Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Druga czesc wątku nosić będzie nazwę:
Były bąki, kupy i marudzenia, od dziś myślimy co dzieciom dać do jedzenia. 1 2,78%
Marchew, jabłko i ziemniaczek, niech nam rośnie zdrowo każdy dzieciaczek. 0 0%
Nasze pociechy poznają nowe smaczki i w miseczkach znajdują marchew, dynię i ziemniaczki. 1 2,78%
Daj mi tę noc, tę jedną noc! Przespaną noc- tę jedną noc! 3 8,33%
Mama biega już od rana, chociaz mocno niewyspana! 0 0%
Skazy, krostki i wysypki- od tygodni męczą wszystkich! 0 0%
Ach to wszystko trudne strasznie- niech to dziecko wreszcie zaśnie! 1 2,78%
Gdzieś promocja na pampersy? Wątek nasz wie o tym pierwszy! 3 8,33%
Uff jak gorąco! Puff jak gorąco! Słuchają maluchy nieustająco 0 0%
Lokomotywa i kaczka dziwaczka to repertuar dla każdego dzieciaczka 0 0%
Na pierwszy ząbek czekamy i dietę malucha rozkminiamy. 1 2,78%
W głos się śmieją dzieci nasze, zaraz będą wciinać kaszę! 9 25,00%
Mama pokaż cały świat, bo ja nie chce lezeć tak! 11 30,56%
Zieleń, złoto, jajecznica- w kupie cała okolica! 1 2,78%
Już marchewka się szykuje, mama dziecku ją gotuje! 2 5,56%
ostre tutaj są rozmowy, wątek mamy odlotowy! 1 2,78%
Rozszerzania diety czas - oby kolki poszły w las! 1 2,78%
Marchew, jabłko dobra rzecz - oby kolki poszły precz 1 2,78%
mamusie listopad-grudzień. 0 0%
Głosujący: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 13:38   #2161
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Anoula to faktycznie czas na lekarza już chyba, trochę długo to trwa

De nie wiem ile prawdy, nas nie złapało, ale kazała bardziej niż zwykle dbać o higienę, bo dziecko ma te wirusy w/na buźce, a potem wychodzą w kupkach
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:47   #2162
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dali nam tylko syrop na wymioty, ktory nic nie dziala.Bylam bez niego bo wymiotuje.Szkoda, ze nie uprzedzili,ze moze po szczepieniu od malego podlapac.Tym bardziej,ze maly mial szczepionke na calej buzi, bo nia plul.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:56   #2163
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
mieliśmy antybiotyki 2, bo było podejrzenie jakijś bakterii, potem robiliśmy wymaz który bakterii nie pokazał. Wiec kazano nam masować i przemywać oczko wodą przegotowaną i zakrapiać solą fizjologiczną. I od jakis 3 dni widze ze oko jest"suche" i nie ropieje. Jakby nie przeszło to mieliśmy się zgłosić po skierowanie na odtykanie kanalików.
o kurcze...a my tylko masc dostaliśmy
fakt,ze trochę teraz zaniedbaliśmy te przemywanie solą i widze,ze dziś ropieje

Wozka nie ukradli

mala ladnie pospala, nie obudzilo jej wnoszenie na 4 pietro i jeszcze spi
nawet ziemniaki obralam

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać że wczoraj ważyłam się z Jasiem i ważyliśmy razem 66,7 kg a ja sama ważę 60 kg to znak ze Jaś waży już 6,7 kg


Mieliśmy takiego kupala że muszę przebrać pościel No ale co się dziwić jak od środy aż do teraz nic nie było
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Lineczka Damian ma nie tęgą minę bo nienawidzi zdjęć

Anulka Jaś specjalnie dla Ciebie w załączniku na dole


Znów wpadam na szybko póki młody zasnął.
Jaś kończy dziś 17 tygodni kiedy to zleciało
Staram się ogarnąć moje i jego za małe ciuchy i jakoś strasznie wolno mi to idzie bo dziecku się spać nie chce dzisiaj tylko na rączkach u mamy najlepiej
za wage

elegancik
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:19   #2164
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cześć

