Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 15:09   #3151
8355f3214928e8ca593bbc826fae52348aebc2a8_60ac3015b60c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: test krwi beta hcg, obawy ciąży

Boże, nie wierzę w to, co czytam. Raz, że jesteś w ciąży, bo twojej koleżance śniło się, że jesteś... Ok. Niech będzie i tak. Ale robisz test ciążowy za grosze, pewnie klasyczny z apteki, a potem się zastanawiasz, czy beta hcg ci wyjdzie wiarygodne, bo czy można po tak krótkim czasie go robić. Matko świnta ty jedyna.

Idź i sobie zrób. Jaki to problem. Mi robili i to nie jest jakaś tragedia.
8355f3214928e8ca593bbc826fae52348aebc2a8_60ac3015b60c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:52   #3152
Sweeet_Kitty
Raczkowanie
 
Avatar Sweeet_Kitty
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

wybacz, ale panikarą to ja jestem, NIGDY NIGDY NIGDY nie pozwoliłam swojemu facetowi a jestem z nim 2,5 roku wejść bez gumki i on też nigdy by tego nie zrobił. teraz biore tabsy to problem z głowy
ale jak dla mnei jestesś mega wyluzowana skoro mu pozwoliłaś.
odp. penis w pochwie=może być ciąża.
Sweeet_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:02   #3153
malapaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
problemy z okresem, ciaza

witam juz miesiac spoznia mi sie okres... kiedys mialam z nim klopoty i nie mialam go nawet 3 miesiace, jednak po wizycie u ginekologa i zazywaniu tabletek, okres miaalam czesciej, co jakis miesiac , poltorej ... z chlopakiem nigdy nie wspolzylismy jednak ostatnio uprawialismy tzw petting. czy jest mozliwosc ze jezeli jego penis dotykal mojej zewnetrznej czesci miejsca intymnego, to plemnik dostal sie dalej? slyszalam na ten temat rozne opinie... chwilami mnie dodatkowo boli podbrzusze, a temperatura rano wynosi okolo 36.2 stopnia z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
malapaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:51   #3154
Margolciia
Raczkowanie
 
Avatar Margolciia
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 164
Dot.: problemy z okresem, ciaza

Cytat:
Napisane przez malapaka Pokaż wiadomość
witam juz miesiac spoznia mi sie okres... kiedys mialam z nim klopoty i nie mialam go nawet 3 miesiace, jednak po wizycie u ginekologa i zazywaniu tabletek, okres miaalam czesciej, co jakis miesiac , poltorej ... z chlopakiem nigdy nie wspolzylismy jednak ostatnio uprawialismy tzw petting. czy jest mozliwosc ze jezeli jego penis dotykal mojej zewnetrznej czesci miejsca intymnego, to plemnik dostal sie dalej? slyszalam na ten temat rozne opinie... chwilami mnie dodatkowo boli podbrzusze, a temperatura rano wynosi okolo 36.2 stopnia z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Nie, nie ma takiej możliwości.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Margolciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 22:10   #3155
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: problemy z okresem, ciaza

dziewczyno co Ty czytasz , jakim cudem mial by sie dostac . Jak spoznia Ci sie okres idz do lekarza ....
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 23:56   #3156
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: problemy z okresem, ciaza

Idź do lekarza, żeby okres wyregulować.
W ciąży nie jesteś.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 05:23   #3157
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Proszę o pomoc.
Okres spóźnia mi się drugi dzień.
Czuje się choro, mam biegunkę, bóle brzucha, głowy. Około miesiąc temu przeszłam ciężką infekcję wirusową. Schudłam 3kg.
Nie było pełnego stosunku. Jedynie petting. Pocieranie miejscami intymnymi[za pierwszym razem główka nie dotknęła warg, za drugim mogła dotknąć moich palców, które wkładałam do środka). Nie było wytrysku. Było to dzień przed planowaną miesiączką. Cykl przebiegł normalnie.
Bardzo się denerwuje, nie śpię po nocach.
Współżyję od roku.
Czy możliwa jest ciąża?

