Mamy z kielc 2013 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 19:26   #2461
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Elami pisała stronę wcześniej o zajęciach. Tu jest link https://www.facebook.com/pages/Klub-...00460539982251
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:21   #2462
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Dziewczyny,co tu taka cisza ? Jak Wam mija niedziela?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 17:51   #2463
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Adunia,troszkę mi smutno,żę już mm ale nic nie poradzę. A Wy jak już się karmicie?
Czarne, wyobrażam sobie, że troszkę smutno, ale Twoje zdrowie równie ważne My cały czas kp, oprócz tego obiadki, owoce i kaszki. Nasze zmartwienie to przyrost wagi Kai - w tym miesiącu 50g

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
nas zawiedli lekarze z naszej przychodni i teraz jak mały ma cos powaznego chodzimy do dr domagały, ale on jest specyficzny, jednak skuteczny, bynajmniej w naszym przypadku, Lela jak chcesz namiary to napisze.Dodam,ze nigdy nie odmawia wizyty, czy to święto, czy niedziela, za wizyte bierze 30-40 zl, ale czesto trzeba czekac dlugo w kolejce, bo tylu ma pacjentow i chetnych.
Też słyszałam o dr Domagale, specyficzny, ale skuteczny.
Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Dziewczyny,szczepiłyście dzieciaczki na pneumokoki,meningo- i rotawirusy?
Szczepiliśmy na wszystko
Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Zajęcia z salsy super. Tańczyłam w cały świat, ale przynajmniej się pośmiałam i poruszałam Przy okazji podszkoliłam swoje wiązanie chusty. Bardzo fajną energię mam dzisiaj i myślę, że to przez to spotkanie. Za tydzień jak tylko będzie miał mnie kto zawieźć też się zjawie.
Dwie z Was już znam. Śmiesznie jak usłyszałam "to ty jesteś babku?" Chwalić się, która jeszcze była?
Gdyby nie zajęcia w szkole w soboty to sama bym się przeszła
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 17:57   #2464
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Ada,cześć ale Was dawno nie było! Koniecznie musimy się kiedyś spotkać.
Ja spadłam na wadze do 44 a młoda wypija 6 butelek po 160,taki żarłok teraz mam zadanie żeby cokolwiek przytyć tylko nie wiem jeszcze jak to zrobić.
Ukochaj od nas maleństwo
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 18:26   #2465
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamy z kielc 2013

Czarne, nie mam jakoś weny na wizaż ostatnio dlatego nie piszemy.
To rzeczywiście waga bardzo Ci spadła... Chętnie się z Wami spotkamy! Też ukochaj!
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 11:03   #2466
marta1985_85
Raczkowanie
 
Avatar marta1985_85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kielce/Podkarczówka
Wiadomości: 32
Dot.: Mamy z kielc 2013

Mnie też się podobało na zajęciach i faktycznie, jak wstałam wcześniej, żeby się ogarnąć i wyszykować na te zajęcia, trochę przyjemnego ruchu i cały dzień wygląda inaczej, przyjemniej... na kolejne zajęcia też jedziemy, jeśli tylko zdrówko pozwoli.
Babku, a Ty skąd jesteś? W razie kłopotów z transportem, może mogłoby nam się udać jakoś temu zaradzić
__________________
Jacuś 05.11.2013r - Moje największe życiowe dokonanie
marta1985_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:28   #2467
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ada,cześć ale Was dawno nie było! Koniecznie musimy się kiedyś spotkać.
Ja spadłam na wadze do 44 a młoda wypija 6 butelek po 160,taki żarłok teraz mam zadanie żeby cokolwiek przytyć tylko nie wiem jeszcze jak to zrobić.
Ukochaj od nas maleństwo
jeść , jeść najlepiej słodycze he śmieje sie bo wiem jak ciężko przytyć miaąłm ten sam problem 7 lat temu jadłm na potege a nic nie tyłam moja waga byla tez 45-46 kg ale jak zaczelam pracowac ( siedziec za biurkiem) to od razu mi kg wskoczyły