Kładę się dzisiaj do szpitala. Mam zdiagnozowaną kamicę żółciową i trzeba operować, bo co kilka dni mam atak kolki, ból okrutny

Mała była dzisiaj szczepiona. Tylko chwilę płakała, a tak to była spokojna. Waży już 5600g na samym cycu.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:20   #2165
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Zrobiłam zdjęcie Liwce śliniła paluszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG20140114_006.jpg (26,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG20140114_007.jpg (44,6 KB, 48 załadowań)
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:21   #2166
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cześć

Kładę się dzisiaj do szpitala. Mam zdiagnozowaną kamicę żółciową i trzeba operować, bo co kilka dni mam atak kolki, ból okrutny

Mała była dzisiaj szczepiona. Tylko chwilę płakała, a tak to była spokojna. Waży już 5600g na samym cycu.
za wagę malutkiej
I głowa do góry, po operacji będziesz mieć już spokój.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:33   #2167
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie Liwce śliniła paluszki
Jaka ona śliczna

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cześć

Kładę się dzisiaj do szpitala. Mam zdiagnozowaną kamicę żółciową i trzeba operować, bo co kilka dni mam atak kolki, ból okrutny

Mała była dzisiaj szczepiona. Tylko chwilę płakała, a tak to była spokojna. Waży już 5600g na samym cycu.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 14:42   #2168
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie Liwce śliniła paluszki
Zadowolona jesteś z leżaczka?? Byłam wczoraj u koleżanki i ona ma właśnie taki tylko że z nemo i mówi że nie są zadowoleni, mąż nie chciał kupować przez neta i pojechał do sklepu ale nie oglądał na żywo tylko to co było narysowane na pudełku i teraz twierdzi że drugi raz by go nie kupił.
A Liwka jest cudowna Zuza identycznie wkłada palusie do buziaka

My już po szczepieniu, bidulka moja tak płakała i krzyczała, uspokoiła się dopiero jak wsadziłam ją do auta, teraz zasnęła, bo przed szczepieniem musiałam ją obudzić i była niedospana.
Rybko jeśli mogę prosić to dopisz wagę dzisiejszą 13 tyg- 5,015 g
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:45   #2169
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie Liwce śliniła paluszki
Rozkoszna
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:49   #2170
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Teraz to się dopiero zaczną rozmowy: kanaliki, biegunki, nietolerancje, skazy, alergie... itp, itd.

Fajny patent sobie wymyśliłam na czas kiedy jesteśmy z Fifciem sami. Wychodzimy na spacer godzinny, przychodzimy do domu, otwieramy okno tarasowe i werandujemy jeszcze godzinke, a mama ma wtedy czas na ogarnięcie domu. Ciekawe kiedy Fifek przestanie nabierać się na to, że jeszcze na spacerze jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez babku
Czas edycji: 2014-01-14 o 14:52
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:51   #2171
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Lineczka Damian ma nie tęgą minę bo nienawidzi zdjęć
mógł się chociaż zmusić :P
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać że wczoraj ważyłam się z Jasiem i ważyliśmy razem 66,7 kg a ja sama ważę 60 kg to znak ze Jaś waży już 6,7 kg


Mieliśmy takiego kupala że muszę przebrać pościel No ale co się dziwić jak od środy aż do teraz nic nie było
chudzielec a Jaś mała kluseczka
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 14:56   #2172
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cześć

Kładę się dzisiaj do szpitala. Mam zdiagnozowaną kamicę żółciową i trzeba operować, bo co kilka dni mam atak kolki, ból okrutny

Mała była dzisiaj szczepiona. Tylko chwilę płakała, a tak to była spokojna. Waży już 5600g na samym cycu.
Miki przynajmniej będziesz to mieć już za sobą i skończy się ból. Trzymaj się
A co z tym karmieniem wymyśliliście? Przechodzicie na mm?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:00   #2173
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cześć

Kładę się dzisiaj do szpitala. Mam zdiagnozowaną kamicę żółciową i trzeba operować, bo co kilka dni mam atak kolki, ból okrutny