Wiem, powinnam się martwić infekcją, ale wiadomo, czasem rozsądek zawodzi.

Proszę o pomoc.

Pierwszy raz mi się tak zdarzyło. Taki silny stres, że chyba na razie dam sobie spokój z seksem.

Edytowane przez 201607231719
Czas edycji: 2014-01-14 o 05:29
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 07:46   #3158
maruda69
Raczkowanie
 
Avatar maruda69
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc.
Okres spóźnia mi się drugi dzień.
Czuje się choro, mam biegunkę, bóle brzucha, głowy. Około miesiąc temu przeszłam ciężką infekcję wirusową. Schudłam 3kg.
Nie było pełnego stosunku. Jedynie petting. Pocieranie miejscami intymnymi[za pierwszym razem główka nie dotknęła warg, za drugim mogła dotknąć moich palców, które wkładałam do środka). Nie było wytrysku. Było to dzień przed planowaną miesiączką. Cykl przebiegł normalnie.
Bardzo się denerwuje, nie śpię po nocach.
Współżyję od roku.
Czy możliwa jest ciąża?

Wiem, powinnam się martwić infekcją, ale wiadomo, czasem rozsądek zawodzi.

Proszę o pomoc.

Pierwszy raz mi się tak zdarzyło. Taki silny stres, że chyba na razie dam sobie spokój z seksem.
1. Dwa dni to jeszcze nie spóźnienie, a normalne fizjologiczne "widełki" Mi się ostatnio spóźnił dwa tygodnie, to dopiero był stres...
2. Masz biegunkę, czujesz się chora... Nie dziwię się, że okres może się spóźniać.
3. Od pettingu nie zachodzi się w ciążę, zwłaszcza, że nie doszło do wytrysku. Spokojnie.

Przestań się denerwować, bo w ciąży na pewno nie jesteś Zrób sobie test, a jak wyjdzie negatywny (bo wyjdzie) to może trochę wrzucisz na luz. A wtedy miesiączka sama przyjdzie, bo stres i niespanie po nocach tylko dodatkowo ją opóźniają- wiem, co mówię, miałam tak samo.
maruda69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:06   #3159
franas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Witajcie kochane.

"Stare babsko, a takie głupie" rzekło się czasem mówić. No i to się ładnie ziściło w moim przypadku, w którym aż wstyd pytać.

W sobotę 11.01.2014 w czasie namiętnego pettingu poprosiłam partnera o wsadzenie członka do mojej pochwy. Byl w niej ok 15 sekund, wykonał parę ruchów, po czym przestał i więcej takowych spraw nie było. Nie doszło do wytrysku (do niego doszło kilkanaście minut później w czasie pozycji "69", jak również nie doszło do wydobycia się preejakulatu przed wprowadzeniem członka do pochwy. (tak twierdzi)
Ostatnią miesiączkę miałam 17.12.2013. Moje cykle są w miarę regularne (29-31 dni), aczkolwiek raz się zdarzyło, ze miesiączki w miesiącu nie było. Od wczoraj czuję ból lewego jajnika, jak przy normalnej miesiączce.

Czy istnieje szansa, ze coś mogło się stać nieprzewidywalnego?
franas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:32   #3160
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez maruda69 Pokaż wiadomość
1. Dwa dni to jeszcze nie spóźnienie, a normalne fizjologiczne "widełki" Mi się ostatnio spóźnił dwa tygodnie, to dopiero był stres...
2. Masz biegunkę, czujesz się chora... Nie dziwię się, że okres może się spóźniać.
3. Od pettingu nie zachodzi się w ciążę, zwłaszcza, że nie doszło do wytrysku. Spokojnie.

