywiązał mnie do ramy i robił to bardzo mocno,tak brutalnie i bezwzględnie,że prosiłam żeby przestał.Potem chciał powiedzieć,że mnie kocha,ale przerwałam mu i powiedziałam-Najpiękniejsze słowa między Nami nie muszą zostać wypowiedziane.

Wiem,że wiele osób to zdziwi-ta brutalność,bezwzględność, zbeszczeszczenie...Mnie strasznie podniecają w łózku noże,kaleczenie się,bicie,walka.Dlatego pytam czy jestem sama?Czy Was też takie rzeczy podniecają?


P.S.Spotkałam się z opiniami,że jest to nienaturalne i jeśli kocha się partnera takich rzeczy się nie robi...
Poki jest to rodzaj fantazji i odbywa sie za zgoda obu partnerow za drzwiami sypialni to jest ok. Bo nie sadze, bys sie podniecila, gdyby zupelnie obcy facet probowal sie dobrac do Ciebie na srodku ulicy...

A co do zdania podkreslonego przeze mnie to skojazylo mi sie z osoba Angelina Julie, ona tez do lozka zabiera noze
Swego czasu w Polsce byla babka (zapewne jest nadal), ktora tez lubila tak ostry sex i tez do lozka zabierala noze. W przyplywie ekstazy, wywolanej orgazmem wbila kochankowi ow noz prosto w serce. Koles zginal na miejscu. Ojciec kochanka wybaczyl kobiecie tlumaczac, ze jego syn umiar przynajmniej z usmiechem na ustach
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 22:25   #21
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Walka

Cytat:
Napisane przez ossirisa Pokaż wiadomość
Skojarzyło mi ze sceną z "Pani i Pan Smith"


i Angelina Jolie.
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.