Mała była dzisiaj szczepiona. Tylko chwilę płakała, a tak to była spokojna. Waży już 5600g na samym cycu.
Współczuję, też mam ostatnio dziwne bóle brzucha, muszę się wybrać do lekarza bo nie ma co lekceważyć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:03   #2174
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Dzięki Póki co przechodzimy na mm. Pediatra zaleciła kupić NAN 1 i takie kupiliśmy. Mam nadzieję, że nie stracę pokarmu
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:09   #2175
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Zadowolona jesteś z leżaczka?? Byłam wczoraj u koleżanki i ona ma właśnie taki tylko że z nemo i mówi że nie są zadowoleni, mąż nie chciał kupować przez neta i pojechał do sklepu ale nie oglądał na żywo tylko to co było narysowane na pudełku i teraz twierdzi że drugi raz by go nie kupił.
A Liwka jest cudowna Zuza identycznie wkłada palusie do buziaka

My już po szczepieniu, bidulka moja tak płakała i krzyczała, uspokoiła się dopiero jak wsadziłam ją do auta, teraz zasnęła, bo przed szczepieniem musiałam ją obudzić i była niedospana.
Rybko jeśli mogę prosić to dopisz wagę dzisiejszą 13 tyg- 5,015 g
co do leżaczka , dostaliśmy go od mojej tesciowej na mikołaja, wiec nie miałam wpływu na wybór. Ale nie narzekam na niego, wibracja jest, finkcja leżenie i siedzenia, może się kołysać albo i nie.NA pałąku jest małkpa i żabka i jedyny minus jaki widze to że te zwierzaki sa z twardego plastiku, wiec jak dziecko uderzy może zaboleć.

http://allegro.pl/bright-starts-leza...850730379.html
to ten

Biedna malutka żeby gorączki9 nie miała

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Wlazłąm tu zeby napisać o telefonie jaki przed chwila miałam
dzwonili do mnie z tej firmy, która sponsorowała nam niebieskie pudełka po porodzie, pewnie wiekszość z was dostała te pudełka.Pani zaproponowała mi za 100 zł, 6 jakiś tam książeczek i jakiś zeszyt rozwoju dziecka czy jak. Można wsiąść w ratach po 25 zł. Przesyłka od firmy.
Ja podziękowałam.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:09   #2176
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
co do leżaczka , dostaliśmy go od mojej tesciowej na mikołaja, wiec nie miałam wpływu na wybór. Ale nie narzekam na niego, wibracja jest, finkcja leżenie i siedzenia, może się kołysać albo i nie.NA pałąku jest małkpa i żabka i jedyny minus jaki widze to że te zwierzaki sa z twardego plastiku, wiec jak dziecko uderzy może zaboleć.

http://allegro.pl/bright-starts-leza...850730379.html
to ten

Biedna malutka żeby gorączki9 nie miała
Narazie zasnęła bo się tym płakaniem wymęczyła, po pierwszym szczepieniu nic jej nie było więc mam wielką nadzieję że po tym też nic jej nie będzie.
Ona narzeka że ten pałąk jest tak że jak mały leży to nemo mu prawie do oka wchodzi, bo jest dłuższy niż druga rybka i jak jeszcze bujają to jest strach że uderzy małego
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:25   #2177
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Kurcze czytam o mieszkaniach-sanriioo,ryba i nie wiem o co chodzi za bardzo.Pierwsze słyszę u nas czegoś takiego nie ma-przynajmniej nie słyszałam
Ciekawe to...
Beatko dobrze że z oczkiem w porządku.
u nas sie to nazywa mieszkanie z urzedu miasta

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
za 3 miesiące mamy dorosłe dzieci już

za tygodnie. a dopiero się urodził

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Byłyśmy na spacerku ale złapał nas deszczyk i szybko wróciłyśmy do domu a tak fajnie było.
Moja mała maruda dziś marudzi moze pogoda nie ta, teraz śpi po spacerku, wiec zjadłam obiad i powiesiłam pranie.

Mam ochotę jechać dziś na zakupy ale to na TŻ musze czekać, a kiedy wróci to nie wiem.