Przestań się denerwować, bo w ciąży na pewno nie jesteś Zrób sobie test, a jak wyjdzie negatywny (bo wyjdzie) to może trochę wrzucisz na luz. A wtedy miesiączka sama przyjdzie, bo stres i niespanie po nocach tylko dodatkowo ją opóźniają- wiem, co mówię, miałam tak samo.
Uff, dzięki. Niby sama wiedziałam, ale potrzebowałam potwierdzenia - wiesz o co chodzi Dzięki raz jeszcze.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 11:35   #3161
heriszeri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

szansa zawsze istnieje, nawet przy zabezpieczeniu. Ale nie sądzę, żeby mogło się coś stać, już tym bardziej biorąc pod uwagę ten "zwykły" ból jajnika
heriszeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 11:42   #3162
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Cytat:
Napisane przez franas Pokaż wiadomość
Witajcie kochane.

"Stare babsko, a takie głupie" rzekło się czasem mówić. No i to się ładnie ziściło w moim przypadku, w którym aż wstyd pytać.

W sobotę 11.01.2014 w czasie namiętnego pettingu poprosiłam partnera o wsadzenie członka do mojej pochwy. Byl w niej ok 15 sekund, wykonał parę ruchów, po czym przestał i więcej takowych spraw nie było. Nie doszło do wytrysku (do niego doszło kilkanaście minut później w czasie pozycji "69", jak również nie doszło do wydobycia się preejakulatu przed wprowadzeniem członka do pochwy. (tak twierdzi)
Ostatnią miesiączkę miałam 17.12.2013. Moje cykle są w miarę regularne (29-31 dni), aczkolwiek raz się zdarzyło, ze miesiączki w miesiącu nie było. Od wczoraj czuję ból lewego jajnika, jak przy normalnej miesiączce.

Czy istnieje szansa, ze coś mogło się stać nieprzewidywalnego?
To nie był petting.
Jeśli byłaś kilka dni przed miesiączką i cykle masz regularne to nie ma obaw. Ale na przyszłość zakoduj sobie, że z takiego pettingu możesz zajść w ciążę.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:07   #3163
franas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Źle troszkę nazwałam, chociaż jak pisałam sam stosunek trwał niesamowitą chwilę. Chwila głupoty, nic nie usprawiedliwia.

Miesiączki zwykle bywają regularne, ostatnio jednak brałam antybiotyk na zakażenie układu moczowego.

A jajnik zwykle mnie tak lekko pobolewał jak teraz tuż przed okresem.
franas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:24   #3164
ujagny_blog
Raczkowanie
 
Avatar ujagny_blog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 164
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Na przyszłość - zawsze miej przy sobie gumki. W razie gdyby peeting miał się przerodzić w normalny seks.
__________________
<ciach_reklama>
ujagny_blog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:25   #3165
maruda69
Raczkowanie
 
Avatar maruda69
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

O tak, wiem doskonale
I wiem, jak ciężko w takiej sytuacji wrzucić na luz, ale niestety, im bardziej się niepokoisz, tym bardziej okres się spóźni, więc zaczniesz stresować się jeszcze bardziej... Błędne koło
Ja odpuściłam, jak któraś wizażanka zapewniła mnie, że nie jestem w ciąży- i następnego dnia okres się pojawił, magia jakaś
maruda69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:02   #3166
szary posrod tlumu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 167
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Nie jesteś w ciąży nie martw się.

P.S. Podczas stosunku (penetracji) ciężko wyczuć czy wydobywa się preejakulat, raczej jest to niemożliwe - przynajmniej w moim przypadku.
szary posrod tlumu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:20   #3167
pyrazgzikiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Skoro taki krótki kontakt był w 26 dniu cyklu to nie było jajeczka do zapłodnienia.

Ale na przyszłość - trzeba uważać!

Okres jednak może Ci się opóźnić w wyniku przyjmowania tego antybiotyku.
pyrazgzikiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:11   #3168
franas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Czyli ryzyka nie ma, a ewentualne opóźnienie @ wynikać może ze stresu, bądź antybiotyków, które przyjmowałam?
franas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:45   #3169
pyrazgzikiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Bez spustu? Bez jajeczka? Przed miesiączką?