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Ada tak malutko Kaja przybrała? Kurcze a nie wygląda na taką chudziutką moze twarz ma szczuplejszą ale tak to bym nie powiedziała, jak wróce do kielc to pójdę zważyć Kube bo ja z kolei sie martwie zeby i sie nie upasł chociaz obiadki juz tak chętnie nie wcina zato cyca w nocy doi minimum 3 razy
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 21:17   #2468
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mamy z kielc 2013

Becik, no widzisz, Kaja potrafi dużo zjeść (obiadku zjada ok.200 ml), staram się często ją przystawiać do piersi a mimo to nie przybiera. Już sama nie wiem, wydaje mi się, ze to wszystko przez nią przelatuje, bo często się załatwia, myślałam o alergii ale sama nie wiem. Staram się nie schizować bo tak jak piszesz, dobrze wygląda. No ale siedzę i myślę...

Napisane.... paluchem po szybce
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 09:29   #2469
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

Ada,my matki po prostu musimy się martwić. Ja znowu nasłucham się zawsze mojej babci,żę Nataszka grubasek i też się obawiam żeby nie przesadzić w tą stronę.
Dziewczyny,co robicie jeśli dzieciaczek ma katar? Moja ma,ale jest usmiechnięta więc nie sądze,żeby brała ją choroba.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 09:43   #2470
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez marta1985_85 Pokaż wiadomość
Mnie też się podobało na zajęciach i faktycznie, jak wstałam wcześniej, żeby się ogarnąć i wyszykować na te zajęcia, trochę przyjemnego ruchu i cały dzień wygląda inaczej, przyjemniej... na kolejne zajęcia też jedziemy, jeśli tylko zdrówko pozwoli.
Babku, a Ty skąd jesteś? W razie kłopotów z transportem, może mogłoby nam się udać jakoś temu zaradzić
O jak miło Jestem z Kielc i może kiedyś będę się do Ciebie uśmiechać w sprawie transportu. Niestety w ta sobotę idę na kurs. Zupełnie o nim zapomniałam, a wagarów nie mogę sobie zrobić, bo mam wtedy egzamin. Zobaczę jeszcze co i jak godzinowo się rozkłada, ale wątpię żeby się udało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 09:54   #2471
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

babku,a w której części Kielc mieszkasz?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 10:39   #2472
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Czarne niedaleko Ciebie :p
Mąż na mnie krzyczy jak ujawniam takie informacje na necie, więc mogę w klubie, albo na priv. Ale już tu kiedyś pisałam, tylko ciii

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 10:49   #2473
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

babku,to napisz mi na priv bo ja mam skleroze i nie pamiętam
mój tż też ma takie podejście a na wrzucanie zdjęć młodej mam mega zakaz
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 14:44   #2474
mu_szka
Raczkowanie
 
Avatar mu_szka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy z kielc 2013

Dziewczyny z tym przybieraniem na wadze to roznie bywa. U nas tez na poczatku marnie szlo, bo przez moja mala przelatywalo wszystko jak przez kaczke -takie mialam wrazenie. Teraz ma roczek i wazy 9 kg i to znow jedna babcia mowi ze za malo (bo niektore dzieci waza tyle jak maja 6m) a druga mowi ze grubasek... Czasem nie chce mi sie tego sluchac
Tak ze chyba trzeba miec duuuuuzy dystans. Ale chyba faktycznie taka nasza natura zeby sie martwic...

My katarek wyciagamy i zakrapiamy kropelkami. Pomocne sa rowniez inhalacje z rumianku.

Moja mala ma juz od ponad miesiaca drobne suche krosteczki (takie bardzo malutkie) na ramionkach i troszke na policzkach. Zetknela sie moze ktoras z Was z czyms takim bo juz robilysmy kombinacje z jedzeniem, praniem, nawilzaniem i bez zmian... Myslicie ze krochmal moze pomoc?