---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------




u nas Nemosku to nazywa się mieszkanie komunalne, nie wiem dokąłdnie na jakich zasadach się je dostaje, wiem tylko że musi być jakiś dochód, skłądasz wniosek oni rozpatrują, czekasz na liście a jak dostaniesz to też istnieje możliwość wykupu. ALe jest coś też w stulu że na jedego zcłonka rodziny nie może przekraczać metraż 5m kw. ALE oni biorą pod uwagę wszystki pokoje i liczbę osób a nie to że 3 osoby są na 12 metrach.
noo pogoda nie za fajna... ja właśnie mam mała w chuście bo się nie dało... teraz dopiero zjadła dwa cycyki i przy drugim tak grymasiła bo jadła bez nakładki i się wkurza jak nie wiem i musiałam jej dać tą nakładkę... eh i zachustowałam, odbiła i teraz śpi

a wy słuchacie tej samej muzyki po porodzie co w ciązy? jak ja sobie włączę to co słuchałam jak mała była w brzuchu to ona się od razu uspokaja i milknie a teraz np śpi w chuście przy dźwiękach Norah Jones

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
U nas też dzisiaj Zuzula marudna, nie wiem czy czuje szczepienie czy właśnie pogoda bo niby jest -0,5 ale deszcz padał i w ogóle ponuro i ciemno
ja stawiam na pogodę moje dziecię też nie do życia...

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
no to czad z tymi mieszkaniami, a jak Ryba pisała to chyba u Was nawet tych ograniczeń metrażowych nie ma, skoro Ryby Mama dostała 100 m, no ekstra możliwości
u nas nie ma ograniczeń metrażowych, kiedyś tak było ale to zmienili

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość

Nasza córka znowu ładnie nockę przespała. Od 23 spała do 4:30 a później pobudka po 3 h. To mi się już podoba. Ale znowu ja mam problemy... od samego porodu męczą mnie zaparcia przez co się pojawiły hemoroidy :/ a od nowego roku raz na kilka dni mam biegunkę, z reguły kończy się na jednej wizycie w toalecie, ale jest masakra. A dziś w nocy to myślałam że do niej nie wstanę tak mnie brzuch bolał... muszę się wybrać do lekarza, żeby mnie skierowała na jakieś badania bo to nie jest normalne...
Anoula a jest na mm?

rozumiem Cię z zaparciami. miałaś cc? ja mam to samo, od dwóch dni jest lepiej ale generalnie w nocy się czasem też skręcam z bólu brzucha... kupiłam sobie czopki glicerynowe i trochę pomogły i piję len, i dwa dni jest ok... zobaczymy, do tych bóli brzucha często mi dochodzą bóle w klatce piersiowej takie jakby od refluksu czy jakiejś kolki w przełyku
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:31   #2178
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
co do leżaczka , dostaliśmy go od mojej tesciowej na mikołaja, wiec nie miałam wpływu na wybór. Ale nie narzekam na niego, wibracja jest, finkcja leżenie i siedzenia, może się kołysać albo i nie.NA pałąku jest małkpa i żabka i jedyny minus jaki widze to że te zwierzaki sa z twardego plastiku, wiec jak dziecko uderzy może zaboleć.

http://allegro.pl/bright-starts-leza...850730379.html
to ten

Biedna malutka żeby gorączki9 nie miała

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Wlazłąm tu zeby napisać o telefonie jaki przed chwila miałam
dzwonili do mnie z tej firmy, która sponsorowała nam niebieskie pudełka po porodzie, pewnie wiekszość z was dostała te pudełka.Pani zaproponowała mi za 100 zł, 6 jakiś tam książeczek i jakiś zeszyt rozwoju dziecka czy jak. Można wsiąść w ratach po 25 zł. Przesyłka od firmy.
Ja podziękowałam.
Raz do mnie dzwoniła i mi mówiła że ma dla mnie ofertę nie do odrzucenia, 70 000zł ubezpieczenia w razie śmierci dziecka - oczywiście kazałam się jej stuknąć w głowę bo powiedziałam że nie myślę o czymś takim jak śmierć mojego dziecka. Od piątku dzwoni znów, zadzwoniła odebrałam spławiłam ją i od tamtego czasu dzwoni dzień w dzień po kilka razy, nie odbieram bo szkoda moich nerwów...
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:37   #2179
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Moja kochana żabka tak płakała na szczepieniu , teraz wymęczona śpi i się uśmiecha od ucha do ucha