Mniej niż 1% jak dla mnie. Czysto hipotetycznie jest to jednak możliwe
pyrazgzikiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 16:16   #3170
franas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Dot.: 15 sekundowy kontakt przy nadmiernie szalonyn pettingu. Ryzyko?

Byłam w toalecie. Mój ból jednak wywróżył dobrze i dostałam @. I nie chodzi o plamienie.

Alarm zażegnany, ale na drugi raz będę dużo bardziej rozważna. Dziękuję wszystkim za wpisy
franas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 22:09   #3171
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Problem: Chłopak klęczy, dziewczyna za nisko

Cytat:
Napisane przez louki Pokaż wiadomość
Stary tapczan, ale nie wiem, czy to ma coś do rzeczy.

Może to przez Wacka, tak jakoś do góry idzie. W każdym razie, to ona jest za nisko :/

Oboje jesteśmy na łóżku, jak coś :P
czytając twój post zrozumiałam, że tylko ona jest na łóżku, teraz już wszystko jasne

nie pozostaje nic innego jak ona dalej na łózku, a Ty klęczysz na podłodze tylko musisz mieć np kołdrę pod kolanami
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 22:11   #3172
louki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Problem: Chłopak klęczy, dziewczyna za nisko

Oboje wolelibyśmy, żebym został na łóżku, poza tym przy klęczeniu na twardym bardzo szybko zaczynają mnie boleć kolana.

Naprawdę nie wiem, jakby tu ją podwyższyć
louki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 22:17   #3173
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Problem: Chłopak klęczy, dziewczyna za nisko

Cytat:
Napisane przez louki Pokaż wiadomość
Oboje wolelibyśmy, żebym został na łóżku, poza tym przy klęczeniu na twardym bardzo szybko zaczynają mnie boleć kolana.

Naprawdę nie wiem, jakby tu ją podwyższyć
Nie klęcz na łóżku tylko na dywanie, na którym jest kołdra/koc/coś rownie miękkiego
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 22:20   #3174
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Problem: Chłopak klęczy, dziewczyna za nisko

A tak mi się jeszcze przypomniało ... opierasz się rękami za jej ramionami i automatycznie ją blokujesz ,tylko że pole widzenia w tedy się zawęża ... niestety.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 02:29   #3175
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: problemy z okresem, ciaza

po to jest penis i po to jest pochwa (coś jak klocki) żeby penis mógł zapłodnić wchodząc w środek, plemnik nie przemieszcza się jak robaczek tam gdzie chce tylko leży w kałuży innych substancji tam gdzie zostały pozostawione. ;p
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 09:55   #3176
aike_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witajcie!
Współżyłam ze swoim partnerem mniej więcej w połowie grudnia, była to granica dni płodnych/niepłodnych. Przez chwilę nie zabezpieczaliśmy się a potem używaliśmy już prezerwatyw. Do wytrysku w pochwie jednak nie doszło.
Od końca grudnia miałam możliwe objawy ciąży/@ - ból piersi, jajników. @ jednak chyba (?) się pojawiła - z trzydniowym opóźnieniem, większym niż zwykle bólem brzucha i bardziej skąpa. Dodam, że ostatni miesiąc był dla mnie bardzo stresujący - ze względu być może na ciążę i sprawy prywatne. Trudno teraz rozróżnić czy to @ czy jakieś plamienie.
Wczoraj po południu zrobiłam test ciążowy firmy Quixx. Na początku byłam pewna, że negatywny. Jest jedna kreska w okienku kontrolnym, jednak po kilku godzinach, przyglądając się pod światło zauważyłam w okienku testowym białą kreskę na lekko beżowym tle. Dodam, że patrząc normalnie jej nie widać. Nie jest lekko różowa - nie ma żadnego zabarwienia. Nie wiem, czy jest to po prostu cecha fabryczna tego testu, że w tym miejscu w wypadku ciąży miałaby się ona zabarwić, czy jednak może oznaczać wynik pozytywny?
Dodam jeszcze, że właściwie niedługo po stosunku zaczęłam cierpieć na zapalenie pęcherza moczowego, które trochę słabo podleczyłam. W każdym bądź razie nie wiem, czy nadal w wyniku powikłań czy jest to objaw ciąży ale bardzo często oddaję dosyć skąpy mocz i ciągle chce mi się pić.
Co o tym myślicie?