Edytowane przez mu_szka
Czas edycji: 2014-01-14 o 14:48
mu_szka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 15:04   #2475
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

czarne na kararek stosowalam odciaganie "katarkiem" i woda morska ale to byl raczej zapchany nos niz lecacy katar
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 20:37   #2476
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ada,my matki po prostu musimy się martwić. Ja znowu nasłucham się zawsze mojej babci,żę Nataszka grubasek i też się obawiam żeby nie przesadzić w tą stronę.
Dziewczyny,co robicie jeśli dzieciaczek ma katar? Moja ma,ale jest usmiechnięta więc nie sądze,żeby brała ją choroba.
Sól.morska i odciaganie. I 3-4 razy smarowanie pod noskiem mascia majerankowa. U nas sprawdziła się lepiej od inhalacji z rumianku. Przy większym katarku Nasivin.i spacerki i basen....
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 20:40   #2477
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

trooskava dzięuję,ale katarek już minął jak ma się Matyldka?
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:01   #2478
elami24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Mamy z kielc 2013

Hej dziewczyny
Pozbywam się nałogu zbieractwa i wywalam z domu wszystko co niepotrzebne.
Jakby któras chciała, to mam otwarty żel na ciemieniuchę z emolium użyty kilka razy, krem alantan lub bepanten do wyboru ( przy wielorazówkach smaruję pupę sporadycznie więc potrzeba mi tylko awaryjnie a jeszcze mam tysiące próbek) Nie mam komu dać.
Jeśli któraś by chciała to pisać na priv. Jak się nikt nie zgłosi to za tydzień ostatecznie wszystko pójdzie do utylizacji
elami24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 09:48   #2479
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Elami ja chętnie uchronię te rzeczy przed koszem Ale odebrała bym dopiero na kolejnych zajęciach salsy (nie w tą sobotę), więc jak ktoś wcześniej zechce, to nie krępuj się
Pomyśl co by Ci się przydało w zamian.
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 18:27   #2480
elami24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 35
Dot.: Mamy z kielc 2013

super
elami24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:53   #2481
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

wiewi jak znosi twój powrót do pracy Kacperek? chyba nie masz czasu na wizaz bo dawno sie nie odzywałaś?
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 15:38   #2482
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Mamy z kielc 2013

hej dziewczyny, wiecie moze ktorzy lekarze pracuja na czarnowie i przyjmuja prywatnie? w wakacje bylam u doktor szczurkowskiej, a teraz nie da sie do niej dodzwonic, a moj lekarz ciazowy jest bardzo drogi, z gory dziekuje za pomoc.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 19:56   #2483
kaaroolinaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mamy z kielc 2013

Hej dziewczyny,
mam mały problem. Z racji tego że moja 3,5 miesięczna córcia nagle zaczęła bardzo ulewać oraz straciła apetyt, postanowiłam że zagęszcze małej mleczko kleikiem ryżowym. I tak 2 dni z rzędu dodałam do mleczka kleiku (mniejszą połowę łyzeczki), niuńce baardzo zasmakowało, piła jak oszalała i ulewanie minęło jak ręką odjął . Brzuszek małej nie boli, kupki ładne także powoli zaczęłam się cieszyć kiedy to na 3 dzień wyszła małej drobna wysypka na jednym policzku bardziej na drugim mniej. I teraz zastanawiam się czy to może alergia na ryż ? Przy czym wysypka pojawiła się dziś rano, a po południu była bardzo mało widoczna ( powiedziałabym bardziej że to drobne podrażnienie)Kupka też dzisiaj była i to bardzo ładna, nawet że tak powiem ładniejsza niż po samym mleku, bo po mleku mała robi zieloną jak plastelina a dzisiaj była bardziej żółta i mniej zbita. Spotkałyście się może z alergią na ryż ?
kaaroolinaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:28   #2484
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Mamy z kielc 2013

kaaroolinaa00 na temat alergii nic nie wiem,ale napisz mi kiedy i gdzie Ty rodziłaś
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:41   #2485
kaaroolinaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mamy z kielc 2013

czarne ja rodziłam na Kościuszki 6 października ( miałam cc )
kaaroolinaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 21:59   #2486
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
trooskava dzięuję,ale katarek już minął jak ma się Matyldka?
Matyśka własnie ma katarek atakto , juz sama pomyka przy meblach , ani sie obejrze jak rusz w swiat A jak Twoja latorośl?