Do mnie nie dzwonią bo ja dostałam tylko różowe pudełko, niebieskie się akurat skończyły w szpitalu i miały być po kilku dniach ale nie chciało mi się jechać
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 15:42   #2180
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
Anoula a jest na mm?

rozumiem Cię z zaparciami. miałaś cc? ja mam to samo, od dwóch dni jest lepiej ale generalnie w nocy się czasem też skręcam z bólu brzucha... kupiłam sobie czopki glicerynowe i trochę pomogły i piję len, i dwa dni jest ok... zobaczymy, do tych bóli brzucha często mi dochodzą bóle w klatce piersiowej takie jakby od refluksu czy jakiejś kolki w przełyku
nie, my tylko się piersią karmimy

miałam cc, dlatego na początku myślałam, że to od tego, ale kurcze już 7 tygodni od porodu u mnie minęło, wydaje mi się, że to za długo jak na skutki porodu...
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:44   #2181
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
nie, my tylko się piersią karmimy

miałam cc, dlatego na początku myślałam, że to od tego, ale kurcze już 7 tygodni od porodu u mnie minęło, wydaje mi się, że to za długo jak na skutki porodu...
kup sobie len mielony i spróbuj może akurat i czopki glicerynowe... ja mam 3 tygodnie od porodu, mała tak długo Ci śpi na cycu? nieźle

nasz 3 tygodniowy ssak góra 3,5 godziny a i wiążę to z tym że jeszcze jest trochę żółta
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:50   #2182
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Raz do mnie dzwoniła i mi mówiła że ma dla mnie ofertę nie do odrzucenia, 70 000zł ubezpieczenia w razie śmierci dziecka - oczywiście kazałam się jej stuknąć w głowę bo powiedziałam że nie myślę o czymś takim jak śmierć mojego dziecka. Od piątku dzwoni znów, zadzwoniła odebrałam spławiłam ją i od tamtego czasu dzwoni dzień w dzień po kilka razy, nie odbieram bo szkoda moich nerwów...
powiedziałabym że nie życzę sobie takich telefonów i że to jest stalking i możesz to zgłosić na policję


idę dzisiaj na fitness ciekawe czy w łepetynie będzie mi się znowu kręciło jak ostatnio

boże, jakie ja mam libido przy tych tabletkach anty gdzieś 1500 metrów pod ziemią
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2014-01-14 o 15:52
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:04   #2183
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

U nas nie ma limitu metrazowego..

Domii ale ten Twoj synus sliczny <3

Liwia tez slicznotka <3

Sanrioo nie widzialam bo navrazie jestem bez kompa, ale na batorego nie chce mieszkac
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:04   #2184
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Teraz to się dopiero zaczną rozmowy: kanaliki, biegunki, nietolerancje, skazy, alergie... itp, itd.

Fajny patent sobie wymyśliłam na czas kiedy jesteśmy z Fifciem sami. Wychodzimy na spacer godzinny, przychodzimy do domu, otwieramy okno tarasowe i werandujemy jeszcze godzinke, a mama ma wtedy czas na ogarnięcie domu. Ciekawe kiedy Fifek przestanie nabierać się na to, że jeszcze na spacerze jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja czasami też tak robię. I wtedy szybko obiadek się robi...

Aaaaa...Igusi też oczka ropieją. Czy Wy tą sól fizjologiczną wkrapiacie do oczka czy tylko na gazik i przemywacie?
Mój okulista dziś nie wypalił - okazało się, że w tej przychodni owszem jest okulista dziecięcy ale nie do takich maluszków
no i musiałam się prywatnie na za tydzień umówić gdzie indziej.
Wkurzona byłam bo chciałam iść na nfz a tak teraz na szybkiego to na nfz mogę sobie pomarzyć...
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:23   #2185
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Dali nam tylko syrop na wymioty, ktory nic nie dziala.Bylam bez niego bo wymiotuje.Szkoda, ze nie uprzedzili,ze moze po szczepieniu od malego podlapac.Tym bardziej,ze maly mial szczepionke na calej buzi, bo nia plul.
Też nie wiedziałam , że można się zarazić dobrze wiedzieć o tym. A po czopkach nic się nie uspokoiło?