Edytowane przez aike_
Czas edycji: 2014-01-15 o 09:56
aike_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 10:04   #3177
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez aike_ Pokaż wiadomość
Witajcie!
Współżyłam ze swoim partnerem mniej więcej w połowie grudnia, była to granica dni płodnych/niepłodnych. Przez chwilę nie zabezpieczaliśmy się a potem używaliśmy już prezerwatyw. Do wytrysku w pochwie jednak nie doszło.
Od końca grudnia miałam możliwe objawy ciąży/@ - ból piersi, jajników. @ jednak chyba (?) się pojawiła - z trzydniowym opóźnieniem, większym niż zwykle bólem brzucha i bardziej skąpa. Dodam, że ostatni miesiąc był dla mnie bardzo stresujący - ze względu być może na ciążę i sprawy prywatne. Trudno teraz rozróżnić czy to @ czy jakieś plamienie.
Wczoraj po południu zrobiłam test ciążowy firmy Quixx. Na początku byłam pewna, że negatywny. Jest jedna kreska w okienku kontrolnym, jednak po kilku godzinach, przyglądając się pod światło zauważyłam w okienku testowym białą kreskę na lekko beżowym tle. Dodam, że patrząc normalnie jej nie widać. Nie jest lekko różowa - nie ma żadnego zabarwienia. Nie wiem, czy jest to po prostu cecha fabryczna tego testu, że w tym miejscu w wypadku ciąży miałaby się ona zabarwić, czy jednak może oznaczać wynik pozytywny?
Dodam jeszcze, że właściwie niedługo po stosunku zaczęłam cierpieć na zapalenie pęcherza moczowego, które trochę słabo podleczyłam. W każdym bądź razie nie wiem, czy nadal w wyniku powikłań czy jest to objaw ciąży ale bardzo często oddaję dosyć skąpy mocz i ciągle chce mi się pić.
Co o tym myślicie?
Wynik z testu jest wiarygodny kilka minut, a potem należy go wyrzucić. Zrób sobie badanie moczu, zakażenie dróg moczowych to częsta przypadłość u kobiet współżyjących. Lekarz przepisze Ci pewnie furagin ( można też kupić bez recepty). Myślę, że masz problem z drogami moczowymi, a to olewasz i wkręcasz sobie ciążę.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:03   #3178
Kejti_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 105
Gumka, dni płodne, wytrysk poza pochwą?

Jeśli użyjemy z chłopakiem gumki w dni płodne, oraz wytrysk będzie poza pochwą i z gumką bedzie wszystko ok, to czy w takim wypadku mogę zajść w ciążę? Może ktoś miał taka sytuację?
Kejti_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:07   #3179
encia
Raczkowanie
 
Avatar encia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: Gumka, dni płodne, wytrysk poza pochwą?

Jeżeli użyjecie prezerwatywy tak jak trzeba, to bedzie ok.

Na jakiej podstawie określasz kiedy masz dni płodne?
__________________

encia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:13   #3180
Kejti_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 105
Dot.: Gumka, dni płodne, wytrysk poza pochwą?

Cytat:
Napisane przez encia Pokaż wiadomość
Jeżeli użyjecie prezerwatywy tak jak trzeba, to bedzie ok.

Na jakiej podstawie określasz kiedy masz dni płodne?
Kalendarzyk + obserwacja własnego organizmu i śluzu (ciagnący się jak białko kurzego jajka) wtedy mam bardzo mokro, aż cieknie

Może ktoś jeszcze sie wypowie?

Edytowane przez Kejti_M
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:43
Kejti_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.