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wiecie moze ktorzy lekarze pracuja na czarnowie i przyjmuja prywatnie? w wakacje bylam u doktor szczurkowskiej, a teraz nie da sie do niej dodzwonic, a moj lekarz ciazowy jest bardzo drogi, z gory dziekuje za pomoc.
Adamczyk-Gruszka -Grzegorz Piasek- Anna Anisiewicz - Ewa Szczurkowska-Mirecka - Wojciech Piwonski - Piotr Niziurski - Wojciech Rokita

Ci z tego co kojarze przyjmuja prywatnie i sa z Czarnowa

Cytat:
Napisane przez kaaroolinaa00 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam mały problem. Z racji tego że moja 3,5 miesięczna córcia nagle zaczęła bardzo ulewać oraz straciła apetyt, postanowiłam że zagęszcze małej mleczko kleikiem ryżowym. I tak 2 dni z rzędu dodałam do mleczka kleiku (mniejszą połowę łyzeczki), niuńce baardzo zasmakowało, piła jak oszalała i ulewanie minęło jak ręką odjął . Brzuszek małej nie boli, kupki ładne także powoli zaczęłam się cieszyć kiedy to na 3 dzień wyszła małej drobna wysypka na jednym policzku bardziej na drugim mniej. I teraz zastanawiam się czy to może alergia na ryż ? Przy czym wysypka pojawiła się dziś rano, a po południu była bardzo mało widoczna ( powiedziałabym bardziej że to drobne podrażnienie)Kupka też dzisiaj była i to bardzo ładna, nawet że tak powiem ładniejsza niż po samym mleku, bo po mleku mała robi zieloną jak plastelina a dzisiaj była bardziej żółta i mniej zbita. Spotkałyście się może z alergią na ryż ?

Nie spotkałam sie osobiscie z alergia na ryz ale wiem ze moze byc. Ryz lubi zatwardzac to na pewno. Moja kleiku ryzoweg pic nie chce (choc ryz lubi). Odstaw kleik, zobacz czy przejdzie, za jakis czas znowu podaj troche i obserwuj. A nie prałas w nowym proszku etc?
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 03:40   #2487
kaaroolinaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Mamy z kielc 2013

No właśnie zapomniałam dodać, proszku do prania, mydełka , kremiku nic z tych rzeczy nie zmieniałam. Mała od dwóch miesięcy jest na Enfamilu.
Troche dziwne jest też to, że jak posmarowałam małej buźkę kremem to wysypka delikatnie złagodniała ( wychodziłysmy na dwór a ja przez dobre pół godziny zastanawiałam się czy w związku z tą wysypką mogę pokremować jej buźkę, w końcu się zdecydowałam). Po dworku było zdecydowanie lepiej- prawie nie widocza)
Aaa olśniło mnie, wczoraj założyłam koszulę nocną wypraną w normalnym proszku, nie dziecięcym ( tyle że proszku też nie zmieniałam). Co prawda raz piorę w proszku małej ( jak np. robię małej pranie i mam miejsce to dorzucam swoje drobne rzeczy) a raz w normalnym więc malutka miała już nie raz styczność z ubraniami wypranymi w normalnym proszku, no ale tak sobie myślę że może to ją podrażniło już sama nie wiem
kaaroolinaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 08:09   #2488
majka8686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy z kielc 2013

Hej,
Dr Wydrzyński też jest z Czarnowa, przeszedł tam w tym tygodniu.
majka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 17:09   #2489
wiewi
Raczkowanie
 
Avatar wiewi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Mamy z kielc 2013

Becik w pracy czas szybko leci nawet nie ma jak zatesknic za dzieckiem
Kacperek dobrze znosi rozląkę, chyba lubi być u pradziadków tylko w nocy nie daje mi pospać
__________________
24.06.2013 r- Kacperek
wiewi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 22:16   #2490
marta1985_85
Raczkowanie
 
Avatar marta1985_85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kielce/Podkarczówka
Wiadomości: 32
Dot.: Mamy z kielc 2013

Pani doktor Anisiewicz i Czwakiel-Polak już końcem 2013 roku przeszły na Kościuszki. Koleżanka chodziła do Niziurskiego i była bardzo zadowolona, a On teraz czasem przyjmuje w przychodni przyszpitalnej - najlepiej podejść i sprawdzić rozkład - bo tam praktycznie codziennie ktoś inny przyjmuje
__________________
Jacuś 05.11.2013r - Moje największe życiowe dokonanie
marta1985_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 15:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.