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cześć

Kładę się dzisiaj do szpitala. Mam zdiagnozowaną kamicę żółciową i trzeba operować, bo co kilka dni mam atak kolki, ból okrutny

Mała była dzisiaj szczepiona. Tylko chwilę płakała, a tak to była spokojna. Waży już 5600g na samym cycu.
trzymaj się

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcie Liwce śliniła paluszki
modelka z niej
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:24   #2186
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
kup sobie len mielony i spróbuj może akurat i czopki glicerynowe... ja mam 3 tygodnie od porodu, mała tak długo Ci śpi na cycu? nieźle

nasz 3 tygodniowy ssak góra 3,5 godziny a i wiążę to z tym że jeszcze jest trochę żółta
Tyle śpi tylko w nocy. W dzień potrafi się budzić co godzinę a max co 3 więc może faktycznie zaczyna się przestawiać, że na noc się śpi.

Jak miała źółtaczkę to na siłę kazali wybudzić co 3 h a to nie zdawało egzaminu bo i tak jeść nie chciała. No ale była noworodkiem to nie chcieli żeby za bardzo spadła z wagi. Teraz już ładnie przybiera to nie mam ciśnienia, żeby rozbudzać
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:30   #2187
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Hejka rouyera nadal nie mam udalo mi sie ogarnac neta w telefonie tak mi sie chce spać że szok aż zrobiłam sobie słabiutka kawke
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cześć

Kładę się dzisiaj do szpitala. Mam zdiagnozowaną kamicę żółciową i trzeba operować, bo co kilka dni mam atak kolki, ból okrutny

Mała była dzisiaj szczepiona. Tylko chwilę płakała, a tak to była spokojna. Waży już 5600g na samym cycu.
Biedulka...trzymaj sie i szybko zdrowiej
Miałam też to pudelko nikt do mnie nie dzwonił jeszcze.
Moje dziecie dziś ma humorek...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:43   #2188
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

a ja nie dostałam żadnego pudełka
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 17:06   #2189
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

De współczuję nocki.Oby te wymioty przeszły jak najszybciej.

Tak zachwalałyście te książeczki kontrastowe że też sobie sprawiłam tzn.Natalce kupilam te od 3m + .
Dziś moje dziecko spało od godz. 00 do 7 rano! Dałam cyca i znowu spała do 10
Ehh jestem bez kompa i bez lodówki firma ma mi przywiezc nową na wymianę, tylko kiedy to nastąpi...
Zjadłavym coś dobrego..zamarzył mi się sernik z kokosową chmurką...ale nie mam produktów
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Tak bardzo chce mi sie spać że czytam Was i nie wiem o czym :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 18:11   #2190
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kupy, bąki,ulewania - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! Mamy XI-XII'13 cz.I

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
powiedziałabym że nie życzę sobie takich telefonów i że to jest stalking i możesz to zgłosić na policję


idę dzisiaj na fitness ciekawe czy w łepetynie będzie mi się znowu kręciło jak ostatnio

boże, jakie ja mam libido przy tych tabletkach anty gdzieś 1500 metrów pod ziemią
o jak i moje
Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
ja czasami też tak robię. I wtedy szybko obiadek się robi...

Aaaaa...Igusi też oczka ropieją. Czy Wy tą sól fizjologiczną wkrapiacie do oczka czy tylko na gazik i przemywacie?
Mój okulista dziś nie wypalił - okazało się, że w tej przychodni owszem jest okulista dziecięcy ale nie do takich maluszków
no i musiałam się prywatnie na za tydzień umówić gdzie indziej.
Wkurzona byłam bo chciałam iść na nfz a tak teraz na szybkiego to na nfz mogę sobie pomarzyć...
sól wkrapia się do oczka, mozesz też namoczyć wacik i jej przemyć, albo 2 w 1, tak jest właśnie z wizytami an NFZ, u nas tak samo było.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 21:24:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.